Miziaforum's Blog

Holendrzy reklamują Polaków jak antyislamskich ksenofobów – WIELKIE DZIKI HOLANDIO !!!

Posted by miziaforum w dniu Luty 8, 2016


NO W KOŃCU JAKIEŚ SS… NA ZACHODZIE POMYŚLAŁY TAK JAK CHCIAŁ PAN MIZIA NAKRECONY DOŚC NIEDAWNO FILM HOLENDERSKI MA ZAWSTYDZI POLAKÓW I W ICH MNIEMANIU PRZEŁAMAC OPÓR POLAKÓW PRZED WPUSZCZANIEM ISLAMISTÓW DO POLSKI 🙂

CAŁE SZCZEŚCIE ŻE NIE ZNAJĄ NASZEJ MENTALNOŚCI I NIE WIEDZĄ ŻE NAS NIE ZAWSTYDZĄ A FILM WYWOŁA PRZECIWSKUTECZNY EFEKT !!

TO RAS !! DWA WIELKIE WIELKIE DZIKI ŻE TEN FILM TERAZ JEST ROZPOWSZECHNIANY W EUROPIE W WERSJI JEZYKOWEJ POZWALAJĄCEJ DOTRZEC DO MUZUŁMANÓW W CAŁEJ EUROPIE !!

KOCHAM WAS HOLENDRZY … NIGDY W ŻYCIU SAM NIE DOKONAŁ BYM TAKIEJ AKCJI PROMUJĄCEJ POLAKÓW JAKO „FASZOLI” KSENOFOBÓW RASISTÓW I KATOLI !!!

W OCZACH KANDYDATÓW NA OSADNIKÓW W POLSCE !!!!! – MUZUŁMANÓW 🙂 !!

NIECH OGLĄDAJĄ NIECH SIE NAS BOJĄ , NASZEGO RASIZMU I ORTODOKSYJNOŚCI KATOLICKIEJ NIE SPOTYKANEJ W INNYCH KRAJACH …

TO SKUTECZNIE ODWIEDZIE WIELU KAKAOWYCH SYNÓW OD POMYSŁU PRZYJAZDU DO NAS !!

BRAWO HOLENDRZY !!!!

A OTO TEN FILM KTÓRY OGLĄDAJĄ …

 

Komentarzy 96 to “Holendrzy reklamują Polaków jak antyislamskich ksenofobów – WIELKIE DZIKI HOLANDIO !!!”

 1. Frugo1962 said

  A ja sram na Was Holandio. Tacy z Was przyjaciele dla Polski, jak z koziej żopy trąba. I nie macie podstaw się na mnie obrażać, bo wiemy jak Polaków traktujecie nadal u siebie.

  Polubienie

 2. mentronik said

  Wielka Brytania coraz poważniej przygotowuje się do konfrontacji NATO-Rosja.

  Po pierwszych przymiarkach na jesieni zeszłego roku, kiedy to brytyjski rząd podjął decyzję o wysłaniu do krajów bałtyckich misji wojskowej w sile jednej kompanii, czyli około 100 żołnierzy, nadszedł teraz czas na konkrety.

  A więc jak informuje brytyjska gazeta „The Telegraph” siły zbrojne Jej Królewskiej Mości wezmą udział w zakrojonych na szeroką skalę ćwiczeniach wojskowych pod kryptonimem„Shamal Storm”, które będą miały miejsce w Jordanii.

  Pomimo tego, że ćwiczenia te odbędą się na terenie jednego z krajów Bliskiego Wschodu, do tego graniczącego z Syrią, celem wysłanego tam kontyngentu- liczącego 1,6 tysięcy żołnierzy i 300 sztuk różnego typu sprzętu pancernego- nie będzie udział w walce z Państwem Islamskim, tylko przygotowanie się do ewentualnej wojny z Rosją.

  Jak poinformowało gazetę „The Telegraph” anonimowe źródło z kręgów brytyjskiego dowództwa wojskowego:

  „To nie są ćwiczenia przeciwko Państwu Islamskiemu. Wręcz przeciwnie, przygotowujemy się raczej do przyłączenia się do Stanów Zjednoczonych na Ukrainie, a nie w Syrii (…) To nie jest ten rodzaj sił, po kórych można oczekiwać, że zostaną rzucone do Allepo aby tam wziąć do niewoli dżihadystów (…) Ćwiczenia ‚Shamal Storm’ pomogą wypracować umiejętności przerzutu dużego kontyngentu brytyjskich sił pancernych do Europy Wschodniej w razie konfrontacji między Rosją a NATO”.

  To logistyczne przedsięwzięcie wojskowe ma na celu sprawdzenie możliwości przerzutu nawet do 30 tysięcy żołnierzy wraz z czołgami i innym sprzętem pomocniczym w strefę kryzysu w dowolnym miejscu na świecie i to pomimo ostrych cięć na obronę jakie mają miejsce w ciągu ostatnich pięciu lat w Wielkiej Brytanii.

  Oby te mocarstwowe zapędy brytyjskiego rządu nie zakończyły się podobnie jak pod Dunkierką w czasie II Wojny Światowej.

  Polubienie

  • Trak said

   Na pewno te ćwiczenia skończą się, jak zwykle, na robieniu pompek i wszyscy będą okropnie spoceni i brudni a spore pieniądze pójdą się gdzieś j….bać.
   Tak to widzę.
   Tymczasem, Ochojska chce zacząć kopać nową studnię w Somalii i prosi, aby coś przelać na to kopanie, bo bardzo się spieszy przed nastaniem pory suchej a łopatę ma dobrą.

   Polubienie

 3. mentronik said

  Dzwoni Obama do Putina i słyszy głos nagrania:
  Witam, dodzwoniłeś się do Prezydenta Putina. Niestety, nie mogę odebrać telefonu ale…
  Jeżeli chcecie się poddać, proszę nacisnąć „1”
  Jezeli chcecie grozić kolejnymi sankcjami, prosze nacisnąć „2”
  Jeżeli chcecie porozmawiać o u’Krainie, prosze nacisnąć „3”

  Uwaga! Wszystkie przyciski prócz „1” aktywizują system rakiet międzykontynentalnych „Topol-M”

  Dziękuję!

  Polubienie

  • Anna said

   Dobre :)))

   Polubienie

  • KrisT said

   wczoraj oficjalnie podali na interii do wiadomości iż działania wojenne (po przeprowadzonych kilkudziesięcio dniowych rozgrywkach/symylacjach) NATO vs Rosja skoncza sie po trzech dniach kląską wschodniej flanki nawet jeśli wszystkie kraje UE się zbiorą cusamen do kupy i ruszą na ruskich….. 😉 Po 3 dniach rozgrywki się skonczą….. Nawet uzycie przez NATO broni jądrowej skonczy się kląską……
   a gdyby tak rosja użyła atomówek? do tego wszystkiego CHiny postawią się USA i będzie pozamiatane. szach i mat! Rosja jest nie do ruszenia!

   Polubienie

 4. mentronik said

  Pojawiły się przecieki co do rekcji sekretarza Kerry’ego po opuszczeniu tzw. rozmów genewskich przez przedstawicieli rebeliantów sponsorowanych przez Saudów co w efekcie doprowadziło do przerwania negocjacji zanim się jeszcze rozpoczęły.

  Ponoć Kerry stwierdził, że przerwanie rozmów doprowadzi do dalszych rosyjskich bombardowań, które jeszcze bardziej zdziesiątkują tzw. opozycję… i wtedy już w ogóle nie będzie o czym ani z kim gadać…
  W pewnym momencie Kerry się nawet wkurzył na przedstawiciela opozycji: „Czego ode mnie chcecie? Żebym poszedł na wojnę z Rosją?”

  http://russia-insider.com/en/politics/why-kerry-blames-opposition-continuing-bombing-syria/ri12711

  Polubienie

 5. mentronik said

  Rosja przygotowuje armię syryjską w celu odparcia najazdu tureckiego.
  http://www.fort-russ.com/2016/02/russia-is-preparing-syrian-army-to.html

  Polubienie

 6. krab said

  Tak naszym kosztem zabawili się „przyjaciele” zza miedzy.
  Podczas kiedy organizatorzy karnawałów surowo zakazują żartów z imigrantów, taka instalacja może „cieszyć” oczy.
  Instalacja, w której Jarosław Kaczyński stylizowany na generala Pinocheta trzyma pod butem Polskę przejechała wśród aplauzu podczas parady w Dusseldorfie.

  Polubienie

  • krab said

   I jeszcze to:
   Kpiny z Polaków, PiS i Smoleńska w niemieckiej telewizji publicznej Niemiecka telewizja ZDF wyemitowała program pełen prymitywnych żartów o Polakach.
   – Nie wiem co Polacy wcześniej zażywali, może darmową wódkę w kabinie wyborczej, w każdym razie obudzili się z rządem przewodzonym przez narodowo-konserwatywny PiS. Posłowie PiS-u pewnie nazywają się „pisser” [to słowo pochodzi od niemieckiego słowa sikać, przetłumaczone na polski oznacza „sikacze” albo alternatywnie: „srajdki”] – mówił na antenie ZDF kabareciarz Lars Reichow.
   Dostało się też oczywiście Jarosławowi Kaczyńskiemu.
   – Kaczyński, jednojajowy bliźniak. Drugie jajo kilka lat temu spadło i rozbiło się – zażartował Reichow a sala wybuchła rechotem.
   – Mimo tego jestem wielkim przyjacielem Polaków. Kultury polskiej, muzyki no i rzemieślników. Wy też remontowaliście wasz dom za pomocą Polaków? W żadnym innym kraju Europy nie można zresztą tak znakomicie grać w piłkę ręczną jak w Polsce – mówił kabareciarz.
   Kabaret był emitowany w trakcie karnawałowego programie „Mainz wie es singt und lacht” w publicznej stacji ZDF. Żartów Reichow słuchali m.in. niemiecki minister pracy Andrea Nahles (SPD), burmistrz Wiesbaden Sven Gerich oraz premier Hesji Volker Bouffier.
   wPolityce.pl/KRESY.PL

   Polubienie

   • emilia said

    a wy myślicie że kto to robi w niemczech … antifa i odpowiednik KODU ci co z kwiatami witali muzułman ….. tak oni maja media , merkel i ich cdu = polskie P.O

    Polubienie

  • KrisT said

   i dlatego nie zal mi niemców dymanych przez ciapatych! jak juz im sie dymanko znudzi to niemcy przyjdą do nas polaków właśnie w tak służalczej postawie…… i to my będziemy sie śmiac jako ostatni!
   powinnismy niemcom na gutten tak zadawać pytanie „czy twoją kobietę osiołkojebcy juz wydymały”???? jeszcze nie?! to nic straconego……..

   Polubienie

  • miziaforum said

   Cas2OXVWcAA_TJ_

   Polubienie

 7. krab said

  Jakiś czas temu Kukiz wypowiedział się na temat kod i finansowania go przez Sorosa. Jutro będą radzić jak go ukarać.
  Sejmowa Komisja Etyki zajmie się słowami Kukiza o KOD i ,,żydowskim bankierze”Skargę na Kukiza złożyła Platforma Obywatelska. Posłów PO oburzyły słowa o tym, że KOD jest sponsorowany przez ,żydowskiego bankiera”. Ponadto nie podoba im się sformułowanie ,,jak ja was k…y nienawidzę!”.
  „Z utęsknieniem czekam na tę Komisję” – napisał Kukiz na Facebooku. „Przypomnę podczas jej obrad wnioskodawcy (Platformie) jak ich prominentni działacze, będący do dziś w sejmowym klubie PO, chwalili piosenkę „Virus sld” 12 lat temu. Jak klepali mnie po ramieniu – „świetnie komuchom dowaliłeś”. Dziś są oburzeni wulgaryzmami – tak napisali w „akcie oskarżenia”. Czekam, aż PO wytoczy mi proces sądowy o demoralizację ich członków. Prokurator będzie dowodził, iż to Kukiz- autor słów piosenki, której słuchali12 lat temu PO-wcy – winny jest ich zdeprawowaniu i retoryki podczas rozmów „U Sowy”” – napisał Kukiz.
  se.pl/fb.com

  Polubienie

 8. AQQ said

  http://demotywatory.pl/4614210

  Polubienie

 9. Anna said

  Jednak sprawa smoleńska nie jest czystym wypadkiem.
  Zniszczono ,,Dziennik Działania Dyżurnych Sił Operacyjnych Sił Zbrojnych RP” (ok. 400 stron tajnych dokumentów i meldunków) z dnia katastrofy.
  „W Dzienniku Działań DSO SZ RP powinny znaleźć się wszystkie informacje dotyczące: meldunków, decyzji, wykonywanych i odbieranych połączeń, współpracy służb oraz jednostek organizacyjnych Ministerstwa Obrony Narodowej i Wojska Polskiego, co miało istotne znaczenie dla zaistniałej wówczas sytuacji”
  http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/zniszczono-tajne-dokumenty-z-dnia-katastrofy-smolenskiej-co-zawieraly_775566.html

  Polubienie

 10. […] @ 2:53 PM and is filed under Uncategorized. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 […]

  Polubienie

 11. marek said

  Jak podaje Mark Durie (za Richardem Spencerem) w „Third Choice” obrzezanie u muzułmanów jest „konieczne dla każdego chłopca i dziewczyny”, przez ucięcie kawałka skóry penisa a w przypadku kobiet bazr (łechtaczki), co jest nazywane „khufaadh”. Są to wnioski zaczerpnięte z Umdat al-Salik.
  http://www.prawy.pl/z-zagranicy2/12681-200-milionow-kobiet-ma-okaleczone-narzady-plciowe

  Polubienie

 12. marek said

  http://www.polishexpress.co.uk/gwalciciel-nastolatki-uciekl-pakistanu-dostal-przepustke-na-pogrzeb-wuja/

  Polubienie

 13. KrisT said

  Według francuskiego prawnika i polityka partii LR (Les Republicains N.Sarkozy’ego) Thierry Marianiego – w tym roku do Europy dotrze ok. 2 mln uchodźców. Oznacza to katastrofę dla kontynentu

  http://www.sott.net/article/311795-French-lawmaker-estimates-2-million-more-refugees-to-enter-EU-in-summer-of-2016

  noto zayebiscie….

  Polubienie

 14. nnn said

  http://www.dziennikzachodni.pl/wiadomosci/a/swinska-grypa-na-slasku-dwie-osoby-nie-zyja-zarazeni-wirusem-ah1n1-w-gliwicach-i-jaworznie,9371443/

  Polubienie

 15. marek said

  http://demotywatory.pl/4615203/Podczas-wywiadu-z-grupa-gwalcicieli-odsiadujacych-wyrok-spytano

  Polubienie

  • KrisT said

   kurna znowu rady aby kobieta wyciągła rękę przed siebie i stanowczo powiedziała NIE, a do tego ma krzyknac „mam gaz pieprzowy” ….
   kuva to nie tak!
   rekę się wyciaga aby przypierd….w ryj napastnikowi, podrapać pysk lub wydrapać ciapate oczęta! otwarta dłonią dać prosto centralnie w nos- to jest bardzo niemiłe……..momentalnie powoduje łzawienie…
   po drugie nie krzyczymy iz mamy gaz tylko go uzywamy celujac napastnikowi w ryj!
   po 3 cie mozna krzyczec, drapać pluć , gryżć i kopnąć w jądra co zaowocuje całkowitym wycofaniem sie napastnika…
   a jak celnie dostanie w krocze i zrobi przyklęk nie nalezy uciekać tylko doprawić z całej siły kopniakiem w szczękę….
   a jak zostanie leżeć to kujawiaczek! az zaleje się krwią.
   a nastepnie spokojnie się oddalić….
   jeśli napastnikow jest więcej niz jeden to- krzyczeć o pomoc!!!!, uzyc gazu i uciekac jesli to mozliwe. tylko iz w tym wypadku możliwe jest powtórne pochwycenie i powalenie na ziemię…..
   niestety jak ciapatych kupa to i alchilles dupa…

   Polubienie

   • Anna said

    Niech Bóg czuwa nad nami a Anioł stróż ma nas w opiece. Każda sytuacja zagrożenia może być inna, nie do przewidzenia. Jednak szłam kiedyś swoją uliczką a naprzeciw biegł czarnoskóry w dresie, joggingowiec. Na wszelki wypadek stanęłam koło metalowej popielniczki, jakby co to przykrywkę w garść i w jego twarz a resztę kopnąć pod nogi i chodu do swojej bramy. Ci wytrenowani w atakach na ofiary znają też potencjalne zagrożenie dla siebie i wtedy nie zaatakują. Na swoim, znanym terenie mamy większą szansę uniknięcia ataku. Jak ja to mówię – u siebie jestem!

    Polubienie

   • Ktoś said

    Na tym filmiku Finka wyciąga do islamisty LEWĄ…. NIECZYSTĄ dłoń…. i teraz „pomysłodawcy” tego czegoś uważają iż ma ona ZADZIAŁAĆ JAKO TABU na napastnika czy to (w ich nieupublicznionym zamierzeniu) MA CELOWO BARDZIEJ ROZSIERDZIĆ GWAŁCICIELA (by zgwałcił i zabił) bo tak zwyczajowo reagują arabowie na pokazanie im tej ręki zwłaszcza w geście autostopowicza.

    Swoją drogą ciekawe kiedy srodowiska „inteligienckie” jakie są autorem tego „zalecenia dla fińskich kobiet” każą im WYSZYWAĆ na wewnętrznej stronie rękawiczek WIZERUNEK RYJKA ŚWINI by wzmóc „odstraszający” charakter zalecanego przez nich „gestu lewą dłonią” bo w świecie kretynów z nadreprezentatywnym zarostem otworów gębowych to na pewno nie jest wykluczone jak i „promowanie wśród młodzierzy” „antymuślimskich” pasów cnot etc…

    Polubienie

  • polskosc said

   Obrona punkt 3 bajka. Uderzenie pomiędzy łokciem a pachą lub w uda nieskuteczne. Jest tam mięsień i to gruby. Nawet silne uderzenie mężczyzny łokciem przyjmuję bezboleśnie i oczywiście bez siniaków.

   Polubienie

 16. marek said

  http://demotywatory.pl/4615750/Portal-ktory-nie-deklaruje-sie-jako-lewicowy

  Polubienie

 17. marek said

  http://demotywatory.pl/4615749/Jak-bylo-niestety-wiemy

  Polubienie

 18. AQQ said

  ZICA od rokifelera.
  http://www.naturalnews.com/052896_Zika_virus_Rockefeller_Foundation_purchased_online.html

  Polubienie

  • polskosc said

   Obecnie jest prowadzona biowojna. Cele to:
   -ograniczyć liczbę ludności świata
   -Spowodować zubożenie niektórych państw
   -Pozwolić zarobić niektórym firmom farmaceutycznym.

   Najlepsza obrona to własne laboratorium państwowe (wzorowane na NIH) które będzie się zajmowało opracowaniem metod leczenia. Do leczenia chorób mikrobiologicznych potrzebne jest laboratorium ludzie, sprzęt i kasa. W Polsce natomiast pieniądze przeznaczone na zdrowie rozkradną.

   Polubienie

 19. mironik said

  http://www.strefabiznesu.dziennikzachodni.pl/artykul/minimalna-placa-12-zl-za-godzine-kto-dostanie-podwyzke
  Wprowadzenie tego minimalnego wynagrodzenia spowoduje również, że na umowach pozakodeksowych w 8-godzinnym systemie pracy będzie można zarobić nieco więcej niż na etacie.
  Jest już projekt ustawy z minimalną płacą na śmieciówkach na poziomie 12 złotych za godzinę. Przy takiej stawce w 2016 r. można zarobić ponad 2 tys. złotych brutto więcej niż na umowie o pracę.
  —————-
  jaja se robią umowa pozakodeksowa i to wypłata pozakodeksowa nie wiadomo kiedy albo i wcale.

  Polubienie

  • Anna said

   Rządzący robią sobie jaja a młodzi już nie wierzą, że kiedykolwiek dostaną emerytury i nie będzie wpływów do budżetu. Państwo leży.

   Polubienie

   • mironik said

    https://wirtualnapolonia.com/2010/02/13/polacy-oszukiwani-na-wyspach-zycie-to-udreka/
    Przebywający w W. Brytanii imigranci z nowych państw UE nie ufają policji i dlatego nie składają doniesień, jeśli widzieli przypadki łamania prawa, bądź sami padli ofiarą drobnych przestępstw – uważa niezależna szkocka telewizja STV.
    Wiele spraw, które trafiło na drogę sądową wskazuje, iż imigranci z nowych państw UE często są krzywdzeni przez swoich rodaków, również imigrantów. W przypadku Polaków – jak wynika z danych konsulatów RP – najbardziej rozpowszechnioną formą jest naciąganie na fikcyjną pracę, bądź wprowadzanie w błąd co do jej warunków.

    W niektórych przypadkach pokrzywdzeni imigranci wolą wyrównywać rachunki we własnym zakresie i dochodzi do samosądów. Jest to szczególnie niebezpieczne, ponieważ prowadzi do sytuacji, w której ludzie biorą sprawiedliwość w swoje ręce.
    ————————-
    realnie na śmieciówkach w Polsce też

    Polubienie

 20. mironik said

  http://czuwajacy.blogspot.com/2016/02/kapitalistyczna-utopia-dnia.html
  Kapitalistyczna Utopia dnia dzisiejszego powstała w 1880 roku.
  Twój los został, zaplanowany.
  Jak zaplanowano działanie Miejskim Towarzysz Przemysłowych.

  Polubienie

  • mironik said

   Wiesz obywatelu nieważne czy jest socjalizm , kapitalizm , liberalizm czy technokracja … Wszystkie te systemy to utopie oparte na wyzysku kastowym, i to wtłaczam wam do głów od 15 lat… Te utopie to hierarchiczne dyktatury niszczące i kontrolujące waszą wolność przez nałogi i religie, zakazy i podatki ,strach i podział …

   Polubienie

 21. krab said

  Święta racja !!!!
  W Sejmie trwa debata nad sztandarowym projektem PiS-u. Program Rodzina 500+ ma w ocenie rządu pozwolić na wyjście Polski z zapaści demograficznej. Projekt ten krytykuje jednak opozycja.
  – Przyczyną katastrofy demograficznej jest zła ideologia – przekonywał poseł Kukiz’15 Jacek Wilk. – Konsekwencją chorej ideologii jest państwo opiekuńcze, które od ponad stu lat niszczy rodziny Państwo opiekuńcze postawiło sobie za cel przejmować kolejne funkcje rodziny, a co za tym idzie, przejmować jej dochody. Przeciętny Polak oddaje państwu ok. 50 proc. swoich dochodów, a ci, którzy pracują na umowie o pracę – ponad 80 proc. Jak w takich warunkach rodzina ma się decydować na kolejne dzieci? – pytał poseł Kukiz’15.
  Wilk wskazał jakie jego zdaniem powinny być prawdziwe formy wsparcia polskich rodzin.
  – Jeżeli naprawdę chcecie walczyć z zapaścią demograficzną, to musicie przywrócić siłę rodziny, oddać jej dochody, pozwolić Polakom się dorobić, zmienić system emerytalny, budować polską klasę średnią. Wzmocnić rodzinę, a nie utrzymywać ją w świadomości, że tylko pomoc państwa, że tylko pomoc urzędników może im pozwolić na posiadanie dzieci – stwierdził Wilk.

  Polubienie

  • miziaforum said

   państwo opiekuńcze od ponad stu lat IMBECYL I TYLE … SANACJA POLSKI – WYŁAPA ZŁODZIEJI I BANDYTÓW Z KOALICJI OKRĄGŁEGO STOŁU – DO BEREZY , RESZTE ALKOHOLIKÓW Z PUNÓW I ZWYKŁYCH IMBECYLI DO PSYCHUSZKI …. MAM NA MYŚLI PALIKOTÓW PETRÓW KUKIZÓW KORWINÓW ……… I BEDZIE DOBRZE

   WNIOSEK ZAMYKAC !!!

   Polubienie

 22. krab said

  Ten też złapał pełny odlot !!
  Saakaszwili: Ukraińcy mogą podbić Rosję, jeśli Amerykanie dostarczą im broń
  – Jeśli Stany Zjednoczone dostarczą nowoczesne uzbrojenie, armia ukraińska będzie w stanie podbić całą Rosję – powiedział ukraińskiej telewizji 24 gubernator obwodu odeskiego.
  Saakaszwili wskazał też na główną słabość ukraińskiej armii.
  –Największy problem Ukrainy to przestarzała broń przeciwpancerna – ocenił polityk.
  Zdaniem Saakaszwilego, posiadając nowoczesną broń przeciwpancerną łatwo będzie przejąć inicjatywę na polu walki.
  – Wystarczy, że Ukraińcy zniszczą pierwsze 50 czołgów rosyjskich, a wówczas wszystko potoczy się inaczej – przekonywał były prezydent Gruzji.
  tvn24.pl/KRESY.PL
  I troszkę prawdy :
  Ukraina: Żołnierze opuścili poligon ze względu na fatalne warunki
  Kilkudziesięciu żołnierzy udało się na piechotę do Mikołajowa. Obwodowa administracja wysłała jednak po nich autobus, który przywiózł ich do miasta. Tu odbyli spotkanie z przedstawicielem gubernatora i prokuratorem wojskowym. „Toalety nie ma. Jedzenia nie ma. Wody nie ma. Umyć się nie możemy w ogóle” – mówił do kamery przedstawiciel grupy zbuntowanych żołnierzy. Jak twierdził ulokowano ich w dziurawych namiotach rozbitych wprost na śniegu.

  Polubienie

 23. krab said

  No, i będziemy od morza do morza !!! 🙂
  Ukraińscy dziennikarze postulują przyłączenie Ukrainy do Polski w związku z fiaskiem eurointegracji i bardzo mglistymi perspektywami na członkostwo.
  erwis internetowy Ukrainskij Reporter opublikował na swojej stronie artykuł, w którym postuluje się przyłączenie Ukrainy do Polski. Ukraińscy dziennikarze argumentują, że Polska i Ukraina w 1648 roku zawarły układ o stworzeniu wspólnego państwa (sic!) i państwo to rozkwitło.
  Ukraińcy są zawiedzeni postawą Unii Europejskiej wobec nich a szczególnie kwotami na towary importowane z Ukrainy. Są one, ich zdaniem, zbyt niskie by zrekompensować straty w handlu z Rosją
  W artykule znajduje się postulat zrobienia referendum na temat przyłączenia kraju do Polski. Dziennikarze wymieniają rozliczne zalety takiego rozwiązania, między innymi to, że Ukraina stanie się automatycznie członkiem Unii Europejskiej i NATO czy też to, że zapłaty wzrosną 5 razy. Poza tym Ukraińcy przewidują, że doszło by do rozkwitu przemysłowego a także znaczącej poprawy infrastruktury drogowej. Kolejnym argumentem jest to, że po przyłączeniu do Polski skończyłaby się korupcja.
  Ukraińcy zauważają także, że Polska stała by się dzięki temu największym i najbogatszym państwem Unii w przeciągu 25 lat.

  Ua-reporter.com/KRESY.PL

  Polubienie

  • miziaforum said

   TA I CO JESZCZE ??? NAJPIERW PRZED ANSZLUZEM TO TRZEBA BY TAM POBUDOWA OBOZY FILTRACYJNE I TYCH SS… Z UPA OUN ZUTYLIZOWAC

   Polubienie

   • krab said

    Jakiś czas temu Winnicki złożył w tej sprawie interpelację poselską. Otrzymał odpowiedź z MSZ. Przytoczę fragment
    „Resort dyplomacji twierdzi, że w dobie „rosyjskiej agresji” Ukraina ma prawo do odwoływania się do tego typu wzorców:

    „W poszukiwaniu wzorów patriotyzmu Ministerstwo Oświaty i Nauki odwołuje się do istniejących – w niespełna 25-letniej historii niepodległej Ukrainy – przykładów patriotycznych postaw zdeterminowanych do obrony ukraińskiej niezależności. Koncepcja została przygotowana w czasie agresji Rosji na terytorium Ukrainy, zagrożenia niepodległości państwa i toczonych działań zbrojnych. W takich okolicznościach nie można odmawiać Ukrainie prawa do odwoływania się do przykładów patriotycznych postaw ze stosunkowo krótkiej historii tego kraju” – czytamy na stronach Sejmu w odpowiedzi na interpelację Winnickiego.
    Jednocześnie MSZ uchylił się w odpowiedzi na pytanie w sprawie zakwalifikowania Zbrodni Wołyńskiej jako ludobójstwa. Resort uzasadnia, że Sejm 12 lipca 2013 roku odrzucił wniosek o uznanie zbrodni za ludobójstwo, ograniczając się do formuły „czystki etnicznej o znamionach ludobójstwa”. Według resortu, decyzja ta może być uznana za „podsumowanie prowadzonych wówczas dyskusji”.
    Jak widać pis rozgrzesza rezunów. Ciekawe czy nie zakażą wyświetlania „Wołynia”.

    Polubienie

 24. AQQ said

  https://marucha.wordpress.com/2011/07/27/skowyt-psa-poety-2/

  polecam 1 i 3 cz. również. z 2011r.

  Polubienie

 25. krab said

  Chcą postawić Obamę przed trybunałem w Hadze za zbrodnie wojenne.Na stronie białego domu pojawiła się petycja wzywająca do postawienia prezydenta USA Baracka Obamy przed międzynarodowym trybunałem w Hadze jako zbrodniarza wojennego.

  Autor petycji uważa, że Obama jest winny przestępstw popełnionych nie tylko na obywatelach USA lecz także innych państw świata.
  Jedno z najgorszych więzień w historii – Guantanamo, nadal funkcjonuje. Libia została zniszczona w wyniku agresji Obamy- pisze autor petycji. Zwraca także uwagę na rzekome działania USA w Syrii. Według niego Stany Zjednoczone werbują tam agentów i wspierają radykalne ugrupowania takie jak Państwo Islamskie pod pretekstem pomocy tak zwanej „umiarkowanej opozycji”.
  Petycję podpisało na razie dopiero 850 ludzi. Tutaj znajduje się link do petycji.

  Whitehouse.gov

  Polubienie

 26. Sebastian said

  Polska to kraj Zachodu i nie ma Polaków w Holandii, więc Holandia nie rozsiewa takiego wizerunku Polaków, bo on nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, a Holendrzy nie mają zupełnie powodów, by źle mówić o Polakach.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: