Miziaforum's Blog

czy na Y.T bedziemy oglądali takie filmy z Polski – NIE !! BO WOJSKO POLSKIE ZASTRZELI WŁAŚCICIELA SKLEPU ZANIM ZAMIEŚCI FILM NA Y.T !! to nie żart

Posted by miziaforum w dniu Styczeń 14, 2016


Polscy żołnierze będą chronić uchodźców przed Polakami

Na stronie „Polski Zbrojnej” zamieszczono relację z ćwiczeń Grupy Bojowej Unii Europejskiej V4. Publikujemy fragmenty, a także wybrane komentarze czytelników „PZ”.

„Tłum lokalnej społeczności zebrał się pod bramą wjazdową do obozu uchodźców. Wyrażając swoje niezadowolenie z obecności uchodźców, zgromadzeni doprowadzili do wybuchu zamieszek.

16 listopada żołnierze Grupy Bojowej Unii Europejskiej V4 przećwiczyli powyższy epizod w rejonie warsztatów Bucierz. W rolę lokalnej społeczności wcielili się żołnierze 2 Brygady Zmechanizowanej ze Złocieńca.

Wybuch incydentu poprzedziła informacja od lokalnej policji do TOC-u (tactical operations center) międzynarodowego batalionu, której przekaz brzmiał: ‚Przed bramą wjazdową do obozu uchodźców zbiera się tłum lokalnej społeczności wyrażający swoje niezadowolenie z obecności uchodźców. Tłum domaga się sprawiedliwości w stosunku do uchodźców, którzy dopuścili się napadów na sklepy i kradzieży żywności’.

Policja dodatkowo poinformowała żołnierzy międzynarodowej Grupy Bojowej, że nie jest w stanie w tej chwili udzielić pomocy i wsparcia. Z tego względu w miejsce zamieszek wysłano patrol z taktycznym zespołem wsparcia CIMIC (Civil – Military Cooperation) w celu podjęcia mediacji z liderami zamieszek. Najbardziej agresywnych mężczyzn wyciągnięto z tłumu, co pozwoliło uspokoić napiętą sytuację.

– W przypadku, gdyby mediacje zakończyły się niepowodzeniem, zostałby wezwany pododdział Żandarmerii Wojskowej celem wsparcia działań patrolu i rozłączenia zwaśnionych stron – powiedział kapitan Łukasz Machna z kierownictwa ćwiczenia ‚Common Challenge-15’.

 

Komentarzy 11 to “czy na Y.T bedziemy oglądali takie filmy z Polski – NIE !! BO WOJSKO POLSKIE ZASTRZELI WŁAŚCICIELA SKLEPU ZANIM ZAMIEŚCI FILM NA Y.T !! to nie żart”

 1. miziaforum said

  SORY ALE ONI TAK WŁAŚNIE SZKOLĄ ARMIE POLSKĄ ………. ŻOŁNIERZU POLAK BRONIĄCY SI PRZED RABUNKIEM TWÓJ WRÓG !!!

  Polubienie

  • Dag. said

   Jeżeli wszystko będzie tak wyglądało ,jak piszesz,nie ma cudu-dojdzie do wojny domowej.Wątpię,żeby Polacy pogodzili się z takimi porządkami.Dag.

   Polubienie

   • miziaforum said

    DAG TO NIE JA TAK PISZ TO PISZE GAZETA WYDAWANA PRZEZ M.O.N

    widzisz są już takie czasy że nawet nie trzeba snu domysłów …. ONI WALĄ W PROST ……. MI POZOSTAJE WYSZUKIWANIE TYCH ART. I WKLEJANIE WAM DO WGLĄDU

    NIE WIERZCIE PISOWI W SPRAWIE IMIGRANTÓW !!!!

    POLSKA PO TAKIM ZASTRZYKU SZUMOWINY NIGDY JUŻ NIE PODNIESIE SI Z KOLAN W ŻADNEJ DZIEDZINIE ……… ZAGRANICZNE KORPORACJE BDĄ MIAŁY GOTOWĄ 5 KOLUMNE KTÓRĄ W POLSCE BDĄ URUCHAMIAŁY ZA MARNE KWOTY W DOLARACH ……… CO CHWIL BEDĄ WYBUCHAŁY KONFILKTY RASOWE … POLSKA ZECHCE ZMIENIA N.P PRAWO SKARBOWE ZARAZ NAGLE BEZ POWODU MUZUŁMANIE BDĄ PALI I DEMOLOWA CAŁE DZIELNICE

    TU O TO CHODZI WPROWADZI ARMIE KRYMINALISTÓW KTÓRA BEDZIE NA SKINIENIE PALCA SOROSA CZY KOGOKOLWIEK

    Polubienie

  • miziaforum said

   POWINNI JUŻ SOBIE ZMIENIC ROTE PRZYSIEGI……

   „JA ŻOŁNIERZ POLSKI PRZYSIEGAM STAC NA STRAŻY NIE ZAKŁÓCANIA GWAŁTÓW RABUNKÓW I ZABÓJSTW
   DOKONYWANYCH PRZEZ ISLAMSKICH NAJEŹDŹCÓW………….”

   NIESTETY MĄDREJ GŁOWIE DOŚ DWIE SŁOWIE ………. OTO TE DWIE SŁOWIE

   „Tłum domaga się sprawiedliwości w stosunku do uchodźców, którzy dopuścili się napadów na sklepy i kradzieży żywności’.”

   MI WYSTARCZY……… SZCZEGÓLNIE SŁOWA OSKARŻENIA I UZASADNIENIA PACYFIKACJI „Tłum domaga się sprawiedliwości”

   Polubienie

  • krab said

   W Lubartowie na Lubelszczyźnie mieszkańcy formują lokalną armię
   Gwardia Wspierania Bezpieczeństwa Obywatelskiego, pierwsza tego rodzaju inicjatywa na Lubelszczyźnie, posiada obecnie ponad 60 członków, działających w ramach Stowarzyszenia Bezpieczny Lublin. Zamierzają oni zakupić mundury, broń i samochód, by się szkolić i bronić swoich powiatów, które, jak twierdzą, w każdej chwili mogą być zagrożone. Wystąpili w tej sprawie do Rady Miasta Lubartów. Sztab Gwardii mieści się w Lublinie. Jej członkowie zapowiadają utworzenie podobnych jednostek w każdym powiecie województwa lubelskiego.

   Lublin.tvp.pl / Kresy.pl

   Polubienie

 2. krab said

  I rzekł pan zza wielkiej wody : „Prezydent USA: homoseksualność to przyszłość Ameryki
  „Unikalna siła w narodzie tkwi w duchu zjednoczenia z tą mniejszością seksualną, która ma prawo normalnie żyć i kochać. Jestem pewien naszej przyszłości, ponieważ widzę waszą trwałą jedność, zgodę i obywatelskie zaangażowanie w tę sprawę”.
  gosc.pl / Kresy.pl
  A za nim pomniejszy Petru w Polsce:
  „Krytykowana za brak sejmowych inicjatyw Nowoczesna ruszyła do pracy. Po złożeniu we wtorek pierwszych projektów ustaw w tej kadencji, partia Ryszarda Petru wyszła naprzeciw środowiskom LGBT i rozbudziła ich nadzieje na legalizację związków partnerskich w Polsce. To pierwsze takie konsultacje społeczne w Sejmie tej kadencji, ale i nie ostatnie.
  Dotyczyły one m.in. możliwości zawarcia związku parom heteroseksualnym oraz homoseksualnym, wspólnych rozliczeń i nie przewidywały adopcji dzieci. Temat upadł po dość zaskakującej wolcie PO. Wówczas premier Ewa Kopacz obiecywała, że jej partia wróci do problemu po wyborach parlamentarnych.
  Pch24.pl/KRESY.PL
  To są najistotniejsze problemy !!! a nie tam jakieś zagrożenia czy gospodarka!!!

  Polubienie

 3. Anna said

  WP straciło swój honor w grudniu roku pamiętnego gdy wjechało czołgami do polskich miast. Już wtedy zapomnieli przysięgi, że mają bronić Narodu a nie walczyć przeciw nam.

  Polubienie

 4. navajo88 said

  A przypominam państwó że na przełomie czerwca i lipca rozpoczynają się światowe sni młódzieży w krakowie , a reszte sobie dodajcie sami !!!! , hahahahaha
  J.M.H

  Polubienie

 5. KrisT said

  powiem jedno, nawet małe lokalne media nie informują o bójkach z ciapatymi. To iz sa oni juz w polsce to fakt, ostatnio 2 widziałem w kat.silesi prawdopodobnie to było 2 studentów ale nie zmienia to faktu iz najlepiej bym ich wygnał poza granice polski. Ot takie cwaniaczki z samego pyska…..
  otóz jakiś czas temu (nie chodze na dyski) niedaleko mnie ciapate poszli sobie na dyskę i chcieli wyrwać jakieś lokalne laski….. niestety na sali byli kibole z ruchu chorzów którym się to bardzo nie spodobało! ciapate dostali taki wpierdol ze aż miło było patrzeć na parkiet zalany krwią…… 😉

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: