Miziaforum's Blog

17.00 dziś tu FILMY NIGDY NIE PUBLIKOWANE W TV – MAGDALENKA WAŁĘSA KISZCZAK

Posted by miziaforum w dniu Luty 18, 2016


zapraszam tu o godzinie 17,30 dzisiaj na obejrzenie nigdy nie opublikowanych filmów skonfiskowanych kilka dni temu z prywatnego archiwum Kiszczaka !!

link wstawie na 10 minut przed emisją !!

http://www.tvp.info/12274096/tvpinfo

Informacja o „Bolku” poszła w świat. Według zachodnich mediów Wałęsa to „komunistyczny szpieg”, „donosiciel” i „płatny informator służb”

Fot. La Stampa/BBC/screenshot

Komentarzy 76 to “17.00 dziś tu FILMY NIGDY NIE PUBLIKOWANE W TV – MAGDALENKA WAŁĘSA KISZCZAK”

 1. miziaforum said

  W TYM SAMYM ARCIE BĘDZIE ZAMIESZCZONY LINK DO ŚCIĄGANIA SKANÓW DOKUMENTÓW TECZKI BOLKA
  TEJ NAJNOWSZEJ !!!

  Polubienie

 2. miziaforum said

  GDYBY KOMUŚ SIĘ ROBIŁO ŻAL TEGO KNURA TO PRZYPOMINAM WAM ŻE TO WŁAŚNIE ON Z KOLESIAMI – MOCODAWCAMI ZBUDOWAŁ WAM TAKĄ POLSKĘ JAK PONIŻEJ OPISUJĄ

  A PONADTO WYGONILI PONAD 6 000 000 POLAKÓW Z KRAJU ….. ZA CHLEBEM A NIE ZA NOWYM MERCEDESEM I WILLĄ !!!!!!!

  PONAD 5 000 000 POLAKÓW ZARABIA ROCZNIE !!! 2500!!! EURO – O CZYM INFORMUJE MINISTERSTWO FINANSÓW w art. rzeczpospolitej

  Posted by miziaforum w dniu Sierpień 17, 2015

  2 Votes

  Z danych Ministerstwa Finansów opublikowanych przez dziennik „Rzeczpospolita” wynika, że w ubiegłym roku z tytułu uzyskanych dochodów rozliczyć z fiskusem musiało się 24,6 mln osób. Ponad połowa z nich, tj. 12,84 mln osób, uzyskała w ciągu roku dochody nieprzekraczające kwoty 20 tys. zł. To oznacza, że ich średnio-miesięczne dochody – po odliczeniu składek na ubezpieczenia społeczne, kosztów uzyskania przychodu i innych odliczeń przewidzianych prawem – wynosiły mniej niż 1.667 zł.
  Niestety wśród wspomnianych powyżej Polaków istotną grupę stanowią zarabiających naprawdę niskie pieniądze. Ponad 5,1 mln osób deklaruje fiskusowi zarobki na poziomie nieprzekraczającym 10 tys. zł w ciągu roku. To oznacza, że ich średnio-miesięczne dochody wynoszą mniej niż 834 zł, czyli kwotę zbliżoną do tzw. minimum egzystencji (obecnie około 550 zł miesięcznie). Dochody niemal 2,5 mln Polaków nie przekraczają nawet progu wspomnianego minimum, a to oznacza, że osoby takie mogą mieć problemy z zapewnieniem sobie i swoim najbliższym podstawowych dóbr niezbędnych do życia takich jak jedzenie, lekarstwa czy ubrania.

  Realną pomocą dla najbiedniejszych mogłoby być podwyższenie kwoty wolnej od PIT. Przypomnijmy – polska kwota wolna jest jedną z najniższych na świecie i wynosi obecnie 3091 zł w skali roku. Stan ten jest wynikiem zaprzestania aktualizacji wysokości tej kwoty od czasu przejęcia władzy przez ekipę Platformy i PSL-u. Rzecznik Praw Obywatelskich postulował w ubiegłym roku podniesienie jej do poziomu minimum egzystencji, tj. 6503 zł. Jeszcze dalej poszedł Andrzej Duda, który zapowiedział złożenie w Sejmie specjalnej ustawy podnoszącej kwotę wolną do wysokości 8 tys. zł. Tymczasem wysoka funkcjonariuszka obozu rządowego – Małgorzata Kidawa-Błońska – w wywiadzie dla TVP Info powiedziała, że podwyższenie kwoty wolnej od PIT do wysokości postulowanej przez prezydenta Andrzeja Dudę (8000 zł) to „populizm” i Platforma Obywatelska nie będzie temu ulegać…

  Jak widać buta ekipy rządowej nie zna granic. Czas najwyższych ich pogonić, tak by już nigdy nie mieli okazji szkodzić Polakom swoimi działaniami. Niebawem nadarzy się ku temu doskonała sposobność…

  Czytaj więcej: Najubożsi pod ochroną (Ekonomia.Rp.pl)
  Czytaj także: Przypominamy: Kwota wolna od podatku dla posłów to 27 360 zł! Kwota wolna dla reszty społeczeństwa to jedynie 3 091 zł…(Niewygodne.info.pl)

  Polubienie

  • miziaforum said

   cytat z powyższego
   „Ponad połowa z nich, tj. 12,84 mln osób, uzyskała w ciągu roku dochody nieprzekraczające kwoty 20 tys. zł. ”

   Polubienie

  • mironik said

   Rzecznik praw obywatelskich też się pozytywnie o imigrantach wypowiada przypadkiem włączyłem radio prg.III, wieczorem, trzeba mieć ‚kulturę przyjęcia” tak gadają…

   Polubienie

   • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

    Niech jedzie do panstw z wojujacym islamem i wytlumaczy kandydatom na imigrantow,zeby po przybyciu do krajow ,ktore ich przyjmuja,zeby byli uprzejmi:pracowac a nie zbijac baki,porzadnie wychowywac dzieci i w milosci do blizniego chrzescijanina,nie handlowac narkotykami,nie gwalcic cudzych dzieci i zon oraz wlasnych,nie napadac na ludzi uczciwie pracujacych i ich nie okradac,nie latac z kalachami i nie strzelac do ludzi, nie obcinac glow z powodu religijnych i innych…Bedzie git..Zlozmy sie na bilet dla rzecznika i niech jedzie do wybranego kraju i pogada z fanatykami i idiotami..Zobaczymy,czy nie straci glowy..

    Polubienie

    • krab said

     Żeby się nie czuł osamotniony w „niesieniu kaganka oświecenia” dołożyć panie z hejtStop, trochę feministek, kilku prokuratorów i biskupów oraz innych miłośników braci islamistów. Nauka u podstaw !!

     Polubienie

     • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

      O tak!.Jeszcze przydalby sie szef tej krzyzowej wyprawie..moze byc jezuita w roli papy i bedzie fajnie.A my se zabarykadowani w palacach,urzedach z obstawa ,w pancernych limuzynach popatrzymy calkiem spokojnie na efekty ” oswiecania”..i bedziemy liczyc glupie lby,ktore spadna w trakcie wykladow lub tuz po nich.

      Polubienie

 3. krab said

  Dla przypomnienia- tak „rodziła” się III RP
  http://vod.gazetapolska.pl/12486-misja-specjalna-oszustwo-magdalenki-i-okraglego-stolu

  Polubienie

 4. pawel said

  Wałęsa grozi, że znowu będzie walczył

  Polubienie

  • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

   Bedzie walczyl ze ” swojom legenda”,bedac „za i przeciw.”I kto wie?.Moze palowal wszystkich ,ktorzy nie ” za”, a przeciw ” legendzie”.

   Polubienie

 5. Marysia...zwyczajnie Marysia. said

  Ano poszla..

  Polubienie

  • krab said

   I pewno skończą się zaproszenia na wykłady o tym jak to w Polsce „obalał” komunizm !! i kaska poszła… na spacer.

   Polubienie

   • Dag. said

    Jakoś mi ich nie żal…a wręcz przeciwnie…zrobiliśmy sobie z tego powodu święto,sączymy dobre piwko i humor nam dopisuje.Dożyliśmy ciekawych czasów.Fajnie jest.Dag.

    Polubienie

    • krab said

     Też mi ich nie żal. Za łajdactwo i łotrostwo którym się wykazali i wykazują. Głupio trochę wobec świata, że noblista i „bohater narodowy” to zwykła świnia, ale cóż….

     Polubienie

     • Dag. said

      Dlaczego ma nam być głupio?Przecież Wałęsa ,to nie Polak….ośmieszali nasz naród za granicami ,że jesteśmy głupcami i można nas oszukiwać i robić „szemrane” interesy ,bo jesteśmy naiwni i tępi…..historia zatoczyła kolo…..przy okrągłym stole ponoć było tylko kilku Polaków,reszta to górale ze Wzgórz Golan…Dag.

      Polubienie

    • Dag. said

     Laudetur Iesus Christus

     Nadmierny krzyk nad teczkami Lecha Wałęsy jest jedynie zasłoną dymną rozpostartą nad następnymi „paczkami” Kiszczakowej, a w perspektywie archiwami Jaruzelskiej i innych komuszek. A to właśnie w tamtych „pakietach” są dokumenty faktycznie nowe i szokujące, tzn. nominalnie mogą takim być, bo nie muszą, gdyż mogłyby być zniszczone, a nie dotyczą one Wałęsy.

     Bo z jakiego to powodu sam Wałęsa miałby być powodem, celem tego trzęsienia ziemi?

     Wałęsa to nie tylko jedynie margines społeczny, ale i margines polityczny. Nawet w okresie prezydentury nic politycznie nie znaczył – bo właśnie wtedy był najwartościowszym agentem SB, czyli politycznym nikim – a co dopiero teraz, kiedy od stołka prezydenckiego jest już daleko?

     Obecny Lech Wałęsa to obiekt przekleństw własnych towarzyszy walki, których zdradził najgorzej, a nie tyle w stoczni jako elektryk, kapujący za pieniądze, ale w Belwederze – jako prezydent zdradzający za bajońskie synekury.

     Czy to on, taki jak on, który już nic nie znaczy, miałby być powodem tego obecnego zamieszania? Lech Wałęsa 2016, który zdradził nawet samego siebie – tj. Bolka elektryka ze stoczni w Gdańsku. Dla kogo mógł być groźny lub pożyteczny jako ośmieszony, że wart byłby otwarcia tych tajemnych teczek?

     – Dla nikogo.

     +

     reszta w gazecie warszawskiej

     Polubienie

     • Dag. said

      Poza tymi środowiskami warszawskimi w kręgu podejrzanych, którzy otworzyli teczki, jest światowa lichwa, która pcha świat do wojny. Pisaliśmy o tym dwa lata temu, a narzędziem tej lichwy jest właśnie Kaczyński i spółka – http://gazetawarszawska.com/pugnae/238-cud-jaroslawa-i-zestrzelenie-na-ukrainie, a teraz może nadejść zadecydowana finalizacja planów tam opisanych. I ten obecny czarny dym na Warszawą – a raczej przykry zapach – może być zaczynem prowokacji, wymuszenia do ucieczki tych nazwisk z teczek Kiszczakowych do przodu, w wojnę przeciw Rosji lub Iranowi (obrona Izraela), czyli ta kompromitacja teczkami byłaby batem najlepszych sojuszników III RP, tj. Izraela lub USA. A wiadomo, że ci nie mają żadnych przyjaciół, a jedynie pachołków.

      Z drugiej strony również wiemy, co wspominano, że Kreml ma kopie wszystkich archiwów okresu PRL, a nawet i po tym okresie. Obecny POPiS boi się tych kremlowskich teczek. I takie to rozpoznanie „domowych” archiwów – jakie widzimy pod hasłem teczka Bolka – daje Kaczyńskiemu, Michnikowi i podobnym jakąś kalkulacyjną informację o możliwościach arsenału teczek Putina. Które to ujawnione teczki mogą szokująco obnażyć śmieszność obecnych kompradorów w tym żałosnym państwie nadwiślańskim. Czyli to Kaczyński z Michnikiem mogliby być zainteresowanymi w tym kontrolowanym wybuchu otwarcia szafy Kiszczaka, a to tylko po to, aby zobaczyć, co tam faktycznie jest i czy to może być groźne!

      Polubienie

      • Dag. said

       Putin ogłasza: mieszkańcy Zachodu to intensywne wszczepione grubasy na pograniczu autyzmu
       download as a pdf file Ściągnij w formacie PDF

       Putin ogłosił: Mieszkańcy Zachodu to intensywne wszczepione grubasy na pograniczu autyzmu. (Ma widać własne obserwacje z dyplomatycznych spotkań z zachodnimi politykami). Zaatakował zachodnie kartele farmaceutyczne i GMO, oraz zadeklarował, że Rosja będzie wolna od zachodniej toksycznej żywności, zachodnich ludobójczych szczepionek i toksycznych leków. Rosja stawia na rozwój własnych państwowych wytwórni leków i szczepionek produkowanych dla zabezpieczenia zdrowia publicznego, a nie dla zysków. Wcześniej Rosja zniosła całkowicie obowiązek szczepień.

       Te prospołeczne działania rządu Rosji – jakże nietypowe we współczesnym skorumpowanym, korporacyjnym świecie – bez wątpienia zaowocują znaczną poprawą zdrowia młodych pokoleń Rosjan, co w konsekwencji przełoży się na zwycięstwa polityczne, gospodarcze i militarne Rosji nad biologicznie, neurologicznie i moralnie zdegenerowanym Zachodem.

       Polska powinna brać przykład z Rosji, a nie ze straszliwie skorumpowanej Ameryki, która ma najbardziej ludobójczy program szczepień, w dużej mierze odpowiedzialny za zapaść USA na wszystkich frontach działalności – co przyznał publicznie kandydat prezydencki Donald Trump.

       http://www.jewsnews.co.il/2016/01/16/putin-calls-westerners-intensively-vaccinated-borderline-autistic-fat-man/
       http://vaccineliberationarmy.com/2016/01/13/putin-declares-russia-will-be-free-from-gmo-vaccinations-and-pharma-drugs/
       http://www.australiannationalreview.com/putin-slams-big-pharma-gmo-foods/

       e-mailem prof. M. D. Majewska

       Czekamy na obiecane dokumenty. Tymczasem Władimir Putin ogłosił, że Rosja stworzyła skuteczną szczepionkę na Ebolę. Ni podał jednak ani jej nazwy, ani w jaki sposób działa. Szczepionkę zarejestrowano i ma być ponoć bardziej skuteczna niż jakiekolwiek leki na Ebolę. Pierwsze zapowiedzi stworzenia szczepionki na Ebolę przez Rosję były już w październiku 2014.

       http://www.theguardian.com/world/2016/jan/14/vladimir-putin-claims-ebola-virus-vaccine-has-been-developed-by-russia

       Jak dotąd oficjalnie nie ma żadnego leku na Ebolę, choć wg. naszych informatorów Ebola może być całkowicie wyleczalna przez zastosowanie bardzo dużych dawek witaminy C podawanej dożylnie. Podobnie zresztą jak inne choroby wirusowe. Nikt też nie robił testów z MMS-em, który jak przypomnę jest skuteczny w takich „nieuleczalnych” chorobach jak malaria. Nic się też nie mówi o możliwości wykorzystania zapperów, które stosowane w odpowiedni sposób niszczą wszystkie patogeny, a więc i wirus Eboli.
       18 lutego , 2016 | ‚Kategorie: Szczepionki, Zdrowie | |
       49 comments to Putin ogłasza: mieszkańcy Zachodu to intensywne wszczepione grubasy na pograniczu autyzmu

       ze strony monitor polski

       Polubienie

   • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

    Juz z tego odkrycia czynia tzw. spor historyczny.Beda teraz dowodzic,ze trzeba bylo wspolpracowac,zeby obalic te komune ,bo inaczej sie nie dalo.Czyli bedzie nowa klasyfikacja czynu bolkowego i innych kolesi ,czyli cos w rodzaju grubej kreski i spowiedzi powszechnej lacznie z prosba o wybaczenie.Efekt bedzie taki,ze bolko bedzie jezdzil z wykladami i dorzuci inny epizod, o tym jak dla ” picu” wspolpracowal i ” kiwal” komune ,zeby ja rzekomo obalic.Taka bedzie nowa narracja z prosba o wybaczenie w tle.Prawda calkiem inna.Komuchy same ze soba wspolpracowaly i same siebie obalaly,zeby pozostac przy wladzy,co kazdy Polak widzi i wie.Bajery to moze dalej wciskac innym poza Polakami,bo ci inni polskiej historii nie znaja.Byc moze,ze jeszcze bolek na opowiesciach o wspolpracy zarobi niezla kase ,a moze i jaka ” ksiunzke ” napisze.Znaczy ktos za niego napisze ku nowej chwale styropianowego ” wallenroda” ,co w przebraniu wroga pokonal ha ha ha,tak aby go nie pokonac he he he.

    Polubienie

    • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

     Glos juz dal rulewski w tonie:” wszyscy wspolpracowalismy”.Przy okazji zdejma plamy ciazace na kosciele jako wspoltworcy i wspolpracownika tzw. komuny.Szczwane…

     Polubienie

    • krab said

     To bardzo prawdopodobne, ale czy tak będzie to zależy jakie poplecznicy Bolka mają kwity na krzewicieli tej wiedzy. Media zawsze można uciszyć.

     Polubienie

     • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

      Grunt juz salonowi pisarze przygotowali ,naswietlajac wczesniej bolkowa wspolprace.Teraz ma sie rozejsc po kosciach i umocnic pozycje pisiakow,ktorzy niby tacy swieci i z bolkami nic wspolnego nie mieli,co nie jest prawda,bo mieli.Razem tworzyli okragly stol i jego ciag dalszy.Przy tym nie jeden sie wybieli,bo o to chodzi najbardziej..tak mi mowi intuicja..igrzyska dla gawiedzi i walkowanie tego,co wszyscy wiedza od dawna,kojarzac postacie tworzace PRL-owska rzeczywistosc i te obecna i nie potrzeba zadnych kwitow,zeby dostrzec,kto za czym stal i jakie korzysci odniosl z rzekomego obalania komuny.

      Polubienie

      • krab said

       A może w tym wszystkim o Bolka najmniej chodzi ?? Może jego rzucono na pożarcie żeby dobrać się do kogoś innego, przecież w tych kwitach Maciarewicza dotyczących WSI też mają sporo ciekawostek, ale ujawnić ich nie chcą.

       Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        Te prawie wszystkie ciekawostki juz sa publiczne.Wielkich sensacji chyba nie mozna sie spodziewac.To,ze bolek jest przyneta to nie nowosc,bo ten cyrk ze wspolpraca trwa juz jakis czas.Rzeczywiscie moga wyplynac inne historie..lub nie wyplynac,bo kwity znajda sie w raczkach teraz rzadzacej grupki..czas pokaze,co sie bedzie dzialo i kto bedzie piekl nie jedna pieczen przy jednym ogniu…

        Polubienie

       • krab said

        Oj, chyba tych najlepszych kęsków to nie znamy i pewno nie poznamy. Nie chodzi o współpracę z sb, tylko bardziej o „działalność gospodarczą ” WSI. To na tym polu trup gęsto się ściele, kto cokolwiek wie popełnia samobójstwo…..

        Polubienie

       • krab said

        Już raz przerabialiśmy podobne wydarzenie: szafa pułkownika Lesiaka !!!

        Polubienie

       • Dag. said

        Też mam takie wrażenie,że ta sprawa ma drugie dno….to nie przypadek ,że tak nagle nagłośniono te sprawy ,coś się kluje chyba na zapleczu…naród ma się zajmować bolkiem ,a „właściwe władze”,coś kombinują na boku i wkręcają Polskę w jakąś grubą sprawę,może wojenkę po właściwej stronie,a może znowu każą nam przyjąć miliony kolorowych…a może ktoś liczy na wojnę domową w Polsce,co byłoby na rękę niektórym ,że znowu wojna zacznie się od naszego kraju…..pożyjemy,zobaczymy…Dag.

        Polubienie

       • miziaforum said

        a kto normalny by chciał bić się za bolka michnika szechtera bronka donka petru i tp… ?

        chi chi wszyscy którzy potrafią solidnie dać w mordĘ są po naszej stronie MŁODZI WYKSZTAŁCENI Z WIELKICH MIAST TO RACZEJ CH… WOJSKO

        Polubienie

 6. marek said

  Polska Wolność
  1 godz. ·
  Jeden z ważnych polityków nazwał muzułmanów „dzikimi bestiami”. Co więcej, nie spotkały go za to żadne reperkusje. Nawet jeden lewak nie ośmielił się pisnąć, że to mowa nienawiści. Jak myślicie, kto był tym politykiem i z jakiego narodu pochodził? Oczywiście był to premier Izraela. Cenzura jest tylko dla Europejczyków i Amerykanów, natomiast Żyd (pomijając czy miał rację, czy nie) może wypowiadać się w rasistowskim tonie. Jak widać rasy dzielą się na lepsze i gorsze, jednym wolno więcej, innym mniej. A lewacy zajmujący się cenzurowaniem wypowiedzi Europejczyków wiedzą gdzie ich miejsce (czyja ręka im płaci) i głuchną, gdy mową nienawiści posługuje się przedstawiciel narodu żydowskiego.

  Polubienie

  • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

   Im wolno,a innym nie..arabusy powinny takich skarzyc za mowe nienawisci,a nie dac sie podpuszczac unym..

   Polubienie

  • miziaforum said

   Rozpoczyna się proces radnego Opola, który po zamachach w Paryżu w listopadzie ubiegłego roku napisał o islamskich imigrantach „gwałciciele kóz”. Grozi mu 3 lata więzienia.

   „Bezmyślne wpuszczanie mas GWAŁCICIELI KÓZ do Europy to niestety ostatni etap głupoty popełnianej przez lata” – pisał publicznie radny Tomasz Wróbel.

   Po nagłośnieniu sprawy przeprosił on za te słowa. Przyznaje jednak, że nie zmienił zdania na temat imigrantów i cały czas opowiada się przeciwko ich przyjmowaniu do Polski.

   Mimo wszystko została wszczęta procedura przeciwko Wróblowi. Zarzuca się mu publiczne znieważenie osób na tle rasowym. Grozi za to nawet 3 lata więzienia.

   Radny poprosił o umorzenie sprawy. Motywuje swoją prośbę tym, że szybko przeprosił za swoje zachowanie. Najprawdopodobniej nie zrobi to wrażenia na sądzie.

   PG

   http://prostozmostu.net/kraj/za-sformulowanie-gwalciciele-koz-moze-trafic-do-wiezienia

   Polubienie

  • Trak said

   Podejrzewam, że nadchodzi wiekopomna chwila, że niezawiśli sędziowie i palestra sami będą mieli poważny dylemat, jak ocalić swe gardła przed przedziwnym zagrożeniem, bo zbliża się czas na sądowe wywody zupełnie nieczuły.

   Polubienie

 7. marek said

  http://prostozmostu.net/kraj/koniec-iii-rp-w-dokumentach-kiszczaka-odreczne-zobowiazanie-wspolpracy-walesy

  Polubienie

 8. marek said

  http://prostozmostu.net/kraj/prezes-nik-przyznal-sobie-40-tys-zlotych-nagrody

  Polubienie

 9. marek said

  http://prostozmostu.net/swiat/manny-pacquiao-geje-sa-gorsi-niz-zwierzeta

  Polubienie

 10. marek said

  http://prawy.pl/24787-ke-chce-wymusic-na-polsce-przyjecie-nawet-200-tys-imigrantow/

  Polubienie

 11. marek said

  http://prawy.pl/24791-egipt-zamyka-chrzescijanskie-koscioly-bo-zagrazaja-bezpieczenstwu-muzulmanow/

  Polubienie

 12. marek said

  http://ndie.pl/w-niemczech-afganczycy-zadaja-domow-nie-chca-mieszkac-w-bloku/

  Polubienie

  • KrisT said

   i bardzo dobrze! powinni jeszcze prosic o luksusowe auta, i kieszonkowe 5tyś eu na miesiąć!
   w koncu wiele wycierpieli i im się nalezy!
   może wtedy niemcy się obudzą i zaczną bronić swej ojczyzny! bo jesli nie to bedą dymani jak te osiołki….

   Polubienie

 13. […] @ 4:02 PM and is filed under Uncategorized. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 […]

  Polubienie

 14. […] can leave a response, lub trackback from your own […]

  Polubienie

 15. KrisT said

  “Przekazywać nam pieniądze i inne bogactwa to wasz psi obowiązek! Jesteście pośrednikami Allaha, to jego dary, należą nam się i nie powinny spoczywać długo w waszych rękach! – usłyszał na początku miesiąca reporter brytyjskiego BBC podczas pracy na jednej z ulic Berlina.”

  A WY Się bolkiem i kiszczakiem zajmujecie, bolek bedzie odstrzelony aby ratowac dupę szechterowi , komoruskiemu i innym okrągłostołowcom i aferzystą.
  lud bedzie się podniecał i pożerał baraninę podaną na tacy a to co pod tacą bedzie niezauważone….
  bomby informacyjnej nie bedzie dla dobra kraju i narodu! poswięcą pachołka chloptasa na posylki i tyle w temacie, a grube ryby nadal bedą trzepać kasiorę…

  Polubienie

  • Dag. said

   http://natemat.pl/171793,walesa-to-tylko-maly-bolek-kolejne-tajemnice-szafy-kiszczaka-odnalazly-sie-akta-rajmunda-kaczynskiego
   „Odkrycie dokumentów, które ukrywał w swoim domu generał Czesław Kiszczak, przyciąga uwagę opinii publicznej głównie ze względu na akta dotyczące TW „Bolka”. Pojawił się jednak inny wątek. W zgromadzonych przez IPN dokumentach mają się znajdować informacje na temat Rajmunda Kaczyńskiego, ojca braci Kaczyńskich.

   Zanosi się na potężne trzęsienie ziemi w polskiej polityce. Jak już pisaliśmy, w ręce ekspertów trafiły nieznane wcześniej dokumenty, które aż do śmierci ukrywał w swojej warszawskiej willi były premier z czasów komunistycznego reżimu PRL. Do tej pory najważniejszym dokumentem miała być „Informacja opracowania ze słów TW Bolek”. Teraz jedna okazuje się, że gdzie indziej też są „perełki”.

   Polubienie

 16. KrisT said

  Według inspektora policji ze Sztokholmu Larsa Alvarsjö – szwedzki system prawny jest na krawędzi zawalenia się z powodu olbrzymiej ilości przestępstw popełnianych przez imigrantów

  http://www.infowars.com/police-inspector-sweden-on-verge-of-collapse-due-to-migrant-crime/

  Dwie bardzo zbliżone i prawdopodobne opinie, w tym jedna z brytyjskiego „The Guardian”

  „Zamach bombowy w Ankarze to prowokacja władz tureckich mająca dostarczyć szaleńcowi Erdoganowi pretekstu do zaatakowania Kurdów z YPG na terenie Syrii”

  http://tarpley.net/bombing-in-ankara-likely-false-flag-by-turkish-intelligence-as-pretext-for-attack-on-ypg-kurds-in-syria/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=rss

  „Zamach bombowy w Ankarze: oskarżenie Kurdów jest bardzo na rękę Erdoganowi”

  http://www.theguardian.com/world/2016/feb/18/ankara-bombing-blaming-kurds-suits-erdogans-political-ends

  jak widać nie tylko ja mam takie przemyslenia….. 😉

  Polubienie

 17. Elsa said

  Bolka już poświęcili i być może zostanie tam gdzie jest obecnie. Mamy inne ważniejsze sprawy
  http://prostozmostu.net/kraj/uczestniczka-antyimigranckiej-manifestacji-dosc-poniewierania-polskim-narodemwideo

  Polubienie

 18. Dag. said

  ~ona : Oto III Rzeczpospolita… Przez 26 lat budowana na kłamstwie, manipulacji, rozkradająca kraj przez bezkarny układ lewicowo- prosowiecki w latach 80-90. Z mediami w latach 2000 , które nieustannie karmiły nas kłamstwami , manipulowały faktami historycznymi, niszczyły wszystko, co polskie i pchały nas w ramiona Niemców, wychodząc chyba z założenia ,że jesteśmy narodem niezdolnym do stworzenia własnej państwowości…? Historia nam tego nie wybaczy,że wierzyliśmy tym ludziom, tym politykom i tym dziennikarzom.. Naiwnie wierzyliśmy w etos dziennikarski, w moralność i etykę tych ludzi, i łykaliśmy wszystko, co nam posuwali pod nos.. Jeszcze wczoraj obrońcy starego porządku bronili Bolka z całych sił.. Nikt, dosłownie nikt , nie wspomniał o licznych ofiarach donosicieli, pocieszając nas i siebie,że , co prawda, Bolek w latach 70 to zdrajca , ale w 80- ho, ho,to bohater….!Nikt nie zastanowił sie, jakie konsekwencje dla Polski i Polaków było ” wzmacnianie lewej nóżki” przez Wałęsę.. Ja jestem w szoku… zwiń

  Swietny komentarz,znaleziony na onecie….nic dodać,nic ująć…Dag.

  Polubienie

 19. mironik said

  To jak 250kg podpisów jednego bolka…? wystawili jednego co i tak było wiadomo, reszta tajna

  Polubienie

 20. krab said

  „Wyborcza” zamieściła w tle swojego profilu Facebokoowego charakterystycznie zaaranżowane hasło „Solidarni z Lechem”. Gazeta wzywa również, by zamieszczać na swoich profilach społecznościowych zdjęcia byłego prezydenta i zachęca do przesyłania zdjęć z Wałęsą lub z okładką dzisiejszego wydania „Wyborczej”. Zapowiada, że utworzy z nich specjalną galerię.
  „Oni chcą wymazać Wałęsę z historii, to my pokażmy naszą solidarność z nim jako człowiekiem, i bohaterem, którego opluwają. Niech profil Wałęsy, takiego jakim pamiętamy go z czasów karnawału Solidarności zagości na naszych profilach” – napisał wicenaczelny gazety Jarosław Kurski.
  Akcję „Wyborczej” skomentował poseł Robert Winnicki:
  „Solidarni z Lechem?! A z ofiarami donosów? A z prześladowanymi za głoszenie prawdy o „Bolku”? A z Narodem oszukanym przy okrągłym stole?”.
  Niżej polityk zadedykował fragment wiersza Zbigniewa Herberta, „Przesłanie Pana Cogito:
  Niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda
  dla szpiclów katów tchórzy – oni wygrają
  pójdą na twój pogrzeb i z ulgą rzucą grudę
  a kornik napisze twój uładzony życiorys
  i nie przebaczaj zaiste nie w twojej mocy
  przebaczać w imieniu tych których zdradzono o świcie”

  Polubienie

 21. KnUR1 said

  Kiszak, Bolek, IPN i inni:

  Polubienie

 22. miziaforum said

  UWAGA DZIŚ OD GODZINY 19,00 DO JUTRA 22.00 MOGĄ WYSTĄPIĆ LEKKIE PROBLEMY Z WEJŚCIEM NA BLOG , ZWIĄZANE JEST TO Z KOLEJNYM ETAPEM PRAC  MAJĄCYM NA CELU ZWIĘKSZENIE OGLĄDALNOŚCI BLOGA O KOLEJNE 100 – 150% WZROST BĘDZIE SKOKOWY I DLATEGO ODCZUWALNY DLA UŻYTKOWNIKÓW …..

  szczegóły poprzednich zmian tu 

  https://miziaforum.wordpress.com

   

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: