Miziaforum's Blog

2 tematy dziś NIEMCY POPIERAJĄ POLAKÓW SZWEDZI POPIERAJĄ POLAKÓW

Posted by miziaforum w dniu Luty 17, 2016


Polak jako jedyny stanął w obronie zaatakowanej Szwedki. Tymczasem publicystka od T. Lisa stanowczo krytykuje taką postawę!
wpis z dnia 17/02/2016

Szwedzi przeprowadzili eksperyment. Na stacji metra w Sztokholmie zainscenizowano sytuację, w której młoda dziewczyna niechcący potrąca na schodach mijanego chłopaka. Ten w rewanżu zaczyna ją fizycznie atakować i wyzywać. Żadna z osób, która była świadkiem tego zdarzenia, aktywnie nie stanęła w obronie dziewczyny. Żadna z wyjątkiem… Polaka. Powód do dumy? Raczej kłopot dla publicystki portalu Tomasza Lisa, która kategorycznie potępiła postawę naszego rodaka.

Poniżej prezentuje materiał video z eksperymentu dostępny na portalu Youtube.com:

Tymczasem Agata Komosa, publicystka i autorka portalu NaTemat.pl, w tekście komentującym szwedzki eksperyment pt. „Co jest k..wa?” i dawaj go po ryju. Nie rozumiem zachwytu polskim obrońcą kobiet, pisze m.in. rzecz następującą:

„Drogi Polaku ze Szwecji. Dziękuję, że stanąłeś w obronie tej pani. Ale to właśnie agresja, którą zaprezentowałeś, jest siłą napędowa przemocy. Takiej jak ta wobec kobiet w przestrzeniach publicznych, takiej jak ta wobec dzieci, wobec innych mężczyzn. Ta siła złości, atawistyczna potrzeba wyżycia się, jest zawsze bronią obosieczną, bo jeśli to agresja jest pierwszą reakcją na zagrożenie, to będzie ona też pierwszym wyborem przy złości, rozczarowaniu czy lęku. A wtedy ofiarami mogą być ci, w których obronie nasz agresor stawał w przeszłości.”

Po tym tekście nie mam wątpliwości – NaTemat.pl nie jest portalem informacyjno-publicystycznym. To stan umysłu… 🙂

Źródło: Violence Against Women (Social Experiment) (youtu.be)

Zwykli Niemcy zdecydowanie popierają działania Polski i Grupy V4!
wpis z dnia 17/02/2016

foto: Janos Balazs (Flickr.com / cc2,0) / screen z Welt.de

Wydawałoby się niewiarygodne, ale jednak jest prawdziwe. Zwykli Niemcy mają dosyć polityki migracyjnej forsowanej przez Angelę Merkel i przyznają rację Polsce oraz innym państwom wchodzącym w skład Grupy Wyszehradzkiej. Tak przynajmniej wynika z sondażu przeprowadzonego na stronie internetowej wpływowego niemieckiego dziennika „Die Welt”.

Poniżej graficzne przedstawienie wyników sondy internetowej dziennika „Die Welt”. Na pytnie „Czy wschodnia UE ma rację czy nie” oraz „Czy Merkel ma rację czy nie”, najczęściej spotykaną kombinacją było powiązanie odpowiedzi, że wschodnia UE ma rację, a Merkel nie:

foto: screen z Welt.de

Wygląda więc na to, że zwykli Niemcy mają serdecznie dość swojej kanclerz, a za wzór stawiają rządy państw należących do V4.

 

Źródło: Angela Merkel hat Deutschland in Europa isoliert(Welt.de)

Komentarze 44 to “2 tematy dziś NIEMCY POPIERAJĄ POLAKÓW SZWEDZI POPIERAJĄ POLAKÓW”

 1. marek said

  http://niewygodne.info.pl/artykul6/02828-ISIS-wyslalo-do-Europy-ok-60-terrorystow.htm

  Polubienie

 2. marek said

  http://niewygodne.info.pl/artykul6/02830-Niemieccy-dyplomaci-wesza-przy-Grupie-Wyszehradzkiej.htm

  Ambasadorzy Niemiec chcą od rządu Czech i Słowacji wyjaśnień nt. celu i programu spotkania przywódców Grupy Wyszehradzkiej!
  wpis z dnia 16/02/2016

  Berlinowi coraz bardziej nie w smak inicjatywy i działania podejmowane przez Grupę Wyszehradzką. Ambasadorzy Niemiec w Pradze i Bratysławie właśnie poprosili rządy Czech i Słowacji o wyjaśnienia na temat celu i programu spotkania przywódców państw należących do Grupy Wyszehradzkiej.

  Polubienie

 3. marek said

  http://newsweb.pl/2016/02/17/polacy-krytykuja-500-bo-corka-sie-nie-zalapie-zapominaja-ze-od-po-psl-przez-8-lat-nie-dostali-zlotowki/

  Polubienie

 4. marek said

  http://pikio.pl/niemcy-biskupi-popieraja-polityke-merkel-chca-ulokowac-imigrantow-w-obiektach-koscielnych/

  Polubienie

 5. marek said

  dobre 🙂
  http://ndie.pl/brytyjski-snajper-odstrzelil-glowe-dzihadyscie-z-isis-gdy-ten-uczyl-jak-scinac-glowy/

  Polubienie

 6. marek said

  http://ndie.pl/koniec-islamizacji-na-uczelniach-w-zaglebiu-ruhry/

  Polubienie

 7. marek said

  http://ndie.pl/francja-chce-zrownac-z-ziemia-obozowisko-w-calais-protestuja-organizacje-humanitarne/

  Polubienie

 8. marek said

  http://ndie.pl/bijatyka-w-slubicach-w-roli-glownej-niemiec-pochodzenia-arabskiego/

  Polubienie

  • marek said

   komandos 16 lutego 2016 at 00:38
   niech się cieszą,że policja była w pobliżu bo widzę na filmiku że ludzie inaczej by z nimi gadali

   Polubienie

   • Anna said

    W tym rzecz! policja przyjechała w porę by ich ochronić, ale żwawo wskakiwali do radiowozu jak do schronienia. Ten cały incydent to może być sianie propagandy i wzniecanie nienawiści rasowej, podpuszczanie miejscowych.
    Wobec całego zamieszania w Europie w związku z migrantami mam na uwadze jak siana była nagonka na Żydów w Niemczech przed wybuchem II w.św. Widzę w tym zbieżność działań, ten sam scenariusz.

    Polubienie

 9. Anna said

  Polacy są suuuper mężczyźni. Dziś czytałam, że złodziej napadł na kobietę w tramwaju to kilkudziesięciu skoczyło na niego. Dzięki Wam Polacy 🙂

  Polubienie

 10. Anna said

  Wykreślamy portal „Na Temat” z naszych umysłów.

  Polubienie

  • KnUR1 said

   dokładnie, również wspominałem, że oni tam bzdury wypisują, ale czego się nie robi dla kilku wejść więcej;

   Przykład lepszy z brzegu, według nich – Mit nr 4: E-papieros nie szkodzi zdrowiu palacza?! Zawiera nikotynę więc szkodzi. Lista możliwych dolegliwości jest długa, począwszy od zawrotów głowy i bólu mięśni, przez arytmię serca i nadciśnienie, skończywszy na trwałych uszkodzeniach mózgu i ataku serca.

   I kto tu ma uszkodzony mózg. Wkurza tylko, że to ludzie czytają i potem pouczają innych jacy to oni oświecenie i oczytani, tylko bez jednego naukowego dowodu;

   Polubienie

 11. marek said

  http://www.prawy.pl/z-kraju/12817-ktos-usiluje-mordowac-poslow-z-partii-eurosceptycznych-wideo

  Polubienie

 12. marek said

  http://www.prawy.pl/z-zagranicy2/12831-w-szkocji-wsadzaja-do-wiezienia-za-obrazanie-uchodzcow-na-facebooku
  Za rozmieszczanie uchodźców w Szkocji odpowiada pacyfista Humza Yousaf. Wspierał meczet w Glasgow w organizacji protestów skierowanych przeciw wojnie w Iraku. Od dziesiątego roku życia działa w Islamic Relief, w ramach której organizował żywność dla uchodźców. Jego kuzyn Osama Saeed był związany z Bractwem Muzułmańskim, a organizację Saeeda, czyli Scottish Islamic Foundation, BBC oskarżyła o powiązania z Hamasem przez osobę Mohammeda Sawalha.

  Yousaf uważa: „Jestem dumny ze Szkotów który wyciągnęli życzliwie rękę w przyjaźni do naszych nowych sąsiadów”.

  Polubienie

 13. krab said

  Nie wiem jak nazywa się ten system zabezpieczenia rosyjskich czołgów, ale zobaczcie jak pocisk leci … i pięknie odlatuje

  Polubienie

 14. krab said

  Chyba faktycznie w Syrii zbliża się czołowe zderzenie potęg.
  Blog The Aviationist podał informacje o dotarciu rosyjskiego samolotu Tu-214R do Syrii. Lot został zarejestrowany na Flightradar.com, dzięki temu, że samolot miał włączony transponder. Tu-214R o numerze rejestracyjnym RA-64514 i numerze seryjnym 42305014 wylądował w rosyjskiej bazie sił powietrznych Hmejmim.
  Tu-214R to prototypowy samolot zwiadu radioelektronicznego, obserwacji i rozpoznania. Został stworzony na bazie cywilnego samolotu Tu-204. Jak na razie Rosjanie posiadają dwie maszyny tego typu.

  Polubienie

  • KrisT said

   dzięki tej maszynie w promieniu 400km mozna identyfikować i namierzać cele….
   plan trasy nie był przyp[adkowy, 🙂 rosjanie zrobili sobie mały zwiad……

   Polubienie

 15. krab said

  Dużo tych niewygodnych pytań im zadaje i bardzo dobrze !!
  Poseł Ruchu Narodowego Robert Winnicki zainterweniował na doniesienia pochodzące z kręgów rządowych o wysłaniu samolotów F-16 nad syryjskie niebo. Parlamentarzysta chce wiedzieć, czy władze Syryjskiej Republiki Arabskiej dały polskiemu rządowi zgodę na ten krok.
  Prezes Ruchu Narodowego zapytał w interpelacji resort obrony narodowej oraz resort spraw zagranicznych: „Czy Polska pytała o zgodę na używanie sprzętu wojskowego, na ich terytorium, suwerenne i legalne władze Syryjskiej Republiki Arabskiej i Republiki Iraku?” – pisze Winnicki. „Czy władze tych państw zwracały się do Polski z prośbą o wsparcie w tym zakresie?” – brzmi treść drugiego pytania Winnickiego skierowanego do szefów wspomnianych resortów.

  Polubienie

 16. mentronik said

  No to mamy konkret prowokacje

  28 ofiar śmiertelnych ataku terrorystycznego w Ankarze, 61 rannych – Erdogan odwołał w wizytę w Azarbejdżanie

  Władze Turcji zabroniły publikować w internecie zdjęcia i filmy z wybuchu. Maksymalnie podwyższono środki bezpieczeństwa. Na razie nikt nie wziął na siebie odpowiedzialności za atak.

  Wybuchł samochód pułapka -obok dwóch wojskowych autobusów -podczas oczekiwania na czerwonych światłach skrzyżowania -w centrum Ankary, blisko budynków parlamentu i dowództwa sił zbrojnych Turcji. Celem ataku byli żołnierze wracjący autobusem do koszar ze służby, większość zabitych i rannych to żołnierze.

  – czyżby wreszczie znalazł się powód do wtargnięcia piechoty tureckiej do Syrii
  – a może przypadkiem na miejscu wybuchu znajdą się kurdyjskie ,,paszporty,,

  http://ria.ru/trend/Ankara_explosion_17022016/

  Erdogan zwołał posiedzenie Rady Bezpieczeństwa.

  Polubienie

  • mentronik said

   1 Marca interwencja wojskowa w Syrii arabow i turkow przy granicy 350 tysiecy sunnitow 20 000 samolotow dzial itp zacznie sie operacja Thunder jak podaja wycieki z CIA . Rozpoczecie operacji Thunder , jak mowia zostalo 12 dni . Moze byc zadyma.

   Polubienie

 17. Elsa said

  http://prostozmostu.net/kraj/za-sformulowanie-gwalciciele-koz-moze-trafic-do-wiezienia
  a gdzie wolność słowa? POjebany kraj….

  Polubienie

  • Elsa said

   http://memy.pl/mem/12615/Polska_koza_dowiedziala_sie_o_uchodzcach

   Polubienie

  • KrisT said

   bo miał napisać kozojebcy albo zacytować nazewnictwo niemieckie „osiołkojebcy” albo poprostu zboczeńcy lub pedofile bo jak wiemy lubują się w gwałtach na małoletnich dziewczynkach i chłopcach!
   albo zoofile ! określenie jakby nie patrzeć fachowe i nie wulgarne!

   i dlatego kazde okreslenie pogardliwe/obrazliwe dla białego człowieka, czy chrzescijanina, obrażanie jego uczuc religijnychczy etycznych powinno być tak samo zgłaszane do prokuratury na policję i kazdy filmik muzułmanski nawołujący do przemocy wobec nas powinien być zgłaszany!

   trzeba im pokazac iz kij ma dwa końce a „osiołkojebcy” (z niem.) są większymi rasisatmi jak my! trzeba zgłaszać aby ich zapchać i domagać się ich ukarania!

   bo cuż innego mozemy zrobić?

   Polubienie

 18. marek said

  http://demotywatory.pl/4619347/Witamy-w-Polsce-Krajw-ktorym-kierowcy-musza-oswietlac-droge

  Polubienie

 19. marek said

  http://www.polishexpress.co.uk/bezrobotna-somalijska-rodzina-zamienila-dom-warty-2mln-na-dom-warty-13-mln-za-co-zaplaca-podatnicy/

  Polubienie

 20. marek said

  http://demotywatory.pl/4619508/Gdzie-piniadze-za-teczke-Bolka-zlodzieje

  Polubienie

 21. KrisT said

  Premier Turcji: Zamach w Ankarze przeprowadzili Kurdowie
  1 godz. 42 minuty temu

  Środowy zamach w Ankarze, w którym zginęło co najmniej 28 osób, przeprowadziła kurdyjska zbrojna milicja YPG we współpracy z bojownikami Partii Pracujących Kurdystanu (PKK). Dziewięć osób zatrzymano – poinformował w czwartek premier Turcji Ahmet Davutoglu.

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/swiat/news-premier-turcji-zamach-w-ankarze-przeprowadzili-kurdowie,nId,2147278#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=other

  nie bedę zdziwiony jesli to jest robota samych turasów, false flag aby miec pretekst do bombardowania kurdów za okrążenie aleppo, i aby wejsc do syrii….
  ot takie urabianie opinii publicznej do zgody na dzialanią wojenne….

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: