Miziaforum's Blog

Stan A. Merkel- alkohol ? narkotyki ? choroba psychiczna ?ocena psychoanalityka.

Posted by miziaforum w dniu Luty 9, 2016


Cas2OXVWcAA_TJ_

Znany niemiecki psychoanalityk, autor wielu bestsellerów z psychologii, Hans-Joachim Maaz ocenia zachowanie kanclerz Angeli Merkel jako nieracjonalne. A co gorsza, mogące ją doprowadzić do poważnego załamania psychicznego.

Jego zdaniem, obecnie Merkel cierpi na to samo, co wielu możnych tego świata – pychę. Stają się oni odporni na wszelką krytykę. Maaz sądzi, że Merkel uważa siebie za niekwestionowaną liderkę, najmocniejszą kobietę na świecie, „matkę narodu”.

I z kolei wymienia rzeczy, których pani kanclerz nie dostrzega: „Izolacja w Europie, podziały w społeczeństwie, krytyka wewnątrz partii”. Jej działania powodują, że ludziom wydaje się, iż straciła kontakt z rzeczywistością. Ten brak kontaktu z rzeczywistością ekspert tłumaczy „narcystycznym problemem Merkel”.

„Merkel od lat mówiono, że jest kobietą o największej władzy na świecie”, tłumaczy Maaz. „Jej własna partia podziwiała ją za to, że odważyła się zbuntować przeciwko Kohlowi”. Tymczasem w rzeczywistości nie podejmowała od długiego czasu żadnych trudnych decyzji, nie była przywódcą, była bardziej reaktywna niż proaktywna. To wskazuje na niedowartościowanie, które jest właściwe dla wielu ludzi władzy.

Ten nadmuchany balon ego połączony z koniecznością potwierdzenia w zderzeniu z kryzysem imigracyjnym spowodował, że Merkel otworzyła granice w humanitarnym geście, za który spotkały ją pochwały całego świata. Problemem jest to, że sytuacja się zmieniła i uznanie zmieniło się w krytykę. „To typowy problem gwiazd”, pisze psychoanalityk – „reakcją jest wyobcowanie, może alkohol i psychiczne załamanie”.

Hans-Joachim Maaz uważa, że kanclerz Niemiec „opancerzyła się”, nie dopuszcza krytyki, żeby przetrwać kryzys, a tym samym zamyka się na realistyczną ocenę rzeczywistości. Potwierdzać ma to częste używanie przez nią stwierdzenia, że „nie ma alternatywy”, co jest nonsensem, bo alternatywy zawsze jakieś są.

Z oceny psychoanalityka wynika, że Merkel nie zmieni obranego przez siebie kursu i będzie brnąć dalej. Nie odda też stanowiska, bo zanegowanie własnego dotychczasowego życia jest nie do pomyślenia u osób narcystycznych.

Ax na podst. www.huffingtonpost.de

p.s we wszystkich w/w w tytule przypadkach jedynym wyjściem dobrym dla wszystkich włącznie z „delikwentką” jest PRZYMUS BEZPOŚREDNI LECZENIA LUB IZOLOWANIA 

INNE METODY RATUNKU POMIJAJĄCE UŻYCIE SIŁY FIZYCZNEJ NIE ZDADZĄ SIE NA NIC 

prośby ,rozmowy , negocjacje a nawet groźby mogą tylko zaostrzyc sytuacje i ogólny stan  pacjenta ..

ZATEM JAK POWYŻEJ WYTŁUSZCZONE …

Komentarze 124 to “Stan A. Merkel- alkohol ? narkotyki ? choroba psychiczna ?ocena psychoanalityka.”

 1. miziaforum said

  Alternatywa dla Niemiec -​ na antyimigranckich nastrojach w Niemczech rośnie nowa polityczna siła
  • Jeszcze dwa lata temu nie brano na poważnie partii Alternative fuer Deutschland
  • Dziś antyimigranckie ugrupowanie jest trzecią siłą polityczną w Niemczech
  • Droga do Bundestagu jest dla AfD otwarta

  Polubienie

 2. mentronik said

  Pisze Niki Vogt w portalu guer-denken.tv:

  Nasi informatorzy na Ukrainie zwracają uwagę na podobieństwa w przebiegu destabilizacji Ukrainy i Niemiec; tak też działo się wcześniej w Wietnamie, Afganistanie czy w Libii.

  Na Ukrainie już w 1992 roku przez oddzielenie rosyjskiej Cerkwi od ukraińskiej zaczyna się podburzanie na tle religijnym. Ukraińscy ortodoksi nazywają siebie prawdziwymi świętymi. Od 2004 roku podburzano Ukraińców z zachodniej części do ‚walki kultur’. Ta Właśnie część obaliła w 2014r. demokratycznie wybranego prezydenta Janukowicza.

  W Niemczech dźwignia jest ustawiona w innym miejscu. Nie jest konieczne obalenie prezydenta czy rządu, ponieważ rząd RFN od 1946 roku składa się z wasali USA. Skoro więc nie da się natchnąć Niemców do wojny przeciw Rosji, są więc Niemcy – zatroszczyli się o to Amerykanie – zalane przez uchodźców.

  Można mieć pewność, że 60% imigrantów to ludzie, którym ucieczkę zorganizowały i sfinansowały Stany Zjednoczone. Ci ludzie mają zadbać o eskalację w walce kultur.

  Oczekiwano chyba, że już we wrześniu ub.r. przez niekontrolowany napływ uchodźców pójdą Niemcy na barykady, a skoro nic takiego się nie stało, przygotowano następny etap: molestowanie seksualne niemieckich kobiet, zamieszki w obozach, kradzieże itp. A ponieważ rząd RFN jest absolutnie posłuszny Stanom, było łatwo polecić, by policja ukrywała przestępczość imigrantów, a potem zainscenizowała masowe wykroczenia seksualne wobec niemieckich dziewcząt i kobiet w noc sylwestrową:

  Takie są „dowody masowego gwałtu” w Kolonii, dokonanego przez imigrantów. Te „podgolone głowy” są dziś zapewne zdziwione, że były – nie wiedząc o tym – świadkami „seksualnych przestępstw”. Centrum Kolonii (w noc sylwestrową) jest zresztą znakomitym miejscem, by dokonywać bezkarnie zabronionych czynów. A policja niemiecka była chyba na urlopie.

  Aby podkręcić gniew ludności, muszą zostać uruchomione pokojowe manifestacje przeciw ‚zagrożeniu’. I żeby podzielić front, i prawidłowo podgrzać potencjał buntu, zatroszczył się rząd w Berlinie o to, by wynająć (za opłatą) gotowych do przemocy anty-demonstrantów. I można mieć wtedy pewność, że każda pokojowa demonstracja będzie eskalować.

  Wiemy na przykład, że także z szeregów rzekomych „ludzi prasy” rzucane były petardy, co miało prowadzić do tłumienia demonstracji. I udało się. Jest to wiadome tylko dzięki filmom, nagranym telefonami komórkowymi.

  Niki Vogt (prof. Michael Vogt) porównuje następnie kolejne wydarzenia na Ukrainie i w Niemczech. Jako że opisane już było wielokrotnie na tym blogu, co działo się nad Dnieprem, ograniczę się do przetłumaczenia fragmentów tekstu, dotyczących zdarzeń w Niemczech:

  Antifa i policyjne akcje z użyciem armatek wodnych są skierowane przeciw pokojowym demonstrantom. Kto odważy się sprzeciwić i krytykować rząd (z łaski USA), ten jest określany jako motłoch, nazista, rasista i propagator Kremla.

  Agresywne i gotowe do przemocy części napływających uchodźców przejęły – możliwe, że bez ich wiedzy – rolę opłaconych żołdaków na Ukrainie. Obecnie są niemieckie dziewczyny i kobiety seksualnie napastowane i gwałcone, w sprawie kradzieży policja jest ślepa i państwo już nie jest w stanie chronić swych obywateli. Przeciwnie: rząd niemiecki, sterowany przez USA, występuje też jak Kijów przeciw własnej ludności.

  Jeśli ta destabilizacja na wzór ukraiński dalej się posunie, to jest już tylko kwestią czasu, kiedy wdrożony zostanie stopień masowej zbrodni. W Niemczech jest widocznie planowana wojna kultur.

  Link do niemieckiego tekstu: http://quer-denken.tv/index.php/2086-bericht-aus-der-ukraine-30

  Polubienie

 3. mentronik said

  http://rynekwaluty.blogspot.com/2016/02/czy-to-poczatek-nowego-kryzysu.html

  Polubienie

 4. polskosc said

  Tusk też stuknięty. Jego zwyczaj podłych kłamstw do mediów nie ma granic.
  Chciałby by ISIS mordowała sobie nadal spokojnie, nosiła głowy odciete.

  http://fakty.interia.pl/swiat/news-tusk-oskarza-rosje-o-wywolywanie-kolejnych-fal-uchodzcow,nId,2142789

  Polubienie

 5. mentronik said

  Polubienie

  • KnUR1 said

   Uliczne stragany z jedzeniem są jednym z najważniejszych elementów noworocznych celebracji w Mong Kok. Mimo że do tej pory policja przymykała oko na nielegalnych sprzedawców czy brak zgody na poszczególne produkty, w tym roku postanowiła interweniować – podaje BBC. W poniedziałek czasu lokalnego doszło jednak do zamieszek, kiedy sprzedawcy zignorowali żądania funkcjonariuszy oraz inspektorów sanitarnych, a w obronie sprzedawców wystąpili rozgniewani ludzie.

   Polubienie

 6. KrisT said

  Erdogan już nie owija w bawełnę:

  „Jeżeli Unia nam nie zapłaci to wpuścimy uchodźców do Europy”

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/erdogan-jezeli-unia-nam-nie-zaplaci-to-wpuscimu-uchodzcow-do-europy

  Polubienie

  • polskosc said

   A my odpowiemy bombą A na Ankarę. Potem przywrócimy dawne granice Turcji sprzed 1500r czyli do cieślin śródziemnomorskich.
   Po usunięciu Turcji z Europy jesteśmy bezpieczni.
   Grecja może wziąć swe dawne tereny lub utworzymy nowo-grecję na jej dawnych europejskich terenach.
   Wtedy będzie granica morska i imigranci nie przejdą.

   Polubienie

   • krab said

    Aleś się Polskość rozmarzył :). Problem w tym, że ten kandydat na sułtana stawia wszystkim warunki unii, us-manom, rosji i każdy mu w jakimś stopniu ustępuje. Unii grozi spuszczeniem szamba z milionem dzikusów i „złota dama” już tam pędzi prawdopodobnie z obietnicą kolejnej transzy i chyba nie tylko, us-manom każe wybierać między turcją a kurdami bo się obrazi i cały amerykański misterny plan weźmie w łeb !!

    Polubienie

    • polskosc said

     Deutche Bank kaput. Sądzę że DB, Merkel i imigranci znikną jednocześnie i wkrótce.
     Podobna sytuacja pustych banków jest w całej Europie i USA. Dlatego być może USA chcą pilnej wojny z Rosją bo potrzebują napełnić banki wydmuszki.
     http://tvn24bis.pl/ze-swiata,75/akcje-deutsche-banku-traca-prawie-10-proc,617898.html

     Polubienie

     • mentronik said

      No wlasnie i dlatego trzeba nakrecic powarzniejszy konflikt . Dlaczego nagle tworzy sie sunnicka koalicja Arabii Turcji Egiptu Jordanu Kuwejtu ZEA ?
      Proste . Bo putin skutecznie likwiduje bojownikow isis .A wiec caly misterny plan utkany przez brzezinskiego pada na ryj . Isis mial sie rozlozyc na bliskim wschodzie jak kuwejt na ropie a tu error 404 . Cos sie zacielo wiec z rosja trzeba nic juz w opcji full contact .

      Polubienie

      • polskosc said

       W północnej Syrii mieszkają Turkmeni. Więc wejście do wojny Tutcji jest prawdopodobne. My Europa powinniśmy się przygotować i wtedy natychmiast wycofać Turcję z Europy. Niech żyje Europa wyzwolona od Tuteckiej niewoli. Polacy jeszcze raz powinni w tym pomóc. Zapewne jest to takżę na rękę Rosji. Grecja też b tego chciałą ale rządzona przez lewicę nie ma poparcia światowego.
       Gdyby była wojna przeciw Turcji to idę na ochotnika.

       Polubienie

     • Ktoś said

      Wcześniej ukradną oszczedności na kryzys, uchodźców, agresywną rosję przed którą trza się bronić…

      Polubienie

    • miziaforum said

     a kto to w rosji niedawno powiedział ?
     Turków, jako wschodni naród, najbardziej drażni i martwi niewiadome. – Są teraz zezłoszczeni, zarówno prezydent, premier, jak i turecki Sztab Generalny – nie wiedzą, co się stanie – stwierdził. – Ja na ich miejscu bałbym się miażdżącego uderzenia wobec Turcji. Jedno głupie zachowanie prezydenta, a kraj może przestać istnieć – zapowiedział.

     Polubienie

     • krab said

      Żyrinowski ???

      Polubienie

      • miziaforum said

       ano on oficjalnie znany wariat i pyskacz – opowiada różne rzeczy szokujace … ale nie każdy skojarzył ze to co on mówi po kilku miesiacach staje si faktem no oczywiscie nie w takiej skali jak kłapie ale … n.p przepowiedział 🙂 propozycje podziału ukrainy miedzy polsk a rosje …. po kilku miesiacachj niejaki radek sikorski sie wypaplał że taka propozycja była
       A TERAZ O TURCJI MÓWI ŻE ZRZUCĄ BĄBE … MYSLE ŻE NIE ALE ŻE DO WOJNY DOJDZIE MIDZY ROSJĄ A TURCJĄ . ŻYRINOWSKI JEST URZYTECZNY I URZYWANY A TA OPINIA WARIATA :-0 NO WŁASNIE ….

       SPRAWDŹCIE TO CO GADAŁ ŻYRINIOWSKI W STECZ A POTEM PRZECZESZCIE NET NA TENAT INFORMACJI … N.P GROZIŁ W WYPOWIEDZI TEMU … I SZUKAJCIE TEJ OSOBY CZY NIE MIAŁA JAKIEGOŚ PRZYKREGO ZDARZENIA .. TO SAMO TYCZY SI POLITYKI ZAGRANICZNEJ GDZIE ŻYRYNOWSKI COŚ BĄKAŁ

       Polubienie

     • mentronik said

      Dugin?

      Polubienie

 7. krab said

  Tak czy siak przybywa nam obywateli, co prawda na wyspach i coraz częściej niekoniecznie białych. A później płacz i zgrzytanie zębów !!!
  „Co prawda Polki rodzą na Wyspach Brytyjskich najwięcej dzieci w porównaniu z innymi grupami imigranckimi, jednak coraz rzadziej ojcami maluchów są Polacy.Polki z Wielkiej Brytanii od lat rodzą na Wyspach najwięcej dzieci, w porównaniu z innymi grupami imigranckimi. Szacunki ministerstwa zdrowia wskazują, że w Anglii i w Walii rodzą one nawet 50 dzieci każdego dnia w roku.
  Okazuję się jednak, że ojcami dzieci coraz rzadziej są polscy mężczyźni. Spośród 21 tysięcy dzieci rodzonych na Wyspach każdego roku przez polskie matki, już niemal 25 proc. ma ojców pochodzących z innych państw. Są to przede wszystkim Brytyjczycy, a ponadto mężczyźni pochodzący z krajów afrykańskich i azjatyckich. Z roku na rok takich dzieci rodzi się coraz więcej. ”
  Polishexpress.co.uk

  Polubienie

 8. Ktoś said

  Ciężki jest los żydowskiego maschiacha…. tego uswięconego judaizmem mesjasza bolszewizmu i nazizmu i syjonizmu i ateizmu i sodomizmu w jednym BOSKIM CIELE…. uber pejsien.

  Doświadczał tego hitler, doswiadczał tego lenin, doswiadczał pol-pot, pinotchet….doświadcza i frau hitler, wierna kurtyzana syjonu.

  Polubienie

 9. krab said

  I nareszcie coś pozytywnego Resort spraw zagranicznych potwierdził, że prezydent Duda wyszedł z inicjatywą odebrania Grossowi orderu. „Do MSZ wpłynęło pismo szefa Kancelarii Prezydenta w przedmiotowej sprawie. Aktualnie sprawa jest przedmiotem pogłębionej analizy w ministerstwie” – taką odpowiedź otrzymał Onet.pl.
  Jak przypomina portal – odebranie Grossowi orderu postulował w listopadzie 2015 r. Maciej Świrski – były wiceszef Polskiej Agencji Prasowej i były współpracownik prof. Piotra Glińskiego. Świrski zwrócił się wtedy do prezydenta Andrzeja Dudy, by głowa państwa pozbawiła Grossa Krzyża Kawalerskiego. Podstawą do takiej decyzji może być – według pomysłodawcy – zapis w ustawie o orderach i odznaczeniach stanowiący, że jeśli „odznaczony dopuścił się̨ czynu, wskutek którego stał się niegodny orderu lub odznaczenia”, to można taki honor odebrać.

  Polubienie

 10. AQQ said

  http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/129484,implikacje-zydowskiego-brexitu

  Polubienie

 11. Anna said

  Tak kończą „wielcy” tego świata, świra dostają od mienia władzy. Napoleon, Neron, Hitler, itd. Im trzeba pomóc odejść albo skończą na szubienicy. Oby Merkel nie musiała skończyć tak jak Joanna d’Arc, lepiej niech się podda, posłucha przyjaciół i zniknie z historii i to jak najszybciej. Normalni wielcy sami odchodzą.

  Polubienie

 12. marek said

  http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/5485-tego-jeszcze-nie-bylo-szwedzi-wydali-zakaz-upamietniania-kobiety-zadzganej-przez-smoalijczyka
  Szwecki lewicowe rządy niczego nie uczą się na własnych błędach. Kilka tygodni temu 15-letni imigrant, zadźgał 22-letnią opiekunkę z ośrodka dla uchodźców. Teraz sprawa wraca…
  Personel ośrodka z Örnsköldsvik chciał upamiętnić kobietę. I tu jest problem…Władze miasta zabroniły jakichkolwiek działań dotyczących zamordowanej Szwedki.
  I teraz zgadnijcie jaki jest powód? Dbanie o dobro migrantów! Aby panowie nie poczuli się urażeni! Zabroniono nawet opuszczania flagi z myślą o zmarłej.

  Podsumowując to całe zamieszanie i zjawisko można napisać: sami sobie gotujecie takie los…
  ————

  Polubienie

 13. marek said

  http://pikio.pl/poslowie-kukiz15-stworzyli-antyszczepionkowy-zespol-w-sejmie/

  Polubienie

 14. marek said

  http://ndie.pl/holandia-polacy-musza-zwolnic-swoje-kwatery-na-rzecz-uchodzcow/

  Polubienie

 15. AQQ said

  Polubienie

 16. Elsa said

  http://niewygodne.info.pl/artykul6/02815-480-zl-dlugu-miesiecznie-na-kazde-dziecko.htm

  Polubienie

 17. ppp said

  Dr Zbigniew Kękuś: czyżeście Shulz ochu..eli?!

  Polubienie

 18. AQQ said

  http://tech.wp.pl/kat,130036,title,Nowe-dowody-osobiste-najpozniej-w-2019-roku,wid,18152332,wiadomosc.html?ticaid=11674a&_ticrsn=3
  cipcipcip.

  Polubienie

 19. AQQ said

  Wiecie co to jest???
  wodorotlenek glinu
  * fosforan glinu
  * siarczan amonu
  * amforecytyna B
  * tkanki zwierzęce: mózgu królika, embrionów kurzych, nerek psich i/lub małpich, krew świńska, krew końska,
  * białka jaj kurzych i kaczych
  * surowicza albumina wołowa
  * płodowa surowica cielęca
  * hydrolizat kazeiny z trzustki wieprzowej
  * pozostałości białek MRC5
  * linia komórkowa VERO, z tkanki nabłonkowej nerek małpy
  * krwinki czerwone z krwi owczej
  * beta-propiolakton
  * formaldehyd
  * formalina
  * żelatyna
  * hydrolizowana żelatyna
  * glicerol
  * ludzkie komórki diploidalne pochodzące z abortowanych płodów
  * tiomersal/metriolat
  * glutaminian monosodowy (MSG)
  * neomycyna
  * siarczan neomycyny
  * czerwień fenolowa
  * 2-Fenoksyetanol
  * dwufosforan potasu
  * monofosforan potasu
  * polimyksyna B
  * polisorbat 20
  * polisorbat 80
  * sorbitol
  * fosforan tributylu

  Polubienie

  • Ja said

   Skład szczepionki?

   Polubienie

  • polskosc said

   Jeżeli to jest szczepionka to podaj żródło badań.
   W szczepieniach problemem nie jest skład tylko obowiązkowość szczepień!

   Jeżeli chodzi o skłąd to jest to tylko dowód jak problem walki z drobnoustrojami jest złożony. Sądzę że gdybym nad tym pracował ze 20 lat to też bym doszedł do tak genialnego zestawu. Choroby drobnoustrojowe są podstawową chorobą społeczną i trzeba prowadzić badania by się przed nimi bronić.

   Polubienie

   • KrisT said

    ludzie jakoś radzą sobie z tym od milionów lat….
    skoro drobnoustroje, wirusy, choroby są tak grożne to jakim cudem ludzie juz dawno nie wymarli?
    gdyby tak policzyć wg statystyk ile ludzi ginie w konfliktach zbrojnych, mordach, wypadkach, chorobach (tu to juz totalnie zesfirowane dane) i innych przypadkach to w ciagu kilkuste lat ziemia powinna być wyludniona…
    np w polsce co roku ginie, umiera na raka,grypopochodne powikłania itp ilośc odpowiednia małemu miastu…. kuva po 10-12 latach powinno być co najmniej 10 wyludnionych małych miejscowosći całkowicie!
    przy tych wszystkich statystykach co podają ja się dziwie iz w polsce jest jeszcze z 30- 32mln ludzi (blisko 7mln wyjechało) a powinna być pustynia i nieliczne gromady osadników…..
    tak sumując, co pokolenie to jest słabsze! a wszystko dzieki chemi w pożywieniu i szczepieniach! zapytajcie się staruszów po 80-90 lat ile i na co byli szczepieni!

    Polubienie

    • polskosc said

     Ja się nie szczepię i od ponad 20 lat nie chorowałem i nie byłem u lekarza. Czyli szczepionki nie są konieczne.
     Mogą być potrzebne jednak niektórym osobom: dziennikarzom, turystom czy wojskowym jadącym na misje zagraniczne. My Europejczycy nie jesteśmy się w stanie przed takimi chorobami obronić sami.
     Co roku jednak ginie wiele osób, niektórzy niewinnie przez przypadek. Warto by mieć więc metody by w przypadku zakażenia zadziałać aby organizm zaczął szybciej zwalczać problem.
     Ja bym dofinansował badania nad leczeniem chorób drobnoustrojowych natomiast szczepień obowiązkowych by nie było.

     Polubienie

     • KrisT said

      masz rację, pewne szczepionki na choroby ktore u nas nie wystepują a są grozne dla zycia są konieczne. Ale duza ilośc na choroby ktore nie sa smiertelne to nieporozumienie!
      kto ciekawy niech przejrzy sobie dane nt gruzlicy i ilości szczepien a odnotowanych zachorowań.
      pewne szczepienia działają tak samo jak fluor na próchnicę, pomimo fluorowania (zębów,wody) i past z fluorem zęby jak gniły tak gniją nadal…..

      Polubienie

      • polskosc said

       Ilość takich chorób do leczenia jest duża. Gruźlica , Opryszczka, Kurzajka, Odra, HIV, Malaria, Dżuma itd. Pamiętamy chociażby przypadek „Człowiek drzewo” któremu nikt nie był w stanie pomóc. Produkcja takiej szczepionki to może 1 zł, sprzedaż 1 zł, strzykawka + igła 2 zł. Zaszczepić się może sam i będzie zdrów. Te parę zł to dużo mniej niż wizyta u lekarza.
       Niektóre szczepionki można by stosować już po zakażeniu aby pobudzić układ odpornościowy.
       Szczepionki są więc dobrem dla niektórych a złem dla innych. Korzystają na tym producenci szczepionek i politycy którzy za obowiązkowymi szczepieniami lobbują.

       Polubienie

    • Anna said

     No, nie mam 80 lat i wcale o tym nie marzę ale w dzieciństwie byłam szczepiona przeciw ospie (2 razy), chyba czarnej a innych szczepionek nam nie dawali bo jak ktoś zachorował na odrę, świnkę czy różyczkę w dzieciństwie to nawet dobrze bo nabywało się odporności na całe życie; tak nam mówiono. Młody, zdrowy organizm poradzi sobie, trochę się choruje, gorączka, leżenie w łóżku ale to świadczy, że organizm umie walczyć. Człowieka bardzo trudno jest zabić mikronowymi zarazkami. Życie jest cudem!

     Polubienie

     • Anna said

      Myślę, że leczenie, szczepionki bardziej nam zaszkodzą niż pomogą. Im świat jest bardziej skażony tym bardziej się uodporniamy. Nas tylko mordercza zawierucha jest w stanie pokonać. Kiedyś to zrobią, ludzie – ludziom.

      Polubienie

     • polskosc said

      Anno. Jesteś dziś odważna jak Wałęsa.
      Wystarczy jeden poierwotniak Neglerioza zabija w 1 dzień praktycznie bez wyjątków.
      Jeden wirus HiV to praktycznie pewna śmierć.
      Jeden wirus WZW też praktycznie pewna wolna śmierć.
      Chociaż można żyć w zdrowiu bez lekarzy jednak czasem możemy mieć pecha, wpadnie nam jeden taki. Giniemy.

      Polubienie

  • krab said

   To jest wykaz substancji chemicznych i biologicznych, które może zawierać szczepionka. Jest i słynny triomersal- związek zawierający rtęć i wykazujący dużą toksyczność.

   Polubienie

   • KrisT said

    pewne szczepionki są bardzo przydatne i ratują nam zycie ale 80% szczepieni to jakas paranoja! i to paranoja upośledzająca nas system immunologiczny!
    np mój syn dostał wezwanie na szczepienie przeciwko różyczka, swinka, ospa wietrzna itp… przychodzę i mówię odmawiam! , dlaczego? bo syn juz przechodził te choroby i nabył naturalną odpornośc! słyszę to nieważne! musi dostać!
    a ja takiego wała! pytam się dlaczego i po co szczepic kogoś kto nabył juz odpornośc na w/w choroby? bo ma dostać……
    kuva zagotowało się we mnie, odeszlismy….słysząc iz zajmnie się mną sanepid…
    najlepiej to zwlekać i grac na czas, do czasu az dziecko będzie pełnoletnie, wtedy mogą nas całkowicie cmoknąć.
    dlaczego syn nie był na szczepieniu? bo był chory…. miał temperaturę!……

    Polubienie

    • krab said

     Mnie dziwi jedno, dlaczego tego cholernego triomersalu nie zastępuje się innymi konserwantami, które nie są aż tak toksyczne ? Chyba już w latach 80 w niektórych państwach zakazano używania go do szczepionek dla dzieci, ale znacznie zmniejszył się okres ich trwałości, więc lepiej truć niż narażać producentów na wysiłek i ewentualne straty? barbarzyństwo !!

     Polubienie

     • KrisT said

      a dlaczego się stosuje aspartam jako słodzik?
      a dlaczego stosuje sie z uporem maniaka fluor w pastach do zębów?
      odpowiedz sobie na te 2 pytania a bedziesz znał odpowiedz na reszte.
      w/w substancje mają kilka wspolnych cech i nie chodzi o ich zabójcze działanie na organizm……

      Polubienie

      • krab said

       Ja wiem co to są neurotoksyny i jak działają. Ociężałość intelektualna to pożądana cecha gojów, też mam tego świadomość.Przywołany tu fluor wprowadzono do użytku (również do dezynfekcji wody) głównie dlatego że pewien amerykański koncern nie miał co z nim zrobić, bo był produktem ubocznym , wobec tego za „drobną” opłatą znaleziono mu przydatność i zarobiono na tym geszefcie krocie.

       Polubienie

       • KrisT said

        z aspartamem było tak samo…. aspartam i fluor ogłupiaja i otepiają, człowiek robi się bardziej posłuszny/podatny na sugestię… fluor testowano na więzniach wojennych IIWS.
        aspartam tak otępia iz piloci amerykanscy mają zakaz na 1-2 godz przed lotem spozywać napoje z tym słodzikiem.!

        Polubienie

    • Anna said

     To masz problem ale nie daj im dziecka.

     Polubienie

    • Anna said

     Jest taki myk, żeby podsunąć pismo pielęgniarce, że dziecko musi być zaszczepione, na to nie pójdą. Poszukaj w necie.

     Polubienie

     • krab said

      Formularz opracowany przez Cejrowskiego. Gwarancja że żaden lekarz go nie podpisze !!!!
      http://www.bioslone.pl/forum/index.php?topic=28132.0;wap2

      Polubienie

      • polskosc said

       Ten formularz opracował kto inny. Cejrowski go tylko spopularyzował. Jest to tylko przejaw słąbego rozwoju umysłowego go powielających. Cejrowsko potrafi jeżdzić i fotki pstrykać, nikt poważny go nie słucha. Dziwne że formularz ten również pojawił się na porządnej witrynie prac ownia4….
       Nazwę wpisałem skrótowo by wpis przeszedł.

       Polubienie

       • Anna said

        Jak takiś mundry to doradź jak ochronić dziecko przed szczepieniami?!!!

        Polubienie

       • polskosc said

        Anno. Idź do znajomej pielęgniarki niech podbije książeczkę i załatwione. Możesz też poudawać i podać czystą wodę destylowaną lub witaminę C w szczepionce. Nikt się nie połąpie.
        Oczywiście trzeba walczyć z partiami które lobbują za szczepieniami.

        Polubienie

       • krab said

        No widzisz jak te neurotoksyny na mnie podziałały 🙂 Nie jestem zwolennikiem całkowitego odejścia od szczepienia, bo to byłoby niemądre ze względów oczywistych, ale mam prawo żądać aby mnie czy kogoś innego przy tym nie truto !!! Wyobraź sobie noworodka o wadze ok. 4 kg, który dostaje w każdej szczepionce 25-30 mikrogramów triomersalu. Czysta rtęć stanowi tam 13-15 mikrogramów !!! A wiesz jaka jest dopuszczalna dawka ?? 0,1 mikrograma/ kg masy ciała !! Policz sobie ilokrotnie jest przekroczona. Jeżeli nie uważasz tego za barbarzyństwo , no to cóż ? Już tyle państw odeszło od tego rodzaju szczepionek, ale my musimy wykorzystać zapasy producenta !! Nie wiem czy wiesz ale rtęć ingeruje w działanie enzymu potrzebnego do trawienia glutenu i kazeiny i nie należy się dziwić tylu alergiom w tym względzie, skoro szczepimy się na byle co byleby się zaszczepić bo producenci tak reklamują.

        Polubienie

       • polskosc said

        @Krab. Trzeba zlikwidować partie polityczne które są za przymusowymi szczepieniami. Skorumpowani politycy to ogromna zaraza. Najlepiej wejść do sejmu i podać politykom po 10 takich szczepionek wg ich wyboru z listy szczepień obowiązkowych. Proponuję odsunąć najpierw Jarka, Shetynę, KOD-a, HGW. Zobaczył byś że po kilku takich jednodniowych akcjach przemyśleli by szczepienia jeszcze raz. Jedno szczepienie to dla koncerów setki mln zł dochodu. łatwo tym skorumpować kilku prezesów partii.

        Polubienie

       • Anna said

        Jedną z pierwszych ustaw jakie podpisał prezydent Duda była szczepionka HPV dla dziewcząt
        – „nowe prawo pozwala ona na nieograniczone finansowanie i rozszerzanie listy szczepień obowiązkowych. Będziemy jedynym krajem na świecie, w którym wprowadzono przymusową kontrowersyjną szczepionkę HPV”.
        http://niezalezna.pl/70745-prezydent-podpisal-kontrowersyjna-ustawe

        Kto? DUDA.

        Polubienie

       • polskosc said

        @Anna. Duda wraz z rodziną też powinien być zaszczepiony wszystkimi możliwymi szczepionkami.

        Polubienie

      • Anna said

       Bardzo dobrze, Krab. O to chodzi. To przykład jak się boją zrobić cokolwiek bez naszej zgody – kiedy zaniosłam kotka na zabieg sterylizacji musiałam podpisać formularz, że wyrażam zgodę albo… nie zrobią zabiegu. To działa w dwie strony, jak nie podpiszą, że szczepienie jest konieczne to NIE MAJĄ prawa zaszczepić. Trzeba dokładnie i ze zrozumieniem przeczytać tę deklarację sfabrykowaną przez Cejrowskiego, ja widziałam w necie inną, że lekarz poniesie konsekwencje za skutki uboczne. Trzeba uważnie czytać i domagać się swojej odpowiedzialności za swoje dziecko.

       Polubienie

       • AQQ said

        Moi Drodzy ! musimy się bronic sami. Żaden SaNePid nie ma mocy prawnej!!!!!
        a szczpionki to śmierć lub powolne wyniszczenie organizmu!
        Polskosc do budy!!!

        Polubienie

      • AQQ said

       Nikt nie może Wam kazać! sanepid robi nagonke bezkarnie! ludzie dajcie na luuuuuuz!
       walic do prokuratury i juz!

       Polubienie

       • Anna said

        Kolejny przykład osobisty. Lekarz zakwalifikowała mnie do szpitala, chciała wezwać pogotowie ale… nie wyraziłam zgody i to podpisałam. Nikt nie może zmusić nas do leczenia, tylko my sami ulegamy presji a nie zawsze jest to z korzyścią dla nas. Jak widać bez szpitalnej pomocy żyję i funkcjonuję. Pacjent najlepiej wie jak się czuje a zdrowego zarażać szczepionką to tak jak zbrodnia. Oczywiście, że nie każdy przeżyje kontakt z ekstremalnym zagrożeniem, np. wirusowym ale również słabemu organizmowi zaszkodzi szczepionka. Brakuje nam witamin, prawdziwych, z owoców i warzyw.

        Polubienie

    • AQQ said

     Żadne szczepionki nie są przydatne! Krist są na to dowody z 18wieku.

     Polubienie

  • ppp said

   Mnie to wygląda na konserwę mięsną.

   Polubienie

  • polskosc said

   Znalazłem podobny wpis na prac ownia4…..
   Niestety wpisy z linkiem nie przechodzą. Dziwne bo portal uważam za kompetentny

   Polubienie

   • AQQ said

    SPIER.AlaJ gnoju!!!!

    Polubienie

    • AQQ said

     Mizia wypierdol tego lejka”polskosc* bo wstyd i wioche robi nie od dziś!!!

     Polubienie

     • miziaforum said

      kiedyś napisałem ze nawet najdurniejsze wpisy i chamskie wystawiają opinie wpisującemu 🙂 , a 😉

      Polubienie

      • AQQ said

       Brak słów skąd takie chamidła i laiki się biorą!

       Polubienie

       • miziaforum said

        oj jakbyś miała dostp do tego co u mnie leci w spam to byś straciła wiar w ludzi całkowicie – czasami mnie korci żeby zrobi 1 art z wybraną n.p 500 setką arcy kuriozalnych komentarzy … zapewniam ci że to co blokuje postawiło by wam włos na głowie nie mówie tu o chamskich wpisach ale całkiem poważnych wywodach 🙂

        Polubienie

       • KrisT said

        Mizia , dawaj te komenty w ososbnym art -„mysli debili” lub coś w tym stylu….:-)
        dobra tak bez obrazy to nazwijmy to mysli młodych ambitnych wyuczonych z wielkich miast…..

        Polubienie

       • miziaforum said

        muszę posortować spam ktury zostawiłem od poczatku istnienia bloga zawiera ponad 70 000 komentarzy z których można wyjać perełki takiego typu że po setnym można osiwieć 🙂 !!

        Polubienie

    • AQQ said

     P*. -kutasie sobie posłuchaj jak zrobili kit-hit na wscieklizne!!!ok 20min dla mnie to jest szok!!!!a to z pamiętnikików pasteura-ssyna na usługach mafii.
     http://germanska.pl/index.php/medycyna-wspolczesna

     Polubienie

     • polskosc said

      Wszedłem na germańska.pl i zobaczyłem filmik. Niestety pomimo dużej wiedzy historycznej autora ten filmik to bezużyteczna kompromitacja.
      Autor tego filmiku nie zdał by egzaminu z anatomii. Jest tam tylko wiedza historyczna która już jest niewiele warta. Medycyna zrobiła ogromny postęp w ostatnich 30 latach i to teraz możemy powiedzieć że zaczynamy rozumieć życie organizmu. Filmik i zapewne reszta blogu którego jeszcze nie przeglądłem jest słaby i praktycznie nie nadaje się do poprawy. Jest tam kompletne niezrozumienie organizmów żywych. Nie wiem czy będę miał jeszcze czas tam zaglądać. Proponuję witrynę odrzucić.

      Polubienie

    • polskosc said

     AQQ. Sama sobie wystawiłaś opinię. Gdybyś miała argumenty to byś je przedstawiła. Z gnojem jesteś na codzień to przedstaw się jako gnój.
     Piszesz bzdury jak naiwniaczka która każdą bzdurę potraktuje jako prawdę. Typowy cel dla manipulatorów oszustów. Mnie aż dziwi że tacy żyją na tym świecie.

     Polubienie

     • Eryka said

      Wyluzuj.To co napisales moze dzialac w obie strony.Pisownia az dech zapiera.

      Polubienie

      • polskosc said

       Musi Pani wybrać czy woli Pani prawdę czy być słodziutko okłamywaną.

       Zaprosiłem piękną Panią w szpileczkach na kolację. Podałem lampeczkę dobrego wina w ładnym kieliszku. Pani zaczęła coś marudzić że za zimne. Poprosiłem Panią by spróbowała ona podać. I sobie poszła.
       Zaprosiłem inną Panią i podałem po lampeczce wina. Też było zbyt zimne więc powiedziała że przygotuje ona. Przygotowała i sam przyznałem że z tymi dodatkami jest lepsze. Pani została.

       Jestem człowiekiem zajętym i mam mało wolnego czasu. Na forum wszedłem bo chciałem odsunąć Komora potem Tuska-PO. Teraz trzeba jeszcze nie wpuścić imigrantów. Piszę na forum z maksymalną prędkością, staram się by błędne wpisy od razu kontrować. Błędne wpisy to niszczenie reputacji forum. Piszę nawet nie sprawdzając i nie patrząc w ekran bo mnie już bolą oczy. Drobne błędy są ale na forach pisze się szybko i nawet z drobnymi błędami.

       Polubienie

   • AQQ said

    do *pracowni* to Ty se polskosc musisz na kolanach z 15lat zapiedalac dzien w dzien!

    Polubienie

 20. mironik said

  Według organizacji humanitarnej Oxfam – w ubiegłym roku pierwszy raz w dziejach zdarzyło się, że 1 proc. najbogatszych ludzi na świecie miał większy majątek niż cała reszta populacji! – „Różnica między nieliczną grupą najbogatszych a resztą populacji spektakularnie zwiększyła się w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy” – czytamy w raporcie pt. „Ekonomia na usługach 1 proc.” opublikowanym przez Oxfam na dwa dni przed rozpoczynającym się w Davos Światowym Forum Ekonomicznym.
  http://niewygodne.info.pl/artykul6/02778-Powieksza-sie-przepasc-miedzy-bogatymi-a-biednymi.htm

  Polubienie

  • KrisT said

   dziwne nie? jest niby kryzys my biedniejmy a oni sie bogacą! to gdzie jest ten kryzys?
   powinno być globalne prawo max tyle i tyle na koncie a reszte masz przeznaczyć na rozwój i nowe technologie dla dobra ogółu społeczenstwa! i dodatkowo zapis aby nie mogły te srodki iśc na technologie militarne.

   Polubienie

 21. marek said

  Media w Niemczech kłamią, lub w najlepszym razie są pełne niedomówień stosowanych pod pretekstem poprawności politycznej. W ramach walki z tzw. „mową nienawiści” w gazetach, internecie oraz telewizji niemieckiej panuje cenzura. Jedyne więc co pozostaje mieszkańcom tego kraju, to powrót do starych metod i wygłaszanie przemówień na placach.

  Polubienie

 22. KrisT said

  http://pl.blastingnews.com/felietony/2016/02/niemcy-muzulmanie-wprowadzili-wlasne-porzadki-na-uniwersytecie-w-dortmundzie-00775417.html
  W 2012 r. władze Uniwersytetu Technicznego w Dortmundzie (Nadrenia Północna-Westfalia) otworzyły w budynku Wydziału Fizyki tzw. „pomieszczenie ciszy”, by studenci mieli gdzie odpocząć i zrelaksować się między wykładami. Ani się obejrzano, jak studiujący na uczelni wyznawcy islamu zawłaszczyli pokój i zamienili go w salę modlitewną.

  Polubienie

 23. By zapanowała demokracja, drony bombardują Pakistan, Somalię i Jemen. Zabijając każdego dnia niewinnych cywili. By zapanowała demokracja, podburzono muzułmanów przeciwko chrześcijanom. Najpierw w Indonezji, potem w Sudanie, jeszcze potem w Jugosławii. To był szczególny wypadek, o którym wielu z Europejczyków nie chce pamiętać. O kraju, który nie wypowiedział nikomu wojny, a był mimo to zniszczony przez Europę i jej sojuszników. Szczególnie przez Turcję, która po rozprawieniu się z Kurdami i Ormianami, weźmie się za odbudowę Wielkiej Albanii. Już wkrótce, może nawet w tym roku. Jednakowoż ofiary w Serbii służyły temu, by wszędzie zapanowała demokracja. W jej najbardziej zdegenerowanej formie. Europejczycy byli z tego powodu szczęśliwi i są tak samo szczęśliwi dzisiaj, mogąc przyjąć pod swoje dachy uchodźców, którym odebrali ich spokojne kraje, którym zbombardowali domy i którym wymordowali rodziny. Europejczycy myślą, że oni zapomną i nie zechcą ich pomścić, gdy będą już naszymi sąsiadami. Mylą się, co oczywiste.

  https://rgrunholz.wordpress.com/2016/02/10/islamski-sztorm/

  Polubienie

  • Anna said

   Panie Grunholz, pan nie traci czasu na rozmowy z tym Afgańczykiem bo on sieje propagandę przeciw Europejkom, ja widzę jak dziwy arabskie się prezentują na FB, że tylko splunąć, prostytuty. Nie dziwię się, że każą im chodzić w burkach bo każdego by uwiodły, na środku ulicy.

   Polubienie

 24. KnUR1 said

  Ten jest magik :5555555555555

  Polubienie

  • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

   Bredzi jak zawsze.Sie kobicina nasluchala glupot.Uuuuu..Januszek cienki z francuskiego…bardzo cienki.Co za ciemniaki go wybraly do tego parlamentu?…Co wogole z takimi pogladami robi jeszcze w polityce.Zlota pani w porownaniu z nim to okaz psychicznego zdrowia.

   Polubienie

   • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

    Chlopaczek tlumacz nie wszystko przetlumaczyl.Nie znaja greckiego ” Zlotego switu”?.Blizszy islamowi januszek.Czyli co ?.Bedzie nam zakladal obronca chrzescijanstwa islam w Europie?..siotro..kaftan…he he..Niech jedzie do Syrii.Tam sporo islamistow i szeroki wybor roznych sekt.

    Polubienie

 25. KnUR1 said

  Polubienie

 26. mentronik said

  Polubienie

 27. marek said

  kiedys nie potrafil wymienic nazwiska ani jednego sedziego z TK- „mam je w komnorce”- odpowiedzial a teraz to…nastepny bul komuruski
  http://pikio.pl/wpadka-petru-nazwal-premiera-wielkiej-brytanii-kamerunem/

  Polubienie

 28. Anna said

  Dla krzepy ducha przypomnę Wam

  Polubienie

 29. AQQ said

  https://marucha.wordpress.com/2016/02/10/w-szwecji-zostalo-zatrzymanych-14-polakow/

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: