Miziaforum's Blog

TYSIACE BANERÓW W KRAJACH ISLAMSKICH ZACHENCAJĄCE DO GWAŁTÓW W EUROPIE !!

Posted by miziaforum w dniu Styczeń 8, 2016


Miziaforum's Blog

BANER AFRYKAPYTANIE KTO W AFRYCE I NA BLISKIM WSCHODZIE O PŁACA WYWIESZANIE TAKICH PLAKATÓW NA BANERACH ORAZ DRUKUJE I ROZDAJE MINIATURY TYCH BANERÓW W FORMACIE A-4 Z TEKSTEM LUB BEZ TEKSTU

przekaz dla 80% odbiorców którzy są analfabetami jest jednoznaczny
JEDŹ DO EUROPY MOŻESZ GWAŁCIC I NIKT NIC CI NIE ZROBI !!!

=============================================================

PO TAKIEJ ZACHECAJĄCEJ REKLAMIE ZAPRASZAJACEJ MŁODYCH BYCZKÓW DO EUROPY

WCALE SI NIE DZIWIE ŻE GDY DOTKNELI NOGAMI ZIEMI EUROPEJSKIEJ W GRECJI … NIE CZEKALI OD RAZU ZACZELI KORZYSTAC…

Telefon imigranta zawierał nagrania AV 9 MORDERSTW I 48 GWAŁTÓW ZBIOROWYCH dokonanych na trasie Grecja , Austria !

Posted by miziaforum w dniu Styczeń 5, 2016

 6 Votes

Informacja z prywatnego źródła :

W niedziele 3 stycznia 2016 r , podczas wyrywkowej kontroli uciekinierów z bliskiego wschodu , na pograniczu Austriacko Niemieckim zatrzymano do wyrywkowego sprawdzenia 5 osób w trakcie pełnej kontroli osobistej sprawdzano również zawartosc tel. komórkowych należących do tych…

View original post 152 słowa więcej

Komentarzy 15 to “TYSIACE BANERÓW W KRAJACH ISLAMSKICH ZACHENCAJĄCE DO GWAŁTÓW W EUROPIE !!”

 1. miziaforum said

  OTWIERAM 2 STROM NA KOMENTARZE DO TEMATU PONIEWAŻ 1 STRONA JEST ZBYT MOCNO OBCIAŻONA MATERIAŁEM ZAMIESZCZANYM JAKO KOMENTARZE

  PONADTO UPRASZA SIE KOMENTUJĄCYCH ABY UZASADNIALI SWOJE UWAGI … JAKOŚ SENSOWNIE A NIE BO NIE ……

  ===========
  DRUGA SPRAWA

  JUTRO W BERLINIE PRZEDSTAWICIELE KOD …. LISA I MICHNIKA

  ORGANIZUJĄ MANIFESTACJE W OBRONIE ZATRZYMYWANYCH IMIGRANTÓW SYRYJSKICH I INNYCH MUZUŁMAN KTÓRZY ODPOWIEDZIALNI SĄ ZA GWAŁTY I POBICIA KOBIET W KOLN, SZTUDGARCIE BRIMEN !!

  POD HASŁEM STOP RASIZMOWI POLICJI NIEMIECKIEJ ” ?????

  zatem uprasza sie aby obywatele polscy którzy nie są związani z demonstracją KOMITETU OBRONY DEMOKRACJI w tym dniu i miejscu nie przebywali w pobliżu grupy protestujacej

  miejsce PIKIETY

  Manifestacja ma się odbyć w pobliżu byłej Ambasady RP. Oficjalnie zaproszono na nią przedstawicieli mediów z Niemiec i Polski.

  P.S ORGANIZOWANIE TAKIEJ CHUCPY PO WYDARZENIACH KRYMINALNYCH W WIELU MIASTACH NIEMIECKICH JEST PO PROSTU NIEBEZPIECZNA

  TYM BARDZIEJ ŻE KONTRMANIFESTACJE ZAPOWIEDZIAŁY PRAWICOWE I ULTRA PRAWICOWE NIEMIECKIE ORGANIZACJE I STOWARZYSZENIA

  Polubienie

  • miziaforum said

   Dopiero po kilku dniach od nocy sylwestrowej, pojawiają się informacje dotyczące zachowań imigrantów przebywających w Niemczech. W miejscowości Weil am Rhein dwie dziewczyny w wieku 14 i 15 lat zostały zgwałcone przez grupę imigrantów z Syrii.

   W ostatnich dniach dużo miejsca poświęca się wydarzeniom z Kolonii, gdzie, w trakcie nocy sylwestrowej, imigranci napadali na kobiety w centrum miasta. Okazuje się, że do tragicznych wydarzeń doszło również w miejscowości Weil am Rhein, gdzie dwie nastolatki zostały wielokrotnie zgwałcone przez czterech imigrantów syryjskiego pochodzenia.

   Mężczyźni przebywają obecnie w areszcie. To czwórka Syryjczyków, w wieku od 16 do 20 lat.

   http://wmeritum.pl/weil-am-rhein-dwie-nastolatki-wielokrotnie-zgwalcone-przez-czterech-imigrantow-z-syrii/

   Polubienie

   • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

    Komendant policji w Kolonii zostal zawieszony w swoich czynnosciach po wydarzeniach sylwestrowej nocy.Jak zawsze.Musztarda po obiedzie.

    Polubienie

  • miziaforum said

   SAM OSOBIŚCIE POROZSYŁAŁEM NA FORA PRAWICOWE I ULTRA PRAWICOWE INFORMACJE O TYM ŻE W BERLINIE BDZIE WIEC POLSKICH OBYWATELI KTÓRZY PRZYJADĄ Z POLSKI ABY MANIFESTOWA SPRZECIW W OBEC ZATRZYMYWANYCH GWAŁCICIELI Z SYLWESTROWYCH IMPREZ …

   PONIEWAŻ ONI BY SIE INACZEJ O TEJ PIKIECIE NIE DOWIEDZIELI

   Polubienie

 2. polskosc said

  Najbardziej winni obecnego zamętu to Rothschild i Soros. Ludzie typu Cameron, Merkel, Shultz, Tusk to tylko ich wojownicy. Trzeba uderzyć w interesy tych tyranów a po celnych strzałąch ich chęć do udobójstw osłabnie.
  Takim sztandarowym pomnikiem ludobójstw żydowskich na Europejczykach jest bank BIS w Bazylei Szwajcaria.
  Rothschild ma w Polsce duży udział w KGHM, energetyce i prawdopodobnie kopalniach. (Trzeba to dokładnie rozpoznać). Nakłądając na te firmy podatki tak by ich dochody były prawie zero możemy utrącić ich interesy.
  Armia Sorosa to przede wszystkim Fundacja Batorego. Jest tam mnóstwo wykładowców z Uniwersytetu Warszawskiego z wydziału nauk społecznych.
  Trzeba osłąbić te główne filary siania zamętu w Europie. Tych grubych filarów jest kilka. Tych imigrantów to mogą deportować drobniejsi.

  Polubienie

  • polskosc said

   Uzupełnienie. W Polsce ci banksterzy szukali swego przywódcy na wzór Adolfa który będzie nadal niszczył Polskę jak Tusk. Tuska, Rostowskiego, Sikorskiego przenieśli bo Polacy byli już tak wkurzeni że groziło rewolucją. Teraz szukają nowego Adolfa. Próbowali Gietrycha ale ten skakał pajacykami. Nie będzie się więc nadawał do rządzenia. Próbowali Lisa. Ten swoje przemówienia do tłumu wzorował na Adolfie. Jednak pomimo lat kariery dziennikarskiej tłumów nie przyciąga. Też został odsunięty. Próbują teraz Petru. Ten już się sprawdził. Naciągnął wiele osób na kredyty walutowe i banki na nich zarobiły mnóstwo kasy. Takiego sprawdzonego oszusta oczywiście banki poprą inwestując w niego część zarobionej kasy.
   Powiedzmy wszystkim zadłużonym by się postawili. W pułapkę zadłużenia zostali wciągnięci rzez bankierów z pomcą takich Petru. Niech teraz Petru poczuje chudego.

   Polubienie

  • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

   Wojownicy.Tak,ale to oni podejmuja decyzje i oni za nie odpowiadaja,a nie swiecznik dyrygujacy z tylu.

   Polubienie

 3. miziaforum said

  DZIŚ WŁADZE BAWARII ZNIOSŁY ZAKAZ PUBLIKACJI MEIN KAMPF A. HITLERA

  W ZWIĄZKU Z POWYŻSZYM W CAŁYCH NIEMCZECH ZAPOWIADANE SĄ POCHODY I MANIFESTACJE ŚRODOWISK ULTRA PRAWICOWYCH … strony internetowe tych organizacji informują iż w nadchodzący wekend W CAŁYCH NIEMCZECH MOZE WZIAŚ UDZIAŁ NAWET KILKASET TYSIECY OSÓB W TYCH DEMONSTRACJACH

  Polubienie

 4. miziaforum said

  PRZYPOMINAM O AKCJI NASZEJ WKLEJANIA NA FORA , STRONY I PORTALE MUZUŁMAŃSKIE W EUROPIE AZJI , AFRYCE TEGO ZDJECIA Z TYM OPISEM !!

  🙂 TO BARDZO WAŻNE … TO DZIAŁA

  A NIC NIE KOSZTUJE – KOPIUJ WKLEJ …i wystarczy

  KARA W POLSCE ZA GWAŁT

  Polubienie

 5. miziaforum said

  Dwa polskie miasta – Podkowa Leśna i Biała Podlaska. Tu trafi 7 tysięcy uchodźców z Syrii i Erytrei, które uciekały przed wojną i prześladowaniami – dowiedział się RMF FM. W tych miastach, uchodźcy będą odzyskiwać siły i przechodzić badania w kierunku ewentualnego rozpoznania HIV, żółtaczki, gruźlicy i chorób wenerycznych. Za badania Polska zapłaci 12 mln zł.
  http://expresselblag.pl/2015/10/dwa-polskie-miasta-tu-trafi-7-tysiecy-uchodzcow/

  Polubienie

  • miziaforum said

   A KIEDY W PODKOWIE LEŚNEJ ???

   Pakistan: Zbiorowy gwałt i morderstwo na 7-letnim chłopcu
   51 minut temu
   W Bahawalnagar w Pakistanie znaleziono ciało 7-letniego chłopca. Sekcja zwłok wykazała, że przed śmiercią, na dziecku dokonano zbiorowego gwałtu – informuje „Independent”.

   Ciało dziecka znaleziono dzień po tym, jak zgłoszono jego zaginięcie. Sekcja zwłok wykazała, że 7-latek został zgwałcony i zamordowany.

   Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/swiat/news-pakistan-zbiorowy-gwalt-i-morderstwo-na-7-letnim-chlopcu,nId,1950858#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

   Polubienie

  • miziaforum said

   Polubienie

  • miziaforum said

   Jarosław Kaczyński, Beata Szydło czy Witold Waszczykowski, wielokrotnie mówili nieprawdę i lawirowali, zarówno w kampanii wyborczej, jak i w parlamencie – mówi Wirtualnej Polsce Przemysław Wipler z partii KORWiN. I przypomina, że prezes PiS zapewniał jeszcze przed wyborami, że jedyną rzeczą, na którą można się zgodzić, to wydanie kilkuset milionów złotych podatników na powstrzymanie dalszego exodusu ludzi z obozów w Turcji i Libanu. – Teraz okazuje się, że to była nieprawda – mówi Wipler.

   PiS tłumaczy, że jest zmuszony wypełnić deklarację złożoną przez gabinet Ewy Kopacz. – To nie rząd Prawa i Sprawiedliwości podjął decyzję dotyczącą przyjęcia uchodźców. Istnieje coś takiego, jak kontynuacja pewnej polityki, czyli branie odpowiedzialności za ustalenia poprzedników i to nawet wtedy, gdy się z nimi nie zgadzamy. Tak jest w tym przypadku. Wbrew naszemu stanowisku, poprzedni rząd podjął zobowiązanie, z którego nie mamy możliwości się wycofać – tłumaczy poseł PiS

   Inaczej sprawę widzi Przemysław Wipler. – Nikt nie jest w stanie zmusić nas do wykonania decyzji ws. uchodźców. PiS uległ dyktatowi i zachował się tak dokładnie tam samo jako gabinet Ewy Kopacz – wyjaśnia polityk partii KORWiN. W jego ocenie wyborcy, którzy zagłosowali na PiS, licząc, że spełni swoje obietnice w sprawie imigrantów, mają prawo czuć się zawiedzeni

   Polubienie

   • AQQ said

    dlaczego urwinowcy siedzą cocho po przegranych wyborach????
    osobiści sądze ze mieli większe POparcie od pierdu…czy innego pejsa-zandberga…
    co jest grane????

    Polubienie

    • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

     Grane jest,ze taki polityczny plankton sluzy do macenia w czasie kampanii i ustawiania sie po ktorejs stronie ,aby przewazyc szale na czyjes konto.A na czyje konto oddawac maja glosy, to ustalaja miedzy soba i z tymi,ktorym maja pomoc w wygranej.Siedza cicho na stolkach i tyle.Wyjda na swiatlo dzienne jak bedzie potrzeba pomoc jakies bojowce partyjnej w ulicznych manifach.Tacy daja uslugi ” kazdemu wedlug potrzeb”..Temu sluzy plankton oscylujacy wokol glownych nurtow politycznych.Tak dziala ta demokracja.

     Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: