Miziaforum's Blog

Oficerowie S.B PRLu WYBACZAM WAM I WZYWAM DO BUDOWANIA NOWEJ OJCZYZNY – LECH WAŁĘSA NA SWOIM BLOGU NAPISAŁ !

Posted by miziaforum w dniu Luty 20, 2016


Walka między nami zakończona. Wykorzystajmy razem szansę na podbudowanie Ojczyzny” – napisał dziś na swoim profilu w portalu społecznościowym „wykop.pl” Lech Wałęsa, zwracając się w ten sposób do pracowników Służby Bezpieczeństwa z czasów PRL

„Bardzo zniszczyli moje imię, bardzo zniszczyli wspaniałe zwycięstwo SOLIDARNOŚCI. Dziwię się ruchom zmarłego Generała, w obu sytuacjach gdybym się znalazł tak postąpić wobec mnie nie wolno było. Dlatego moim zdaniem powinniście czuć się zwolnieni z lojalności

W kolejnym zamieszczonym dziś wpisie Lech Wałęsa zwrócił się bezpośrednio do „człowieka-sprawcy”, który, jak twierdzi były prezydent, zna prawdę na temat rzekomej współpracy z SB.

„Oczekuję na fizycznych podrabiaczy tej prowokacji. Oczekuję na człowieka, który to umożliwił. Pytanie jest czy od początku była to przygotowana prowokacja i ja się na to dałem nabrać? Czy jednak prawdą było, że Pan zgubił pieniądze na kupno samochodu i dodatkowo kontrolowano Panu wydawanie pieniądzy w pracach operacyjnych.” – czytamy na profilu byłego prezydenta na „wykop.pl”.

„Wtedy ja się na Pana płaczącą prośbę zgodziłem, podpisałem podobne papiery, ale Pan pod przysięgą obiecał, że wszystkie te papiery wrócą do mnie, a na pewno będą zniszczone. Był Pan nie esbekiem a kontrwywiadem. Nie widziałem Pana więcej po tym zdarzeniu, zastąpiono Pana. Myślałem wtedy różnie, ale i tak że nastąpiła wpadka tego pomysłu i Pana usunięto” – napisał dalej Wałęsa.

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/walesa-do-pracownikow-sb-wybaczam-wam-walka-miedzy-nami-zakonczona/qq3861

NO I TU KUKUNIEK SIĘ PRZYZNAJE ZE KABLOWAŁ KOLABOROWAŁ ALE NIE DLA S.B TYLKO WSI ….

NO TAK BZDURY MU TU ZARZUCAJĄ I TO SIE NIE LICZY BO NIE DLA SB TYLKO DLA WSI

p.s kiedyś znany bloger monitor polski któremu dowiedziono współprace z S.B PRZYPARTY DO MURU WRZASNĄ I NAPISAŁ JA PRZYNAJMNIEJ KABLOWAŁEM DO POLSKICH SŁUŻB

A TY DO ŻYDOWSKICH W TYM SAMYM CZASIE TYLE ZE MONITOR SIE NIE POŁAPAŁ ILE MAM LAT .. I MOGŁEM WTEDY CONAJWTŻEJ KABLOWAĆ DO PANI PRZEDSZKOLANKI

TO JAKIEŚ KURIOZUM U TYCH KAPUŚI … JAK BY TO MIAŁO ZNACZENIE CZY KABLOWAŁ MILICJI , SB CZY ORMOWCOM …   🙂

KAPUŚ TO KAPUŚ

Komentarzy 48 to “Oficerowie S.B PRLu WYBACZAM WAM I WZYWAM DO BUDOWANIA NOWEJ OJCZYZNY – LECH WAŁĘSA NA SWOIM BLOGU NAPISAŁ !”

 1. miziaforum said

  Polubienie

  • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

   Mit zalozycielski PZPR= PO +PIS i nie ma co kombinowac jak Stachu pod wawelska gorka.Jesli maja byc wysadzeni to wszyscy..bo tam byli wino ,wodke pili i cygara palili…

   Polubienie

 2. Trak said

  Powinien dodać – „Jestem z wami”.

  Polubienie

 3. […] @ 7:34 PM and is filed under Uncategorized. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 […]

  Polubienie

 4. krab said

  LIST ANNY WALENTYNOWICZ DO WAŁĘSY
  Na naszych oczach przeszłość ulega przekłamaniu, manipulacji. By ocalić prawdę ktoś musi zapytać o fakty. Dopóki żyją jeszcze ich świadkowie. Lata wspólnej działalności nakładają na mnie obowiązek zadania kandydatowi na urząd prezydenta RP-Lechowi Wałęsie kilku pytań. Oświadczam, że biorę pełną odpowiedzialność za treść tych pytań i zawarte w nich sugestie. Życzę sobie przeprowadzenia dowodu prawdy przed sądem.
  1. Czy pamiętasz, jak w styczniu 1971 r. przyznałeś, że na żądanie SB dokonywałeś identyfikacji uczestników zajść grudniowych z fotografii i filmu?
  2. Dlaczego okłamałeś wszystkich mówiąc o przeskoczeniu płotu, podczas gdy na strajk 14.08.1980 r. zostałeś dowieziony motorówką z Dowództwa Marynarki Wojennej w Gdyni?
  3. Jak godziłeś swoją katolicką moralność z głośnymi przygodami, o które żona robiła ci publicznie awantury w 1980 r.?
  4. 9 grudnia 1980 r. przyznano „Solidarności” pierwszą nagrodę – 30 tys. USD. Co zrobiłeś z tymi pieniędzmi?
  5. Co zrobiłeś z 60 tys. USD nagrody szwedzkiej prasy, które miałeś przekazać na Panoramę Racławicką, lecz nigdy nie przekazałeś?
  6. Czy mieszkanie na ul. Polanki 52 kupiłeś, czy otrzymałeś w darze i od kogo?
  7. W jakiej kwocie Bagsik i inni biznesmeni finansowali Twoją pierwszą kampanię wyborczą?
  8. Czy uważasz za właściwe, że głowa Państwa lokuje pieniądze w bankach zagranicznych, wbrew polskiemu prawu?
  9. Czy byleś w 1981 r. informowany przez Prezydium MKZ, że M. Wachowski jest kapitanem SB ?
  10. Czy Wachowski posiada Twoje zdjęcia ze wspólnych orgii i dlatego nie reagowałeś na jego poczynania?
  11. Czy SB szantażowała Cię ujawnieniem wszczętych postępowań karnych o kradzieże przed Sądem dla nieletnich i Sądem Rejonowym, wymuszając płatną współpracę?
  12. Za jakie zasługi w obozie w Arłamowie przyznano Ci prawo polowania z Kiszczakiem i 5-tygodniowy pobyt z całą rodziną, gdy innym odmawiano zwykłych widzeń?
  13. Czy pamiętasz swoją wypowiedź na Kongresie USA „lokujcie swe kapitały w Polsce, bo na nędzy i głupocie można najlepiej zarobić”. Czy nadal tak sądzisz?
  14. Z jakiej obietnicy wyborczej wywiązałeś się?
  15. Czy teraz potrafisz odpowiedzieć na pytanie Andrzeja Gwiazdy z I Zjazdu Solidarności – jak wygląda dogadanie się Polaka z Polakiem, gdy jeden jest zdrajcą?
  16. Kiedy spełnisz publiczne obietnice rozliczenia się z majątku i wskażesz jego prawdziwe źródła, bo „twoje” książki przyniosły straty? Podobnie z obietnicą wyjaśnienia stosunków z SB?
  17. Czy nie dosyć już kłamstw, krętactw, niekompetencji, pazerności, czy Ty naprawdę nie boisz się Boga, Lechu?

  Polubienie

 5. marek said

  http://demotywatory.pl/4620581/Ciekawe-jaka-jutro-historyjke-wymysli

  Polubienie

 6. marek said

  http://demotywatory.pl/4620739/TO-JA-OBALYLEM-ZWIONZEK-RADZIECKI-UKLAD-WARSZAWSKI

  Polubienie

 7. marek said

  http://demotywatory.pl/4620563/Henryk-Jagielski-pracownik-stoczni-gdanskiej

  Polubienie

 8. AQQ said

  https://marucha.wordpress.com/2016/02/20/bolek-bolkiem-ale-ministerstwo-finansow-wciaz-zaciaga-nowe-dlugi-wczoraj-powiekszylo-zadluzenie-o-kolejne-6-miliardow-zlotych/

  Polubienie

 9. Elba said

  Polubienie

  • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

   Kurde kradziezniki..kurde ma racje.

   Polubienie

  • Elba said

   Krótka geopolityczna ocena i analiza sytuacji na Ukrainie z syryjsko-tureckim oraz polskim wątkiem.

   Aczkolwiek , po części udał się dokonany przez USA/CIA 20 stycznia 2014 r. zamach stanu na Ukrainie, będący ostatnim stadium wyeksportowanej przez USA/CIA na Ukrainę z początkiem lat 90-tych tzw. pomarańczowej rewolucji, to jednak główny cel tego socjotechnicznego, politycznego przedsięwzięcia, a mianowicie wywołanie wojny ukraińsko-rosyjskiej nie powiódł się. Przy okazji Ukraina utraciła na rzecz Rosji Krym oraz wywołała trwającą do dzisiaj wojnę domową z dwiema zbuntowanymi republikami tj. doniecką i ługańską. Oligarchiczny ustanowiony przez USA/CIA na Ukrainie w 2014 r. system władzy nie przyniósł oczekiwanych rezultatów i wyczerpał swoje możliwości dla realizacji głównego celu.
   Aktualnie USA/CIA realizują na Ukrainie swój nowy projekt socjotechniczny polegający na wykorzystaniu społecznego niezadowolenia do przeprowadzenia na Ukrainie rewolucji faszystowskiej pod populistycznymi żądaniami –hasłami : odsunięcia od władzy prezydenta Poroszenki, premiera Jaceniuka wraz z jego gabinetem, Turczynowa wraz z pociągnięciem go do odpowiedzialności karnej, zakazu podwyższania taryf, zamrożenia kredytów z MFW, stworzenia „Jednej Ukrainy” z pomocą oraz we współdziałaniu z Polską i Turcją, docelowo z przekształceniem tej rewolucji w wojnę ukraińsko –rosyjską. Projekt ten realizować ma nowo stworzony przez USA/CIA produkt tzw. Prawicowo Rewolucyjne Siły. Tym samym główny cel zarówno zamachu stanu i jak – na razie – zamiaru i usiłowania przeprowadzenia na Ukrainie rewolucji faszystowskiej jakim jest spowodowanie wojny ukraińsko- rosyjskiej pozostaje ten sam z tą jednakże różnicą , iż do gry w drugim przypadku mają być włączeni nowi zawodnicy tj. Polska i Turcja.
   Zarówno Polska jak i Turcja wciągane są w ten konflikt przez USA/CIA przez ustanowione w tych krajach proamerykańskie rządy oraz „partie wojny” , które prą w kierunku realizacji tego celu, przy jednoczesnym oficjalnym rzekomym wycofywaniu się USA/CIA ze wsparcia Turcji w walce z Syrią / docelowo z Rosją/ oraz ze wsparcia Ukrainy.

   Polubienie

 10. krab said

  Ukrzy znowu organizują kolejny majdan!! Co nakażą zrobić bracia zza wielkiej wody? czy nie dopuszczą jak kilkanaście dni temu do zmian w rządzie?
  Jak deklarują przedstawiciele Prawicowych Sił Rewolucyjnych, ich protest ma mieć całkowicie pokojowy oraz socjalny charakter. Jest skierowany przeciwko działaniom obecnych władz Ukrainy – zarówno prezydenta Poroszenki, jak i premiera Jaceniuka, głównie względem batalionów ochotniczych. Demonstranci zamierzają zorganizować na Majdanie w Kijowie miasteczko namiotowe wraz z kuchnią polową. Swoje żądania zamierzają oficjalnie przekazać władzom podczas wiecu jutro o godz. 17. Organizatorzy przestrzegli również władze przed stosowaniem siły i próbami zorganizowania prowokacji.
  Wiadomo również, że PSR najprawdopodobniej będą domagać się ustąpienia zarówno prezydenta Petra Poroszenki, jak również premiera Arsenija Jaceniuka oraz powołania tzw. komitetu ds. zbadania przestępstw cywilnych i finansowych przedstawicieli obecnej władzy. Miałoby się to odbywać w ramach obowiązujących ram prawnych. Jednym z głównych żądań ma być również uwolnienie więźniów politycznych, za których aktywiści uważają niesprawiedliwie, ich zdaniem, skazanych członków batalionów ochotniczych.
  Dziennikarz stacji Hromadske zapytał również jednego z gości hotelowych, kim są ludzie, którzy go zajęli. „Nacjonalistami” – odpowiedział mężczyzna.
  Wśród PSR znajdują się m.in. przedstawiciele ruchów neobanderowskich, w tym z batalionu OUN czy byli członkowie Prawego Sektora, a także osoby związane z neonazistowskim pułkiem Azow. Są wśród nich również osoby związane z ukraińskimi siłami zbrojnymi, a także z batalionów Ajdar, batalionów zakarpackich, a takze organizacji „Monolit” czy „Biały Młot”. Aktywiści określaja sie jako ruch obywatelski i zaprzeczają doniesieiom, jakoby posiadali jakiegoś lidera.

  Polubienie

  • krab said

   Polubienie

   • miziaforum said

    no jak sobie podpiją to zaczna strzelać cwiartować i podpalać … teraz o broń na ukrainie łatwo jak o półlitra wódki

    Polubienie

    • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

     Ciekawe jak dlugo pozwola im pohasac?.Zanim ich spacyfikuja…

     Polubienie

     • krab said

      Prędzej przekupią niż spacyfikują, toż to reprezentanci samego „kwiatu walecznych” !!

      Polubienie

      • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

       Kupowali ich do tej pory.” Kwiat” zaczyna atakowac ich poddanych,wiec musza zareagowac,bo poddani zaczynaja widziec ,co jest grane i nie maja ochoty byc rozstrzeliwani.Zatem.Kupcy musza cos zrobic.Maja problem,bo nie moga dalej kupczyc zyciem poddanych,bo ci sie na nich wypna.Co zrobia kupcy bez poparcia poddanych?.Absolutnie nic,bo ich jest malutko,a poddanych calkiem sporo.Bez poddanych nie mozna porzadzic,nie mozna robic nowych wojen,gromadzic fortun..Bez poddanych jest sie nikim,co nie bardzo poddani racza widziec..ze szkoda dla siebie..

       Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        Kupowanie juz sie konczy.Wzieli sie za ograniczenie socjalu dla gosci ,ktorych nie tak dawno zaprosili.A Marysia miala znowuz racje.I wzieli sie za socjal,zeby wyjsc z tzw. twarza.” Camerun” he he juz akcje zaczal,a za nim stapa makrela i tez zapowiada ograniczenie socjalu.Szczwane.Przy takiej skali bezrobocia doskonale wiedza,ze zaproszeni goscie nie znajda roboty,zeby zapracowac na ewentualny socjal.Jest rozwiazanie kwestii zaproszonych gosci.Prosciutkie..lubimy was,ale nic dla was nie mozemy zrobic…ach..och…hipokryzja.

        Polubienie

       • miziaforum said

        makrela zostanie niebawem osadzona w wariatkoeie .. 2 osoby z jej rodziny zostały przekonane przez pewne gremium do podpisania zgody na … włąśnie makreli juz niem a,,,,, a le to póżniej tv powie jak przyjdzie czas

        Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        Tak ogolnie..” o kupowaniu” nie tylko na majdanie…

        Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        Czyli odejdzie makrela ze wzgledu na stan zdrowia.Chyba czas,bo zdaje sie ,ze ktos sie opamietal,do czego doprowadzi.Ostanio jakos dziwnie wyglada.Jak juz zabojady jej sie stawiaja to znaczy,ze maja jej dosc i bedzie zmiana.

        Polubienie

      • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

       Jaceniuki ( czytaj pomajdanowa wladza) ,wracajac do ukrainskiego majdanu wladzy nie oddadza tak szybko.Chyba,ze komus przestana byc potrzebni ,wowczas ktos inny ich sie pozbedzie kolejnym majdanem.W kazdym razie badz w wywiadach Miedwiedew wyraznie mowi,ze sprawa Krymu nie jest do negocjowania i kropka,co sie hamerykanom nie podoba i dlatego polskie wadze maja obecnej tam wadzy pomagac i zaczepiac Rosje.Makrela w sprawie Ukrainy przycichla.

       Polubienie

       • krab said

        Jaceniuka przecież próbowali odwołać, ale w w ostatniej chwili odwołanie zostało zablokowane przez wiceprezydenta USA Joe Bidena, który się na to nie zgodził. Ukraińcy nawet u siebie za dużo do powiedzenia nie mają, są państwem klienckim USA i tyle.

        Polubienie

 11. krab said

  Policja w Szwecji nie radzi sobie z islamskimi imigrantami w kraju. Przejmują oni coraz więcej dzielnic największych szwedzkich miast. Do walki z policją używają m.in. koktajli Mołotowa.
  Inspektor policji w Sztokholmie, Lars Alvarsjö na łamach gazety Svenska Dagbladet przyznaje, że policja nie radzi sobie z imigrantami i jest na granicy wytrzymałości. Coraz więcej dzielnic największych miast w Szwecji jest pod kontrolą ekstremistów wywodzących się z przybyłych do kraju imigrantów. Do walki z policją używają m.in. kamieni czy koktajli Mołotowa.
  Policja w stolicy Szwecji otwarcie przyznała, że nie jest w stanie chronić ludności. Większość czasu policjanci spędzają na walce z kryminalnymi zachowaniami imigrantów.

  Polubienie

 12. krab said

  Przeciętne wynagrodzenie wyniosło w Polsce w 2014 roku 889 euro, a w Wielkiej Brytanii 3 406 euro. Biorąc te liczby za punkt wyjścia portal bankier.pl postanowił sprawdzić po ilu latach Polacy będą zarabiali tyle co Brytyjczycy.
  Jeśli w Polsce zarobki będą stale rosły o 3 proc. rocznie, a w Wielkiej Brytanii o 1,5 proc. to płace wyrównają się po ponad 91 latach. Jeśli polskie zarobki będą rosły o 3 proc., a brytyjskie nie będą rosły wcale to zarobki wyrównają się po ponad 45 latach.
  Zarobki wyrównają się szybciej jeśli w Polsce pensje będą rosły o 11 proc. rocznie, a w Wielkiej Brytanii o 1,5 proc. rocznie. W takim wypadku wyrównają się one po 15 latach. Bankier.pl stwierdził też, że po 15 latach można by osiągnąć poziom zarobków Brytyjczyków jeśli ich pensje by nie wzrastały, a nasze rosły o 9,4 proc.

  Bankier.pl

  Polubienie

 13. mironik said

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,L-Kaczynski-mowie-jasno-nie-bylo-spisku-w-Magdalence,wid,10823015,wiadomosc.html?ticaid=116857
  Magdalence
  – Niektórzy twierdzą, że był jakiś spisek w Magdalence, że tam po cichu między sobą pewne sprawy uzgodniono. Byłem uczestnikiem wszystkich tych posiedzeń i mówię jasno: nie – powiedział w radiowych „Sygnałach Dnia” prezydent Lech Kaczyński, komentując wydarzenia sprzed 20 lat.
  =========
  jakoś mu nie wierzę

  Polubienie

  • Anna said

   Spisek zapewne był gdzie indziej a w Magdalence został sfinalizowany. Kto spiskuje wśród gremium?

   Polubienie

   • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

    Poczatki spisku to rok 56.Dalsze lata to kontynuacja ,ktora doprowadzila do wprowadzenia ” nowego typu demokracji”,w ktorej jedna partie zastapiono kilkoma ,ktore powstaly w wyniku rozpadu PZPR.Do tej konkluzji nie potrzeba zadnych teczek.Autorzy zmian pokazywali przemiany w telewizorach i w innych mediach.Co tu teraz roztrzasac,ze bolek i bolek tylko sie dogadywal z komuchami…Wszyscy sie dogadywali ze wszystkimi,aby zamienic socjalizm na kapitalizm.I zamienili wspolnie ze soba, wspolpracujac jawnie.Czysta groteska, to co sie wyrabia z tymi teczkami.Z komuchami tez wspolpracowal kosciol i Wojtyla..i nie tylko bolek..Wszyscy…he he..a teraz robia cyrk..dla gawiedzi,ktora od dawna wie ,co zrobiono i w jakim celu.

    Polubienie

    • krab said

     Bolek to odgrywał rolę łącznika pomiędzy komuchami a masonami, których reprezentował i trzymał rękę na pulsie Andrzej Wielowieyski.

     Polubienie

     • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

      Bolek zadnej roli posrednika w tym towarzystwie nie odgrywal.On byl tylko marionetka w ” recach” unych,ktora miala opowiadac farmazony i roztaczac wizje dobrobytu robotnikom.Taka byla jego rola.Towarzystwu,ktore juz rozpoczelo demontaz systemu w 56 potrzebne bylo wsparcie robotnikow,ktorych czarowal bolek.Potrzebny byl duzy ruch,bo bez niego srodowiska tzw. inteligencji nie moglyby dokonac zmian.Dlatego trzeba bylo postawic ludowi ludowego trybuna do czarowania ,o tym jak to bedzie pieknie po zwycieztwie.Jak jest pieknie wszyscy widza i dla kogo pieknie.Masoni mu tylo przypieli matke boska na klape i tyle oraz dali nobla.Na spotkania z masonami do Paryza jedzili geremek,michnik,mazowiecki..no i siedzial kto trzeba w paryskiej ” Kulturze” kierowanej przez giedroyca..plus w radio ” wolna europa”..bolus taka role spelnil jak swego czasu lenin..

      Polubienie

      • Anna said

       To nie jest takie oczywiste, że demontaż Polski przewidziany był przez władze PRL-u od dawna bo przecież oni słuchali się Kremla a raczej ZSRR nie dążył do zmiany ustroju w Polsce bo po co? Na całej tej pierestrojce socjalizmu oni też stracili i to dużo. To nie te źródła tego chciały. Już my wiemy kto w tym maczał paluchy i zacierał łapska na samą myśl.

       Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        Wladze PRL-u nie chcialy na pewnym etapie,bo to by oznaczalo rozpad sowieckiego bloku.W 68 roku maciciele wyjechali na pustynie.Czesc kretow zostala i zrobila robote do konca poprzez kolejne ” zrywy robotnikow” w latach 70-tych,80-tych.Tzn. stworzyla z jednej partii kilka partii i zmienila ustroj ekonomiczny oraz doprowadzila do rozwalenia sowieckiego bloku panstw o ustroju socjalistycznym.Tak powstala nowa krecia Ojczyzna.

        Polubienie

      • krab said

       Może niefortunnie użyłam słowa „łącznik”, ale miałam na uwadze kogoś kto „umożliwi” wykonanie planu interesów obu stron. Michnik i spółka to były ogary na polskim podwórku, ale myśliwym był zupełnie kto inny. Za wierną służbę ogarom pozwolono żreć bez ograniczenia. A boluś nie gardził również wsparciem dla „S” ( z którego nie mógł się rozliczyć (!)) ze strony zachodnich braci, choć wschodni już mu płacili.

       Polubienie

    • Anna said

     Co zrobił Bolek to my dobrze wiemy już od dawna i w Polsce stracił autorytet ale wieść o tych teczkach poooszła w świat, jako niewybaczalna afera. Świat się tym nie interesuje ale Polonia na pewno tak i zrozumieją, że ich darowizny nie poszły dla potrzebujących.

     Polubienie

     • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

      Swiat sie nie interesuje..hmm.Swiatu o to szlo,zeby korona bolkowi z glowy spadla.Pozostaje zgadnac.W jakim celu?.Konkretnie…bo cel musi byc.To,ze paluchy w obaleniu mitu bolka maczali ” swieci” to pewne.Nie przez przypadek pan od ” szczesc boze” jako pierwszy wlaczyl sie filmami o bolku w obalanie mitu o bolku.Czyzby pojawil sie lek w tych kregach przed nowa swiecka komuna,ktora z masonskich loz chyba wyglada,aby przejac owieczki i je zeswietczyc?..hmm..chyba mozliwe..

      Polubienie

 14. AQQ said

  http://wpolityce.pl/kosciol/282500-papiez-ponownie-rozdaje-duchowy-lek-z-polski

  😀 XXIw. !!!!

  Polubienie

 15. AQQ said

  George Soros został zdemaskowany przez niemiecką telewizje KLA.TV jako jeden z głównych filarów dokonujących się przemian na świecie. Pieniądze żydowskiego miliardera finansują rewolucje i zmiany odczuwalne na całym świecie, za jego plecami stoi najpotężniejsza rodzina żydowskich bankierów Rothschild (Rotszyld), która od ponad 200 lat kontroluje sektor bankowy oraz stawia podwaliny pod budowę rządu światowego tzw. Nowego Porządku Świata.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: