Miziaforum's Blog

CO POLACY MOGĄ ZROBIC ABY NAS NIE ZALAŁA POWÓDŹ ISLAMSKICH MORDERCÓW I ZBOCZEŃCÓW legalnie i zgodnie z prawem !

Posted by miziaforum w dniu Luty 6, 2016


W POLSCE JESZCZE NIEMA IMIGRANTÓW …. WIEC POLACY POWINNI DZIAŁA TAK ABY DZIKUSY ZOBACZYŁY ŻE POLACY ICH NIE CHCĄ I SĄ GOTOWI ROBIC IM „BUBU” PIERWSI NIE CZEKAJĄC NA CZYNY KRYMINALNE JAKO POWÓD

TAK !!! I NIEMA TEN PRZEKAZ BYC W INTERNECIE LUB W TV

POLACY POWINNI DZIŚ NA MOSTACH GRANICZNYCH Z NIEMCAMI W ZGORZELCU W SŁUBICACH

ZEBRAC SIE I TAM Z KRZYŻAMI W REKACH SKANDOWAC – TAK Z KRZYŻAMI, ABY ONI WIEDZIELI ŻE POLSKA TO KRAJ KRZYŻOWCÓW W KTÓRYM MUZUŁMANIN NIE ZNA DNIA ANI GODZINY !!!!

A W MIASTACH GRANICZNYCH ONI WŁUCZĄ SIE – NIEMA TO JAK NAMACALNY DLA NICH ŻYWY PRZEKAZ POLSKA TO NIE JEST KRAJ DLA WAS ….

ONI SAMI TO ROZPROPAGOWALI BY NAGRYWAJĄC FILMIKI I WYSYŁAJĄC DO SWOICH – JAK WROGO I AGRESYWNIE SĄ POLACY DO NICH NASTAWIENI !!!

I TO MA SENS A NIE PIERDOLENIE W WAWIE DO POLSKICH POLITYKÓW KTÓRZY WZIELI JUŻ ŁAPÓWKI ZA WPUSZCZENIE CHORD ZWYRODNIALCÓW

TAK DZIKUSY MAJĄ SIE BAC POLAKÓW JUŻ TERAZ I NIE MIEC CHECI TU SIE OSIEDLAC POD ŻADNYM POZOREM

MAJĄ SIE NAS BAC !!!!!!!!!!!

W TEJ SPRAWIE MAJA NAS WIDZIE JAKO KSENOFOBÓW RASISTÓW FASZYSTÓW I …..!!!!!!

I SAMI ODMAWIAC ZE STRACHU JEŚLI ICH TU BDĄ CHCIELI PRZYSŁAC

p.s a na stałe na mostach zainstalowa krzyże !!!! z dopiskiem po angielsku TO JEST KRAJ CHRZEŚCIJAŃSKI !!! WCHODZISZ TU NA WŁASNE RYZYKO !!!

I NA DESECZKACH NAKLEJONE TO !!!! NIE WAŻNE CZY TO JEST PRAWDA CZY NIE – ONI TEGO NIE WIEDZĄ A TO JEDYNY JEZYK JAKI ZNAJĄ I ROZUMIEJĄ !!!!

https://miziaforum.files.wordpress.com/2016/01/kara-w-polsce-za-gwac582t.jpg?w=1273&h=832

NA ICH MIEJSCU PIERDOLIŁ BYM I NIE ZBLIŻAŁ SIE DO TAKIEGO KRAJU …. ŻEBY SPRAWDZIC NA WŁASNEJ D… CZY TO PRAWDA ŻE Z MUSLIMAMI POLACY ROBIĄ TAK !!

PO PROSTU PREWENCJA !!!!! I ODSTRASZANIE A NIE BEDZIEMY MIELI PROBLEMÓW

I CO TYDZIEŃ TAKIE AKCJE W TYCH MIEJSCACH !!!! – SOBOTA DO ROBOTY NA MOSTY !!

NO A PO ZA TYM CO MOŻNA JESZCZE LEGALNIE TAM NA TYCH MOSTACH

A PATROLE OBYWATELSKIE NA POSTRACH – 2-3 OSOBOWE W WIDOCZNYM MIEJSCU NA MOSCIE W KAMIZELCE Z NAPISEM PATROL OBYWATELSKI , NA PASIE WIDOCZNE OSTENTACYJNIE

KAJDANKI , PAŁKA TYPU DOWOLNEGO PROFESJONALNA GAZ ŻELOWY LUB PARALIZATOR + MAŁA KRUTKOFALÓWKA Z ŁĄCZNOSCIĄ DO KOLEGI SIEDZĄCEGO W MIEJSCU ODDALONYM ..

SPRZET JEST BEZPOZWOLENIOWY !!!

I NIE UŻYWAC TYLKO SOBIE STAC ABY WIDZIELI CI CO PRZECHODZĄ DO POLSKI – DZIKUSY

I JAK PRZECHODZI GRUPA DZIKICH NA POLSKA STRON WYWOŁUJESZ KOLEGE PRZEZ RADIO I MÓWISZ ŻEBY DZWONIŁ NA POLICJE LUB SŁ. CELNĄ LUB NAWET STRAŻ MIEJSKĄ W CELU WYLEGITYMOWANIA TEJ GRUPY CZY SĄ TO DZIKUSY ZAREJESTROWANE W OŚRODKACH W NIEMCZECH CZY TEŻ NIELEGALNI IMIGRANCI – BO W PRAKTYCE TAK JEST

I TO MOŻECIE ROBIC

NIECH WIDZĄ ROZPARTYCH BIAŁASÓW NA PRZEJSCIU GRANICZNYM Z OSTENTACYJNIE NOSZONĄ PAŁĄ GAZEM I KAJDANKAMI !!

TO DZIAŁA ZAKUP SPRZTU … GROSZE !!!!

TAK MOI DRODZY NIEMCY SĄ W INNEJ SYTUACJI TO JUŻ ODPADA ALE W POLSCE JAK NAJBARDZIEJ !!!

=================

p.s a jeśli zajdzie potrzeba , wykroczenie lub przestepstwo  UŻYC BEZ WAHANIA !!!

Kwestia tzw. zatrzymania obywatelskiego uregulowana jest w 243 kodeksu postępowania karnego. Zgodnie z treścią tego przepisu, każdy ma prawo ująć osobę na gorącym uczynku przestępstwa lub w pościgu podjętym bezpośrednio po popełnieniu przestępstwa, jeżeli zachodzi obawa ukrycia się tej osoby lub nie można ustalić jej tożsamości. Osobę ujętą należy niezwłocznie oddać w ręce Policji.

Ujęcie osoby, chociaż nie zostało nazwane zatrzymaniem, jest takim właśnie środkiem przymusu. Ujęcie może polegać nie tylko na schwytaniu i doprowadzeniu do Policji, ale również, w razie potrzeby, na zamknięciu sprawcy w pomieszczeniu i wezwaniu Policji –

=======================================

LEGALNOŚC SPRZETU USTAWA

Ustawa z dnia 21 maja 1999 r. o broni i amunicji – polska ustawa regulująca zasady wydawania i cofania pozwoleń na broń, procedur obrotu bronią i amunicją, zasady jej posiadania

Art. 11 ustawy określa przypadki, kiedy pozwolenie na broń nie jest wymagane. Dotyczy to 11 sytuacji:

 1. broni gromadzonej w muzeach
 2. używania broni na strzelnicy do celów sportowych, szkoleniowych, lub rekreacyjnych
 3. używania broni palnej sygnałowej i alarmowej (w celach ratowniczych, poszukiwawczych, wzywania pomocy, rozpoczynania zawodów sportowych)
 4. obrotu bronią i amunicją przez koncesjonowane firmy lub rusznikarzy w celach gospodarczych
 5. dysponowania bronią w celu pozbawienia jej cech użytkowych
 6. posiadania broni palnej pozbawionej cech użytkowych
 7. posiadania paralizatora o średnim natężeniu prądu do 10 mA
 8. posiadania ręcznego miotacza gazu
 9. posiadania broni pneumatycznej
 10. posiadania broni palnej rozdzielnego ładowania wyprodukowanej przed 1885 rokiem lub jej repliki (np broń czarnoprochowa rozdzielnego zapłonu sprzed 1885 r. lub jej kopie)
 11. posiadania broni palnej alarmowej o kalibrze do 6 mm.

Komentarzy 126 to “CO POLACY MOGĄ ZROBIC ABY NAS NIE ZALAŁA POWÓDŹ ISLAMSKICH MORDERCÓW I ZBOCZEŃCÓW legalnie i zgodnie z prawem !”

 1. Anna said

  Zasada numer 1 – nie bać się przybyszy! Jesteśmy u siebie, na polskiej ziemi i to oni powinni nam się kłaniać, jeśli zostali tu wpuszczeni.

  Polubienie

 2. miziaforum said

  MOZNA W PATROLU MIEC TEŻ I PSA BYLE WYGLADAŁ PROFESJONALNIE

  Polubienie

 3. miziaforum said

  BIORĄC POD UWAGE SYTUACJE Z NIELEGALNYMI PRZEKROCZENIAMI GRANIC NA TYCH PRZEJŚCIACH PIESZYCH POLSKA NIEMCY POWINIEN STA POLSKI RADIOWÓZ .. ALE POLICJA MA TO W DUPIE BO MAJA INNE WYTYCZNE OD POLITYKÓW

  ZATEM PATROLE OBYWATELSKIE NA GRANICY TO PATRIOTYCZNY OBOWIAZEK POLAKÓW !!

  BO POLSKA TO NIE RZECZ POSPOLITA POLICJANTÓW POLITYKÓW I URZEDNIKÓW – TYLKO OBYWATELI !! POLAKÓW !!!

  I NIE ŁUDŹCIE SIE ŻE BEZPIECZEŃSTWO WAM ZAPEWNI POLICJA WOJSKO ALBO URZEDNIK …… JESLI STRUKTURY PAŃSTWA SA NASTAWIONE NA SPROWADZANIE BANDYTÓW – TO OBOWIĄZEK SPADA NA NARODOWE OCHOTNICZE ODDZIAŁY

  P.S DZWONIAC NA POLICJE Z RZĄDANIEM LEGITYMOWANIA GRUPKI PODEJRZANEJ MY JAKO NARÓD ZAPDZIMY SŁUŻBY DO ROBOTY !!!

  DZIŚ TELEFONY SĄ WYPOSARZONE W REJESTRATORY ROZMÓW …… ZATEM JEŚLI ODMÓWIĄ A DOJDZIE DO PRZESTPSTWA W POLSCE .. BEDZIE TO WAŻNY DOWÓD PRZECIW SŁUŻBOM !!!

  Polubienie

 4. miziaforum said

  OBUDZILI SIE DZIŚ ?!
  Mobilizacja samorządów i służb na zachodniej granicy
  Dzisiaj, 6 lutego (11:58)
  ​Samorządy na zachodzie kraju chcą zabezpieczyć się przed nielegalnym przejściem uchodźców z Niemiec do Polski. Bezpieczeństwo mają zwiększyć częstsze patrole służb i wymiana informacji z niemieckimi odpowiednikami.

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-mobilizacja-samorzadow-i-sluzb-na-zachodniej-granicy,nId,2141017#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

  Polubienie

  • miziaforum said

   Choć, według burmistrza Gubina Bartłomieja Bartczaka, w mieście nie dochodzi do incydentów z udziałem uchodźców, to służby cały czas są w gotowości. Rozmówca IAR poprosił już strażników granicznych o dodatkowe patrole. Cały czas jest też w kontakcie z władzami sąsiedniego Guben.
   „Potencjalne zagrożenie może przyjść z tamtego kierunku”

   Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-mobilizacja-samorzadow-i-sluzb-na-zachodniej-granicy,nId,2141017#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

   Polubienie

  • krab said

   Na granicy z ukrainą tez coraz tłoczniej
   Ukraińska służba graniczna: przepływ nielegalnych migrantów przez Ukrainę do UE zwiększył się kilkukrotnie
   W ostatnim czasie odnotowujemy wzrost napływu nielegalnych migrantów do Unii Europejskiej” – powiedział rzecznik ukraińskiej służby granicznej, Andrij Demczenko na antenie telewizji 112. Jego zdaniem sytuacja jest pod kontrolą, jednak znacząco wzrosła liczba migrantów zatrzymywanych przy nielegalnym przekraczaniu granicy.
   “Często są to grupy liczące do 15 osób” – powiedział dodając, że są to m.in. Afgańczycy. Niektórzy nawet trzykrotnie podejmowali próby przedostania się do UE. Zaznacza, że migranci nie traktują Ukrainy jako kraju docelowego, a ich celem są inne kraje Unii Europejskiej.

   112.ua / censor.net / Kresy.pl

   Polubienie

 5. mironik said

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/500-to-subwencjonowanie-masowego-osadnictwa-zydow-i-muzulmanow-w-polsce-2016-02

  Polubienie

  • miziaforum said

   PRZESTAŃ PIERDOLI -500 ZŁ JUŻ LECĄ ŻYDY I MUSLIMY MAŁO SIE NIE ZESRAJĄ TAKI TO MAJATEK

   Polubienie

   • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

    Zydy nie beda leciec na 500 zlotych,ale na jakies stolki w wielkich korporacjach,bankach mozliwe ,ale araby zwiazane ze swiatem przestepczym czemu nie.Do handlu narkotykami,bronia trzeba miec siatke w danm kraju i socjal jak najbardziej jest pomocny.Dla arabow bardziej atrakcyjne sa kraje z silna wymienialna waluta,bo zyski z przestepczosci sa wieksze i szybsze.100 euro w krjach arabskich to wcale pokazna sumka i nie rowna sie 100 zlotym.Ot roznica.Dlatego oni pchaja sie na zachod ,a nie do krajow Europy wschodniej,gdzie nie dorobia sie szybko kasy.

    Polubienie

   • Anna said

    A dlaczego, właśnie teraz gdy zamierzają przyjmować migrantów, rodziny z dziećmi, fundują socjał dla dzieci? Mniejsze koszty utrzymania migranckich rodzin a wieksze obciążenie dla społeczeństwa polskiego! 500 zł, w polskich warunkach piechotą nie chodzi.

    Polubienie

 6. miziaforum said

  REASUMUJĄC – ROBIENIE PIKIET I MARSZÓW PRZECIW IMIGRANTOM W POLSCE POD URZEDAMI POLSKIMI JEST CHUJA WARTE .. JEŚLI NIE WIDZĄ TEGO PROTESTU CI PRZECIW KTÓRYM ON JEST

  AMEN !

  JAK ZOBACZĄ SAMI NA WŁASNE OCZY N.P NA MOSCIE W ZGORZELCU ZE ICH NIENAWIDZIMY – TO ŻADEN DOBROWOLNIE ANI POD PRZYMUSEM DO POLSKI NIE PRZYJEDZIE

  a filmiki sami nagraja i roześlą w swoich środowiskach !!! NIECH ŻYJE INTERNET GLOBALNY !!!

  I O TO CHODZI !!!

  Polubienie

  • kacperkias said

   Miziak fantazje to ty masz!!, i pomysl nieglupi- zaproponuj to ks.Rydzykowi..to , moze i przejdzie…???

   Polubienie

   • Marysia said

    No wlasnie.Zagrzewac do wojen potrafia,ale sami chowaja sie po kruchtach.Wzieli by te krzyze i poszli na krucjate walczyc o ten pokoj.Doswiadczenia w organizacji krucjat maja.Niechze by ruszyli sie ze swoich swiatyn i nawrocili walczacych na droge pokoju.Gadac na roznych synodach latwo …

    Polubienie

   • Anna said

    Nam nie chodzi o obronę tzw. „wartości chrześcijańskich”, jakiś nietutejszy jesteś. Nam chodzi o obronę NAS, naszych rodzin i naszych, polskich, rodzimych wartości.

    Polubienie

 7. krab said

  Syria: kilkadziesiąt tysięcy syryjskich uchodźców zmierza w kierunku Turcji
  a przejściu granicznym w Bab al-Salam po stronie syryjskiej znajduje się niemal 20 tys. osób. W rejonie Azaz niedaleko granicy utworzono obóz z 200 namiotów dla uchodźców. Znajduje się tam od 5 do 10 tys. osób. Według niektórych źródeł, łączna liczba osób znajdujących się na pograniczu syryjsko-tureckim wynosi już niemal 70 tys.
  Wczoraj wieczorem premier Turcji Ahmet Davutoglu w wystąpieniu telewizyjnym odniósł się do sytuacji. „Ofensywa i naloty bombowe rosyjskiego lotnictwa sprawiają, że nasi bracia nie mają możliwości uciekać gdzie indziej” – powiedział dodając, że Turcja udzieli im pomocy humanitarnej. Nie wiadomo natomiast, czy pozwoli uchodźcom przekroczyć granicę. Według jednej z tureckich stacji telewizyjnych lokalne jednostki straży granicznej i policji zostały wzmocnione.
  Zdaniem członków międzynarodowej organizacji humanitarnej „Mercy Corps”, którzy przebywają na miejscu, większość uciekinierów pochodzi z Aleppo, najważniejszego bastionu syryjskich rebeliantów, które już wkrótce może zostać okrążone przez syryjskie siły rządowe.
  Po nalotach rosyjskich sił na Aleppo rządowe siły w Syrii odcięły rebeliantów od kluczowej drogi zaopatrzenia prowadzącej z tureckiej granicy.
  Washington Post swierdza, że utrata pełnej kontroli nad mającym największe znaczenie ośrodka miejskiego w Syrii może oznaczać początek końca trwającej prawie pięć lat rebelii przeciwko rządom prezydenta Baszara el-Asada. Aleppo pozostawało w rękach rebeliantów od 2012 roku.

  PAP

  Polubienie

  • KrisT said

   gdyby nie ruscy to uchodzców byłoby jeszcze więcej! o dziwo dużo młodych ludzi wstepuje do armiii syryjskiej, a morale od czasu pomocy rosyjskiej jest na coraz wyzszym poziomie! prawdziwi syryjczycy mają w koncu nadzieję na odbicie kraju z rąk ISIS i terrorystycznej opozycji!

   Polubienie

   • Marysia said

    Kto napuscil tych z isis na Syrie?.

    Polubienie

   • Anna said

    W naszych mediach podają, że Syryjczycy uciekają przed rządową armią Assada. Z tym durnym Arabem, którego poznałam w necie, nie da się konkretnie porozmawiać 😦

    Polubienie

    • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

     Tam juz taki kociol,ze uciekaja przed wszystkimi.Czyli: przed armia Assada,przed opozycja walczaca z Assadem,przed isis, a teraz jeszcze przed bombardowaniami rosyjskimi i innymi, o ktorych nie mowia..a jeszcze wczesniej bombardowali ich amerykanie,francuzi. i diabli wiedza,kto jeszcze.Maja przed kim nieszczesnicy uciekac.. Moze pogadaj z nim o ich bozku..to sie wiecej dowiesz..

     Polubienie

    • KrisT said

     ci co teraz uciekają to z Aleppo a to jak wiadomo jest stolica ISIS !!!!! więc uciekają tylko i wyłącznie fanatycy i popierający ISIS cywile! skoro chcieliby uciec od terrorystów to uciekaliby w stronę wojsk rzadowych aby w swoim kraju poza linią frontu przeczekać! dlaczego tego nie robia?!
     ano bo są zwolennikami ISIS!
     tego nasze skurwiałe media nie podadzą do informacji!

     Polubienie

 8. krab said

  Tym też do reszty pitoli się w czaszuniach i łapią pełny odlot !!! Ale ponoć jak Pan Bóg chce kogoś pokarać to odbiera mu rozum !!
  Kardynał Scola chce by w chrześcijańskich szkołach obchodzono muzułmańskie święta
  Kardynał Angelo Scola stwierdził, że w społeczeństwie wieloetnicznym, jakim są od pewnego czasu Włochy, przedstawiciele różnych wyznań powinni w sposób jasny przedstawiać swoje racje i swoje pozycje.
  Metropolita Mediolanu wypowiedział się też w sprawie budowy nowego meczetu w stolicy Lombardii. – Tam, gdzie nie ma miejsca dla modlitwy, nie ma prawdziwej wolności wyznawania religii. Pamiętajmy, by okazywać szacunek dla wyznawców tych religii, którzy pojawili się w naszym kraju już jakiś czas temu – stwierdził hierarcha.
  W styczniu br. rząd Włoch powołał tzw. Radę Konsultacyjną, instytucję odpowiedzialną za współpracę z muzułmanami. Składa się ona z naukowców i ekspertów znających doskonale społeczeństwo muzułmańskie i specjalizujących się w kulturze i tradycji islamu.
  Pch24.pl/KRESY.PL

  Polubienie

 9. miziaforum said

  Jedna trzecia Niemców popiera użycie broni palnej wobec nielegalnie przekraczających granicę uchodźców
  opublikowano: godzinę temu · aktualizacja: godzinę temu
  http://wpolityce.pl/swiat/280797-jedna-trzecia-niemcow-popiera-uzycie-broni-palnej-wobec-nielegalnie-przekraczajacych-granice-uchodzcow

  Niemcy/Liczba ludności
  80,62 miliona NO !!! 1/3 TO SPORA ILOŚC MILIONÓW

  Polubienie

 10. Meu said

  Można także to zrobić:
  http://www.tokfm.pl/blogi/zboralski/2013/03/o_tym_jak_ludzie_w_izraelu_poradzili_sobie_z_islamskimi_terrorystamisamobojcami_bez_angazowania_sie_w_to_wojska/1
  i tym kiwacom co się kiwają na polskiej ziemi wsadzac po kawałku szynki do butów
  rozchlapywać smalec na ziemi
  smarowac smalcem progi domów, klamki,
  i co tylko przyjdzie do głowy.
  zakopywac świnię tam, gdzie chca budowac meczety, lub inne swoje paskudztwa

  Polubienie

 11. bryndzol said

  o co tu chodzi ani jednego komentarza do tematu , same pierdoły nie na temat

  Polubienie

  • miziaforum said

   A TO NORMALNE W POLSCE ONI CZYTAJĄ ALE TAK NA SERIO NIE WIERZĄ ŻE Z JEDNEGO BRZEGU RZEKI – 50 M MOZE DO POLSKI WEJŚ SOBIE TAKI IMIGRANT Z FRANKFURTU NAD ODRĄ .. PÓJSC DO PARKU ZŁAPAC 2-3 DZIECI ZGWAŁCI W KRZAKACH OBCIĄC GŁÓWKI I WRÓCIC DO FRANKFURTU DO OŚRODKA

   NO TAKI TO NARÓD …. KOPIE STUDNIE JAK SIE JUZ PALI ……….

   JA SIE TYM NIE PRZEJMUJE … JUZ DAWNO … A PISZE I DORADZAM CHOC MNIE JUŻ NIE ŁĄCZY Z TYM DZIWNYM KRAJEM NIC .. NO PRAWIE NIC TYLKO I WYŁĄCZNIE Z SYMPATII

   DLA OKOŁO 10 % NORMALNYCH W CAŁEJ POPULACJI

   Polubienie

  • polskosc said

   Napisz co jesteś w stanie zrobić lub współuczestniczyć by poprawić sytuację Polaków. Potrzebni nawet twardziele kibice. Trzeba takich zorganizować i wygramy z tą banksterską tyranią.

   Polubienie

   • Anna said

    Kibice twardziele? nie rozśmieszaj, wystarczy im stadion zamknąć albo mecz odwołać i będą potulni jak owce. Nawet do upartych osłów nie są podobni. Co oni kiedykolwiek zrobili dla Polski? Znałam kiedyś króla Legii, wielki patriota ale powiedział mi, że z nimi NIC nie można zdziałać, to fanatycy piłki i nic więcej.

    Polubienie

 12. polskosc said

  Antypolacy to wróg nr 1. To ona doniosła na Pudziana. Trzeba zacząć od czyszczenia Polski z antypolaków i tych którzy antypolskość finansują.
  http://newsweb.pl/2016/02/05/to-ona-doniosla-na-pudziana-joanna-grabarczyk-z-hejtstop-ktory-promowala-m-in-ewa-kopacz/

  Polubienie

  • krab said

   Na początek, ku przestrodze, ogolić jej łeb !!!!

   Polubienie

  • krab said

   Pudzianowski emocjonalnie zareagował na cała sprawę – „Tak wygląda zniszczony towar na naczepie tira w Calais. Koszt zniszczonego i rozkradzionego towaru to około 30 000 EURO. Kierowca zatrzymany przez policje na 48h i kaucja 5000 EURO i sprawa w sądzie. Blokada auta do wyjaśnienia!!! Pięknie „HEJTstop” GDZIE jesteś!?????!! Polski kierowca potrzebuję pomocy ma rodzinę dzieci.Skąd kierowca ma mieć pieniądze na kaucję????!!! Ja na pewno nie zostawię swojego pracownika bez pomocy a gdzie fundacja „STOPnapadom”!? Już o pociętych plandekach nic nie pisze bo to już standard. No muszę uważać co pisze bo obrażę uczucia religijne tych panów- włamywaczy co widzicie!!!! hahahhahahh
   Pokażcie innym to co ja tu widzę!!”   Polubienie

   • Marysia said

    Wlaza kierowcom do ciezarowek ,zeby dostac sie do Anglii ,a potem kierowcom sie stawia zarzuty.Pozwala im sie hasac wolno,to hasaja ,a szkody ponosza uczciwi ludzie.Pan Pudzianowski popelnil gafe.Mogl poinformowac opinie publiczna i powstrzymac sie od wyrazania opinii,ktorymi sobie narobil klopotow.Firma jest ubezpieczona,wiec pokryje koszty za zniszczenia.Chyba,ze w tej ciezarowce przemycano imigrantow za oplata.Takie sytuacje tez z pewnoscia sa.Powinien tez miec tez pretensje,do tych ktorzy otworzyli drzwi dla dziczy.

    Polubienie

    • zagrypiona said

     Która firma ubezpiecza od zniszczeń spowodowanych przez emigrantów. Konkret proszę.

     Polubienie

     • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

      Dobry temat Zagrypiona poruszylas.No wlasnie.Ktora firma ubezpieczeniowa bierze pod uwage taka przyczyne utraty lub zniszczenia mienia.Cwaniackie firmy ubezpieczeniowe z ledwoscia racza wyplacac ubezpieczenia z tytulu roznych klesk zywiolowych,a co dopiero mowic o zniszczeniach spowodowanych przez wybryki tzw. emigrantow.

      Polubienie

      • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

       Spodziwam sie,ze moze ktos podpuscic Pudzianowskiego,zeby zadal odszkodowania od francuskiego podatnika.Bo proces wytoczony panstwu,to proces za ktory zasadzone odszkodowanie zaplaci podatnik,a nie odpowiedzialny za decyzje i efekty tychze.

       Polubienie

       • Anna said

        Francuski podatnik zapłaci odszkodowanie za wywóz Żydów do obozów koncentracyjnych, podczas II w. św., już Żydzi o to wystąpili i dostaną kasę, życia tamtym nie wrócą ale kasę chętnie wezmą… za ich życie.

        Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        Wiem Andziu..ameryknskie zydy zazadaly od francuskich kolei odszkodowan,bo francuskie wagony wozily zydow do Oswiecimia.Postawily warunek,ze jesli Francja nie zaplaci,to koleje francuskie nie dostana kontraktow na budowe szybkich kolei..Szantaz jak byk….

        Polubienie

      • Anna said

       Dobry temat podchwyciłaś, Marysiu. WTC, jak żadna inna, dostała ubezpieczenie na wypadek ataku terrorystycznego! I tak właśnie się stało. Kasssa popłynęła stąd do tamtąd.

       Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        Za atak na sale koncertowa z 13-tego listopada tez zaplaca podatnicy francuscy.Rodziny poszkodowanych juz skladaja pozwy do sadu.Pogrzeby ofiar finansowali takze podatnicy,czyli jak mowia decydenci rzad.Jaki rzad?.Do …..nedzy,ze tak powiem po cichu, bo juz cierpliwosci do tych dranstw brakuje.Rzad nie ma nic bez podatnikow.Zeroooo ma rzad,ale za swoja polityke kaze placic ofiarom i potencjalnym ofiarom.Malo tego.Przy okazji zawiazaly sie jakies szemrane fundacje ,zeby zbierac pieniadze dla biednych ofiar zamachow.Hieny jak zawsze dorabiaja sie na ludzkim nieszczesciu.Jak zwykle do ofiar trafi ochlap,a dla organizatorow hucpy niekiedy miliony na wygodne zycie,jak do owsikowych rodzinnych byznesow..obrzydlistwo…WTC..Ten gosc od tej sali tez od francuskiego podatnika dostanie stosowne odszkodowanie, bo jest w dobrej korporacji medialnej z roznymi miedzynarodowymi kapitalami…Niedobrze sie robi od tych przekretow.Niech zadaja odszkodowan od tego ” panstwa islamskiego” skoro przyznalo sie do zamachu.A Pudzianowski niech zada odszkodowan ,od tych co tych awanturnikow podsylaja..i z glowy..

        Polubienie

   • miziaforum said

    BDZIECIE MUSIELI KORWA Z NIMI ŻYC

    Afganistan zamyka granice dla powracających „uchodźców”.

    Nie godzimy się na przymusową repatriację – poinformowało afgańskie Ministerstwo ds Uchodźców i Repatriantów (MUR).

    Od początku masowej imigracji około 150 tysięcy Afgańczyków dostało azyl w Niemczech. W Szwecji w ciągu ostatniego półrocza młodzi afgańscy mężczyźni stanowili większość z przybyłych imigrantów. W świetle nowego stanowiska afgańskiego rządu szwedzkie plany na repatriację 80.000 migrantów mogą być trudne do wykonania.

    Co najmniej 6 milionów Afgańczyków wyemigrowało do 74 różnych krajów – poinformowało także MUR. 70% budżetu Afganistanu pochodzi z pomocy finansowej, jest to kraj, który otrzymuje największą taką pomoc na świecie. Mimo to należy on do najgorzej rozwiniętych państw.

    Jakub Walski
    źródła http://www.friatider.se http://www.tolonews.com

    Polubienie

    • Marysia said

     Oni za te pomoc kupuja bron i uprawiaja mak,ktory przerabiaja i sprzedaja glupim bialasom w Europie.Nowa fala ,tych ktorzy nie powroca moze w przyszlosci zajac sie dielerka i rozbojami.Ciekawe,jak demokraci teraz sobie poradza wobec takiego ultimatum.

     Polubienie

     • kacperkias said

      Marys jak tak dobrze poinformowana to tez napisz – kto im w tym pomaga.

      Polubienie

      • Marysia said

       Rzady wszystkich panstw udzielaja pozyczek,sprzedaja im bron,dostarczaja fachowcow do szkolenia ichnich armii,rozne technologie.To nie jest tajemna wiedza.To sie nazywa polityka miedzynarodowa i media informuja.Rzady nie ukrywaja przeciez komu pomagaja w rozny sposob.Starczy czytac informacje i sie wie.

       Polubienie

   • polskosc said

    Kierowca powinien był sprawdzić przed odprawą celną czy to co ma na naczepie odpowiada temu co deklaruje. Ewentualnie powinien naczepę i plandekę plombować. Widać Pudzian nie zna realiów Francuskich.
    Ta naczepa była załadowana do połowy. Czy tak wożą towar tiry?
    Wygląda na to że ta firma transportowa ledwo zipie.
    Oczywiście kierowca(firma) powinien był zgłosić włamanie a nie zrobił. Wtedy odpowiedzialnośc spadłą by na Francuskie służby porządkowe które nie dopilnowały porządku.
    Trzeba wiedzieć by we Francji się nie zatrzymywać na poboczu. Gdy się samochód zepsuje to od razu tel na policję i hol. Francuzi mówią że jak zostaniesz na poboczu to nie doczekasz rana.

    Polubienie

    • Marysia said

     Zeby zglosic wlamanie i powiadomic policje to trzeba znac jezyk francuski.Czy kierowca znal francuski?.Na byle jakim poboczu zatrzymac sie nie mozna z wyjatkiem sytuacji awaryjnej.Pod Calais jest zupelnie inna sytuacja.Dzikusy nie zwazajac na nic atakuja ciezarowki, a ostatnio marsz protestacyjny skonczyli wlamaniem sie na statek w porcie.Decydenci udaja,ze nic sie dzieje.

     Polubienie

   • KrisT said

    i jeszcze się smieja w Twarz! jakbym tak przypierdolił toby ten usmieszek zszedł wraz z uzębieniem z ich twarzy!

    Polubienie

    • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

     Jasne,ze sie smieja,bo widza,ze wlasne rzady olewaja autochtonow ,a ich holubia.Tylko nie wiedza,ze to holubienie jest do czasu.

     Polubienie

 13. miziaforum said

  A TERAZ NIE ZAWADZI POSŁUCHA MĄDREGO FACETA

  Polubienie

 14. belmont said

  troche nie na temat ale warto zobaczyc polecam https://youtu.be/Pn1xzeQy1Lk

  Polubienie

  • Marysia said

   Jak najbardziej na temat.Ludobojstwo na tle rasowym,religijnym,etnicznym.Teraz co sie dzieje?.Tak jak by podobnie…Ludy afrykanskie napuszczone na Europejczykow i vice versa…Duzo podobienstw…

   Polubienie

 15. Trak said

  Co Polacy mogą zrobić, aby … itd?

  Odpowiadam, bo dotarły do mnie, dość niepokojące informacje.
  Natychmiast wzmocnić służby na ZACHODNIEJ granicy (najsłabiej pilnowanej), ponieważ wkrótce, może nastąpić BUM!
  I, gdy nastąpi. Olbrzymia fala uchodźców (różnych) nadejdzie z tamtego kierunku. Dosłownie, skacząc sobie po głowach. Ci zaś, którzy hipotetycznie mają wejść od wschodu, nie wejdą, tylko tam gdzie są, się zatrzymają.
  Sytuacja na zachodzie robi się bardzo gorąca i nie jest to jedynie spowodowane nastrojami Niemców.
  Daję to pod rozwagę.

  Polubienie

 16. polskosc said

  Antypolska Amnesty International. Ładne uśmiechy do paskudnej gry.
  Antypolacy to wróg nr 1.
  http://niezalezna.pl/75958-wrzaski-duda-na-wawel-co-zrobila-szefowa-amnesty-international-ktora-protestowala-wideo

  Polubienie

 17. marek said

  http://newsweb.pl/2016/02/03/tymczasem-w-muzulmanskim-przedszkolu-ucza-dzieci-odcinac-glowy-w-rytm-wesolej-muzyki-video/

  Polubienie

  • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

   To sa ich religijne obrzedy siegajace tradycji starotestamentowych,czyli tzw. rytualny uboj.Poswiecenie owieczki jako ofiary dla boga Jahwe.Katolicy swietuja narodzenie Jezusa,pierwsza gwiazdke,swieto Trzech Kroli,a oni poswiecenie owieczki Bogu,zamiast dzieci..Stary Testament sie klania.

   Polubienie

   • Anna said

    A niech cię wszystkie owieczki zjedzą. Powołujesz się na Stary Testament a 10 Przykazań nie znasz – 5-te – NIE ZABIJAJ!

    Polubienie

    • KrisT said

     podobno muzulamanie tez mają napisanie „nie zabijaj” jak w kazdej religii….

     Polubienie

    • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

     Przeciez islam wywodzi sie z tego samego zrodla.Stary Testament to dzieje ludow semickich, na ktorego kartach krew sie leje strumieniami…moja droga.Niby bylo nie zabijaj,a zabijali.W Starym Testamencie masz opisy ofiar calopalnych w swiatyni i ofiarowania czynione z barankow.U katolikow tez jest czczony baranek.Chodza do kosciola i swieca te jajka w koszykach ,kielbache i cukrowego BARANKA i nie wiedza skad sie to wzielo.Ano wzielo sie od ichniego rzekomo Boga i napisane w Piecioksiagu mojzeszowym he he ..Muzulmanie uznaja Jezusa i jego matke,ale nie oddaja mu boskiej czci.Jest dla nich prorokiem.Brac sie za czytanie zrodel…i sie rozjasni..jak to z tymi ubojami jest i skad sie wziely ..he he

     Polubienie

     • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

      No i rozjasni sie,czemu zydzi i muzulmanie nie jedza wieprzowiny i maja w obrzedach uboj rytualny..Wycieczka do Starego Testamentu..ciekawa lektura..

      Polubienie

   • Anna said

    Idiotko, jeśli nie pojmujesz Boga i Jego intencji w nauczaniu to przynajmniej nie wprowadzaj w błąd fałszywą interpretacją!!!

    Polubienie

   • KrisT said

    hmm a od kiedy muzułmanie maja boga jahwe czy hwdw? (huj w dupe wszystkim)
    choć w obronie kraju przed zalewem islamskiej dziczy mogę walczyć z slowami Bóg,Honor, Oczyzna wolałbym walczyć z słowami honor, ojczyzna bowiem blizej mi do starosłowianskiej religii a nizeli narzuconej orędziem i ogniem!
    nie jestem przecim ale i nie jestem za bowiem wiem ile moja religia unicestwiła istnień ludzkich , z drugiej strony ta religia i wiara pozwoliła obroncom tego kraju nie ustepowac ani na krok.
    tak , sprzecznośc interesów ale nie jestem typem który działa szablonowo……

    Polubienie

    • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

     Od kiedy pytasz?.Temu bogu nadawali rozne imiona.Kazdy kto tworzyl nowa sekte nazywal boga po swojemu.Jedni jahwe,inni allah,a jeszcze inni Jezus jako jedna z trzech postaci.Moze warto sie zastanowic ,skad sie wziely te TRZY postacie boskie…nieprawdaz…?

     Polubienie

     • KrisT said

      wg starochinduskich pism mających po kilka, kilkadziesiąt tysiecy lat, na ziemi było duzo bogów… i duzo ras podporzadkowanym danym bogom więc pytanie skąd wzięły się 3 osoby boskie pomijam z oczywistych względów….. 😉
      w wedach jest wszysko opisane….

      Polubienie

 18. krab said

  Może wziąć przykład z Czechów ??? Niektóre instytucje trzeba niszczyć w zarodku !!
  Czechy: Siedziba organizacji zajmującej się pomocą tzw. uchodźcom obrzucona koktajlami Mołotowa
  Atak na siedzibę Niezależnego Centrum Społecznego Klinika, zajmującego się pomocą tzw. uchodźcom przeprowadziło około 20 zamaskowanych mężczyzn. Siedzibę zaatakowano kilka godzin po antyimigranckiej manifestacji. Napastnicy byli uzbrojeni w koktajle Mołotowa oraz kamienie.
  Budynek w którym znajduje się Niezależne Centrum Społeczne Klinika stanął w płomieniach. Znajdujący się w środku ludzie zdążyli się ewakuować. Sprawcom udało się zbiec. Policja na razie nie potrafi zidentyfikować i odszukać napastników.

  ndie.pl / Kresy.pl

  Polubienie

  • miziaforum said

   🙂 i dostali lanie radiowcy czescy z radia rządowego a policja odmówiła udzielenia im pomocy 🙂 Czesi o wiele wiele bardziej zdają sobie sprawe z tego że jeśli wpuszczą dzicz to bedzie koniec ich narodu , A

   Polubienie

   • KrisT said

    czesi mają oczy i widzą co się dzieje w krajach w ktorych pozwolono islamistom się panoszyć…..
    więc wolą dmuchać na zimne….

    Polubienie

   • krab said

    Tylko za naszą policję jakoś wstyd !!

    Polubienie

    • KrisT said

     bo myślą iz sa ponad prawem i maja się za nad ludzi chronionych prawem… nie odciera do nich iz przed drzwiami swego domu moga odstać jak zwykły kowalski napadnięty przez ciapatych, kosą pod żebra!!!!!!!!!!!!!!!!! albo ze ich kobieta,corka nigdy nie zostanie wydymana na 3 otwory równoczesnie!

     Polubienie

     • krab said

      A ja myślę, że my – społeczeństwo, swoją potulnością i poddaństwem sami wyhodowaliśmy takich zawiruszonych cyborgów.

      Polubienie

      • KrisT said

       nie to poprostu system ich tak wyszkolił… ale częśc się nie poddała i podziela nasze poglądy.
       tylko iz z drugiej strony stoi ich przełozony i patrzy na ręce…..
       a po drugie faktycznie trochę zbyt potulni sie staliśmy

       Polubienie

     • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

      Stoze porzadku tez nabiora rozumu.To do nich strzelaja jak do drobiu,bo sa na pierwszej linii i widza,ze cus jest nie tak z tym sprowadzaniem niepozadanych gosci.Glupota jest zastepowanie ich w opanowaniu tego rozbrykanego towarzycha.Maja przeciwnikow godnych siebie,bo z latwoscia paluja bezbronnych ludzi,ktorzy manifestuja i bronia swoich praw.Poza tym za robote ,ktora wybrali im sie placi,wiec niech scigaja bandziorow,bo latwo jest zabic mlodego czlowieka,rzucajac bojowy granat w manifestujacy tlum..

      Polubienie

 19. krab said

  No i Pudzianowski podjął wyzwanie – Pudzianowski: Zdelegalizować fundację „Hejtstop”, a jej pracowników rozliczyć za antypolonizm.
  Mariusz Pudzianowski twierdzi też, że wie kto na niego doniósł do prokuratury – „Zakompleksiona, sfrustrowana „kobieta” szkodząca normalnym ludziom. Joanna Grabarczyk z „Hejtstop” za życiową misję obrała sobie donoszenie do prokuratury na tych, którzy nie myślą tak samo jak jej przełożeni”
  Według „Pudziana” fundację trzeba jak najszybciej zamknąć – „Hejtstop trzeba jak najszybciej zdelegalizować a jej pracowników rozliczyć za antypolonizm. Polacy mają prawo wyrażać sprzeciw przeciwko wciskanym nam obcych kulturowo imigrantom, którzy gwałcą w Europie kobiety i terroryzują kierowców. Nikt nie ma prawa nam tego zabraniać ani nas straszyć konsekwencjami. Żaden systemowy „hejtstop” i jego marionetki. Zapraszam panią do rozmowy w tej sprawie .Ja jestem bardzo chętny do wymiany zdań, propozycja już padła ze strony Polsat ale z waszej strony nie ma chęci do konwersacji.”

  Facebook / Kresy.pl

  Polubienie

  • KrisT said

   byłem na ich stronie strasznie lewackie gowno….. mową iz zajmuja sie mową nienawisci to dlaczego nie wezmą za hasła anttygojowskie szerzone przez zydostwo?to nie jest rasizm? a strzelanie do palestynczykow i uważanie się za rasę panów też nie?
   a to iz czarny ,murzyn,neger moze obrażac nas białasami itp to tez nie jest mowa nienawisci?
   to iz islamiści mają nas za niewiernych ktorym trzeba obciąć główki to tez nie jest mowa nienawiści? to iz białe kobiety trzeba gwałcic a swoje miec za psy (islam) to tez nie jest mowa nienawiści?
   ataki na europeczykow to tez nie jest mowa nienawisci?
   mam nadzieję ze jakieś scierwo z hejtstop to czyta! poroszę o zgłoszenie w/w mowy nienawisci ludzi wyznań zydowsko, islamskich do prokuratury !
   a prawda jest taka iz ktos z hejtstop dostaje rządową kasę(dotacje) i ma ciepłą posadkę bo reszta jak mniewam odwala brudną robotę za free……co za banda moga podac sobie rekę z niejakim luntkiem….. to samo g…… grono……

   Polubienie

   • krab said

    To zdaje się fundacja założona i promowana przez platwusów

    Polubienie

   • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

    Tym srodowiskom,co ludzi nazywaja gojami i zwierzetami sie nie zajma takie paniusie,bo nie dostalyby cieplutkich bezpiecznych i dozywotnich etatow we fundacjach i poza tym oskarzone by zostaly o straszny antysemityzm.Cala tajemnica.

    Polubienie

    • KrisT said

     ale… pomysl , skoro one tak, to MY powinnismy robic to samo i na potęgę zgłaszać im „mowę nienawiści” w wykonaniu islamistów,zydów i negrów! dziesiątki zgłoszeń! i prosząc o pismo wyjaśniające co w/w kwesti zrobiono.
     Poprostu walczyć z nimi tym samym paragrafem na który się opierają.

     Polubienie

 20. mironik said

  http://o2.pl/hot/kupujesz-w-amazonie-aliexpress-czy-zalando-szykuja-sie-problemy-5959076708274817a

  Rząd przygotował ustawę o podatku od sprzedaży detalicznej. Uzyskane w ten sposób pieniądze będą finansować projekt 500+. To fatalna wiadomość dla użytkowników popularnego serwisu Aliexpress.com. Eksperci alarmują – wejście w życie ustawy oznacza koniec tanich zakupów w Chinach oraz w innych miejscach za granicą.

  Polubienie

  • polskosc said

   Podatek bankowy i od sklepów powinien być i to wysoki. Powinna iść w parze wyższa kwota od podatku dochodowego PiT np 12 tys zł rocznie.

   Polubienie

   • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

    Moze by przetrzepac kieszenie akcjonariuszom,roznym fundacjom,uciekinierom do rajow fiskalnych..i to porzadnie..bo tu sa miliardy wolne od wszystkich podatkow..jak skubac to wszystkich rowno..a nie tylko bidnych konsumentow..

    Polubienie

    • polskosc said

     Pisałem szybko i z błędem. Powinno być.
     „Podatek bankowy i od sklepów (usług) powinien być i to wysoki. Powinna iść w parze wyższa kwota wolna od podatku dochodowego PiT np 12 tys zł rocznie + progi podatkowe podobnie jak w innych państwach. Produkcja mało opodatkowana bo to łatwo przenieść za granicę. W aktualnej sytuacji jest konieczna obniżka wydatkó państwa i wyjawnienie wszystkich planowanych wydatków publicznych w internecie przed wydatkiem.”

     W ten sposób zyski banków i supermarketów by spadły. Ich aktualni właściciele by je wyprzedali a polacy odkupili.

     Polubienie

 21. Elba said

  Teraz i to najpilniej Polska potrzebuje dużej ilości min antypiechotnych jako zabezpieczenia przed nachodźcami, którzy mogą pojawić się już za miesiąc!!!

  Polubienie

 22. Anna said

  Zgrozą wieje, zatłukli maczetami Polaka w Angli
  „…do wracającej do domu pary podjechała Honda, z której wysiadło 3-4 zamaskowanych napastników. Uzbrojeni w maczety i noże mieli najpierw wygrażać Polakowi, a następnie go zaatakowali. Byli niezwykle okrutni.”
  Na jazdę hondą ich stać!!! na głowach mieli kominiarki
  http://www.fakt.pl/swiat/zabojstwo-polaka-w-anglii-zabojstwo-polaka-w-bolton,artykuly,609374.html
  http://www.rp.pl/Przestepczosc/160209416-Wielka-Brytania-Brutalne-zabojstwo-Polaka.html
  To śmierdzi ale niekoniecznie imigrantami.

  Polubienie

 23. […] CO POLACY MOGĄ ZROBIC ABY NAS NIE ZALAŁA POWÓDŹ ISLAMSKICH MORDERCÓW I ZBOCZEŃCÓW legalnie i … […]

  Polubienie

 24. […] CO POLACY MOGĄ ZROBIC ABY NAS NIE ZALAŁA POWÓDŹ ISLAMSKICH MORDERCÓW I ZBOCZEŃCÓW legalnie i … […]

  Polubienie

 25. […] https://miziaforum.wordpress.com/2016/02/06/co-polacy-moga-zrobic-aby-nas-nie-zalala-powodz-islamski… […]

  Polubienie

 26. […] https://miziaforum.wordpress.com/2016/02/06/co-polacy-moga-zrobic-aby-nas-nie-zalala-powodz-islamski… […]

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: