Miziaforum's Blog

Dziś EUROPEJSKI BUNT PRZECIW MUZUŁMAŃSKIEJ DZICZY !

Posted by miziaforum w dniu Luty 6, 2016


WITAM DZIŚ W WIEKSZOŚCI STOLIC EUROPEJSKICH MIAST, A RÓWNIEŻ W WIELU SET MAŁYCH I DUŻYCH MIASTACH EUROPEJSKICH SĄ PLANOWANE WIELKIE POCHODY PRZECIW SPROWADZANIU DO EUROPY BLISKOWSCHODNIEGO MARGINESU SPOŁECZNEGO I KRYMINALISTÓW ..

NIE BENDE SI ROZWODZIŁ JAKA PRZYCZYNA DETERMINUJE BIAŁYCH EUROPEJCZYKÓW

OT PIERWSZY Z BRZEGU POWÓD …

Z WCZORAJ

22-letnia mieszkanka Kolonii została brutalnie pobita do nieprzytomności i zgwałcona. Podejrzany o atak to 17-letni uchodźca, który został ujęty w ośrodku dla azylantów.

Według informacji dziennika Bild Zeitung ofiara zidentyfikowała już sprawcę.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1017099,title,Imigrant-pobil-i-zgwalcil-kobiete-w-Kolonii,wid,18146801,wiadomosc.html?ticaid=1166e9

MAM ZDJECIA TEJ DZIEWCZYNY KTÓRE WYKONAŁ RATOWNIK MEDYCZNY I KRĄŻĄ W SIECI W NIEMCZECH … OCZYWIŚCIE OFIARA JEST NA NICH TAK POBITA ŻE NAWET POKAZANIE JEJ TWARZY NIE ZASZKODZI PONIEWAŻ NIE ZOSTANIE ROZPOZNANA PO WYLECZENIU , A BYC MOŻE ZUPEŁNIE ZMIENI WYGLAD TWARZY I TO NIE Z POWODU KAPRYSU TYLKO RAN SZARPANYCH I CIETYCH NA PRAKTYCZNIE CAŁEJ GŁOWIE …

WKLEIC FOTO ?

p.s w niemczech dziś poza pokrzykiwaniem i machaniem transparentami bdą podjte pewne kroki … 😉 narka spadam OBOWIAZKI WZYWAJĄ !!!

DZIŚ WIECZOREM ALE I W CIĄGU DNIA BEDE MOBILNIE DOSTEPNY NA BLOGU I UZUPEŁNIAŁ NA BIERZĄCO

Komentarzy 41 to “Dziś EUROPEJSKI BUNT PRZECIW MUZUŁMAŃSKIEJ DZICZY !”

 1. miziaforum said

  TAM W WAWIE DZIŚ NAWET JACYŚ NARODOWI KRAWACIARZE Z SEJMU MAJA SI OBURZY W MIKROFON

  my tu w reichu inaczej … chyba bedzie koniec pewnej epoki kolorowej ………… i NIC JUZ NIE BEDZIE TAKIE SAMO

  Polubienie

  • miziaforum said

   PODOBNO W WAWIE MA BYC NA TYM PROTEŚCIE ODCZYTANY JAKIŚ WIERSZ W BARDZO OSTREJ NARRACJI I RADYKALNYM TONIE

   PODOBNO W POLICJI I ABW JEST W ZWIĄZKU Z TYM WIERSZEM ALARM WOJENNY !!!! 🙂 !!!

   NO TAK ALE CO KRAJ TO OBYCZAJ

   Polubienie

   • miziaforum said

    AD POLSKIEJ DEMONSTRACJI W WAWIE – TAM JEJ BY NIE POWINNO BO PO CO ? DLA POLITYKÓW KTÓRZY TRADYCYJNIE W DUPIE MAJA GŁOS LUDU

    W POLSCE JESZCZE NIEMA IMIGRANTÓW …. WIEC POLACY POWINNI DZIAŁA TAK ABY DZIKUSY ZOBACZYŁY ŻE POLACY ICH NIE CHCĄ I SĄ GOTOWI ROBI IM BUBU PIERWSI NIE CZEKAJĄC NA CZYNY KRYMINALNE JAKO POWÓD

    TAK !!! I NIEMA TEN PRZEKAZ BY W INTERNECIE LUB W TV

    POLACY POWINNI DZIŚ NA MOSTACH GRANICZNYCH Z NIEMCAMI W ZGORZELCU W SŁUBICACH

    ZEBRAC SIE I TAM Z KRZYŻAMI W REKACH SKANDOWA – TAK Z KRZYŻAMI ABY ONI WIEDZIELI ŻE POLSKA TO KRAJ KRZYŻOWCÓW W KTÓRYM MUZUŁMANIN NIE ZNA DNIA ANI GODZINY !!!!

    A W MIASTACH GRANICZNYCH ONI WŁUCZĄ SIE – NIEMA TO JAK NAMACALNY DLA NICH ŻYWY PRZEKAZ POLSKA TO NIE JEST KRAJ DLA WAS ….

    ONI SAMI TO ROZPROPAGOWALI BY NAGRYWAJĄC FILMIKI I WYSYŁAJĄC DO SWOICH – JAK WROGO I AGRESYWNIE SĄ POLACY DO NICH NASTAWIENI !!!

    I TO MA SENS A NIE PIERDOLENIE W WAWIE DO POLSKICH POLITYKÓW KTÓRZY WZIELI JUŻ ŁAPÓWKI ZA WPUSZCZENIE CHORD ZWYRODNIALCÓW

    TAK DZIKUSY MAJĄ SI BA POLAKÓW JUŻ TERAZ I NIE MIEC CHECI TU SIE OSIEDLAC POD ŻADNYM POZOREM

    MAJĄ SI NAS BAC !!!!!!!!!!!

    W TEJ SPRAWIE MAJA NAS WIDZIE JAKO KSENOFOBÓW RASISTÓW FASZYSTÓW I …..!!!!!!

    I SAMI ODMAWIA ZE STRACHU JEŚLI ICH TU BDĄ CHCIELI PRZYSŁAC

    p.s a na stałe na mostach zainstalowa krzyże !!!! z dopiskiem po angielsku TO JEST KRAJ CHRZEŚCIJAŃSKI !!! WCHODZISZ TU NA WŁASNE RYZYKO !!!

    I NA DESECZKACH NAKLEJONE TO !!!! NIE WAŻNE CZY TO JEST PRAWDA CZY NIE – ONI TEGO NIE WIEDZĄ A TO JEDYNY JZYK JAKI ZNAJĄ I ROZUMIĄ !!!!

    https://miziaforum.files.wordpress.com/2016/01/kara-w-polsce-za-gwac582t.jpg?w=1273&h=832

    NA ICH MIEJSCU PIERDOLIŁ BYM I NIE ZBLIŻAŁ SIE DO TAKIEGO KRAJU …. ŻEBY SPRAWDZI CZY TO PRAWDA ŻE Z MUSLIMAMI POLACY ROBIĄ TAK !!

    Polubienie

    • miziaforum said

     PO PROSTU PREWENCJA !!!!! I ODSTRASZANIE A NIE BDZIEMY MIELI PROBLEMÓW

     Polubienie

     • miziaforum said

      TO JEST MOJA BARDZO DOBRA RADA DLA POLSKI !!!

      Polubienie

     • Anna said

      Popieram to i wspieram, jak potrafię. Mam kontakt z Arabem, pisemny. I tak delikatnie daję mu do zrozumienia, żeby nie chcieli do Polski, wysyłając mu zniechęcające materiały, jak ten obrazek z autostrady, że „tyle trudu i trafiliśmy do Polski” itp. Chyba jest myślący i ma wieeeelu znajomych Arabów. Poszło w świat. Pamiętajcie, że internet to nasza siła. Nie bójmy się kontaktów z Arabami itp. nie musimy być rasistami czy ich obrażać ale …. indoktrynujmy, uświadamiajmy co ich czeka w Europie. Pamiętajcie też, że oni żrą się między sobą, choć jest ich b. wielu to są podzieleni, nie są jednością.

      Polubienie

      • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

       Andziu.W nienawisci do bialych nie sa podzieleni mimo roznic.Nikogo nie zindoktynujesz Andziu.Oni maja inna mentalnosc.To towarzycho nalezy wywalic z Europy jak najszybciej,a nie im pomagac.Pozamykac granice i niech sie morduja miedzy soba ,jesli maja ochote.Zero pomocy.Ich kraje sa zamozne i niech sie wezma za robote zamiast modlic sie 5 razy dziennie i czekac na pomoc glupich bialych.Ta pomoc bialych wcale nie jest taka bezinteresowna i oni to widza.A jesli nie widza to sa tacy,ktorzy ich odpowiednio ukierunkuja.

       Polubienie

    • miziaforum said

     NO A PO ZA TYM CO MOŻNA JESZCZE LEGALNIE TAM NA TYCH MOSTACH

     A PATROLE OBYWATELSKIE NA POSTRACH – 2-3 OSOBOWE W WIDOCZNYM MIEJSCU NA MOSCIE W KAMIZELCE Z NAPISEM PATROL OBYWATELSKI , NA PASIE WIDOCZNIE OSTENTACYJNIE

     KAJDANKI , PAŁKA TYPU DOWOLNEGO PROFESJONALNA GAZ ŻELOWY LUB PARALIZATOR + MAŁA KRUTKOFALÓWKA Z ŁĄCZNOSCIĄ DO KOLEGI SIEDZĄCEGO W MIEJSCU ODDALONYM ..

     SPRZET JEST BEZPOZWOLENIOWY !!!

     I NIE UŻYWA TYLKO SOBIE STAC ABY WIDZIELI CI CO PRZECHODZĄ DO POLSKI – DZIKUSY

     I JAK PRZECHODZI GRUPA DZIKICH NA POLSKA STRON WYWOŁUJESZ KOLEG PRZEZ RADIO I MÓWISZ ŻEBY DZWONIŁ NA POLICJE LUB SŁ. CELNĄ LUB NAWET STRAŻ MIEJSKĄ W CELU WYLEGITYMOWANIA TEJ GRUPY CZY SĄ TO DZIKUSY ZAREJESTROWANE W OŚRODKACH W NIEMCZECH CZY TEŻ NIELEGALNI IMIGRANCI – BO W PRAKTYCE TAK JEST

     I TO MOŻECIE ROBIC

     NIECH WIDZĄ ROZPARTYCH BIAŁASÓW NA PRZEJSCIU Z OSTENTACYJNIE NOSZONĄ PAŁĄ GAZEM I KAJDANKAMI !!

     TO DZIAŁA ZAKUP SPRZTU … GROSZE !!!!

     TAK MOI DRODZY NIEMCY SĄ W INNEJ SYTUACJI TO JUŻ ODPADA ALE W POLSCE JAK NAJBARDZIEJ !!!

     Polubienie

 2. marek said

  Po osiagnieciu 40% zludnienia muzulmanow, w kraju dzieja sie masakry i ludobojstwa, ciagle ataki terrorystyczne i nieprzerwana woja wewnetrzna tak jak w: Bosnia 40% muzulmanow, Czad 53,1%, Liban 59,7 muzulmanow.

  Polubienie

 3. krab said

  Wiedeń: iracki imigrant brutalnie zgwałcił na basenie 10-letniego chłopca
  20-letni Irakijczyk zaatakował chłopca na basenie na początku grudnia ubiegłego roku. Wepchnął go do boksu do przebierania i zgwałcił. Mimo krzyków ofiar pomoc nie nadeszła. Nikt go nie słyszał.
  Następnie napastnik udał się na basen, gdzie oddawał się skokom do wody. W tym czasie zapłakany chłopiec powiedział jednemu z ratowników o tym, co się stało. Ze względu na poważne obrażenia trafił do szpitala. Irakijczyk został zatrzymany na miejscu.
  Podczas przesłuchania tłumaczył się „nagłym wypadkiem seksualnym”. Twierdził, że musiał „zadowolić się” chłopcem, ponieważ nie uprawiał seksu od kilku miesięcy, a rozpierała go energia seksualna. Przyznał, że popełnił „olbrzymi błąd”, choć zdawał sobie sprawę, że skrzywdzi chłopca.
  Według ustaleń policji mężczyzna przybył do Austrii w połowie września drogą przez Bałkany.

  Breitbart.com / krone.at / Kresy.pl

  Polubienie

 4. krab said

  „Goście” też na dzisiaj coś planują, przynajmniej w Finlandii
  Helsinki: Uchodźcy planują zebrać się wieczorem w centrum miasta
  W centrach dla uchodźców jest rozpowszechniana informacja o tym, że migranci umawiają się by przyjechać dziś o godzinie 20 do Centrum Helsinek. Przyczyna tego wezwania jest nieznana.
  Duża grupa uchodźców planuje przybyć do centrum Finlandii. Informacje o tym otrzymała już fińska policja i obecnie przygotowuje się ona do przyjęcia gości. Władze obawiają się, że w stolicy mogą powtórzyć się wydarzenia z Kolonii.
  O sprawie pierwsi dowiedzieli się pracownicy centrum dla uchodźców. Dowiedzieli się, że uchodźcy skrzykują się i chcą dużą grupą udać do stolicy.
  Do Finlandii w 2015 roku dotarło 35 tysięcy uchodźców.

  YuleTV/KRESY.PL

  Polubienie

 5. […] @ 9:21 AM and is filed under Uncategorized. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 […]

  Polubienie

 6. Anna said

  „każdy Arab niech pamięta, dla nas Polska to rzecz święta”, „płacze Anglia, płacze Francja, tak się kończy tolerancja”, „ojczyznę obronimy, imigrantów nie wpuścimy”. „cała Polska głośno krzyczy nie dla tej islamskiej dziczy”

  Czytaj więcej: http://www.polskatimes.pl/artykul/9371803,warszawa-manifestacja-przeciw-islamizacji-europy-winnicki-to-nie-uchodzcy-to-najezdzcy-zdjecia,id,t.html

  Polubienie

  • Anna said

   Lecz nie traćmy z oczu celu jaki mają nasi wrogowie, to jest dążenia do zniszczenie Europy, przez podzielenie, skłócenie. Trzymajmy się razem Europo!

   Polubienie

  • Anna said

   Poszło… w świat arabski.

   Polubienie

   • KrisT said

    wyslij im malowidła husarii i dopisz iz ich potomkowie dzisiaj są 10X bardziej zajadli i wkurwieni na nich……husaria XXI wieku zrobim im z dupy jesień średniowiecza!

    http://www.husaria.jest.pl/ciekawo.html -husaria to nasza duma narodowa! a jak będzie trzeba to staniemy do walki jak pod wizną! ani kroku w tył!

    Polubienie

    • Marysia said

     ha ha.Afganczyk,Syryjczyk,Marokanczyk ,Nigeryjczyk,Algierczyk moze wiedziec kto, to jest Zidan albo inny idol ,a o husarii nawet nie slyszal.Ba Polacy nie wiedza…coz wymagac od murzyna czy innego taliba ha ha

     Polubienie

     • KrisT said

      nie buj się, muzulmanie juz wiedzą kto to był……. jak juz titajce mowią (ktos pisał-niepamietam juz kto) iz wiedzą iz polacy to taki naród iz samemu z granatem pójdzie na czołg to o czymś świadczy prawda?!
      tylko polacy dowalili turasom i tylko polacy dwa razy zdobyli moskwę!
      oczywiście bez takich debili jak ten ziutek cwel…..

      Polubienie

      • Anna said

       Coś w tym jest, bo jak takiemu kitajcowi Polacy spuściliśmy manto (w grze) to się zmył a kupę złota wydał, żeby się teleportować stąd do tamtąd i… z powrotem, chachacha. Lać ich, po polsku.

       Polubienie

      • Marysia said

       Knur pisal o tych granatach.Dowalili turasom,Moskwe zdobyli..Eh..ale to bylo dawno.Taliby wysportowane,zaprawione w trudnych warunkach,a naszym piwoszom jeno brzuchy stercza..he he..albo sie w babskie fatalachy przebieraja..albo lataja za innymi chlopami…sprawa jest z gory przegrana…buuuu..

       Polubienie

     • kacperkias said

      Marysia slyszec to oni nie musieli,ale moga poczuc na wlasnej skorze.he,he,he

      Polubienie

      • KrisT said

       10/10 pózniej juz bedą wiedzieć… ot taka mega szybka nauka..

       Polubienie

      • Marysia said

       Jak do tej pory ,to Europejczycy czuja na wlasnej skorze.A oni za przyzwoleniem obroncow praw wszelakich sobie hasaja i uzywaja do woli.Husarze po krzakach sie chowaja he he he i planuja.Jak tak dalej beda planowac ,to z Europy nie zostanie kamien na kamieniu.Nie mowiac o braku dziewic dla ewentualnych zwyciezcow..ha ha

       Polubienie

    • Anna said

     musiało by być po angielsku i w krótszej formie, dużo czytać to im się nie chce 😉

     Polubienie

     • KrisT said

      krótko jak najbardziej, poprostu trzeba zadac pytanie kto wytępił islamską zarazę w ue? polska husaria….. ot i wszystko w temacie.
      z dopiskiem iz w polsce wszystcy są krzyzowcami……
      a propo co im się chce poza dupaką? chyba nic….

      Polubienie

      • Marysia said

       Z tymi krzyzowcami nie wychylalabym sie.Oni ustawieni przz swoich guru od teligii na krzyzowcow poluja.Trza uwazac,bo glowne udrzenie moze pojsc na Polske.

       Polubienie

       • Marysia said

        przez..od religii..

        Polubienie

       • Anna said

        Pewnie, że tak, spraw religijnych nie należy dotykać a księżulkowie niech się sami biją o swoje.

        Polubienie

       • Marysia said

        Totez Andziu tak czyni wielu i miedzyreligijne rozgrywki zostawia zainteresowanym.Do takiego podejscia trzeba dojrzec poprzez wyzbycie sie i tu polece jednak religia ,grzechu lenistwa i poczytac troche o historii roznych religii, wowczas sie oczka otwieraja.No i zajrzec do podstawowej lektury,jaka jest biblia zwana swieta ksiega.Najwazniejsze to samemu poznac.

        Polubienie

     • KrisT said

      te ciekawostki to tak dla nas zapodałem… bo duzo sie o husarii nie mówi w szkołach, a szkoda!

      Polubienie

      • Marysia said

       W szkolach o wielu rzeczach sie nie mowi lub calkiem na odwrot ,bo na fali nowego.

       Polubienie

      • Anna said

       To piękna karta w historii Polski, warta podziwu.

       Polubienie

       • Marysia said

        Tak z perspektywy historycznej i nieco zblizonej do obecnych wydarzen.A tak naprawde nie piekna,bo powstala w starciu roznych cywilizacji.Krotko mowiac,piekne karty powstaja z cierpien zabitych w roznych wojnach.Raczej tego nic nie zmieni.Nawet te piekne religie,ktore pokoj gloszac,niosa wojny i ludobojstwo.Teorie i praktyka jak potwierdzaja dzieje ludzkosci nie ida ze soba w parze i nie zanosi sie na to,ze beda szly.No coz…sie zobaczy..kto przezyje i kto zapisze te piekne wcale nie piekne karty..

        Polubienie

 7. Fredro said

  I co gdzie ten wiersz

  Polubienie

 8. kacperkias said

  Niemiecki wizjoner n/t przyszlosci : http://brd-schwindel.org/die-prophezeiungen-des-alois-irlmaier-ich-sehs-ganz-deutlich-teil-44/

  Polubienie

 9. polskosc said

  Były głównodowodzący legii cudzoziemskiej aresztowany w Callais za udział w manifestacji.
  https://www.rt.com/news/331635-pegida-calais-legion-arrested/

  Polubienie

  • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

   Przymkneli goscia…za islamofobie,jak donosza media,ktore awanturom przypisuja jak zwykle religijny kontekst..aby podgrzewac atmosfere z religijnym tlem…Co ma wyznanie do burd ,ktorych autorami sa tzw. uchodzcy?.Absolutnie nic.Naruszenie porzadku nie ma nic wspolnego z religia.

   Polubienie

   • polskosc said

    Francuzom zależy aby imigranci narzekali na brytyjczyków. Nie chcą więc walczyć z imigrantami. Francja woli odesłać imigrantów do Anglii przez Callais.
    Oto całe gierki Francusko-Brytyjskie. Francja próbuje wyczekać momentu aż Anglicy będą mieli dośc imigrantów i zaczną ich wyrzucać.

    Polubienie

    • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

     Mylisz sie.Rozne nawiedzone organizacje proponuja imigrantom azyl we Francji,ale oni nie chca z niego korzystac i siedza w Calais ,bo chca sie przedostac do Anglii.A Angole cwani,bo korzysci z unii chca czerpac,a byc jedna noga poza unia takze w kwestii imigrantow.Angielska waluta i socjal sa korzystniejsze dla tych gosci.We Francji srodki na utrzymanie dzieci otrzymuja ci imigranci,ktorych dzieci przebywaja na terytorium republiki i sa objete edukacja , w przeciwnym razie razie nie maja prawa do zasilkow rodzinnych.Angole szukaja oszczednosci,bo ich system socjalu dla dzieci zaczyna ich kosztowac za duzo i stad takze ograniczenia dla polskich emigrantow zarobkowych w kwestii zasilkow dla dzieci,ktore mieszkaja poza Anglia…Angole jak zawsze kukulcze jajo wola podrzucac innym…

     Polubienie

     • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

      Myk angoli z likwidacja dotychczasowej formy zasilkow rodzinnych,to rzeczywiscie podrzucenie kukulczego jaja innym..w tym takze Polsce,ktora musi przejac wyplate swiadczen rodzinnych dla dzieci mieszkajacych w Polsce.. A przecie 100 funtow to nie 100 zlotych.Angolom sie oplaca , a polski budzet bedzie obciazony i trza bedzie brac pozyczki na jego obsluge z angolskich i lichwiarskich bankow.Taki geszeft szydelkowy rzad nazywa sukcesem polskim bu ha ha ha.Bo angole tacy unijni,gdy chodzi o korzysci wylacznie dla nich..Doplaty unijne przyjmuja z pocalowaniem reki..mocna walute zachowali dla siebie,bo w przeciwnym razie mieliby taki sam syf jak pozostale kraje strefy euro…czyli zubozenie spoleczenstw i dlugi budzetowe towarzyszace swiadomej likwidacji przedsiebiorstw,upadek klasy sredniej ..deflacje..

      Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: