Miziaforum's Blog

Polki zostaną służącymi w ośrodkach dla imigrantów w Polsce P.U.P proponuje etaty , odmowa = REPRESJE FINANSOWE !!

Posted by miziaforum w dniu Styczeń 16, 2016


JAK WSZYSCY WIECIE OFICJALNIE MA BYC W POLSCE  PRZYJETYCH 7000 IMIGRANTÓW W PRYWATNYCH OŚRODKACH WYPOCZYNKOWYCH I  KOLONIJNO WCZASOWYCH

PRZETARGI NA LOKACJE JUŻ ZAKOŃCZONE WŁAŚCICIELE OBIEKTÓW SZCZĘŚLIWI

ALE MAŁO KTO WIE ŻE WŁAŚCICIELE W/W OŚRODKÓW MIEDZY INNYMI W OLECKU WOJ. WARMIŃSKOMAZURSKIE JUŻ ZŁOŻYŁY W LOKALNYCH POŚREDNIAKACH P.U.P ZAPOTRZEBOWANIE NA ZATRUDNIENIE W TYCH OŚRODKACH  I TU UWAGA !!! KOBIET W WIEKU 18 – 40 LAT  NA STANOWISKA KUCHAREK , SPRZĄTACZEK …..

DODATKOWYM WYMAGANIEM JEST ABY KOBIETY TE NIE BYŁY Z GRUPY BEZROBOTNYCH DŁUGOTRWALE  , CZYLI MAJA TO BYC KOBIETY BEZROBOTNE POBIERAJĄCE ZASIŁKI

W PRZYPADKU ODMOWY PRZYJCIA ETATU W OŚRODKU ZOSTANĄ POZBAWIONE PRAWA DO ZASIŁKU , ZGODNIE Z PRZEPISAMI USTAWY DOTYCZĄCEJ ODMOWY PRZYJECIA PRACY…

informacja pracownik urzedu wojewódzkiego właściwego dla miasta Olecko 

==============

małe pytanie który chłop w n.p olecku wyśle tam do pracy swoją żone ??

jeśli wiadomo wszem i w obec tv prasa internet że 80 % imigrantów to zdrowe agresywne byczki z potrzebami …

BRUTALNY GWAŁT NA POLCE W WARSZAWIE SPRAWCA ISLAMSKI UCHODŹCA !!! ZACZĘŁO SIĘ………

https://miziaforum.wordpress.com/2015/10/25/brutalny-gwalt-na-polce-w-warszawie-sprawca-islamski-uchodzca-zaczelo-sie/

Komentarzy 31 to “Polki zostaną służącymi w ośrodkach dla imigrantów w Polsce P.U.P proponuje etaty , odmowa = REPRESJE FINANSOWE !!”

 1. miziaforum said

  a jak odmówi to straci zasiłek i ubezpieczenie dla siebie i dzieci -DLA TEGO LOKALIZACJE OSRODKÓW SĄ W MAŁYCH MIASTACH GDZIE NIEMA WYBORU

  A CO WY MYŚLELISCIE ZE ONI TAM W OKOŁO SIEBIE BEDĄ ROBIC W TYCH OBOZACH – INTERNATACH .. NIE KTOŚ MUSI SPRZĄTAC UGOTOWAC WYPRAC ……………I OBCIĄGNĄC jak jest taka potrzeba aby miec chleb … A POTRZEBA JEST !!

  Polubienie

 2. krab said

  W sierpniu tego roku grupa uchodźców otrzymała mieszkania socjalne w belgijskim Herk-de-Stad. Pracownicy socjalni zauważyli stale pogarszające się warunki higieniczne. Okazuje się, że imigranci nie zamierzają zajmować się mieszkaniami i odmawiają sprzątania. Tłumaczą, że według ich kultury jest to zajęcie dla kobiet.
  Belgijski serwis nieuwsblad.be opublikował dwie fotografie przedstawiające aktualne warunki higieniczne w mieszkaniach azylantów.

  Polubienie

  • miziaforum said

   bardzo ciżko jest polakom uświadomic jaki oni niosą syf ….. tym bardziej ze najmniej drastyczne opisy staram sie umieszcza bo w stan normalny nigdy nie uwierzą nigdy … dopiero jak tu zobaczą ale nie bedą wierzyc tym z ol;ecka ci z wawy i krakowa …

   Polubienie

 3. szuwaxpl said

  Uczcie się dziewczyny, nie znacie dnia ani godziny
  (kiedy ciapaty ‚zaprosi’ do tańca)

  Polubienie

 4. nnn said

  9. NIE POŻĄDAJ ŻONY BLIŹNIEGO SWEGO.
  2514: Święty Jan rozróżnia trzy rodzaje pożądania, czyli pożądliwości: pożądliwość ciała, pożądliwość oczu i pychę życia. Zgodnie z katolicką tradycją katechizmową dziewiąte przykazanie zakazuje pożądania cielesnego […].
  10. ANI ŻADNEJ RZECZY, KTÓRA JEGO JEST.
  2534: Dziesiąte przykazanie stanowi dalszy ciąg i uzupełnienie przykazania dziewiątego, które odnosi się do pożądliwości ciała. Zabrania ono pożądania dóbr drugiego człowieka, które jest źródłem kradzieży, grabieży i oszustwa, zakazanych przez siódme przykazanie. ?Pożądliwość oczu” prowadzi do przemocy i niesprawiedliwości zakazanych przez piąte przykazanie. Zachłanność ma swe źródło – podobnie jak nierząd -w bałwochwalstwie zakazanym w trzech pierwszych przepisach Prawa. Dziesiąte przykazanie zwraca uwagę na intencję serca; wraz z dziewiątym przykazaniem streszcza ono wszystkie przykazania Prawa.

  ALBO RELIGIA ICH POWSTRZYMA, ALBO KONSTYTUCJA
  „Konstytucja jest najwyższym prawem Rzeczypospolitej Polskiej,
  Władze publiczne w Rzeczypospolitej Polskiej zachowują bezstronność w sprawach przekonań religijnych, światopoglądowych i filozoficznych, zapewniając swobodę ich wyrażania w życiu publicznym.Mniejszości narodowe i etniczne mają prawo do tworzenia własnych instytucji edukacyjnych, kulturalnych i instytucji służących ochronie tożsamości religijnej oraz do uczestnictwa w rozstrzyganiu spraw dotyczących ich tożsamości kulturowej.
  Każdemu zapewnia się wolność sumienia i religii.
  Wolność religii obejmuje wolność wyznawania lub przyjmowania religii według własnego wyboru oraz uzewnętrzniania indywidualnie lub z innymi, publicznie lub prywatnie, swojej religii przez uprawianie kultu, modlitwę, uczestniczenie w obrzędach, praktykowanie i nauczanie. Wolność religii obejmuje także posiadanie świątyń i innych miejsc kultu w zależności od potrzeb ludzi wierzących oraz prawo osób do korzystania z pomocy religijnej tam, gdzie się znajdują.
  Rodzice mają prawo do zapewnienia dzieciom wychowania i nauczania moralnego i religijnego zgodnie ze swoimi przekonaniami. Przepis art. 48 ust. 1 stosuje się odpowiednio.
  Religia kościoła lub innego związku wyznaniowego o uregulowanej sytuacji prawnej może być przedmiotem nauczania w szkole, przy czym nie może być naruszona wolność sumienia i religii innych osób.
  Wolność uzewnętrzniania religii może być ograniczona jedynie w drodze ustawy i tylko wtedy, gdy jest to konieczne do ochrony bezpieczeństwa państwa, porządku publicznego, zdrowia, moralności lub wolności i praw innych osób.

  Nikt nie może być zmuszany do uczestniczenia ani do nieuczestniczenia w praktykach religijnych.
  Nikt nie może być obowiązany przez organy władzy publicznej do ujawnienia swojego światopoglądu, przekonań religijnych lub wyznania.

  Obywatel, któremu przekonania religijne lub wyznawane zasady moralne nie pozwalają na odbywanie służby wojskowej, może być obowiązany do służby zastępczej na zasadach określonych w ustawie.

  ALBO LUDZIE, KTÓRYCH WKURW***ACIE I WKURW***AJCIE ICH DALEJ. BO JEŻELI KTOŚ KOGOŚ ZAMORDUJE TO JEST PRZESTĘPCĄ, A JEŻELI PRAWO ICH BRONI BO WYZNAJĄ INNĄ RELIGIĘ TO, TO PRAWO STAJE SIĘ RÓWNIEŻ MORDERCĄ.

  Polubienie

 5. KnUR1 said

  Nuda jak chuj te wasze newsy.

  Polubienie

  • miziaforum said

   a twoje … ??? niusy to sie zaczna jak zjadą do polszy a zjadą … WTEDY BEDZIESZ MIAŁ ATRAKCJE .. STARY JA ZNAM TYCH SKURWESYNÓW TYCH PROSTO Z BLISKIEGO WSZCHODU I AFRYKI …… TO NIE JEST TO CO LUDZIE PISALI Z PRZED 3 LAT !!! TO JEST SAMOBÓJSTWO … JEŚLI WSTARCIU LUB SPRZECZCE SĄSIEDZKIEJ NIEPOTRAFISZ DOSŁOWNIE URŻNĄ GŁOWY TOJESTEŚ PRZEGRANY TY I TWOJA RODZINA

   Polubienie

  • miziaforum said

   PYTAM CIE KNUR POTRAFISZ ZABI SKURWESYNA NA MIEJSCU ZAJŚCIA .. NOŻEM ? SERIO PYTAM … JAK TY GO W BYDZI PRZY KŁUTNI NIE ZABIJESZ MASZ PEWNE ZE JAK GO PUSCISZ ZARŻNIE CI DZIECKO LUB ŻONE UPRZEDNIO ZERŻNIE ///

   ONI TAK ROZUMUJĄ … JAK ZABIJESZ JESTEŚ GOŚ GODNY SZACUNKU

   BYŁEM TAM U NICH WIDZIAŁEM I JAK BYŁA POTRZEBA TO ………………….. SERRIO

   Polubienie

 6. kacperkias said

  No to cos wesolego : https://www.youtube.com/watch?v=0-PaxwTHBO8

  Polubienie

 7. mentronik said

  Polubienie

  • AQQ said

   Agencja ratingowa Standard & Poor’s (S&P) obniżyła w piątek wieczorem długoterminowy rating polskiego długu w walucie obcej z poziomu „A-” do „BBB+”. Okazuje się, że ta sama agencja w ramach ugody sądowej wypłaciła w 2015 roku władzom USA aż 1,38 mld dolarów za ratingowe kłamstwa jakich dopuszczała się z pełną premedytacją w latach poprzednich. Piątkowa decyzja S&P może kosztować polską gospodarkę miliardy złotych. Czy polski rząd również wystąpi o odszkodowanie?
   niewygodne.info.

   Polubienie

   • miziaforum said

    polski rząd nie powinien wystpowa o odsdzkodowanie tylko ustali .. co jest łatwe kto personalnie z obywateli polskich odpowiada za działanie na szkod polskich obywateli -BO TEN ZAPŁACONY RATTING JEST WÓŁAŚNIE TAKIM DZIAŁANIEM …. USTALI I POWSADZA DO PIERDLA .. A NIE DYSKUTOWA Z PETRAMI MICHNIKAMI LISAMI W TV … CO TO MA KURWA BY SIEDZĄ SOBIE SABOTAŻYŚCI Z P.O I INNYCH KODÓW ROZMAWIAJĄ PRZY LEMONIADZIE ŚMIEJAC SI W OCZY POLAKOM KTÓRZY STRACĄ W PORTFELACH .. DYSKUSJE KOSZTEM OBYWATELA PROWADZĄ SOBIE PISIORY Z PEOWCAMI ………… TO JAKAŚ KURWA PARANOJA

    TU SI NIGDY NIC NIE ZMIENI

    Polubienie

    • falkonidas said

     Najpierw wybrali sobie niemiecką kolumnę a teraz amerykańsko-żydobanderowską. Najmądrzejsi polacy to ten 50 % co nie poszedł w ogóle na wybory. Naród durni.

     Polubienie

     • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

      Polacy nie polacy.Te 50%.Niemiecka kolumna a teraz amerykansko-zydobanderowska ..Hmmm..Moze lepiej zglebic ,jakie projekty polityczno-ekonomiczne maja tzw.liberalowie i prawica mieniaca sie konserwatywna.Wowczas bedzie jasniej widac,co jest grane takze w kontekscie tzw. wyborow.Po zbadaniu ,kto i za czym stoi i jakie ma projekty , bedzie latwiej ocenic,kto Polak ,a kto polak i kto duren,a kto nie duren.Moze wszyscy durnie?…Ha!..

      Polubienie

 8. magel said

  Nie no to chyba kurwa jakiś żart. Chyba się zgłoszę !!!!!!!!!!

  Polubienie

  • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

   A jak myslisz dla kogo pracuja ludzie zatrudniani w roznych rzadowych fundacjach finansowanych z budzetow,a zajmujacy sie uchodzcami?.Czesc z nich to ludzie dobrej woli,a znaczna czesc to ludzie na etatach oplacani z panstwowej kiesy.Jaka roznica miedzy pania sprzatajaca a jakas Miriam ,czy jak jej tam z fundacji?,ktora bierze kase za swoja robote na rzecz imigrantow?.

   Polubienie

   • magel said

    Ale jest praca na rzecz imigrantów i praca na rzecz imigrantów. Praca w fundacji jest raczej mało porównywalna do sprzątania kibla po jakimś śmierdzielu, wyobrażasz sobie że dostajesz taką propozycję? Są kobiety które zostaną zmuszone do jej przyjęcia i myślisz że one będą się zastanawiały co teraz robi Miriam?

    Polubienie

    • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

     Masz racje.Praca pracy nie jest rowna.Obydwie panie sa przekonane,ze pracuja.Miriam pracuje po to,aby inne panie zmuszane byly do jej przyjecia,czyli sprzatania kibla.

     Polubienie

     • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

      Wiele pan sprzata kible takze po Polakach i sie nie buntuja.Jaka jest roznica sprzatac po imigrantach ,czy autochtonach?.I to i to sprzatanie.Moze roznica polega na tym,kto te prace streczy…

      Polubienie

      • magel said

       No wiesz różnica jest taka że nasi nie mają aż tak opuchniętych jąder jak ci przyjezdni!

       Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        Nie wiem jak to jest z tymi naszymi i przyjezdnymi w kwestii,o ktorej piszesz.Skad Ty masz taka wiedze,ze nasi nie maja?..he he.Kto takie statystyki robi?.W jaki sposob te badania przeprowadza?.Jesli ktos taka teze stawia,to chcialabym wiedziec ,na jakich danych sie opiera.Wiem natomiast,ze przyjezdni ze statusem ” uchodzcy” nie moga pracowac.A sprzatanie to praca,wiec jak wiesc , czy plotka niesie te Polki beda zatrudniane,a nie panie uchodczynie czy tez panowie uchodzcy..A tak wogole to straszny rasizm.Bo dlaczego panie maja byc w takim charakterze zatrudniane,a nie panowie.Czemu tak sie dzieje?.Co na to feministki?.Ha !.

        Polubienie

 9. magel said

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: