Miziaforum's Blog

Francuski wywiad alarmuje syryjski statek z uchodźcami wypełniony kilkudziesieńcioma tysiacami ładunków wybuchowych płynie do Europy !

Posted by miziaforum w dniu Styczeń 13, 2016


Naszpikowany ładunkami wybuchowymi statek z syryjskim uchodźcami ma płynąć do Europy

1 godz. 6 minut temu

​Państwo Islamskie chce przeprowadzić w Europie nowy zamach terrorystyczny na wielką skalę. Organizacja ta chce wysadzić w powietrze w jednym z europejskich portów statek wypełniony uchodźcami – alarmują francuskie media, powołując się na informacje rodzimych służb specjalnych.

IS chce wysadzić w powietrze statek pełen uchodźców /AFP
IS chce wysadzić w powietrze statek pełen uchodźców
/AFP

Według francuskich służb specjalnych, Państwo Islamskie zamierza umieścić dużą ilość ładunków wybuchowych pod pokładem jednego ze statków z syryjskimi uchodźcami, którzy nie będą o niczym wiedzieli.

Wśród uchodźców znajdować się będzie kilku terrorystów, którzy mają doprowadzić do gigantycznej eksplozji, kiedy statek dotrze do dużego europejskiego portu – w momencie, kiedy może być najwięcej ofiar.

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/raporty/raport-imigranci-z-afryki/informacje/news-naszpikowany-ladunkami-wybuchowymi-statek-z-syryjskim-uchodz,nId,1953726#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Komentarzy 10 to “Francuski wywiad alarmuje syryjski statek z uchodźcami wypełniony kilkudziesieńcioma tysiacami ładunków wybuchowych płynie do Europy !”

 1. miziaforum said

  W Szwecji od wielu tygodni rejestruje się dziennie ponad tysiąc imigrantów. Policja twierdzi, że drugie tyle przybywa, ale się nie rejestruje. Nikt nie wie kim ci ludzie są i dlaczego nie chcą się rejestrować. Podobno część z nich jedzie przez Szwecję do Finlandii i Norwegii. Jeśli napływ imigrantów utrzyma się na obecnym poziomie, do Szwecji napłynie w przyszłym roku ponad 700 tyś. imigrantów. W ostatnim tygodniu do Szwecji przybyło ponad 10 tys. imigrantów, z czego 26,6% podało, że jest z Syrii. Mimo to media nadal od rana do wieczora powtarzają mantrę, że przybywają ofiary wojny w Syrii i że to nie szwedzki tylko europejski kryzys, mimo że te tygodniowe 10 tys. to więcej, niż zarejestrowano w Danii od początku roku. A w stosunku do liczby mieszkańców to więcej, niż przybywa do Turcji. Bo to nie jest europejski kryzys, tylko wynik lekkomyślnej polityki imigracyjnej Niemiec, a przede wszystkim Szwecji.

  Szwecja od kilku tygodni już nie ma gdzie lokować przybywających imigrantów. Pełne są schroniska młodzieżowe, hotele, pensjonaty. Umieszcza się ich w salach gimnastycznych, namiotach, korytarzach biur Agencji Migracyjnej. IKEA nie nadąża ze sprowadzaniem materacy do spania. Z Malmö wyjeżdżają autokary pełne imigrantów i kierowcy mówi się, żeby jechał powoli w nieznanym kierunku, bo w międzyczasie pracownicy Agencji Migracyjnej gorączkowo szukają w całej Szwecji ostatnich wolnych miejsc.

  Fascynujący i przerażający jest fakt, z jaką pokorą i oddaniem pracownicy sektora państwowego wykonują ten czyn likwidacji państwa szwedzkiego. Pracują dniami i nocami, siedem dni w tygodniu, bez słowa skargi. Ostatnio nawet król Szwecji zdecydował się na udostępnienie części swoich nieruchomości, w tym pałaców, dla uchodźców.

  Joanna Teglund

  Rozmowa z Joanną Teglund, Polką od 1981 mieszkającą w Szwecji, która pracuje w szwedzkim urzędzie imigracyjnym od 12 lat. Wywiad przeprowadził Grzegorz Lindenberg.

  http://euroislam.pl/szwecji-jaka-znali-polacy-juz-nie-bedzie/

  Polubienie

 2. Anna said

  Jak to? To is chce się przysłużyć europejczykom?

  Polubienie

 3. miziaforum said

  Policja w Bośni i Hercegowinie aresztowała sześciu bośniackich obywateli, którzy mają być powiązani z terrorystami z Państwa Islamskiego. W ich miejscach zamieszkania miano znaleźć broń oraz materiały wybuchowe.

  Aresztowań dokonano głównie poza Bośnią i Hercegowiną. Osoby podejrzewane o współpracę z Państwem Islamskim miały próbować przedostać się do Syrii, stąd jedną z nich zatrzymała turecka policja, natomiast dwie aresztowano na przejściu granicznym pomiędzy Bośnią i Czarnogórą. W oddzielnej operacji policja aresztowała trzech pozostałych podejrzanych, którzy mieli mieszkać w Velikiej Kladušy w północnej części Bośni.

  W trakcie operacji policja miała zabezpieczyć dużą ilość broni, granatów, min przeciwpiechotnych, materiałów wybuchowych, amunicji a także flag Państwa Islamskiego.

  22 grudnia Bośniacy zatrzymali 11 osób oskarżanych o rekrutowanie dżihadystów i szerzenie propagandy ekstremistycznej.

  Na podstawie: balkaninsight.com.

  Polubienie

 4. miziaforum said

  Polubienie

 5. To jest ważne, o tym mało kto pisze..

  Ciekawe doniesienia płyną z agendy do spraw migracji przy ONZ. Otóż według szacunków tej instytucji, 66% imigrantów to mężczyźni. 20% imigrantów to małoletni poniżej 18 roku życia, i tylko 14% to kobiety. I najważniejsze: aż 90% małoletnich poniżej 18 roku życia wśród uchodźców, to chłopcy. I teraz powstaje tutaj niezwykle ważne pytanie.. Gdzie się podziały dziewczynki?! Odpowiedzi są trzy, i każda z nich jest szokująca:

  https://kefir2010.wordpress.com/2016/01/13/niemiecka-policja-dostalismy-tajny-rozkaz-tuszowania-zbrodni-islamistow-i-zastraszania-ich-ofiar/

  Polubienie

 6. miziaforum said

  Polubienie

 7. miziaforum said

  Polubienie

 8. marek said

  http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/5084-posel-robert-winnicki-sklada-projekt-ustawy-znoszacej-ustawe-o-bratniej-pomocy

  Polubienie

 9. marek said

  http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/5088-calais-imigranci-zaatakowali-autokar-pelen-dzieci-z-wielkiej-brytanii-jedno-dziecko-dostalo-ataku-epilepsji

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: