Miziaforum's Blog

Islam w Polsce nie legalny i zakazany tak jak faszyzm i komunizm/ działania prawne już ruszyły !

Posted by miziaforum w dniu Marzec 3, 2016


ja Miziaforum odszczekuje publicznie wszystko to co napisałem o tej pani złego 
miziaforum 
Miriam Shaded chce zdelegalizować islam. „Takie osoby jak ja są mordowane”
• Miriam Shaded stwierdziła w TVN24, że jej apel na Facebooku odniósł sukces
• Zgłaszają się prawnicy, którzy chcą pomóc w zdelegalizowaniu islamu – mówiła
• To szaleństwo – skomentował jej pomysł Krystian Legierski
• Wolność religijna jest jedną z podstawowych wartości w Europie – przekonywał.
Miriam ShadedMiriam
Zgłaszają się prawnicy chcący pomóc w zdelegalizowaniu islamu w Polsce – powiedziała w programie „Tak jest” w TVN24 Miriam Shaded, prezes fundacji Estera.
27 lutego Shaded napisała na swoim profilu na Facebooku, że szuka prawników, którzy pomogą jej zdelegalizować islam w Polsce. W programie #dziejesienazywo mówiła, że „wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak kształci ludzi Koran i jaki jest islam”. – Legitymizuje mordy na niewiernych, gwałty na kobietach. Kobiety w krajach arabskich zupełnie nie mają praw. Mogą zostać zgwałcone i pójdą za to do więzienia. Walczę przeciwko temu systemowi – wyjaśniła.

– Islam jest niezgodny z polską konstytucją. Mamy wolność wyznania i religii, ale islam nie daje tej wolności wyznawcom i niewiernym. Jeśli ktoś jest odstępcą od wiary, to grozi mu śmierć. Jeśli ktoś jest niewiernym, to są wersy Koranu nawołujące do walki z niewiernymi oraz do mordów – przekonywała Miriam Shaded w TVN24.

Zdaniem drugiego gościa programu „Tak jest” Krystiana Legierskiego, prawnika i działacza LGBT, ta propozycja to „szaleństwo”. – Rozumiem, że robi to pani ze szlachetnych pobudek, ale wykonanie takiego ruchu jest przyznaniem, że radykalni islamiści i fanatycy islamscy wygrywają – powiedział Legierski. – W Europie mamy pewne wartości. Jedną z kluczowych wartości jest wolność religijna. Jeśli sami się zaczniemy ograniczać w ramach walki z islamem, to islam będzie pierwsze zwycięstwo święcił – dodał. Przypomniał, że w Polsce od tysięcy lat mieszkają Tatarzy, którzy „nikogo nie mordują”.

Tatarzy są uważani za sektę przez muzułmanów – ripostowała Shaded.

Legierski stwierdził, że Shaded nagłaśniając tę sprawę, chce przysporzyć sobie sławy. – Robi pani sobie dobry PR – powiedział.

Shaded tłumaczyła, że „teraz trwa wojna z islamem”. Jej zdaniem trzeba walczyć z „islamizacją Europy, bo będziemy mieć dużo większe problemy”. – Takie osoby jak ja są mordowane, nasi ambasadorzy na terenie Bliskiego Wschodu są mordowani codziennie, są prześladowani za te wartości, które ja wyznaję – stwierdziła.

Komentarzy 69 to “Islam w Polsce nie legalny i zakazany tak jak faszyzm i komunizm/ działania prawne już ruszyły !”

 1. miziaforum said

  A PRZY OKAZJI ZOBOWIĄZUJE SIE DO PROMOWANIA AKCJI DELEGALIZACJI ISLAMU W POLSCE NA SWOIM BLOGU I GDZIE TYLKO BĘDĘ MÓGŁ

  Polubienie

  • KrisT said

   no pamietam jak najechałeś na Korwina i Miriam ze bedzie ciapatych sprowadzać…. pózniej się okazało iz tylko chrzescijan, co tez zresztą sie dużo osobom nie podobało (ja nie miałem i nie mam nic przeciwko chrzescijanskim uchdzcom bo ci się zintegrują) zresztą z sprowadzonych 150 osób pozostało zaledwie z 30 bo reszta nocą spierniczyła z polski bardzo szybko nawet nie odbierając papierów legalizujacych ich pobyt w RP.
   Sam patrzyłem na nią troszeczkę nieprzychylnie, obecnie zmieniam swój stosunek o 180 stopni!!!!!

   MAm obawy iż nic z tego nie wyjdzie, chciałbym aby dopieła swego bo właśnie stanęło za nię murem tysiące polaków! Obawiam się iz jak tylko sprawy posuna się ciut dalej to albo lewacy z UE ją uciszą albo ciapate nozowniki obetną jej głowę… W TVN uslyszymy iz Miriam popelniła samobójstwo podcinając sobie kuchennym nozem krtań…..

   Pani Miriam właśnie zdobyła pani serca i poparcie tysięcy młodych POLAKÓW, !!!! proszę uważać na siebie, bo ruszając takie smierdzące guano stworzyła pani zagrożenie ktorego nie mozna lekceważyć.!!! naraziła się Pani V-kolumnie islamskich bojowników przebywających na terenie UE a nawet polski….

   zdelegalizować islam w polsce !!! nie dla islamizacji polski !!!!

   Polubienie

   • miziaforum said

    CZY UDA SIĘ CZY NIE WAŻNY WYDŻWIEK PROPAGANDY , JA SAM NIE RAZ TAK ROBIŁEM NAGŁASNIAJAC SPRAWY PRZEGRANE Z GÓRY PO TO ZEBY SS… WIEDZIELI ZE NIE TAK ŁATWO I BEZ ECHA PRZEJDZIE TO CZY TAMTO ,,, ZATEM LINKOWAĆ TEN ART GDZIE SIĘ DA NIECH CIAPULE CZYTAJĄ … U MNIE JEST DOSTĘPNE PRZEZ POLSKI SERWER W 5 JĘZYKACH A PONADTO W SPOSÓB SPECJALNEGO DZIAŁANIA BLOG I WSZYSTKO NA NIM WIDOCZNE I DOSTĘPNE NA WSZYSTKICH KONTYNENTACH ….. TAKIE CZARY XXI WIEKU 🙂

    Polubienie

   • miziaforum said

    TAK MAJA CIAPUCHY WIEDZIEĆ ZE JEST TAKI KRAJ W EUROPIE KTÓRY TRAKTUJE ICH „WIARĘ ” JAK IDEOLOGIE NAJGORSZYCH ZBOCZEŃ I DEPRAWACJI I DOMAGA SIĘ PRAWNEGO ZAKAZU PROPAGOWANIA ROZPOWSZECHNIANIA I PRAKTYKOWANIA TYCH PRZESTĘPCZYCH KRYMINALNYCH TREŚCI I CZYNÓW !!

    Polubienie

 2. KrisT said

  tego Legierskiego nalezałoby wysłać do obozu sympatyków wprowadzenia szariatu w UE z tablicą „popieram miłość geyów i lesbijek” . zobaczymy wtedy jak długo bedzie działaczem LGBT….

  LGBT- a myslałem iz to jakiś skrot z badań morfologicznych… a to znaczy Lesbijki-Geje-Będziecie-Tępieni —- przez radykalnych islamistów szczegolnie, już wam się do gardeł dobiorą!

  Polubienie

 3. KrisT said

  http://fakty.interia.pl/raporty/raport-dokumenty-kiszczaka/aktaulnosci/news-wszechpolacy-chca-odebrac-walesie-tytul-honorowego-obywatela,nId,2156516
  młodzi są wkurzeni na takich bohateróf…… dosc obłudy patriotym się powoli odradza!

  Polubienie

 4. krab said

  Jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale dobre i to….
  „Błędna decyzja będzie kosztowała urzędnika z Ostródy 45 tys. złotych. tarostwo oskarżyło urzędnika o spowodowanie strat finansowych. Urzędnik zatwierdził projekt budowlany i udzielił pozwolenia na budowę domu jednorodzinnego. Były one niezgodne z prawem.
  W postępowaniu odwoławczym wojewoda warmińsko-mazurski unieważnił pozwolenie na budowę. Inwestor musiał przerwać prace budowlane. Dokonał również rozbiórki zbudowanych do tej pory konstrukcji. Zażądał od powiatu zwrotu poniesionych kosztów. Sąd przyznał mu rację i zarządził wypłatę 95 tys. zł wraz z ustawowymi odsetkami. Winą za błędną decyzję sąd obarczył urzędnika.
  Na wniosek starosty ostródzkiego Andrzeja Wiczkowskiego, prokuratura przeprowadziła postępowanie wyjaśniające. W jego wyniku uznała, że urzędnik w wyniku nieumyślnego działania naruszył prawo i powinien zapłacić ponad 45 tys. zł. Jest to dwunastokrotność jego miesięcznego wynagrodzenia. W wypadku uznania, że wina była umyślna urzędnik musiałby zapłacić pełną kwotę.”

  Polubienie

 5. krab said

  Góra stęknęła i mysz urodziła !!!! „Tusk do migrantów: nie przyjeżdżajcie do Europy. „Nie wierzcie przemytnikom, nie ryzykujcie życia” – powiedział Tusk, zwracając się do migrantów.” A jeszcze nie tak dawno zapraszał, razem z merkel !!
  IAR / tvp.info / Kresy.pl

  Polubienie

 6. krab said

  Czego jeszcze zażąda Erdogan? „Angela Merkel, która tak chwaliła współpracę z Turcją w walce z kryzysem imigranckim staje wobec dużo większego problemu. Falę imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki może zastąpić fala z Turcji.
  Państwo pod rządami Erdogana oprócz 3 mld euro zażądało otworzenia ruchu bezwizowgo pomiędzy strefą Schengen a Turcją. Unia Europejska wstępnie zgodziła się na te warunki, ale jak podkreślają parlamentarzyści z Niemice, może to spowodować jeszcze większy wzrost liczby imigrantów. Już teraz Niemcy wydają rocznie 200 tys. pozwoleń na poruszanie się po strefie Schengen dla obywateli Turcji.”
  kresy.pl / polishexpress.co.uk

  Polubienie

 7. kacperkias said

  A tu apel pewnej nauczycielki z obozu dla uchodzcow o :
  zglaszanie sie chetnych kobiet zeby zaqspokoic ich potrzeby seksualne :

  Polubienie

  • krab said

   Trzeba zbierać panie z proimigranckich demonstracji i dostarczać ciapatym, niech się chłopaki rozerwą !!!

   Polubienie

   • KrisT said

    a co na ręcznym nie moga sobie pojezdzić?
    zróbmy zrzutkę i wyslijmy im …… no nie mogę napisać bo mi zaraz nasza blogowa obronczyni praw bydła zarzuci chęc znęcania się nad osiołkiem….

    dobra niech im chinczycy wyslą małe gumowe lalki…. albo niech sobie sami uszyją z tych pontonów co na nich przypłyneli….

    Polubienie

 8. Anna said

  „…w Polsce od tysięcy lat mieszkają Tatarzy” od tysięcy lat??? od XV wieku!!! komuś się klepki w głowie pomiąchały a tej pani ja nadal nie wierzę, niech wprowadzi taki zakaz to wtedy jej uwierzę. Jest na drodze do kariery politycznej a przecież wiemy, że polityka to kłamstwa!

  Polubienie

 9. […] @ 9:16 PM and is filed under Uncategorized. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 […]

  Polubienie

 10. marek said

  Ile Lech Walesa wydal na nowy samochod- dwoch kolegow…

  Polubienie

 11. marek said

  http://wolnemedia.net/polityka/szwecja-podnosi-podatki-z-powodu-migrantow/

  Polubienie

  • KrisT said

   a w tym samym czasie pisza iż 80% imigrantów nie ma ochoty podjąc pracę! szwedzi bedą dymać na migrantów a ci im za to wprowadzają strefy szariatu…..

   zrobili nam potop szwedzki a teraz sami mają potop islamskich nierobów! proszę jak to role się odwracają….

   Polubienie

 12. rarek said

  Idąc tą drogą nalezy też zdelegalizować religię żydowską – jak poczytacie TORĘ to tam się naczytacie ciekawych rzeczy

  Polubienie

 13. mistrz said

  Zakochałem sie w Miriam:))))) Cudoooo co za uroda….

  Polubienie

 14. mironik said

  http://strajk.eu/polska-coraz-biedniejsza/
  Wbrew zapewnieniem prof. Czapińskiego i neoliberalnych zaklinaczy rzeczywistości polska gospodarka wciąż stacza się w trzecioświatowy rynsztok.
  Najpierw była Zielona Wyspa, teraz jest Dobra Zmiana. Tylko bieda coraz większa. Polskie media głównego nurtu dość ostrożnie i umiejętnie przemilczały poniedziałkową (1 marca) publikację Eurostatu. Pięć polskich regionów znalazło się w rankingu pierwszej dwudziestki najbiedniejszych w UE. Chodzi o pięć województw: lubelskie (47 proc. PKB per capita UE w PPS), podkarpackie (48 proc.), warmińsko-mazurskie (48 proc.), podlaskie (49 proc.) i świętokrzyskie (49 proc.).

  Polubienie

 15. Ewa said

  Jak czytam historie z życia kobiet muzułmańskich to jestem przerażona że można tak zgnoić człowieka.Dlatego trzeba pisać że jest to bardzo odważna kobieta walcząca o prawa innych kobiet.Szacunek dla niej.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: