Miziaforum's Blog

WARIAT MACIUREWICZ

Posted by miziaforum w dniu Luty 13, 2016


WARIAT ANTONIO CHCIAŁ POWIEDZIEĆ – POLSKA POMOŻE KOALICJI PRZECIW ISIS W SFERZE LOGISTYKI MILITARNEJ I DYDAKTYCZNEJ ”

A WYSZŁO POLSKIE SIŁY ZBROJNE PRZYSTĘPUJĄ DO KOALICJI WOJSKOWEJ PRZECIW ISIS

OS ZAWSZE MÓWIŁEM WAM JAK KTOŚ NIE NADAJE SIE DO DYPLOMACJI – POLITYKI A 80% POLITYKI TO DYPLOMACJA …

TO POWINIEN SIĘ ZAJĄĆ CZYMŚ INNYM .. DZIAŁKA RYBY GRZYBY LUB PIJACKIE DYSPUTY W POWIATOWYCH KNAJPACH ..

BOMBY NAD WISŁĄ …. JAK NAJBARDZIEJ TAK BYM ZAREAGOWAŁ NA DEKLARACJE ANTONIA , JAKO KTOŚ Z ISIS ..

Arabskie media donoszą: Polskie siły zbrojne dołączą do wojskowej koalicji przeciwko ISIS!
wpis z dnia 11/02/2016

foto: twitter.com

Antoni Macierewicz, po spotkaniu z sekretarzem obrony USA Ashtonem Carterem, miał wczoraj potwierdzić, że polskie siły zbrojne dołączą niebawem do koalicji NATO przeciwko ISIS. W zamian zwiększy się obecność amerykańskich i brytyjskich sił na terytorium Polski. Informacja ta była wczoraj mocno rozpowszechniana przez arabskie media. 


                          

Wojciech Szewko, ekspert z dziedziny terroryzmu, nie ma wątpliwości – decyzja o przyłączeniu Polski do koalicji przeciwko ISIS istotnie wpłynie na ryzyko zorganizowania zamachu terrorystycznego w naszym kraju.

Czytaj także: Poland to join fight ISIS in return for NATO help in east (DailyStar.com.lb)

WNIOSEK JAKAKOLWIEK POLITYKA ZAGRANICZNA W WYKONANIU „WĄSATYCH MARIANÓW  ” Z ERY BOCHATER EPOKI WCZESNY GIEREK W XXI WIEKU SPROWADZA NA NAS ZAGROŻENIE …

PYTANIE CZY STARY ANTEK JEST NORMALNY … I CZY STARY ANTEK POTRAFI PRECYZYJNIE POWIEDZIEĆ CO JEGO GŁOWA MYŚLI ??

Komentarzy 79 to “WARIAT MACIUREWICZ”

 1. miziaforum said

  kurwa genialne wypowiedzmy im wojne i otwierajmy granice DLA UCHODŹCÓW

  REWELACJA PO 3 MIESIĘCZNEJ ORGII ALKOCHOLOWO NARKOTYCZNEJ NIE WPADŁ BYM NA TAKIE CUŚ… JAK MACIORKA PODOBNO TRZEŹWY …

  Polubienie

 2. Anna said

  To co on dokładnie powiedział??? po polsku bo znajduję tylko komentowanie jego wypowiedzi.
  Co w tym złego, że Polska miałaby walczyć z ISIS? Ktoś musi im spuścić wp…, okropne lanie. Dlaczego Syria miałaby się bać koalicji światowej walczącej z ISIS? Dyplomacją wojny z barbarzyńcami się nie wygra. Ktoś tę bandę musi zmieść z powierzchni ziemi.

  Polubienie

  • KnUR1 said

   Minister powiedział w środę, że Polska przystąpi do walki z ISIS.

   Polubienie

   • AQQ said

    w jednym szeregu z isis… tzn PL będzie wojować p/Rosji w Syrii-tak to rozumię.)

    Polubienie

    • KnUR1 said

     Dobre! Nawet nie wiem co odpisać ^^

     Polubienie

    • Anna said

     Nie czepiajcie się jakbyście polskiej mowy nie rozumiały. Ja też napisałam – walczyć z ISIS co nie znaczy przy ich boku ale przeciw nim. Mowa polska, trudna mowa ale Polak Polaka zrozumie.

     Polubienie

     • KnUR1 said

      ale ja sobie pomyślałem, że ten Wariat dokopie ruskim choćby z isis -_-

      Polubienie

      • miziaforum said

       PAMIĘTACIE NIEDAWNY ART ROITERSA ŻE UKRY JADĄ DO SYRII I BEDĄ ATAKOWAĆ RUSKICH – NO TO MACIE
       https://miziaforum.wordpress.com/2016/02/01/armia-ukrainska-w-syrii-ma-walczyc-z-wojskiem-asada-i-jego-sojusznikami-rosjanami/

       ODPOWIEDŻ POLACY Z BANDEROWCAMI BEDĄ SIE BIĆ Z RUSKIMI Z DALA OD DOMU – JEDNO PYTANIE CZY WŁADIMIR DOTRZYMA ICH WYIMAGINOWANYCH ZASAD BIJEMY SIE POZA EUROPĄ – JA NA MIEJSCU PUTNIA PO PIERWSZYM INCYDENCIE PUŚCIŁA ARMIĘ NAJPIERW NA KIJÓW POTEM JAK WARIAT KACZOR POŚLE POSIŁKI NA UKRAINĘ WPROST Z BIAŁORUSI NA WARSZAWĘ 24 GODZINY PÓŻNIEJ WYWIESIŁ RUSKĄ FLAGE NA PAŁACU KULTURY

       OD DO CZEGO POLAKÓW SPROWADZI POLITYKA SKURWESYNÓW Z OKRĄGŁEGO STOŁU … ZNÓW IM SIĘ W ŁEPETYNACH JEBIE ZE URATUJĄ ICH ANGLICY I AMERYKANIE … ZAMORSKIE SOJUSZE …. OJ POLAK BYŁ DURNY I JEST NADAL DURNY

       DLA TEGO JA WOLĘ BYĆ W RAZIE W W SS 🙂 …

       Polubienie

       • krab said

        Banderowców nie wysłali bo nie mieli jak. Do nato nie należą . Wysyłają więc Polaków jak wiernego pachołka do pilnowania interesu.

        Polubienie

       • Anna said

        Reasumując, my w Polsce jesteśmy totalnie manipulowani fałszywymi, często sprzecznymi informacjami i zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego przyjęliśmy postawę oczekującą; do czego to zmierza? Dosłownie – brak rzetelnych, udokumentowanych informacji. Ty, Mizia możesz sobie być z kim chcesz ale nie pociągniesz nas do „SS” (?) tak napisałeś, bo niby dlaczego my tam???
        To już nie czas na żarty.

        Polubienie

      • Anna said

       Knur, myśleć o tej wypowiedzi można dwojako ale ja od rana nie znajduję konkretnie, słowo w słowo co takiego powiedział Macierewicz? Owszem, znając jego stosunek do Rosji i ustawiczne zwalanie winy za Smoleńsk na Rosjan też chcę wiedzieć do czego on zmierza.

       Polubienie

 3. Anna said

  Jak doświadczenie dowodzi najlepszą obroną jest atak. Pan Szewko chyba chce, żebyśmy srali w gacie ze strachu (przepraszam za dosadność). Żeby zwyciężyć trzeba walczyć a nie kryć się w mysich dziurach.

  Polubienie

 4. krab said

  A ja wcale nie wierzę, że ten chory pacan chlapnął to przez przypadek. Tak miał powiedzieć i tak powiedział. Wypowiedź ma miejsce w środę a już następnego dnia do Polski przylatuje „gołąbek pokoju” Victoria !! , żeby rozmawiać zarówno na temat baz jak i udziału przeciwko isis. Dziwny zbieg okoliczności ??

  Polubienie

 5. Ja said

  Tak się broni starszych, słabszych:

  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=1VNUvi9pnUQ

  Po co tutaj jadą?

  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=3y1z0Vlmw6c

  Polubienie

 6. […] @ 11:46 AM and is filed under Uncategorized. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 […]

  Polubienie

 7. krab said

  Al-Asad: Nie przerwiemy działań wojennych. Negocjować nie oznacza zaprzestać walki z terroryzmem
  Bashar al-Assad stwierdził, że chce odbić cały kraj. Zdaje sobie sprawę, ze będzie to wymagało czasu. Prezydent Syrii uważa, że Europa powinna stworzyć warunki które pomogłyby wrócić uchodźcom do swojego kraju – „Zaapeluję do europejskich rządów, które przyczyniły się do exodusu (z Syrii), dostarczając zaopatrzenie terrorystom i nakładając na Syrię embargo, aby dopomogły Syryjczykom w powrocie do domu.”
  W wywiadzie prezydent stwierdził też, że wojska rządowe nie przerwą działań wojennych – „Negocjować nie oznacza zaprzestać walki z terroryzmem.”

  Polubienie

  • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

   Ma gosc racje.Nie wszystkim sie podoba,bo naprawde chce walczyc z tymi platnymi terrorystami destabilizujacymi caly region.

   Polubienie

   • krab said

    Nie podoba się tym, którzy już dawno podzielili ten kraj między swoje interesy i żeby je mogli sfinalizować wywołali tą wojnę. Teraz jak widzą, że sprawy przyjmują inny obrót znowu chcą odwrócić bieg wydarzeń.

    Polubienie

    • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

     Jeszcze tak bardzo nie podzieli miedzy swoje interesy i dlatego ostrzegaja przed kolejna wojna,choc juz ta wojna trwa.Nie przez przypadek saudowie chca sie wlaczyc do tej wojny,zeby zachowac wplywy w regionie.A chrapke ma na te wplywy takze Iran na razie holubiony przez europe i ameryke, a skonflikotowany z saudami, co chyba pasuje stronom walczacym z tzw. terrorystami .Miedwiedew wyraznie dal do zrozumienia ,przestrzegajac przed wojna swiatowa ( ona juz obecnie jest swiatowa) ,zeby saudowie sie nie mieszali do konfliktu,na ktory monopol ma rosja oraz koalicja ameryki z unia.Byc moze saudowie to nastepny kandydat do jakies rewolucji na swoim terenie.Na swoim terenie juz maja zamachy tzw. terrorystow z panstwa islamskiego podobnie jak inni w regionie.Napuscic iran na saudow..Kto wie?..Szatanski pomysl,ale nie taki glupi w kontekscie tzw. wojny z terroryzmem.

     Polubienie

     • krab said

      Ktoś kiedyś bardzo trafnie określił , że tam gdzie dzisiaj staje but żołdaka, tam juro pojawia się elegancki bucik korporacji. I miał zupełną rację.

      Polubienie

      • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

       Swietne.Nie jeden bucik elegancki z korporacji.No wiadomo.Kapitaly sie leja jeno furczy,a naiwnym sie zdaje,ze to o boga chodzi lub bogow.Szyld jakis musi byc.

       Polubienie

  • Anna said

   Widzicie, oni też mają białe i czerwone barwy, no plus coś tam.

   Polubienie

 8. Marysia...zwyczajnie Marysia. said

  ” A wyszlo polskie sily zbrojne..” =” pomoze w sferze logistyki i dydaktyki”..,czyli chodzi to samo.Wlaczy sie Polska do wojny,o czym poinformowali tzw.terrorysci..Podali fakt zgodnie ,z takim jakim jest.Wlaczy sie tez Polska formujac tzw. ” chrzescijanskie milicje” , o czym poinformowano i jest w tym podtekst religijny i przeslanie adresowane do muzulmanow , w tym takze tych zwanych radykalnymi..No i kto tworzy klimat religijnej wojny?..Trzeba byc slepym,zeby nie dostrzec.

  Polubienie

  • Anna said

   co za „chrześcijańskie milicje”??? takie coś nie istnieje!!! Jak umiesz czytać po arabsku to napisz im to

   Polubienie

   • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

    Nie wiesz Anno,co sa ” chrzescijanskie milicje”?.No dobra.Zostaniesz oswiecona.Pomyslodawca takowych milicji o nazwie chrzescijanskie w krajach arabskich i srodkowej Afryce ,a przeznaczonych do walki z bojowkami islamskimi jest facet dobrze znany z wystepow na ukrainskim majdanie niejaki BH Lèvy( francuski filozof z odpowiednimi korzeniami ,doradca poprzedniego prezydenta republiki zabskiej,inicjator wojny w Libii uwienczonej zabojstwem jej przywodcy).Tenze demokrata i obranca praw czlowieka bywal takze w Syrii,w Mosulu,aby dozbrajac partyzantke przeciwnikow Assada, o czym opowiada sam w wywiadach.Rzecznik polskiego MON poinformowal,ze Polacy w konflikcie w Syrii beda pomagac tworzyc takie milicje.Zbieznosc?.Chyba nie przypadek.Te same pomysly,ta sama motywacja pomyslu..A po co mam pisac po arabsku?.Oni i tak beda wiedziec.Przeciez sa w stanie wojny,wiec sie informuja.Zadna tajemnica.Propaganda i kazda ze stron jej uzywa.

    Polubienie

    • Anna said

     Czyli z premedytacją wykorzystują nazewnictwa wiary; katolicka, chrześcijańska, muzułmańska do podżegania wierzących inaczej. To się nie uda, to droga śmierci i zniszczenia. Nie tędy droga do zbawienia ludzkości ale – człowieczeństwo i cóż, wypełnienie 10 Przykazań.

     Polubienie

     • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

      Jak to sie nie uda?.Anno.Te wojny ,ktore sie tocza jak najbardziej dowodza,ze sie udalo.Nie martw sie.Bedziesz miala moze te przekazania,a zwlaszcza jedno jest pewne ,ktore mowi o jednym bogu dla wszystkich.Jednym bogu wybranego narodu.Ten gosc o ktorym mowa powyzej juz o to zadba.Oto pare wybranych zlotych mysli filozofa,ktore daja do myslenia w kontekscie roznych obecnych zdarzen.
      ” Kto jest przeciw syjonizmowi jest antysemita”.
      ” Narod wybrany zostal powolany przez boga,ktory zlecil mu ( zydom) przewodzic ludzkosci”.
      ” Glos z nieba wskazuje,ze narod wybrany ma szerzyc dobrodziejstwa demokracji , z ktorej powinny korzystac inne narody”.Glos z nieba ,to glos boga wybranych oczywista.Totez korzystaja pod ” ogniem i mieczem”.
      ” Izrael ma wyjatkowe znaczenie dla wszystkich „.
      ” W Rosji wybrany narod ma przyjaciol”.
      ” Francuzi sa antysemitami,bo mowia ,ze wybrani sa bogaci” he he.Ale filozofia tfujj..
      Cytaty z wypowiedzi filozofa na temat wydanej przez niego ksiazki ” O duchu judaizmu”.
      Wnioski mozesz sobie wyciagnac bez trudnosci,kojarzac wspolczesne wydarzenia.

      Polubienie

 9. krab said

  A tych mamy nakaz kochać !!!
  Podczas zajęć z historii ukraiński wykładowca słucha wypowiedzi jednego ze studentów dotyczących powstania państwa ukraińskiego po I wojnie światowej. Omawiał również obronę Lwowa przed oddziałami ukraińskimi w od listopada 1918 do maja 1919 roku, mówiąc o tym, że mieszkańcy miasta stanęli do walki z Ukraińcami.
  Wykładowca zaczął dociekać, jakiej narodowości byli ci „prości mieszkańcy”. „Nie prości, to byli Polacy. I to trzeba podkreślić – Lwowa bronili Polacy” – zaznaczył. Student dopowiedział, że polska młodzież „mężnie walczyła przeciw najeźdźcom”, otrzymując polskie posiłki wojskowe.
  „Skąd przyszło regularne wojsko polskie? (…) Nie z Polski, a z Przemyśla” – stwierdził wykładowca. „Mam takie wrażenie, że Pan trochę sympatyzuje z Polakami” – powiedział odnosząc się do wypowiedzi o tym, że Polacy mężnie bronili Lwowa przed Ukraińcami. Student przyznał mówiąc: „Polacy bronili swojego miasta, a Ukraińcy ich atakowali”.
  „Co to znaczy ‘swoje miasto’? Pan zna historię Lwowa? Kto założył Lwów” – oburzył się historyk. „Daniel Halicki” – padła odpowiedź. „Danyło! Ukraiński król! A Pan mówi, że to polskie miasto. Pan wykrzywia prawdę historyczną!” – powiedział wykładowca. „To odwieczne ukraińskie miasto. Polacy tu [byli] kolonizatorami” – podkreślał i zwrócił studentowi uwagę, że jest „nie ukraińskiego pochodzenia”.
  „Lwów był, jest i wiecznie będzie ukraińskim miastem i żadni Polacy tu swojego miasta nie bronili” – stwierdził wykładowca dodając, że student „stoi na pozycji polskich nacjonalistów i polskiej władzy”, którzy chcieli upamiętnić poległych Polaków.
  Oburzał się również na napis na pomniku na Cmentarzu Orląt Lwowskich, że Polacy bronili swojej ojczyzny. „Jaka tu dla Polaków ojczyzna? W Galicji, na etnicznej ukraińskiej ziemi, gdzie nigdy Polaków nie było. (…) Są kolonizatorami i okupantami, rozumie Pan?”.
  Ostatecznie wykładowca obniżył mu ocenę za „wykrzywianie prawdy historycznej” .
  Kresy.pl

  Polubienie

 10. miziaforum said

  W czwartek mężczyzna zginął po tym jak bułgarska Straż Graniczna oddała strzały ostrzegawcze podczas przepychanki na granicy pomiędzy Bułgarią a Turcją. Incydent miał miejsce w południowo wschodniej części Bułgarii, niedaleko miasteczka Sredets. Minister Spraw Wewnętrznych Bułgarii poinformował, że był to Afgańczyk: „duża grupa nielegalnych imigrantów próbowała przekroczyć granicę bułgarską od strony Turcji, jeden z mężczyzn został postrzelony i zmarł w drodze do szpitala”. Ponad 50 imigrantów przekraczających granicę zostało nakrytych przez patrol składający się z dwóch strażników granicznych oraz policjanta. Przy próbie zatrzymania doszło do szarpaniny i jeden z imigrantów został postrzelony. Europejskie media tłumnie podniosły alarm: „jak tak można?!”, „mordercy z Bułgarii!”

  Czytaj więcej na: http://prawicowyinternet.pl/pierwszy-nielegalny-imigrant-zastrzelony-przy-probie-przekroczenia-granicy-z-bulgaria/

  Polubienie

 11. KnUR1 said

  Eh. Stare czasy, wszyscy się rozjechali w pizdu – tylko amatorskie filmiki mi zostały

  Polubienie

 12. KrisT said

  Turecka armia ostrzelała teren Syrii
  • Armia Turcji ostrzelała rejon kontrolowany przez siły kurdyjskie w Syrii
  • Nie wiadomo, co było bezpośrednią przyczyną ostrzału
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Turecka-armia-ostrzelala-teren-Syrii,wid,18160830,wiadomosc.html?ticaid=11679f

  robi się bardzo nieciekawie…. arabia dostała zielone swiatło do wejscia wraz z turkami do syrii aby pod przykrywką walki z IS wybić kurdów i wspomóc w wycofaniu sie terrorystów z aleppo.
  sprawy muszą przyśpieszyć bowiem aleppo zostało praktyczne okrazone i ISIS zostanie całkowicie unicestwione! a po tym bedzie juz tylko z górki do całkowitego wyzwolenia syrii i zaprowadzenia pokoju. koalicjanci isis muszą sie spieszyć, czas się konczy.
  i widać to po medialnej nagonce na rosję! to jest urabianie opini publicznej do tego co się stanie! rosja wszedzie ukazywana jest na wszelkie sposoby jako swiatowy agresor!
  i kraj przez który na swiecie jest tyle zła……
  sprawy bardzo przyspieszają.

  Polubienie

  • Anna said

   Turcję za to niewiadomo powinno się natychmiast usunąć z UE, tu trochę optymistyczniej –
   http://pl.blastingnews.com/swiat/2016/02/syria-aleppo-niczym-nowy-stalingrad-zas-usa-i-turcja-wideo-00784771.html
   T-90 to ultranowoczesny, pancerny potwór, na którego nie ma sposobu. T-90 zyskały sobie w armii Asada przydomek Władymir, na cześć Putina. Rosja odwala kawał dobrej roboty.

   Polubienie

   • KrisT said

    niestety nie…. nie został nazwany na cześć WWP, nazwa władymir odnosi się do projektanta tego czołgu Władymira Iwanowicza Potkina który zmarł w 1999 roku. Produkcję czołgu IIIgeneracji rozpoczęto w 1992 roku.
    T-90 jest to potwór ktorego nie mozna lekceważyc na polu walki.
    Czy jest lepszy od amerykanskiego M1Abrams? (prod-1980-1993) prawdopodobnie tak, tylko iz abrams jest stale modernizowany a jego pancerz dochodzi do ….metra grubości! pancerne bydle…..
    z pewnoscią ruskie mają pociski ktore bedą wstanie „ugryzć” tego amerykanskiego kolosa….
    z najnowszym rosyjskim czołgiem T-14 Armata nic nie może się równać.

    Polubienie

    • KrisT said

     dodam iz nasze leopardy mogą T-90 jedynie połaskotać, dopiero nowe pociski leopardów (tych po modernizacji) mogą przebić pancerz t90. Niestety polska armia nie dysponuje tymi pociskami bo… niepasują do naszych niemieckich staroci.
     jesli do tego porównać lotnictwo to….. amerykancy dostają palpitacji serca na widok mozliwości ruskich samolotów……. to co te maszyny potrafią jest niesamowite!

     Polubienie

 13. Anna said

  Znacie to? Hymn Wszechsłowiański, tekst po serbsko-chorwacku a muzyka, to nasz Mazurek Dąbrowskiego

  Polubienie

  • Pelagia said

   to powinien być hymn Polski – staropolski tekst rozumiały kiedyś nie tylko dla Polaków, ale i innych Słowian

   ta wersja jest też niesamowita

   Polubienie

 14. Anna said

  Pytanie do Putina

  Polubienie

 15. Ktoś said

  maciorewicz NIE JEST WARIATEM

  on GRA ROLĘ WARIATA

  to JEGO OPERACYJNY KAMUFLARZ

  BY SIĘ NIKT NIE DOPYTYWAŁ CZEMU CELOWO ROZPIERDALA struktury polskiego Państwa

  a wrazie wpadki miał tłumaczenie ŻE MU SIĘ OMSKŁO BO JEST WARIATEM „od pancernych brzóz”.

  Polubienie

 16. AQQ said

  sowa i przyjaciele cd.
  http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/129631,rzady-zydow-w-polsce-mateusz-morawiecki

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: