Miziaforum's Blog

Kolonia Niemcy obywatele czyszczą miasto z elementu Islamskiego

Posted by miziaforum w dniu Styczeń 11, 2016


Kolonia: Nieznani sprawcy zaatakowali imigratów

Jak twierdzi wydawana w Kolonii gazeta „Express”, grupy chuliganów, członków klubów motocyklowych oraz bramkarze z nocnych klubów umawiali się na Facebooku na „polowanie na ludzi”. Uczestnicy tego forum zapowiadali, że po wydarzeniach w noc sylwestrową „należy zaprowadzić w mieście porządek”.

Dpa zastrzega, że nie ma pewności, czy istnieje bezpośredni związek między apelami na portalach społecznościowych a wieczornymi incydentami na ulicach.

Atmosfera w liczącym milion mieszkańców mieście nad Renem jest napięta

Okołu 20 osób zaatakowało w okolicach dworca głównego w Kolonii o godz. 18.40 sześciu Pakistańczyków. 20 minut później pięciu mężczyzn napadło na 39-letniego obywatela Syrii. Kolońska policja otrzymała po południu informacje o grupach osób, które mogą podejmować próby prowokacji w mieście. Władze miasta wzmocniły patrole na ulicach; funkcjonariusze kontrolowali przechodniów w centrum.

Komentarzy 6 to “Kolonia Niemcy obywatele czyszczą miasto z elementu Islamskiego”

 1. miziaforum said

  Pod pretekstem agresywnego zachowania części uczestników policja uniemożliwiła w sobotę przemarsz antyislamskiej demonstracji Pegidy w centrum Kolonii.
  Wiadomość 10 stycznia 2016

  p.s DO ZABEZPIECZENIA MARSZU PRZECIW PRZESTPCOM Z NOCY SYLWESTROWEJ POLICJA ODDELEGOWAŁA 1800 POLICJANTÓW MANIFESTACJA PEGIDA LICZYŁA 2000 OSÓB ??!!! CYLI PRAWIE 1 POLICJANT NA 1 MANIFESTANTA…

  CHYBA JASNE ŻE NADAL WŁADZE BEDĄ ZMUSZAŁY OFIARY DO MILCZENIA NAWET POLICYJNĄ PAŁKĄ …

  Polubienie

  • miziaforum said

   Centralna Rada Muzułmanów skarży się na „rosnącą niechęć do wyznawców Allaha” w Niemczech. „To zupełnie nowy wymiar nienawiści. Brunatny mob szaleje na ulicach i w internecie”.

   JUŻ RUSZYŁA TA MASZYNA ŻADEN LEWUS NIE ZATRZYMA 🙂 – wiem co pisze wiem bo popijamy sobie razem piwo a i demonstracje sie robi a co 🙂 wspólne 🙂

   Polubienie

 2. miziaforum said

  Siedmiu mężczyzn intonowało pieśń wojenną Państwa Islamskiego i próbowało rekrutować pasażerów w kolejce U-Bahn w Berlinie.
  Wiadomość 10 stycznia 2016

  P.S NIKT IM NIE PRZESZKADZAŁ A POLICJA OLAŁA WEZWANIA TELEFONICZNE ……..

  Polubienie

 3. […] miziaforum o Kolonia Niemcy obywatele czysz… […]

  Polubienie

 4. Fredro said

  Mizia co z tym chipem rfid w Niemczech , napisałeś coś i cisza, co dalej z tym, Masz coś ciekawego?. Może by zrobić porządek na tym forum bo ostatnisoe nie do poznania chaos i nie wyobrazalny chlewni tu zrobił ,aż nie mogę poznać co tu się dzieje . Można przywrócić dawne forum na którym można było normalnie funkcjonować.

  Polubienie

  • miziaforum said

   JAKIŚ IDIOTA SIEDZI I SMARUJE … PÓŹNIEJ WYWALIŁEM WPISY HURTEM ALE NIESTETY INNI WDALI SIE W ROZMOW Z IDIOTOM I PO USUNICIU IDIOTY ZOSTAŁY ODPOWIEDZI DO NIEGO Z TĄD B… A CO DO CHIPÓW TO WŁAŚNIE NIEMCY OPRACOWÓJĄ PLAN JAK ZŁAPA ZA MORDE TEN MILION KTÓRY JUŻ MAJĄ .. JEDNA Z PROPOZYCJI TO CHCESZ ZOSTA DAJ SI ZACHIPOWA JAK NIE TO WYPAD I TO BEZ WZGLEDU NA TO CZY JEST KRYMINALISTĄ CZY NIE – CHODZI O CHIPY NAJNOWSZEJ GENERACJI KTÓRE MOGĄ BY MONITOROWANE PRZEZ SYSTEM PODOBNY DO INDECT KTÓRY JEST ZAMONTOWANY NA STACJACH GSM – ŚLEDZI TAKI CHIP I MELDUJE GDZIE DELIKWENT SI ZNAJDUJE W MIASTACH TEN SYSTEM JEST SPRZŻONY Z MONITORINGIEM MIEJSKIM N.P W MONACHIUM ZOSTAŁ PILOTAŻOWO URUCHOMIONY W ZESZŁYM ROKU PRZY OKAZJI OKTOBERFEST – DZIAŁA TAK CHIP EMITUJE N.P KAMERA REJESTRUJE OBIEKT CZAS MIEJSCE I DATA – CZYLI JAK N.P JEST BURDA SYSTEM REJESTRUJE OBECNOŚ NR CHIPA Z DANYMI POTRM DO TEGO DOCHODZI ZAPIS VIDEO I MAJĄ GOŚCIA NA FILMIE ZIDENTYFIKOWANEGO – NP. 99990909 NR= ACHMED ……. A FILM TO JUŻ TYLKO FORMALNOS POTWIERDZAJĄCA UDZIAŁ DELIKWENTA W MIEJSCU I CZASIE BURDY ……… 🙂 MOZNA TEŻ WYZNACZY PUL NUMERÓW DO INWIGILACJI CAŁODOBOWEJ SIE GSM NAMIERZA GOŚCIA DO 1 METRA

   TO TAK W SKRUCIE OGÓLNIE

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: