Miziaforum's Blog

Liga muzułmańska w Polsce ABW ostrzega !! RZĄD i SAMORZĄD OBDAROWUJE TRZEMA MILIONAMI ZŁ!

Posted by miziaforum w dniu Luty 16, 2016


MATERIAŁ W PRZYGOTOWANIU …. A NA RAZIE PRZYPOMINAM TO

TO NIE ŻART !!

Radni POSLD, poruszenie wywołała uchwała, która ma umożliwić naukę islamu za publiczne pieniądze.

Uchwała, jak wynika z jej treści, ma doprowadzić do zawarcia umowy między prezydentami Częstochowy i Katowic ws. nauczania religii dzieci wyznawców islamu. Miałaby się tym zająć Liga Muzułmańska, ale za pieniądze dostarczane przez obydwa miasta.

Projekt, nad którym radni mają głosować w najbliższy czwartek, ujawnił radny PiS Artur Sokołowski.

https://miziaforum.wordpress.com/2016/01/25/czestochowa-i-katowice-nauka-islamu-w-szkolach-jest-decyzja-samorzadow/

P.S DODATEK WŁADZE GDAŃSKA TEŻ PRZYŁĄCZYŁY SIE DO SPONSOROWANIA W/W LIGI

Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego ostrzega o związkach Ligi Muzułmańskiej z Bractwem Muzułmańskim: „Liczyć się należy ze wzrostem aktywności organizacji skupionych we FIOE (Federation of Islamic Organizations in Europe): centrów islamskich, stowarzyszeń i tzw. instytutów, w tym Ligi Muzułmańskiej w RP, a więc organizacji znajdujących się pod silnym ideologicznym wpływem Braci Muzułmanów. Raczej nie będzie temu towarzyszył rozgłos medialny, aby nie wzbudzać niepokoju władz państwowych. Już obecnie zwraca uwagę niezwykła dbałość FIOE o budowę poprawnego wizerunku organizacji zaangażowanej w dialog międzyreligijny i integrację Europejczyków z muzułmańskimi mniejszościami. W wielu przypadkach się to jednak tylko pozory, mijające się z rzeczywistymi celami działalności” – czytamy w artykule Krzysztofa Izaka opublikowanym w „Przeglądzie Bezpieczeństwa Wewnętrznego” (nr 3, 2011 rok). Artykuł ten dostępny jest na oficjalnej stronie Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Kiedy muzułmańska umma jest słaba, tak jak w Polsce wersety 3:28 oraz 16:106-107 Koranu mówią im, by stosowali te same techniki do wyratowania się z rąk niewiernych. Wolno im nawet zaprzeczyć ich islamskiej wierze i krytykować islam, jeśli zachodzi taka potrzeba. Mahomet przyjął takie podejście, by zabić swych krytyków. W przypadku zabójstwa Ka’ba Ashrafa, najęci przez Mahometa mordercy zaprzyjaźnili się wpierw z Ka’bem, krytykowali Mahometa i islam, po czym, kiedy już mieli zaufanie Ka’ba, wyszli z nim z jego domu, udawali, że sie z nim ściskają, i ścięli mu głowę wrzeszcząc Allahu Akbar. 

Finansowanie z Arabii Saudyjskiej

W kontrowersyjnym wywiadzie z polskim imamem Nezarem Sharifem, dowiadujemy się, że pieniądze na działalność muzułmanów w Polsce, mają swoje źródło w Arabii Saudyjskiej. Jest to kraj wahabicki, wahabizm natomiast to najbardziej radykalna odmiana islamu na świecie.

Sponsoring dotyczy między innymi budowy meczetu w Warszawie…

 

3 000 000 ZŁ DLA TERRORYSTÓW OD PRZYSZŁYCH OFIAR MORDÓW I GWAŁTÓW !!

ZAISTE WIELKA JEST DETERMINACJA POLAKÓW ABY POPEŁNIĆ NARODOWE I ETNICZNE SAMOBÓJSTWO !!

CDN dziś !!

Komentarzy 12 to “Liga muzułmańska w Polsce ABW ostrzega !! RZĄD i SAMORZĄD OBDAROWUJE TRZEMA MILIONAMI ZŁ!”

 1. miziaforum said

  jako załącznik do arta będzie galeria foto z pełnym pakietem informacji o osobach decydujących o przyznawaniu naszych pieniędzy na działalność wysoce prawdopodobną jak wspomina ABW – TERRORYSTYCZNO KRYMINALNĄ W POLSCE

  p.s dane te nie są ani tajne ani chronione to dane ludzi KTÓRE SĄ OSOBAMI PUBLICZNYMI

  Polubienie

 2. Anna said

  Za tym stoi „Franciszek”? nie mylić z tym z Asyżu. Jak najprościej zwieść lud mocno wierzący, katolicki – poprzez indoktrynację od lidera.

  Polubienie

 3. elo said

  Wy i tak nie pojmujecie co tam sie dzieje!!!! Jestescie ignorantami ktorzy mysla ze pozjadali wszelkie rozumy!!!

  Ruszcie glowami dlaczego goraco jest wlasnie w tej czesci swiata!!!

  Polubienie

 4. marek said

  http://fakty.interia.pl/mazowieckie/news-warszawa-brutalna-interwencja-straznikow-miejskich,nId,2146362

  Polubienie

 5. mentronik said

  Polubienie

 6. mentronik said

  Polubienie

 7. Marysia...zwyczajnie Marysia. said

  Cieszcie sie,ze nie macie jeszcze nowiuskich centrow deradykalizacji barbarzyncow,czyli fajnych przytulnych miejsc,w ktorych rozni nawiedzeni mullowie,armia psychologow ma uczyc i uczy rzekomo terrorystow,ze zle jest i nie ladnie byc terrorysta..he he.Te centra finansuja podatnicy,do ktorych bandziory strzelaja…Takie sa fajne wzorcowe demokracje..Nie macie,ale bedziecie miec i za nie zabulicie jak za buraki.

  Polubienie

  • krab said

   Czytałam dzisiaj, że szwedzi będą edukować ciapatych w pojęciach równości płci, praw osób homo itp. Ciekawe co ich mułłowie na to ?

   Polubienie

   • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

    Czesc zdemokratyzowanych mullow bedzie nauczac.Ortodoksyjni beda z nimi walczyc i mowic swoje podczas kazan.Dla tych zdemokratyzowanych we wzorcowych demokracjach juz otworzono specjalne szkoly mullow,ktore maja uczyc jak nauczac ciapatych demokracji.No oswajanie islamu na demokratyczna modle.W Iranie homoseksualizm jest zabroniony,ale nie sa zabronione klinki,w ktorych homo moga zmienic plec i jest ok.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: