Miziaforum's Blog

Uwaga !! W SŁUBICACH MUZUŁMAŃSCY GWAŁCICIELE SZUKAJĄ OFIAR- informuje o zagrożeniu wojewoda !

Posted by miziaforum w dniu Luty 3, 2016


„„Chodzą grupami po 5-8 osób. Szczególnie wieczorami są hałaśliwi i zaczepni w stosunku do mieszkańców” – mówi lubuski wojewoda Władysław Dajczak.”

WIECEJ W LINKU

https://miziaforum.wordpress.com/2016/02/03/slubice-polska-pierwsze-pobicia-i-rabunki-islam-nadchodzi/

 

 

JA TEŻ OSTRZEGAM TEN FILM WYTŁUMACZY WAM POTENCJALNYM OFIAROM GWAŁTÓW W POLSCE CZYM ONI SIE KIERUJĄ I JAK MUZUŁMANKI TŁUMACZĄ TO ŻE GWAŁT TO NIC TAKIEGO I ŻE TO WINA KOBIET !!!

CO ZATEM ROBIC LEGALNIE W POLSCE ŻEBY SIEBIE OBRONIC DZIECI A NAWET DOMY I MIESZKANIA

JA ICH ZNAM – TO JUŻ TYLKO KWESTIA CZASU ZANIM DOJDZIE DO GWAŁTÓW MORDERSTW I POSPOLITYCH RABUNKÓW I POBIC

WIEC ROBIE CO MOGE ŻEBY WAM POMÓC

LINK

POLECAM NOSZENIE PAŁKI TELESKOPOWEJ , GAZU ŻELOWEGO !! inne to … , PARALIZATORA !!!

RESZTA WRAZ Z PODSTAWĄ PRAWNĄ W LINKU !!

https://miziaforum.wordpress.com/2015/11/21/artykul-specjalny-polaku-kupuj-legalna-bezpozwoleniowa-bron-palna-ostra/

I MAM TAKIE PYTANIE DLA CZEGO N.P KOWALSKI , BRAUN, CEJROWSKI , ZIEMKIEWICZ , MICHALKIEWICZ – W SWOICH ART – PUBLIKACJACH NIE NAPISALI RZETELNEGO PORADNIKA JAK SIE BRONIC , JAK SIE PRZYGOTOWAC NA KONFRONTACJE KTÓRA JEST PEWNA  W POLSCE …… PO MIEDZY POLAKAMI A DZIKUSAMI ISLAMSKIMI !!

PRZECIEŻ ONI MAJA O WIELE SZERSZY ODBIÓR MEDIALNY NIŻ JA ? …. RADA WEŹ SOBIE KUP BROŃ ZAŁATW POZWOLENIE ……… JEST CHUJA WARTA .. DLA CZEGO ??? 

TO SOBIE SPRAWDŹ JAKIE SĄ KRYTERIA OTRZYMANIA POZWOLENIA I JAK DŁUGO SIE CZEKA …

 

 

NIEBAWEM PRZEKONACIE SIE NA POLSKICH PRZYGRANICZNYCH MIASTACH CO CZEKA CAŁĄ POLSKE .. JUŻ NIEBAWEM !!

 

Komentarzy 58 to “Uwaga !! W SŁUBICACH MUZUŁMAŃSCY GWAŁCICIELE SZUKAJĄ OFIAR- informuje o zagrożeniu wojewoda !”

 1. marek said

  Polubienie

 2. mentronik said

  Polubienie

  • mentronik said

   witam co do pogodu w Polsce to zauważcie że chodzi tutaj o tereny rolnicze ,u mnie na dolnym śląsku jest dokłądnie tak jak mówiła pani >>>>>> załamanie pogodu przyszło po świetach i mrozy a pod koniec stycznia mam +10 za oknem i rosnie ,w Niemczech wczoraj było +18 w hiszpani +22 kilka dni temu ,więc załamanie pogody to nie tylko sprawa Polski ale też całego rejony aby stworzyć enenrgie sprawcza do tej przepowiedni ,to działa na zasadzie ,mówimy a wy macie czas aby to zmienic ,potem tworzy sie enenrgie i ona jest nad danym obszarem ,jezeli ludzie zmieniają śwaidomość i enenrgie nad przestrzenią ta przeowiednia i enenrgia sprawcza zostaje zamieniona lub transportowana na obszar gdzie nie odrobiono lekcji i tak moze byc porblem z zywnością na zachodzie europy a nasz rząd po rozmowach z Rosją moze złamac embargo i zacząc z nimi wspólprace i nie będzie u nas porblemów z zywnościa ale będa na zachodzie ,lub faktycznie nie odrabiamy lekcji i razem z unią zamienia sie wszystko

   Polubienie

   • Anna said

    Zmienia się położenie osi Ziemi, Ziemia się „przekręca”, co było wschodem będzie zachodem – coś w tym stylu. To nieuniknione, kiedyś już tak było ale nie ma o tym wiedzy bo chyba nic po tym wydarzeniu nie pozostało. Raczej nie mamy na to wpływu 😦

    Polubienie

  • polskosc said

   MonitorPolski to wielka sekta i portal manipulacji najbardziej naiwnymi. Oczywiście czasem wrzucą tam coś ciekawego na przynętę dla naiwnych.
   Szkoda czasu na bajki w jasnowidzów i na sprowadzanie tego bloga to poziomu sekty i psychuszek.

   Polubienie

 3. Noch said

  Polka została zaatakowana w Goerlitz. Nieznany mężczyzna, grożąc nożem, próbował ją zgwałcić.

  Jak informują dziennikarze Sächsische Zeitung, wczoraj po południu, w Goerlitz napadnięto Polkę. Kobieta wracała z joggingu, na parkingu została zaatakowana przez nieznanego sprawcę. Mężczyzna groził jej nożem i namawiał do stosunku

  Polubienie

 4. Dag. said

  Część użytkowników przyklasnęła akcji, a część ją skrytykowała – jako bezprawną.
  Grupa w ten sposób odpowiedziała na zarzuty:
  „Bardzo dziękujemy za zainteresowanie tematem, odpowiadając na pytania dlaczego i na jakiej podstawie prawnej został ujęty ten ‚biedny’ Syryjczyk zadawane przez przedstawicieli multi – kulti, odpowiadamy: czytajcie ze zrozumieniem tekst na widok naszego patrolu uciekał to po pierwsze, po drugie nie miał prawa pobytu na terenie RP, po trzecie to jest POLSKA a nie Niemcy i jak komuś się nie podoba i chce bronić ‚biednych imigrantów gwałcących w grupach kobiety’ wyjazd z kraju bo my bezczynnie patrzeć na to nie będziemy pajace” – zachowaliśmy oryginalną pisownię.

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/dolnoslaskie/news-pogon-za-syryjskim-uchodzca-w-zgorzelcu-to-jest-polska-a-nie,nId,2139158#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

  Polubienie

 5. mentronik said

  Ludzie wszystko jest spowodowane od 5 lat wydobywających się extremalnie toksycznych cięzkich i gorących pierwiastków z Fukushimy Daiichi. Paliwo jakie było w Fukushimie do napędzania reaktorów jest aż od 1 do 2 milionów razy gorsze od tego co było w Czarnobylu. I jest jeszcze jedna zazadnicza róznica między Fukushimą a Czarnobylem. Otóż Czarnobyl to był 1 średnio mały reaktor który ponoć się stopił w 30 % ale zasadniczą różnicą jest to że stopienie reaktora zastało zatrzymane i zaklejone i przysypane po uwaga 10 dniach i nie trzeba było już lać nieustannie wody żeby chłodzić stopione paliwo. A w Fukushimie mamy 3 pełne potwierdzone największe reaktory w których jest po 91 ton paliwa plutonowo uranowego typu MOX (mieszanka 1-2 miliony razy groźniejsza od Czarnobylskiego). Do tego szlak trafił basen na zużyte paliwo w Reaktorze 3 a on jest jeszcze gorszy niż 3 stopione reaktory ! Wszystkie zmiany organizmów i pogody, wysychanie zbiorników wodnych, rozstapianie lodowców są spowodowane Fukushimą ! A na domiar tej największej katastrofy na ziemi Fukushima nigdy nie została zatrzymana i codziennie produkuje 300-400 ton a nawet więcej radioaktywnie silnie skażonej wody która wpada prosto do oceanu i zabija caly ocean i wszystko nawet nas na raty przez oddychanie jedzenie i picie.

  Panie Marku w Polsce były ekstremalne rzeczy w 2015roku – mogę panu udowodnić – pokazująć stan jezior i rzek bo dokładnie robiłem zdjęcia stan poziomu wód. (ponad metr mniej). Gdyby zapory w miejscach newralgicznych nie były by otwarte maksymalnie nie płyneły by rzeki całkowicie.
  Ziemia się trzęsie bardzo – w Polsce też – raz aż sie sam przestraszyłem i nie mogłem uwierzyć – myślałem że mam ciarki w nogach bo leżałem wtedy w łóżku.

  Cała ta nagonka niedouczonych (mam na myśli tych afrykanów imigrantów pseugo uchodzców) jest do tego żeby zacząć wojnę z powodu Fukushimy – chcą zabić jak najwięcej się da bo zacznie się fala raka od 5 lat pochłaniania radioaktywnego powietrza/wody/jedzenia. Co do krwi – oczywiście że może coś takiego zmienić kilka gorących atomów które strzelają nieustannie w organiźmie w nasze krwinki (bo tak właściwie się dzieje u osób które pilnują zdewastowanych reaktorów.)
  Daje tu wam stronę którą już ne długo zlikwidują dlatego róbcie zdjęcia lub zapisujcie te strony lub róbcie film obrazu z komputera/laptopa.
  Wyjaśniam o co chodzi w wynikach które będziecie przeglądać.
  Jeśli w 1 kilogramie mięsa jest 0.320 Bg/kg to znaczy że jeśli zjemy 1 kilogram europejskiego mięsa to w naszym organizmie będziemy dostawać 320 razy na sekundę strzałem promieniowania z każdej tej cząsteczki cezu 137 – podawali tez tam wcześniej stront 90 ale boją się i przestali podawać. Grzyby miały w 2012/3/4 rekordowe promieniowanie nawet ponad 82.000Bq/kg – kilogram grzybów z pewnością nas zabije po x latach gdzie x to od 1 do 9 lat ale przy takiej dawce strzałów na 100% wcześniej mutacji ulegnie krew i organy… (człowiek ma miliony podziałów komórek dziennie a im młodszy tym jeszcze bardziej narażony bo podziałów ma extremalnie dużo.) Działają grzyby na stronie 560.000 760.000 koło Polski ! To jest prawdziwy realny Fallout na ziemi.
  Wiecie czemu o każdym bzdurnym końcu świata zawsze wiedzieliście (a było już ich tyle że fiu fiu…) mimo że wtedy nawet nie było internetu ? Dlatego że to były bzdury wyssane z palca podawane przez media i drogą z ust do ust przez każdego. A dziś jak mamy prawdziwą apokalipsę na skalę całej ziemi to nikt o tym nic nie mówi – cisza jak makiem zasiał i to jest właśnie dowód na to że mamy pozamiatane na amen…

  http://tinyurl.com/px8ryqz

  Na zmiany na ziemi jest temat „Poziom wody w jeziorze Bajkał nadal się
  zmniejsza” to nie są żarty – skutki stopionych reaktórów w Japonii NIE
  zostaną problemem w Japonii o którym moża sobie zapomnieć i zignorować.
  To jest ta sama energia która zamieniała ekstremalnie szybko wodę w parę
  by napędzać turbiny w elektrowni – tyle że teraz ta energia pogrzewa
  ale całe środowisko na całej planecie. Czemu jak pada deszcz w Polsce
  przez cały dzień to na następny dzień jest już właściwie sucho i nie ma
  nawet większego błota ? Czemu zanim spadł u nas śnieg to drogi gruntowe i
  piaskowe aż się kurzyły mimo że było -x’C ? Nie da się oddychać jak
  samochód minie po takiej drodze tak się kurzyło jak by było +35’C latem :
  / ? Było i kurzyło się właśnie tak samo. Rolników unia zrobiła na szaro
  – bo były właśnie warunki suszy że można było ogłośić pewien stan
  klęski ale uciszyli i wszystkich zbyli…

  Merkelowa wie co robi bo doskonale wie o stopionych reaktorach i skażeniu. Te wszystkie absurdy i wymówka że idą po socjal jest tylko wymówką dla idiotów oglądających TV i internet też. To wszystko i tak się skończy wojną i rakiem – płacz i smutek w oczach bo to prawda…

  Polubienie

 6. mentronik said

  SZOKUJĄCY DOKUMENT! TAJNE MIĘDZYNARODOWE MEMORANDUM, WCHODZĄCE W ŻYCIE Z DNIEM 1 MAJA 2016 ROKU

  W dniach 25-29 czerwca 2014 roku w Strasburgu zostało podpisane tajne Międzynarodowe Memorandum, „ΥΠΕΡΜΝΗΜΟΝΙΟ – Memorandum”, które wchodzi w życie z dniem 1 maja 2016 r. Pełny tekst tego Memorandum, w tłumaczeniu z języka angielskiego na język grecki, umieszczono 14 sierpnia 2014 roku i ponownie opublikowano 6 września 2014 roku na portalu internetowym http://apokalypsisnow.blogspot.ru/2015/04/blog-post.html
  z artykułem – komentarzem «ΣΟΚ! ΔΙΑΒΑΣΤΕ, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΕΝΑΡΙΟ ΤΡΟΜΟΥ! Η ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΤΟΥ ΟΛΟΚΛΗΡΩΤΙΚΟΥ ΣΚΟΤΟΥΣ», czyli „Szok! Czytajcie, to nie jest scenariusz terroryzmu! To zgoda wszystkich sił zła.”

  Memorandum – ΥΠΕΡΜΝΗΜΟΝΙΟ-MEMORANDUM dotyczy bezpośrednio Współpracy w dziedzinie polityki – zarządzania i religii między Unią Europejską a Rządem Greckim, Cerkwią w Konstantynopolu „Poza Istanbulem”, Chrześcijańskimi Cerkwiami Prawosławnymi, Kościołem Katolickim, Rządem Rosyjskim i Rządem Republiki Cypru.

  Sens niniejszego Memorandum sprowadza się do ustanowienia NOWEJ PLANETARNEJ RELIGII – nowej religii planetarnego – MUDANA RELIGIO ADUNATA wraz z nowym typem społeczeństwa, kultury, moralności, edukacji, opieki medycznej, a ściślej mówiąc, projektu kompletnej reorganizacji Cerkwi i społeczeństwa, stworzenie anty-Cerkwi i społeczeństwa – państwa Antychrysta. Dokument ten ujawnia przyczyny zachodzących obecnie wydarzeń w Grecji, Rosji, dowodzi niezbicie o pewnym jednolitym i mocnym węźle identyfikacji elektronicznej, homoseksualizmie, nowej moralności, edukacji i reformach religijnych. W świetle tego dokumentu zrozumiałymi stają się też transformacje w sferze edukacji religijnej, jak również przyczyny pośpiesznego zwołania w Konstantynopolu w 2016 roku w dniu Zesłania Ducha Świętego (Pięćdziesiątnicy) Wszechprawosławnego (Pan-prawosławnego) Soboru. Cel jest jeden – zniszczyć Cerkiew Prawosławną, przemienić ludzi w bydło.

  Znani hierarchowie, którzy podpisali to Memorandum, o ile rzeczywiście podpisali, do czego mamy wątpliwości, ponieważ wśród nich są podpisy takich prawdziwych pasterzy Cerkwi Chrystusowej jak archimandryty Efraima, metropolity Morfskiego Neofity, który jest uczniem Świętego Starca Paisiusza ze Św. Góry Athos, a także metropolity Vostrskiego Tymoteusza; to oni wyrazili całkowity brak wiary w Boga w Trójcy uwielbianego i czczonego, wyrzekli się swoimi podpisami Prawdziwego Boga i przygotowali sobie wieczne męki piekielne. Jednak, i my to podkreślamy, nie mamy wątpliwości o tym, że dokument ten jednak jest realnym „planem działania” sił masońskich, w dużej mierze wyjaśniającym reformy, już zrealizowane w naszym społeczeństwie.

  Memorandum podpisali:

  A. Przewodniczący Parlamentu Europejskiego Herman Van Robey

  B. Przedstawiciel rządu greckiego Minister Edukacji Andreas Loverdos

  C. Przedstawiciel Cerkwi w Konstantynopolu, poza Konstantynopolem, metropolita Ikonium Feoklitos, Azja Mniejsza

  D. Przedstawiciel słowiańskich patriarchatów i rządu rosyjskiego, arcybiskup Hilarion Wołokolamski, Rosja

  E. Przedstawiciel Świętej Góry Athos Igumen Efraim Vatopedski

  F. Przedstawiciel Cerkwi Cypru i rządu Cypru, metropolita Neofita Morfski i Trimifuncki Barnaba

  G. Przedstawiciel Cerkwi Antiocheńskiej, Eliasz Tripolski

  H. Przedstawiciel Cerkwi Aleksandrii, Bazyli Tripolski

  I. Przedstawiciel Cerkwi Jerozolimskiej Tymoteusz Vostrski

  ***

  TEKST MEMORANDUM (w skróconej wersji)

  WPROWADZENIE

  Podpisane w Strasburgu 25-29 czerwca 2014 r.

  Memorandum wchodzi w życie z dniem 1 maja 2016 roku i do 16 sierpnia 2020 r.

  Nasza odpowiedzialność i uprawnienia polegają na tym, aby wdrożyć Reformy w okresie obowiązywania Memorandum. Memorandum może przedłużyć swoje działanie lub może zacząć swoje stosowanie przed terminem.

  MEMORANDUM o Funduszach Ubezpieczeniowych w Grecji, na Cyprze i w Unii Europejskiej

  ARTYKUŁÓW 11
  Artykuł 1: Konsolidacja funduszy ubezpieczeniowych w Grecji do 09/18/2019,
  1. Socjalne zabezpieczenie Służby Zdrowia, Urząd Kredytowy
  2. Ubezpieczenie Rolnictwa i Pracy
  Artykuł 2: Konsolidacja Wypłat Emerytalnych w wysokości 560 € w dwóch etapach (2) od 30.09.2017 i 365 € do 30.9.2020
  Artykuł 3: Wydanie Karty Elektronicznej wszystkim osobom, ubezpieczonym w Jednolitym Systemie Elektronicznym w ciągu 365 dni. Po zakończeniu (terminu ważności) Karty, jest ona automatycznie aktualizowana w Instytucjach (Fundusze Ubezpieczeniowe) na kolejne 365 dni itd. Od 01.12.2017 należy zmienić Kartę.
  Artykuł 4: Urzędy zostają otwarte (pracują) we wszystkie niedziele w roku od 12 godz. Instytuty pozostają otwarte we wszystkie niedziele w roku od 12 godz. od północy do 8 godz. (20-tej) po południu, z wyjątkiem 8 miesiąca. Realizacja reformy od 01.01.2017.
  Artykuł 5: Dniem wolnym dla organizacji ubezpieczeniowych jest sobota w ciągu całego roku.
  … ..
  Artykuł 11: Później należy dokonać połączenia Urzędów w jeden (1) od 16/8/2020

  MEMORANDUM – YPERMNIMONIO w dziedzinie edukacji

  Artykułów 12
  Artykuł 1: Edukacja wielokulturowa we wszystkich placówkach edukacyjnych w kraju, od 9.11.2016.
  Artykuł 2: Anulowanie świąt religijnych i narodowych we wszystkich instytucjach edukacyjnych, od 9.11.2017.
  Artykuł 3: Likwidacja cerkiewnego (religijnego) nauczania uczniów, od 11.11.2016
  Artykuł 4: Obowiązkowe nawiedzenie (wizyta) synagogi i meczetu islamskiego przez wychowanków szczebla szkoły z greckim językiem wykładowym (demotyką) i stopniowo na poziomie Gimnazjum i Liceum, od 11.11.2016.
  Artykuł 5: Wprowadzenie do poziomu wykształcenia szkoły z demotyką (szkoła podstawowa) lekcji na temat edukacji seksualnej, od 09.11.2016 i wydawanie bezpłatnych prezerwatyw dla wszystkich uczniów według poziomu edukacji w szkole podstawowej, od 10.11.2016.
  Artykuł 6: Rezygnacja z lekcji o greckiej historii, usunięcie informacji o Greckim Powstaniu, wprowadzenie lekcji o Europejskim Renesansie, poświęconej głównie pytaniom o Francuskiej i Włoskiej Rewolucji Garibaldiego w 1843 roku. Reforma rozpoczyna się od 11.12.2018.
  Artykuł 7: Praktyczna realizacja kursu edukacji seksualnej na wszystkich poziomach edukacji szkolnej, od 11.12.2017.
  Art. 8: Zniesienie narodowych świąt i festiwali, od 16.10.2016
  Artykuł 10: Zniesienie Wydziałów Teologicznych na Uniwersytetach, od 16.10.2016. Przekształcając je w Wydziały Religioznawstwa jako Katedry Wydziału Filozofii. Usuniecie kursu edukacji religijnej na wszystkich poziomach edukacji szkolnej, począwszy od 09.11.2016, i wprowadzenie lekcji religioznawstwa, od 09.12.2016.
  Artykuł 11: Rezygnacja z wielu profesorów na różnych poziomach kształcenia i wprowadzenie Internetu, od 01.01.2017
  Artykuł 12:
  12 A: Wprowadzenie obrazów – slajdów na lekcjach edukacji seksualnej, od 19.09.2016.
  12 B: Wprowadzenie elektronicznej identyfikacji studentów (uczniów), od 20.09.2017.
  12 C: Wprowadzenie elektronicznych e-Baras (mamy tu na myśli jedynie kody kreskowe lub coś podobnego do nich) bezpieczeństwa we wszystkich szkołach i na uniwersytetach oraz wprowadzenie studentów-nauczycieli w szkołach i na uniwersytetach z Kartą Bezpieczeństwa.
  12 D: Przekształcenie placówek oświatowych i zakładów akademickich na miejsca o wolności seksualnej, od 17.09.2017
  12E: Wolność seksualna studentów, od 16.09.2016.

  MEMORANDUM – YPERMNIMONIO o Cerkwi (Kościele)

  Artykułów 15:
  Artykuł 1: Specjalny
  1A: Reforma Kościelnej (Cerkiewnej) Służby Bożej. W szczególności: czas, rozkład nabożeństw. Sezon zimowy: Sprawowanie Boskiej Liturgii (Mszy św.) w niedziele od 10 rano do 11:30. Sezon letni: Boska Liturgia (Msza św.) w niedzielę po południu, o 7:30 (19.30), o 9-tej wieczorem (21-ta). Reforma rozpoczyna się, od 17.10.2017.
  1B: Usunąć ikonostasy z cerkwi, od 26.10.2017.
  1C: Wprowadzenie ikon według wzorca epoki Odrodzenia – zastąpienie bizantyjskiej mentalności, od 01.03.2017: 1
  1D: Wprowadzenie organów – instrumentów muzycznych w Cerkwi, od 01.03.2017.
  Artykuł 2:
  2A: Znieść obowiązkowe noszenie strojów przez kapłanów poza kościołem (cerkwią) od 15.08.2017.
  2B. Usunięcie bród i włosów u duchowieństwa, od 1.5.2017.
  Artykuł 3: Rezygnacja z czuwania w poświęconych świątyniach i klasztorach, od 14.08.2018.
  Artykuł 4: Usunięcie Świętych – antysemitów, od 15/08/2016
  Artykuł 5: Wprowadzenie antyrasistowskiego kierunku kazań dla całego duchowieństwa, wszystkich stopni kapłańskich, od 15.09.2016.
  Art. 6: Usunięcie antysemickich śpiewów we wszystkich cerkwiach (kościołach) chrześcijańskich, od 16.09.2016
  Artykuł 7:
  7A: Usunąć Jutrznię w Chrześcijańskich Cerkwiach Prawosławnych, od 16.09.2016
  7B : Wprowadzenie nowych nabożeństw, następujących po sobie we wszystkich chrześcijańskich cerkwiach (kościołach), od 16.09.2017.
  7 C: Wprowadzenie świąt otaczającego środowiska w dniu 5 czerwca każdego roku i 21 grudnia oraz poświęconego Matce Ziemi – 14 kwietnia. Początek reformy 20.09.2016
  7D: Wprowadzenie święta żydowskiego Holokaustu, z określonym nabożeństwem dla wszystkich chrześcijańskich cerkwi (kościołów). Święto należy obchodzić (3) razy w roku, zwłaszcza 27 stycznia, 21 kwietnia, w drugą niedzielę (tygodniu?) po chrześcijańskiej Wielkanocy, zwaną Św. Tomasza. Początek reformy 01.07.2016.
  7 E:. Usunąć wszystkie narodowe święta wszystkich Kościołów (Cerkwi) Chrześcijańskich, od 15.7.2017
  Artykuł 8:
  8A: Zreformowanie wszystkich świąt chrześcijańskich Kościołów (Cerkwi) Chrześcijańskich (Uwaga: nie pisze się od jakiego czasu wprowadza się do stosowania).
  8B: Wprowadzenie nowych świąt w Kościele (Cerkwi) Chrześcijańskiej,
  8C: Usunąć niedostępność wejścia do wszystkich Cerkwi (Kościołów) Chrześcijańskich, od 17.4.2017.
  8D: Wejście do ONZ, która będzie sprawować opiekę nad jedyną Chrześcijańską Cerkwią (Kościołem), od 15.07.2017.
  8E: Pytanie: Jerozolima stanie się stolicą duchową, od 01.05.2017.
  8 F: Dokonać zniesienia Patriarchatów Jerozolimy, Aleksandrii, Antiochii i Słowiańskich Patriarchatów, za wyjątkiem Patriarchatu Moskiewskiego, od 01.05.2017
  8 G: Pozostaną tylko trzy Patriarchaty Zjednoczonej Cerkwi (Kościoła) Chrześcijańskiego, to jest: Patriarchat Rosyjski, Patriarchat Rumuński i Patriarchat Konstantynopola, od 01.05.2016.
  8: Przemiana szkół cerkiewnych (kościelnych) na szkoły religioznawstwa we wszystkich Cerkwiach (Kościołach) Chrześcijańskich, od 17.7.2017.
  Artykuł 9
  9А: Otwarcie Chalkińskiej Szkoły Teologicznej (na wyspie Chalki w Turcji), od 17.7.2017.
  9 B: Grecka Cerkiew przejmuje opiekę nad utrzymaniem z funduszy własnych i Unii Europejskiej muzułmańskich domów modlitwy.
  9C: Także (Cerkiew Grecji) przejmuje opiekę nad buddyjskimi domami modlitwy i w ogóle wszystkich wierzeń religijnych, od 01.09.2016.
  9 D: Lekcje dla wszystkich wierzących wszystkich wyznań religijnych, we wszystkich ośrodkach religijnych, wszystkich Chrześcijańskich Cerkwi (Kościołów), od 20.09.2016
  Artykuł 10
  10 A: Wprowadzenie nowych wieloreligijnych nabożeństw z instrumentami muzycznymi we wszystkich Chrześcijańskich Cerkwiach (Kościołach), od 20.05.2017.
  10 B: Przyjmowanie we wszystkich świątyniach instrumentów muzycznych i organizacja koncertów, nie tylko religijnych, w świątyniach religijnych, od 20.10.2017
  10 C: Prowadzenie koncertów antyrasistowskich i antyfaszystowskich wewnątrz i na zewnątrz cerkwi (kościoła), jako regularnie prowadzonych przez Cerkwie (Kościoły) Chrześcijańskie, od 01.05.2017.
  10 D: Zniesienie ZAKAZU WJAZDU na Świętą Górę Athos, od 01.06.2017
  10 E : Przyjęcie przez Chrześcijańskie Cerkwie (Kościoły) federalnych multiorganizacji, od 1.9.2017.
  10 F: Przyjęcie przez ONZ Rządu Światowego dla międzynarodowych stowarzyszeń, od 1.09.2018
  Artykuł 11
  11A: Przyjęcie przez Watykan pierwszej roli w Cerkwi (Kościele) Chrześcijańskim, od 15.08.2017.
  11B: Wprowadzenie Katolickich (tj. Papieskich) mnichów i katolickich klasztorów oraz mnichów ze starożytną grecką Liturgią na Świętą Górę, od 20.11.2017 do 18.08.2018.
  11C: Przyjęcie kolejki linowej na Świętej Górze – smart system (inteligentne systemy) – starożytnych kultowych posągów – przekształcenie Athosu w ekologiczny archaiczno – bizantyjski internat-państwo – z niezależnym zarządzaniem państwowym – przekształcenie go w nowy ośrodek nowego trendu chrześcijańskiego i nowej muzyki cerkiewnej (kościelnej), od 1.4.2018.
  Artykuł 12: Zgoda Chrześcijańskich Cerkwi (Kościołów) na to, że wchodzą one już do nowej ery, New Age (epoki), od 2016 roku
  Artykuł 13
  13A: Od 17.7.2017 przeniesienie Patriarchatu Ekumenicznego (Powszechnego) na wyspę Patmos w Grecji lub na Górę Athos, lub do Samotraki, czyli stworzenie trzech (3) ośrodków Patriarchatu Ekumenicznego.
  13 B: Ustanowienie liderów (przywódców) Cerkwi (Kościołów) Chrześcijańskich w wieku od 28 lat i starszych, od 11.1.2017.
  Artykuł 14
  14A: Organizacja sympozjów dotyczących problemów ekologii, konferencji i międzynarodowych stowarzyszeń na wyspach Grecji, a także na Cyprze i na Świętej Górze.
  14B: Zaakceptowanie przez Cerkwie (Kościoły) Chrześcijańskie likwidacji państw narodowych i tworzenie stowarzyszeń, takich jak multi-kraje, multi-ośrodki, multi-kulturowe, wielowyznaniowe i religijne państwa – formacje, takie jak Patriarchat Ekumeniczny, od 15.8.2017
  14 C: Likwidacja lektorów psalmów w chrześcijańskich cerkwiach (kościołach) i wprowadzenie chórów, od 16.10.2014 r.
  Artykuł 15
  15A: Powyższe porozumienia zostaną ratyfikowane przez Sobór Powszechny Chrześcijańskiej Cerkwi Prawosławnej, od 19.6.2016 do 09.07.2016.

  Powyższe umowy zostały ratyfikowane przez:
  • Przewodniczący Parlamentu Europejskiego, Herman Van Rompuy,
  • Przedstawiciel Rządu Greckiego Minister Edukacji Andreas Loverdos
  • Przedstawiciel Patriarchatu Ekumenicznego, Feoklitos Ikonium
  • Przedstawiciel Świętej Góry opat Efraim
  • Cerkiew i państwo Cypru, biskup Tremifuncki Barnaba, metropolita Neofita Morfski
  • Dla Patriarchatu Jerozolimy metropolita Vostryjski Tymoteusz
  • Dla Patriarchatu Aleksandrii arcybiskup Basyli Tripolski
  • Dla Patriarchatu Antiochii, arcybiskup Eliasz Tripolski
  • Dla wszystkich słowiańskich Cerkwi Prawosławnych i Państwa Rosyjskiego, arcybiskup Hilarion Wołokołamski
  • Dla Watykanu, kardynał Walter Kasper

  15B: Przejęcie od Patriarchatu Jerozolimy wszystkich chrześcijańskich miejsc pielgrzymek w celu przekazania ich czterem administracyjno – zarządzającym organom: ONZ, UNESCO, Cerkiew Rosyjska, Watykan, rozpoczęcie realizacji od 01.05.2017.
  15 C: Artykuł wyjaśniający: wszystkie części składowe majątku będą pod bezpośrednim zarządem wyżej wymienionych Chrześcijańskich Cerkwi Prawosławnych, Kościołów wraz z władzami państwowymi i ponadpaństwowymi.

  MEMORANDUM – YPERMNIMONIO w sprawie szpitali i opieki zdrowotnej

  Artykułów 8
  Artykuł 1: Szpitale zostaną podzielone dla ludzi starszych i młodych według wieku. Będą oni badani i leczeni w różnych miejscach, od 08.09.2017.
  Artykuł 2: Wejście do szpitala możliwe tylko z kartą ubezpieczeniową, w przeciwnym razie wejście będzie zakazane, od 8.9.2017.
  Artykuł 3:
  3A: Szpitale, jak zostanie ustalone, od 01.08.2017
  3B. Utworzenie specjalistycznych szpitali więziennych, od 16.9.2017
  Artykuł 5: Elektroniczna identyfikacja obywateli od 17.6.2017 dla wszystkich usług, ale nie dla szpitali.
  Artykuł 6: Likwidacja wielu medycznych specjalności, od 17.8.2017.
  Artykuł 7: Scalanie szpitali i tworzenie wielofunkcyjnych ośrodków szpitalnych, od 17.08.2017.
  Artykuł 8
  8A: Wprowadzenie kart zdrowia dla wszystkich obywateli, lekarzy, od 19.9.2017.
  8B: Likwidacja ośrodków opieki zdrowotnej i hospicjów (?-od tł.), od 19.9.2017.

  MEMORANDUM – YPERMNIMONIO w sprawie reformy administracyjnej

  Artykuł 1: Elektroniczna identyfikacja wszystkich obywateli Unii Europejskiej i Państwa Rosyjskiego, od 16.6.2017. Przyjęcie artykułu przez wszystkie cerkwie (kościoły) chrześcijańskie.
  Artykuł 2:
  2 A: Rezygnacja z suwerenności państwowej – przyjęcie powstania Państw Federalnych, zjednoczonych w regiony – ze stolicą regionów, realizacja od 17.10.2017.
  2B. Przyjęcie do Federacji Cypru, od 14.08.2017
  2 C: Przyjęcie ONZ jako najwyższego organu, od 10.7.2017, dla wszystkich religii świata.
  2D: Tworzenie centrów religijnych WCC na całej planecie, jak Famagusta na Cyprze 14.8.2018 – w Konstantynopolu dwóch ośrodków religijnych w świątyniach św. Jerzego, św. Fanuriusza, Św. Zofii z Konstantynopola, od 14.8.2018.
  Artykuł 3: Legalizacja wszystkich imigrantów we wszystkich państwach Unii Europejskiej, bez ograniczeń, od 19.11.2016.
  Artykuł 4:
  4A: Podjęcie działań dotyczących homoseksualizmu (chodzi o gejowskie parady i pochody) – aby mogły one swobodnie i regularnie odbywać się na wszystkich ulicach miast Unii Europejskiej, od 16.8.2016.
  4B: Uznanie małżeństw homoseksualnych i małżeństw transseksualistów i adopcji dzieci przez homoseksualistów, od 16.5.2016
  4 C: Uznanie stosunków seksualnych od wieku 19 (?) lat jako dorosłych, od 18.05.2016.
  4 D: Uznanie wolności seksualnej w telewizji i w prasie oraz wolna dystrybucja różnego rodzaju licznych czasopism pornograficznych na wszystkich poziomach edukacji, od 18.11.2016.
  4 E: Tworzenie charytatywnych domów opieki w pobliżu wszystkich instytucji edukacyjnych na wszystkich poziomach edukacji w całej Unii Europejskiej – oraz w obozach dla wojskowych, od 19.12.2016.
  4 F: Nauczanie na wszystkich poziomach edukacji pięknej erotycznej przyjemności, od 22.12.2017, nie tylko przez profesorów, ale i zwykłych pracowników.
  Artykuł 5: Uznanie w Internecie wolności dla pornografii dziecięcej, ale tylko od 14 lat i starszych, od 24.12.2017.
  Artykuł 6:
  6 A: Znieść święta narodowe i uznać rząd światowy, od 10.12.2016.
  6B: Legalizacja homoseksualizmu w placówkach oświatowych – nauczanie homoseksualizmu w placówkach oświatowych, od 20.9.2016.
  Artykuł 7:
  7A: Legalizacja nowych kultów – New Age, od 21.9.2017.
  7B: Usunięcie greckiej flagi i flag w całej Europie, zniesienie świąt religijnych w Europie, od 1.3.2017
  7 C: Wprowadzenie festiwali ekologicznych, od 21.3.2017.
  7 D: Usunięcie flag greckich i bizantyjskich, które znajdują się na budynkach edukacyjnych, użyteczności publicznej i świątyniach, od 20.04.2017.
  7 E: Stworzenie klasztorów z mnichami i mniszkami wszystkich wyznań i religii w krajach Unii Europejskiej i na Świętej Górze, od 17.03.2018.
  Artykuł 8:
  8A,8B: Przyjęcie partnerstwa cywilnego i gejów oraz usunięcie w całej Unii Europejskiej obowiązkowych ślubów religijnych i cywilnych, od 21.10.2017.
  8C:. Uznanie kremacji zmarłych, od 01.05.2016
  8D: Usunięcie w UE pogrzebów religijnych i stopniowe wprowadzanie obowiązkowego spalania – kremacji zmarłych, od 20.5.2016.
  8E: Przyjęcie kremacji przez Cerkiew (Kościół) oraz tych, którzy chcą pogrzebu religijnego, od 22.5.2016.
  8F: Usunąć ze stosowania w Unii Europejskiej, ślubowania i przysięgi religijnej w Parlamencie, przez polityków, gubernatorów, burmistrzów, studentów, itp., od 23.5.2016.
  8G: Usunąć błogosławieństwo wodą świętą w parlamencie, w instytucjach edukacyjnych i państwowych, jeżeli jest to stosowane w UE, od 24.5.2016
  Artykuł 9:
  9A: Usunąć przysięgę w parlamencie w całej UE, od 25.5.2016.
  9B: Usunąć błogosławieństwo wodą świętą we wszystkich placówkach oświatowych, od 9.1.2016.
  9C: Odwołanie obowiązkowego chrztu dzieci i prowadzenia ksiąg urodzeń, od 09.12.2016.
  9 D: Tworzenie archiwów elektronicznych we wszystkich instytucjach edukacyjnych, uniwersyteckich i instytucjach o charakterze publicznym, urzędach i ministerstwach we wszystkich krajach Europy, aby wprowadzić system odcisków palców i skanowania tęczówki oka, aby wszyscy obywatele, studenci, nauczyciele, i przywódcy polityczni zostali wprowadzeni do tych systemów na wyżej wspomnianych kryteriach. Realizacja od 27.7.2017 do 29.10.2017.
  Artykuł 10:
  10A: Tworzenie wielonarodowych i nie narodowych armii według standardów NATO, od 30.1.2017, z równoczesnym zniesieniem w UE obowiązkowego okresu służby wojskowej.
  10 B: Elektroniczny podpis dla wszystkich obywateli, w stosunkach z państwem wielonarodowym UE; obywatele rozpoczną te operacje od 30.3.2017.
  Artykuł 11
  11 D: Od dnia 1.05.2016 utworzenie Europejskiego Urzędu do spraw Reform.
  11 E: Od 01.05.2016 utworzenie Europejskiego Biura do spraw Reform z kapitałem zakładowym 800.000.000 euro.
  11 F: Utworzenie regionalnego Stowarzyszenia Śródziemnomorskiego ze wszystkimi stowarzyszonymi krajami śródziemnomorskimi, od 13.7.2017. Europejski organ koordynujący będzie miał swoją siedzibę na Świętej Górze Athos od 17.12.2017.
  11Z: Utworzenie Biura Ekologicznego do spraw Reform, od 21.11.2016, z siedzibą w Dubrowniku, Chorwacja.
  11.I: Utworzenie Biura do spraw Reformy Nowej Ery (New Age) w Barcelonie, od 22.1.2016
  11.K: Utworzenie nowego Biura Europejskich Reform Religijnych, od 23.11.2016, w koordynacji z centrum religijnym WATYKANU przy pełnej konsultacji i koordynacji z Unią Śródziemnomorską, ONZ, WCC, którego siedziba i biuro znajduje się w Paryżu, od 24.11. 2016.

  Podpisano:
  • Przewodniczący Parlamentu Europejskiego, Herman Van Rompuy,
  • Przedstawiciel Rządu Greckiego, Minister Edukacji Andreas Loverdos
  • Przedstawiciel Patriarchatu Ekumenicznego, Feoklitos Ikonium
  • Przedstawiciel Świętej Góry, opat Efraim
  • Cerkiew i państwo Cypru, biskup Tremifuncki Barnaba, metropolita Neofita Morfski
  • Dla Patriarchatu Jerozolimy, metropolita Vostryjski Tymoteusz
  • Dla Patriarchatu Aleksandrii, arcybiskup Bazyli Tripolski
  • Dla wszystkich słowiańskich Cerkwi Prawosławnych i Państwa Rosyjskiego, arcybiskup Hilarion Wołokołamski
  • Dla Watykanu, kardynał Walter Kasper
  • Przedstawiciel Światowej Rady Kościołów (WCC), Andre Lodki
  • Dla Kościoła Albanii, metropolita Polikarp Girokastrijski

  Staramy się realizować te wszystkie reformy od dnia 1 maja 2016 roku do 16 sierpnia 2020 roku – ze względu na konieczność wniesienia zmian i wprowadzenie NOWEJ ERY od dnia 1 maja 2016 roku.
  Staramy się wprowadzić zmiany również na słynnej Górze Athos w Grecji i utworzyć na niej klasztory wszystkich religii i doktryn oraz klasztory Watykanu. Dążymy do tego ze względu na tych, którzy będą naszymi następcami, żeby zastosować podane wyżej reformy. Ponownie i wielokrotnie modlimy się do Jedynego Boga i jedynego człowieka, aby objawił się On w świecie, aby rozwiązać wszystkie problemy naszej planety (prawdopodobnie modlą się do Antychrysta) …

  Tłumaczenie wykonane przez wspólnotę internetową „Prawosławny Apologeta” w 2015 roku.

  Źródło:
  http://apologet.spb.ru/ru/

  Polubienie

 7. marek said

  Polubienie

 8. mentronik said

  Polubienie

 9. […] Luty 3, 2016 @ 3:05 PM […]

  Polubienie

 10. mentronik said

  https://wirtualnapolonia.com/2016/02/02/w-rosji-dochodzi-do-awantur-z-udzialem-uchodzcow-wracajacych-z-norwegii/#comments

  Polubienie

 11. marek said

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/uchodzcy-wciaz-szturmuja-europe-w-styczniu-52-tysiace-osob-2016-02

  Polubienie

 12. marek said

  http://wolnemedia.net/media/koniec-z-komentowaniem-drazliwych-tematow/
  Brytyjski „The Guardian” podjął decyzję, że z jego stron internetowych znikną sekcje komentarzy czytelników pod artykułami dotyczącymi tematów rasowych, imigracji oraz islamu, które władze wydawnictwa uznały za „toksyczne”. Od tej pory tematów nie będzie już można komentować na portalach związanych z „The Guardianem”.

  Dyrektor wykonawcza „The Guardian” Mary Hamilton powiedział, że decyzja taka została podjęta ponieważ „zdecydowana większość komentarzy ma charakter rasistowski, wzywa do przemocy, dotyczy podmiotów wrażliwych i jest zwykłym trollingiem, który ma mała wartość ale powoduje konsternację wśród czytelników i dziennikarzy”…

  Polubienie

 13. marek said

  http://wolnemedia.net/gospodarka/zpp-chce-by-polska-przyjela-5-mln-imigrantow/

  Polubienie

 14. […] polskosc o Uwaga !! W SŁUBICACH MUZUŁMAŃS… […]

  Polubienie

 15. AQQ said

  Polubienie

  • Anna said

   Całkowicie się z nim zgadzam, myślę tak samo. To planowe działanie aby zniszczyć narody Europy.

   Polubienie

   • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

    Ty tak myslisz Andziu.Eksperci mysla inaczej.Tlumacza gawiedzi,ze Europa sie starzeje i ,ze nie ma kto pracowac na emerytury.Slupki bezrobocia mowia co innego.Mowia,ze sa rece do pracy. Skad sie bierze 26 % bezrobocia wsrod mlodych w przecdziale wieku do 25 roku zycia?.Jesli jest takie duze bezrobocie to oznacza,ze rece do pracy sa.Tlumacza tez,ze ci nowi imigranci roznia sie od tych poprzednich niewyksztalconych ,bo teraz przybywa inne pokolenie imigrantow z Iphonami ..he he…i straszno i smieszno…fajni sa ci eksperci i zabawni..

    Polubienie

   • Glock said

    Co trzeba zrobic USUNAC pseudo wladze Ktora wspolpracuje z tymi Ktorzy darza do utworzenia ;;;SWIATOWEGO RZADU.Ktory wprowadzi TOTALNY ZAMORDYZM……….LUDZIE ZROZUMCIE TO wrescie polacy.

    Polubienie

 16. AQQ said

  https://wirtualnapolonia.com/2016/02/03/japonia-99-uchodzcow-odprawionych-z-kwitkiem/
  Japonia Jeden naród, jedna cywilizacja, kultura i rasa…
  W 2015 roku status uchodźcy przyznano zaledwie 27 osobom, co daje nam liczbę negatywnie rozpatrzonych wniosków na poziomie 99%! Japończycy mają jednak gest – w 2014 roku wspomniany status przyznano 11 osobom.

  Polubienie

 17. […] Uwaga !! W SŁUBICACH MUZUŁMAŃSCY GWAŁCICIELE SZUKAJĄ OFIAR- informuje o zagrożeniu wojewoda ! […]

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: