Miziaforum's Blog

Jutro w Swecji masowe morderstwa Polaków policja będzie osłaniać i ochraniać działania morderców

Posted by miziaforum w dniu Luty 13, 2016


film i wiele linków źródłowych w opisie filmu

 

MUSIMY ZABIĆ TYCH SKURWESYNÓW JEŚLI PRZYJDĄ PO WAS I WASZE RODZINY

https://miziaforum.wordpress.com/2016/01/11/musimy-zabic-tych-skurwesynow-jesli-przyjda-po-was-i-wasze-rodziny/

Komentarzy 30 to “Jutro w Swecji masowe morderstwa Polaków policja będzie osłaniać i ochraniać działania morderców”

 1. Na wszelki wypadek nie będę jutro mówić nigdzie głośno po polsku i pozostanę w domu albo w miejscach wyjątkowo zatłoczonych 🙂

  Oczywiście jeśli dojdzie do jakichkolwiek ekscesów, to wszystkie media zgodnie zakrzykną, iż Polacy chcieli dokonać linczu na biednych uchodźcach, a na szczęście powstrzymała ich dzielna policja, która broni palnej i pałek używa dopiero wtedy, gdy ma do czynienia z Europejczykami.

  Po tym wszystkim ,,politycznie poprawna” część Polonii odetnie się całkowicie od wybryków ,,mniejszości” i uroni kilka łez nad brakiem tolerancji, a jej normalna część (czyli w tym przypadku wyjątkowo 90%) okrzyknie chłopaków bohaterami.

  Gdyby tak jeszcze można było urządzić im wtedy małą paradę, obdarować kwiatami…

  Polubienie

  • Anna said

   A propos darowywanych kwiatów… po masakrze dzieci na wyspie Utoya (Norwegia-Breivik), ktoś chodził po ulicach i rozdawał kwiaty, także kładł na samochodach. Co kraj to obyczaj?

   Polubienie

 2. miziaforum said

  Od Filipin po Brazylię rozległa się wiadomość o grupie Polaków zatrzymanaych we wtorek (09.02.2016) w Szwecji. Powodem miał „zamiar zaatakowania obozu uchodźców w Nynashamn” położonego około 60 kilometrów od Sztokholmu.

  W informacji czytamy, że szwedzka policja dowiedziała się w poniedziałkowy wieczór o planowanym ataku a we wtorek zgarnęła 14 podejrzanych, którzy jechali samochodami i wieźli w bagażnikach między innymi kije bejsbolowe – prasa podkreśla, że nie było tam broni palnej.

  Szwedzkie i międzynarodowe media poinformowały, że zatrzymani powiązani są z kibicami Lecha Poznań mają poglądy skrajnie prawicowe, takie dane przedstawił rzecznik prasowy szwedzkiej policji – Hesam Akbari,
  Tyle wiadomość a teraz wątpliwości: po pierwsze czy w Szwecji prawo pozwala na jeżdżenie samochodem i przewożenie kijów bejsbolowych, noży oraz stalowych rurek? Po drugie w jaki sposób policja udowodni w sądzie czyjś “zamiar”? Po trzecie dlaczego media – tak oględne w opisywaniu cech podejrzanych – w listopadzie w Paryżu zamachowcami byli początkowo „Francuzi” i „Belgowie” – podały polską narodowość i prawicowe przekonania polityczne osób w końcu tylko podejrzanych o zamia?

  Analitycy wskazują, że na zachodzie europy wobec Polaków nie obowiązuje domniemanie niewinności i poprawność polityczna. Być może opisany przypadek jest jedną z wielu wskazówek, że winą za zamieszki na tle narodowościowym, jakie wiosną mogą wybuchnąć w krajach, które przyjęły największą ilość imigrantów z Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu, zostaną obarczeni właśnie nasi rodacy.

  Dla równowagi informacja ze Szwecji o ataku nożownika – w Vastervik w południowej Szwecji 17 latek przebił nożem i ciężko zranił mężczyznę, który trafił do szpitala. Tak atakujący jak i ofiara mieszkali w ośrodku dla azylantów. Z mediów nie sposób dowiedzieć się o pochodzeniu, wyznawanej religii i kolorze skóry obu osób.
  Szwedzka prasa podaje jednak pewne wskazówki – pisze mianowicie, ze do ataku doszło dwa tygodnie po zamordowniu 22 letniej Alexandry Mezher. Kobieta pracowała w ośrodku dla azylantów i tam zadźgali ją podopieczni.

  Polubienie

  • Anna said

   Ja to sobie myślę, że Polska powstaje z kolan. Dzięki temu rządowi (PIS) i stąd ta nagonka, wręcz prześladowania Polaków w UE, pod byle zmyślonym pretekstem. Póki byliśmy ich niewolnikami to im się podobało a teraz już nie i będą nas gnębić.
   Jaki mamy wybór, niewolnictwo czy śmierć z honorem? Może jest trzecia opcja.

   Polubienie

   • Anna said

    Musimy znaleźć sojusznika, najlepiej silnego.

    Polubienie

   • Anna said

    Europa przeciw Polsce, to wielki błąd. Sprzymierzymy się z Rosją (to wątpliwe) lub z Ameryką i Europa padnie a o to gra Ameryka.

    Polubienie

   • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

    Teraz Anno poszlo na calego.Napuszczanie jednych na drugich.Arabski swiat przeciw bialej Europie i to chodzi raczej.Biala Europa ( wszystkie kraje tzw. cywilizacji lacinskiej) przeciw swiatu arabskiemu ( muzulmanskiemu).Polska to jeden elemencik tego,w czym bierze udzial i bez zwiazku z obecnie rzadzaca partia.Gdyby byla poprzednia ,byloby to samo.We wzorcowej zachodniej demokracji wojne rozpoczela prawica , a kontynuuje lewica.

    Polubienie

    • krab said

     Przed ostatecznym ogłoszeniem rzadu światowego musi zostać zrealizowany plan Coudenhave-Kalergi.
     „Człowiek przyszłości będzie rasy mieszanej. Dzisiejsze rasy i klasy będą stopniowo znikać ze względu na eliminację przestrzeni, czasu i uprzedzeń. Eurazjatycko-negroidalna rasa przyszłości, podobna z wyglądu do starożytnych Egipcjan, zastąpi różnorodność narodów i różnorodność jednostek.

     Polubienie

     • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

      Duzo znakow wskazuje,ze to nie jest juz teoria.Cus cienko wychodzi to mieszanie… i dobrze.Nie mam zamiaru z nikim sie mieszac i tyle.Nikt mnie nie zmusi do mieszanek.

      Polubienie

  • krab said

   Odnośnie zamordowanej 22 latki- okazało się że to wcale nie nieletni tylko zbunkrowany PEŁNOLETNI! odkryli to i będzie odpowiadał za morderstwo , grozi mu 30 lat. Ile jest takich przypadków, że pełnoletnie bykasy udają dzieci ? tego nie wie nikt. Jeszcze przypomnę, że za gwałt na 12-latce ciapaci otrzymali karę po sto parędziesiąt godzin prac społecznych, natomiast Polaków za podejrzenie o zamiar napadu przyskrzynili na 2 miesiące.

   Polubienie

 3. heniu said

  Potwierdzają się przypuszczenia, które krążyły po Europie od dawna. Otóż muzułmanie naprawdę wierzą w to, że pieniądze i inne zapomogi, które otrzymują od naszej cywilizacji “za nic” to dar od Allaha, a nie najzwyklejsza dobroć Europejczyków.

  – Przekazywać nam pieniądze i inne bogactwa to wasz psi obowiązek!

  http://newsweb.pl/2016/02/11/dawac-nam-pieniadze-to-wasz-psi-obowiazek-jestescie-posrednikami-allaha-muzulmanie-naprawde-w-to-wierza/

  Polubienie

  • Anna said

   ci trzej prowodyrzy nie wyglądają na Arabów, zwłaszcza ten w środku., manipulacja

   Polubienie

  • miziaforum said

   JAKIE PRZYPUSZCZENIA TAK NAUCZAJĄ MUŁŁOWIE W KREJACH ISLAMSKICH I W EUROPIE – SOCJAL TO PODATEK PŁACONY NAM Z NAKAZU ALLACHA PRZEZ NIEWIERNYCH SPOWODOWANY CUDEM ALLACHA – TAK !! MUŁŁOWIE TŁUMACZĄ GDYBY TO NIE BYŁ CUD PRZYMUSZENIA NIEWIERNI BY NAM NIC NIE DALI !!!!!

   TAK MUŁŁOWIE SOCJAL PRZEKULI W ICH ŁBACH JAKO CUD … PYTA MUŁŁA NIE WIERZYSZ .. TO POMYŚL CZY MOC ALLACHA IM TEGO NIE NAKAZUJE MY ICH ZABIJAMY ONI NAM PŁACOM !!

   CUD !!

   Polubienie

   • Anna said

    No, jak oni mułów słuchają to nie dziw, że zachowują się jak dzikie zwierzęta.

    Polubienie

    • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

     A kogo maja sluchac Anno,jesli mulla im daje recepty jak niezle wzegetowac nic nie robiac?.Mulla to reprezentant ich kultury, o ktora dbaja,aby przetrwac nie tylko fizycznie, ale takze kulturowo i etnicznie.Caly sekret.Nic skomplikowanego.

     Polubienie

  • miziaforum said

   To wlasnie co dostaja jest haracze.
   Kazdy innej wiary niz muzulmanska zobowiazany jest placic muzulmaninowi haracz.
   (patrz Koran)
   Dlatego nie moga zyc na koszt muzulmanow, np. w Arabii Saudysjskiej

   Polubienie

 4. KrisT said

  poczekajcie jeszcze trochę a temat ciapatych zejdzie na drugi plan!
  Turecka armia ostrzelała teren Syrii
  • Armia Turcji ostrzelała rejon kontrolowany przez siły kurdyjskie w Syrii
  • Nie wiadomo, co było bezpośrednią przyczyną ostrzału
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Turecka-armia-ostrzelala-teren-Syrii,wid,18160830,wiadomosc.html?ticaid=11679f

  robi się bardzo nieciekawie…. arabia dostała zielone swiatło do wejscia wraz z turkami do syrii aby pod przykrywką walki z IS wybić kurdów i wspomóc w wycofaniu sie terrorystów z aleppo.
  sprawy muszą przyśpieszyć bowiem aleppo zostało praktyczne okrazone i ISIS zostanie całkowicie unicestwione! a po tym bedzie juz tylko z górki do całkowitego wyzwolenia syrii i zaprowadzenia pokoju. koalicjanci isis muszą sie spieszyć, czas się konczy.
  i widać to po medialnej nagonce na rosję! to jest urabianie opini publicznej do tego co się stanie! rosja wszedzie ukazywana jest na wszelkie sposoby jako swiatowy agresor!
  i kraj przez który na swiecie jest tyle zła……
  sprawy bardzo przyspieszają

  Polubienie

 5. marek said

  http://fakty.interia.pl/swiat/news-slowacja-w-ogniu-krytyki-ze-strony-niemiec-chodzi-o-szczyt-g,nId,2145592

  Jak dodał premier Fico, Grupa Wyszehradzka będzie forsować stanowisko, że skoro Grecja zawiodła, to korzystniej jest inwestować pieniądze w ochronę granic, które oddzielają ją od Macedonii i Bułgarii.
  Wcześniej niemiecki tygodnik „Der Spiegel” skrytykował państwa Grupy Wyszehradzkiej. Ocenił, że proponowane przez nie rozwiązania są niezgodne z planem realizowanym przez kanclerz Angelę Merkel.

  Polubienie

 6. marek said

  http://www.prawy.pl/z-zagranicy2/12773-premier-francji-nie-przyjmiemy-ani-jednego-imigranta-wiecej

  Polubienie

  • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

   Obudzil sie,bo nie ma innego wyjscia.A bande sprowadzonych barbarzyncow trzeba pilnowac.No i slupki popularnosci leca na leb na szyje,a wybory prezydenckie tuz tuz..i Front Narodowy rosnie w sile.Widmo porazki i odsuniecia lewactwa od koryt przeraza i stad sie biora takie deklaracje.

   Polubienie

 7. marek said

  http://prostozmostu.net/swiat/pierwszy-nielegalny-imigrant-zastrzelony-na-granicy

  Pierwszy nielegalny imigrant zastrzelony na granicy

  13 lutego 2016 19:29:00

  W czwartek na granicy turecko-bułgraskiej nielegalnie przekraczający granicę Afgańczyk został postrzelony po salwie ostrzegawczej przez bułgarską straż graniczną. Do incydentu doszło w południowo-wschodniej Bułgarii, niedaleko miasteczka Sredets, gdzie podczas patrolu 2 strażników granicznych i policjanta została zatrzymana grupa przeszło pół setki nielegalnych imigrantów, którzy w trakcie zatrzymania byli agresywni i rzucili się na patrolujących.

  Minister Spraw Wewnętrznych Bułgarii twierdzi: „duża grupa nielegalnych imigrantów próbowała przekroczyć granicę bułgarską od strony Turcji, jeden z mężczyzn został postrzelony i zmarł w drodze do szpitala”. Bułgarska prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie całej sytuacji.

  C.

  Za prawiocowyinternet/theguardian

  Polubienie

 8. marek said

  http://prostozmostu.net/swiat/calais-kierowca-tira-bierze-sprawy-w-swoje-rece-wypedza-z-naczepy-imigrantowwideo

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: