Miziaforum's Blog

Kiszczak ukrył 20 kartonów teczek, granat w szambie eksploduje za kilka dni !!

Posted by miziaforum w dniu Luty 19, 2016


Sebastian Rybarczyk, były asystent Janusza Pałubickiego

Pana informator twierdzi, że pomagał Czesławowi Kiszczakowi wywozić ciężarówkę dokumentów…
Sebastian Rybarczyk: Pierwsze sprostowanie – nie ciężarówkę. Po prostu pojechali i wyładowali dokumenty. To było około 20 kartonów, nie ciężarówka.
Mniejsza z tym, czy to była ciężarówka. W każdym razie chodziło o znacznie większą ilość dokumentów niż w przypadku materiałów przejętych w domu Kiszczaka. Czy te informacje są wiarygodne?
To będzie potrafiła ocenić tylko prokuratura IPN. Przekazałem jej całość danych. Wskazane miejsce składowania dokumentów jest bardzo łatwo namierzalne. Oni po prostu to sprawdzą i stwierdzą, czy informacja była prawdziwa. Proszę jednak pamiętać, że sytuacja, która została opisana, rozegrała się 10-11 lat temu. W związku z tym wszystko mogło się zmienić. Dokumenty mogły zostać wywiezione w inne miejsce. Ciężko powiedzieć. Minęła ponad dekada. Ale miało to miejsce. Jestem o tym przekonany.
Czy pana informator jest osobą wiarygodną, mogącą rzeczywiście posiadać taką wiedzę i uczestniczyć w tej akcji?
To osoba, która była blisko Czesława Kiszczaka. Jest wysokim rangą oficerem PRL-owskich służb specjalnych, z którym miałem do czynienia, gdy pracowałem w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, w sekretariacie ministra koordynatora służb specjalnych Janusza Pałubickiego. Oficer ten nie udzielał mi fałszywych informacji. Raczej zostawiał tropy, ten typ człowieka…
Jak IPN zareagował na uzyskaną przez pana informację?
W czwartek około godziny 11-12 wysłałem informację do IPN i o 19. zostałem przesłuchany przez prokuratorów. Pytali mnie, podobnie jak pan, jak oceniam wiarygodność tej informacji i od kogo pochodzi. Z uwagi na to, że jestem publicystą, nie mogłem ujawnić prokuratorom źródła moich informacji. Podałem im natomiast miejsce składowania dokumentów wymienione przez informatora.

…. może pan, choćby w przybliżeniu, zdradzić, gdzie to miejsce się znajduje?
W Polsce. Nic więcej powiedzieć nie mogę.
Podobno to jakiś zamknięty teren wojskowy…
Nie mogę niczego potwierdzić. Zobowiązałem się co do tego w prokuraturze. Swojej redakcji też tego nie przekazałem.
Czy pana informator mówił, jakiego rodzaju były to dokumenty?
Nie.
Czy ma pan jakieś przypuszczenia?
Nie mam żadnych. Kiszczak miał dokumenty, które nie powinny być w jego posiadaniu, które służyły mu do szantażu, także na własnych kolegach z partii i służb specjalnych. Chciałbym, żeby to były właśnie te dokumenty, dotyczące relacji bossów PZPR, późniejszego SLD, oraz różnych oficerów służb specjalnych np. z KGB.
Może niedługo przekonamy się o tym…
Oby. Z mojej wiedzy wynika, że do IPN dociera teraz dość dużo zawiadomień o różnych dokumentach. Trzeba apelować, żeby osoby, które posiadają tego typu akta, lub wiedzą, gdzie mogły zostać złożone, informowały IPN. Może wreszcie w tej sprawie coś się stanie. Przez ponad 20 lat „święte krowy” były chronione. Może teraz jesteśmy w stanie w końcu te akta odzyskać. Przynajmniej jakąś ich część.

Komentarzy 57 to “Kiszczak ukrył 20 kartonów teczek, granat w szambie eksploduje za kilka dni !!”

 1. kacperkias said

  Ok. 29 02 moze wybuchnac 3-cia WOJNA SWIATOWA : http://brd-schwindel.org/18-tage-bis-zum-3-weltkrieg/.

  :

  Polubienie

 2. marek said

  http://www.polishexpress.co.uk/islamski-autorytet-wyjasnia-jak-odpowiednio-dyscyplinowac-zone/

  Dopiero kolejnym krokiem powinno być bicie. Ale takie, które nie pozostawia śladów, które nie ma na celu uszkodzenia ciała albo upokorzenia, tylko korektę w zachowaniu. Poza tym mężczyzna musi uważać, żeby nie uszkodzić swojej ręki albo aby sąsiedzi nie wezwali policji. Według al-Lahama bicie ma być „uprzejmym” przypomnieniem o tym, że miłość i przyjaźń, którą nakazał Allah, wciąż znajduje się w ich związku.

  Polubienie

  • miziaforum said

   Sąd w Kairze skazał na dożywocie czterolatka. Chłopca oskarżono m.in. o morderstwo, które musiałby popełnić w wieku zaledwie półtora roku. (http://www.tvn24.pl)

   http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/egipt-czterolatek-skazany-na-dozywocie,620884.html

   no i takich skurwesynów chcą zasadzić w europie

   Polubienie

   • miziaforum said

    WIADOMOŚCI – NIEZALEZNA.PL
    ​Nastoletni „uchodźca” zgwałcił pracownicę ośrodka

    W belgijskim mieście Menen szesnastoletni imigrant z Afganistanu zgwałcił pracownicę ośrodka dla uchodźców. Jak podają media,

    i tak co dnia mozna pisać o tych nawet nie zwierzach

    Polubienie

    • KrisT said

     i znowu sie okaże iz nastoletni ma dwadziescia kilka lat…..
     każdemu z nich powinni dac koze i gwalty by sie skonczyly! tylko iz zieloni i obroncy praw zwierząt byliby oburzeni! i jak tu pogodzić wszystkich?

     Polubienie

   • krab said

    Podczas środowej konferencji zorganizowanej przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców Jakub Skiba, sekretarz stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji stwierdził, że Komisja Europejska może zmusić Polskę do przyjęcia od 100 do 200 tys. imigrantów z Bliskiego Wschodu.
    Jakub Skiba stwierdził, że polski rząd może być zmuszony do przyjęcia większej liczby imigrantów – „Pojawia się pytanie, czy zostaniemy zmuszeni do tego, żeby przyjmować imigrantów z Bliskiego Wschodu, grozi nam 100 tys. do 200 tysięcy?”. Sekretarz stanu uznał, że byłoby to niekorzystne dla Polski.
    Według Jakuba Skiby europejscy partnerzy twierdza, że Polska i tak nie obroni się przed imigrantami.
    Pojawiają się w tej sprawie naciski na polski rząd. W rozmowie z portalem Prawy.pl sekretarz stanu stwierdził – „Niestety są to poważne naciski. Jesteśmy otaczani pewnym ostracyzmem i musimy czynić wiele zabiegów, żeby przedstawiać nasze działania o interesy Polski i krajów regionu jako działania w pełni europejskie”. Oprócz ostracyzmu sugeruje się Polsce, że strefa Schengen zostanie zawieszona. Jest to według Skiby główny argument w dyskusji – „Głównym argumentem, jaki pojawia się w tej dyskusji jest zawieszenie strefy Schengen i stworzenie strefy mini-Schengen, jeżeli nie będziemy skłonni przyjąć tych imigrantów”
    Ndie.pl / Kresy.pl

    Polubienie

    • miziaforum said

     PRZYPOMINAM WAM DLA POLSKI TO JEST NAJWIĘKSZE ZAGROZENIE ISTNIENIA NARODU , DODATKOWO OGROMNE RYZYKO WOJNY NAWET NIE DOMOWEJ A WEWNĘTRZNEJ Z OBCYMI

     NIE!!!

     A CO DO SZENGEN CO POLSKA TRACI W TEDY .. NIC ! A NAWET JAKBY NA SERIO WYJŚĆ Z UNII CO TRACIMY ? NIC !!

     POWIEDZĄ ZE STRACĄ CI CO WYJECHALI Z POLSKI , WRĘCZ PRZECIWNIE PO WYJSCIU POLSKI Z UNII I SZENGEN CI CO WYJECHALI UMOCNILI BT TYLKO SWOJA POZYCJE W OBCYCH KRAJACH … POLSKIE RZADY NIE MOGŁY BY KUPCZYC ICH PRAWAMI NABYTYMI W INNYCH KRAJACH

     BYŁO BY TAK JAK N.P POLONIA W USA G.B W LATACH PRZED ROKIEM 2000 .. I TYLE … POSTAWIĆ SPRAWĘ JASNO I TWARDO JEŚLI ZMUSICIE NA S DO PRZYJMOWANIA ARABÓW WYCHODZIMY Z UNII , KRÓTKO I NA TEMAT

     ONI BT WIEDZIELI ŻE ZA POLSKA WYSZŁY BY Z UNI NA 100 % WĘGRY SŁOWACY BUŁGARZY A MOZE NAWET KRAJE BAŁKAŃSKIE ….. STARE KRAJE EUROPY SĄ WYEKSPLOATOWANE Z ZASOBÓW DAWNE DEMMOLUDY JAK ONI MAWIAJA Z POGARDĄ ZACOFANE O 50 LAT … SKORO ZACOFANE O 50 LAT TO I ZASOBY NATURALNE ZACHOWANE TAJIE JAK N.P NIEMCY MIELI ZE 100 LAT TEMU … A TO DOBRA BAZA DO SAMODZIELNOSCI GOSPODARCZEJ A POTEM POLITYCZNEJ

     I OBOWIAZKOWO BLOK SŁOWIAŃSKI KLINEM WBITY POMIEDZY ROSJE A NIEMCY TRZON POLSKA SŁOWACJA WĘGRY BUŁGARIA RUMUNUIA TO JEST SIŁ A Z KTÓRĄ I RUSCY I NIEMCY MUSIELI BY SIĘ LICZYC ,, PRZEJRZYJCIE BOGACTWA NATURALNE TYCH KRAJÓW … NAWET MOGLI BYŚMY W D.. MIEĆ WOŁODII GAZ I ROPĘ

     TO TUYLE ALE RACHEJ NIC Z TEGO NIE BEDZIE BO RZADZĄ TAKIE SOBIE LETNIE CHUJE Z PISU … PODSZYTE STRACHEM I SZACUNKIEM DO NIEMCA … TAK TAK STRACHEM A NA POZÓR JAKIEŚ BEZ ZNACZENIA SPRAWY HISTORYCXNE WYWLEKASJĄ ZAMIAST BUDOWAĆ BLOK GOSPODARCZY ….

     TAK ROBIĄ WAS ZNÓW W CHUJA ..

     Polubienie

    • miziaforum said

     Ponad 3 tysiące zgłoszonych przypadków przemocy w szwedzkich ośrodkach dla uchodźców. Policja w Szwecji, krytykowana za utajnianie tego rodzaju statystyk, zdecydowała się opublikować ostatnie dane. Dotyczą one okresu dwóch i pół miesiąca.

     Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/raporty/raport-imigranci-z-afryki/informacje/news-szwecja-statystyki-dotyczace-przypadkow-przemocy-w-osrodkach,nId,2148366#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

     Polubienie

 3. marek said

  Polubienie

 4. marek said

  http://pikio.pl/poprawki-do-budzetu-wiecej-na-fundusz-koscielny-mniej-na-leki-dla-seniorow/

  Polubienie

 5. miziaforum said

  Polubienie

 6. kacperkias said

  Na zdrowie panowie ,na zdrowie i oby sie nam dobrze dzialo .
  i co oko nie widzi… wreszcie zobaczylo !!

  Polubienie

 7. krab said

  Szef MSZ Niemiec: Polska nie ma żadnych podstaw do domagania się od Niemiec reparacji wojennych.
  Tygodnik „Der Spiegel” podaje, że w piśmie do Bundestagu minister Frank-Walter Steinmeier uznał, że kwestia reparacji jest „prawnie i polityczna zamknięta”. Niemiecki tygodnik podaje, że pismo do Bundestagu to reakcja na „groźby” wysuwane przez prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.
  Według Niemców Polska nie ma żadnych podstaw do domagania się od Niemiec reparacji wojennych. W cytowanym przez „Der Spiegel” piśmie niemieckiego ministra czytamy, że kwestia roszczeń jest „prawnie i polityczna zamknięta”.
  Polska miała zrezygnować z reparacji 24 sierpnia 1953 roku. W tekście na ten temat znajdujemy następujący fragment – „Przyłączając się do sowieckiej rezygnacji z reparacji, Polska także zrezygnowała 24 sierpnia 1953 roku z dalszych reparacji od całych Niemiec” Według ministra – „(…) nie ma żadnych prawnych wątpliwości co do skuteczności (rezygnacji)”
  Pismo do Bundestagu to reakcja na „groźby” wysuwane przez prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. W wywiadzie dla TV Republika z 11 grudnia 2015 r Kaczyński powiedział – „(…) Ja mogę powiedzieć tylko jedno – ten rachunek krzywd po polskiej stronie jest ogromny i powtarzam, w ciągu tych 70 już lat, które minęły od końca wojny, te sprawy nie zostały nigdy załatwione i w sensie prawnym są aktualne, bo jak wiemy, to zostało niedawno przez pana Kostrzewę-Zorbasa odkryte, ta nasza rezygnacja z odszkodowań nigdy nie została zarejestrowana przez odpowiedni organ rejestracji ONZ, czyli w sensie prawnym tego w ogóle nie ma. Droga jest otwarta i w Niemczech też się powinno o tym pamiętać”

  PAP / Kresy.pl

  Polubienie

 8. mentronik said

  Organizacja Jastrzębie Wyzwolenia Kurydstanu – związane z Roboczą Partią Kurdystanu – wzieła na siebie opdowiedzialność za akt terroru w Ankarze (informacja pochodzi z ich strony internetowej, powtórzona przez Reutersa)
  http://oko-planet.su/politik/newsday/310…..nkare.html

  Prezydent Obama w rozmowie z Erdoganem stwierdził że „Turcja ma prawo do obrony”

  http://www.gazeta.ru/politics/news/2016/02/19/n_8274497.shtml
  http://el-murid.livejournal.com/2694068.html#comments

  Polubienie

  • KrisT said

   obama stwierdził iz turcja ma prawo do obrony czyli OBAMA WYDAŁ ZGODĘ NA WEJSCIE WOJSK TURECKICH NA TERENY SYRII !!!!! JEST ZGODA NA ODSTZRELENIE KURDÓW I POMOC TERRORYSTOM W OKRĄŻONYM ALEPPO….
   zaczeło sie……

   Polubienie

 9. mentronik said

  Polubienie

 10. Pelagia said

  brak słów- przypadkiem znalazłam na youtubie plany rozbiorów Polski. Przyjaźnijmy się dalej z Ukrainą – już twierdzą, że złoża ropy znalezione na terenie Polski są ukraińskie

  Polubienie

 11. krab said

  Warto przeczytać, bardzo trafne spostrzeżenia na temat sytuacji z Wałęsą.
  „Kiedy słyszę natomiast, że pierwszy jej kontakt z IPN miał miejsce już dwa tygodnie temu, to nie mogę sobie zadać innego pytania: czy w tym czasie nie można było przygotować tej akcji porządnie – aby przy okazji spenetrować domy i dacze większej liczby postpeerelowskich generałów? Przeprowadzona takimi, jak nam to pokazano w mediach, metodami akcja IPN i służb policyjnych miała dość mizerne efekty – ale przy okazji spełniła funkcję sygnału ostrzegawczego skierowanych do ew. nieprzezornych, by zrobili porządek z papierami, których są depozytariuszami.”

  http://www.pch24.pl/braun–w-sprawie-walesy-trwa-festiwal-hipokryzji,41344,i.html

  Polubienie

 12. marek said

  Polska Wolność
  18 min ·
  Niemcy ze zdziwieniem odnotowują, że kolejne kraje środkowej Europy nie mają już dłużej ochoty uczestniczyć w szaleństwie Berlina. Premier Słowacji skrytykował Angele Merkel twierdząc, że narobiła kłopotów, a teraz chce się podzielić ich skutkami z innymi. Po niedawnym odwróceniu się od Niemiec najbliższych politycznych sojuszników, czyli Francji, Szwecji i Danii, Berlin zdaje się być już zupełnie osamotniony w swoim irracjonalnym postanowieniu dokonania wymiany społeczeństwa europejskiego na muzułmańskie.

  Polubienie

 13. marek said

  Polska Wolność
  2 godz. ·
  Kibicują mu miliony rodaków! Polak wypowiedział umowę ZUS-owi. Jedni obserwują go uważnie i mu kibicują, inni z góry założyli, że jego walka jest skazana na porażkę. Grzegorz Sowa, przedsiębiorca z Piotrkowa Trybunalskiego wypowiedział umowę z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych – i nie płaci składek. Twierdzi, że to niezgodne z jego interesem, a według Konstytucji RP państwo nie może go do tego zmusić.

  Polubienie

 14. KrisT said

  Około 5 tys. terrorystów z ISIS wyszkolonych w Syrii i Iraku przebywa obecnie w Europie – podał Europol

  https://www.rt.com/news/333079-europe-5000-jihadists-europol/

  Polubienie

 15. marek said

  moze sie przydac
  http://demotywatory.pl/4620465/Takiego-noza-uzywali-cisi-zabojcy-(asasyni)-ze-specjalnych

  Polubienie

 16. miziaforum said

  UWAGA DZIŚ OD GODZINY 19,00 DO JUTRA 22.00 MOGĄ WYSTĄPIĆ LEKKIE PROBLEMY Z WEJŚCIEM NA BLOG , ZWIĄZANE JEST TO Z KOLEJNYM ETAPEM PRAC  MAJĄCYM NA CELU ZWIĘKSZENIE OGLĄDALNOŚCI BLOGA O KOLEJNE 100 – 150% WZROST BĘDZIE SKOKOWY I DLATEGO ODCZUWALNY DLA UŻYTKOWNIKÓW …..

  szczegóły poprzednich zmian tu 

  https://miziaforum.wordpress.com

   

  Polubienie

 17. KnUR1 said

  Żadne szmbo nie eksploduje, bo niby czemu? Setki afer, przekrętów, taśmy i co – GÓWNO. Spusczą Bolka kilku innych pobocznych i tyle. Tylko frajer/naiwniak może w takie bajki wierzyć. A nawet gdyby – to co to zmieni.

  Polubienie

  • miziaforum said

   ZMIENI ZMIENI TYLKO OCZYWWIŚCIE NIE TO CO CHCĄ POLACY ALE ZMIENI DIAMETRALNIE …. A TY MYŚLISZ ZE PO CO TA STARA BABA TO ZAWIOZŁA DO IPN ,,, CO JEST TAKA DURNA ŻE NIE WIEDZIAŁA KOMU MA TO SPRZEDAĆ JEŚLI KWITY O WAŁĘSE TO WAŁĘSIE A NIE KOWALSKIEMU…. ZRESZTĄ TO WSZYSTKO O WAŁĘSIE MAŁO WAŻNE WAŻNE JAKIE DOKUMENTY SA W INNYCH TECZKACH NA KOGO …. TA SZOPA Z WAŁĘSĄ TO MA BYĆ STRASZAK DLA TYCH CO SĄ WAŻNI WAŁĘSA DZIŚ WAŻNY JAK ….. KUPA ŚMIECHU WIĘC MOŻNA GO BEZKARNIE ZGNOIĆ I WYKAZAĆ RESZCIE ŻE TAK SKOŃCZĄ … POPROSTU KISZCZAK PADOCH I TERAZ KTOŚ INNY CHCE SOBIE LEKKO ŻYĆ Z POSIADANIA SZAFY

   DLA TEGO NIE MÓWIĄ NIC O INNYCH KWITACH … TYLKO W PIERWSZY DZIEŃ GMYZ WYGADAŁ ŚĄ TAM KWITY NA KURONIA KOMOROWSKIEGO MICHNIKA !!!

   A POTEM SZA DO DZIŚ I TYLKO BOLEK TO BOLEK TAMTO CHACHACHA !!!!! W CHUJA W CHUJA ROBIĄ .. ZA CHWILE SPRAWA UCICHNIE BO CO TEN BOLEK ZNACZY DZIŚ ??? A NOWY WŁASCISIEL SZAFY ZAŁOŻY KAGAŃCE NA POLITYCZNE RYJE ,,,, I ZA 40 LAT JAK UMRZE TO ZNÓW WYPŁYNIE ŻE TAMTEN CZY TAMTEN TO MUSIAŁ BYĆ SZANTARZOWANY PRZEZ PANA X

   Prezes IPN: dokumenty dot. TW „Bolka” będą udostępnione od godz. 12 w poniedziałek

   – Dokumenty dotyczące agenta SB „Bolka”, zabezpieczone w domu Czesława Kiszczaka, będą udostępnione, w celach badań naukowych i dziennikarskich, od godz. 12 w poniedziałek w czytelni przy ul. Kłobuckiej 21 w Warszawie – poinformował dzisiaj prezes IPN Łukasz Kamiński.

   W czwartek IPN podał, że w zabezpieczonych dokumentach w domu gen. Czesława Kiszczaka znajduje się m.in. teczka personalna i teczka pracy TW „Bolek” oraz odręcznie napisane zobowiązanie do współpracy, podpisane: Lech Wałęsa „Bolek”. Dokumenty znajdujące się w obu teczkach obejmują lata 1970-1976. Według opinii uczestniczącego w badaniu dokumentów z domu gen. Kiszczaka eksperta archiwisty są one autentyczne.

   Podczas dzisiejszej konferencji prasowej szef IPN-u poinformował, że materiały te, jako „podlegające przekazaniu do Instytutu Pamięci Narodowej, zostały włączone do zasobu archiwalnego IPN i poddane archiwizacji”. Podobna procedura ma być zastosowana również wobec pozostałych pięciu pakietów dokumentów zabezpieczonych w domu gen. Kiszczaka.

   Kamiński zapowiedział ponadto, że „z powodu wagi sprawy” zawartość dokumentacji dot. pierwszego pakietu zostanie udostępniona w najbliższy poniedziałek o godz. 12 w czytelni IPN przy ul. Kłobuckiej 21 w Warszawie. Natomiast od środy wgląd w materiały będzie możliwy również w czytelniach w oddziałach i delegaturach IPN.

   Polubienie

  • miziaforum said

   PATRZĄC NA SCENE POLITYCZNĄ SZAFA KISZCZAKA MOZE BYĆ JESZCZE DLA NOWEGO WŁAŚCICIELA Z 20 LAT NIEŹLE DOCHODOWA …. ŻYĆ NIE UMIERAĆ !!!

   Polubienie

  • miziaforum said

   PS. BO KISZCZAK MUSIAŁ BY BYĆ DURNIEM ŻEBY NIE MIEĆ KWITÓW NA WSZYSTKICH POLITYKÓW !!!!! I TO W ORYGINALE I Z PIERWSZEJ RĘKI ……. A ŻE MIAŁ DOWÓD ?? NIKT NIGDY NAWET NIE POMYŚLAŁ ŻEBY MU PRZETRZEPAĆ STRYCH ~,,,,,, NA WSZYSTKICH SWIĘTYCH III R.P MIAŁ …. CIEKAWE KTO TERAZ STANIE SIE WŁASCICIELEM POLSKI ZA POŚREDNICTWEM POSIADANIA TYCH KWITÓW

   ALE TO WYJDZIE W PRANIU … PRZY JAKICHŚ PYSKÓWKACH MEDIALNYCH WYBORACH

   TAKA SZAFA TO NIE TYLKO WŁADZA PIENIĄDZE WPŁYWY …. TO TAKŻE GWARANCJA ŻYCIA !!! ALE DLA MĄDREGO !!!!!

   Polubienie

   • miziaforum said

    PO ZA TYM ABY JESZCZE WYDUSIĆ Z MOCY SZAFY DUŻO TRZEBA SIĘ SPIESZYĆ SZANTAŻOWANI ODCHODZĄ CO ROK I CO ROK CZĘŚĆ KWITÓW NADAJE SIĘ NA PODPAŁKĘ W KOMINKU …

    CZAS TO PIIENIĄDŻ 🙂

    A CZYM SIĘ TO ZAKOŃCZY ? MYŚLĘ ŻE POGRZEBEM BOLKA MOŻE NIE WYTRZYMAĆ MU POMPKA ZRESZTĄ JUŻ ŁATANA ,,,,,,

    A DLA POLAKÓW ,, JAK ZWYKLE W TAKICH OKOLICZNOŚCIACH PRASA ZAGRANICZNA Z MICHNIKIEM NA CZELE POLAKÓW UPODLI STRASZNIE .. ZA //

    Polubienie

    • miziaforum said

     PROBLEM W POLSCE POLEGA NA TYM ŻE NIEMA ANI JEDNEGO CHOĆBY ŚREDNIEJ KLASY POLITYKA = POLACY MIERNOTY I MIERNOTY TROSZKĘ PODRASOWANE PODTRESOWANE WYDAJĄ IM SIĘ MĄŻAMI STANU

     POLSKA NA DZIŚ ! ŻEBY ZOSTAĆ W OCZACH POLAKÓW WIELKIM POLITYKIEM …. WYSTARCZY NA PRZYKŁAD W OCZY PRZY KAMERACH POWIEDZIEĆ MERKEL … PANI KANCLERZ POLSKA NIE PRZYJMIE ŻADNYCH UCHODŹCÓW !!

     ZWYCZAJNIE WYSTARCZY ZWYKŁE NIE !!!! I JUŻ JESTEŚ WIELKI … WIEM ŻAŁOSNE ALE PRAWDZIWE I PRZEZ TO RZĄDZĄ TU MIERNOTY I CYKORY

     A TE CAŁE OPOZYCJE PARLAMENTARNE I POZA PARLAMENTARNE NIE LEPSZE ….

     CÓŻ CZEKA POLSKĘ NIC CIEKAWEGO ……..

     Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: