Miziaforum's Blog

NIEMCY KOMANDA STRAŻE MILICJE POWSTAJĄ JAK GRZYBY PO DESZCZU

Posted by miziaforum w dniu Styczeń 12, 2016


W kilku miastach Nadrenii, po dramatycznych sylwestrowych wydarzeniach, mieszkańcy zaczęli się spontanicznie organizować.

Ludzie wyrażają rozczarowanie postawą kolońskiej policji w Sylwestra i zwołują się na Facebooku, chcąc sprawy bezpieczeństwa w miastach wziąć w swoje ręce.

„Zainteresowanie naszą inicjatywą przerosło najśmielsze oczekiwania” – przyznaje Tofigh Hamid, sam cudzoziemiec pochodzenia irańskiego, założyciel istniejącej od tygodnia na Facebooku grupy „Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego – Düsseldorfie uważaj”. Grupę utworzył tuż po wydarzeniach w sylwestra i z pierwotnych 160 członków dziś zrobiło się już ponad 9 tysięcy. „W tej chwili naszą główną troską jest, żeby to wszystko nie wymknęło się spod kontroli” – powiedział Hamid na antenie radia WDR zaznaczając, że uczestnicy obywatelskich patroli nie maja żadnych specjalnych uprawnień. „Naszym zadaniem jest tylko pokazanie czujności i danie poczucia bezpieczeństwa, zwłaszcza naszym paniom, które chcą normalnie żyć, jak dotąd”.

Formacje straży w Düsseldorfie chcą być aktywnie zwłaszcza w czasie weekendów, gdy odbywają się różne imprezy, koncerty i dyskoteki. „Nie zamierzamy jednak biegać z widłami i pochodniami, aby na kogoś polować„ – podkreśla Hamid.

Podobnie widzi swe zadanie grupa utworzona w Kolonii pod nazwą „Kolońska Straż Obywatelska” z ponad trzema tysiącami członków. Kolejna tego typu formacja powstaje właśnie w Krefeld. Spontaniczna aktywność obywateli martwi jednak policję. „Wystarczy jak ludzie są czujni i znają nasz numer alarmowy 112″ – skomentował na antenie WDR 2 rzecznik policji w Düsseldorfie. Jego zdaniem patrole, czy straż obywatelska nie są policji dla utrzymania porządku niezbędne.

Policja w Kolonii otrzymuje tymczasem dalsze zgłoszenia od poszkodowanych w napadach,  do jakich doszło w Sylwestra. Obecnie jest to ponad 500 przypadków, a ich liczba stale rośnie, bo wiele kobiet nie może otrząsnąć się po tym, czego doświadczyły ze strony agresywnych azylantów. W Kolonii uruchomiono specjalny dyżur telefoniczny dla ofiar sylwestrowego molestowania. O profesjonalną pomoc psychologiczną zwróciło się już ponad 20 pań.

W niedzielny wieczór doszło do w Kolonii do próby samosądu i „oczyszczania miasta” z migrantów. Przemocy wobec obcokrajowców z Azji i Bliskiego Wschodu mieli się dopuścić sympatycy prawicowej sceny, którzy według policji od kilku dni umawiali się na FB, ze będą „robić w mieście porządek”. Według dotychczasowych ustaleń grupa ok. 20 mężczyzn pobiła sześciu Pakistańczyków; dwóm musiano udzielić pomocy w szpitalu. Ucierpieć miał też jeden obywatel Syrii.

Swój niepokój po nocnych zajściach wyrazili przedstawiciele Centralnej Rady Muzułmańskiej w Niemczech, którzy alarmują, że w ostatnich dniach otrzymują dziesiątki telefonów z groźbami. Z tego powodu w Kolonii zablokowali nawet swój oficjalny numer.

Dziś ustalaniem przebiegu wydarzeń z Sylwestra zajmowali się deputowani do Landtagu, landowego parlamentu. Policjanci z Kolonii twierdzą bowiem, że nakaz zatajania, kim byli sprawcy sylwestrowych ataków, miał wyjść z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych NRW, kierowanego przez polityka SPD Ralfa Jögera. Jego natychmiastowego odwołania domagano się podczas sobotniej, antyrządowej i antyislamskiej demonstracji Pegidy w Kolonii.

Sam minister Jöger przyznał dziś, podczas składania wyjaśnień w Landtagu Nadrenii Północnej – Westfalii, że sprawcami seksualnych ataków na kobiety w Kolonii byli głównie azylanci. Jak tłumaczył, zatajanie ich pochodzenia było poważnym błędem, ale wynikało nie ze złej woli, lecz „źle rozumianej politycznej poprawności” policjantów kierujących akcją w sylwestrowy wieczór.

Z Kolonii specjalnie dla Euroislam.pl Agnieszka Ewa Wolska

Komentarze 24 to “NIEMCY KOMANDA STRAŻE MILICJE POWSTAJĄ JAK GRZYBY PO DESZCZU”

 1. miziaforum said

  IMIGRANCI W POLSCE OSTATNIO MÓWIŁ PIS O 100 DZIŚ MÓWI JUŻ O 400 A ILU BEDZIE W DNIU PRZYWOZU

  TACY SAMI SS.. JAK P.O

  Maksymalnie 400 uchodźców na trafić do Polski w 2016 roku
  1 godz. 18 minut temu
  W 2016 roku w ramach unijnych programów relokacji uchodźców do Polski może trafić nie więcej niż 400 osób z Grecji oraz Włoch – wynika z projektu rozporządzenia rządu w sprawie relokacji cudzoziemców w 2016 roku, do którego dotarła Polska Agencja Prasowa.

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/raporty/raport-imigranci-z-afryki/informacje/news-maksymalnie-400-uchodzcow-na-trafic-do-polski-w-2016-roku,nId,1953104#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

  Choćby nie wiem jak dobrze PIS nie rządził przez te 4 lata i ile obietnic wyborczych nie spełnił i się nimi później nie szczycił, to jeśli się z tego nie wycofa i ich tutaj nam wwiezie to ma już pewne, że porządzi tylko tą i ostatnią kadencje. A poparcie społeczne to im przez ten ruch spadnie zaraz co najmniej o połowę, to pewne. O tyle przykre, że przez tyle czasu je budowali….To będzie gwóźdź do trumny dla tego Rządu, niestety. A wystarczyło tylko Nas narodu wysłuchać, a nie ustaleń Brukselskich. Naród by za wami murem stanął również w konsekwencjach nie respektowania tych relokacji, tak Naród będziecie mieć przeciwko sobie…. Duży błąd.

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/raporty/raport-imigranci-z-afryki/informacje/news-maksymalnie-400-uchodzcow-na-trafic-do-polski-w-2016-roku,nId,1953104#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

  Polubienie

 2. szuwaxpl said

  Mimo wielu problemów u Niemców – mam dobrą wiadomość, jest tam jakiś system niczym u nas E-WUŚ i pacjenci u lekarza
  muszą przedstawić odpowiednie dokumenty.
  Córka mojej znajomej jest lekarzem w Dusseldorfie i dostali lekarze pismo urzędowe, że mają przyjmować ciapatych, bez problemu.
  Reakcja całego personelu — porwali i wyrzucili makulaturę w odpowiednie miejsce!!!

  Czyli coś pozytywnego dzieje się za zachodnią granicą, być może, że baner Polaków na meczu siatkówki, też daje owoce!?

  Polubienie

  • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

   Mam jeszcze lepsza wiadomosc.Lekarz nie ma prawa odmowic przyjecia pacjentow zwlaszcza,jesli dostal urzedowe pismo.I po zawodach panie Szuwax,czy sie to doktorom podoba,czy nie.Pismo mogli sobie wyrzucic,a pacjentow musza przyjac.

   Polubienie

   • szuwaxpl said

    Marysia jak zwykle czyta więcej niż napisałem.
    Pewnie, że muszą przyjąć, ale chodzi o to, że już mają ciapatych normalni ludzie dość!
    Tego papieru nie zniszczyła od razu Polka, tylko Niemki…wcale się z tym nie kryjąc.

    Polubienie

    • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

     Marysia tez jest czytana roznie.Nie ma co sie obrazac.Marysia uzupelnila, zrozumiawszy przekaz.Ludzie widza,co sie dzieje.Tym bardziej Niemcy,gdyz problem z muzulmanami maja od dawna.Wczesniej sobie Turkow sprowadzili.Potem grzecznych i chytrych na kazda marke ‚ a teraz euro) Polakow do uczciwej roboty.Decydenci udaja,ze nie widza problemow.Nawet jesli maja dowody ,to udaja glupich ,gluchych i slepych.Przyklady moglam Ci podac z zycia z dowodami konkretnymi bycia ofiara rasizmu.Dowody takze na brak reakcji ze strony niby instytucji chroniacych wszystkich obywateli w tym takze nie ciapatych.

     Polubienie

 3. Marysia...zwyczajnie Marysia. said

  Wojny domowe w krajach arabskich wiosen tez sie zaczely od tworzenia ” obywatelskich milicji”.

  Polubienie

  • miziaforum said

   no … a ty wolałabyś żeby było cicho … oj maryśka

   Polubienie

   • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

    Glosno juz jest ,wiec nie o to chodzi.Ludzie idiotami nie sa i widza,co sie dzieje.Sa dzialania i dzialania.Maryska widzi takie dzialania,ktore sa fajnymi prezentami dla ,tych ktorzy stoja za tym bajzlem z imigracja.Po prostu dawanie wody na mlyn, to nie dobra metoda i tyle.Przyklady,jak terrorysci robia prezenty decydentom Maryska podaje regularnie.Jeno trza czytac ze zrozumieniem,a nie po lebkach.

    Polubienie

    • zagrypiona said

     Podaj dobra metodę. Tylko nie, żeby nie wychodzić z domu. 😉

     Polubienie

     • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

      Nie wychodzisz z domu i piszesz o roznych zjawiskach.To tez metoda.Zeby wychodzic z domu ,to trzeba wiedziec z kim i w jakim celu sie wychodzi.Wez ten Wasz KOD.Wyszli na ulice i wydaje im sie,ze bardzoooo dobrze zrobili.Czasami lepiej nie wychodzic, niz byc idiota w dodatku bardzo pozytecznym i pozadanym.Marysia wspomniala juz.Bez bojowek nie ma bojownikow i nie ma roznych ” kodow” i innych diablow.Niech se sami maszeruja i gardluja.

      Polubienie

     • Anna said

      Jak napastnicy dostaną porządny wp..ol aż ich zaboli to się zaczną zastanawiać. Musi ich boleć.

      Polubienie

      • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

       Juz sie rozne bojowki naparzaja na ulicach i niewiele sie zmienia.Jest coraz gorzej i gorzej.Decydenci sa po przeciwnej stronie barykady niz spoleczenstwa,ktore dziela sie coraz bardziej wedle podsuwanych im opcji do wyboru.

       Polubienie

      • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

       Powinni dostac,a nie dostaja ,bo ludzie polityki,religijni przywodcy i celebryci ich chronia,a oskarzaja uczciwych ludzi za to,ze sa ofiarami bandziorow.

       Polubienie

 4. marek said

  http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/5056-przerazajace-zabawy-islamskich-imigrantow-z-wloskimi-nastolatkami-lufa-przy-glowie-i-przymus-wyznania-wiary

  Polubienie

 5. marek said

  http://polskaniepodlegla.pl/wydarzenia/item/5054-podpisujemy-i-udostepniamy-dalej-europejczycy-zbieraja-podpisy-poparcia-dla-rzadow-polski-i-wegier

  Polubienie

 6. marek said

  http://niewygodne.info.pl/artykul6/02739-Odlot-na-czerskiej-trwa-w-najlepsze.htm
  Twierdzą, że jest gorzej niż w stanie wojennym i wzywają Niemców do interwencji! Odlot na czerskiej trwa w najlepsze!
  wpis z dnia 12/01/2016

  Bartosz Wieliński, dziennikarz „Gazety Wyborczej”, w opublikowanym na stronach „Sueddeutsche Zeitung” artykule wzywa Niemców „by nie milczeli wobec tego, co się wyprawia w Polsce”. Twierdzi, że Polska „odrzuciła wartości europejskie” i że zagrożona jest demokracja. Tym samym prosi Niemców, aby nie milczeli lecz działali i nie bali się interweniować w sprawie Polski. Inny publicysta związany ze środowiskiem „Wyborczej” – Tomasz Jastrun – twierdzi z kolei, że w Polsce jest obecnie „gorzej niż w stanie wojennym”. Czy oni już totalnie odlecieli?

  Polubienie

  • szuwaxpl said

   Gwiazda śmierci przypomina pył kosmiczny – duży błysk i wreszcie jej KONIEC. 😀

   Polubienie

  • krab said

   Wzywanie do puczu ???
   Czuchnowski z „Wyborczej” wzywa żołnierzy do wypowiedzenia posłuszeństwa Macierewiczowi
   „Chciałbym dołączyć do tych, którzy namawiają żołnierzy do nieposłuszeństwa. Bezpieczeństwu, stabilności, porządkowi publicznemu oraz wojskowemu RP zagraża Antoni Macierewicz. Dał tego dowody wielokrotnie, demolując polskie służby specjalne, ujawniając ich tajne dane, podając do publicznej wiadomości nazwiska agentury w Polsce i za granicą” – pisze Wojciech Czuchnowski, dziennikarz „Gazety Wyborczej” na swoim blogu.
   Redaktor gazety z ul. Czerskiej w Warszawie wylicza też „winy” Antoniego Macierewicza.
   „Jako szef tzw. zespołu smoleńskiego destabilizował państwo opluwając prokuratorów w polskich mundurach. Nazywał ich zdrajcami i zaprzańcami. Negował patriotyzm polskich prokuratorów i urzędników państwowych, szczuł na służby które w Smoleńsku wykonywały swoje obowiązki i których oficerowie zginęli razem z polską delegacją. Poniewierał państwem polskim negując jego demokratyczny i niepodległy charakter” – stwierdza dziennikarz „Gazety Wyborczej”.
   Czuchnowski stwierdza dalej, że „Antoni Macierewicz nie jest godny pełnić funkcji ministra obrony narodowej” a „postawienie go na tym stanowisku to policzek dla armii i dla Polski”.
   „Sprzeciw wobec rozkazów wydawanych przez Macierewicza i jego ludzi jest obowiązkiem przyzwoitego Polaka i żołnierza” – kończy dziennikarz „Wyborczej”.
   KRESY.PL

   Polubienie

 7. aleksander said

  A tak przygotowują się Austriacy do obrony swojej ojczyzny. Widać liczą na wzięcie u męskiej części najęźdźców
  Wiedeńska Akademia nauki chodzenia na obcasach

  Polubienie

  • kacperkias said

   Chca pewno wykreowac wiecej „zarosnietej kielbasy”- (WURST – laureat(ka) konkursu Eurowizji 2015.

   Polubienie

   • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

    A wiesz czemu udaje sie wykreowac takie ” zarosniete kielbasy”?.Bo ludzie sa po prostu glupi i akceptuja glupote.Nie ma widza ,nie ma przedstawienia.Co chcesz?.Ludziska chodza na rozne spektakle,ogladaja glupoty,wiec glupocie robia dobra robote.Olac zboczencow i nie beda miec publiki.Obsmiac i zdemaskowac..

    Polubienie

 8. obecny potop….. muzulmanow i murzynow na biala europe zostal opracowany i wprowadzony w zycie przez LUDZI WYBRANCOW BOGA JEDYNEGO !! :)a medialnie porazone ZWIERZETA W LUDZKIEJ SKORZE ..! nie maja kompletnie nic juz do powiedzenia!!w ..PARCHLEMENCIE EUROPEJSKIM 🙂 juz wprowadzono przepis ze biala kobieta uciekajaca przed gwalcicielem o „ciemnej karnacji ciala” jest oskarzona o …ksenofobie , i rasizm a w skarainych przypadkach tj jej chlopak bialy czy malzonek pojdzie jej z pomoca .. ..moga byc oboje oskarzeni o…. antysemityzm!! sostac skazanymi na kilka lat wiezienia!! takie prawo zostalo juz uchwalone przez parchlamentarzystow w brukseli w porozumieniu z ..watykanem Ameeen:)

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: