Miziaforum's Blog

Francuskie sł. wywiadu obawiają sie wybuchu powstania muzułmańskiego w Paryżu , sł. specjalne Izraela już ostrzegły swoich obywateli cicha ewakuacja trwa !!

Posted by miziaforum w dniu Styczeń 27, 2016


Francuskie sł. wywiadu obawiają sie wybuchu krwawej rewolty islamskiej

jutro cały art. polecam !!

tymczasowo filmik kalejdoskop

Komentarzy 68 to “Francuskie sł. wywiadu obawiają sie wybuchu powstania muzułmańskiego w Paryżu , sł. specjalne Izraela już ostrzegły swoich obywateli cicha ewakuacja trwa !!”

 1. marek said

  Polska Wolność
  4 godz. ·
  Michael Stürzenberger z Pegidy, czyli niemieckiej organizacji społecznej protestującej przeciwko sprowadzaniu muzułmańskich imigrantów, swoją wypowiedzią udowadnia, że ani on, ani popierający go Niemcy nie są rasistami, jak próbuje się ich zaszufladkować. Stürzenberger mówi wprost, że nie widzi przeszkód dla przyjmowania do jego kraju uciekających przed prześladowaniami chrześcijan, żydów, a nawet buddystów, jednak uważa, że islamistom nic nie grozi z rąk innych islamistów, dlatego jest przeciwnikiem sprowadzania ich Niemiec.

  Polubienie

 2. marek said

  Polubienie

 3. miziaforum said

  Wielu zachodnich ekspertów od islamu twierdzi, iż liderzy Państwa Islamskiego dążą do wypełnienia przepowiedni o końcu świata. Według islamskiej eschatologii ostateczna bitwa między światem islamu i Rzymem rozegra się w Dabiq, w północnej Syrii. Aby do niej doszło, „krzyżowcy” muszą jednak zostać wciągnięci na teren Syrii. Stąd też właśnie wysyłanie do Europy setek tysięcy imigrantów oraz przygotowywanie wielkiego zamachu terrorystycznego na jedno z państw Unii Europejskiej.

  Polubienie

 4. miziaforum said

  Francja: Strzelanina w obozie dla uchodźców. Muzułmanie zaatakowali chrześcijan

  http://wpolityce.pl/swiat/279542-francja-strzelanina-w-obozie-dla-uchodzcow-muzulmanie-zaatakowali-chrzescijan

  Polubienie

  • KrisT said

   a w skurwomendiach cisza…… polskim TK się zajmują…..

   Polubienie

   • Anna said

    I odgrzewanym Smoleńskiem, to sitwa jedni i drudzy, ci drudzy zasłaniają się tymi pierwszymi, że oni muszą bo tamci obiecali, aż mdli od tej gównianej retoryki. PIS ma dwa lata na realne poprawienie bytu Polaków, jeśli nie odczujemy poprawy to ich rządy się skończą, będzie ktokolwiek byle nie PIS PO.

    Polubienie

 5. mironik said

  http://monitorpolskislowian.neon24.pl/post/128875,ryszard-petru-o-uchodzcach-mozemy-sie-uczyc-od-niemcow
  Mamy się uczyć od Niemców przyjmowania i ukrywania przestępstw,gwałtów,zbrodni uchodźców przez Policje i media przed obywatelami?I to ma być komitet obrony demokracji (K.O.D)?

  Polubienie

 6. mironik said

  http://monitorpolskislowian.neon24.pl/post/126028,po-cholere-nam-wojsko-skoro-wladza-sama-sprowadza-wroga
  Jestem Patriotą pracującym za najniższą krajową i nie stać mnie na taki luksus jak dzieci,pseudo imigrant dostanie w Polsce kilka tyś euro na rodzinę i nie musi pracować,stanowczo się temu przeciwstawiam i mam nadzieje że i wy to zrobicie.

  Sama taka akcja zjednoczy Polaków ponad podziałami,i w przyszłości będziemy lepiej zorganizowani na zagrożenia dla Polski i Polaków gdy Policja i wojsko Polskie nie będą reagować na zagrożenia pod rozkazami tego wrogiego rządu Polski.

  Polubienie

 7. belmont said

  mam nadzieje ze wreszcie tak bedzie bo to jest skur…wysynstwo ludzie pracuja za grosze a taki niby uchodzca sorry zwykly nachodzca bierze wiecej niz pracujacy czlowiek np. cyganie maja tak tez bym ich przegonil

  Polubienie

 8. miziaforum said

  „To już epidemia”. Na grypę na Ukrainie zachorowało 2,6 mln osób (http://www.tvn24.pl)

  Polubienie

 9. bittix87 said

  A teraz powiedz to wszystko ludziom to cie za obłakanego wezmą bo w mediach nic nie mówią o tym o czym mizia piszę.

  Polubienie

  • polskosc said

   Pewno czytasz tylko syjonistyczne media. Przeczytaj np tu http://fakty.interia.pl/swiat/news-czy-uda-nam-sie-ochronic-przed-grypa-z-rosji,nId,2135265
   Cyt „Lokalne kaliningradzkie portale poinformowały także, że z powodu szalejącej w obwodzie grypy nie odbywają się zajęcia lekcyjne 22 klas w 9 szkołach, zamknięto także na kwarantannę 12 grup przedszkolnych.”

   Polubienie

   • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

    Sa jakie inne?..he he he

    Polubienie

   • nnn said

    to jest jedna z tych ról, które uważam za lepsze rozwiązanie niż wojna czy szerzący się islam. „A JAK BĘDZIE TRZEBA, BĘDĘ NOSICIELEM, i tak długo w ukryciu jak tylko mi na to pozwoli. może choroba zmutuje, mój organizm będzie odporny i będę nosicielem. JAK DLA MNIE LEPSZE NIŻ 50 MLN W LOTTO”

    Polubienie

    • nnn said

     „heh zabijając, nie używając przemocy fizycznej……dla mnie nie ma nic lepszego”

     Polubienie

    • polskosc said

     Trochę zawiłe twe wywody. Choroby drobnoustrojowe nie poprawią twego organizmu. Oczywiście można sobie wyobrazić super człowieka którego ukłąd odpornościowy reaguje na więcej drobnoustrojów. Taki człowiek byłby ciężki, ślamazarny, jadł by więcej. Sądzę że przetrwali tylko tacy którzy tracą możliwie mało energii na czynniki rzadkie.
     Chcesz być odporna na drobnoustroje to odżywiaj się prawidłowo, zrób sobie test immunologiczny.

     Polubienie

     • nnn said

      wystarczy mnie wiara…jak będę żyć z taką chorobą i nic mojemu ciału nie będzie, to wykorzystam to aby przenieść chorobę i ona sama będzie atakować.tych którym pisane żyć, żyć będą.

      Polubienie

      • nnn said

       a ja, bę w tym czasie waszą zagładą. NA CO LICZĘ. więc czekam na nieoczekiwane zwroty akcji. I MOŻE TAK SIĘ STANIE, CHYBA ŻE UMRĘ OD NIEJ.

       Polubienie

       • nnn said

        jest taki cytat…”Słyszeliście, że powiedziano: „Oko za oko, ząb za ząb!” A Ja wam powiadam: Nie stawiajcie oporu złemu. Lecz jeśli cię ktoś uderzy w prawy policzek, nadstaw mu i drugi”….jeżeli to zrozumiesz to zrozumiesz i mnie. I nie twierdzę że nie zrozumiesz co jest napisane. Ale twierdzę że nie rozumiesz na czym to polega, bo widzisz innych jak go nastawiają a sam tak nie czynisz. Jak byś swoich nie rozumiał.

        Polubienie

      • polskosc said

       NNN. Musisz się nauczyć żyć z ludźmi jacy są a nie myśleć ciągle o ich mordowaniu. Trzeba się nauczyć pożytku z życia w grupie. Gdybyś żyła sama to nie miałą byś radia, TV, samolotu, pociągów, samochodu, astronomii. Przecież sama byś tego wszystkiego nie zrobiłą nawet za 1000 lat.

       Polubienie

       • nnn said

        piszesz więcej o kimś niż o sobie, żyję więc jestem. Chcesz radia…ktoś za nie płaci tym kimś jestem też ja”ale jakoś nie będą rozmawiać o tych tematach które mnie interesują” piszesz o telewizji….tak oglądam chociaż w kółko jedna i ta sama „papka” a nie chce dziecku puszczać reklam”rozumiesz pewnie dlaczego” „przykład: powstała najnowsza część star wars… w kinach itd. i teraz wyjaśnij dlaczego puszczają nagle poprzednie jej wersje w tv.Samolotu…pociągu, samochodu? …nie potrzebne mnie to bo jak wiesz”jest na to gotówka? gotówka która zniewoliła mój mózg, a ponadto, do mnie nie należy bo w ciąż ją ode mnie odbierają”.A mnie wystarczy i ułamek sekundy by zasłonić piersią drugą osobę.

        Polubienie

       • nnn said

        a piszę o zagładzie, bo pośród tych wszystkich ludzi wokół mnie są i tacy którzy nimi nie są…”WIDZIAŁEŚ BY MAMA LUB TATA DO WŁASNEGO DZIECKA MÓWILI CHODŹ TU? jak do zwierzęcia. Ja tak.”Mówisz: Nie rozumiesz po dobroci?! to pasem albo ręką. I ty uczysz jej takiej dobroci a dziecko jest nie winne bo ty nie potrafisz dziecku powiedzieć po dobroci, tak jakby ciebie nie rozumiało, czy na nie krzyczysz czy mówisz a ono się uczy”.”Później rodzice zdziwieni dziećmi w późniejszym wieku zachowują się jak się zachowują, a kto jest winien?ono? że z nim rozmawiać się nie da?”.

        Polubienie

       • nnn said

        w pewnym momencie świat przestanie żyć a zacznie tylko egzystować „czerpać z darmowej siły fizycznej, gdy większość ludzi przestanie być potrzebna. a ty możesz być jednym z tych osób”.”zrozumiesz że JEBA**ŚMY NA BOGACZY, A ONI WYPNĄ SIĘ NA TYCH NA DOLE”

        Polubienie

 10. marek said

  Polska Wolność
  2 godz. ·
  Piotr Liroy-Marzec z Kukiz”15 mówi o potrzebie referendum w sprawie przyjmowania imigrantów do Polski. W pierwszej kolejności powinniśmy ściągnąć repatriantów polskich ze wschodu, w drugiej kolejności stworzyć warunki do powrotu milionów Polaków, którzy wyjechali na zachód za chlebem, a dopiero potem możemy ewentualnie zastanawiać się nad przyjmowaniem imigrantów z Bliskiego wschodu, czy Afryki.

  Polubienie

 11. marek said

  http://demotywatory.pl/4610792/Syryjczyk-ostro-o-emigrantach-i-glupocie-Europy

  Polubienie

  • Anna said

   Ja bym się z nim zgodziła bo na Bliskim Wschodzie mieszkają normalni ludzie a to co stamtąd trafia do Europy to śmiecie, bandyci, przestępcy prosto z więzień i dlatego nie mają swoich dokumentów. A makreli w to graj?

   Polubienie

   • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

    Ma racje Anno.Nie do konca.Potomkowie,tych ktorzy przybyli na zachod i tu sie wyksztalcili zasilaja szeregi roznych organizacji terrorystycznych.Takze z tego powodu ,ze byli i sa traktowani tu jak smieci.Jak sie dobrze przyjrzec ,to Europejczycy tez sa tak traktowani w wielu sferach.Przyklady sa widoczne.Brak srodkow do zycia,likwidacja szpitali ,niemoznosc leczenia sie,ograniczanie dostepu do nauki, ograniczanie praw pracowniczych,nedzne zasilki dla bezrobotnych,nimoznosc korzystania z wypoczynku ,bo za drogo,z kina,opery,teatru ,basenu,pociagu,coraz baedziej ograniczone mozliwosci kupna i utrzymania mieszkania,czy domu itd itp…Miliony ludzi sa traktowani jak smieci…w roznych kolorach…czy bialy,czy zolty,czy czarny…..A tyle sie mowi o prawach czlowieka…Ze ho ho..Wynika z przykladow,ze nie wszyscy sa ludzmi..bo sa traktowani jak smieci…

    Polubienie

 12. marek said

  http://demotywatory.pl/4610772/MOBILIZACJA-15-00-na-Placu-Zamkowym-6-lutego-Europa

  Polubienie

 13. marek said

  http://demotywatory.pl/4610744/Skoro-w-Niemczech-mozna-uzywac-gazu-pieprzowego-jedynie-na

  Polubienie

 14. marek said

  http://demotywatory.pl/4610717/Na-emeryturze-nas-nie-dorwa

  Polubienie

 15. magel said

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/holokaust-chrzescijan-artykul-tylko-dla-ludzi-doroslych-21-reedycja-2016-01 i znowu się zagotowałam

  Polubienie

 16. polskosc said

  Francja zmienia ministra sprawiedliwości. Może to bat na imigrantów?
  http://lci.tf1.fr/politique/jean-jacques-urvoas-un-depute-omnipresent-devenu-ministre-de-8710307.html

  Polubienie

  • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

   Krysie zdymisjonowano..Uff..Czy bedzie lepiej ,sie okaze jak mawiaja w praniu.Pewne propozycje ma.Miedzy innymi :pozbawienie obywatelstwa francuskiego osoby ,ktore naruszyly prawo i mowa na razie o terroryzmie,ale nie wiadomo,jaka definicja sie posluzy nowy minister i co uzna za dzialania terrorystyczne i oto problem,bo interpretacji moze byc duzo i rozne chocby np. uznanie za terroryzm krytyke wladzy.Ciekawie sie zapowiada i bezpiecznie i groznie byc moze nie tylko dla tzw. terrorystow i imigrantow.Zobaczymy,co zrobi w projekcie i kogo dotyczyl bedzie ow.Mowa o pozbawianiu obywatelstwa ,tych ktorzy posiadaja 2.Inna propozycja i madra i budzaca watpliwosci , to pozbawienie praw publicznych osoby karane.No ale tez jest problem.Osoby karane wsrod politykow pelnia wysokie funkcje publiczne ,jak chociazby obecny mer Bordeaux,ktory byl ministrem mimo wyroku i wszystko wskazuje,ze bedzie sie ubiegal o fotel prezydencki w przyszlych wyborach..Znowuz problem..w tej bidnej demokracji.Szaraki beda tracic prawa,a wybrani jak zawsze, beda zyskiwac mimo wyrokow wysokie i coraz wyzsze stolki.Optymizm umiarkowany wobec takich realiow …

   Polubienie

 17. AQQ said

  Polubienie

  • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

   Co za problem z nielegalnych zrobic legalnych?.Manifa bez sensu w takiej sytuacji,ale bez pojecia ,tlum ma zajecie na ulicach..

   Polubienie

   • Anna said

    Ty za to masz „pojęcie”. Oczywistym jest, że przeciw legalnym nie można protestować a i tak wiadomo, że protest jest – przeciw imigrantom.

    Polubienie

    • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

     Guzik prawda Andziu.Przeciez ci co tych gosci zaprosili ,sami ich podzielili na legalnych i nie legalnych imigrantow.Jesli protestujesz przeciw nielegalnym,to nie oznacza ze jednoczesnie protestujesz przeciw legalnym.Wniosek.Logiczny.Protestujesz przeciw nielegalnym.Legalnych akceptujesz he he.Czy trudne jest czytanie ze zrozumieniem?.Rzady nie przyjmuja nielegalnych,wiec po co manifestowac przeciw czemus,co nie ma miejsca?..ha ha..Z nielegalnych zrobia legalnych…I ich przyjma..Manifestanci wyjda na durniow i faszoli..he he…

     Polubienie

 18. marek said

  http://niezalezna.pl/75503-byly-szef-kancelarii-tuska-zasiadzie-na-lawie-oskarzonych-za-smolensk

  Polubienie

 19. falkonidas said

  „POLACY SĄ GÓWNEM TAK O NAS TE BR….SY (DZICZ) MÓWIĄ!!!”. O NIE!!! TEGO JUŻ ZA DUŻO!!!

  Historia autentyczna i zdarzyła się kilka dni temu u jednego z moich kolegów. NIE POLECAM TAM JEŹDZIĆ!!! Kolega z pewnością już tam nie pojedzie po tych zajściach. Mariusz Pudzianowski

  PS. nie zamierzam być poprawny i dyplomatyczny – piszę bez owijania i nie zmienię zdania o tej nacji ludzi!!! Zero tolerancji z mojej strony!!!

  Przeczytajcie!!! Podajcie dalej!!! Jeżeli jesteśmy dla nich gównem, to czym oni mają być dla nas… Polaków?!?!?! Poniżej autentyczna opowieść mojego znajomego:

  „Do Egiptu poleciałem jak zawsze zresetować głowę – kochałem Egipt i to była moja odskocznia od wszystkiego – tam nurkowanie , kite i wake, słońce , morze i marzenia . Niestety nie tym razem ;-(
  Napisałem na fb czy ktoś leci ze mną bo zawsze taniej wychodzi wyjazd w 2 osoby – zgłosiła się moja koleżanka ,ale miała obawy do Egiptu. Zapewniłem ze wszystko będzie super i ze nie raz tam byłem . Ona dzień przed wylotem zmieniła jednak zdanie i nie chciała lecieć po tym jak usłyszała o zamachu w Kairze, jednak namówiłem ją. Tłumaczyłem, żeby chociaż na tydzień poleciała, odpocząć. Ja postanowiłem, że zostanę kolejny tydzień sam. W samolocie cały czas mówiła ze coś przeczuwa i niestety jej przeczucia się sprawdziły .

  Pojawiliśmy się tam (w hotelu Bella Vista) we czwartek 7 stycznia, a 8 stycznia w hotelu doszło do zamachu… Paulina (koleżanka, która pojechała ze mną) sama poszła na kolacje, a ja spałem w pokoju. Nagle wbiegła krzycząc, że w hotelu są terroryści – wyskoczyłem z łóżka jak poparzony, a ona płakała i krzyczała ze nie chce umierać. Początkowo myślałem że to żart – ale gdy podszedłem by zamknąć za nią drzwi usłyszałem serie strzałów i mnie zatkało. Potem kolejne strzały i krzyki po arabsku – wyłapałem tylko Allach… zatrzasnąłem drzwi i starałem się uspokoić Paulinę, która klęczała i się głośno modliła – to mnie przeraziło – chciałem ja uspokoić i otworzyłem drzwi balkonowe żeby zobaczyć czy coś widać z drugiej strony hotelu – tam zobaczyłem uciekających ludzi oraz policje z bronią i daleko na ulicy zatrzymany ruch i pełno niebieskich kogutów . Strzały padały także od strony morza na plaży . Wtedy myśleliśmy ze to kilkunastoosobowa grupa uderzyła na hotel i strzela do kogo popadnie. Na hotel padały światła jakby kogoś szukali wiec położyliśmy się na podłodze i czekaliśmy co dalej. Strzały oraz krzyki ludzi było słychać około godziny. Następnie wszystko ustało i nastała grobowa cisza wtedy zadzwonił do mnie telefon i okazało się ze to Polsat , któremu zdałem relacje co się dzieje. Po około 3 godzinach od początku całej akcji zadzwonił hotelowy telefon i powiadomiono nas ze nic się nie stało i zapraszają na kolacje. Zeszliśmy i nas zamurowało – na środku placu hotelowego leżał zabity człowiek w kałuży krwi ,a drugi niedaleko koło niego jeszcze żył ale widać ze miał przestrzelone obie nogi bark i rękę – i według nich nic się nie stało… było bardzo dużo służb mundurowych i ogólne zamieszanie – nadal kogoś szukano wkoło hotelu oraz w środku – kogo? nie wiem ale były nawet psy policyjne – zobaczyłem przestrzelona windę oraz szybę od spa – nagrałem filmiki które są nadal u mnie na fb – napisałem tez na fb o wszystkim żeby uspokoić bliskich ze jesteśmy cali i zdrowi. Większość ludzi uciekało z hotelu – my zostaliśmy i kilku Polaków bo stwierdziliśmy ze „piorun nie uderzy dwa razy w to samo miejsce” i lepiej zostać w hotelu niż ruszać w nocy do innego miejsca i gdy zadzwonili z biura podroży to powiedziałem , żeby nas nie zabierali do innego hotelu tylko wywieźli gdzieś na Malediwy lub w inne ciepłe miejsce jednak odebrali to bardziej jako żart ;-( …. staraliśmy się zapomnieć o wszystkim ale na drugi dzień w hotelu pojawiła się jakaś delegacja i masę reporterów , kolejnego dnia wrócili ranni ze szpitala i było oficjalne powitanie w hotelu – wszystko relacjonowałem na fb i opisywałem tez swoje wakacje czyli kite itp. Inni Polacy opowiadali w hotelu jak wyglądało to z ich strony – jeden Polak powiedział , że kule przeleciały koło niego. Inna pani mówiłą , że chciała przeciąć line od łodzi na której schowali się ludzie bo bali się , że będzie grupowa masakra i lepiej żeby odpłynąć od brzegu . Paulina wyjechała po tygodniu do domu i inni Polacy opuścili tez już hotel ,a ja zostałem całkiem sam i postanowiłem tydzień spędzić w rosyjskiej bazie Playkite koło Hurghady na kite. W dniu kiedy Paulina wyjechała zablokowano mi fb i musiałem wysłać im skan paszportu żeby udowodnić ze ja to ja . Zrobiłem to i na drugi dzień po obiedzie zaczął do mnie dzwonić hotelowy telefon – (film jest na fb u mnie ) początkowo nie odbierałem potem jednak odebrałem i usłyszałem ze mam na 5 minut zejść do recepcji- no i się zaczęło… początkowo usłyszałem ze wyrzucają mnie z hotelu bo pisze o tym ataku , następnie ze wzywają policje … zostałem zatrzymany w hotelu na około 4- 5 godzin przez policje w celu wyjaśnienia co się dzieje… a działo się to, ze zamiast wakacji siedziałem i słuchałem agresywnych ludzi w koło , którzy mieli pretensje ze pisze coś na fb – co piszę? Prawdę pisałem i to im nie odpowiadało. Kazano mi podpisać jakieś pismo do arabsku wiec odmówiłem bo nie będę podpisywał czegoś, czego nie rozumiem – usłyszałem ze albo to podpiszę albo będę miał kłopoty wtedy zawiadomiłem moją przyjaciółkę i managerkę w jednym – Anne Bogusławską o całym zdarzeniu. Ona odpisała, że zawiadomiła o wszystkim ambasadę i podała mi do nich numer, bo rezydent twierdził ze nie ma … nie podpisałem pisma wiec zostałem zabrany z hotelu. Teoretycznie „nie siłą” ale oddalić się nie mogłem – jechałem taksówką z hotelu bo całe zajście widzieli turyści wiec musieli udawać grzecznych. Gdy trafiliśmy na policje zaczęło wszystko się zmieniać – nie było już grzecznie i nadal byłem zmuszany do podpisania dziwnego pisma – oczywiście odmówiłem. Zostałem przeniesiony do prokuratury tym razem już w kajdankach jak przestępca zabrano mi paszport – telefon jeszcze miałem wiec nagrałem filmy w prokuraturze i zrobiłem fotki – w prokuraturze znowu usłyszałem ze mam podpisać dziwne pismo i gdy się nie zgodziłem przewieziono mnie znowu na policje i tam rezydent stwierdził ze jak nie chce podpisać to moja wina i mnie zostawił koło 10 w nocy samego na policji i poinformował mnie ze o 9 rano mnie wyciągnie…

  Na policji chciano zabrać mi telefon, wiec go wyłączyłem i rzuciłem rezydentowi – bałem się ze go już nie odzyskam od policji. Zostałem zakuty w kajdanki z innym miejscowymi. Ustawiono nas parami w pomieszczeniu – zabrano mi pasek i inne osobiste przedmioty. Byłem jedynie w koszulce, spodniach i butach – tak jak zszedłem z pokoju do recepcji przekonany, że schodzę na pięć minut. Dodam, że w styczniu noce w Egipcie są bardzo zimne – chodzi się w kurtkach. Byłem głodny , zmęczony, zmarznięty i bardzo chciało mi się pić. Niestety Policja miała to gdzieś i widziałem ze sprawia im radość śmianie się mi w twarz i mówieniu po polsku – „dzien dobry” …. wrzucono mnie do celi z 30 innym miejscowymi – pomieszczenie zaszczane ,zasrane i każdy miał odruch wymiotny jak tam wchodził – w narożniku dziura na odchody – okno z kratami, zimno i ogólnie syf na maxa. Musiałem na początku postawić się do jednego z więźniów bo stwierdził ze mam ładna buzie… – gdy usłyszał ze mu krtań przegryzę jak będzie podskakiwał to lekko się zdziwił ( zadarł z Polakiem) – policja rzuciła koc do środka i zaczęła się awantura kto będzie na nim spał – wiedziałem ze ta noc może być trudna dlatego doczepiłem się do jednej grupy i z nimi postanowiłem się trzymać – w nocy dorzucano nam kolejnych przestępców bo to był weekend i cały czas ktoś pijany do nas trafiał . Spałem na brudnym kocu miedzy miejscowymi i zamiast poduszki miałem swoje buty – lepsze to niz spanie na podłodze . W nocy wpadła policja i skatowała kilku więźniów bo byli zbyt głośno . Rano o 9 nie pojawił sie rezydent ,a mnie skuto i samochodem więziennym przewieziono nas jak bydło do prokuratury – trafiłem do jeszcze gorszej celi i było nas jeszcze wiecej . Mysle ze z 50 osób – nie miałem przy sobie pieniędzy wiec nie mogłem dostać ani jeść ani pic bo policja brała kasę w łapę i wszystko załatwiała innym więźniom. Od miejscowych z którymi się trzymałem w nocy dostałem herbatę oraz kanapkę- starałem się uciec myślami od tego wszystkiego – zamykałem oczy i myślałem ze pływam na kite z muzyka na uszach -to pomagało przetrwać mi ten trudny czas… – co chwile jednak ktoś mnie zaczepiał jednak jeden z chłopaków z którymi się trzymałem odganiał ich mówiąc coś po arabsku . W pewnym momencie nie wytrzymałem i kazałem im wypierdalać ode mnie – „jestem kurwa Polakiem pojeby – Polakiem!!!! Wiec trzymać się daleko ode mnie!!!!” Trzymano mnie tam do około 16 – nastepnie zabrano mnie na przesłuchanie – u góry spotkałem rezydenta który nie miał nic dla mnie do jedzenia ani picia bo niby policja mu zabroniła cos mi dawać – poprosiłem o telefon i zadzwoniłem do ambasady przekonany, że działają w mojej sprawie. Tak twierdzili informując moją managerkę w Polsce, że wszystko jest pod kontrolą, że jestem bezpieczny i że współpracują z miejscowymi władzami. Od konsulatu dowiedziałem się, że mają do mnie 500 km i nikt nie będzie jechał autem, a samolot jest za 3 dni, więc żebym poczekał – ręce mi opadły . Liczyłem na Anie w Polsce i nie pomyliłem się. Walczyła tam jak lew o mnie – dzwoniła wszędzie gdzie się tylko dało, niestety wszędzie ją olewano i zbywano…. Okazało się, że nie można liczyć na pomoc polskich władz, kiedy potrzebujesz. Z MSZ kierowali ją do ambasady, kazano dzwonić na egipskie numery. W ambasadzie nie odbierali tylko odpisywali jej na maile, nawet nie dodając stopki w mailu z namiarami na osobę, z którą koresponduje… Na prośby o podanie nr tel pisano, że nr alarmowy jest taki i taki. Jakby się bali podać numery do siebie, bo wiedzieli, że nic nie zrobili i ona by tam dzwoniła.

  W końcu odpuszczono temat podpisania pisma i jedynie mnie przesłuchano i zapytano czy pracuje w telewizji – odpowiedziałem ze tak i ze będzie głośno jak mnie szybko nie puszcza (czułem, że to był pomysł Ani i nie myliłem się – ona uknuła tą intrygę. Okazało się, że ostatecznie zastraszyła konsulat mediami, naopowiadała różnych historii i w końcu ruszyli do działania ) – wtedy zobaczyłem pierwszy raz iskierkę nadziei bo ich podejście lekko się zmieniło – pozwolono rezydentowi dać mi wodę i jakieś ciastka do zjedzenia. Trzymano mnie jednak tam do nocy chociaż powiedział rezydent ze za 5 minut mnie wypuszcza ….- następnie przewieziono mnie jednak znowu na policje i wrzucono do innej celi niż noc wcześniej do innych przestępców – tam już nie miałem sprzymierzeńców, ale mój wzrok mówił wszystko – WYPIERDALAĆ- położyłem się w narożniku bez słowa, na butach zamiast poduszki i starałem się zasnąć – znowu robiłem wizualizacje morza oraz kite – obudził mnie policjant i wyprowadził z celi – rezydent powiedział ze mnie wypuszczają jednak nie oddano mi paszportu ani telefonu i wywieziono mnie w inne miejsce – gdzie spędziłem kolejne godziny – trafiłem do biura policji turystycznej czy jakoś tak – tam usłyszałem ze jestem większym terrorystą niż Ci co byli w hotelu bo o nich już nikt nie pamięta po 3 dniach i sprawa została zatuszowana, a ja nadal mówię o tym i pisze na fb – kazano mi zamknąć mordę to mnie wypuszczą inaczej może być źle – kazałem rezydentowi mówić to co chcą usłyszeć a ja mówiłem coś innego prosto im w twarz. Po chwili gość podpił pieczątkę i wyszliśmy z rezydentem … nie wierzyłem, ale puszczono mnie. W hotelu Bella Vista w którym był zamach, nadal miałem pokój. Gdy wróciłem zobaczyłem ze ukradziono mi 90 $ i zostawiono tylko 8 dolarów w plecaku – zgłosiłem to rezydentowi ale zostałem wyśmiany i uznany za kłamcę. Stwierdziłem ze chce spokojnie zasnąć i nie będę się z nimi kłócił- pojechałem do drugiego hotelu- tam spałem jak zabity prawie cały dzień. Uspokoiłem mamę oraz Anie , które bardzo się martwiły i na fb wstawiałem jedynie pozytywne zdjęcia bo wiedziałem ze mnie obserwują. W przedostatnia noc koło 1 w nocy gdy spałem ktoś delikatnie kluczem otworzył drzwi w moim pokoju i gdy chciał wejść zatrzymała go masywna zasuwka w drzwiach która przed snem zasunąłem – to go bardzo zdenerwowało i zaczął kopać w drzwi – słyszałem Arabski język- 2 lub 3 osoby które rozmawiały i krzyczały tylko co chwilę przeplatając łamaną angielszczyzną „open the door” – byli bardzoooooo agresywni ! W tym czasie dzwonił hotelowy telefon (dokładnie tak, jak wtedy w Bella Vista) wiec nie mogłem zadzwonić po pomoc – szybko sie ubrałem i chciałem uciec przez balkon ale wydawało mi się ze na dole ktoś na mnie czeka schowany – zrezygnowałem i napisałem do Ani na fb . Następnie zadzwoniłem przez fb do niej – mówiąc ze chyba chcą mnie zajebać w hotelu – chyba usłyszeli ze z kimś rozmawiam wiec odpuścili – nastała cisza a ja słyszałem ich za drzwiami jak szepcą – Ania słyszała całą akcje przez telefon i to było dla niej straszne – starała się uspokoić siebie i mnie – mówiła ze dam rade i wrócę cały i zdrowy do Polski – zawiadomiła rezydenta oraz ambasadę jednak okazało się znowu, że zostalismy sami, bo nikt się nie odezwał.. zadzwoniłem do Ukrainek z hotelu z którymi przez 2 dni starałem się przebywać żeby nie być sam w hotelu-poprosiłem żeby zeszły do mnie na chwile bo mam straszna akcje . Powiedziały ze zaraz będą – jednak nie pojawiły się – do 6 rano nasłuchiwałem czy ktoś jeszcze tam jest następnie zasnąłem pod drzwiami – koło 8 poszedłem na śniadanie i spotkałem koleżanki do których dzwoniłem jednak one udawały ze mnie nie znają jakby były zastraszone … to było dziwne . Rezydent który został powiadomiony w nocy przez Anie stwierdził że to wszystko kłamstwo i czy mam nagranie z tego – powiedziałem ze bardziej myślałem żeby przeżyć, a nie nagrywać to. Poza tym dopiero co byłem aresztowany za nagrania, a teraz oczekują, że będę miał odruch nagrywania czegokolwiek? – wtedy manager hotelu powiedział ze klucze maja tylko oni i ze jestem kłamca bo nie mogło mieć to miejsca – wtedy się przeraziłem bo widziałem w jego oczach ze kłamie na maxa. Ania w odpowiedzi z ambasady dostała informację, że rezydent poinformował ich o całej sytuacji twierdząc, że to zmyślone i jest sytuacja patowa bo „słowo przeciwko słowu”. Pan Dawid nie zadzwonił na numer alarmowy, więc wg nich nic się nie stało i nie mogą nic zrobić..

  Na drugi dzień miałem samolot i musiałem to jakoś przetrwać. Cały czas chodziłem z widelcem w ręce – wiem ze kogoś to może śmieszyć ale przez to ze ćwiczyłem od dziecka sztuki walki i tez krav mage wiedziałem ze to w moich rekach zabójcza broń jakby coś się dziwnego stało kolejny raz… Gdy powiedziałem o całej sytuacji jednemu pracownikowi hotelu który wydawał się o.k – on powiedział tylko tyle – „zbyt dużo wiesz , zbyt dużo mówisz dlatego trzymaj sie ludzi bo możesz zniknąć….” – zaniemówiłem . Praktycznie nie spałem i gdy wsiadłem to autokaru z innymi polakami poczułem lekka ulgę – jednak czekało mnie jeszcze lotnisko – puścili mnie i wróciłem do Polski – sorry ale tam mógł trafić każdy z Was dlatego muszę to przekazać – usłyszałem ze Polscy to gówno bo i tak nie mamy zbyt dużo kasy żeby tam im zostawiać jako turyści – My gównem??? My!!!!!???!!! Nie pozwolę tego ukryć – nie liczymy się dla nich wcale i moja ostoja spokoju zmieniła się traumatyczne przeżycia.
  Mogłem liczyć tylko na pomoc mojej przyjaciółki Ani Bogusławskiej , bo ambasada miała mnie głęboko gdzieś a rezydent sam powiedział , że on tylko tłumaczem jest w tej sprawie. Paranoja!!!! Nie może być tak, że osoba z polski, nie urzędnik, nie wysoko postawiona osoba, jest w stanie zrobić więcej niż ambasada. Gdybym zadzwonił wtedy do kogoś innego, może mniej ogarniętego niż moja manager, to może do tej pory bym nie wyszedł. Jak tak może być? Może inni ludzie nie mają takich przyjaciół – na kogo wtedy mogą liczyć, jeśli nie na swoją ambasadę?”

  Polubienie

  • polskosc said

   Obecnie tylko wariat jedzie na wycieczkę to takich krajów.
   Mnie też niezbyt mile sprawdzano na lotniskach Genewy i Waszyngtonu. łagodniej było do Anglii. We Francji rewidowali wiele razy + rozmowy na Policji.

   Polubienie

   • KrisT said

    masz racje, ja sie nie wybieram bo nie chcę być traktowany jak dojna krowa!
    niech się wypchają swomi piramidami i piaskiem, wszedzie płac a dodatkowo mają cię za bydło boś niewierny…
    oni nas w h….u maja plują do zupy a TY płać!
    wracając do tematu polskiej ambasady…… ruskie potrafią w kilka godzin wysłac samolot po swoich obywateli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    jakas róznica wpolakach a kacapach? ano taka iz rosja troszcZy się o swoich za granicą! kilka kilkanascie godzin i jest akcja ratunkowa,ludzie i sprzet czego polsce brakuje! w czasie gdy ruscy turysci wracaja do domu u nas dopiero myslą kto na kogo ma zawalic koszty i co wogole zrobić? ….
    czasem załuję iz nie jestem rosjaninem!

    Polubienie

    • miziaforum said

     „Europa dopiero stoi u progu wielkiej fali migracyjnej” – ostrzega niemiecki minister rozwoju Gerd Müller. Według niego w drodze do nas jest dalszych osiem milionów migrantów z Bliskiego Wschodu, Afryki i Azji.

     Przybycie w minionym roku do Europy ponad miliona uchodźców już częściowo zdestabilizowało sytuację na naszym kontynencie. Tymczasem, według informacji pochodzących z niemieckiego ministerstwa rozwoju, to zaledwie przedsmak. „Szacujemy, że do Niemiec i Austrii dotarł niewielki procent migracyjnej fali, jaka może czekać Europę w tym roku” – ostrzega na łamach dziennika „Bild am Sonntag” Gerd Müller (CSU), minister rozwoju w rządzie Angeli Merkel. „Dotąd przyjęliśmy jakieś 10 procent tej fali, która opuszcza między innymi ogarnięte wojną Irak i Syrię. Dalsze osiem do dziesięciu milionów ludzi z Bliskiego Wschodu i z Azji jest już w drodze” – szacuje minister.

     Polubienie

     • KrisT said

      odrodzą się brązowe koszule….. ja mam dwie w szafie.. 😉
      a synów nauczyłem jak się strzela co to muszka a co szczerbinka, – holera mają oko lepsze niz moje! jeszcze tylko lekcje z lunetą i ….z ostrej mogą celnie strzelać jak dojdzie do wojny z islamem….

      Polubienie

      • KrisT said

       ot takich małych snajperow w domu mam…… 😉 hehehheheehehhe wiem, wiem duzo nauki jeszcze przed nami….. ale z dagunova wiedzą jak celnie strzelac i jak gadzine odbezpieczyc czy przeładować…. czego inne 14 latki raczej nie wiedzą……

       Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        Fiu fiu..Fajne masz plany.Dostaniesz moze dyplom uznania od samego sorosa,czerwonego szylda i innych szatanow..

        Polubienie

       • KrisT said

        dragunova miało być…… 😉 Mizia strzelałes z takowego?

        Polubienie

       • miziaforum said

        SWD – 🙂 dobry

        Polubienie

       • KrisT said

        Ma rysia- posługiwanie sie bronia jak i wiedza/umiejętnośc strzelania z broni (teoria/praktyka) to powinna byc podstawa!
        sam widziałem goscia z 17 lat co nie umiał z wiatrowki strzelić! a co dopiero z prawdziwej broni! a o zasadach obsługiwania aby samemu się nie zabic to wogole nie wiedział! muszka i szczerbinka to jakaś chinszczyzna dla niego była!
        a o celności to nawet nie wspomnę, 10 minut tłumaczylismy jak osłowi jak wogóle ma to trzymać! pózniej dziewczyna przyszła i na 3 trzały 21 pkt zaliczyła pomimo tego iz pierwszy raz strzelała. a ten zelowy goguś w tarczę nie trafił….
        i takie ciotowate mamisynki w rurkach mają nas bronic? kuva oni sami siebie nie obronią a bronia to sobie sami strzelą w łeb i przypadkowo.
        Jak załadować, odbezpieczyć, wycelować, strzelić , zabezpieczyć to podstawa!
        bo… nie znamy dnia ani godziny!

        Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        Swego czasu uczono strzelania.Mnie uczono z KBKS-u…strzelac do odleglej tarczy.Pan profesor tarcze znalazl,ale w dziewiczym stanie,czyli bez dziur…buuuu…No i do poprawki…he he..

        Polubienie

       • KrisT said

        w krajach słowianskich role sa twardo podzielone- dzieczynki lalki a chłopcy broń………. i niech tak zostanie ! choć jak historia pokazuje kobiety są, tez dobrymi snajperami………!!!! ale tak nie powinno być, to mezczyżni powinni dbac o bezpieczenstwo kobiet, dzieci, starcow.

        Polubienie

       • miziaforum said

        https://miziaforum.wordpress.com/2014/03/27/rosja-5-latki-ucza-sie-jak-strzelac-polska-5-latki-ucza-sie-jak-walic-konia-i-sie-brendzlowac/

        Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        Bardzo slusznie Krist.Moze sa jakies ,co sa dobrymi snajperami.Nie jestem w tej grupie.Za to mam inne zalety.Kobiece..typowo kobiece..i nie zaluje i nie zycze sobie,zeby ktos mi wmawial ,ze jest inaczej. zwlaszcza .jakies glupie feministki ,ktore same sobie przecza .nawet w nazwie tego glupiego ruchu…gadaja o kobiecosci,a z kobiet chca zrobic facetow..bez sensu..

        Polubienie

    • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

     Teraz nie ma sprawy Krist.Mozesz zostac Rosjaninem.Zloz podanie o obywatelstwo…i z glowy.

     Polubienie

     • KrisT said

      byś wiedziała, bo wstyd mi za ten kraj i za lemmingow, jak w swiecie powiesz iz jest polak to jeszcze wstydu się najesz… albo jak słyszą polako to z gory patrza jak na darmozjadow albo cię olewają! a jak powiesz iz rusek oooo to juz powaga jest, trzymia się na dystans ,I kuzwa nie pisz iz tak nie jest.! bo am tego doswiadczyłem za granicą .

      Polubienie

      • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

       Mnie za kraj nie jest wstyd.Glupki niech sie wstydza sami za siebie.Nie wiem za jaka byles granica,wiec trrudno mi osadzic.Moze trafiles na jakiegos cwoka.Cwokow i lemingow nie brakuje wszedzie.Ja sie pierdolami nie przejmuje i glupimi opiniami w wielu przypadkach bez pokrycia.Nie spotkalo mnie nigdy nic przykrego za granica z powodu tego,ze jestem Polka.Raz jedna zydowka probowala cus tam sugerowac ,to ja odeslalam we wlasciwe miejsce w sposob grzeczny i dala se spokoj.A co?.Ktos mi nadepnie na odcisk,to odpowiadam i po sprawie,a w kasze se dmuchac nie pozwole.A odpowiedzialnosci za innych nie biore.Niech sie wstydza sami za siebie.Generalizuja tylko glupki i przyszywaja latki wedlug schematu wszystkim jak leci.To,ze jakis Polak zachowal sie jak cham albo jakis Francuz ,to nie znaczy,ze wszyscy sa chamami.Prostaki lubia generalizowac i szyc laty..Prostak jest prostakiem i tyle…Prostak niech sobie mysli,co mu sie podoba,a mnie to nie rusza.Swoja wartoisc znam..

       Polubienie

  • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

   ” Gdy uslyszal,ze mu krtan przegryze”..w celi byli sami miejscowi..w jakim jezyku to info o tej krtani przekazal..Chyba,ze wszyscy ci miejscowi w celi mowili po angielsku..no bo chyba nie po polsku zlozyl to oswiadczenie

   Polubienie

   • Anna said

    czasem wystarczy intonacja głosu aby być zrozumianym

    Polubienie

    • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

     Nie przecenialabym Andziu roli intonacji w odgadywaniu intencji.Odbior moze byc zupelnie odwrotny..he he.Nie raz sie przekonalam na wlasnej skorze he he…

     Polubienie

     • Anna said

      tamtejsi woleli się nie przekonywać i to wystarczyło 😉

      Polubienie

      • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

       Nie wierze w te opowiesc,znajac reakcje tamtejszych ludzi.Powiesz cos glosniej,a oni to odbieraja jako agresje i atakuja,bo tacy sa i tak reaguja.Krzywo spojrzysz i taki Cie dzgnie nozem.Podawalam przyklad meza mojej kolezanki zamordowanego na srodku ulicy przez araba tylko dlatego,ze go ochrzanil,bo nie przejechal go ,gdy ten ciapaty przechodzil na czerwonym swietle.Niechby tylko za glosno oddychal,to by go zaciukali dyskretnie.Gosc nazmyslal…Sa agresywni w Europie,a nie mowiac o tym ,jacy sa na swoim gruncie…

       Polubienie

     • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

      Andziu mam sporo doswiadczen w obcowaniu z ludzmi z roznych kultur.Oni maja bardzo rozny kod pozajezykowy sluzacy porozumiewaniu sie.Mozna sie niezle nabrac.Patrzysz na Wlochow i ich sluchasz i odnosisz wrazenie,ze sie kloca…Moj stary ciagle mi mowi: ” czemu Ty sie drzesz”?..ha ha.Wcale sie nie dre.Mowie…poslugujac sie specyficzna intonacja..ha ha.

      Polubienie

 20. […] Francuskie sł. wywiadu obawiają sie wybuchu powstania muzułmańskiego w Paryżu , sł. specjalne … […]

  Polubienie

 21. […] Francuskie sł. wywiadu obawiają sie wybuchu powstania muzułmańskiego w Paryżu , sł. specjalne … […]

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: