Miziaforum's Blog

Uwaga !! 6 luty Warszawa demonstracja niemieckiej PEGIDY – STOP ISLAMIZACJI !!

Posted by miziaforum w dniu Styczeń 18, 2016


NO SAMI NIE POTRAFICIE TO PRZYNAJMNIEJ PRZYJDŹCIE I WEŹCIE UDZIAŁ

p.s PEGIDA ORGANIZUJE W NIEMCZECH DEMONSTRACJE NAWET NA 200 000 UCZESTNIKÓW !!! A W SAKSONII PRAKTYCZNIE CO KILKA DNI JEST SPRZECIW 🙂 Z UDZIAŁEM BARDZO DURZYCH GRUP POLAKÓW Z POLSKIMI FLAGAMI  🙂

Warszawie 6 lutego odbędzie się demonstracja antyislamskiej PEGIDY. Stowarzyszenie powstałe w Dreźnie planuje w tym samym dniu w kilku jeszcze miastach Europy.

Europejski ruch sprzeciwu wobec islamizacji Europy, który powstał w Niemczech i stąd ma nazwę PEGIDA (Patriotische Europäer gegen die Islamisierung des Abendlandes – Patriotyczni Europejczycy przeciw Islamizacji Zachodu) rozwija się i wychodzi poza kraj pochodzenia.

Jak poinformowało weekendowe wydanie dziennika „Die Welt” – „Welt am Sonntag” 6 lutego PEGIDA – wraz z jej odpowiednikami zagranicznymi – będzie demonstrowała w Tallinie, Pradze, Bratysławie, Birmingham, Amsterdamie oraz w Warszawie.

Będziemy mieć bezpośrednie łącza ze wszystkimi manifestacjami w poszczególnych miastach i będziemy przesyłać sobie pozdrowienia

— powiedziała liderka Pegidy Tatjana Festerling.

Największa demonstracja planowana jest w Dreźnie – kolebce ruchu, który powstał w 2014 r. jako wyraz sprzeciwu zwykłych Niemców przeciwko polityce imigracyjnej rządu Angeli Merkel.

Rychło okazało się, że cele stowarzyszenia doskonale można zaimplementować w innych krajach, które jak Francja czy Wielkiej Brytanii są poważnie zagrożone islamizacją, czy Polska, Czechy i Słowacja, na których to krajach eurokraci próbują wymusić zgodę na wpuszczenia islamskich imigrantów. Niemieckie media mainstreamowe z przekąsem informują, że filie PEGIDY działają już w Austrii, Czechach, Węgrzech, Szwecji, Norwegii, Finlandii, Estonii, Danii, Hiszpanii, Szwajcarii oraz w Polsce.

Poza tym utrzymuje ta ksenofobiczna organizacja ścisłe kontakty z prawicowymi i prawicowo-populistycznymi partiami w całej Europie

— poinformował swych czytelników brukowiec „Bild”.

Slaw/ „bild.de”

Komentarzy 17 to “Uwaga !! 6 luty Warszawa demonstracja niemieckiej PEGIDY – STOP ISLAMIZACJI !!”

 1. miziaforum said

  NA ŻYWO Z DZIŚ

  Polubienie

  • miziaforum said

   I TAK JEST CO PIĄTEK SOBOT NIEDZIELE NA DZIESIĄTKI A NAWET SETKI TYSICY W WIKSZYCH MIASTACH DREZNO , LIPSK W INNYCH GORLITZ, CHEMIITZ, BUDZISZYN CHOCIEBÓRZ KILKADZIESIĄD …

   A JAK WIDZICIE TO I W TYGODNIU TEŻ !! 🙂

   Polubienie

 2. mironik said

  http://kibole.pl/25107/dostep-do-broni
  Pierwsze ograniczenia w posiadaniu broni wprowadził Adolf Hitler już w 1928 roku. Wtedy, za sprawą jego regulacji, dostęp do broni zaczął być bardzo trudny. W 1931 r. premier Włoch Benito Mussolini narzucił parlamentowi ustawę zakazującą posiadania broni przez cywilów, by przywrócić porządek społeczny i wyeliminować „tak zwany wywrotowy element”.
  18 marca 1938 r. Hitler, już jako wódz Rzeszy Niemieckiej, wzorując się na włoskich rozwiązaniach swojego przyjaciela Mussoliniego, podpisał niemieckie prawo o broni ograniczające prywatne posiadanie jakiegokolwiek rodzaju broni miotającej. Dla Hitlera ustawa była momentem wielkiego triumfu. – Ten rok przejdzie do historii. Pierwszy raz w cywilizowanym kraju istnieje pełna rejestracja broni. Nasze ulice będą bezpieczniejsze, a nasza policja bardziej sprawna. W przyszłości cały świat będzie nas naśladował – mówił wówczas Hitler.

  Polubienie

 3. polskosc said

  Chodzę na takie manifestacje ale zauważam tam większość mężczyzn niż kobiet. Z jednej stony rozumiem pozycję pań „I tak mężczyźni rządzą i decydują”. Z innej strony widząc nieludzkie traktowanie kobiet w Islamie dziwię się że Polki tak mało manifestują.
  Ciekaw jestem czy Polki które wyszły za mąż za muzułman widziały te filmiki z egzekucjami kobiet za byle drobiazg. Ja rozmawiałem będąc za granicą z kilkoma takimi. Najczęściej z biednych rodzin, widziały niewiele świata a taki im zaproponował kino i tak się jej grzecznie zapytał ….

  Polubienie

 4. marek said

  Polubienie

 5. krab said

  Jakie to lewactwo głupie….Lewacki publicysta związany z pismem Krytyka Polityczna znany jako Jaś Kapela postanowił sprofanować hymn Polski zmieniając jego treść. Kapela chciał nawiązać do debaty na temat przyjęcia imigrantów.

  Polubienie

 6. marek said

  KE złamała prawo?! Decyzja w/s wszczęcia przeciwko Polsce tzw. procedury nadzoru może być niezgodna z traktatami UE!
  wpis z dnia 18/01/2016
  Kiedy w 2014 roku eurokraci wprowadzali regulacje prawne umożliwiające wszczęcie przeciwko któremuś z państw UE tzw. procedury nadzoru, prawnicy z Rady UE wydali w tej sprawie jednoznaczną opinię: Unijne traktaty nie zapewniają żadnej podstawy prawnej do wszczęcia takiej procedury, a co za tym idzie – jej ewentualne uruchomienie mogłoby zostać uznane jako nadużycie. Powstaje pytanie – czy KE wszczynając przeciwko Polsce tzw. procedurę nadzoru, złamała unijne traktaty?!

  http://niewygodne.info.pl/artykul6/02754-Czy-Komisja-Europejska-zlamala-unijne-prawo.htm

  Polubienie

 7. Fredro said

  Sorry ale nie mogę znaleźć innych słów, was k….. Powinno się wypatroszyc wraz z całymi rodzinami, jak zabijemy większość bydła to się k…. nauczycie śpiewać Polski Hymn Narodowy (Państwowy) . Marszałek Piłsudski by wąż postawił przed plutonem egzekucyjnym. Chwała wielkiej Polsce. A jak się komuś nie podoba to w grobie się nauczy.

  Polubienie

 8. miziaforum said

  Polubienie

 9. marek said

  http://www.prawy.pl/z-zagranicy2/12335-kolejne-ludobojstwo-isis

  Polubienie

  • marek said

   Wojownicy ścięli 300 kobiet i dzieci podczas ataku trwającego cały dzień.

   Około 300 osób, w tym kobiety, dzieci i starcy, zostało zmasakrowanych w kolejnym ataku wojowników Państwa Islamskiego na miasto Deir Al Zour.

   Polubienie

 10. marek said

  http://www.prawy.pl/z-kraju/12338-nie-wpuszczaja-imigrantow-do-nocnych-klubow-w-danii
  Każdy, kto chce wejść do klubu nocnego musi płynnie mówić po angielsku, niemiecku lub francusku – taki nowy regulamin wprowadzają właściciele klubów nocnych. Chcą w ten sposób nie wpuszczać imigrantów.

  Polubienie

 11. marek said

  Polska Wolność
  7 min ·
  Zarzuca się aktualnemu rządowi, że chce kontrolować internet, tym czasem właśnie zakończyła się sprawa sądowa blogera, który za poprzedniej władzy stanął przed wymiarem sprawiedliwości tylko dlatego, że prowadził bloga! Piotr Gociek i Rafał Ziemkiewicz zauważają też, że rating s&p dla Polski został obniżony po konsultacji tej firmy z byłym ministrem finansów z PO i co jeszcze dziwniejsze, po konsultacji z Ryszardem Petru. Co więcej, owego obniżenia nie chciała dokonać polska filia tej firmy, lecz zrobił to jej oddział niemiecki. Czy ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości, co do tego kto atakuje medialnie od dwóch miesięcy, a teraz też ekonomicznie Polskę? Dziękujemy Nowoczesnej i PO za podrożenie kredytów dla Polski i obniżanie prestiżu naszego kraju.

  Polubienie

 12. mentronik said

  Powiem ci jak to wygląda, dlaczego napływają do Europy imigranci zwani „Uchodźcami”.

  Najpierw pod koniec osiemnastego wieku i na początku dziewiętnastego był niejaki Napoleon Bonaparte, żyd który podawał się za zubożałego szlachcica i który zakonspirował się a przed nim była rewolucja w Ameryce, w Koloniach Brytyjskich, finansowana przez żydów, powstał żydowski twór, kołchoz złożony z niewolników (amerykanów) i ich panów (żydów)
  Tak żydzi utworzyli swoją bazę wypadową na resztę Świata, po rewolucji Francuskiej, nawet po upadku Napoleona żydzi przejęli Francję, Wielką Brytanię przejęli szybko gdy jeden z żydów zasugerował Henrykowi VIII żeby ten odciął się od KK wykorzystując jego chęć szybkich rozwodów i niemożność spłodzenia potomka męskiej płci.

  Później musieli przejąć większą kontrolę nad krajami i nad Światową gospodarką.
  Wiadomo tobie że USA pożycza wszystkim krajom pieniądze i że te kraje mają długi u USA, a wiadomo tobie że USA samo posiada dług publiczny? a u kogo? przecież nie u swoich dłużników bo przecież wierzyciel nie może pożyczać u swojego dłużnika bo to nielogiczne.
  USA posiada dług publiczny u swojego Banku Centralnego: FED. Jak to możliwe że zadłużyli się aż tak? ano tak że niejaki Woodrow Wilson będący 28 prezydentem USA w zamian za wsparcie finansowe w jego kampanii wyborczej oddał bankom centralnym monopol na podaż pieniądza. Na czym to polega? Otóż polega to na tym że dotychczas właścicielem mennicy nie mógł być bank a gdy mennica biła tudzież drukowała pieniądz to pieniądz to 1/4 trafiała do właściciela mennicy a 3/4 do kraju, ale tylko kraj, parlament lub władca (zależnie od ustroju), miały prawo do zlecania bicia i drukowania pieniądze, mennice nie miały prawa same drukować bo byłoby to przestępstwo, po wprowadzeniu przez Woodrowa Wilsona ustawy dotyczącej FED, prawo do drukowania pieniądza jak i posiadania mennic miał tylko i wyłącznie Bank Centralny Rezerw Federalnych Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej Nad Atlantykiem, i o tym ile pieniędzy wydrukować decydował i decyduje FED, decyduje ile pieniędzy i kiedy wydrukować a ponadto tylko on ma prawo do drukowania dolara, ponadto nie jest już tak że FED bierze część i państwo część ale dzisiaj wygląda to tak że każdy wydrukowany dolar w USA jest państwu pożyczany na procent, i według ustawy FED, każdy kto posiada dolara staje się automatycznie dłużnikiem FED, niezależnie od kraju w którym mieszka i z którego pochodzi. Każdy dolar wydrukowany w USA jest pożyczany państwu na złodziejski procent, za każdego dolara jest około 24 czy 25 procent miesięcznie. USA pożycza innym krajom pieniądze w dolarach a każdy Frank Szwajcarski po styczności z kwasem cytrynowym staje się dolarem bo Frank Szwajcarski jest w rzeczywistości dolarem z nałożoną podwójną farbą. Dlatego każdy kraj na ziemi który pożyczał kiedykolwiek od USA (czyli każdy z wyjątkiem Korei PŁN.), jest dłużnikiem FED, FED zaś nie jest państwowy, należy on do 12 żydowskich rodzin, między innymi do Rockefellerów, Rothschildów i Heitzmanów, także do innych ale tych nazwisk nie pamiętam. Więc każdy kraj jak i każdy obywatel tych krajów jest dłużnikiem FED, FED zastrzega sobie prawo do wezwania do natychmiastowej spłaty długu. FED zastrzega sobie że każde niespłacenie długu jest jednoznaczne z licytacją a w razie jej niemożliwości działać ma prawo Talmudyczne według którego dłużnik który nie spłaci długu staje się niewolnikiem wierzyciela.

  I teraz sprawa ściągania długów. powiedz czy gdyby przyszedł do ciebie kurduplasty żyd z nóżkami szczuplejszymi niż jedno żebro twojej żony i garbatym noskiem i powiedział że masz zostać jego niewolnikiem to czy posłuchałbyś go? nie! wyśmiałbyś go i jeszcze dał mu w ryja a gdyby jego goryle chcieli ci coś zrobić… ale jacy goryle?! przecież jego goryle też zbuntowaliby się przeciw niemu bo chciałby ich widzieć w kajdanach. Żydzi nie umieją walczyć, mogą zabijać, mordować, uprawiać skrytobójstwo ale walczyć nie potrafią, potrzebują strażników silnych i na tyle kumatych żeby obsłużyć prostą broń ale na tyle durnych żeby ich słuchać. Murzyni nie są ludźmi, nie są jakimiś podludźmi ale kłamią nas na każdym kroku, tak naprawdę żyjemy jak w świecie fantasy, tylko my jesteśmy ludźmi a reszta to inne rasy, niekoniecznie gorsze bo Żółci są bardziej inteligentni od nas ale są rasy mniej inteligentne a właściwie bardziej podatne na manipulacje bo pofałdowaniem mózgu nie różnimy się od nich gdyż mimo iż to są inne rasy to jest to ten sam gatunek gdyż jesteśmy zdolni do płodzenia z nimi płodnego potomstwa ale różnią się od nas nie tylko fizycznie i tak jak Żółci są bardziej inteligentni za co żydzi będą ich chcieli zniszczyć tak jak nas, tak murzyni i arabowie (ja nazywam ich fekalnoskórymi), są mniej inteligentni ale sprawniejsi fizycznie (Z wyjątkiem Skandynawów, Skandynaw czystej krwi jest trzy razy szerszy od przeciętnego Słowianina, ma bardziej rozbudowany metabolizm i jest wyższy od nas o dwie głowy i stąd opowieści o gigantach u naszych przodków). Do czego zmierzam? Skandynawia jest najbardziej zislamizowana gdyż owa rasa (Skandynawowie to inna rasa ale bardzo spokrewniona), są połączeniem inteligencji Białego i siły czarnego, dlatego ich musieli żydzi zniszczyć najpierw, musieli wyprać im mózgi i teraz Skandynawowie są tak zmanipulowani że policja organizowała dla islamistów (imigrantów), szkolenia strzeleckie i mimo iż Skandynawowie nie mogą posiadać broni w swoim kraju bez zezwolenia to rząd zezwolił na rozdawanie broni palnej pomiędzy imigrantów (darmowej), nie mogę znaleźć teraz tego linku ale jeśli kiedyś znajdę to powiem. Zniszczyli najpierw Skandynawów i teraz niszczą resztę. Żydzi nie umieją walczyć więc potrzebują strażników.

  Polubienie

 13. Konarski said

  Czipowanie się zaczyna, świat Orwella za rogiem

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: