Miziaforum's Blog

Asad w Czeskiej tv, o imigrantach , w śród nich są terroryści ale również KRYMINALIŚCI – MORDERCY ZBOCZEŃCY to uwolnieni z wiezień w Iraku i Syrii skazańcy

Posted by miziaforum w dniu Styczeń 22, 2016


Miziaforum's Blog

Naród syryjskich uchodźców zmierzających do Europy są terroryści – powiedział prezydent Syrii Baszar el-Asad w wywiadzie dla czeskiej telewizji, którego fragmenty opublikowano w poniedziałek.

Pytany, czy Europejczycy powinni bać się uchodźców z Syrii, Asad powiedział: „To mieszanina. W większości są to dobrzy Syryjczycy, są patriotami (…) Ale oczywiście wśród nich dochodzi do infiltracji terrorystów, to prawda”.

Ważną kwestią są również tysiące kryminalistów którzy uwolnieni z rozbitych wiezień dołączyli do uciekinierów , w śród nich są bardzo niebezpieczni skazańcy którzy powinni byc izolowani dożywotnio gwałciciele , pedofile i seryjni mordercy – psychopaci .

Cały wywiad, przeprowadzony z prezydentem Syrii w Damaszku, zostanie wyemitowany w czeskiej telewizji we wtorek. 01.12.15.

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/asad-ostrzega-przed-terrorystami-wsrod-uchodzcow-z-syrii,598983.html

CIEKAWE ILU ICH TRAFI DO POLSKI JUŻ ZA KILKANAŚCIE DNI W KONTYNGENCIE SPROWADZONYM PRZEZ PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚC 7 DO 12 000 , O KTÓRYM INFORMOWANO POLAKÓW W MEDIACH 

View original post

Komentarze 24 to “Asad w Czeskiej tv, o imigrantach , w śród nich są terroryści ale również KRYMINALIŚCI – MORDERCY ZBOCZEŃCY to uwolnieni z wiezień w Iraku i Syrii skazańcy”

 1. szuwaxpl said

  Tekla to wrzuciła, ale jak zobaczycie, to od dziś każdy będzie chciał mieć broń na bandytów!
  http://napimigrans.com/durva-video-nagymamat-utott-es-rabolt-ki-a-fekete-ferfi/

  Polubienie

 2. miziaforum said

  to przypomnienie tematu i informacja że wywiad tv z Asadem przywódcą Syrii chociaż dotyczył tematu nie politycznego tylko zwykłego ostrzeżenia w polskiej tv nie został wyemitowany ..

  A ON CHYBA NAJLEPIEJ WIE KOGO „WYZWOLIŁO” ISIS Z KRYMINAŁÓW SYRYJSKICH NORMALKA JAK W KAŻDYM KRAJU SĄ W KICIACH MORDERCY ZBOCZEŃCY …

  I CO MYŚLICIE ŻE CI SKURWESYNOWIE Z WYROKAMI DOŻYWOCIA WALCZĄ W IMIE ALLACHA W SYRII W SZEREGACH ISIS … WĄTPIE NA ICH MIEJSCU SP… BYM DO EUROPY ABY OTRZYMA NOWE NAZWISKO I CZYSTĄ KARTOTEKE

  A I COŚ JESZCZE SALAFICCY WODZOWIE W EUROPIE – ZAPOWIADAJĄ Z DNIEM 1 LUTEGO 2016 ROKU

  40 DNIOWY CZAS GWAŁTÓW … WSZEDZIE TAM GDZIE SA MUZUŁMANIE … MAJĄ KARAC JAWNOGRZESZNICE GWAŁTEM

  ALE O TYM PÓŹNIEJ ………..

  Polubienie

 3. AQQ said

  http://www.polskaprawda.pl/240,aktualno%C5%9Bci,_Gestapowiec_Schulz_uczy_Polak%C3%B3w_demokracji_.aspx
  Martin Schulz jest synem Karla Schulza SS-Hauptsturmführera i hitlerowskiego szefa gestapo w obozie koncentracyjnym Mauthausen-Gusen

  2) Oddział bojowy „Kosy” przeprowadził w maju 1943 r. skuteczną akcję likwodacyjną na gestapowca Karla Schulza.

  Polubienie

 4. marek said

  http://wpolityce.pl/swiat/279068-informacje-nt-przestepczosci-wsrod-uchodzcow-pod-specjalna-klauzula-szwedzka-policje-obowiazuje-instrukcja-nic-nie-moze-wydostac-sie-na-zewnatrz

  Polubienie

 5. marek said

  http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/279083-nareszcie-zdecydowana-reakcja-na-skandaliczne-zachowanie-komornikow-patryk-jaki-komornik-z-wroclawia-i-asesor-z-belchatowa-zawieszeni

  Polubienie

 6. marek said

  http://wpolityce.pl/swiat/278990-efekty-imigranckiego-sylwestra-w-niemczech-juz-1000-zawiadomien-o-napasciach-seksualnych-na-kobiety

  Polubienie

 7. krab said

  W sieci pojawiło się nagranie z demonstracji muzułmanów w Londynie. Protestujący głosili koniec demokracji i początek ery islamu oraz grozili podbiciem Ameryki.
  W demonstracji brali udział głównie mężczyźni. Asystowała im policja. Jak informuje Polish Express, organizatorem było ugrupowanie popierające ideologię Izhar-Udeen, opowiadającą się za dominacją islamu na świecie i uznającą, że walka w imię Proroka i szerzenie islamu są obowiązkami wszystkich muzułmanów. Podczas demonstracji niesiono transparenty, m.in. „Wyznawcy Mahometa podbiją Amerykę”, „Śmierć demokracji. Nadchodzi islam”. Skandowano również „Dżihad!”. Liderzy mówili zaś o tym, że cały zachodni świat powinien zostać zdominowany prze islam oraz, że nadchodzi koniec demokracji, a początek ery prawa szariatu i kalifat. W trakcie demonstracji spalono flagi USA i Izraela.
  http://www.liveleak.com/view?i=635_1453305316
  Polishexpress.co.uk / Kresy.pl

  Polubienie

 8. krab said

  trochę o kosztach, czy zapraszająca frau będzie gotowa je pokryć ??? napewno nie !!!
  Budapeszt przedstawił wysokość kosztów, które poniosły węgierskie władze w związku z napływem tysięcy migrantów. „Europejska solidarność to tylko slogan, którym posługują się biurokraci i politycy z Brukseli”.
  Działania podjęte w związku z kryzysem migracyjnym kosztowały węgierskie władze ponad 60 mld forintów, czyli ok. 200 mln euro. Niemal wszystkie środki pochodziły z budżetu państwa. UE wsparła Węgry kwotą 7 mln euro. Dane te przedstawiło Ministerstwo Administracji Publicznej i Sprawiedliwości. Zaznaczono, że poza działaniami dotyczącymi kontroli osób przybywających do kraju, ok. 5,5 mld forintów przeznaczono na zapewnieniem im opieki.
  Szczególną uwagę zwrócono na ok. 8 tys. nieletnich, którzy samotnie dostali się na Węgry. Są to niemal wyłącznie chłopcy z Afganistanu. Węgierskie władze twierdzą, że UE odmówiła przekazania środków na budowę sierocińców. Jak stwierdził Bence Rétvári ze wspomnianego resortu: „Europejska solidarność to tylko slogan, którym posługują się biurokraci i politycy z Brukseli”.
  Nie wiadomo, czy rachunki Budapesztu uwzględniają koszty budowy 175-kilometrowego ogrodzenia wzdłuż części granicy. Kosztowało ono ok. 22 mld forintów.
  IAR, Reuters, Dailynewshungary.com / tvp.info / Kresy.pl

  Polubienie

 9. krab said

  Tego się Popapraniec nie spodziewał 🙂

  Polubienie

 10. AQQ said

  http://wirtualnapolonia.com/2016/01/21/w-bialymstoku-zamieszkaja-uchodzcy-w-przetargu-wziela-udzial-tylko-jedna-firma/

  Polubienie

 11. magel said

  http://dzienreferendalny.pl/ do roboty

  Polubienie

 12. AQQ said

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/epidemia-grypy-hiszpanki-z-1918-roku-2013-11

  http://wolnemedia.net/zdrowie/pandemia-grypy-hiszpanki-w-latach-1918-1919-i-masowe-szczepienia/

  https://vaccgenocide.wordpress.com/2013/01/24/obecna-grypa-i-dezinformacje-handlarzy-szczepionek-2/
  (szczegolnie polecam Polskosc/i)

  Polubienie

 13. polskosc said

  PiS za przyjęciem imigrantów.
  Cyt: „PiS uważa za niezasadny pomysł referendum ogólnokrajowego w sprawie przyjmowania przez Polskę imigrantów”

  http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/919233,referendum-w-sprawie-imigrantow-pis-kukiz-15.html

  Polubienie

 14. szuwaxpl said

  Politycy – nie tylko szwedzcy!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: