Miziaforum's Blog

8 lat „RZĄDÓW” PO-PSL w Polsce to jedno nieustające PRZESTEPSTWO

Posted by miziaforum w dniu Styczeń 20, 2016


DZISIAJ KRÓCIUTKO ALE TREŚCIWIE ..

WCZORAJSZE WYSTĄPIENIE PANI SZYDŁO NA FORUM EUROLANDU .. W ŚWIETLE OSTATNICH 11 LAT CZŁONKOSTWA W UNII – REWELACYJNE … A W ŚWIETLE NORMALNYCH STOSUNKÓW MIEDZYLUDZKICH ZWYCZAJNE NIC NADZWYCZAJNEGO

DOŻYLIŚMY CZASÓW GDY POLITYK MÓWIĄCY ZWYCZAJNĄ PRAWDE I REPREZENTUJACY NARÓD TAK JAK POWINIEN ZA UCZCIWĄ WYPŁATE …. JEST CZYMŚ NADZWYCZAJNYM REWELACYJNYM I MEGA ODWAŻNYM … ZGROZA JAKIE SKURWIENIE I SKUNDLENIE

DODAM COŚ : UWAŻAM ŻE TŁUMACZENIE SI PRZED TYM WCZORAJSZYM GREMIUM EUROPEJSKIM A TAK NA SERIO TO PRZED SKURWESYNAMI Z P.O KTÓRZY TO ZAARANŻOWALI JEST NIE NA MIEJSCU

 

Z BANDYTAMI ZŁODZIEJAMI I MORDERCAMI NIE ROZMAWIA SI NA ŻADNYM FORUM .. TYM BARDZIEJ NIE POWINNI TEGO ROBI PRZEDSTAWICIELE RZĄDU

 

TO SKANDAL ZWAŻYWSZY NA TO CO ZAWIERA TEN LINK

https://miziaforum.wordpress.com/2016/01/19/pytanie-panie-duda-panie-kaczynski-kiedy-sledztwa-w-tych-sprawach/

DODAM ŻE W NORMALNYM KRAJU RZĄD DYSPONUJĄCY ŻELAZNYMI DOWODAMI NA NO ŻE PLATFORMA OBYWATELSKA POPEŁNIŁA WSZYSTKIE MOŻLIWE PRZESTEPSTWA JAKIE ZAWIERA KODEKS KARNY – CI LUDZIE PO OBJECIU WŁADZY

NAJPÓŹNIEJ W 1 MIESIĄC POWINNI BY ARESZTOWANIA NA 3 MIESIĄCE W CELU ZAPOBIEŻENIA MATACZENIU

A W POLSCE A W POLSCE ZAKŁADAJĄ SOBIE KOD SPONSOROWANY PIENIEDZMI Z ZAGRANICY ….  CO JEST PRZESTPSTWEM KOLEJNYM ..

I SZKALUJE SOBIE POLAKÓW POLSKE LUB DRWI W TAKI SPOSÓB

B. szef MSZ, ubiegający się o funkcję przewodniczącego PO Grzegorz Schetyna stwierdził na konferencji prasowej, że pytania, które stały się powodem zorganizowania debaty w PE poświęconej sytuacji w Polsce, będą powtarzane w związku z tym, że odpowiedzi na nie nie było. Oskarżył przy tym część polityków europejskich.

Jesteśmy też zasmuceni i zdumieni, że Polska wczoraj przez wystąpienia pani premier Szydło, ale też i przez sposób reagowania, stanęła między największymi eurosceptykami, przedstawicielami partii, które są skrajnie antyeuropejskie, a w dodatku, co jest powszechną wiedzą w Europie, są współfinansowane czy też finansowane przez służby prezydenta Putina

— powiedział Schetyna. Czy były szef MSZ nie powinien jednak pokazać jakichś dowodów? Zdaje się, że to jednak nie musi być tak powszechna wiedza…

Schetyna podkreślił, że ponieważ PO nie była zwolennikiem takiej debaty, wystąpienia przedstawicieli Platformy były „stonowane i z dystansem”.

Ale jeżeli spotkaliśmy się z tym, co zdarzyło się przedwczoraj i wczoraj się działo, to znaczy z donosem na Polskę, z donosem na poprzednie rządy, z donosem na ostatnie 8 lat, będziemy reagować. Nie pozwolimy na to, na bezkarne oskarżanie rządów 8 lat POPSL, jak zrobiła to w sposób oficjalny kancelaria premier

— powiedział Schetyna.

http://wpolityce.pl/polityka/278802-niebywale-schetyna-polska-stanela-miedzy-najwiekszymi-eurosceptykami-przedstawicielami-partii-ktore-sa-wspolfinansowane-czy-tez-finansowane-przez-putina

SCHETYNA W KTÓRĄ AFERE UMOCZONY??? – SPRAWDŹ W LINKU

JA JAKBYM BYŁ PREMIEREM KAZAŁ BYM SS… ZAMKNA JUZ DOSYC DAWNO !!!

 

A PIS NA CO LICZY ……….. LUB NA CO DAJE IM CZAS I BEZKARNOŚC??

 

OBYM SI MYLIŁ ŻE ZNÓW PIS ODDA WŁADZ P.O PRZEPOCZWARZONEMU W PARTIE PETRU !!!!

PRZYPOMINAM OSTATNIO PIS UDAJĄC RZĄDY PO ZGNOJENIU PARTII SAMOOBRONA I WYSŁANIU DO PIACHU ANDRZEJA GRZECZNIE PODAŁ SIE DO DYMISJI ODDAJĄC WŁADZ P.O TUSKA I WSI !!!

POWIEM TAK NIECH MNIE PIS PRZEKONA ŻE TEGO NIE PLANUJE ……….. NIECH ZACZNIE ZAMYKAC DO TAK ZWANEGO TERMINU SPRAWY !!!

 

Komentarzy 20 to “8 lat „RZĄDÓW” PO-PSL w Polsce to jedno nieustające PRZESTEPSTWO”

 1. miziaforum said

  W POLSCE POWARIOWALI ZŁODZIEJ NA KTÓREGO SĄ ŻELAZNE DOWODY – JEST PARTNEREM DO ROZMOWY

  BO CO BO NOSI GERNIKA HUGO BOSS ??? BO SAM MÓWI O SOBIE ŻE JEST OPOZYCJĄ

  A CO MA TAKI HUJ POWIEDZIEC?

  JAP….. POWIEDZENIE W PROST DO ZŁODZIEJA TY ZŁODZIEJU URASTA DO CZYNU HEROICZNEGO

  SORY

  TO JA NA TYM BLOGU POWINIENEM PO TYM CO NAPISAŁEM ZOSTA OBWOŁANY BÓSTWEM GODNYM SKŁADANIA OFIAR

  ŻENUA..

  Polubienie

  • drech designer said

   Mundury SS też projektował niejaki Hugo Boss

   Polubienie

   • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

    Nie tylko projektowal,ale realizowal zamowienia dla faszoli,zatrudniajac w swoich zakladach wiezniow.I co?.Teraz sprzedaje perfumy.Marka ” boss” to ta sama od faszolskich mundurow.Nie kupuje tego swinstwa juz od dawna.Ofiarowanie takiej perfumy ukochanej osobie uwazam za obraze..i ponizenie.

    Polubienie

 2. AQQ said

  Nikt i NIC nie wróci życia poszkodowanym, ofiarom żondu POPSLu.

  Polubienie

 3. marek said

  🙂

  http://wpolityce.pl/swiat/278843-przymusowe-golenie-policjanci-zgolili-brody-13-tysiacom-muzulmanow

  Na południu Tadżykistanu policjanci zgolili w zeszłym roku brody 13 tysiącom muzułmanów. Władze uznają brody, zwłaszcza „za długie i zaniedbane” za oznakę radykalnie islamistycznych poglądów
  —0poinformowała policja.
  Brodatych wyłapywano na targowiskach i innych miejscach publicznych, po czym golono ich przymusowo. Ponadto dwa tysiące kobiet nakłoniono do zdjęcia muzułmańskich chust. Pozamykano też sklepy, w których sprzedawane były „nietadżyckie ubrania”.
  Władze Tadżykistanu od lat usiłują ograniczać wpływy z zewnątrz, chcąc w ten sposób powstrzymać szerzenie się islamizmu. W zeszłym roku prezydent Emomali Rachmon zabronił nadawania dzieciom cudzoziemskich imion.
  MSW Tadżykistanu, skonfrontowane ze skargami przymusowo ogolonych, twierdziło w zeszłym roku, że nikt nie zlecał policji takich działań.
  ann/PAP

  Polubienie

 4. julius said

  StartCzytaj „ZADRUGĘ”Numer 3 (styczeń 1938)Odwróćmy kartę historii

  Odwróćmy kartę historii

  Nie spodziewaliśmy się, że już po wydaniu dwóch numerów „Zadrugi” spotkamy się z tak żywym zainteresowaniem jednostek, należących do sfer tzw. inteligencji.

  „Zadruga” trafiła do nich nie poprzez przedruki w prasie, lecz bezpośrednio. Trafiła do tych, co pragną zrozumieć rzeczywistość polska i objawy chorobowe, toczące nas Naród od stuleci.

  Dotychczas wszelkie konstrukcje ustrojowo–społeczne budowano u nas bez uprzedniego przeanalizowania przyczyn, które sprawiły, że jesteśmy takimi, jakimi jesteśmy. Dlatego też te wszelkie konstrukcje nie wytrzymały ciężaru rzeczywistości. Linia naszej degradacji posuwa się w dół, mimo że czyniło się i czyni wysiłki, zmierzające do zmiany jej kierunku.

  Wysiłki te nie dają rezultatów, gdyż popełnia się ciągle i uparcie jeden i ten sam błąd w założeniu. Przyczyny degradacji widzi się w formach ustroju, w słabości rządów, w ich sile, w rozbiorach Polski itd. Zapomina się o tym, że są to już skutki, występujące jako zjawisko, które widomie świadczy, o potrzebie psychicznej przebudowy Narodu Polskiego, o stworzeniu zupełnie innej płaszczyzny duchowej dla tego Narodu.

  Od tego punktu zaczynając dojdzie się do zupełnie innych wniosków i rezultatów, inaczej też wypadnie obraz naszej dzisiejszej rzeczywistości.

  „Zadruga” postanowiła sonie za naczelne zadanie stworzyć podstawy myślowe i zapoczątkować ruch, który by na innych, odmiennych zupełnie zasadach parł życie polskie. Który by zmienił duszę Narodu Polskiego.

  Zadanie to jest trudne. Z tego zdajemy sobie sprawę, aż nazbyt dobrze. Polskie podłoże biologiczne jest przeżarte obcą treścią duchową, która kształtowała nas przez długie wieki. Dziś, widzimy tylko skutki tego, wyrażające się w cofaniu naszego rozwoju duchowego i gospodarczego. Nie widzimy przyczyn. Te przyczyny wskazuje i wyjaśnia „Zadruga” usiłując wyprowadzić, który by nie tylko odwrócił proces degradacji Polski, ale zapewnił Narodowi Polskiemu rozwój i Wielkość.

  Wiemy, że trudno odzwyczaić się i uznać za złe „prawdy”, które choć są obce, wkradły się tak w duszę polską, że stały się jej treścią. Wiemy, że trudno będzie tę „polskość” wyplenić. Próbę tę jednak musimy podjąć, nie dlatego, że ogarnia nas „odruch spłoszonej błogości”, lecz dlatego, iż przeznaczeniem narodów jest albo zginąć, ustępując miejsca Wielkości, albo stać się Narodami twórczości, budującymi swą Wielkość. My chcemy, by Polska należała do tej drugiej kategorii. To jest treścią naszego nacjonalizmu.

  W narodzie Polskim tkwią jeszcze, przyduszone skorupą naszej obecnej treści kulturalnej, potężne instynkty. Na tych instynktach dynamicznych oprzeć chcemy nowe polskie życie, usuwając hamującą je „polską” treść duchową i stwarzając na nich opartą nową treść prawdziwie polskiego życia.

  Polubienie

 5. miziaforum said

  Euro już po 4,50 zł, podąża do okolic 4,60

  🙂 pozdro dla kodowców , ormowców i innych kredyciarzy 🙂 A WSZYSTKO TO ZŁATWIŁ SWETRU I SCHETYNA 🙂

  Polubienie

  • polskosc said

   Czynniki wpływające na relację walut:
   – Gdy można w Polsce kupić coś za łapówkę i drobne to przywożą Euro.
   – Gdy złodzieje wywożą swe majątki za granicę to potrzebują Euro-$
   – Gdy na giełdzie banki w dół a ich właścicielami często cudzoziemcy to mogą swoją kasę inwestować za granicą kupując Euro-$

   Oczywiśćie rząd (państwo) powinien na tym trędzie zarobić a nie stracić.
   Ja myślałem już o tym zaraz po wyborach. Prawidłowa strategia dla rządu była ustalenie dnia i wykupić z rynku ogromną kwotę obcych walut za drukowane w nocy pieniądze. Zyskuje ten kto ma prawo drukować. Jeżeli nie zrobił tego rząd to zrobił to Rothschild i on wygrał.
   PiS sądzę że jest zbyt słąbo rozwinięty do takiej gry. PiS powinien chwilowo zostać chociaż Jarka należało by odsunąć. Bez Jarka nagle by im umysły przejaśniały.

   Polubienie

 6. jowram said

  Strach elit

  Sobotnia konferencja nt. Konstytucji i funkcjonowania wymiaru sprawiedliwości w Polsce, jaką zorganizował poselski Zespół na rzecz Nowej Konstytucji, była ważnym wydarzeniem. Sala kolumnowa Sejmu wypełniona była po brzegi – przez 600 osób, które przyjechały z całej Polski.

  Uczestnicy w swoich wystąpieniach pokazali – na własnych przykładach – korupcję sędziów, prokuratorów występującą w skali masowej. Z jednej strony niewinni obywatele doprowadzeni do ruiny finansowej, skazani na wieloletnie dochodzenie swoich praw – z drugiej bezduszni urzędnicy, którzy nie ponoszą żadnej konsekwencji za działanie na szkodę ludzi i całego państwa.

  Kto przywróci do życia firmę Lecha Jeziornego i Grzegorza Nici – przedsiębiorców, których los stał się kanwą filmu „Układ zamknięty”? Kto zwróci majątek i zdrowie Ryszardowi Gasparskiemu zrujnowanemu przez Urząd Skarbowy, kto wyrówna rachunki krzywd wielu innym.

  Ale przecież bezprawie sądowe dotyka nie tylko przedsiębiorców. Sądy osłaniające oszustów, prokuratura która uporczywie nie widzi dowodów przestępstw, komornicy sprzedający za bezcen majątki – to polska norma.

  A jeśli dodać jeszcze do tego sądy rodzinne, administrację samorządową lekceważącą interesy tych, którzy nie mają odpowiednich znajomości, urzędy skarbowe ślepe na interes podatnika – wyłania się obraz państwa bezprawia i chaosu, w którym świetnie sobie radzą oszuści i gangsterzy.

  Taki obraz wyłaniał się z sobotniego spotkania w Sejmie. Niebywały sukces w postaci masowego zainteresowania ludzi, chociaż konferencja promowana była jedynie w internecie, nie został jakoś zauważony przez media. Wszystkie telewizje były obecne – i publiczna, i TVN i Polsat, a mimo to programy informacyjne zmarginalizowały wydarzenie, które powinno przecież skupić na sobie uwagę jako poruszające najbardziej bolesne sprawy i to w skali, która każe zastanowić się nad stanem polskiej demokracji.

  Konferencja była w Sejmie wydarzeniem niebywałym. Sejmowi urzędnicy, którzy pomagali nam ją organizować, byli zaskoczeni. „Jeszcze takiej konferencji tutaj nie było” – mówiła rozemocjonowana pani Dorota, która z ramienia Biura Obsługi Posłów pomagała w organizacji.
  Rano media publiczne zapowiadały wydarzenie, a potem nabrały wody w usta. Dlaczego? Czy redaktorów prowadzących zaskoczyła skala wydarzenia, czy też niewygodna jest wymowa prezentowanych przypadków masowego bezprawia?

  Jestem przekonany, że na pewno tak było, ale na ocenzurowaniu informacji nt. konferencji zaważył jeszcze jeden czynnik. Oto media są zogniskowane według optyki partyjnej. Jak coś da się zinterpretować niekorzystnie dla PiS, to chętnie podejmie to wydarzenie TVN czy Polsat. Jak fakty świadczą źle o Platformie i o obrońcach III RP, to teraz, po zmianach powiedzą o nich media publiczne.

  Jednak nasza konferencja i jej wymowa wymyka się z tego schematu. Oczywiście masowe fakty korupcji wymiaru sprawiedliwości biją w obrońców III RP czyli Platformę i partię Petru, którzy wprost opowiadają się za utrzymaniem obecnego status quo, a wszystkie zmiany uważają za „zagrożenie demokracji”.

  Ale skala korupcji układu sądowo-prokuratorskiego jest też niezbyt wygodna dla koncepcji politycznych PiS. Oto bowiem zmiany, które wprowadza PiS okazują się wobec skali zjawiska niewystarczające. Jeśli środowiska sędziów i prokuratorów trzeba wymienić w 80%, to zmiany proponowane przez PiS są zbyt nieśmiałe.

  Nie wystarczy bowiem zmienić dotychczasowych prokuratorów na tych, którzy okażą się spolegliwi wobec nowej władzy, ale trzeba skonfrontować się z całym środowiskiem i zmienić system. I tu rządzącej większości może zabraknąć odwagi.

  My posłowie, społecznicy – organizatorzy sobotniego spotkania – jesteśmy bardziej radykalni w projektach zmian. Być może ten czynnik sprawił, że o ważnym społecznym i politycznym wydarzeniu społeczeństwo nie zostało przez media poinformowane. Wychodzi na to, że my jesteśmy przeciwko wszystkim siłom obecnego status quo. Ale dopóki towarzyszy nam poparcie obywateli nie lękamy się.

  Janusz Sanocki
  http://www.januszsanocki.com

  Więcej tu: http://www.aferyibezprawie.org

  Polubienie

  • miziaforum said

   DODA DO TEGO JESZCZE NALEŻY PONAD 1000 OSÓB SKAZANYCH KTÓRE SĄ ZDIAGNOZOWANYMI PACJENTAMI PSYCHIATRYCZNYMI I KILKASET OSÓB ZDROWYCH PRZETRZYMYWANYCH LATAMI W ZAKŁADACH PSYCHIATRYCZNYCH -ostatnio media informowały o tym

   Polubienie

  • polskosc said

   Walka o czystkę w sądownictwie jest jednym z ważniejszych problemów. Oczywiście PiS może stopniować zmiany tak aby urzędasy i oszuści nie utworzyli wspólnego frontu i rewolucji. Należy naciskać na te zmiany ale rzeczywiście PiS nie chce ich ukarać.

   Polubienie

   • krab said

    PiS powinien i musi wprowadzać zmiany i to działając na wysokich obrotach, bo inaczej zostanie pozbawiony władzy, przecież po to zrodziła się „gwiazda Petru”. On wcale nie ukrywa , że jego celem są przedterminowe wybory i stąd jego wojaże po różnych krajach i do różnych środowisk nieprzychylnych zmianom w Polsce. Przecież to jawna zdrada i działanie na szkodę interesu państwa !! Czemu nie przywraca się odpowiedniej kary za takie działania ??

    Polubienie

   • kacperkias said

    W/g mnie Pis zabral by sie za te czystki ale ma obawy w zwiazku z juz oskarzeniami w UE.
    Jednakze mimo wszystko powinien bardziej czystke przeprowadzac bez wzgledu na reakcje.
    Te beda tak , czy tak przez opozycje zwalczane…

    Polubienie

  • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

   Sama 5 wladza na pogaduchach …usluzna i nieudacznicy,splajtowani cwaniacy..eh..

   Polubienie

 7. krab said

  ” Parlament Europejski to show, tam się nie podejmuje decyzji”
  —zagrzmiał dzisiaj Ryszard Petru stalowym głosem, niczym Napoleon w kulminacyjnym punkcie bitwy pod Waterloo.
  Jak zatem określić ludzi, którzy zainspirowali to wczorajsze widowisko i zaciągnęli Polskę do pociesznego jarmarku zwanego Parlamentem Europejskim? Jak nazwać Schetynę, Petru, Trzaskowskiego, Halickiego, Gasiuk-Pihowicz, Kijowskiego, Lewandowskiego i innych, którzy narazili dobre imię Polski na błazeńskie wygłupy europejskich klaunów? Naganiaczami? Rajfurami? Akwizytorami? A może zwyczajnymi sprzedawczykami, czyli jurgieltnikami? No, nie mam adekwatnego określenia, może Petru ma, skoro tak mocno obstaje, że Parlament Europejski to jest w zasadzie cyrk.
  http://wpolityce.pl/polityka/278838-ryszard-petru-potwierdza-najgorsze-przeczucia-polakow-parlament-europejski-to-show-tam-nie-podejmuje-sie-decyzji

  Polubienie

 8. Elsa said

  ta mega afera też została zamieciona POd dywan
  http://niewygodne.info.pl/artykul6/02766-Skandaliczna-prywatyzacja-Fabryki-Lacznikow.htm

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: