Miziaforum's Blog

We Wrocławiu można zostać parobkiem IMIGRANTA -płaci fundacja Batorego – Sorosa

Posted by miziaforum w dniu Styczeń 11, 2016


NO NIEMCY ZACZYNAJĄ SIE PODNOSIC Z KOLAN …. 

LINKI

Rezerwiści Bundeswehry przeciwko uchodźcom…

https://miziaforum.wordpress.com/2016/01/11/zaczyna-sie-rezerwisci-bundeswehry-chca-robi-w-kraju-porzadek/

„STOWARZYSZENIE ZRZESZA SZEREGOWYCH OFICERÓW I PODOFICERÓW NA CO DZIEŃ W CYWILU NIE RZADKO TO PRACOWNICY ADMINISTRACJI RZĄDOWEJ I SAMORZĄDOWEJ , ponieważ odchodzących do cywila chetnie zatrudniają w pierwszej kolejności urzedy i sł. mundurowe w tym policja, to taki nieformalny przywilej i podzikeowanie za służbe…
ZDAJE MI SIE ŻE NA POCZĄTKU WIEKU XX WE WŁOSZECH I NIEMCZECH DZIAŁAŁY JAKIEŚ STOWARZYSZENIA WETERANÓW ……. 🙂 .. i doś były widoczne 🙂 … i prżne w działaniu :-)”

ZATEM GŁOS TEGO STOWARZYSZENIA JEST BARDZO WAŻNY I ZASŁUGUJĄCY NA UWAGE.

Kolonia: Nieznani sprawcy zaatakowali imigratów

https://miziaforum.wordpress.com/2016/01/11/kolonia-niemcy-obywatele-czyszcza-miasto-z-elementu-islamskiego/

A TYM CZASEM W POLSCE ………..

DLA ODMIANY …

We Wrocławiu można zostać parobkiem uchodźcy. Fundacje propagujące multikulturalizm we współpracy z samorządem i Muzułmańskim Centrum Kulturalno-Oświatowym ogłaszają nabór na intensywny kurs szkoleniowy przygotowujący do nowego zawodu: „asystenta uchodźcy, imigranta, cudzoziemca”

Kalejdoskop kultur zainicjował projekt w zakresie wsparcia dla imigrantów i uchodźców pt. „Wrocław Wita Uchodźców – budowa oddolnej koalicji na Dolnym Śląsku”.

W związku z tym, że do Polski również będą przyjmowani tzw. uchodźcy we Wrocławiu zapotrzebowanie jest na stanowisko: „asystenta uchodźcy, imigranta, cudzoziemca”. Ze względu na specyfikę przyszłej pracy osoby władające językiem farsi i arabskim, będą przyjmowane w pierwszej kolejności. Szkolenie potrwa 64 godz. Dodatkowo asystenci wyjadą do Drezna na trzy dniowe spotkania z grupami tworzącymi Koalicję Dresden fur Alle – informują organizatorzy.

Projekt realizowany jest w partnerstwie z Stowarzyszeniem Edukacji Krytycznej, Fundacją na Rzecz Studiów Europejskich i Muzułmańskim Centrum Kulturalno-Oświatowym i wsparty przez Fundację im. S. Batorego w ramach Programu Obywatele dla Demokracji finansowanego z Funduszy Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

 

W POLSCE STARE NAWYKI TO CZEGO JUŻ ZACHÓD NIE CHCE BIERZE POLAK …. TYLKO MI NIE PISZCIE ŻE TO SPECJALNIE NA PRZEKÓR 

NIEMCY TAK !!!!! TO MY NA ODWRÓT NA ZŁOŚC GIERMAŃCOM 

 

 

Komentarzy 15 to “We Wrocławiu można zostać parobkiem IMIGRANTA -płaci fundacja Batorego – Sorosa”

 1. miziaforum said

  NO CO W KRAJU TAKA CISZA ???? ZDZIWIENI ??? JA NIE !!

  ALE NIC TO ZA KILKA DNI SPOTKANIE … W OKOLICACH ZGORZELCA 🙂 TYCH KTÓRZY MAJA JAJA I CHCĄ SIBIE I INNYCH RATOWA JUŻ NIEBAWEM JAK RUSZY KOLEJNA FALA „IMIGRANTÓW” WPUSZCZONA PRZEZ TURKÓW …. TYCH KTÓRZY KOCZUJĄ NA WYBRZEŻACH TURACKICH PONAD 2 000 000 A WPUSZCZĄ ICH NA RAZ …

  KONFEDERACJA NARODOWA

  po spotkaniu w miedzynarodowym gronie , za jakiś czas bedzie ogłoszenie werbunkowe do stowarzyszenia .. 

  ale na zasadach tradycyjnych husarii” husarz musiał uzbroić i wyposażyć się sam , wszystkie wydatki  opłacał z własnych środków, których nikt nie zwracał.”

  Taka zasada jest i związana z tradycją a i wygodna na dziś 

   

  Polubienie

  • miziaforum said

   wszystko ma funkcjonowa docelowo jako grupa rekonstrukcyjna , chodzi o legalizacje sprzetu i programu szkoleń z bronią palną na razie czarnoprochowa , choc wielu sympatyków którzy już zgłosili akces działania ma pozwolenie na broń wspólczesną …

   to tyle na razie …

   Polubienie

   • a&w said

    Przecież broń z przed roku 1878 jest bezpozwoleniowa jak ciupaska z drewna wiec po co stowarzyszenie ?
    A kierunek dobry , Niemiecka armia po I wojnie też trenowała w papierowych czołgach 🙂 a później …

    pozdrawiam

    Polubienie

  • a&w said

   może dobrze by było coś dla pań w ramach nauki

   popatrzcie na tego araba

   Polubienie

   • miziaforum said

    o !Krav maga ŁADNIE PANI GO NAPIERDALA , p.s pomysłu nauki czemu nie są z nami takie osoby które mogły by uczy tego

    Polubienie

   • miziaforum said

    Polubienie

   • miziaforum said

    Polubienie

   • KnUR1 said

    Polubienie

    • a&w said

     orzu Egejskim nadal setki uchodźców przedostają się każdego dnia z Turcji do Grecji, a w poniedziałek promem do Pireusu przybyło 1104 ludzi, którzy wylądowali wcześniej na wyspach Chios i Lesbos – poinformowała grecka straż przybrzeżna.
     W niedzielę wieczorem do Pireusu zawinął inny prom, mający na pokładzie około 500 migrantów zabranych z tych samych, położonych w pobliżu tureckiego wybrzeża wysp. W rozmowach z dziennikarzami większość przybyłych wyrażała chęć udania się dalej do zachodniej i północnej Europy.
     Ekipy greckiej straży przybrzeżnej i unijnej agencji ochrony granic Frontex uratowały w ciągu ubiegłej doby ponad 500 ludzi, którym groziło utonięcie w trakcie przeprawy z Turcji na wyspy Megisti, Kos, Samos, Leros, Chios i Lesbos.
     Według Biura Wysokiego Komisarza ONZ do spraw Uchodźców (UNHCR) przez pierwsze siedem dni nowego roku na greckie wyspy dotarło 10 153 migrantów, a 28 proc. z nich stanowiły dzieci. 57 proc. spośród tych osób pochodziło z Syrii, 24 proc. z Afganistanu, a 9 proc. z Iraku.
     W ciągu 10 pierwszych dni 2016 roku przez Słowenię przejechało w drodze do Europy Zachodniej 25 tys. migrantów – poinformowała w poniedziałek słoweńska agencja prasowa STA. Od połowy października, kiedy to wskutek zamknięcia przez Węgry ich granic tak zwana bałkańska trasa napływu uchodźców przesunęła się do Słowenii, z tranzytu przez jej terytorium skorzystało 404 tys. ludzi.
     PAP/mall

     Polubienie

 2. nnn said

  „pracy osoby władające językiem farsi i arabskim, będą przyjmowane w pierwszej kolejności.” – zapomniałeś o „Kobiety o wyglądzie modelek, od zaraz otrzymują posadę”

  Polubienie

 3. mironik said

  http://m.newsweek.pl/podatek-obrotowy-dla-e-sklepow-podatek-handlowy-pis,artykuly,377079,1.html
  Rząd Beaty Szydło intensywnie szuka źródeł wpływów budżetowych na pokrycie swoich obietnic. Jednym z nich może być podatek od handlu, w tym obłożenie nim e-sklepów.

  W Polsce działa około 20 tys. sklepów internetowych, Polacy wydają w nich 45 mld złotych. Nic dziwnego, że ministerstwo finansów tak spieszy się z ustawą. Zdaniem „Rzeczpospolitej” ta będzie gotowa już za 10 dni.

  – Z jednej strony chodzi nam o wpływy budżetowe, by realizować ważne programy społeczne – nie ukrywała podczas konsultacji nad ustawą premier Beata Szydło. – Z drugiej chcemy dać możliwość konkurowania na rynku polskim rodzimym firmom – zapowiedziała.

  Polubienie

 4. foxdojcz said

  W niemcach też taki numer urządzili dzieciakom ze szkół w ramach zajęć praktycznych. Ale nie przeszło bo się ubermensche z herrenvolku zbuntowaly

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: