Miziaforum's Blog

PLECAKI IMIGRANTÓW WYPCHANE NARKOTYKAMI BRONIĄ I MATERIAŁAMI WYBUCHOWYMI !!! reportaż

Posted by miziaforum w dniu Styczeń 11, 2016


To, co media pokazują nam codziennie na temat uchodźców, jest tylko małym wycinkiem rzeczywistości. Czemu politycy i wiodące media nie mówią nic o przemycie dzieci i broni?

Ostatnimi dniami odwiedziłem rejon przygraniczny w okolicy Passau i Daggendorfu oraz obszar pomiędzy Grazem i Spielfeld w Austrii, w pobliżu słoweńskiej granicy. Na przejściach granicznych odbywał się regularny wwóz broni oraz dzieci przeznaczonych do wykorzystywania seksualnego. I nie jest to wersja zwolenników teorii spiskowych, ale informacje od przedstawicieli rządowych organów bezpieczeństwa. Rozmawiałem z politykami, burmistrzami i przedstawicielami organów bezpieczeństwa na granicy czeskiej, niemiecko-austriackiej oraz w pobliżu granicy słoweńsko-austriackiej.

Zdumiony słuchałem informacji z wiarygodnych źródeł oraz naocznych świadków: broń i narkotyki są szmuglowane przez fale uchodźców. Jest to oczywiste dla służb bezpieczeństwa pracujących na drodze tego ludzkiego tsunami zmierzającego do Niemiec. Jednak nikt nie ma odwagi sprawdzać imigrantów, ponieważ politycy odebraliby to jako „prowokację” o nieprzewidywalnych konsekwencjach.

Jasnym jest, że niemożliwa do określenia liczba „uchodźców” podróżujących do Niemiec jest uzbrojona, a często także przenosi amunicję. Poza tym przemytnicy broni także korzystają z okazji, jaką stwarzają im otwarte i niekontrolowane granice. Niemiecka służba graniczna ocenia, że w ciągu ostatnich miesięcy przetransportowano w ten sposób na terytorium Niemiec do miliona sztuk broni palnej.

Współgra to z ostatnimi krótkimi doniesieniami mediów, w większości niemal niezauważonymi, o broni znajdowanej w miejscach pobytu osób ubiegających się o azyl. Większość broni jest szmuglowana na teren Niemiec przez osoby, które natychmiast po przybyciu rozpływają się w powietrzu, nie stawiając się w punkcie rejestracyjnym. Nie należą one też do żadnej znanej siatki lub ugrupowania.

Podobnie ma się sprawa z dziećmi, widzianymi na trasie przemarszu. Organa bezpieczeństwa twierdzą, że niekontrolowany napływ ludzi jest wykorzystywany do przemytu dzieci na teren Niemiec z zamiarem ich wykorzystywania seksualnego. Wiemy to od samych dzieci, które zachorowały podczas marszu i zostały po prostu zostawione na poboczu drogi. Taka konkluzja nasuwa się po rozmowach z dziećmi, które twierdziły, że podróżowały z ludźmi sobie nieznanymi.

Zszokowało mnie to, co widziałem na przejściu granicznym w austriackim Spielfeld. Dowiedziałem się o tym procederze od polityków z Grazu, którzy go udokumentowali i opatrzyli zdjęciami. Uchodźcy zatrzymują się na granicy słoweńsko – austriackiej i czekają na pozwolenie przejścia trzymając dzieci w górze tak, żeby były dobrze widoczne. Austriackie służby graniczne są współczujące i pozwalają „uchodźcom” z dziećmi przejść jako pierwszym. Czasami jednak zaraz po przekroczeniu granicy owi „uchodźcy” zostawiają dzieci na poboczu i ruszają w dalszą drogę. Po prostu to nie są ich dzieci. Obecnie prowadzi się dochodzenie, żeby dociec, czy dzieci nie zostały uprowadzone specjalnie w tym celu podczas drogi z Bałkanów.

Powyższe obserwacje stanowią zapis aktualnych wydarzeń z ostatnich dni.

Tłumaczył Severus-Snape, na podstawie gatesofvienna.net

1

 

Udo Ulfkotte jest niezależnym dziennikarzem, byłym red. naczelnym „Frankfurter Allgemeine Zeitung”. Mieszkał w wielu krajach arabskich i przez pewien czas był muzułmaninem. 

Komentarze 23 to “PLECAKI IMIGRANTÓW WYPCHANE NARKOTYKAMI BRONIĄ I MATERIAŁAMI WYBUCHOWYMI !!! reportaż”

 1. miziaforum said

  JAK WIDZICIE TO NIE SA ŻADNI UCHODŹCY TULKO MRÓWKI TRANSPORTUJĄCE ARSENAŁ WOJSKOWY KTÓRY ZOSTANIE URZYTY W STOSOWNEJ CHWILI

  PRYWATNIE MYŚLE ŻE ZA KILKA MIESIECY GDY TURCY POD BYLE PRETEKSTEM POMOGĄ PRZEDOSTAC SIE TYM PONAD 2 000 000 KTÓRE KOCZUJE NA BRZEGACH

  A JAK NIESIE PLOTKA ……… TURCY MAJA POZWOLIC TYM 2 000 000 PRZEDOSTAC SIE W JEDNEJ CHWILI DO GRECJI MAX 14 DNI CO WYWOŁA NA BAŁKANACH KATASTROFE …

  MÓWI SIE JUZ CORAZ GŁOŚNIEJ ŻE ERDOGAN W POROZUMIENIU Z ISIS POD PRETEKSTEM UDZIELENIA POMOCY PRZED ZALEWEM TYCH 2 000 000 KTÓRE SAMI WPUSZCZĄ DO GRECJI … WYŚLE WOJSKO KTÓRE TAK NA SERIO MA ZAJĄC CAŁE BAŁKANY I WŁOCHY A POMAGA MAJA IM DYWERSANCI ISIS JUŻ PRZEBYWAJĄCY W EUROPIE

  ŚNI SIE ERDOGANOWI IMPERIUM OSMAŃSKIE?? …………. KTO WIE GDYBY W TYM SAMYM CZASIE KILKA MILIONÓW ISLAMISTÓW WYWOŁAŁO POWSTANIE , REWOLT ZAMIESZKI W NIEMCZECH , FRANCJI , AUSTRII …….. TO MOGŁO BY TO SIE UDAC

  WTEDY BEDZIEMY ŚWIADKAMI WIELKICH PRZEMARSZÓW UCIEKINIERÓW BIAŁYCH FRANCUZÓW NIEMCÓW PRZEZ POLSKE DO ROSJI

  I BEDĄ TO NA SERIO MILIONY !!!!!

  Polubienie

  • miziaforum said

   TO NAPISAŁEM JAKIEŚ 4 LATA TEMU POD WPŁYWEM ………. IMPULSU .. OD TAK Z GŁOWY W 10 MINUT

   NIE NALEŻY TEGO DOSŁOWNIE BRAC – ALE JAKO GŁÓWNY ZARYS TEGO CO MAMY DZIŚ

   NAWET MIEJSCA SI POKRYWAJĄ …

   =====================================

   CO DALEJ ??

   PRZEPOWIEDNIA !!

   LIBIA SYRIA cywile uzbrojeni , przeczuwając brutalną interwencje ISIS, decydują się na ucieczkę z libii drogą morską , cel SYCYLIA dziesiątki tysiecy uzbrojonych cywilnych uchodźców zaczynają lądować na Sycylii , włoska policja i pogranicznicy w obliczu uzbrojonych tysięcy emigrantów , wycofują się z Sycylii , nie zapewniając ewakuacji włoskich obywateli ,
   co dziennie na Sycylię przybywają następne setki uchodźców , dochodzi do rabunków i napadów na obywateli włoskich zamieszkałych na Sycylii.
   NATO podejmuje decyzje o przejęciu ponownie kontroli nad wyspą , udzielając międzynarodowej pomocy militarnej włoskiej armii , po ciężkich walkach , i w ich trakcie masakry tysięcy kobiet i dzieci muzułmańskich , emigranci zostają zepchnięci i odizolowani w kilku punktach oporu .
   Masakra dokonana przez siły natowskie na kobietach i dzieciach , wywołuje w środowiskach emigracyjnych – islamskich wściekłość sięgającą zenitu , rozpoczynają się w stolicach europejskich masowe demonstracje i zamieszki ludności muzułmańskiej , największe i najkrwawiej tłumione , w PARYŻU , LONDYNIE I AMSTERDAMIE.
   ===============================================================
   W OBLICZU – setek a nawet tysięcy ofiar akcji policyjnych w stolicach europejskich , ludy arabskie zjednoczyły się zrywając współpracę gospodarczą z unią europejską i stanami zjednoczonymi ,
   w tym samym czasie dochodzi w Rosji do fali zamachów na niespotykana skalę .
   ===============================================
   Europa pozostaje w otwartym konflikcie zbrojnym ze światem arabskim , w enklawach zamieszkałych przez muzułmanów w europie – dzielnice wielkich stolic , oraz wiele punktów zapalnych na Bałkanach Albania , Kosowo .
   ================================================================
   zjednoczone siły arabskie pod zielonym sztandarem zagrażają europie , która ledwo radzi sobie z uśmierzaniem demonstrantów islamskich.
   SIŁY muzułmańskie dokonują pomyślnego desantu na Sycylię i dalej na kontynentalne włochy , oraz wybrzeża hiszpańskie z przyczółków marokańskich – rozpoczęła się otwarta wojna którą jednostronnie
   muzułmanie deklarują jako świętą ,
   Siły muzułmańskie posuwają się w szybkim tempie w głąb kontynentu , po drodze zniszczeniu ulega Rzym i Watykan , zbuntowane rzesze zamieszkałych od kilkudziesięciu lat muzułman – europejskich – emigrantów , przyłączają się do głównych sił militarnych , enklawy muzułmańskie pozostające poza linią frontu w europie zachęceni sukcesami armii proroka śmiało podejmują akcje sabotażowe , oraz terrorystyczne zamachy ,
   ====================================================================
   AMERYKANIE nie dysponując odpowiednimi siłami w europie wycofują się za ocean pozostawiając , europejczyków na pastwę losu , Rosja poproszona o pomoc stanowczo odmawia ponieważ na własnym terytorium , zwalcza rebelie pod przywództwem muzułman .
   ====================================================================
   NATO PODEJMUJE DRAMATYCZNĄ DECYZJE O UŻYCIU TAKTYCZNEJ BRONI JĄDROWEJ NA OBSZARZE EUROPY , w rejonie Bułgaria , Węgry zdetonowano kilka ładunków taktycznych , co nie zmieniło sytuacji .
   KILKA SŁÓW O POLSCE POLSKA NIE ZOSTAŁA ZAJĘTA PRZEZ MUZUŁMAN , POLACY ZAWARLI COŚ W RODZAJU SOJUSZU , ALE ZAWDZIĘCZAJĄ TO TYLKO TEMU , ŻE W MOMENCIE WIELKICH DEMONSTRACJI MUZUŁMAN W EUROPIE JEDYNIE W POLSCE NIE DOSZŁO DO MASAKR MUZUŁMAŃSKICH MNIEJSZOŚCI – co zostało przez okupanta uznane na plus …

   Polubienie

  • miziaforum said

   Polubienie

  • miziaforum said

   Szwajcarski generał: Powinniśmy się zbroić, aby móc obronić się przed imigrantami
   Opublikowano: 07 sty 2016
   Szwajcarski generał Andre Blattmann zaapelował do swoich rodaków, aby zaczęli się zbroić. Jego zdaniem napływ imigrantów z krajów arabskich niesie ze sobą spore niebezpieczeństwo.

   W trakcie wywiadu udzielonego niemieckiej gazecie Deutsche Wirtschafts Nachrichten, Blattmann podkreślił, że zagrożenie terroryzmem wzrasta, a napływ imigrantów nabrał nadspodziewanie wielkich rozmiarów. Jego zdaniem taka sytuacja może osłabić Unię Europejską, a w dalszej kolejności doprowadzić do chaosu i wzrostu przestępczości. Aby chociaż częściowo przygotować się na nadchodzące zagrożenia, Blattmann doradza Szwajcarom zaopatrywanie się w broń.

   Polubienie

   • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

    Cwany ten gieneral.Takie nawolywanie do samosadow nie jest przypadkiem niepozadane?.Chyba jakis artykul kodeksu karnego okresla sankcje za nawolywanie do ewentualnej zbrodni.Od ochrony narodu sa gienaraly,wiec zamiast gadac glupoty,niech sie biora za robote,za ktora biora pieniadze.

    Polubienie

 2. miziaforum said

  A TU TEN SAM FACET KTÓRY JEST AUTOREM ARTA KTÓRY WKLEIŁEM

  Polubienie

 3. Elsa said

  Niestety tak to działa, że media skutecznie piorą mózgi ludziom. Moim zdaniem ludzie powinni być uzbrojeni, bo kto ich obroni? Wojsko? Policja? Nie wierzę…

  Polubienie

  • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

   Jesli ludzie sami maja sie bronic, to nie sa potrzebne ani policja,ani wojsko.W koncu pracownikom policji i wojska sie placi,wiec niech pracuja,bo od tego sa.Jezeli sily porzadkowe potrafia ” chronic” palami i gazami pokojowe manifestacje,to niech potrafia chronic obywateli,bo za to biora pieniadze z podatkow tychze obywateli.Tak powinno byc w normalnych panstwach.Obywatele placa i wymagaja.Niby dlaczego mam kupowac bron,zeby sie chronic skoro od tego sa sluzby.Logiczne..

   Polubienie

   • zagrypiona said

    Nie żyjemy w normalnym państwie. Wojsko i policja to banda tępaków, myślą że płaci im władza a nie społeczenstwo dlatego won z tym łajnem. Bo tylko przeszkadzaja i drogo kosztują.

    Polubienie

    • Anna said

     Gorzej, tu winien jest zaatakowany a nie atakujący. Z ofiary robi się winnego, jak tym atakowanym kobietom powiedziano, że to ONE NIE POWINNY, tak wyglądać, chodzić nocą a najlepiej siedzieć w domu w burce.

     Polubienie

     • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

      Masz racje Anno,ze z ofiary robi sie winnego.Tak rzeczywiscie przedstawia sie ofiary agresji.Z drugiej strony,jesli przyjrzymy sie ” atakujacym” to oni atakuja ,poniewaz tez czuja sie ofiarami.Krag sie zamyka.Zeby byla jasnosc.Nie popieram ” atakujacych” nawet,jesli sa rowniez ofiarami,bo sa i tego nie da sie ukryc.Panstwa,w ktorych toczy sie wojna pelne sa ludzi bedacych ofiarami wojen.Ofiarami sa wszyscy w czasie wojny po kazdej stronie kazdego konfliktu zarowno wojsko jak i cywile.Takie sa realia.Przyczyny tych wojen to inna historia i kazda ze stron widzi je i ocenia z wlasnej perspektywy.Tak bylo i tak jest.

      Polubienie

      • AQQ said

       Czy Marysia juz spaceruje w burce?

       Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        A czy AQQ przeanalizowala przekaz ,aby go zrozumiec?.Watpie.Spacerowac Marysia w burce nie spaceruje i nie ma zamiaru, podobnie jak nie ma zamiaru latac gola po ulicach lub jedzic na tunezyjskie plaze ,zeby sobie przygruchac jakiegos ubogiego Tunezyjczyka na platne seksualne uslugi.A towarzystwo burkowe winno sie zapakowac na jakies pontony i odwiezc tam,gdzie ich miejsce i niech sie wybijaja miedzy soba jak sa durnie.Uwaga dotyczyla ogolnie konfliktow zbrojnych ze wskazaniem,ze kazda strona widzi swoje racje.A AQQ chciala zobaczyc za duzo i nie zobaczyla,mimo wskazan w uwadze.Jednak sztuka czytania jest za trudna, jak sie okazuje..
        Ps
        Moze tym razem zlodziej he he nie ukradnie odpowiedzi..

        Polubienie

      • krab said

       Tak, część z nich jest zapewne ofiarami własnej wyobraźni o dobrobycie jaki ich czeka w Europie. Przecież oni wcale nie ukrywają po co do Europy idą!! Wystarczy posłuchać i poczytać, a nie udawać matkę miłosierną.

       Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        Kazda opinia podsumowujaca jakies zjawisko jest w czesci hipotetyczna. Hipotetycznie moze byc tak.Czesc na pewno jest ofiara wyobrazen o zachodnim raju.Polacy tez uwierzyli w raj,ktory sobie stworzyli w wyobrazni kreowanej przez media i dzialaczy politycznych w epoce solidarnosci.To samo moze tyczyc obecnych imigrantow,ktorzy wierza propagandzie.Inna grupa ,sa ci ktorzy maja juz zainstalowane w krajach zachodnich rodziny lub znajomych i od nich maja informacje,ze z socjalu ,ktore gwarantuje panstwo mozna calkiem przyzwoicie sobie egzystowac.Biorac pod uwage tragiczne warunki w ich krajach rodzimych,gdzie nie ma socjalu, ta grupa ludzi jest zadowolona z egzystencji,ktora gwarantuje socjal.Poza socjalem ci przybysze potrafia sie dobrze zorganizowac i sobie swietnie radzic w szarej strefie.Nie dotyczy to tylko arabow.Innych tez,ktorzy zyja w swoich srodowiskowo-kulturowo-biznesowych grupach nazywanych gettami.Inna kategoria.To wyslannicy panstwa islamskiego i jakichs innych grup zwiazanych z terrorystami do prowadzenia akcji wojskowych na terytorium Europy,czyli dla nich wroga.Nie tylko Europy,ale takze ameryki.Jeszcze jest inna grupa.Bogatych ludzi z kapitalem,ktorzy legalnie prowadza swe biznesy z lokalnymi biznesmenami i ci do siebie bezposrednio nie strzelaja w razie nieporozumien,bo maja wojska i religijnych fanatykow do tego celu.

        Polubienie

       • krab said

        Jasne że tak jest. Ale tu nie chodzi o parę tysięcy ludzi, tylko o paręset tysięcy a nawet o miliony, przyjeżdżają i od progu roszczenia i rozróby !! a sprzedajne rządzące bydło każe nazywać ich uchodźcami. Mało tego nadaje im prawa, które stawiają ich na mocno uprzywilejowanej pozycji w stosunku do tubylców, nic nie żądając w zamian. W efekcie mamy bajzel w kilku krajach europejskich i próbę rozniesienia tego stanu na całą europę. Z tego co widać żaden rząd Cię nie ochroni, chcesz żyć musisz zadbać o to sama.

        Polubienie

    • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

     Mylisz sie Zagrypiona.Ani wojsko,ani policja to nie banda tepakow.To sa ludzie dobrze wyksztalceni i wyszkoleni.Nie wiem ,czy potrafilabym obsluzyc dzialo albo jakas wyrzutnie rakiet.A Ty potrafilabys?.Powiem szczerze.W porownaniu z nimi to ja jestem tepakiem.Moze Ty wszystko potrafisz.Ja nie.Oni doskonale wiedza ,kto im placi moja droga.A to,ze wypelniaja polecenia organow wladzy wcale nie swiadczy o ich tepocie.Taka jest ich robota.Czesto ta robota wymierzona w rzeczywistych platnikow,ale to nie znaczy,ze wykonujacy ja sa tepakami.

     Ps.
     Moze z proca bym sobie poradzila…he he..i tyle..

     Polubienie

    • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

     Ktos ukradl uwage kierowana do Zagrypionej.

     Polubienie

 4. Marysia...zwyczajnie Marysia. said

  Plecaki,plecakami.Ale przeciez te przemycana bron skads biora.Gdzies ja kupuja,zeby przemycac.O ile wszystkim wiadomo,to panstwa maja monopol na produkcje i sprzedaz broni.Jak to sie dzieje,ze bron wojskowa trafia do zamachowcow?.Ktos im musi sprzedawac,bo nie strzelaja do ludzi po ulicach i restauracjach z kolekcjonerskich pistoletow,lecz z ciezkiej broni uzywanej na wojnach.

  Polubienie

  • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

   Jeszcze do tego sobie cwicza strzelanie na legalnych strzelnich,a co poniektorzy na strzelnicach bylych policjantow,kiedy okaza dowod tozsamosci.Nie ma sie czemu dziwic,ze sa dobrze przygotowani,bo zeby sobie postrzelac nie musza jechac do Afryki na jakis wojenny front.Maja w zasiegu reki takze strzelnice.” Kosciol,szkola,strzelnica” to haselko niejakiego brauna.A komu te strzelnice maja sluzyc?..Moze przyszlym terrorystom?..Bo w krajach zachodnich,o czym mowia media takie strzelnice dobrze im sluza.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: