Miziaforum's Blog

Praska deklaracja przeciwko islamizacji.. A Polacy podpisują z panem kukizem petycje :-) którą rząd w dupie ma .

Posted by miziaforum w dniu Styczeń 26, 2016


Praska deklaracja przeciwko islamizacji

23 stycznia w Roztokach pod Pragą miała miejsce konferencja prasowa, na której poinformowano o ogólnoeuropejskiej demonstracji, zaplanowanej na 6 lutego równocześnie w 14 państwach Europy.

Martin Konvička, przewodniczący czeskiego Bloku Proti Islamu, powiedział na wstępie konferencji, że organizatorzy są ludźmi, którzy maja wspólny cel: obronić Europę przed nienawistną średniowieczną ideologią, która jest nie do pogodzenia z naszymi wartościami wolności obywatelskich, demokracji i ludzkiej godności. Chcą bronić praw obywatelskich, ludzkich i politycznych, które sobie Europejczycy w ciągu tysiącleci wywalczyli.

“Walka z islamizacją Europy jest naszym wspólnym celem, ale Niemcy nie mogą w tej walce wygrać,  będąc osamotnione. Musimy i chcemy walczyć wspólnie”, powiedziała przedstawicielka ruchu PEGIDA Tatjana Festerling. „W Estonii w tej chwili przeżywamy tak samo krytyczną sytuację, jak nasi przyjaciele w Niemczech, ale dlatego, że współpracujemy z naszymi kolegami z Finlandii, zdajemy sobie sprawę z tego, że ochrona Europy jest naszym wspólnym celem“, mówiła z kolei Maria Kaljuste z Konserwatywnej Partii Ludowej.

Uczestnicy uchwalili wspólną deklarację. Ta Deklaracja Praska jest podstawą wspólnych kroków, które muszą podjąć państwa, których przedstawiciele wzięli udział w konferencji i które powinny mieć na celu przeciwstawienie się naciskom Brukseli na rozwiązanie tzw. kryzysu imigracyjnego, a także narastającemu zagrożeniu islamizacją Europy.

* * *

Deklaracja Praska

Wspólnie za wolność i przeciwko islamizacji

Świadomi tego, że tysiącletnia historia zachodniej cywilizacji może się szybko zakończyć podbiciem Europy przez islam i tego, że polityczne elity zdradziły, my, przedstawiciele różnych europejskich narodów ogłaszamy, co następuje:

– Nie oddamy Europy nieprzyjaciołom. Jesteśmy przygotowani dać odpór politycznemu islamowi, ekstremistycznym islamskim reżimom i ich europejskim kolaborantom.

– Jesteśmy zdecydowani ryzykować swoje wolności, majątki i ewentualnie nasze życie, tak jak to czyniły generacje przed nami i jak to nas zobowiązuje w stosunku do przyszłych pokoleń.

– Nie zgadzamy się z podporządkowaniem europejskiemu centralnemu rządowi. Panowanie brukselskich i globalnych elit przyniosło tylko ubóstwo, bezrobocie, korupcję, chaos i moralny upadek. Jest najwyższy czas, aby z tym skończyć.

– W pełni respektujemy suwerenność europejskich narodów i prawo każdego europejskiego kraju do rozwiązywania swoich spraw tak, jak to uzna za właściwe.

– Uważamy za święte prawo każdego europejskiego kraju i narodu do obrony swoich granic i prawo do tego, aby samodzielnie decydował, jakich imigrantów przyjmie lub nie do swojego państwa.

Odwołujemy się do naszych wspólnych europejskich korzeni, tradycji i wartości, jak również do naszej wspólnej historii. Jesteśmy zdecydowani stanąć w obronie Europy, wolności słowa i innych wolności obywatelskich oraz naszego sposobu życia.

Tę naszą wolę pokażemy uczestnicząc w demonstracji, która odbędzie się w wielu europejskich miastach dnia 6 lutego 2016 roku.

David Štepan, rzecznik prasowy Bloku Proti Islamu

Tłum. Mariusz Malinowski

Źródło: http://blokprotiislamu.cz/

P.S DEMONSTRACJA W WARSZAWIE ZAPOWIADANA NA 6 LUTEGO …. JAKO JEDYNA ODWOŁANA „POLSKA” PEGIDA NA SWOIM F.B NAPISAŁA WARSZAWA NIE ORGANIZUJE W TYM DNIU NIC …

TAK TAK TYLKO PETYCJA NAS UCHRONI ….. JAK ISLAMIŚCI SIE DOWIEDZĄ O PETYCJI I O PROTEŚCIE W PIERDZIEWICACH DOLNYCH  … ZDECHNĄ Z WRAŻENIA

 

KUKIZ I JEGO PETYCJA … ZMIELONA ?? ZNOWU

p.s dla czego mam wrażenie że pan Kukiz to …..

Komentarzy 9 to “Praska deklaracja przeciwko islamizacji.. A Polacy podpisują z panem kukizem petycje :-) którą rząd w dupie ma .”

 1. Marysia...zwyczajnie Marysia. said

  Zgodnie z planami NWO..kukiz to pozyteczny idiota.Tez go zmiela,gdy jego czas minie..Gdyby napisali petycje o zakonczeniu tych wojen,ktore ludzi wypedzaja z ich domow pierwsza bym podpisala.A tak..Niech szukaja sobie idiotow..bardzo pozytecznych idiotow do swoich planow..Wielcy narodowcy!…Szczujacy na inne narody..obrzydlistwo..

  Polubienie

  • miziaforum said

   PETYCJE ?? JA MYŚLAŁEM ŻE JAK W POLSCE WYJEBALI 600 000 PODPISÓW POD PETYCJAMI W SRACZ TO LUDZIE ZMĄDRZELI

   KUKIZ TO NAWET SZEFOWAŁ TAKIEJ ORGANIZACJI ZMIELENI WŁAŚNIE W SPRAWIE WYJEBANIA TYCH PETYCJI … ZADZIWIAJĄCE ZE WŁAŚNIE ON NIEWIE JAK PETYCJE W POLSCE SI ZAŁATWIA I SAM NAMAWIA DO KOLEJNYCH

   PETYCJE TO WENTYL .. MÓWIĄ TAK PAWEŁ WEŹ TAM ZAJMIJ POLAKÓW PETYCJAMI A MY ZA TEN CZAS DOPNIEMY CO TRZEBA A POTEM SI POWIE OJOJOJ … ALE MUSIMY Z TYM ŻYC…

   OJOJOJ LUDZIE STAŁO SIE I CÓŻ ….. IDŻCIE JUŻ DO ROBOTY I PRZESTANCIE PIERDOLI O.K

   Polubienie

 2. AQQ said

  https://scontent-lax3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/v/t1.0-9/12592744_1029714653738334_7280657874916301813_n.jpg?oh=2a12b12444acab7f4f662cc231d23b12&oe=5726F6FC

  Polubienie

 3. AQQ said

  Polubienie

 4. mironik said

  Zastanów się czym są partie, posłowie, senatorowie, sędziowie, komornicy, premierzy, prezydenci … są fikcją, bo każdy z was, może ogłosić się królem, posłem czy prezydentem …
  Uwierzyliście w konstrukcję państwa, uwierzyliście w utopijne systemy iluzji … Uwierzyliście w walutę narodową, suwerenność, niezawisłość, prawo i praworządność …
  Ale te piękne hasła i słowa, nie są dla was … !
  Wszystko to jest iluzją, ponieważ wszystkie te formy tytularne są firmami handlowymi, prezydentami, premierami, pracownikami firm handlowych …
  Ci ludzie kręcą na was, Polsce interesy. I za nic nie będą odpowiadać.!!! Te osoby nie mają podpisanych z wami umów handlowych, nie są wam nic winni … Sami tworzą sobie prawo i sami wymuszają jego stosowanie.
  Tylko wy sami, uświadomieni, możecie wymierzycie im karę … Armia w firmie handlowej jest prywatną własnością zarządu firmy, i nie będzie broniła was, lecz zarząd firmy … Musicie stworzyć armie, która zniszczy armie okupujących nasz kraj korporacji.

  Wasz prezydent jest prezydentem firmy handlowej zarejestrowanej w Waszyngtonie pod numerem 367461592.

  https://plus.google.com/+Liga%C5%9Awiata/posts

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: