Miziaforum's Blog

Hit na telefonach IMIGRANTÓW – instruktaż dla dzieci 2-5 lat JAK NALEŻY PRAWIDŁOWO OBCINA BIAŁYM LUDZIOM GŁOWY !!

Posted by miziaforum w dniu Styczeń 12, 2016


FILM OPRACOWANY SPECJALNIE DLA WAS W NAPISACH POLSKICH Z ZACHOWANĄ ORYGINALNĄ SCIEŻKĄ DŹWIEKOWĄ

 IMIGRANCI W NIEMCZECH UCZĄ OBCINANIA  GŁOWY  … TO BEDĄ WASZE GŁOWY JEŚLI ICH WPUŚCICIE

NAGRANIE WYKONANO W NIEMCZECH … PRZEZ RODZINE SPROWADZONĄ W ROKU 2015 !! SPRAWDZAŁEM FILM TEN JEST HITEM NA TELEFONACH MUZUŁMAN !!

DODAM ŻE KOLOR MISIA BIAŁY NIE JEST BEZ ZNACZENIA SYRYJCZYK PYTANY O TEN FILM MÓWI WPROST TO JEST „EGZEKUCJA BIAŁEGO NIEWIERNEGO EUROPEJCZYKA”

OCZYWIŚCIE INSCENIZOWANA ALE DZIECI 2 – 5 LETNIE ROBIĄCE TO PRAWDZIWYM NOŻEM CO MYŚLĄ  ….

I NIE PISZCIE MI ŻE TO NIE PRAWDA BO DZIŚ RANO SAM PYTAŁEM ZNAJOMEGO MUZUŁMANINA  O TEN FILM … TAK CIESZY SIE ON OGROMNĄ POPULARNOŚCIĄ !!!

PROSZE ZWRÓCI UWAGE NA INSTRUOWANIE DZIECKA JAKIE MA WZNOSI PRZY TEJ CZYNNOŚCI OKRZYKI WYCHWALAJĄCE ALLACHA ….

KTO ZNA MENTALNOŚ ARABÓW DOSKONALE WIE ŻE WZNOSZENIE OKRZYKÓW RELIGIJNYCH IMIE ALLACH NIE MOZE BYC ŻARTEM …

CO TU WIDZIMY …. ANO TO COŚ  TAKIEGO JAK U NAS NAUKA 2-3 LATKA- SYNA PRZEZ OJCA MODLITWY N.P „OJCZE NASZ”

CO NA TO PISOWCY KTÓRZY MÓWIĄ ŻE SPROWADZĄ DO POLSKI TYLKO RODZINY Z DZIECMI …

CZAS JUŻ CHYBA NA , NA POCZĄTEK PODPISYWANIE PETYCJI O NIE SPROWADZANIU ANI JEDNEGO MUZUŁMANINA .. BEZ WYJĄTKÓW

A POTEM ŻĄDANIA W TEJ SPRAWIE REFERENDUM !!!

RADZE POLAKOM TO POTRAKTOWAC BARDZO POWAŻNIE…

I PYTANIE CO BY BYŁO GDYBY W POLSCE CZY AUSTRII JAKIŚ OJCIEC BIAŁY EUROPEJCZYK NAKRECIŁ TAKI FILM Z UŻYCIEM PRAWDZIWEGO NOŻA NA PLUSZAKU ……

NAMIEŻONO BY DELIKWENTA I PRZYMKNITO A DZIECKO DO DOMU DZIECKA …. A JAKI BY BYŁ SZUM MEDIALNY , JAKIE OBURZENIE OJCIEC ZWYRODNIALEC …

 

Komentarzy 29 to “Hit na telefonach IMIGRANTÓW – instruktaż dla dzieci 2-5 lat JAK NALEŻY PRAWIDŁOWO OBCINA BIAŁYM LUDZIOM GŁOWY !!”

 1. miziaforum said

  FEJSBUK ZACZYNA ZAMYKA KONTA A W PRAKTYCE GWAŁCI ZASAD WOLNOŚCI SŁOWA
  ===============================
  Daro said

  Styczeń 12, 2016 @ 10:53 AM e
  Za udostępnianie tego typu informacjii facebook zablokował mi tworzenie i udostępnianie postów.

  Odpowiedz

  Miziaforum said

  Styczeń 12, 2016 @ 11:10 AM e
  NO TO MASZ POTWIERDZENIE CZY TO JEST PRAWDA … JEŚLI BYŁA BY TO LIPA OLALI BY TO ….. WIELE OSÓB TU WCHODZIŁA Z POLECENIA ………. I PRÓBOWAŁO OŚMIESZA ŻE TO FOTOMONTAŻ PO WSKAZANIU IM FILMU Z TYM KADREM WYKONANEGO PRZEZ NIEMIECKIEGO DZIENNIKAŻA … WYCOFALI SI ….. CAŁKIEM … OGRANICZAJĄC SI DO DEZAWUOWANIA MNIE WÓLGARYZMAMI … A FEJSIK MNIE JUŻ DAWNO SKREŚLIŁ …. ZATEM WITAM W KLUBIE … POLECAM NAJNOESZY ART FILM KTÓRY TEŻ JEST ZAKAZANY

  Odpowiedz

  LINK DO ORYGINALNEJ WYPOWIEDZI

  https://miziaforum.wordpress.com/2016/01/07/tysiace-banerow-w-krajach-islamskich-zachencajace-do-gwaltow-w-europie/#comment-263725

  Polubienie

 2. AQQ said

  Jakoś trzeba uswiadomic wszystkim ze takie harakiri należy sie bankierom i ich marionetkom.

  Polubienie

 3. miziaforum said

  CO MOG DODAC DO ARTA …. ANO TO ŻE JAK PIS WPÓSCI RODZINY – TO ICH DZIECI BEDĄ CHODZIŁY DO POLSKICH SZKÓŁ – TAK ………. DZIECI TAKIE JAK Z FILMU …… JUŻ GO TAM TATUŚ WYSZKOLI W 7 LAT ZANIM OBEJMIE GO OBOWIAZEK SZKOLNY

  A POTEM SI ZACZNIE JAK W NIEMIECKICH SZKOŁACH …… TO PISZ DO 35-40 LATKÓW W POLSCE ZA 7 LAT MOŻECIE BY DZIADKAMI I BABCIAMI …. I TO WASZE WNUKI BEDĄ PRZEŚLADOWANE W PRZEDSZKOLACH I SZKOŁACH

  NIE LEPIEJ ICH NIE WPUŚCI A NIE ZROBI SOBIE PROBLEM

  DA WAM FILMIKI Z NIEMIECKICH SZKÓŁ ? GDZIE DZIECI SĄ BITE OKRADANE A NAWET MOLESTOWANE PRZEZ WYROSTKÓW MUZUŁMAŃSKICH ???

  A MAMY BIAŁE I TATUSIOWIE NIE MAJĄ PRAWA NAWET SI POSKARŻYC BO DZIECKO ICH BITE PRZEZ WYROSTKÓW WYLATUJE ZE SZKOŁY A RODZIC ZOSTAJE OBJTY DOZOREM – POLICJI JAKO RASISTA !!

  Polubienie

  • miziaforum said

   NO KTÓRY Z WAS BDZIE MIAŁ ODWAGE POWIEDZIE DYREKTOROWI SZKOŁY ZE NIE ŻYCZY SOBIE ABY JEGO SYN , CÓRKA CHODZIŁ DO SZKOŁY Z MAŁYM IRAKIJCZYKIEM ???

   ŻADEN Z WAS – ODDACIE DZIECKO I PÓJDZIECIE DO DOMU ZE STRACHEM OBY SIE DZIŚ NIC NIE STAŁO I TAK BEDZIE DO KOŃCA EDUKACJI ………

   WY DZISIAJ NIE MACIE ODWAGI SI POPROSTU SPRZECIWI A CO DOPIERO PÓŹNIEJ GDY POLSKA OTOCZY ŚNIADO SKÓRYCH IMMUNITETEM NA CZYNY KRYMINALNE …

   Polubienie

   • AQQ said

    10-letnie dzieci uczą w szkole o roli penisa, co na to rodzice? nic, potem dzieciak wszędzie widzi penisa i krew menstruacyjną… rozdrażnienie i psycholog!!!!
    taka prawda!!!!

    Polubienie

    • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

     Rodzice protestuja,a ministerstwa robia swoje i nauczyciele musza uczyc, bo czym im sie podoba czy nie to sa rozliczani przez przelozonych.Nie realizuja programu, to moga wyleciec z roboty i tyle.A roznych donosicieli na nauczycieli nie brakuje,wiec zostawiaja takie sprawki rodzicom,zeby sie o nie bili.

     Polubienie

   • miziaforum said

    Szwecja: 15-letni Litwin zamordowany przez 14-letniego Syryjczyka. Bronił koleżankę
    Opublikowano: 12 sty 2016
    14-letni uchodźca z Syrii zamordował w poniedziałek 15-letniego Litwina. Był to odwet za to, że Europejczyk kilka dni wcześniej obronił koleżankę przed napadem ze strony Syryjczyka.

    Zdarzenie miało miejsce w Szwecji. Arminas, bo tak miał na imię 15-latek, postanowił pomóc dziewczynie, którą napastował syryjski uchodźca. Napastnik musiał ustąpić, lecz kilka dni później postanowił zemścić się na swoim rówieśniku. W poniedziałek, 11 stycznia 14-latek pchnął nóż w serce Litwina, odbierając mu życie.

    Warto wspomnieć, że jedna z największych szwedzkich gazet pierwotnie poinformowała o tym zdarzeniu. Później jednak w niewyjaśnionych okolicznościach news zniknął ze strony internetowej.

    Polubienie

 4. AQQ said

  Polubienie

  • AQQ said

   http://prostozmostu.net/swiat/krwawa-bojka-polakow-z-imigrantami-w-niemczech

   W niedzielę wieczorem doszło do bójki pomiędzy Polakami a uchodźcami zamieszkujących obóz lub kontenery w niemieckiej miejscowości Adelsheim. W ruch poszły m.in. noże, wskutek czego co najmniej jedna osoba została ciężko ranna.

   Dotychczas nie są znane szczegóły zajścia oraz przyczyny konfliktu. Miejscowa policja sugeruje jednak, że pracujący w Adelsheim Polacy oburzyli się, gdy imigranci w niedzielne popołudnie zaczęli przewracać pojemniki na śmieci.

   Mieszkańcy Adelsheim stają po stronie Polaków i twierdzą, że to nie Polacy, ale imigranci zakłócają porządek w ich mieście.

   Polubienie

 5. AQQ said

  http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/277887-listkiewicz-kpi-z-zarzutow-przewodniczacego-pe-jeszcze-chwila-i-herr-schulz-wmowi-nam-ze-to-polska-napadla-na-niemcy-w-1939-roku

  Polubienie

 6. AQQ said

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Zamieszki-w-Lipsku-podczas-demonstracji-przeciwnikow-imigracji,wid,18096546,wiadomosc.html

  Polubienie

 7. miziaforum said

  kolln ?????????????? Dlaczego próbowali to ukryć

  Dlaczego w tym przypadku zachowanie policji i mediów było tak krańcowo różne? Jest kilka tego powodów. Po pierwsze, zarówno władze (i policja), jak i media obawiały się, że tego typu informacje mogą wywołać powszechny sprzeciw wobec polityki nieograniczonego przyjmowania muzułmańskich imigrantów – do czego opinia publiczna jest coraz bardziej w Niemczech skłonna. Potwierdziły się ostrzeżenia PEGIDY czy Alternatywy dla Niemiec, więc taka sytuacja mogłaby im dać zwolenników, a partiom rządzącym narobić kłopotów. Ten czynnik możemy więc nazwać „politycznym”: sytuacja zaprzeczała optymistycznemu przekonaniu pani kanclerz, że „damy radę”.

  Ale drugi czynnik był chyba istotniejszy – lęk policjantów, dziennikarzy i polityków przed byciem po niewłaściwej stronie, przed zostaniem „rasistą”. To ten sam lęk, który spowodował, że w Rotherham w Wielkiej Brytanii ponad 1400 dziewczynek przez kilkanaście lat mogło być gwałconych i zmuszanych do prostytucji przez gangi Pakistańczyków, ponieważ policja i władze miejskie obawiały się oskarżenia o rasizm, gdyby próbowały ograniczyć ich działalność i prowadzić dochodzenia

  Polubienie

  • miziaforum said

   Wirtualna rasa muzułmanów

   Jako rasa wirtualna ma ona dosyć dziwne, rzadko w przyrodzie spotykane właściwości. Mianowicie jest rasą, która ma wyłącznie cechy pozytywne, a jej członkowie są ideałami. Każda negatywna opinia pod adresem islamu bądź jego wyznawców może być – i często jest – uznawana za rasistowską. Jeśli powiem, że kobiety muzułmańskie mają mniej praw niż kobiety na Zachodzie – jestem rasistą. Jeśli powiem, że muzułmanie popełniają przestępstwa znacznie częściej niż niemuzułmanie w krajach europejskcih – jestem rasistą. Jeśli powiem, że islam jest wrogo nastawiony do wolności słowa i demokracji – jestem rasistą.

   Stopniowo każda krytyka islamu i muzułmanów, niezależnie od tego, jak twardo oparta na faktach i danych, staje się w Europie „mową nienawiści” a ten, kto krytykuje – rasistą. A skoro każda krytyka jest rasistowska, więc każda jest kłamstwem. A jeśli jest kłamstwem, to znaczy, że w krytykowanej grupie nie ma czego krytykować, że ona po prostu nie ma wad.

   To znaczy – niemal nie ma wad. Nawet najbardziej zagorzali islamofile nie są tak ograniczeni, żeby jednak pewnych malutkich wad w swojej ulubionej grupie nie dostrzegać. Starają się oczywiście nawet te malutkie wady swoich ulubieńców ukrywać na wiele sposobów, Kolonia jest tylko jednym z przykładów. Jeśli ukryć ich nie można, to albo zaprzeczają, że są to wady („zabił córkę, bo miała chłopaka – po prostu tak jest w ich kulturze, musimy to szanować”) lub przedstawiają je jako skutek wrogich czy nieskutecznych działań społeczeństw czy polityków w krajów europejskich . Jeśli muzułmanie żyją z zasiłków to dlatego, że programy aktywizacji zawodowej były źle przygotowane. Jeśli muzułmanie stanowią 70% przestępców to dlatego, że nie mogą znaleźć pracy, bo są dyskryminowani.

   Gdybyśmy zatem, mówią islamofile, potrafili stworzyć odpowiednie systemy edukacji i integracji muzułmanów, to ich przestępczość by znikła, muzułmańscy młodzieńcy nie obmacywaliby i nie gwałcili kobiet, a za to chętnie by pracowali, uprzednio wzorowo pokończywszy szkoły i studia.

   Polubienie

   • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

    Sam papiez mowi,ze Europejczycy sa ksenofobami..Moze niech przeniesie stolice swoja z watykanu do bagdadu.Co jeszcze robi w tej ksenofobicznej Europie?.

    Polubienie

 8. Pelagia said

  po raz kolejny proponuję:
  proponuję abyśmy rozwinęli akcję wysyłania maili- tym razem myślę, aby wysyłać info nt. okrucieństw niemców wobec Polaków w czasie II w św. – takie maile wysyłałabym nie tylko do polityków, ale też do młodych, niemców. Wysyłać info – to, co się dowiedzieliśmy bezpośrednio od naszych najbliższych, żeby nie było argumentów, że naczytaliśmy się propagandy. Wystarczą same fakty

  Polubienie

 9. AQQ said

  Polubienie

 10. AQQ said

  Polubienie

 11. Pandora said

  brawo Bułgarzy ,wiedzą jak zrobić porządek z imigrantami

  Bułgarzy postrachem imigrantów

  Jak donoszą wolontariusze z przeróżnych organizacji wspomagających nielegalnych imigrantów, ci ostatni jak ognia boją się bułgarskich służb. Z relacji imigrantów wynika, że bułgarska straż graniczna jest bezwzględna wobec tzw. uchodźców.

  Imigranci są zgodni w swoich relacjach. Według nich Bułgarzy nie mają litości – zazwyczaj szczują psami i biją gdy tylko ktoś znajdzie się w ich zasięgu. Zdaniem jednego z imigrantów gdy tylko ktoś próbuje przekroczyć granicę, zatrzymują go i zazwyczaj odsyłają z powrotem całego poobijanego.

  O swoim spotkaniu z bułgarską służbą graniczną opowiedział też inny imigrant- 17-letni Irakijczyk ubiegający się o azyl w Europie.

  Uderzyli mnie i odebrali mi pieniądze. Uciekłem z piekła w domu, licząc na raj w Europie. Tymczasem natrafiłem tutaj na inne piekło – twierdzi imigrant.

  Na nieludzkie zdaniem imigrantów traktowanie zupełnie nie reagują bułgarskie władze. Rząd w Sofii w przeciwieństwie do państw Europy Zachodniej nie jest i nigdy nie był przychylny imigrantom. Ponadto, całkiem niedawno bułgarski rząd zezwolił stacjonującym na granicach żołnierzom na użycie broni palnej.

  http://prostozmostu.net/swiat/bulgarzy-postrachem-imigrantow

  Polubienie

 12. Ja said

  http://pl.radiovaticana.va/news/2016/01/11/włochy_sfingowana_egzekucja_i_pytanie_wierzysz_w_allacha/1200351

  Też, taka sobie zabawa.

  Polubienie

 13. Pandora said

  o a co tutaj mamy , mam nadzieje że tacy chrześcijanie nie trafią do naszego pięknego Kraju 🙂

  Poradnik ISIS: gólcie brody i udawajcie chrześcijan!

  Islamiści z ISIS wydali właśnie napisany w języku angielskim poradnik, dla wszystkich swoich wyznawców mieszkających na terenie Europy i Stanów Zjednoczonych. Wskazówki zawarte w poradniku mają ułatwić przyszłym dżihadystom i zamachowcom życie w europejskim społeczeństwie a także wskazują i podpowiadają gdzie i jak najlepiej jest przeprowadzić zamach terrorystyczny.

  Cały odręcznie napisany poradnik liczy 58 stron. Autor opublikowanych w internecie „wskazówek” radzi by wszyscy zwolennicy ISIS pozbyli się bród i starali się ubierać w stylu zachodnim. Co więcej autor sugeruje, że najłatwiej im będzie przeprowadzić zamach jeśli zawieszą sobie na szyi krzyżyki udając chrześcijan. W ten sposób nie będą rzucali się w oczy służbom porządkowym.

  Jak można przeczytać w dokumencie, poradnik powstał po to by doradzać tzw. „samotnym wilkom” błąkającym się po Europie i USA.

  http://prostozmostu.net/swiat/poradnik-isis-golcie-brody-i-udawajcie-chrzescijan

  Polubienie

 14. KnUR1 said

  Mocny przekaż dla polskich cwelów i Fejsbówków:

  (no w końcu mam „kolegę”)

  Polubienie

 15. […] Hit na telefonach IMIGRANTÓW – instruktaż dla dzieci 2-5 lat JAK NALEŻY PRAWIDŁOWO OBCINA BIAŁY… […]

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: