Policja przeszukała dom letniskowy Czesława Kiszczaka. Pięciu funkcjonariuszy szukało w nim dokumentów, które komunistycznygenerał miał ukryć.

Funkcjonariusze policji wkroczyli do domu Kiszczaka w miejscowości Wikno na Mazurach. Jak widzimy na filmie, z budynku wynieśli kilka toreb o nieznanej jeszcze zawartości….

ALE NIE TO W TEJ INFORMACJI JEST WAŻNE , WAŻNE JEST TO CO DZIAŁO SIĘ NA DACZY KISZCZAKA PONAD MIESIĄC TEMU , JEDEN Z Z PRACOWNIKÓW „NIE JEDNEJ” FIRMY OCHRONIARSKIEJ OCHRANIAJĄCEJ DOM W WARSZAWIE ORAZ DOM LETNISKOWY KISZCZAKÓW OPOWIADA IŻ BYŁ ŚWIADKIEM WYDOBYCIA Z ZIEMNEGO SCHOWKA ZNAJDUJĄCEGO SIĘ PRZY DOMKU LETNISKOWYM JAKICHŚ ZAWINIĄTEK PACZEK SZKLANYCH SŁOJÓW…? PODOBNO MA NAGRANE FRAGMENTY TYCH CZYNNOŚCI I LUDZI , NIE OFICJALNIE MÓWI RÓWNIEŻ ŻE DZIŚ ROZUMIE CAŁĄ SYTUACJE WEDŁUG NIEGO JAKIEŚ DOKUMENTY CHCIANO SPRZEDAĆ OSOBIE LUB OSOBĄ SKOMPROMITOWANYM 

WIDOCZNIE DO ZAKUPU NIE DOSZŁO I PO PROSTU Z ZWYKŁEJ ZEMSTY ZOSTAŁY UPUBLICZNIONE W TAKI WŁAŚNIE SPOSÓB ABY SPROWOKOWAĆ IPN DO NAJŚCIA NA MIESZKANIE WDOWY KISZCZAKA ..

p.s pan ochroniarz został wysłany w czasie wykopek na dobry i długi obiad ..

WEDLE MNIE TECZKI MICHNIKA , KURONIA I KOMOROWSKIEGO JUTRO PO JUTRZE POWINNY WYPŁYNĄĆ 

I TRZEBA TEGO PILNOWAĆ BO W PIERWSZYM DNIU AFERY WYRAŹNIE W PRZECIEKU ZAZNACZONO ALE TYLKO RAZ IŻ TECZKA MICHNIKA KURONIA I BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO ZOSTAŁY RÓWNIEŻ ZABEZPIECZONE !!!

AFERA BOLEK NIE MOŻE POZWOLIĆ NA NIE UJAWNIENIE DOKUMENTÓW INNYCH OSÓB 

NA ZASADZIE WYCISZENIA !!!!

PRZYPOMINAM NIEJAKI GMYZ W 1 DNIU AFERY WYPOWIEDZIAŁ SŁOWA SĄ TAM TEŻ TECZKI MICHNIKA KURONIA I KOMOROWSKIEGO !!!