Miziaforum's Blog

BRUTALNY GWAŁT NA POLCE W WARSZAWIE SPRAWCA ISLAMSKI UCHODŹCA !!! ZACZĘŁO SIĘ

Posted by miziaforum w dniu Styczeń 8, 2016


Miziaforum's Blog

UWAGA NAGRANIE SPRAWCY MATERIAŁ AV !!

Brutalny gwałt na Polce w centrum Warszawy. Napastnik był uchodźcą z Egiptu – zobacz nagranie
Był członkiem jednej z najgroźniejszych obecnie organizacji terrorystycznych – Państwa Islamskiego – i… emigrował do Polski. Dlaczego? – planuje wprowadzić terror również w Polsce. Dzisiejszej nocy Mohammad Salameh brutalnie zaatakował i zgwałcił 21-latkę na jednym z mokotowskich osiedli. Kobieta w ciężkim stanie znajduję się w szpitalu. Mohammad Salameh jest poszukiwany przez policję.
Dzisiejsza sytuacja pokazuje nam czym może tak na prawdę grozić postępująca islamizacja Europy. Czy polskie kobiety mogą czuć się bezpieczne wobec fali arabskich imigrantów w Polsce? Arabowie wyjątkowo reagują na Polki. Próbują je uwieść, a gdy im się to nie udaje często dochodzi do przestępstw na tle seksualnym. Dodatkowo zagrożenie dla polskich kobiet może powodować to że nie noszą one burek, co irytuje przybyszów ze wschodu. Mohammad Salameh jest poszukiwany w całym województwie mazowieckim, na drogach zarządzone…

View original post 13 słów więcej

Komentarzy 69 to “BRUTALNY GWAŁT NA POLCE W WARSZAWIE SPRAWCA ISLAMSKI UCHODŹCA !!! ZACZĘŁO SIĘ”

 1. szuwaxpl said

  To było w zeszłym roku, ale wcale nie znaczy, że mamy się nie bać!

  http://wiadomosci.wp.pl.whyv.clonezone.link/gwa%C5%82t

  Polubienie

 2. Elba said

  To jest wojna, w której prawdziwy wróg ukrywa się za narzędziem, ktorym są uchodźcy. Coś jakby wojna don Kichota z wiatrakami! Wygra ten, kto dostrzeże prawdziwego wroga i jego prawdziwą broń oraz przejrzy i uprzedzi jego zamiary!

  Polubienie

  • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

   Jest problem,bo wielu uchodzcow o tym nie wie.W ich oczach zapraszajacy ich to bardzo dobrzy ludzie,a cala reszte sie pokazuje jako rasistow,islamofobow i przyszywa im sie gebe faszysty.W zabskiej republice istnieje taka instytucja kierowana przez szefow islamskich,ktora nazywa sie ” komitetem do spraw obserwacji islamofobii”.Fajnie nieprawdaz?..tfuj..Ten komitet scisle wspolpracuje z rzadem i nagaduje sie wspolnie z pozostalymi szefami najwiekszych religii,czyli judaizmem i katolicyzmem.

   Polubienie

   • Elba said

    Same fobie… Indian też nabrali na raso-fobię, a potem w pień wycieli… Grunt to nie dać się ogłupić rasie samowładnie „wybranej”!

    Polubienie

    • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

     Tak sie porobilo.Papiez na spotkaniu z korpusem dyplomatycznym stwierdzil,ze Europa nie powinna byc ” kseno-fobiczna” i powinna przyjmowac imigrantow.Pan papiez moze nie zauwazyl,ze ci imigranci strzelaja glownie do Europejczykow.Pewnie tez nie wie bidaczek,kto rozpetal wojny w Afryce i gdzie indziej.Ale na fobiach sie zna..Niech sobie wszystkich wezmie do Watykanu i odda biednym,o ktorych tak sie troszczy wielki majatek watykanski.Biednych Europejczykow nie stac na utrzymanie armii przybyszow.Niech im da zatrudnienie i niech poprosi swojego szefa,zeby zeslal wszystkim potrzebujacym manne z nieba i niech ten szef moze skonczy te wojny.Fobie niech zostawi w spokoju.

     Polubienie

 3. Elba said

  Dzisiaj wszystko jest wywinięte na lewą stronę, podam przykłady. Kiedyś ciało decydowało o płci i seksualności, a dzisiaj dewiacje. Kiedyś gej był uważany za chorego, a teraz ten co uważa geja za chorego jest uważany za ”homofoba”, którego należy leczyć. Kiedyś puszczalska zboczenica była uważana za szmatę, a dzisiaj za kobietę wyzwoloną. Kiedyś narodowiec był uważany za patriotę, a dzisiaj za ”rasistę” Kiedyś w multikulti widziano zagrożenie, a dzisiaj ”zbawienie”…
  Jak Indianie bronili się przed masową europejską emigracją?
  https://www.youtube.com/watch?v=VXzPSiwgWbw&feature=share

  Polubienie

  • Tryb said

   „Kiedyś ciało decydowało o płci i seksualności” Ciało nigdy o tym nie decydowało. Tylko takie osoby musiały się ukrywać. Głównie przed takimi osobami jak ty. To ludzie niedouczeni bez empatii spaprali im życie. Kiedyś było tylu samo homoseksualistów co teraz. Tylko się musieli ukrywać. Zakładali rodziny hetero, unieszczęśliwiając siebie, partnera, dzieci. Ale to przeciez dla takich jak ty nie ma znaczenia. Kobieta wyzwolona to nie to samo co puszczalska. Kiedyś ojciec który nie płacił alimentów był potępiony, dziś ma przyzwolenie dużej części kumpli. Patriotyzm to pojęcie szersze i nie zarezerwowane wyłącznie dla jednej grupy. A skoro narodowcy uważani są takze za rasistów, to sobie czymś na to zasłużyli. Wiedza, wiedza, wiedza. Również na temat – co to znaczy patriota, chrześcijanin, Polak.

   Polubienie

 4. mentronik said

  Rzeplinski popelnil samobojstwo? Podobno

  Polubienie

 5. Oportunista said

  Pozwalamy na to rzadowi jestesmy durnym panstwem i potrafimy krytykowac i plakac jak to jest źle ale a kiedy trzeba sie zjednoczyc i przeciwstawic to kazdy sobie egoistom i zaraz przestraszony

  Polubienie

 6. ZNALEŚĆ I POWIESIĆ PUBLICZNIE DLA PRZYKŁADU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  NASTĘPNY SIĘ ZASTANOWI…

  Polubienie

 7. marcin said

  Złapcie gnoja policja niech go złapie i powiesi za to on jest gnojem policja złapcie go

  Polubienie

 8. grzesiek said

  Takiego to bym powiesił za jaja albo bym mu jaja uciął

  Polubienie

 9. Jakub said

  O ile mnie pamięć nie myli to źródłem tej owszem zeszłorocznej informacji byla płatna strona i przez wielu użytkowników FB i mnie także cała ta informacja zostala zakwalifikowana jako spam. Prośba w imię rzetelności informowania swoich czytelników żeby sprawdzał Pan krytycznie źródła z których cytuje.

  Polubienie

 10. wikary said

  To my mamy się kurwa bać to niech oni się boją tak trzeba zrobic

  Polubienie

 11. Maciej said

  Kielce czy Warszawa? A może jeszcze Tychy. Zastanówcie się.. wcale bym się nie zdziwiła jakby coś takiego w ogóle nie miało miejsca. Jeden człowiek nakręca drugiego.
  http://kielce.wyborcza.pl/kielce/1,90278,8621578,Szukaja_niedoszlego_gwalciciela__Maja_nagranie.html

  Polubienie

 12. Dajmon said

  Dajcie dokładne zdjęcie tego bandyty.

  Polubienie

 13. wielki said

  kłamstwo , zdjęcie jest z 2010 roku z próby gwałtu w Kielcach

  Polubienie

  • polskosc said

   Gwałtów i prób gwałtów jest mnóstwo tylko często brak zdjęć. Ofiary takich napaści też nie chcą się ujawnić publicznie. Zdjęcie wklejone by nie trzeba było czytać tylko jednym mgnieniem oka wiadomo o co chodzi. Problem gwałtów na Europejkach przez imigrantów jest faktyczny i trwa lata.

   Polubienie

   • krab said

    Niemcy uznają, że to nie gwałty tylko arabska zabawa….. zwykła młodzieżowa gra….
    Niemiecki dziennik „Die Welt” dotarł do komunikatu Federalnej Policji Kryminalnej, która określiła, że sylwestrowe napaści seksualne na kobiety to „Taharrusha gamea”, czyli arabska „gra w molestowanie”.
    Jak pisze „Die Welt”, w noc sylwestrową kobiety w kilku europejskich krajach, przede wszystkim w Niemczech, padły ofiarą obscenicznego ”fenomenu” – „Taharrusha gamea”. Ma ono oznaczać, jak pisze gazeta, „wspólne molestowanie seksualne”. Tego rodzaju praktyki znane były dotąd z krajów arabskich, gdzie ich ofiarą padały kobiety z Zachodu lub miejscowe, ubierające się w zachodnim stylu. Według „Die Welt”, w krajach arabskich dochodzi do nich nagminnie. Gazeta dodaje, że niemiecka policja będzie musiała zmierzyć się z ta nową „praktyką”.
    Wzmianki na ten temat pojawiły się również w komunikacie Federalnej Policji Kryminalnej, w którym zachowanie migrantów określono jako: „przestępstwo popełniane przez grupę głównie w trakcie masowych zgromadzeń, przede wszystkim demonstracji”. Stwierdzono również, że ataki przyjmują różną skalę: od molestowania po gwałty. Ofiara jest otaczana, po czym wewnętrzny krąg sprawców dokonuje czynów lubieżnych, a zewnętrzny powstrzymuje gapiów lub osoby, chcące pomóc kobiecie lub kobietom. W niemieckich miast proceder ten miał zostać połączony z atakami „tańczących złodziei”, czyli przestępców wykorzystujących tłum i kontakt cielesny do kradzieży.
    Kolońska policja prowadzi dochodzenie przeciwko 19 podejrzanym w sprawie sylwestrowych napaści. Żaden z nich Mie posiada niemieckiego obywatelstwa. Z kolei policja federalna zidentyfikowała 32 podejrzanych, w tym trzech obywateli Niemiec. Do poniedziałku na policję wpłynęło ponad 600 zawiadomień o przestępstwach popełnionych w całych Niemczech na młodych kobietach.

    Tvn24.pl / rt.com / Kresy.pl

    Polubienie

  • miziaforum said

   @ wielki udowodnij i sprecyzuj co jest kłamstwem

   Polubienie

   • KW said

    Kłamstwo, że w Warszawie.
    Kłamstwo że zgwałcił.
    I pod kłamstwo można też podciągnąć dawanie wiadomości z 2010 roku jako świeże.
    Wystarczy?

    Polubienie

    • miziaforum said

     zarzucasz kłamstwo W.P ?? PORTALOWI ???

     akt. 27.09.2015, 10:21
     Brutalny gwałt na Polce w centrum Warszawy. Napastnik był uchodźcą z Egiptu – zobacz nagranie
     Był członkiem jednej z najgroźniejszych obecnie organizacji terrorystycznych – Państwa Islamskiego – i… emigrował do Polski. Dlaczego? – planuje wprowadzić terror również w Polsce. Dzisiejszej nocy Mohammad Salameh brutalnie zaatakował i zgwałcił 21-latkę na jednym z mokotowskich osiedli

     LINK
     http://wiadomosci.wp.pl.whyv.clonezone.link/gwałt

     Polubienie

 14. Alien alien said

  A nasze glowy panstw wpuszczaja to gowno do kraju wstyd kpina hanba

  Polubienie

 15. Dave said

  Polacy rowniez morduja i gwalca na zachodzie i czy to znaczy ze wszyscy ludzie ktozy wyjechali to mordercy gwalciciele ???

  Polubienie

 16. sharklaser said

  Fejk, obrzydliwy fejk. http://swietokrzyskie.naszemiasto.pl/artykul/kielce-pomoz-w-zatrzymaniu-gwalciciela,647156,art,t,id,tm.html

  Polubienie

 17. zaj..ebac islamskie gow...o said

  trzeba ich wszystkich wylapac, obciac chuja z jajami,a nastepnie spalić jak smieci…scierwa islamskie niech wszyscy zdychaja razem z tymi kurwami niemieckimi z rządu,którzy kasę biorę za to było.

  Polubienie

 18. Georgeee said

  Wystarczy nosic kawalek bekonu przy sobie 100% bezpieczenstwa!

  Polubienie

 19. madzia said

  wyssane z palca, sprawa dotyczy października ubiegłego roku w KIELCACH!!!!!! http://kielce.wyborcza.pl/kielce/1,90278,8621578,Szukaja_niedoszlego_gwalciciela__Maja_nagranie.html

  Polubienie

 20. Polak said

  Strzelać jak do kaczek.

  Polubienie

 21. Tomek said

  Napewno go sprowokowala,… Nie założyła husty wychodząc z domu

  Polubienie

 22. gwałt said

  skąd w ogóle biorą się tacy mężczyźni…

  Polubienie

 23. Kon said

  Tez nie cierpie tego kraju jak to wiekszosc Polakow ale czemu ktos wstawia nie prawdziwe gify to propaganda!?!

  Polubienie

 24. Pawel said

  Oby policja go znalazla bo gdy znajda go obywatele polski to zrobia mu taki krater w bani ze zapomni o islamie.

  Polubienie

 25. Antymuslim said

  To wina prezydenta ze pozwolił na przekroczenie tym brudasom granicy. Politycy odpowiadacie za to !!!!!!!!!
  Likwidujcie tych debili

  Polubienie

 26. Tryb said

  Ech obrońcy kobiet, to jeden z was. Głupio teraz. Codziennie Polki są gwałcone, przez białych Polaków. Ale tym sie nie zajmujecie. http://kielce.wyborcza.pl/kielce/1,90278,8621578,Szukaja_niedoszlego_gwalciciela__Maja_nagranie.html

  Polubienie

 27. RKS said

  CALA POLSKA SPIEWA Z NAMI WYPIERDALAC Z UCHODZCAMI

  Polubienie

 28. Clint Estwood said

  Jebane lewactwo sciaga tych skurwieli aby zniszczyc chrzescijanstwo w Europie,tylko ze arabskie scierwa, lewakow pierwszych beda zabijac

  Polubienie

 29. pit. said

  To jerst świetna okazja dla naszych kiboli ,niech ich zajebią ,byle policja się nie wpier…lała,ma nic nie widzieć ,apo wszystkim ścierwo do pieca…

  Polubienie

 30. pit. said

  ścierwo

  Polubienie

 31. Przeciwniczka sprowadzania tałataństwa said

  Karać ..bać nie wyróżniać i ciąć fiuta po same kule, i więcej żadnej kobiecie krzywdy już ie zrobi ŁEŁNUCH !!!!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: