Miziaforum's Blog

TECZKA IPN KIJOWSKIEGO

Posted by miziaforum w dniu Luty 3, 2016


MATEUSZ KIJOWSKI – ALIMENCIARZ Z KODU …. A TU JEGO DZIADZIA :

https://miziaforum.wordpress.com/2016/01/25/do-p-zobro-i-p-jaki-zadamy-osadzenia-w-wiezieniu-mateusza-kijowskiego-za-uchylanie-sie-od-splaty-zadluzenia-alimentacyjnego-w-kwocie-100-000-zl/

W katalogu IPN publikowanym na stronach Instytutu nazwisko Józefa Kijowskiego znajdujemy w dziale „Dane osoby z katalogu kierowniczych stanowisk partyjnych i państwowych b. PRL”.

Od 1946 r. w SL. 01.09-25.09.1939 uczestnik kampanii wrześniowej w szeregach Wojska Polskiego. Od 02-07.1944 r. żołnierz BCh na Lubelszczyźnie. „Po zakończeniu działań wojennych jako oficer WP walczył z bandami nacjonalistycznymi, zabezpieczał państwowe akcje polityczne i gospodarcze”. Od 06.1948-12.1956 kierownik działu i wykładowca w Centralnej Rolniczej Spółdzielni „SCh” w Warszawie. 12.1956-06.1965 sekretarz ZG Związku Zawodowego Pracowników Handlu i Spółdzielczości. Od 06.1965 do 12.1971 prezes Zarządu Ogólnokrajowej Spółdzielni Turystycznej „Gromada”. Od 12.1965 przewodniczący RG LZS. Od 21.03.1976-18.07.1983 poseł na Sejm PRL VIIVIII kadencji. Wiceprezes WK FJN w Olsztynie, Wiceprzewodniczący Zarządu Wojewódzkiego Towarzystwa Przyjaźni Polsko-Radzieckiej w Olsztynie. Zmarł 18.07.1983. Źródła: Centralna Kartoteka Działaczy Ruchu Ludowego (dalej: CKDRL), sygn. 863; T. Mołdawa, Ludzie władzy, 1944-1991, Warszawa 1991

— czytamy na stronach IPN.

Jak widać Instytut przyznaje, że Józef Kijowski „po zakończeniu działań wojennych jako oficer WP walczył z bandami nacjonalistycznymi, zabezpieczał państwowe akcje polityczne i gospodarcze”.

A TU UZUPEŁNIENIE POWYŻSZEGO I WIELE WIECEJ :

https://miziaforum.wordpress.com/2016/01/24/95-czlonkow-k-o-d-to-synowie-corki-i-wnuki-katow-z-m-b-p-s-b-nkwd-a-nie-rzadko-agentow-gestapo/

Komentarzy 27 to “TECZKA IPN KIJOWSKIEGO”

 1. miziaforum said

  WYJAŚNIENIE „BANDY NACJONALISTYCZNE” TO BYŁY ODDZIAŁY NSZ ….

  Polubienie

  • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

   A kto narod podzielil na te ” bandy”,doprowadzajac do wojny domowej i w jakim celu to IPN w detale nie wchodzi i paluchem jednoznacznie nie wskazuje,tylko na jednych szczuje….no coz..tylko zmiana rol..

   Polubienie

  • miziaforum said

   w rodzinie kijowskich to wielopokoleniowa tradycja zwalcza polski nacjonalizm STARY KIJ W LATACH 40 XX WIEKU A MŁODY W XXI WIEKU

   JA PIERDOLE CO ZA KRAJ

   Polubienie

   • miziaforum said

    SCHAMIENIE POLAKÓW JEST PORAŻAJĄCE TOLERUJĄ JAKO NORMALNE WYSTEPOWANIE W TV , BURDZENIE NA ULICACH POD JAKIMŚ HASŁEM KOD – CZŁOWIEKA KTÓRY POWINIEN W PIERDLU SIEDZIE ZA DŁUG ALIMENTACYJNY …. ZWYKŁEGO ŻULA ……….

    Kiedyś ze 20-30 lat temu ludzie też nie byli święci, ale kurwa żul czy chuligan wiedział że jest żulem czy chuliganem i nie starał się nikomu wciskać że to jak się zachowuje to ma być normą społeczną. Teraz rząda się akceptacji takich zachowań, bo niedługo odsetek tego typu ludzi będzie większy niż normalnych. Dokąd zmierzamy, My, Polacy? Straszne to jest.

    Polubienie

    • jasio said

     Witam wszystkich szacownych użytkowników tego portalu. Czy nie przeszkadza wam kierunek, w którym zmierza świat od bardzo dawna? Wszechobecna pogoń za pieniądzem, sprint podczas którego wszystkie wartości ulegają zatraceniu. Człowiek nie ma chwili dla siebie, aby złapać oddech, bo trzeba zarobić na nowy samochód, na spłatę 25 kredytów, na nową pralkę, smartfon…. Technologia przekierowała swój rozwój z rzeczy pożytecznych w stronę rzeczy bezużytecznych. Po co mi kolejny gówniany smartfon łączący się z najpopularniejszymi aplikacjami i portalami społecznościowymi, którymi jest teraz tak podjarana młodzież? Mało kto to zauważa, ale zaczyna się już robić niebezpiecznie moim zdaniem. Co druga osoba w moim otoczeniu nie wyobraża sobie już życia bez smartfona, bez nieustającego przewijania tablicy na facebooku (na której w zasadzie jest jedno wielkie gówno ale to szczegół) czy operowania jakimiś snapchatami. Czy to nie jest już przypadkiem uzależnienie? Fajne nowe technologiczne narkotyki z ogromnym potencjałem uzależniającym, szkoda że nikt nie pomyślał nad ich delegalizacją tak jak sprawa ma się z używkami klasycznymi. Kolejna rzecz która mnie wkurwia to pustota umysłowa zarówno mężczyzn jak i kobiet. Nie da się już porozmawiać na jakieś ciekawe tematy, nie dotyczące imprez czy innych gównianych pierdół. Możliwość prowadzenia normalnej niewinnej rozmowy odchodzi do lamusa, chyba że z grupą wybrańców, którą pracowicie zbierałem przez ostatnie lata. Każdy kto chce się odciąć od tego mentalnego szamba otrzymuje od reszty miłą etykietkę – odludka i dziwaka. Oczywiście się ze mną nie zgodzicie, bo dla was jest to chleb powszedni i jesteście do tego przyzwyczajeni. I jeszcze ten beznadziejny kraj… Jestem studentem jak już się kończą pieniądze pracowicie zarobione przez wakacje i nieruszane, chyba że na najważniejsze potrzeby, to przymieram głodem i wkurwiony patrzę na dzieci bogatych rodziców, którzy zawsze mają na wszystko. Musze kombinować jak koń pod górę żeby coś zarobić – mniejsza z tym. W tym kraju jedyne co można dostać od losu to depresja. Ehh ale jest pewne rozwiązanie, które może nadejdzie niebawem. Kolejna wojna światowa, rozpiździej na nieznaną do tej pory skalę… A tak w ogóle to po co żyjemy? Nie wiadomo, chyba w charakterze niewolników komercyjnego systemu. Najchętniej to bym się zaszył w jakiś niedostępnych górach i poświęcił medytacji, niech świat w tym czasie pomału umiera, niech ludzie dojdą do punktu w którym ich los jest już przesądzony, a wyrok obwieszczony: śmierć. A najpiękniej by było gdyby wszyscy ludzie poddali się dobrowolnej eksterminacji, żeby odcisk stóp człowieka nie był więcej obserwowany na tej planecie, ani na żadnej innej. NIGDY.

     Polubienie

     • Anna said

      Kolega chyba dostał od losu porcję depresji. Im mniej wiesz tym lepiej śpisz – takie mamy czasy ale nie dajmy się zniszczyć mentalnie i moralnie. Rozwój świadomości, tego co naprawdę dzieje się wokół niesie ciężar, któremu musimy podołać, póki żyjemy. Wspierajmy się we właściwym myśleniu. Nie jesteś w tym sam 🙂

      Polubienie

 2. krab said

  I będą czyści jak łza !!!!
  Śledczy z IPN badają zbrodnie UPA. Ukraińcy twierdzą, że się przedawniły
  Zdaniem prokuratorów IPN zbrodnie na polskiej ludności na Kresach noszą znamiona zbrodni ludobójstwa i nie podlegają przedawnieniu. Jednak zdaniem Ukraińców, a dokładniej z punktu widzenia tamtejszego prawa, czyny te się przedawniły. „Dlatego nie mogliśmy liczyć na pomoc prawną strony ukraińskiej w ustaleniu sprawców zabójstw” – powiedział „Rzeczpospolitej” prokurator Konrad Bieroń z wrocławskiego pionu śledczego IPN, który właśnie zakończył postanowienie o umorzeniu śledztwa ws. zbrodni UPA w latach 1939–1945 w powiecie Zborów oraz Brody na terenie województwa tarnopolskiego.
  Jak czytamy na portalu rp.pl, śledztwa takie trwają po kilka, kilkanaście lat, jednak zwykle kończą się umorzeniem z powodu niewykrycia sprawców zbrodni. Śledczy opierają się przede wszystkim na zeznaniach bliskich ofiar rzezi, materiałach przygotowanych przez historyków, dokumentach z Zakładu im. Ossolińskich we Wrocławiu, a także instytucjach kościelnych. Polscy prokuratorzy współpracują również z ukraińskim odpowiednikiem IPN.
  Najwięcej postępowań dotyczących zbrodni ukraińskich nacjonalistów prowadzą oddziały IPN we Wrocławiu oraz w Rzeszowie. Najczęściej dotyczą one zbrodni dokonywanych przez ukraińskich nacjonalistów na Polakach, w tym członków dywizji Waffen SS-Galizien. IPN badał również wydarzenia, w których ofiarami byli Ukraińcy.

  Rp.pl / Kresy.pl

  Polubienie

  • Trak said

   Słowem – zbrodniarze czekają na rozstrzygnięcia tych kwestii z pominięciem sądów.
   Tak pewnie się stanie, bo sprawstwo i wina są tak ewidentne, że zabawa w paragrafy i sądy to strata czasu.
   Egzekucja winna być natychmiastowa.

   Polubienie

 3. krab said

  No i mamy powiedziane co należy myśleć na ten temat !!!
  Żurawski vel Grajewski: banderyzm na Ukrainie to wymysł rosyjskiej propagandy
  „Nie istnieje nic takiego jak banderowska Ukraina. Jest to wytwór propagandy rosyjskiej. ”
  Warto zajrzeć na tą strone, bo pod tekstem są odsyłacze do innych materiałów w tym temacie
  http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz/zurawski-vel-grajewski-banderyzm-na-ukrainie-to-wymysl-propagandy-rosyjskiej

  Polubienie

 4. marek said

  Polubienie

 5. marek said

  Polska Wolność
  6 godz. ·
  Wojciech Cejrowski mówi o inwazji islamskiej na Europę pod przykrywką imigracji. Kultura muzułmańska jest w ofensywie i jest coraz bardziej aktywna i prężna, tymczasem kultura chrześcijańskiej słabnie. Jedyne rozwiązanie to uwolnienie się z ograniczeń narzucanych przez UE, ponieważ wiąże ona państwom narodowym ręce i uniemożliwia samodzielne poradzenie sobie z problemem.

  Polubienie

 6. marek said

  Polubienie

 7. krab said

  Brak słów na taką „mądrość”
  Szwedzkie feministki: Proszę nie brońcie nas gdy będziemy gwałcone przez imigrantów
  W Szwecji feministki rozpoczęły nową kampanię przeciwko mężczyznom chcącym bronić kobiety przed gwałtami
  eministki w Szwecji prowadzą kampanię przeciwko mężczyznom, którzy po śmierci pracownicy ośrodka dla tzw. uchodźców, zamordowanej przez imigranta postanowili wymierzyć sprawiedliwość przybyszom z różnych krajów muzułmańskich.
  Szwedzkim feministkom nie spodobało się takie działanie. Stworzyły one hasztag #inteerkvinna (nie twoja kobieta). Piszą o swojej nienawiści do rasizmu, faszyzmu, białych mężczyzn i innych rzeczy, które mogą być dowolnie powiązane z zajściami po śmierci pracownicy ośrodka dla tzw. uchodźców. Histeryzują, że europejczycy powstają przeciwko imigrantom.
  Feministki twierdzą też, że boją się szwedzkich nacjonalistów, którzy mogą je molestować seksualnie.

  barritrad.com / kresy.pl

  Polubienie

  • miziaforum said

   to chyba nimfomanki o urodzie andrzeja gołoty …. no ale wiedzą co piszą nienawidzą białych chłopów bo biały normalny chłop nie chce NAPADA I BZYKAC BABOCHŁOPÓW O POSTURZE BOKSERA WAGI SUPER CIEŻKIEJ

   Polubienie

   • krab said

    A polskie feministki lepsze ?? Przypomnę wypowiedź Dunin w tym temacie „Martwimy się o asymilację? Nie ma lepszego sposobu na asymilację niż małżeństwo, jak wiadomo. Miłość jest w stanie pokonać wszelkie kulturowe przeszkody. Przy okazji może niektórzy zmienią schaboszczaka z kapustą na coś zdrowszego. A piękne i liczne dzieci (polskim mężczyznom, jak widać po wskaźnikach, płodzenie słabo wychodzi) staną się wspaniałymi polskimi obywatelami. Mężczyźni zaś będą mieli motywację – żona, dzieci – do wytężonej pracy.”
    Zachwala „orientalną urodę książąt z Orientu”, a przy okazji uderza w mężczyzn znad Wisły: „karki z kartoflanymi nosami i ze świńskimi głowami na kiju”.
    Ciekawe co taka pinda robi jeszcze w Polsce, zawsze może zostać niewolnicą seksualną dla książąt z orientu tam na miejscu, Polski zachlewiać nie musi !!

    Polubienie

    • miziaforum said

     nadaje si na 8 żone – poczyta o polkach które wyjechały do ksiecia na miejscu okazało si że ma pra gotowa i m… w kubeł niejaki rutkowski parał si odbijaniem takich panienek z krajów islamskich na prośb rodzin z Polski

     Polubienie

  • polskosc said

   Przed 2 WŚ i w trakcie kościół Rzymski wywoził żydów do Szwecji bo widział w tym sposób na nałożenie tam swej włądzy. Żydów tam dotarło tak wielu że przejęli włądzę w Szwecji. Oczywiście żydzi chcą tam być panami i nienawidzą Szwedów. Próbują wykończyć dawnych Szwedów wszelkomi sposobami w tym imigrantami.
   Feministki to typowo organizacja żydowska. Zauważyli że niektórym kobietom podoba się ta ideologia więc próbują z tego ciągnąć korzyści. Mi też wiele kobiet powiedziało że jest feministką. Zapytałem takiej jednej „Czym się różni feministka od niefeministki” to nie umiała mi odpowiedzieć.
   Ten apel grupy kobiet należy traktować z przymróżeniem oka. Czasem są to kobiety bez perspektyw próbujące wszelkich sposobów by zostać znaną. Jeżeli się boją Szwedzkich nacjonalistów to niech sobie jadą tam skąd przybyli w tym do ISIS.

   Polubienie

 8. mironik said

  http://m.se.pl/wiadomosci/polityka/kukiz-ujawnil-zarobki-w-gabinetach-politycznych-ludzi-kaczynskiego-kwoty-powalaja_772704.html
  asystent polityczny 4438 zł,
  doradca ministra 6608 zł,
  doradca wiceprezesa Rady Ministrów 7476 zł,
  doradca 5964 zł,
  szef gabinetu politycznego ministra 11046 zł,
  szef gabinetu politycznego wiceprezesa Rady Ministrów 12208 zł,
  doradca prezesa Rady Ministrów 7714 zł
  doradca sekretarza stanu 5964 zł
  asystent wiceprezesa Rady Ministrów 4438 zł
  szef gabinetu politycznego prezesa Rady Ministrów 13300 zł
  główny doradca prezesa Rady Ministrów 10682 zł

  Polubienie

  • polskosc said

   Kaczyński to stary mafiozo. Już ich ojciec żył sobie z posadki wykłądowcy akademickiego a jego wykłądy nie służyły Polsce wcale. Kaczyński to typowy duży pasożyt na Polsce. Partia by zdobyć włądzę i kasę. Idee by wygrać wybory. Sądzę że Jarek powinien zostać odsunięty od polityki.

   Polubienie

  • Eryka said

   To wcale nie sa tak powalajace kwoty.Za rzadow PO co niektorzy nominaci, mieli na godzine 1680 zl.
   Nie jest to zart,wystarczy sprawdzic.

   Polubienie

  • kacperkias said

   Niezle zarobki,a ile zarabiaja KUKIZOWCY ??

   Polubienie

 9. marek said

  http://fakty.interia.pl/dolnoslaskie/news-policjanci-z-jeleniej-gory-pobili-ofiare-pobicia,nId,2139687

  Polubienie

 10. I couldn’t refrain from commenting. Perfectly written!

  Polubienie

 11. miziaforum said

  Reblogged this on Miziaforum's Blog.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: