Miziaforum's Blog

Słowacy odmówili KATEGORYCZNIE PRZYJECIA IMIGRANTÓW ISLAMSKICH !! a co z decyzją PIS ???

Posted by miziaforum w dniu Styczeń 8, 2016


CZYLI MOŻNA JAK WIDZICIE ….

 

Na krótkiej konferencji prasowej w Bratysławie premier Słowacji – Robert Fico odmówił przyjęcia muzułmańskich uchodźców. „Nie chcemy by to co wydarzyło się w Niemczech, stało się również na Słowacji”.

Zdecydowane słowa szefa rządu słowackiego to przede wszystkim efekt zdarzeń, które miały miejsca w sylwestrową noc w Kolonii, gdzie dziesiątki imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki dokonywało napaści seksualnych i kradzieży kobiet znajdujących się przy dworcu głównym. Policja z Kolonii została poddana ogromnej krytyce, ponieważ nie spełniła należycie swoich obowiązków. O całej sytuacji świat dowiedział się kilka dni po feralnej, sylwestrowej nocy.

Premier  Słowacji wspomniał również, że pieniądze przeznaczane na walkę z kryzysem migracyjnym wolałby zainwestować w uszczelnienie granic i ich ochronę niż płacenie za środki do życia dla imigrantów.

Już w ubiegłym roku Słowacja znalazła się na czołówkach gazet, gdy Robert Fico oznajmił, że przyjmie tylko chrześcijan, którzy „lepiej integrują się ze społeczeństwem, niż muzułmanie”. Spotkało się to z ogromną krytyką w Niemczech, gdzie uznano, że nie należy ludzi dzielić ludzi w ten sposób.

PAP/

Komentarzy 36 to “Słowacy odmówili KATEGORYCZNIE PRZYJECIA IMIGRANTÓW ISLAMSKICH !! a co z decyzją PIS ???”

 1. miziaforum said

  Polubienie

  • nnn said

   nie jestem tego pewny…ale ten pan to mógł by być panem miź.

   Polubienie

   • miziaforum said

    a czy ten pan nie mówi jak jest ?

    Polubienie

    • nnn said

     trochę tremy słychać…dlatego między innymi ciężko porównać do nielimitowanego czasu na pisanie bez tej lekkiej tremy a tym jak mogła by ta osoba sformułować zdania.

     Polubienie

     • nnn said

      pisząc.

      Polubienie

      • nnn said

       ale to nie powód do nienawiści…prawda jaka by nie była, nią będzie.

       Polubienie

       • nnn said

        prawda jaka nawet jak będzie panie miź „obluzgana” też nią jest 🙂

        Polubienie

       • nnn said

        bo każdy mógł by pisać, o czymkolwiek. A pisząc, jest o wiele trudniejszym zadaniem tak jak mówiąc.

        Polubienie

       • nnn said

        pan pisząc podkreślam PISZĄC, daje nam pan do zrozumienia, jakie nakładają na siebie się wydarzenia. Inni to lekceważą, inni nie. A czy to pan na „filmie” nie jestem pewien. Ale mówiąc o tym też nam daje do zrozumienia następstw wydarzeń. Czy wyszukiwać podobieństw w wyglądzie?….nie trzeba. A zaś w tym jak słowa są wypowiadane,jaki obejmują kierunek i cel.

        Polubienie

       • nnn said

        także nawiązując do poprzednich wypowiedzi „moich” nie musimy się zgadzać lub też rozumieć, ale to nie znaczy że w innych kwestiach też nie byśmy byli w stanie się rozumieć wzajemnie. A to czy „co to za jakis kurwa przygłup ? bezsenny po nocach pisze” -przygłup jestem, czas pokaże. Wcale nie musimy,bez podstawie się przezywać nie rozumieją siebie wzajemnie „bez uprzedzeń”, jaki kto by nie był. I chociaż może pan się doszukiwać we mnie przeczeń, to chciałbym jak będzie to robił, aby też sensu.

        Polubienie

       • miziaforum said

        o bezsennosci to było do jedrus
        widocznie blog szwankuje z nadmiaru wejs zdarza si na wordpress – komentarze są źle sytuowane przez aksimet dlatego art jest dublowany zeby odciąża .. pozatym nie wykluczam manipólacji ??? kogoś ale to normalka …

        Polubienie

       • miziaforum said

        I W CALE SI NIE TŁUMACZ NIE JEDEN RAZ TO BYŁO DZIŚ DO ZAGRYPIONEJ I DO CIEBIE KIEDYŚ DO JEDNEGO FACETA Z SOSNOWCA – STEFANA – TEN TO SI OBRAZIŁ …. WYOBRAŹ SOBIE ŻE NA 1 H DOSTAJE TERAZ Z CAŁEGO ŚWIATA PONAD 20 000 SPAMU Z LINKAMI PORNO STRONAMI DLA PEDOFILI I TP I TD … KIEDYŚ NAWET MYŚLAŁEM ŻEBY TE NAJLEPSZE KWIATKI OPUBLIKOWA JAKO ART…. POZATYM WORDPRESS TO STRONA DARMOWA WŁASCICIEL WORDPRES WIEC NIE MA TAKICH ZABEZPIECZEŃ JAK PRYWATNA STRONA ZABEZPIECZONA …

        TO TYLE

        Polubienie

       • nnn said

        również przepraszam, a nawiązanie kontaktu i rozmowa prowadzona nawet w monologu jest kluczem do sukcesu.

        Polubienie

       • miziaforum said

        🙂

        Polubienie

       • nnn said

        🙂

        Polubienie

 2. tom said

  NO to niemcom zostanie czarna kupa do zjedzenia ewentualnie polakom podeślą my łykamy wszystko jak pelikan cegłę

  Polubienie

 3. marek said

  http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/5017-barbarzynca-dzihadysta-na-oczach-setek-gapiow-zabil-swoja-matke-bo-mowila-zle-o-isis

  Polubienie

  • marek said

   skasowac,powtorka

   Polubienie

  • polskosc said

   Ta umiejętność doprowadzania do skrajnego fanatyzmu jest znana wszystkim religiom. W każdej religii znajdziesz gęsto ludzi zdolnych do takich skrajnych czynów. Wystarczy kilka słów a taki zaatakuje. Ten stan fanatyzmu i doprowadzanie do niego jest dość dobrze opisane przez psychologię. Łatwiej zrobić kogoś fanatykiem niż zrobić z niego normalnego człowieka.

   Polubienie

 4. marek said

  http://demotywatory.pl/4601678/Koniec-wolnosci-slowa-w-Polsce

  Polubienie

 5. mironik said

  http://bialyrasizm.pl/efekty-odwrotne-do-zamierzonych/
  oby na serio a jednak zamierzone

  Polubienie

 6. AQQ said

  http://porozmawiajmy.tv/panstwo-korporacja-obywatel-i-inne-fikcje-prawne-piotras/

  Polubienie

 7. nnn said

  i tak to należy rozgrywać….jak już wiemy kto jest „mordercą” „gwałcicielem” to po co mamy takiej osobie pomagać, skoro robi to NOTORYCZNIE!. to że chcą przyjąć takich ludzi a nie innych to nie ma się nic do DYSKRYMINACJI! BO JAK BYŚCIE POSTĄPILI SAMI, A NIE STEROWANI PRZEZ COŚ LUB KOGOŚ. BO JAK MA SIĘ TO „ZE KTOŚ NIE MA PASZPORTU I GO NIE CHCE MIEĆ I PRZEKROCZYĆ GRANICĘ! DO TEGO ZE TEŻ NIE MA PASZPORTU A CHCE MIEĆ! I ŻADNA Z TYCH OSÓB NIE PRZEJDZIE?! „RASIZM KUR*A!!!!!?

  Polubienie

  • nnn said

   I NIE TŁUMACZCIE SIĘ ŻE „BO TAKIE PRAWO JEST”. SAMI DALIŚCIE TAKIE PRAWO! A TERAZ CZEPIACIE SIĘ NAGLE CHRYSTUSA?! JACY TO DOBROTLIWI JESTEŚCIE, RZUCAJĄC PRAWAMI BOŻYMI I NAUKAMI JEZUSA NIE STWORZONYMI PRZEZ WAS A DLA WAS! OBUDZILIŚCIE SIĘ TERAZ?! TERAZ!!!!? GDY LUDZIE NA CAŁYM ŚWIECIE CIERPIELI I NADAL CIERPIĄ, TO BUDZICIE SIĘ TERAZ?! I NAGLE SETKI MILIONÓW SIĘ ZNAJDUJE PIENIĘDZY……”HEREZJA?!!!!!!!!” DYSKRYMINACJA???????!!!!!!!!!! RASIZM???????????!!!!!!!!!!!

   Polubienie

   • miziaforum said

    co to za jakis kurwa przygłup ? bezsenny po nocach pisze

    Polubienie

    • nnn said

     nie zrozumiałeś o czym tu pisze…a nie jest napisane że to wasza wina.”Słowacy odmówili KATEGORYCZNIE PRZYJECIA IMIGRANTÓW ISLAMSKICH.i tak to należy rozgrywać…..”. piszesz o innych przygłup, a sam pozjadałeś wszystkie rozumy. Jesteś pewien że też nim nie jesteś?…bo będziesz się bronił, jaką to szkołę ukończyłeś, jakie masz wykształcenie, że wiesz o wiele więcej od innych?. Ze znasz prawo takie jakie ludzie dali, a jednak nie idziesz „drogą ojca i syna”. mnie wyznaczasz na krzyż, a swoich grzechów nie widzisz „bo żeś święty”.”Już w ubiegłym roku Słowacja znalazła się na czołówkach gazet, gdy Robert Fico oznajmił, że przyjmie tylko chrześcijan, którzy „lepiej integrują się ze społeczeństwem, niż muzułmanie”. Spotkało się to z ogromną krytyką w Niemczech, gdzie uznano, że nie należy ludzi dzielić ludzi w ten sposób.

     Polubienie

     • nnn said

      A to że Robert Fico oznajmił, że przyjmie tylko chrześcijan, którzy „lepiej integrują się ze społeczeństwem, niż muzułmanie”. To nie znaczy ze ich nigdy nie przyjmie.

      Polubienie

      • nnn said

       A może nie przyjmie…. to jego wola. on za to będzie odpowiadać. W każdym bądź razie nie mogę wypowiadać się za tą osobę…..

       Polubienie

       • nnn said

        napiszesz może że „KATEGORYCZNIE” ich nie chcą…a słowa wciąż mogą ulec zmianie.Zapytasz dlaczego?. Powiedzmy, masz rodzinę, stabilność, dzieci i „brata którego twoja małżonka nie cierpi”, zabrania tobie mu pomagać, chociaż jest w ciężkiej sytuacji, to po rozmowach z nim postanawiasz jemu się pomóc z miłości, jak tylko jesteś w stanie bo to twój brat „do kurw nędzy”. Bo chociaż źle by robił to chcesz pomóc, a co jeśli i on cię nienawidzi? i nie chce twojej pomocy? a chce twojego nieszczęścia?

        Polubienie

 8. AQQ said

  Polubienie

 9. mgrabas said

  Reblogged this on 7777777blog.

  Polubienie

 10. marek said

  Znak 666 Uczyniony przez Polskiego Biskupa

  Polubienie

 11. marek said

  http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/277574-prezydentowi-europy-zdjeto-ochrone-bor-jego-prywatnego-domu-w-sopocie-wedlug-po-to-decyzja-niemadra-msciwa-i-malostkowa

  Polubienie

 12. mironik said

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zachodni-raj-menele-gory-smieci-policyjny-terror-zboczency-i-zrujnowane-drogi-2015-12

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: