Miziaforum's Blog

UKRAINA ŚMIERTELNY WIRUS SZALEJE – UMIERAMY !! to dramatyczny apel prezesa

Posted by miziaforum w dniu Styczeń 23, 2016


Anna Jurkowska  prezes Związku Polaków na Ukrainie :

— Sytuacja u nas jest bardzo poważna. Coraz więcej ludzi choruje. Ta grypa jest odporna na nasze antybiotyki. Ludzie z powodu powikłań umierają. Brakuje potrzebnych leków. Jedyne, co dzisiaj możemy zrobić, to starać się chronić przed wirusem. Czyli kupić w aptekach leki, które zapobiegają zachorowaniu. Niestety, są one bardzo drogie i nie każdy może sobie na to pozwolić — powiedziała „Kurierowi” Anna Jurkowska z Kijowa, prezes Związku Polaków na Ukrainie.
Sytuacja w tym kraju staje się coraz bardziej niepokojąca, a liczba zarażonych wzrasta, zwłaszcza w Kijowie. Władze stolicy zakazały organizacji imprez masowych. W szpitalach odwiedzający są zobowiązani do noszenia masek ochronnych. Mer Witalij Kliczko zadecydował o zamknięciu wszystkich szkół aż do czasu, kiedy sytuacja epidemiologiczna się poprawi.

Ludzie boją się tego, co będzie dalej… — zamyśliła się Anna Jurkowska.

LINKI DO INFORMACJI

https://miziaforum.wordpress.com/2016/01/22/mutant-h1n1-kijow-ludzie-boja-si-oddychac-zamkniete-4500-szkolzakaz-imprez-masowych-donosi-kurier-wilenski/

https://miziaforum.wordpress.com/2016/01/22/uwaga-epidemia-smiertelnego-wirusa-oswiadczenie-wojskowych-wladz-ukrainy-mat-av/

DZIŚ JUŻ WIADOMO

PRZYCZYNĄ JEST UWOLNIONY Z WOJSKOWEGO LABOLATORIUM WIRUS GRYPY H1N1 

NAD KTÓRYM PRACOWALI W TAJNYM OŚRODKU NIEDALEKO CHARKOWA AMERYKAŃSCY

WOJSKOWI LEKARZE Z SPECJALNEJ JEDNOSTKI ZAJMUJACEJ SIE TWORZENIEM BRONI BIOLOGICZNEJ NA POTRZEBY ARMII U.S.A

OŚWIADCZENIE UKRAIŃSKIEGO OFICERA DLA PRASY Z DNIA 22 stycznia 2016 roku

MÓWI TAK :WIRUS H1N1 KTÓRY W TEJ CHWILI NEKA UKRAIŃCÓW I ROZPRZESTRZENIA SIE W TEMPIE 300% W CIĄGU TYGODNIA TO WIRUS KALIFORNIJSKI H1N1 – TYPU WOJSKOWEGO WYMKNĄŁ SIE Z TAJNEGO LABORATORIUM KOŁO CHARKOWA GDZIE PRACOWALI WOJSKOWI SPECJALIŚCI OD BRONI BIOLOGICZNEJ Z ARMII USA

strefa skażenia to około 300 km/2

Jak podało dziś ukraińskie ministerstwo zdrowia, wirus A/H1N1 zabił już 53 osoby. Najgorsza sytuacja panuje w obwodzie lwowskim, który sąsiaduje z Polską. Choruje tam ponad 69 tys. osób.

Epidemia dotrze także do Polski?

Jeśli sytuacja nie ulegnie zmianie, to czeka nas epidemia podobna do tej, która wybuchła w latach 70. ubiegłego wieku. Przypadków było wówczas tak wiele, że powołano sztab specjalistów, którzy mieli epidemię powstrzymać. Jej źródłem był Hongkong, wówczas należący do Wielkiej Brytanii, która „dzierżawiła” go od Chin.

Tam wirus pojawił się w 1968 roku i w ciągu kilku lat opanował wiele regionów świata. Do Polski dotarł na początku lat 70. ubiegłego wieku i nie odpuszczał przez 5 lat. W 1974 roku zachorowało aż 5 milionów ludzi, głównie dzieci

Czytaj więcej: http://www.gazetalubuska.pl/polska-i-swiat/art/7819405,ukraina-epidemia-grypy-zabila-juz-53-osoby-185-tys-jest-chorych,id,t.html

co ciekawe nie został ogłoszony stan epidemii cho uruchomiono wszystkie sztaby kryzysowe zarówno na Ukrainie  , w Rosji I na Litwie ??

SKALA PODJETYCH DZIAŁAŃ – KWARANTANNY , ODKAŻANIE SRODKÓW TRANSPORTU JEST NIE SPOTYKANA , SŁ. MIEJSKIE DZIEŃ I NOC DEZYNFEKUJĄ ŚRODKI KOMUNIKACJI

PREPARATAMI  CHEMICZNYMI NA CO SKARŻA SIE PRACOWNICY ŻE CZYNNOŚCI TE MAJA WYKONYWA RECZNIE I BARDZO DOKŁADNIE

Komentarzy 16 to “UKRAINA ŚMIERTELNY WIRUS SZALEJE – UMIERAMY !! to dramatyczny apel prezesa”

 1. miziaforum said

  uwaga !!! na temat sytuacji na dziś na ukrainie i w rosji WPROWADZONO CAŁKOWITE EMBARGO INFORMACYJNE – ZNAJOMI 3 OSOBY KTÓRE ZAMIESCIŁY NA F.B TE INFORMACJE MOJE PLUS INFO AGENCYJNE TV ROSYJSKIEJ I UKRAIŃSKIEJ

  ICH KONTA ZOSTAŁY ZLIKWIDOWANE .. BEZ PODANIA PRZYCZYNY NA F.B ???????????

  Polubienie

 2. wedr said

  ciekawe co na ukrainie robily blazny z usa szlag ich trafil!!!!!

  Polubienie

 3. Elsa said

  bedzie nowa umowa acta

  Polubienie

 4. marek said

  http://wpolityce.pl/historia/279112-brawo-w-lublinie-powstal-pierwszy-w-polsce-szlak-pamieci-zolnierzy-wykletych

  Polubienie

 5. marek said

  Polska Wolność
  54 min ·
  Mariusz Max Kolonko, podsumowuje przesłuchanie premier rządu polskiego na arenie UE. Przesłuchanie zainicjowane przez partie opozycyjne, które nie potrafią przyjąć do wiadomości, że przegrały wybory, najprawdopodobniej nie miało żadnego umocowania prawnego i odbyło się nielegalnie?

  Polubienie

 6. marek said

  Polubienie

 7. bittix87 said

  No to kaplica,pierdolone media i jebany PiS który wzioł się za media chyba dla jaj.Nic nie mówią o śmierci.Czy oni specjalnie nie wypuścili tego wirusa? Czyli ze cos co za milion lat będzie omawiane ma właśnie miejsce? Czy to katastrofa na miare wyginięcia dinozaurów? Co te psychikę nam wyszykowali?

  Polubienie

 8. marek said

  Polska Wolność
  5 min ·
  W Niemczech kolejny z licznych ostatnimi czasy seksualnych napadów. W Dreźnie imigrant zgwałcił Niemkę, terroryzując ją zbitą butelką. Po wyjściu na jaw masowych napastowań, które miały miejsce u naszego zachodniego sąsiada w noc sylwestrową partie opozycyjne, a nawet część partii, Angeli Merkel zażądały przynajmniej wprowadzenia ograniczeń w przyjmowaniu azylantów. Merkel odrzuciła wszelkie prośby i stwierdziła, że w tej materii nie ustąpi. Na naszych oczach władze w Berlinie gwałcą demokrację i prawa swoich obywateli, czekamy na debatę na arenie UE w sprawie niszczenia wolności w Niemczech.

  Polubienie

 9. polskosc said

  Protest dyplomatyczny Polski.
  W związku z epidemią grypy przypominającą stosowanie broni Biologicznej Polska powinna się domagać od Ukrainy natychmiastowego ujawnienia wszystkich szczegółów tego tajnego labolatorium biologicznego. Powinni yć wezwani ich ambasador, Jaceniuk lub Poroszenko. Ewentualne przesluchanie w Brukseli czy w ONZ. Jeżeli tego wirusa naprodukowali to po co? Chyba nie dla zabawy w chomikowanie.
  Znów PiS milczy a powinien działać. Sądzę że to kolejne zagranie by opróżnić Ukrainę z obecnej ludności i by ich opustoszałe tereny przejęli za grosze inni. Polacy do broni.

  Polubienie

 10. marek said

  Polska Wolność
  1 godz. ·
  Genialne przemówienie! Marian Kowalski kolejny raz na kontrmarszu przeciw KOD-owi. W marszu poparcia dla niemieckich korporacji bankowych i handlowych, które boją się płacenia podatków na równych zasadach z podmiotami polskimi, biorą udział prawie wyłącznie emerytowani SB-ecy i inni pogrobowcy komuny zatrudnieni w administracji państwowej. Marian Kowalski pyta się: gdzie jest ich młodzież i gdzie obrońcy demokracji byli, gdy za rządów PO policja pałowała Marsz Niepodległości? Komitet Obrony Darmozjadów, to nowa Targowica, sprzedająca nasz kraj Brukseli i Berlinowi, a nie żaden ruch stający w obronie wolności.

  Polubienie

 11. Ukas said

  Artykuł dodany w artykule jest z 2009, proponował bym to gdzieś na stronie odnotować bo to (nie)stety rzutuje na wiarygodność.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: