Miziaforum's Blog

Premier Słowacji -NIE PRZYJMIEMY ANI JEDNEGO IMIGRANTA , A O PRZESTEPSTWACH POPEŁNIANYCH PRZEZ NICH BD INFORMOWAŁ SPOŁECZEŃSTWO -za te słowa stanie przed sądem !!!

Posted by miziaforum w dniu Styczeń 16, 2016


jeśli świat nie staną na głowie to co z ludźmi jest nie tak ??

Do prokuratury generalnej na Słowacji wpłynęło zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez premiera Roberta Fico. Polityk jest oskarżany o podżeganie do nienawiści, ponieważ wypowiadał się przeciwko tworzeniu społeczności muzułmańskich na terenie kraju.

Prokuratura nie ujawniła jak dotąd danych osoby, która złożyła zawiadomienie w jej biurze. Wpłynęło ono w poniedziałek, a premier Słowacji Robert Fico jest w nim oskarżany o podżeganie do nienawiści na tle narodowościowym, religijnym i rasowym. Chodzi o wypowiedzi Fico, który po atakach na tle seksualnym w niemieckiej Kolonii stwierdził, że nie pozwoli na podobne wydarzenia w swoim kraju, i będzie przeciwdziałał tworzeniu się społeczności muzułmańskich na terenie kraju.

Odnosząc się do zawiadomienia, Fico powiedział, iż w starożytnej Grecji posłańców ze złymi wiadomościami wrzucano do studni, a w Europie wiele osób mówiących prawdę powieszono, dlatego podobnie trzeba rozpatrywać ten wniosek. Fico stwierdził jednocześnie, że nie będzie ukrywał prawdy przed słowackim społeczeństwem.

Szef rządu Słowacji uważa też oskarżenia za element kampanii przed wyborami parlamentarnymi, które odbędą się w marcu.

Na podstawie: pravda.sk.

Komentarze 2 to “Premier Słowacji -NIE PRZYJMIEMY ANI JEDNEGO IMIGRANTA , A O PRZESTEPSTWACH POPEŁNIANYCH PRZEZ NICH BD INFORMOWAŁ SPOŁECZEŃSTWO -za te słowa stanie przed sądem !!!”

 1. Elsa said

  A nasi zgodzili się na przyjęcie pastowanych …… 😦

  Polubienie

  • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

   Tak oni sie zgadzaja.Ale zaden nie mowi,zeby te wojny zakonczyc,aby ci ludzie pozostali i zyli u siebie.Zewszad slychac wylacznie nawolywania do eskalacji wojny i nawolywania do przemocy wobec ludzi wypedzonych przez zbrojne konflikty.Obrzydlistwo..Wszystkim pasuje to,aby ludzie wyrzynali sie miedzy soba.I judza ,i judza ,i judza..Tzw. duchowni przywodcy oficjalnie co innego mowia,a po roznych swiatyniach dla wiernych co innego oplataja..

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: