Miziaforum's Blog

Czy PiSowi można wierzy w sprawie imigrantów , oceńcie to sami ..

Posted by miziaforum w dniu Styczeń 30, 2016


RUSZA POLSKI PROGRAM MULTIKULTI – miliony na promocje i zachętę do osiedlania się w Polsce

Posted by miziaforum w dniu Maj 3, 2014

OTO RZĄDOWY PLAN ŚCIĄGANIA DO POLSKI EMIGRANTÓW Z AZJI AFRYKI I skąd TYLKO SIĘ DA – Z WYJĄTKIEM POLAKÓW ZAMIESZKAŁYCH W BYŁYM ZSSR ??? – DLA NICH PRZEPISY POZOSTAJĄ PO STAREMU CZYLI POD GÓRKĘ !!

POWÓD OFICJALNY – KATASTROFALNA SYTUACJA DEMOGRAFICZNA

NO TAK W LATACH 2000 – 2014 Z POLSKI WYJECHAŁO PRAWIE 7 000 000 POLAKÓW

WIEC ŚCIĄGNĄ BIDOTĘ AFRYKAŃSKĄ AZJATYCKĄ W NADZIEI ŻE BĘDĄ TYRAĆ ZA 1200 ZŁ 🙂

W związku z rychłym uchwaleniem nowej ustawy o cudzoziemcach Urząd do Spraw Cudzoziemców przeprowadzi kampanię społeczną z udziałem cudzoziemców. Będzie ona miała na celu, z jednej strony, ocieplenie wizerunku imigrantów wśród Polaków i ułatwienie integracji

http://biuletynmigracyjny.uw.edu.pl/44-pazdziernik-2013/polska-tu-mieszkam
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.625981877441046.1073741842.195850540454184&type=3
Cudzoziemcy poszukiwani! Do reklamy: ‚Polska. Tu mieszkam’
http://bialystok.gazeta.pl/bialystok/1,35235,15004072,Cudzoziemcy_poszukiwani__Do_reklamy___Polska__Tu_mieszkam_.html
Już niebawem ruszamy z kolejnym projektem dla Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Seria spotów reklamowych i radiowych, a także billboardy to nasz priorytet do końca tego roku. Wraz z ciekawymi ludźmi, którzy żyją i pracują w Polsce, choć wcale się w niej nie urodzili, spróbujemy odczarować wizerunek kraju nieprzystępnego dla obcokrajowców.

Tymczasem króciutka zapowiedź i przesympatyczny Herny z Ghany, którego marzeniem jest pracować w służbach mundurowych. Sprawdźcie to!
http://blog.kastelnik.pl/polska-tu-mieszkam/

http://www.polskieradio.pl/42/273/Artykul/1270434,Polska-potrzebuje-140-tys-imigrantow-zeby-zatrzymac-katastrofe-demograficzna

Jeśli chcemy zatrzymać nadchodzącą katastrofę demograficzną, potrzebujemy 140 tys. imigrantów. I to co roku! Nie jesteśmy na to przygotowani – pisze „Gazeta Wyborcza”.

Aby przyjmować imigrantów, musimy bowiem dostosować do tego wszystkie swoje instytucje; nie tylko urzędy, ale też szkoły, służbę zdrowia – wskazuje demograf z SGH prof. Irena E. Kotowska.

Prace nad nową polityką imigracyjną
Kancelaria Prezydenta już pracuje nad nową polityką imigracyjną. Jednym z jej wyzwań będzie, jak przekonać Polaków do obcokrajowców.

POLSKIE RADIO TYLKO INFORMACYJNA ZAJAWKA WIĘC JA DODAM SZCZEGÓŁY

============================

ja zadaje proste pytanie czy pis zablokował te procedury ?

czy pis bedzie kontynuował prace p.o w tym kierunku ?

 

Komentarzy 109 to “Czy PiSowi można wierzy w sprawie imigrantów , oceńcie to sami ..”

 1. marek said

  http://www.prawy.pl/z-zagranicy2/12525-amerykanska-szkola-przymusza-chrzescijan-do-wyznawania-allaha

  Polubienie

 2. KrisT said

  Kraków: Świńska grypa u trzech osób, jedna zmarła
  Dzisiaj, 30 stycznia (00:31)

  W Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie zmarł pacjent, u którego zdiagnozowano świńską grypę – informuje stacja TVN24. Stan dwóch kolejnych osób, u których wykryto obecność wirusa AH1N1, jest dobry.

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-krakow-swinska-grypa-u-trzech-osob-jedna-zmarla,nId,2137504#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=other

  Polubienie

 3. szuwaxpl said

  Lech Wałęsa (dla starych znajomych z Trójmiasta: Wałek) ma na sumieniu znacznie gorsze sprawy – z czego nie zdawałem sobie sprawy 10 lat temu zadając mu pytania o sprawę „Bolka”. Współpraca z SB w ll. 70. była faktycznie tylko skromnym epizodem w porównaniu z całożyciową lojalnością wobec bezpieki wojskowej, z która pierwsze kontakty nawiązał odbywając zasadnicza służbę wojskową w l. 60., a wobec której lojalny pozostaje do dziś. Zakłamanie jego biografii jest niewątpliwie jednym ze zworników systemu III RP i chwila szczerości Wałęsy mogłaby istotnie zagrozić szerszemu układowi. Gdyby to ode mnie zależało, zaproponowałbym Wałkowi status świadka koronnego.
  Grzegorz Braun

  Polubienie

 4. marek said

  http://pikio.pl/prezydent-duda-odmawia-niemcom-przyjecia-imigrantow/

  Polubienie

 5. marek said

  http://prostozmostu.net/kraj/poznan-wladze-miast-udostepnia-miejsce-spotkan-dla-arabow

  Polubienie

 6. marek said

  http://prostozmostu.net/swiat/nowerska-panstwowa-telewizja-wysmiewa-wzbogacenie-kulturowewideo

  Polubienie

 7. marek said

  http://prostozmostu.net/swiat/niemcy-imigranci-jezdza-do-lekarza-i-urzedu-taksowkami-za-pieniadze-podatnikawideo

  Polubienie

 8. nnn said

  miź. Przyjąć imigrantów ale, za przyjęcie spłacić jakąś cześć długu publicznego…Z korzyścią dal obu stron.

  Polubienie

 9. krab said

  Nareszcie ktoś powiedział głośno to, o czym inni mówią po cichu
  .W wywiadzie dla gazety „The Hufftington Post” ceniony niemiecki psychiatra i psychoanalityk Hans-Joachim Maaz stwierdził, że kanclerz Niemiec zachowuje się całkowicie irracjonalnie oraz stanowi zagrożenie dla społeczeństwa.
  Według psychiatry zachowanie Angeli Merkel nie jest racjonalne. Uważa on, że kanclerz Niemiec straciła poczucie rzeczywistości, jej zachowania są irracjonalne, a wiara w stworzony przez siebie własny wizerunek niewzruszona.
  Wszystko to sprawia, że Merkel jest groźna dla kraju i społeczeństwa. Psychiatra ocenia, że kanclerz Niemiec może się wkrótce załamać – „Wkrótce dojdzie do psychicznego załamania szefowej rządu”
  Angela Merkel ma też być osobą narcystyczną, ktora nie będzie potrafiła dobrowolnie odejść z zajmowanego stanowiska.
  Zmiany w prowadzonej polityce kanclerz według psychiatry są niemożliwe. Merkel będzie do końca podążać raz obraną drogą.

  ndie.pl / kresy.pl

  Polubienie

  • Anna said

   Jak tatuś hitlerek.

   Polubienie

   • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

    Czy to prawda z tym tatuskiem?..Duzo pisza o tem..

    Polubienie

    • KrisT said

     to może być bardzo pradopodobne. nie dośc ze podobna to poród odbierał lekarz adolfa…. ponadto dużo z zycia makreli jest owiane tajemnicą…

     Polubienie

    • Anna said

     Coś w tym może być, zwłaszcza, że Hitler za życia odgrażał się, że za 50 lat… odrodzi się, powstanie, będzie kontynuacja jego planu – III Rzeszy i ludobójstwa. To pamiętali ci, którzy wtedy żyli. To umknęło pokoleniom z pamięci, za 50 lat!

     Polubienie

     • krab said

      Polubienie

      • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

       Hmmm..Podobne…jak ,dwie krople wody…

       Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        Merkela urodzila sie w 1954 roku ..To jak hitler mogl byc jej ojcem?…

        Polubienie

       • KrisT said

        jakbys nie wiedział hitler miał zamrożone nasienie a jeśli uciekł do ameryki płd. to spokojnie mógł dozyc tych lat, schorowany ale jednak.

        Polubienie

       • krab said

        „W archiwach KGB jest ponoć informacja o prawdziwej dacie urodzin Angeli – 20 kwietnia 1954 (a nie 17 lipca), czyli w rocznicę urodzin Hitlera. Data ta pojawiła się w badaniach dr Karla Klauberga, który w czasie wojny był jednym z najgorszych „Aniołów Śmierci”. Sowieci go uwolnili po 7 latach w zamian za przekazanie tajnych materiałów nazistów dotyczących eksperymentów sztucznego zapładniania, które to później zostały zrealizowane przez sowietów przy poczęciu Angeli Merkel”.

        Polubienie

       • Anna said

        W Ameryce płd. dożył spokojnej starości Mengele!!! jako lekarz, bezpłodnych kobiet. Co ciekawe w tej malutkiej miejscowości rodzili się tylko niebieskoocy blondyni. Więcej nie pamiętam.

        Polubienie

       • KrisT said

        w wiosece gdzie był mengele rodzili się blizniacy… w dodatku typowo aryjskie dzieci…
        ech wujek Adi… 😉

        Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        Z mengele prawda.Niebieskoocy blondyni i duzo blizniat.Odkrycia hitlerowskich zbrodniarzy naukowcow do dzis sie wykorzystuje.Takze eksperymenty ze zmiana plci przeprowadzano na wiezniach obozow.Te wszystkie odkrycia naukowe przychodza do europy glownie z usa..gdzie sie propaguje:sztuczne zaplodnienia,zmiana plci,mnogie ciaze,surogatki,operacje plastyczne ….naukowcy polskiego pochodzenia na ukrainie w czasie wojny tez pracowali w nazistowskich firmach badawczych nad tyfusem,a i ksieza tez wiernie sluzyli,kolaborujac ,ale te strone o elytach sie zaciemnia i ukrywa i usprawiedliwia ,a psy wiesza na ciemnych chlopow rzekomo palajacych zemsta na ksiezach i panach i zydach..a elyty sie wynosi na oltarze..te elyty,ktore negocjowaly i pokoj i wojne …i kolaborowaly z psycholami…tej historii sie nie uczy i archiwow nie ujawnia..no .czesc wygodna sie ujawnia..ostatnimi czasy,ale z duza doza usprawiedliwienia ,duzo wieksza niz dla pozostalych..

        Polubienie

       • KrisT said

        dzięki takim aniołom smierci jak mengele mamy nowoczesne leki, transplantologię, i inne dziedziny medycyny ktore dziś ratują zycie.. in fitro i tym podobne!
        czy ja go wybielam! NIE!!!!!!!!!!!!!!!!I PO 100KROĆ nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
        mengele powinien umierac powoli bardzo powolną i bolesną smiercią! to był kat! ale to dzięki III rzeszy i takmi praktykom medycyna zrobiła milowy krok w przod!
        suma sumarum to nie my przestawiamy pionki na globalnej szachownicy! i nie mamy na to wpływu bowiem „bogowie” są dla nas nieuchwytni! my możemy sie tylko czynnie przeciwstawiać aby przezyc ku chwale słowianskiej nacji która jest solą w oku „bogów” a ktorą chce się zniszczyć od setek lat! ale aby przetrwać nie można mieć dylematu ja czy ciapaty? dla swego dobra trzeba wyeliminowac wroga! itrwac na wieki!!!!!!!!!!!

        Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        Niestety tak Krist..te osiagi sie wykorzystuje..i znowuz w zlych celach,ale tym razem z ideologia dobroci…dokonuje sie w bialych rekawiczkach…ludobojcze eksperymenty…

        Polubienie

     • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

      Ci ktorzy maja pamietac,to pamietaja.Mozna odtworzyc ten ” testament adolfa” rzekomo wypowiedziany ,analizujac kolejne etapy ksztaltowania sie unii,a zwlaszcza date zjednoczenia niemiec.Znakow sporo jest.Nie bylo antysemityzmu i nagle sie odradza w konkretnej atmosferze tzw. zwrotow majatkow,roszczen za rzekomo pozostawione mienie podlane dzialalnoscia roznych osrodkow propagandowych , w ty religijnych,ktore wszedzie widza wine zyda niczym w epoce hitlera.Z jednej strony zabrania sie propagowania faszyzmu,a tu prosze wydaje sie hitlera posanine pt ” moj program” w ktoras tam rocznice jej wydania opatrzona naukowymi analizami.Wyjatkowa hipokryzja wydawcow.Czy oni naprawde mysla,ze naukowe analizy pomoga w nie rozprzestrzenianiu sie faszyzmu?.Hitler tez mial zakaz traktatami miedzynarodowymi zbrojenia sie i na oczach swiata zbroil sie po zeby.Podpisywal traktaty o pokoju ,co nie przeszkadzalo mu rozpoczynac wojne z sygnatariuszami.Mowia,ze jej ojciec to byl jakis pastor..mowic mozna..Jedynie probki adn moglyby wykluczyc lub potwierdzic..Truchlo hitlera podobno maja ruskie z kremla ,to oni mogliby te sprawke zbadac..a jeszcze inni szukaja dowodow,ze ta kanalia uciekla do Ameryki poludniowej…co nie wykluczone,bo czy ruskie posiadaja wlasciwe truchlo to tego nie wiemy..wie Putin…

      Polubienie

      • KrisT said

       marysiu i tu się mylisz! rosjanie nie posiadają truchła adolfa! to co maja i było brane za kości adolfa okazało się szczątkami kobiety….
       a to adolf uciekł do… to sobie mozesz zobaczyć serial dokumantalny, na discovery ktory potwierdza ucieczkę hitlera do ameryki płd.
       i nie mój program tylko moja wojna main kampf. czytałem ogolnie mdłe, nidne i bełkot ale…. miał b. duzo racji zydzi niszczyli uwczesne niemcy. a nalizy niech sobie w d. wsadza to trzeba czytać bezposrednio nie szukając interpretacji jak w biblii.

       Polubienie

       • miziaforum said

        tam gdzie honeker .. no serio

        Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        @Krist.Te wersje,o ktorych piszesz znam.Chyba kazdy,kto je zna ma watpliwosci tak w jedna jak i w druga strone.Ktorzy zydzi niszczyli niemcy?.Przez kominy puszczali biednych i sredniakow.Z Polski przed wybuchem wojny powyjezdzali do Londynu najbogatsi zydzi oraz arystokraci ,ktorzy wiedzieli,ze wojna wybuchnie.Dlaczego do Londynu pouciekali i nie tylko z Polski takze wazni i zamozni z innych krajow.Kuzynek krolewny angielskiej bliziutko wspolpracowal z hitlerem.Jeden z bylych premierow izraela tez sie lubowal w mundurze ss i sa zdjecia.No to jak to z tymi zydami grozacymi niemcom bylo?..Fakty mowia co innego i nie sa tak kategorycznie jednoznaczne.Ten hitler mordowal jak leci i nie tylko zydow…

        Polubienie

       • KrisT said

        Ma rysia jesteś tak … ,,…………… ………………… bo cie nie rozumię? kuva popatrz na niemcy od 1930 roku! adolf miał b.duzo racji w tym co pisał, ponadto przeczytaj o zydostwie w niemczech w tamtym okresie! to zydzi są sobie winni holokaustu i to ZYDZI SPONSOROWALI HITLERA ABY ZOSTAŁ FUHREREM! ponadto zydzi byli winni nedzy rodowitych niemców dlatego tak ideologia Adolfa się rozrosła!
        czytałaś main kampf? z pewnością NIE! A ja tak. i miał rację.
        pytanie kto zasponsorował adolfa? amerykanscy zydzi!

        Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        Na podstawie tego,co piszesz to amerykanscy zydzi sponsorowali hitlera i ten wymordowal biednych zydow,mimo tego,ze logicznie rzecz biorac,powinien byc wsciekly na tych bogatych.A tych bogatych lubil i wspolpracowal z nimi..Bo ofiara tych bogatych zydow i hitlera ,ktorzy mu pomagali i go wspierali ( przemyslowcy ,arystokraci, tzw. ludzie kultury wszelakiej ) byli biedni zydzi i sredniacy.Jak to mozliwe,ze biedni go zubozyli tego hitlera i niemcow?..Kupy sie toto nie trzyma.Tys chyba zle te wypociny hitlera zrozumial.Wez se kup te nowa wersje z analizami uczonymi,to moze lepiej zrozumiesz…bo ja z takiego rozumowania niewiele rozumiem he he..Hmm..Kto zrobil teraz w Europie kryzys,ktorego nie ma,a ludzie wierza,ze jest?..i znowu sie zwala wszystko wylacznie na zyda?…A gdzie sa w tym wszystkim:bankierzy roznej narodowosci,przemyslowcy,kartele roznego autoramentu,rozni pracodawcy,korporacje,ktore ten obecny kryzys tworza?..Tego nie widza zaczadzeni,bo im sie podsuwa jak w erze hitlera zyda.i wylaznie zyda,zeby nie widzieli czegos innego ..widac historie ktos chce powtorzyc…znowu..

        Polubienie

       • KrisT said

        dobijasz mnie…. tak to bogaci zydzi zasponsorowali adolfa… dla tych bogatych zydów amerykanskich zycie zydow europejskich nie miało znaczenia bowiem bez (wg przepowiedni) poswięcenia 6mln zydow nie mogłoby sie odrodzić panstwo zydowskie israel! to dzięki adolfowi powstał israel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        a jeśli chodzi o zwykłych zydow europejskich sprzed 1930 roku to… tak oni mieli majątki pobudowane kosztem autochtonów! i kazdy zyd patrzył jak oskubać niemcy.polaka itp!
        trzeba było sie pytać swoich dziadków oni by CI powiedzieli jak było za starej polski jak zyd oszukiwał polaka i jak niszczyli polska przedsiębiorczość! mój św. dziadek mi opowiadał , moje babcie co mjaą ponad 80 lat do dziś twierdzą zydostwo to najgorsze co było…ONI TEGO DOSWIADCZYLI!!!!!!!!!!!!!!!! przestan polemizować… zdaj się na fakty

        Polubienie

       • szuwaxpl said

        Marysiu – specjalnie dla Ciebie, ale innym też się przyda (zacznijcie od 9 minuty, gdy po jednej minucie stwierdzicie nuda,
        zawieście oglądanie, w innym wypadku proponuję zacząć od początku)

        Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        Tak ..zydzi oszukiwali Polakow.Polacy tak jak teraz Polakow nie oszukiwali prawda?..Ilu jest przedsiebiorcow Polakow,ktorzy oszukuja Polakow?..Pelno..a ty widzisz tylko zyda…moze wylecz sie z obsesji wylacznie zyda ,to zobaczysz wiecej..i nie tylko zyda…no i poczytaj sobie jeszcze o syjonizmie ,ale nie tylko widzac wylacznie zyda…

        Polubienie

       • krab said

        Warto przeczytać
        http://wolna-polska.pl/reka-w-reke-z-hitlerem/illuminati-wynajeli-hitlera-by-rozpoczal-ii-wojne-swiatowa

        Polubienie

       • krab said

        Duuużo mało znanych ciekawostek
        http://davidicke.pl/forum/przemilczane-i-niewygodne-fakty-zwiazane-z-wybuchem-ii-wojny-t6282.html

        Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        @Szuwax..Kazda propaganda musi zawierac elementy prawdy i powolywac sie na jakies prawa,aby sie uwiarygodnic.Rzczywiscie pewne srodowiska nie zycza sobie,aby grzebac za duzo w historii.Przyczyna musi byc.Jesli sie budowalo wizerunek jedynego swietego,to rzeczywiscie w obawie przed demaskacja,oblozenie drazlliwych kwestii wszelkimi zakazami ,wydaje sie byc skutecznym wyjsciem z ewentualnego odkrycia przykrej prawdy.Odkrywcy prawdy nie zawsze maja czyste intencje i w rownym stopniu falszuja fakty,jak ci ktorzy oblozyli swoja prawde paragrafami.Tak jest w tym filmie ,ktorego styl zblizony do prawdy jak w ruskim radio” erewan”.Ten sam styl propagandy ladnie ubranej.” Rosjanie dobudowywali kominy” klania sie radio ” erewan”…Nie bylo komor gazowych..Amerykanska prawda w stylu ruskiego radia.Swiadkowie wiezniowie nie klamia i mowia o komorach.Jak tak ma wygladac tzw. ” polityka historyczna” ,to bedzie zle i coraz gorzej.Niemcy chcieli wywolac wojne i ja wywolali.A koziol ofiarny musial byc.Ze byli to zydzi ,to tez nie dziwi.Zydowski proletariat sympatyzowal z ruchami socjalistycznymi i komunistycznymi,co nie podobalo sie niemieckiej prawicy.Pierwszymi pensjonariuszami niemieckich obozow byli niemieccy komunisci zydowskiego pochodzenia.Bogaci zydowscy bankierzy udzielili pozyczek na ten holokaust…,a reszty dokonala niemiecka i europejska finansjera oraz przemyslowcy ,wykorzystujac fanatycznych niemcow..

        Polubienie

     • KrisT said

      Anno nie 50 lat bo…… czołowi SSmani do usranej smierci twierdzili iz 70-80 lat ONI WRÓCĄ!!!! każdy czołowy SSman byl tego PEWNY! ONI powiedzieli nazizm sie odrodzi! to co siuę obecnie dzieje jest tego potwierdzeniem! brązowe koszule wrócą! dzięki „brudnej” armii Himmlera! poczytaj o tym! otwarcie wrót itp!
      Tylko iz ten nazizm nie będzie skierowany przeciwko słowianom i zydom ale….. muslinom! i mało tego ale , nazistami zostaną sami słowianie ws ciapatych!
      niepodoba się? osiołkojebcy juz od dawna są takimi swoimi nazistami oni otwarcie mówia smierć niewiernym! albo my albo oni!

      Polubienie

      • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

       Napuszcza sie bialych europejczykow na arabow…to widac w aferze z uchodzcami..Araby maja dwa panstwa docelowe:Anglia i Niemcy glownie..We Francji tez nie chca byc..cus jest na rzeczy,ze dwa panstwa im sie podobaja..ze socjal to fakt..ale cos tu zgrzyta..mimo wszystko..takze poza tym socjalem …

       Polubienie

       • KrisT said

        kuva przestan pierdolic iz napuszcza się białych na ciapatych! to kozojebcy osiołkojebcy nie potrafia się zachowac jak przystało na gości! do nich nie dociera iz prawo szariatu ich prawa debilne NIE OBOWIĄZUJĄ W EUROPIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 KURWA CZY TO TAK TRUDNO ZROZUMIEC IZ ONI SA TU TYLKO GOŚCMI I TAK TEZ SIĘ MAJA ZACHOWYWAĆ! WIĘC MARYSIU SKONCZ PIERDOLIC TAKIE DYRDYMAŁY!
        muslin w UE ma się zachowywać jak przyjezdny i nie wymagac ani nie ządać! bo to nie jest jego rodzinny kraj! koniec kropka! BEZ DYSKUSJI!

        Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        Jasne,ze sie napuszcza Krist.Chyba jestes slepy i gluchy.Ich tez sie napuszcza.Dobra.Maja sie zachowywac jak w Europie,bo to nie ich kraj.To po kiego grzyba ci z europy sie wchrzaniaja w ich sprawy?.No po co?.Maja szariat ,to tez mozna powiedziec,ze ich sprawa,a nie nasza…Ha!.Ty sie latwo dasz napuscic…he he..niczym talib albo krzyzowiec he he..

        Polubienie

       • miziaforum said

        juz za chwilk to wszystko sie skończy a angela trafi do domu wariatów pod klucz … dokładnie śledźcie co sie bedzie działo jak zniknie z tv znaczy siedzi w wariatkowie – SERIO !

        Polubienie

       • KrisT said

        kuzwa… mnie to wali co oni mają! ONI PRZYJEZDZAJĄ DO UE MAJĄ PRZESTRZEGAC NASZEGO PRAWA! KONIEC KROPKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MAJA SIĘ DOSTOSOWAĆ DO NAS NIE ODWROTNIE! A JAK NIE TO WYP YEBACKOZY! MAM NADZIEJĘ IZ JUTRO A NAJDALEJ POJUTRZE JAKIŚ CIAPATY DA CI W PYSK! MOZE WTEDY ZMIENISZ ZDANIE KTO KOGO NAPUSZCZA BO MNIE TO NIE INTERESUJE DLA MNIE WROGIEM JEST TEN TO BIJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A JAK NARAZIE TO BIJĄ MUSLINI I WYMAGAJĄ PRAW KTORE TUTAJ W EUROPIE NIE MAJA RACJI BYTU!!!!!!!!!!!!!!!!

        Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        Ta twoja europejska kultura pozostawia duzo do zyczenia.Sposob zwracania sie do drugiej osoby nie pozostawia watpliwosci,ze swoim zachowaniem wcale sie nie roznisz ,od tych ktorych krytykujesz.A chces uchodzic za wzor kultury.Nie mam pyska.Innych chcesz wychowywac,a sam zachowujesz sie jak cham.

        Polubienie

       • KrisT said

        czasem trzeba jak Mizia powiedzieć dosadnie! tylko iz jak Ci juz piasałem mogę cie nienawidzieć ale jak ciapaty da ci w pysk to ja stanę w Twojej obronie! dlaczego? ano dlatego iz tylko ja mogą napisac i zbluzgać , ciapatym wara od tego!!!!!!!!!!!!!!!!!!! swoje sprawy załątwiamy między sobą i innym nacjom nic do tego! a tymbardziej krzywdzić „swoich”
        ech jak widze jesteś niereformowalna…

        Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        Masz racje.Nie jestem reformowalna ,bo nie becze tak jak wszyscy na jedna nute…i cale szczescie,ze nikomu nie udalo sie skrzywic mi psyche…i zamienic indywidualne myslenie na zbiorowe..nie udalo sie zamienic mozgu w papke ..to dobrze nie?..gdybys uwazniej czytal,to nie wyciagalbyc niektorych wnioskow..ale..masz prawo wyciagac..ja swoje i tak mysle..

        Polubienie

       • KrisT said

        kuzwa ja tak samo jestem niereformowalny…. a jak dwoje takich sie zejdzie to… bitka pewna albo miłośc po grób….oczywiście przez łzy….

        Polubienie

      • Anna said

       ciut pokręciłeś, to kto jest nazistami? słowianie czy muslimi?

       Polubienie

       • KrisT said

        praktycznie każdy! to jest ideologia ktora mozemy spokonie przypisac każdemu! tak samo jak ksenofobię arabom i czarnuchom bo nie lubia białych!

        Polubienie

       • Anna said

        tu się zgodzę z Tobą, jednak na moją niechęć nie ma wpływu kolor skóry lecz to co czynią, jeśli ktoś krzywdzi drugiego, zwłaszcza słabszego, to zostaje przeze mnie skreślony, czy biały czy kolorowy – to bez znaczenia

        Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        Wniosek prosty.Wszystkich szczuje sie na wszystkich…

        Polubienie

       • KrisT said

        w USA 80% przęstępstw dokonuja czarni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i powiesz iz kolor skóry sie nie liczy? to policzmy ilu gwałtów dokonali bezowi w UE aile biali!? tak samo jak cyganie nie kradli…

        Polubienie

       • Anna said

        Marysiu, ty umiesz polemizować ale nie umiesz wyciągać wniosków, nie masz ścisłego umysłu więc po prostu czasem – zamilknij.

        Polubienie

       • KrisT said

        hhahahha Anno no powiedz „mordko ty moja” ja Cie nie lubić????????????????????????????masz odemnie 100/100!celna riposta

        Polubienie

       • Anna said

        Nie Krist, nie przekonasz mnie, że tylko kolorowi są źli bo mieszkam wśród białych i oni też kradną, oszukują, już mam dość patrzenia każdemu na ręce, nawet w aptece, bialutka w białym wydała mi resztę ze 100 zł a dałam 200!

        Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        Andziu wnioski umiem wyciagac i umysl mam scisly i logiczny…Co zamilknij?..Ty chcesz miec monopol na myslenie,logike i wyciaganie wnioskow..Andziu rzadko sie myle,bo mysle i logicznie wyciagam wnioski..a nie jak leming jednym uchem…prawda nie jest jedna…na prawde sie sklada wiele obiektywnych faktow …a nie tylko propaganda..

        Polubienie

       • Anna said

        Krist, zarumieniłam się.

        Polubienie

       • KrisT said

        mni echodzi tylko o to iz przyjezdny nie mzoe wymagać, ponadto polak złodziej gardła nie podzyna w imię religii, polak złodziej przyjezdny w francji nie powie ci iz ubrałaś sie jak kurwa! polak złodziej nie da ci w pysk i skopie za to ze masz mini! mam dalej wymieniać? o to i własnie chodzi polak złodziej w ue nie będzie narzucać swojej religii i praw! a to ze złodziej… w każdej nacji sa kurwy i złodzieje! tylko iz islamiści podzynają gardła bo sasiad ma inne wyznanie!

        Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        Krist..Nie widziales jak sie Polacy katolicy okladaja krzyzami i obrzucaja obelgami sami miedzy soba?..tez na tle religijnym…he he..Ty naprawde wierzysz w to,ze chodzi wylacznie o religie?.Jak ludy prymitywne zmusic do wojny?…Jak dawniej bywalo..przy pomocy religii…Babcie moherowe tez wojuja miedzy soba napuszczone na siebie przez slugi boze…daj spokoj..he he

        Polubienie

       • KrisT said

        Marysiu dobijasz mnie……. co wolno polakowi to nie ciapatemu! to iz my sie lejemy między sobą to co innego! my mozemy ale biada jak ciapaty zechce lać ktoregos z nas!
        między soba mozemy się lać krucyfiksami i dusić różancami mam to gdzieś.. ale wara osiołkojebcom od nas!!!!!!!!!!!!!!!!!!

        Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        ha ha ha…Rozumiem,ze opowiadasz sie za wizja wspolzycia roznych kultur rodem od korwina…Niech sie wszyscy leja miedzy soba sami swoi,a nie ruszaja obcych..he he..Ales mnie rozbawil ..a czemu Ci sie szable nie podobaja uzywane do religijnych porachunkow…ciapaci tez maja rozance…he he

        Polubienie

       • KrisT said

        nie mam juz siły do Ciebie….opowiadam się za współzyciem tej samej kultury ! zero innych nacji, jestem zdeklarowanym ksenofobem , arachnofobem, zoofobem i tym podobnym…. 🙂 fobem czyli nazistą, faszystą i tym podobnym! przekręcasz jak kociki z kociej wiary….byle na swoją modłę…
        ech niech ci w tej francji ciapate przefrancuja futerko…..

        Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        Nie przefrancuja …he he.Ty to masz dobrze,bo tylko polskim faszolem mozesz byc.Mam gorzej..bo i polskim i zabskim faszolem musze byc…dawno mowilam,ze biale z bialymi ,a reszta jak im sie nie podoba..niech sie sami morduja u siebie…

        Polubienie

 10. Anna said

  W Warszawie jest ich coraz więcej, co krok się spotyka innoskórych, w marketach już ocieramy się o nich. To ilu ich tu jest?
  Na ulicy stoi biały z czarnym, przechodząc słyszę, jak daje mu instrukcje – tam jest ziemia niczyja, tamtędy możecie (dlaczego po polsku – nie wiem).

  Polubienie

 11. Anna said

  PIS-owi nie można wierzyć ani w tej ani w innej sprawie.
  Wszyscy politycy kłamią bo to jest właśnie polityka – kłamać, żeby kłamstwo udawało prawdę. Oni mają kłamstwo w genach. Jednak musimy ich tolerować przez kilka lat ale jeśli w ciągu 2 lat społeczeństwo nie odczuje poprawy bytu to za 4 lat PIS będzie żarł kamienie z bruku – wywalimy ich!

  Polubienie

 12. KnUR1 said

  A widzieliście jak wygląda niemiecka stołówka po lunchu „refugee” :DDDDD
  http://www.liveleak.com/view?i=f73_1454146255

  Polubienie

 13. marek said

  http://prostozmostu.net/swiat/szwecja-kibice-zaatakowali-imigrantow-na-dworcu-aby-wyczyscic-go-z-przestepcow

  Polubienie

 14. marek said

  Polubienie

 15. marek said

  http://fakty.interia.pl/swiat/news-szwecja-zatrzymania-w-zwiazku-z-napasciami-na-migrantow-w-sz,nId,2137626

  Polubienie

  • mironik said

   Na o2.pl pisali że z zemsty za pracownice ośrodka, tłukli młodocianych, a imigranci opuszczają ośrodki i żyją na ulicy

   Polubienie

   • KrisT said

    oni ich nie mają policzonych ani zarejestrowanych! więc co za problem aby rzeką spławic kilku n/n ciapatych?! a policja/prokurator w protokole powinien napisać sprawcy nieznani, zabojstwo przyjezdnego chrzescijanina przez bojowki muslinów…. i sprawa definitywnie załatwiona!!!!!!!!!!!

    Polubienie

 16. KnUR1 said

  Kilka dni temu mieliśmy okazję opowiedzieć trochę o polskiej historii i co się dzieje w europie lokalnym ludziom i jeden z nich się rozpłakał. To tyle co mogę teraz zrobić. Jest nas wielu, tak wielu, że nawet w pewnym „zadupiu międzynarodowym” widziałem drogowskazy po polsku 🙂 … Dlatego Nas się boją, nie że te znaki, ale my w chuja nie jesteśmy bici! I jak chodzę to będę gadał co wiem. A jak się człowiek ruszy tu i tam, to jest szacunek. Czuje, że nadchodzi Nasz czas. Koniec pierdolenia i wstydzenia się za POLAND! Pozdrawiam.
  http://tinyurl.com/jk68zth

  Polubienie

 17. marek said

  Polubienie

  • KrisT said

   no to czas skonczyć pierdzielenbie o szopenie, zakasać rękawy i fizycznie wypierdolić ciapatych z swego kraju! na każdym kroku pokazywac niechęc i wrogosc, wymagać tolerancj i posłuszenstwa ! i przestać wozić taxi osiołkojebców za free!
   a na koniec ubrac brązowe koszule… inaczej witamy w polsce…!

   Polubienie

 18. miziaforum said

  ktoś zablokował mi zamieszczanie nowyvch art.. CZYŻBY TENSKNILI DO PUKAWKI Steyr HS .50

  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/3/34/Steyr_HS_.50-frontal-scope.jpg/300px-Steyr_HS_.50-frontal-scope.jpg????

  Polubienie

 19. mironik said

  http://o2.pl/hot/komisja-europejska-brak-zwiazku-miedzy-atakami-na-kobiety-a-kryzysem-imigracyjnym-5956269829132929a
  na koniec:
  Mimo to Polska przygotowuje się na przyjęcie uchodźców. Urząd do Spraw Cudzoziemców w drodze przetargu wybrał miejsca, do których trafią imigranci. Obiekty znajdują się w Warszawie (ul. Księżnej Anny 24), Białymstoku (ul. I Armii Wojska Polskiego 7), Zalesiu (Kolonia Horbów 26A), Wohyniu (Bezwola 105) i Ustroniu (Ustronie 29).

  Polubienie

 20. Anna said

  Mizia, czy to cud? to co napisałeś przed chwilą. Oby tak się stało, czekam z niecierpliwością.

  Polubienie

 21. […] @ 9:03 AM and is filed under Uncategorized. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 […]

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: