Miziaforum's Blog

Inwazja jebaczy i bezradność mężczyznopodobnych Europejczyków

Posted by miziaforum w dniu Luty 24, 2016


Alexander Maistrovoy

W artykule poświęconym wydarzeniom z Kolonii przywołałem wypowiedź redaktora jednej z rosyjskich gazet, który zadał naturalne, lecz niepokojące pytanie: „Gdzie byli wtedy niemieccy mężczyźni?”.

Bez wątpienia dla tych z nas, którzy dorastali w Rosji sowieckiej (i PRLu), nie do pomyślenia jest sytuacja, w której młodzi, pijani mężczyźni publicznie szydzą z dziewczyn i dokuczają im w Sylwestra w centrum Moskwy lub Petersburga. Gdyby ośmielili się to robić, nie doczekaliby poranka; staliby się „męczennikami” i otrzymaliby do dyspozycji 72 dziewice w zaświatach. Zaszczepione nam na poziomie genetycznym zasady etyczne wymagałyby podjęcia działań w imieniu kobiet. Zwłaszcza w sytuacji, gdy normalnych, dorosłych mężczyzn było więcej niż gwałcicieli, a ci ostatni nie byli ani terrorystami, ani cyborgami czy obcymi, lecz zwykłymi ulicznymi agresorami.

Okazało się, że w Niemczech, Szwecji, Austrii i w innych miejscach zasady te zostały w fatalny sposób naruszone. Wielu silnych, zdrowych mężczyzn, słysząc krzyczące i płaczące dziewczęta, będąc naocznymi świadkami zbrodni, nie zrobiło niczego, żeby ocalić ofiary. W nielicznych przypadkach w obronie dziewczyn stawali mężczyźni z Europy Wschodniej i krajów Trzeciego Świata.

To jednak tylko jedno z wielu nasuwających się pytań. Można by się spodziewać, że inne kobiety, dowiedziawszy się następnego dnia o molestowaniu dziewcząt, wpadną w szał. Sugerowałby to wrodzony u normalnych kobiet instynkt ochraniania dzieci i dziewczynek przed nadużyciami, gwałtem i molestowaniem. Jednak i w tym przypadku genetyczne wzorce nie zadziałały. Widzieliśmy w zamian kobiety, które oskarżały ofiary i broniły gwałcicieli. Na przykład Henriette Reker, burmistrz Kolonii, zdaniem której zawsze istnieje możliwość zachowania większego dystansu niż odległość ramion albo Claudię Roth z Partii Zielonych, która mówiła ozorganizowanym mobingu w Internecie, nawołującym do polowania na kolorowych.  Znamy przypadki kilkunastu dziennikarek, które ukrywały prawdę, ponieważ gwałciciele byli „uchodźcami”. Feministki? Nie usłyszeliśmy ich zdania. Milczały, podobnie jak miało to miejsce w Szwecji, Norwegii i Anglii, gdzie tysiące dziewcząt potraktowano jak „białe mięso”.

W zamian słyszymy jedynie subtelny bełkot, jak ten zaprezentowany przez ekspert Irmgard Kopetzky, utrzymującą, że przemoc na tle seksualnym występuje u ludzi wywodzących się ze wszystkich grup etnicznych. Jej zdaniem statystyki pokazują, że większość ludzi dokonujących ataków seksualnych w Niemczech nie wywodzi się ze środowisk imigranckich. Andrea den Boer z Uniwersytetu w Kent upatruje źródeł problemu w nieproporcjonalnej liczbie chłopców w stosunku do dziewcząt w tym samym przedziale wiekowym („114 chłopców przypada na 100 dziewcząt”). Naprawdę? W Chinach, Armenii i Azerbejdżanie liczba chłopców również przewyższa liczbę dziewcząt. Czy ktokolwiek jednak słyszał, żeby podobne wydarzenia miały miejsce w Pekinie, Erewaniu czy Baku? Dlaczego w trakcie demonstracji podczas rewolucji w Rumunii, na Ukrainie, w Gruzji i Mołdawii nie dochodziło do zbiorowych gwałtów na młodych kobietach, tak, jak to miało miejsce na Placu Tahrir?

Im szerzej otworzyć puszkę Pandory, tym więcej pojawia się pytań. Co z politykami? Czy którykolwiek z nich, czy to z prawej, czy z lewej strony sceny politycznej, nazwał rzeczy po imieniu? Nie. Premier Szwecji, Stefan Löfven, powiedział w Davos: Molestowanie seksualne nie jest w automatyczny sposób związane z imigracją. Jasne! Zgodnie z przygotowanym dwadzieścia lat temu przez Szwecką Krajową Radę ds. Zapobiegania Przestępczości (BRÅ) raportem, najwyższy wskaźnik wyroków skazujących za gwałt występował wśród osób urodzonych w Afryce Północnej i w Iraku. Skazywano je za gwałt 17,5 razy częściej niż rdzennych Szwedów.

Mówimy tu o sytuacji typowej dla patriarchalnego świata muzułmańskiego – dla Irakijczyków, Afgańczyków i Somalijczyków – w której kobieta jest jedynie obiektem seksualnym, naturalną i łatwą ofiarą, kurwą. Koptyjki w Egipcie są regularnie molestowane tylko dlatego, że są chrześcijankami. Do wojny domowej w Libanie doszło między innymi z powodu masowych gwałtów dokonywanych przez Palestyńczyków na chrześcijankach. Jaki los może więc spotkać europejskie kobiety, przyzwyczajone do swobodnego ubioru, pozbawione ochrony ze strony własnych rodzin?

Gdyby „uchodźcy” kiedykolwiek odważyli się zrobić to samo u siebie w domu – w Algierii, Iraku, Afganistanie i Somalii – z islamskimi dziewczynkami, spalono by ich żywcem. W krajach tych obowiązują surowe i opresyjne prawa zemsty klanowej i nikt, nie chcąc narażać się na nieuchronną i okrutną karę, nie waży się molestować dziewcząt z innego klanu. Europejskie kobiety nie mogą liczyć na ochronę ze strony swoich rodzin, ani nawet ze strony państwa, które staje po stronie oprawców. Dlatego też ich los jest przesądzony.

„Zdałem sobie sprawę, że kulturowy totalitaryzm politycznej poprawności okazał się dużo bardziej trujący od totalitaryzmu sowieckiego.”

Dlaczego zachodnich polityków paraliżuje strach? Dlaczego jedynie przywódcy z Europy Wschodniej – tacy jak Miloš Zeman i Bohuslav Sobotka, odpowiednio prezydent i premier Czech, premier Węgier Victor Orbán, czy premier Słowacji Robert Fico – mają odwagę, by mówić prawdę? Nie wchodzi tu w grę prawicowa lub lewicowa ideologia. Zeman, Sobotka i Fico są socjalistami. Chodzi tu o zdrowe, normalne postrzeganie świata, oparte na prawdziwie europejskich wartościach.

Dlaczego tylko ci politycy byli jedynymi przywódcami, którzy w odważny, a jednocześnie odpowiedni sposób potrafili zareagować na sytuację? Ich małe kraje, wciśnięte między dawne mocarstwa, przetrwały sowiecki despotyzm i znają teraz wartość wolności i godności. Zostały zaszczepione przeciw uniwersalistycznym ideologiom. Ciekawe jednak, że Czechy i Słowacja są jedynymi krajami, które przyjmują prawdziwych uchodźców stawiających czoła okropnemu losowi – czyli chrześcijan i jazydów z Iraku – i odmawiają przyjęcia dojrzałych i agresywnych młodych mężczyzn udających się do Europy po łatwe życie i „białe mięso”.
Co się stało ze światem, skoro mężczyźni, kobiety, politycy i elity zdradzają swoje córki i dzieci, żeby pozwoliły nowym przybyszom zaspokoić ich pierwotne instynkty i zrealizować kult męskiej siły?

Odpowiedź jest bardzo smutna. Kulturze postmodernizmu udało się osiągnąć to, czego nie osiągnęła nawet komunistyczna machina propagandowa. Machina ta zniszczyła instynkt samozachowawczy – naturalną reakcję zakorzenioną w ludzkiej genetyce, zdolność odczuwania współczucia i ochrony ofiary: kobiety, dziewczyny, dziecka. Abstrakcyjna ideologia poskromiła rozum i zmysły.

Opuściłem Związek Radziecki pełen nienawiści do sowieckiego totalitaryzmu. Teraz zdałem sobie sprawę z tego, że kulturowy totalitaryzm politycznej poprawności okazał się dużo bardziej trujący.

Reżim sowiecki dyktował trudne warunki i ustanowił cenzurę. Ludzie pozostawali jednak normalnymi istotami ludzkimi. Wyśmiewali władze, żartowali z Breżniewa, pomimo cenzury kręcili filmy satyryczne, nauczyli się czytać gazety – i pisać w nich – pomiędzy wierszami. Kulturowy totalitaryzm osiągnął dużo więcej. Ustanowił bezwzględną samocenzurę, przemienił ludzi w sterylne zombie, poddał eksterminacji podstawowe poczucie odpowiedzialności i godności. Zmienił samą ludzką naturę, a wszystko w ramach niepowtarzalnego eksperymentu przeprowadzonego na własnych obywatelach.

Syberię zamieszkuje małe mięsożerne zwierzę – gronostaj. Poluje na króliki i zające, choć te są od niego zdecydowanie cięższe, szybsze i silniejsze. Nie skrada się, nie czai w zasadzkach i nie łapie ofiary w biegu. Gronostaj odprawia hipnotyzujący taniec śmierci – kręci się, wykonuje akrobatyczne skoki, a następnie chwyta ofiarę za gardło. Króliki umierają z powodu szoku. Dlaczego ofiara pozwala się oszołomić i zabić nie stawiając oporu? Biolodzy do dziś nie są w stanie rozwiązać zagadki hipnotyzującego tańca gronostaja.
Zachodnie elity poprzez salta i akrobatyczne sztuczki skazały swoich obywateli na ten sam niepomyślny los, który spotyka króliki. Hipnotyzujący taniec śmierci nabiera rozpędu.

Bohun, na post. http://www.jihadwatch.org/2016/01/the-hypnotic-dance-of-death

Alexander Maistrovoy ukończył dziennikarstwo na Uniwersytecie Moskiewskim, a w 1988 roku wyemigrował do Izraela. Jest publicystą i autorem książki pt. “Agony of Hercules or a Farewell to Democracy (Notes of a Stranger)” [Agonia Herkulesa i pożegnanie z demokracją (Zapiski obcego)].

Komentarzy 75 to “Inwazja jebaczy i bezradność mężczyznopodobnych Europejczyków”

 1. miziaforum said

  ten tekst jest 100% pewną diagnozą dodatkowo potwierdzony empirycznie

  wniosek ….. zachód już przegrał czas skupić się na ratowaniu siebmie.

  Polubienie

  • Trak said

   Nie przegrał ale przegrywa. jeszcze jaj u siebie nie odkrył. Będzie to doniosłe odkrycie lecz może być za późno.

   Polubienie

  • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

   Niestety..Mozna umrzec komus na wycieraczce i nie zauwaza.W miejscach publicznych to samo.Nie dziwie sie jednak ,tym ktorzy boja sie reagowac zwlaszcza w tych krajach,gdzie na ulicach rzadza agresywni przybysze z afryki w roznych kolorach.Nie chca ryzykowac wlasnego zycia.Kolorowi bialemu napadnietemu na pewno nie pomoga.Choc zdarzaja sie takie przypadki ,ze ktos kogos uratowal ,ale nie ryzykowal zycia w bojce z bandziorem.Przykre,ale prawdziwe.Moze czasami nie warto.Niekiedy bohater i rodzina nawet nie uslysza slowa dziekuje,nie mowiac o karze dla bandyty..a pozostaje im tylko cierpienie , poczucie niesprawiedliwosci i zlamane zycie..bo panstwo zatuszowalo zbrodnie na uczciwym czlowieku,ktory stanal w obronie innego czlowieka..no coz..

   Polubienie

 2. miziaforum said

  Węgry: Decyzja zapadła. Będzie referendum ws. uchodźców

  http://fakty.interia.pl/raporty/raport-imigranci-z-afryki/informacje/news-wegry-decyzja-zapadla-bedzie-referendum-ws-uchodzcow,nId,2150685

  A DLA CZEGO W POLSCE NIE ????

  Polubienie

 3. Anna said

  Co do hipnotyzującego tańca tu – gronostaja, skojarzyła mi się opowieść z książki kiedy wieki temu wikingowie przypłynęli na nasze tereny z zamiarem napaści na osadę a pewna młoda niewiasta zaśpiewała i zatańczyła na brzegu rzeki i wtedy oni zauroczeni patrzyli na nią a grodzianie zyskali czas na obronę i ucieczkę niewiast i dzieci. Ładna opowieść i może coś w tym jest…

  Polubienie

  • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

   Wikingowie takie niewiasty chwytali i wywozili do Turcji ,zeby sprzedac je w jasyr za duze pieniadze.Schwytana przez nich niewiasta spiewala i tanczyla tureckiemu sultanowi.Legendy mowia co innego.Rzeczywistosc mniej idylliczna bywa.

   Polubienie

   • Anna said

    oj głupia ta nasza Maryś, pic polegał na tym, żeby nie dała się złapać i cała wioska jej w tym pomogła, solidarność tkwi w nas od prawieków ale ty tego nie wyczuwasz

    Polubienie

    • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

     Oj glupia ta nasza Andzia,bo nie zrozumiala,ze zycie to nie bajka i czasami na solidarnosci wychodzi sie zle i bardzo zle.Nauczona doswiadczeniem zanim bede solidarna,dobrze sie przygladam.

     Polubienie

 4. sylwia said

  Co to za cham prowadzi ten blog !! jacy jebacze !! to są ludzie i to lepsi od ciebie i wszystkich co tu piszą w podobnym tonie , jebacze zgłaszam do prokuratury !

  Polubienie

  • Anna said

   próba zastraszenia? zgłaszam do prokuratury! wolność słowa i myśli.

   Polubienie

  • KrisT said

   a mozebyć zoofile? albo cytując słowa niemieckiego określenia „osiołkojebcy”? Mizia wklej filmik jak dymają jeybacze osiołka! Proszę pani proszą to zgłosic ale do obroncow praw zwierząt!
   proszę zgłosic mowę nienawisci ciapatych tzn muzułmanów którzy nie kryją się iz przyjechali nas tu wyrżnąć!
   to proszę głosic do prokuratury : https://youtu.be/Bj8AZR-MCy8 do hejtstop i tym podobnym!!!

   prosze mi powiedziec , po zdarzeniach w koloii i nie tylko jak nazwać tych molestujących? jak nazwać gwałcących nieletnich? yebacze !

   Polubienie

  • KrisT said

   nie masz też przypadkiem na nazwisko Grabarczyk?????
   w/w przez ze mnie filmik proszę zgłosic do prok z art 256! i prosze to zrobić wobec kazdego muzułmanina obrazającego, nawołujacego do zabijania chrześcijan!

   Polubienie

  • Anna said

   8-letnia dziewczynka zmarła po nocy poślubnej z 40-letnim mężczyzną wyznania wiadomo jakiego. Rzecz miała miejsce w Jemenie, zgodnie z obowiązującym prawem, obyczajem. To nadaje się do prokuratury!

   Polubienie

  • miziaforum said

   tia i do ONZ … NA DRZEWO !

   Polubienie

  • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

   Pani Sylwio.Nie denerwuj sie tak.Moze lepiej zapoznaj sie z obyczajami tych ludzi,ktorzy maja zupelnie inna mentalnosc uksztaltowana przez inna kulture i wcale nieciekawa religie.Zanim zawiadomisz prokurature.Jasne,ze nie wszyscy sa zboczencami i barbarzyncami,ale wielu z nich jak najbardziej.Bledem jest wyrywanie ich z ich kultury.

   Polubienie

   • sylwia said

    Załatwiliśmy pana Pucianowskiego załatwimy i was

    Polubienie

    • miziaforum said

     KOGO „WAS” JA NIE JESTEM ANI PARTYJNY ANI W CIAŻY ŻEBY DO MNIE PISAĆ W LICZBIE MNOGIEJ

     a ja jestem z fundacji :chuj wam w dupę” i wypierdalać mi z bloga raus !!

     Polubienie

    • KrisT said

     czy to nie aby grozba ? załatwiliśmy? to i was załatwimy?!!!!!!
     a gdbysmy to MY was podpierdalaczy lewaków „załatwili”? nie boicie się iż ktoś was-Ciebie „załatwi”? wypadki chodzą po ludziach!
     ja to głosze do prok.! czuje sie zastraszony boje sie o swoje i swej rodziny zycie! niejaka sylwia mi grozi iz mnie załatwi! !!!! przecież to mowa nienawisci!!!
     zgłaszam do hejtstop!

     Polubienie

     • miziaforum said

      to jakiś jakas idiotka idiota na wordpresie mogą mi nakukać co najwyżej i wam też 🙂

      sprawdzone doświadczalnie na y.t i polskich stronkach serwerach coś tam mogą na USA g.. mogą i tu ich boli

      Polubienie

    • KrisT said

     marek said
     Luty 24, 2016 @ 9:12 PM

     Rate This

     Polska Wolność
     2 godz. ·
     Pod jednym z ośrodków azylanckich na chwilę przed ruszeniem autobusu z uchodźcami, młody chłopak, muzułmanin starał się rozdrażnić Niemców pikietujących w pobliżu. Gesty jakie demonstrował były obraźliwe, między innymi pokazywał im środkowy palec i gestem dłoni imitował podrzynanie gardła. Policja musiała interweniować i zabrać go z pojazdu do budynku. Sprowokowało to jedną z muzułmanek do plucia na szybę w kierunku przebywających na zewnątrz Niemców. Tak kończy się zmuszanie na siłę, dwóch skrajnie różnych kulturowo narodów do wspólnego funkcjonowania.

     to sobie zgłoś do prok! porządni muzułmanie zostali w syrii i walczą za swój kraj,a do nas ciągnie bydło ktore nienawidzi chrzescijan! tu pommijam i nie mam nic do syrysjkich czy innych nacji chrzescijan bo ci chcą zyć zn ami wg naszych praw.

     Polubienie

    • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

     Pani Sylwio nie nerwuj sie pani tak.Wez se poogladaj te rozne materialy na tym blogu ,poczytaj ze zrozumieniem i zastanow sie nad soba.Czy podoba sie ci Sylwio,to co zrobili barbarzyncy w Paryzu z ludzmi,ktorzy byli w restauracji ,w sali koncertowej?.Moze nawet z inicjatywny fundacji tej sobie napisalas gdzies ” Jestem Paryz” albo inaczej wyrazilas swa solidarnosc z zamordowanymi w bestialski sposob.Ci zabici ludzie nie byli zidiocialymi zolnierzami,ktorzy z polecenia innych tez zabijaja ludzi.Czy podoba ci sie,ze ci barbarzyncy uzywaja kobiety i dzieci jako zywe tarcze lub do samobojczych zamachow?.Odpowiedz sobie.A moze poprosisz swoich mocodawcow,zeby zakonczyli wojny i pozwolili ludziom zyc u siebie,nie zmuszajac ich do wedrowek,do przemocy zamiast donosic na tych,ktorzy brzydza sie kazda zbrodnia zadana innym ludziom..

     Polubienie

  • Ja said

   Po co tutaj włazisz, do chama ci się zachciało?

   Polubienie

   • sylwia said

    Wyszukujemy w sieci takie wpisy i strony , monitorujemy cały polski internet na polecenie fundacji „Batorego” to jest nasza praca.

    Polubienie

    • Anna said

     hahaha, na usługach sorosa, znamy takich od podszewki ale on już splajtował, nie wie paniusia? i wypłaty nie będzie 😦 bo do ciurmy idzie

     Polubienie

    • Anna said

     Nie żal ci kobieto tej dziewczynki wykrwawionej przez „męża”? zastanów się nad sobą!

     Polubienie

     • KnUR1 said

      albo tych kobiet, zgwałconych, a później ukamieniowanych publicznie za cudzołóstwo: http://www.dailymail.co.uk/news/article-3447570/Four-women-raped-ISIS-fighters-stoned-death-Mosul-punishment-committing-adultery.html
      ps. @Anna róznież trzymaj się dalej – najlepiej bez cudów :~P

      Polubienie

      • Anna said

       @Knur, nade mną czuwa Anioł Stróż, serio 🙂 i jak mam nie wierzyć? ja wiem

       Polubienie

       • KrisT said

        chciałem zapodac zdjęcie b.ładnej młodej syryjki chrzescijanki i jej drugie jak ją muzułmanscy fanatycy dorwali…….. kurva nie mogę, na to nie da sie patrzeć, większość z Was miałaby zaraz łzy w oczach…..
        na scianie miała powieszony pokaznych rozmiarów krzyz, wbili jej w gardło. oczywiscie uprzednio gwałcąc i maltretując…..

        Polubienie

       • Anna said

        mam łzy w oczach a to zrobili z czeluści piekieł, przed wypadkiem można nas ochronić ale z demonami trzeba walczyć, to jest trudniejsze, wspierajmy dobre moce dobrem, które jest w nas, może to zbyt górnolotnie napisałam ale sens w tym, żebyśmy siali dobro wokół, ile tylko możemy

        Polubienie

      • Anna said

       jechaliśmy kiedyś samochodem, zwykłą podmiejską drogą, łon prowadził ale ciągnik wlókł się przed nami więc go wyprzedzał aż zobaczyłam maskę ciężarówki oko w oko więc się wydarłam i co… nagle! jedziemy dalej prawą stroną jakby nigdy nic, do dziś nie wiem jak to możliwe, przeskok ponadwymiarowy? niemożliwością było zrobić jakikolwiek manewr samochodem, ile jeszcze takich zdarzeń? wolę nie pamiętać bo – nie rozumiem

       Polubienie

       • KrisT said

        prawie ze dobrze, łon prowadził powinno byc „łon prowadzioł” i wtedy byłoby poprawnie po sląsku….
        deżawi? zaśnięcie na moment? jeśli to prawda to masz 110% szczęscia do…. cofania czasu, zmiany czasoprzestrzeni, skoku miedzywymiarowego… kurcze nie wiem jak to opisać.
        dam Ci inny przykład, kumpel idzie sobie po miescie , podnosi głowę a przed nim stoi on sam, z wrazenia nie mogł powiedziec słowa, przeszedł dalej totalnie zamurowany! po chwili jak się odwrócił tego „gościa” nie było…..

        Polubienie

       • Dag. said

        Mnie też kilka razy w życiu spotkało zupełnie dziwne i niewyjaśnione zdarzenie….i tez sobie pomyślałam ,że to chyba światy równoległe…Dag.

        Polubienie

       • Anna said

        Krist nie jestem ze Śląska ale nie chciałam publicznie napisać jak go wtedy nazwałam więc tak ogródkiem 🙂 ale przyznasz, że takie cuś może się przydarzyć bez zaśnięcia, jak to twojemu kumplowi. Kumpel kumplowi więcej powie. Sęk w tym, że ja właśnie miewam takie niewyjaśnione i niezwykłe wydarzenia, na jedno nawet mam potwierdzenie fotograficzne, nikt nie wie co to takiego jest na zdjęciu ale daje do myślenia. Myślę, myślę nad tym i nic nie mogę wymyśleć więc śmieję się z tego :)))

        Polubienie

       • Anna said

        Dag, podobno jest tak, że w chwilach wielkich wzruszeń, przeżyć czy dobrych czy złych (ślub, wesele, zgon), jeśli to bardzo mocno przeżywamy, zbliżamy się do dotyku Wieczności, zdarza się widzieć/słyszeć może nawet z boskiego wymiaru. Świat w jakim żyjemy nie jest wszystkim tylko my jesteśmy ograniczeni w możliwości poznawania innych wymiarów. Jest nawet teoria, że malutka szyszynka, którą posiadamy w główkach-makówkach służy do łączności z innymi wymiarami ale ulega degeneracji w tej pieprzonej cywilizacji dlatego dzieci, które mają ją w porządku miewają kontakty z… siłami nadprzyrodzonymi a do wapniaków nie dociera. (bez urazy, też mam swoje latka)

        Polubienie

       • Dag. said

        Wiem Anno,różne dziwne rzeczy nam się przydarzają,odkąd jesteśmy razem z Navajo….zarówno mnie,jak i jemu…co do wieku ,nie ma się o co obrażać,mimo lat ,których w ogóle nie czuję ,jestem wyluzowana,a podobno ludzie spod znaku bliżniąt zachowują trzeżwość umysłu do końca swoich dni….w ogóle mam szczęście w życiu i zawsze spadam na cztery łapy.Pozdrawiam.Dag.

        Polubienie

       • Anna said

        Dag, spadasz jak kot 🙂 Twój kot też ma szczęście bo nawet jak oberwie ścierką to mu nic. Miejcie tego swojego kota, aby szczęścia/radości było więcej 🙂

        Polubienie

       • Dag. said

        Anno,kot staje się niemożliwy ,już prawie chodzi po suficie i okropnie śmieci…drze wszystko,gazety,nasza odzież ,gdy wisi na wieszaku,pranie sciąga ze sznurka w łazience….nie tak miało być….okazujemy mu ,że , go kochamy,a ona i tak jest narwana i niemożliwa….a potem przychodzi na kolana na pieszczoty…no cóż ,wybaczamy i liczymy na poprawę.Dag.

        Polubienie

    • szuwaxpl said

     Polubienie

    • KrisT said

     a dlaczego nie wyszukujecie wpisow antypolskich obrazających nas polaków , naszą kulturę, naszą historię ? dlaczego nie wyszukujecie mowy nienawisci wsród muzułmanów? nawołujących do przemocy wobec białych kobiet i chrzescijan?
     dlaczego nie zgłaszacie wypowiedzi muslimow ktorzy oficjalnie mówią iz zrobią kalifat w UE? gdzie jesteście jak te scierwa mają w dupie i grozą smierci policjantom? gdzie byliście jak czarnuch przywalił w francji młodej kobiecie w twarz? gdzie byliście jak muzułmanki pobiły młoda dziewczynę?
     gdzie byliscie jak 2 ciapatych pobiło nastolatkę pod sklepem?
     gdzie kuva byliscie jak zażynali chrześcijan w syrii? gdzie wy kurwa jestescie jak muzułmanie pluja europejczykom w twarz?
     czy ja mam umieszczac tu filmiki z podzynania gardeł chrzescijanom w syri przez isis czy „umiarkowanych terrorystów” ? poyebało was! donosiciele jak towarzysz Bolek!!!!!!!!!!!

     Polubienie

     • Anna said

      bo to kolejne pokolenie judaszy, sprzedawczyków, którzy w ślepiach mają mamonę a nie prawdę

      Polubienie

      • KrisT said

       chciałbym aby pani Sylwia sie ustosunkowała do moich pytań. z pewnoscią tego nie zrobi bo oni, działają na niekorzyśc polakow, aby nam zamknąc usta i zastraszyć w imię poprawnosci politycznej i upodlenia bo takie wytyczne dostali od sorosa który ich sponsoruje. marionetki zasrane…

       Polubienie

       • KrisT said

        nie ma nic gorszego jak zdradzenie własnej rasy! ale oni w wiekszosci nie sa nasi, to eskimosi…. jak widać zdradę za srebrniki zydzi maja w genach po Judaszu.

        Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        No..dokladnie..kot z kocica,pies ze suczka,a niektorzy ludzie zdradza swoja rase nawet z gorylem…albo oslem..

        Polubienie

    • AQQ said

     Polubienie

    • Ja said

     Za kasę, tylko za kasę wyszukujecie, śmieci! Oby ciebie spotkało ubogacenie, i nie becz wtedy!!!!!!!!!!!!!

     Polubienie

   • Anna said

    oj chciałaby, chciała ale cielsko za grube i się nie zmieści

    Polubienie

  • Trak said

   To oni idą razem z prokuraturą?
   A czy sforsują mur więzienia którym będziemy od nich odgrodzeni?
   Jeśli to mocny mur to będzie niezłe schowanko a ponadto telewizorek, internecik regularne posiłki, służba zdrowia i żadnych opłat.
   Gdzie sens, gdzie logika?.

   Polubienie

 5. AQQ said

  widać sylwijka cierpi na chroniczny zespół niedopchnięcia i możliwe że rodzice ją opuścili…bo wstyd sie przyznac do takiej córki.
  niech se poczyta- agencje i fundacje związane z fundacją batorego

  Polubienie

 6. marek said

  Polubienie

 7. marek said

  Polubienie

  • KrisT said

   hahhaahaha ale dostał wyebane! bravo, kierowca powinien dostać żelazny krzyz… 😉
   prawidłowo! bydło traktuje się po bydlęcu!
   a to drugie….. czarne powinno krwawić i lezeć na asfalcie tam gdzie jego miejsce! bydło do kwadratu! szkoda ze tam kilku ruskow nie jechało!pokazali by tej czarnej małpie gdzie jej miejsce!

   Polubienie

   • KrisT said

    przepraszam nie chciałem urazic małp! one się tak nie zachowują prostacko

    Polubienie

   • Anna said

    Przyznam się, że przebywam w międzynarodowej, społecznościowej grze i.. wyciągam wnioski, z mojej strony obiektywne, bez uprzedzeń, stać mnie na to a jak to się ma? chinole są upierdliwi, wszyscy ich nie cierpią, araby są w miarę potulni ale też ich nie lubią, rosjan też nie lubią bez powodu ale – lubią siebie! anglojęzycznych.

    Polubienie

 8. AQQ said

  http://pl.blastingnews.com/swiat/2016/02/panstwo-islamskie-pokonane-pod-aleppo-tajna-rosyjska-bron-wideo-00805145.html

  Polubienie

 9. marek said

  Polubienie

 10. marek said

  Polska Wolność
  1 godz. ·
  Władze Bawarii najbogatszego kraju związkowego Niemiec, są przerażone czekającym je napływem imigrantów. Według bardzo delikatnych szacunków z wyliczeń wynika, że w 2016 roku mogą się spodziewać, już nie setek tysięcy przybyszy ale milionów. Oprócz przybywających na bieżąco uchodźców należy dodać jeszcze, że każdy z nich sprowadzi swoją żonę, dzieci i innych krewnych, do czego ma prawo. Tak jak przewiduje to przedstawiciel władz Bawarii, oznacza to zupełną wymianę etniczną społeczeństwa. Powoli musimy zacząć się przyzwyczajać, że już niedługo będziemy graniczyć nie z Republika Federalną Niemiec, ale z Kalifatem Islamskim.

  Polubienie

 11. miziaforum said

  Reblogged this on Miziaforum's Blog.

  Polubienie

 12. llubię said

  A jak wytłumaczyć mazanie kredkami po zamachach ??? Albo dialog ojca z dzieckiem , ze odpowiedzią na pistolety są kwiatki i znicze ??? … Nie wiem, czy to się da leczyć ??? 😦

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: