Miziaforum's Blog

TYSIACE BANERÓW W KRAJACH ISLAMSKICH ZACHENCAJĄCE DO GWAŁTÓW W EUROPIE !!

Posted by miziaforum w dniu Styczeń 7, 2016


BANER AFRYKAPYTANIE KTO W AFRYCE I NA BLISKIM WSCHODZIE O PŁACA WYWIESZANIE TAKICH PLAKATÓW NA BANERACH ORAZ DRUKUJE I ROZDAJE MINIATURY TYCH BANERÓW W FORMACIE A-4 Z TEKSTEM LUB BEZ TEKSTU

przekaz dla 80% odbiorców którzy są analfabetami jest jednoznaczny
JEDŹ DO EUROPY MOŻESZ GWAŁCIC I NIKT NIC CI NIE ZROBI !!!

=============================================================

PO TAKIEJ ZACHECAJĄCEJ REKLAMIE ZAPRASZAJACEJ MŁODYCH BYCZKÓW DO EUROPY

WCALE SI NIE DZIWIE ŻE GDY DOTKNELI NOGAMI ZIEMI EUROPEJSKIEJ W GRECJI … NIE CZEKALI OD RAZU ZACZELI KORZYSTAC…

Telefon imigranta zawierał nagrania AV 9 MORDERSTW I 48 GWAŁTÓW ZBIOROWYCH dokonanych na trasie Grecja , Austria !

Posted by miziaforum w dniu Styczeń 5, 2016

 6 Votes

Informacja z prywatnego źródła :

W niedziele 3 stycznia 2016 r , podczas wyrywkowej kontroli uciekinierów z bliskiego wschodu , na pograniczu Austriacko Niemieckim zatrzymano do wyrywkowego sprawdzenia 5 osób w trakcie pełnej kontroli osobistej sprawdzano również zawartosc tel. komórkowych należących do tych osób,  na jednym z nich ujawniono zapis AV – filmy z wymienioną w tytule zawartością .

Funkcjonariusz sł…….. powiadomił natychmiast odpowiednie sł…

po około godzinie zamiast pojawienia sie policji kryminalnej pojawili sie faceci z ………… sł. skonfiskowali telefon oraz zabrali właściciela tel.NAKAZUJĄC WSZYSTKIM FUNKCJONARIUSZOM KTÓRZY WIDZIELI ZAWARTOŚC NAGRAŃ AV  TELEFONU – MILCZENIE POD GROŹBĄ ODPOWIEDZIALNOŚCI KARNEJ !!!

osoba przekazująca tą informacje zastrzegła aby nie podawac czyjego kraju były to służby graniczne

TO TYLE MAM TĄ INFORMACJE Z 3 REKI

ŹRÓDŁO NIE SPRAWDZONE ….. CZYLI , DO WAS NALEŻY OCENA WIARYGODNOŚCI ….

RADZIŁ BYM WZIĄŚC POD UWAG FAKT !!!

ŻE NA PRZYKŁAD W NIEMCZECH POLICJA OTRZYMAŁA NAKAZ TUSZOWANIA SPRAW ZWIĄZANYCH Z PRZESTEPSTWAMI POPEŁNIANYMI PRZEZ IMIGRANTÓW 

O CZYM NIEDAWNO PISAŁY OFICJALNE MEDIA !!!

niech ktoś odszuka to info z linkiem bo teraz jest potrzebne tu jako link

jeśli jest tak jak ja myśle  to mam pytanie KTO CHRONI BANDYTÓW TU W EUROPIE ……..

Komentarzy 157 to “TYSIACE BANERÓW W KRAJACH ISLAMSKICH ZACHENCAJĄCE DO GWAŁTÓW W EUROPIE !!”

 1. miziaforum said

  co ja wam bd pisał …. jak ktoś ma fejsika niech wrzuci link z tym banerem ..

  MOŻE TO COŚ ZMIENI W UŚPIENIU POLAKÓW

  Polubienie

  • miziaforum said

   DAJCIE NA FEJSA MAXA KOLONKO MOŻE ON COŚ WAM POWIE JA JESTEM NIEWIARYGODNY

   Polubienie

  • Dag. said

   Oglądając te wszystkie doniesienia z pola walki i filmy,mam tylko jeden wniosek:ci ,którzy sterują tym bagnem,muszą mieć niezłe haki na Makrelę ,że tak idzie w zaparte i dalej prowadzi Niemców na zgubę.Całkiem możliwe ,że była bardzo aktywna w działalności w dawnej nrd i ma niechlubną przeszłość ,której się wstydzi i boi.Inaczej tego nie można wytłumaczyć ,bo głupia ,na pewno nie jest.Pożyjemy i zobaczymy.Ktoś w końcu puści farbę ,bez względu na skutki.Dag.

   Polubienie

  • Witold Gadowski said

   Mamy do czynienia z wojną cywilizacji, to jej przejaw. W Europie zjawiło się naraz ponad 1 mln obcych ludzi, obcych kulturowo, religijnie, obyczajowo. To przede wszystkim młodzi mężczyźni. Ci ludzie chcą się zabawić, bo bezczynnie siedzą w ośrodkach dla uchodźców. Oni się nudzą. Dla nich doskonałym pretekstem dla tej zabawy jest ideologia wahabicka, czyli agresywny islam. Ten islam ich rozgrzesza.
   W myśl tej ideologii kobiety niewiernych mogą być niewolnicami bojowników proroka. W myśl tej ideologii kobiety nieobyczajnie ubrane powinny być ukarane gwałtem. Obowiązek wymierzenia takiej kary ma każdy wierny muzułmanin. Takie jest prawo szariatu. Ci młodzi mężczyźni czują się bezkarni, są usprawiedliwiani ideologią islamu, interpretując oczywiście ją na swój sposób.

   Polubienie

   • krab said

    No i cóż to za bojownicy proroka ?? Przecież oficjalnie są uchodźcami wojennymi, szukającymi schronienia przed niechybną śmiercią z rąk…. no właśnie kogo ?? islamistów. Ci „bohaterowie” zostawili tam w wirze wojny kobiety i dzieci a sami dali dyla do Europy. Tam nierzadko walczą kobiety, bo panowie i władcy w Europie. Jeżeli ich rozpiera energia, to do siebie i za kałacha niech łapią, a nie za europejskie kobiety i dzieci. Pewno że winę za takie a nie inne ich zachowanie ponoszą zmurszałe władze państw europejskich, bo nie egzekwują wobec nich prawa jakie w danym państwie obowiązuje.

    Polubienie

   • krab said

    A tak postępują ze swoimi kobietami !! Dzicz , to dzicz !!
    Syryjski imigrant, któremu skończyły się pieniądze, umożliwił przemytnikom ludzi – w ramach „zapłaty” – gwałcenie własnej żony. Gehenna kobiety trwała trzy miesiące. Teraz obawia się o życie.
    Syryjski imigrant postanowił „zapłacić” przemytnikom ludzi swoją żoną. Kobieta była poddawana zbiorowym gwałtom, do których później dołączył jej „mąż”. Do „transakcji” doszło w Bułgarii, gdzie mężczyźnie skończyły się już pieniądze. 30-letnia kobieta była regularnie gwałcona przez trzy miesiące. Później mężczyzna – sam także uczestniczący w gwałtach – karał kobietę za „splamienie” jego „honoru”.
    Teraz Syryjka – razem ze swoimi dziećmi – żyje w schronisku dla kobiet w Berlinie. Korzysta z pomocy niemieckich terapeutów i pracowników socjalnych. Jej mąż napastował ją już na terenie Niemiec, gdzie jej gehenna miała się skończyć. Otrzymał on zakaz zbliżania się do swojej ofiary. Teraz 30-letnia kobieta żyje w strachu. Boi się, że… zostanie zamordowana w ramach zemsty ze strony męża bądź rodziny.
    Pch24/KRESY.PL

    Polubienie

    • miziaforum said

     NIEDŁUGO MOGĄ BY U NAS BEZ SPRZECIWU – SYTUACJA WYGLĄDA TAK PIS ZWALCZA STARY UKŁAD I KOD …. ALE RÓWNIEŻ PIS W NAJBLIŻSZYCH TYGODNIACH SPROWADZI ZGODNIE Z UMOWĄ KTÓRĄ ZAWARŁ P.O – ISLAMISTÓW … SYTUACJA GŁUPIA KTO WYSTĄPI PRZECIWKO PIS W SPRAWIE MUZUŁMAN .. TEN PODPADNIE JAKO ZWOLENNIK P.O , KOD I STARYCH UBEKÓW …………….

     ZATEM W IMI NIE PODPADNICIA NIKT NA ULICY NIE BEDZIE DEMONSTROWAŁ PRZECIW SPROWADZANIU ISLAMISTÓW …..

     A TO JEST NAJWIKSZE ZAGROŻENIE OD CO NAJMNIEJ ROZBIOROWYCH CZASÓW ….

     Polubienie

     • krab said

      Sprawa bardzo paskudnie wygląda, tym bardziej że jest dodatkowa presja na przyjęcie 1800 ciapatych ze Szwecji. Błaszczak się tłumaczy, ale to niczego nie zmienia
      „Szef MSWiA Mariusz Błaszczak odniósł się również do złożenia przez Polskę deklaracji w Brukseli ws. przyjęcia stu uchodźców. „My nie mieliśmy wyjścia” – stwierdził minister dodając, że „w 2016 i 2017 roku jesteśmy zobowiązani do zgłoszenia gotowości przyjęcia 7 tys. uchodźców”. Błaszczak zaznaczył jednak, że jest to konsekwencja decyzji byłej minister Teresy Piotrowskiej. Gdyby zagłosowała przeciw decyzji o przyjęciu uchodźców, Polska – podobnie jak Węgry czy Słowacja – miałaby możliwość złożenia skargi do Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości. „My nie możemy nie realizować prawa unijnego, bo postawiono nas w takiej trudnej sytuacji” – twierdził Błaszczak.
      Minister zaznaczył, że rząd PiS nie będzie narażać „Polski i Polaków na niebezpieczeństwo”. „Będziemy bardzo dokładnie kontrolowali to, kto miałby do naszego kraju przyjechać” – powiedział i dodał, że osoby przyjeżdżające do polski muszą być uchodźcami, a nie imigrantami ekonomicznymi.”
      Wg tego co on mówi, Kopacz i Piotrowska powinny wisieć !!

      Polubienie

      • Elsa said

       Dobrze mówi, ale najpierw niech te panie poczują takiej ścisłej integracji z pastowanymi na własnych doopskach. Jakim prawem się wypowiadają za nas Polaków.

       Polubienie

     • Polak potrafi said

      zawsze można przyjąć w pierwszej kolejności chrześcijan…. a później resztę.. następnie można wziąć i trzymać ich w Polsce w zamkniętym obozie dla uchodźców pod pozorem dokładnego sprawdzenia pochodzenia itd. itp. najlepiej jak ten ośrodek będzie założony pomiędzy Suwałkami a obwodem kaliningradzkim i to przed okresem zimowym … tak sobie myślę ..

      Polubienie

   • AQQ said

    Dokąd przy władzy będą takie ssyny tak się będzie działo!

    Polubienie

  • miziaforum said

   @ KONTAKT – O MNIE

    Kontakt e-mail: m_jasinska@ymail.com OLYMPUS DIGITAL CAMERA

   Małgorzata Jasińska                                                                             Komandosów 2/8                                                                           41-200 Sosnowiec

   Jestem  osobą  niepełnosprawną  — nie  wychodzącą z domu – żyję  wraz  z  moim chorym też niepełnosprawnym Synem – ma depresję cierpi na afekt dwubiegunowy – za  671 zł na miesiąc …

   Wyrzucono nas z mieszkania do nieludzkich warunków; to jest zemsta na tle rasistowskim! żydo-komunistyczna zemsta: WASZE ULICE A NASZE KAMIENICE – i mam na to dowody!

   –  zemsta – ze złamaniem prawa, zmanipulowaną umową najmu do rudery, za którą mamy płacić 233 zł miesięcznie, bez ogrzewania, z ograniczonym dostępem poboru energii – jak mamy włączy piecyk grzewczy – to nie możemy włączyć maszynki, żeby zagotować wodę – bo wysiada instalacja elektryczna…

   – nie mamy żadnej pomocy 

   – wręcz przeciwnie – miejscowa skorumpowana sitwa chce nas tu wykończyć psychicznie i fizycznie…

   Więcej w artykule poniżej….

   Jeśli zechcecie Państwo wesprzeć mnie,
   można  to  zrobić  przekazując  dobrowolną  wpłatę  na  moje  konto    nawet najmniejsza wpłata będzie nieocenioną pomocą.

   PROŚBA O POMOC – NAPRAWDĘ JESTEM W CIĘŻKIEJ SYTUACJI

   O wszystkich Dobroczyńcach pamiętam w modlitwie.  In Christo –  mj

   ____________________________

   Przelew złotówkowy

   Bank Pocztowy S.A
   85- 959 Bydgoszcz
   ul. Jagiellońska 1

   Rachunek nr – 94 1320 1537 0288 1845 3000 0001

   Lub dewizowy

   IBAN – PL 94 1320 1537 0288 1845 3000 0001

   SWIFT –  POCZPLP4

   Azalia_cebulki-kwiatow.pl

   Uwaga! Reklamy pojawiające się pod moimi artykułami zamieszcza wordpress.com. To jest darmowy blog  —   na treść reklam nie mam żadnego wpływu.

   MOJE STRONY: 

   W mojej sytuacji – wykorzystując komputer, który jest mi niezbędny z powodu mojej  mocno ograniczonej sprawności fizycznej, jako jedyny dostępny dla mnie kontakt ze światem – postanowiłam prowadzić dwa blogi: 

   forumdlazycia Tradycji Katolickiej — poświęcony pracy dla chwały WIARY  i  Tradycji Katolickiej,  niszczonej  po  II Soborze  Watykańskim

   forumemjot dla Polski  —    poświęcony   pracy   dla dobra wspólnego NARODU POLSKIEGO i naszej Tożsamości NARODOWEJ  wyrosłej z CHRZTU  ŚWIĘTEGO  I  WIARY.

     A TU SĄ MOJE PUBLIKACJE: —  moje artykuły i tłumaczenia

   ———————————————————————————————————–

   Poniżej poświadczona przez MOPS nasza sytuacja materialna

   OLYMPUS DIGITAL CAMERA

   OLYMPUS DIGITAL CAMERA

   https://forumdlazycia.wordpress.com

   Polubienie

  • ade said

   rozumiem przekaz, ale błagam, poprawcie to ” ZACHENCAJĄCE” -> piszemy ZACHĘCAJĄCE! – bo to brzmi niewiarygodnie!

   Polubienie

  • asz said

   Fałszywka dla głupców. Tutaj oryginał
   https://miziaforum.files.wordpress.com/2016/01/baner-afryka1.jpg?w=1273&h=832

   https://miziaforum.files.wordpress.com/2016/01/kara-w-polsce-za-gwac582t.jpg?w=1273&h=832

   Polubienie

 2. miziaforum said

  TO SĄ LUDZIE PRYMITYWNI WIEC JEŚLI ULEGAJĄ PRZEKAZOM OBRAZKOWYM MY ZRUBMY LIP O KTÓREJ ONI NIE MAJĄ ZIELONEGO POJECIA – O POLSCE

  ZRÓBMY AKCJE PLAKATOWĄ TEŻ

  ABY NA SAMA MYŚL POLSKA DUPA ….. I ŻEBY SAMI NIE CHCIELI TU JECHAC..

  JA ICH ZNAM TAKI OBRAZEK Z NAPISEM SKUTECZNIE ZADZIAŁA !!
  TRZEBA TYLKO TEN OBRAZEK WKLEJA W NECIE GDZIE SIE DA

  DO DZIEŁA NA AFRYKAŃSKIE AZJATYCKIE I INNE STRONY !!!

  11/12/2015 POLAND – sentence for rape and robbery MADE IN immigrants Islamic

  KARA W POLSCE ZA GWAŁT

   

  Polubienie

 3. mgrabas said

  Reblogged this on 7777777blog.

  Polubienie

 4. JaJoJa said

  Jakoś nie wierzę w autentyczność tego newsa. Jeżeli baner nie jest fotomontażem, to ma on dla mnie wydźwięk raczej sarkastyczny.
  Poza tym stwierdzenie, że zwraca się on (słowem pisanym i to po angielsku !) do ludzi, którzy w 80 proc są analfabetami…

  Polubienie

 5. miziaforum said

  W POLSCE NIE MÓWIĄ WAM PRAWIE NIC …. MACEDOŃSKIE SŁ. WYWIADOWCZE NIEDAWNO OPUBLIKOWAŁY DOKUMENTY ŻE TURCJA MOŻE ZAATAKOWAC EUROP … WPUSZCZAJĄC PRZEDTEM 2 000 000 KOLEJNYCH IMIGRANTÓW DO GRECJI !!!

  KTÓRZY TERAZ TAM SĄ …..

  NIBY NIC PLOTA …. ALE WSZYSTKO WSKAZUJE ŻE KTOŚ CAŁĄ TĄ INWAZJE MA POD KONTROLĄ – PAMITA NALEŻY ŻE ERDOGAN PREZYDENT TURVJI JEST ORTODOKSYJNYM SUNNITOM !!!

  =========================

  JEŚLI BY DO TEGO DOSZŁO TO TEN SCENARIUSZ BDZIE PRAWDZIWY

  https://miziaforum.wordpress.com/2015/11/01/viii-krucjata-walczyc-bedziemy-musieli-w-europie-kosciolowi-pozostawiam-formalnosc-jej-ogloszenia/

  p.s ostatnie zbliżenia turcji z izraelem poszukajcie w necie

  Polubienie

 6. sheeple said

  Tyle tylko, że to fake :
  http://www.mimikama.at/allgemein/rape-rape-rapeyou-can-do-it-in-finland/

  Polubienie

 7. AQQ said

  No to pierdu mamy z głowy, POgruchotał POważnie kolano!

  Polubienie

 8. AQQ said

  http://fakty.interia.pl/raporty/raport-imigranci-z-afryki/informacje/news-austria-skargi-na-molestowanie-seksualne-przez-cudzoziemcow,nId,1950457

  Polubienie

 9. Pa said

  To Żydzi

  Polubienie

 10. krab said

  No i mamy jasne stanowisko „obozu walczącego o demokrację” w Polsce !!Albo my u koryta, albo …….
  Dziennikarz działu kultura tygodnika kierowanego przez Tomasza Lisa w artykule „Skończmy z tą Polską” wyraża nadzieję, że „kiedyś nie będzie Polski”. „Może więc niechże już ta Polska zdechnie, będzie nam wszystkim trochę lżej” – pisze Dawid Karpiuk.

  W swoim artykule przedstawia swoje przemyślenia w kwestii tego, jak „PiS wziął Polskę na własność” i proponuje likwidację Polski rządzonej przez tę partię.
  „Polska historia hańby jest, niestety, długa i niespecjalnie barwna. Ludzie nowej władzy i ich medialni klakierzy zajęli w niej miejsce odpowiednio eksponowane. Na ich upadek będzie się oczywiście patrzyło ze złośliwą przyjemnością. Tylko szkoda czasu. Może więc niechże już ta Polska zdechnie, będzie nam wszystkim trochę lżej” – pisze Karpiuk na łamach „Newsweeka”.
  Karpiuk już na wstępie swojego tekstu podkreśla, że żyje z dziewczyną bez ślubu, jest wegetarianinem, zaś jego ojciec jest prawosławnym, a matka protestantką. Stwierdza, że Polską tłumaczą się „zwyrodnialcy, którzy biją cudzoziemców na ulicach polskich miast, albo urządzają palenie Żyda na wrocławskim rynku”.
  „Z Polską w sercach maszerują ulicami miast szowiniści, faszyści i zadymiarze. Ta Polska nie ma nic wspólnego z Polską jej prawdziwych bohaterów. Może więc czas z tej Polski zrezygnować? Chociaż na chwilę” – pisze dziennikarz Newsweeka.
  Karpiuk wyraził również nadzieję, że kiedyś nie będzie zabijania zwierząt, uprzedzeń do innych kultur, a także „rasistów” i „szowinizmów”. „Mam nadzieję, że kiedyś nie będzie Polski” – kończy tę „wyliczankę” dziennikarz.
  Newsweek.pl / Kresy.pl

  Polubienie

  • miziaforum said

   O GODZINIE 19.00 W 7 GODZIN TEN ARTYKUŁ PRZECZYTAŁO 133 000 CZYTELNIKÓW Z WSZYSTKICH KONTYNENTÓW !!!

   Niech krucjaty krzyżowe będą alegorią do czasów współczesnych, w których również musimy stać na straży CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ !!

   Polubienie

   • krab said

    Przeczytali, obejrzeli i co z tego ?? przez część jest to tak odbierane jak opowieści Szeherezady,co widać po wypowiedziach. Co musi się wydarzyć żebyśmy zrozumieli, że nasze tumiwisielstwo to koniec naszych rodzin, koniec świata jaki znamy. Może przebudzenie przyjdzie na jakimś statku z białymi niewolnikami płynącymi do Afryki, ale to nie będziemy już my, to będą nasze dzieci lub wnuki! Taki zgotujemy im los!!

    Polubienie

    • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

     Za podtekstem religijnym jest zupelnie cos innego.Zwroc uwage,ze wszyscy bioracy udzial w tej wojnie ze wszystkich sil wciskaja religie,aby ” tak bylo odbierane”..jako wojna cywilizacji.Kazda ze stron ma swoj cel.Takze ,ci ktorzy jawia sie jako ” laicy” ,a na pogrzebach graja im miedzynarodowke.Jak przyjrzysz sie glebiej, to zobaczysz co innego i rzeczywiscie,ci co widza ” wojne religijna” ,czy jak ja zwal cywilizacji” maja oczy a nie widza”..” maja uszy ,a nie slysza” ..slysza to i co widza to iluzja jak w rzeczonym filmiku..” krucjacie”.Co ma byc juz zdecydowano i to sie dzieje..

     Polubienie

  • makaronik said

   Może z toba czlowieku skończymy. Jak się polska tobie nie podoba to raus.

   Polubienie

 11. krab said

  Teatrzyku targowicy ciąg dalszy, tym razem znowu w Berlinie.
  W najbliższą sobotę Komitet Obrony Demokracji w Berlinie zapowiada pikietę. Ma ona zostać zorganizowana „w obronie polskich dziennikarzy i pracowników mediów publicznych”. Zaproszono na nią m.in. niemieckich dziennikarzy.
  Organizatorzy berlińskiego KOD twierdzą, że „wolność i pluralistyczny charakter mediów w Polsce są zagrożone”. Stąd organizują „manifestację poparcia dla redaktorów, dziennikarzy i innych pracowników mediów publicznych i w obronie wolności i swobody wypowiedzi w polskich mediach”.
  „Prosimy o wsparcie dla polskich koleżanek i kolegów jeszcze pracujących w naszych mediach publicznych, z których będą teraz masowo zwalniani i zastępowani osobami wiernymi linii partii rządzącej. O głośne NIE dla prób ograniczania i kneblowania mediów oraz i upolityczniania. (…) Wyślijmy razem silny sygnał z Berlina, Niemcy i Polacy, w obronie wolności i demokracji” – piszą organizatorzy. Deklarują, że w trakcie pikiety uczestnicy będą mogli wypowiedzieć się nt. działań polskiego rządu. Jak napisano na polskojęzycznej wersji portalu dw.de, „można zgłaszać deklaracje udziału”, zaś akapit z tym stwierdzeniem zatytułowano „Prośba o zgłaszanie uczestnictwa”.
  Manifestacja ma się odbyć w pobliżu byłej Ambasady RP. Oficjalnie zaproszono na nią przedstawicieli mediów z Niemiec i Polski. Poprzednia manifestacja berlińskiego KOD odbyła się w grudniu. Pod Ambasadą RP zebrało się wówczas niespełna 200 osób. Na melodię popularnej kolędy śpiewano wówczas: „KOD się rodzi, rząd truchleje. Plan prezesa obnażony. Duda blednie, PiS ciemnieje. Ma granice cyrk skończony”.

  dw.de / funkhauseuropa.de / Kresy.pl

  Polubienie

 12. miziaforum said

  Policjanci z Kolonii: Większość sprawców dopiero co przyjechała do Niemiec
  27 minut temu
  Policjanci w rozmowie z prasą zaprzeczają informacjom swoich dowódców, jakoby nieznana była tożsamość sprawców ekscesów w Kolonii. – Większość z tego tłumu to byli Syryjczycy, którym chodziło o seksualną rozrywkę” – twierdzą funkcjonariusze.

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/deutsche-welle/news-policjanci-z-kolonii-wiekszosc-sprawcow-dopiero-co-przyjecha,nId,1950498#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

  Polubienie

 13. mironik said

  http://wirtualnapolonia.com/2016/01/07/znalazl-prace-jako-kierowca-i-zaczal-splacac-dlug-wtedy-urzednicy-zabrali-mu-prawo-jazdy-czyli-zadamy-przywrocenia-ustawy-z-dnia-18-marca-1921/
  Kiedy znalazł pracę jako kierowca i zaczął spłacać dług, urzędnicy pozbawili go… prawa jazdy i tym samym możliwości płacenia alimentów. Mieszkaniec Lublina nie może zrozumieć decyzji MOPR.
  —————
  Ja też nie mogę i co ma MOPR do prawa jazdy.

  Polubienie

 14. mironik said

  http://www.tvp.info/23457546/
  800 zł grzywny i 2 miesiące więzienia w zawieszeniu na 2 lata to kara, którą zaproponowała dla siebie mieszkanka Lublina za obrażanie uchodźców w sieci – poinformował „Kurier Lubelski”. Kobieta wyzywała migrantów m.in. od brudasów. Wniosek w sprawie lublinianki trafił do sądu okręgowego we wtorek.

  Polubienie

 15. AQQ said

  http://wirtualnapolonia.com/2016/01/07/rzad-sciaga-120-tys-uchodzcow-a-polakow-wykancza-podatkami/

  a
  Słowacki premier Robert Fico na czwartkowej konferencji prasowej powiedział, że jego kraj nie przeznaczy żadnych pieniędzy na unijne fundusze, zajmujące się relokacją imigrantów.

  Polubienie

 16. AQQ said

  To mi sie podoba! 🙂 niech się zajmą swoimi sprawami a nie ataki na Polskę
  http://prostozmostu.net/kraj/polska-zaniepokojona-sytuacja-w-niemczech-msz-wystosowuje-list

  Polubienie

  • Anna said

   Tak trzeba – prosto z mostu i między oczy a potem w glacę.
   Nie ma to jak między swymi, Polakami, bez cackania się jak z jajkiem. Przynajmniej pośmiać się można szczerze.

   Polubienie

 17. Arab said

  Nie wziąść ale wziąć się pisze.

  Polubienie

 18. Anna said

  Dawno mnie tu nie było. Poświęciłam ten czas na kontakt z Arabem, najprawdopodobniej muzułmaninem. Kontakt przez internet, rozmawialiśmy omijając drażliwe tematy wyznaniowe, kulturalnie i bez spięć. Jednak, nie da się znaleźć porozumienia między nimi a nami, mimo dobrych chęci obu stron. Nie i już. To jakaś inna mentalność, pesymistyczna, ich ciągłe myślenie o umieraniu zamiast o życiu, przebija na każdym kroku. To może być zaraźliwe.
  Może dobrze, że tylko przez internet. W realu na pewno będę ich unikać, bez jakichkolwiek słów.

  Polubienie

 19. […] Miziaforum’s Blog […]

  Polubienie

 20. miziaforum said

  Według Renaty Kim z tygodnika „Newsweek”, która zabrała głos w radiowej Trójce, podanie z kilkudniowym opóźnieniem informacji o bandyckich napadach muzułmanów na kobiety w kilku niemieckich miastach, trzeba usprawiedliwić dobrem polityki imigracyjnej i ochroną przed prawicą.
  Można tę sprawę widzieć zupełnie inaczej. Doszło do kilkudziesięciu, może kilkuset napadów na kobiety, dziennikarze bardzo starannie chcieli sprawdzić: kto dokonał tych napadów, czy ci uchodźcy, którzy przybyli do Niemiec w ubiegłym roku. Okazało się, że nie, policja nie miała takich informacji. Więc aby nie wywoływać paniki wstrzymywano się z ogłoszeniem tej informacji. Tymczasem prawica, zarówno w Niemczech, jak i w Polsce, wszyscy ci, którym niemiła jest obecność imigrantów i uchodźców, natychmiast wykorzystali to propagandowo i uderzyli w samą stosowność i skuteczność polityki imigracyjnej
  — powiedziała redaktorka z pisma Tomasza Lisa. Następnie przedstawiła się jako ofiara prawicy.

  http://wpolityce.pl/media/277405-kuriozalne-renata-kim-staje-w-obronie-cenzurowania-informacji-o-napadach-muzulmanow-na-kobiety-solidarnosc-transgraniczna

  Polubienie

 21. miziaforum said

  Seria napaści na kobiety w różnych częściach Europy
  Świat obiegły informacje o napaściach seksualnych i rabunkowych na kobiety w Kolonii. Tymczasem okazuje się, że do podobnych sytuacji doszło także w innych częściach Europy. Liczne skargi na molestowanie seksualne złożyły kobiety w Finlandii, Szwajcarii oraz Austrii. Fińskie służby mówią o „niespotykanej” skali zjawiska.

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/seria-napasci-na-kobiety-w-roznych-czesciach-europy/e6174h

  Polubienie

 22. chwdislam said

  Powiem tylko tak, kiedyś pracowałem w Norkach, Dziadek u którego pracowałem mówi tak, na początek kilku ich wzięli żeby w stoczni pracowali,spawać ich nauczyli, potem na jeden paszport po 7 przyjechało, szwagier brat, brat szwagra, jeden chuj celnik widział, teraz mamy GronLand, ja to się nawet tych 700 boję, powaga.

  Polubienie

 23. Cleo Faro said

  Bardzo CIEKAWE a zarazem durne!!!!(. Kto mialby rozwieszac plakaty z tekstem angielskim ????/. Oni znaja Tylko arabski !!!!/. Jedynie rysunek moze przemawia ale NIE tekst ,../ Akurat w to NIE wierze ,..

  Polubienie

 24. masa said

  ludzie jaracie tym co zobaczycie na ekranie bez żadnych namacalnych dowodów, tak samo jak adresaci tego plakatu. już nie długo matka makrela zaproponuje wam pełne bezpieczeństwo, identyfikacja ludzi przez chipy i projekt indect. jeszcze trochę bardziej się musicie przestraszyć i sami o to poprosicie. trzeba rozwiązywać problem lokalnie tam gdzie się dzieje a nie nakręcać na pusto. nie widzicie że przy okazji odebrano prawa obywatelom europy? gdyby europejczyk coś takiego zrobił już by siedział w więzieniu. patrzcie szerzej niż tylko na plakat, który nawet nie wiadomo czy istnieje.

  Polubienie

  • miziaforum said

   pytanie zanim powiesz że to nie prawda .. kiedy kolega był na bliskim wschodzie lub w krajach islamskich afryki ?? NIGDY !! WIEC DZIUBEK W CIUP MAM DOŚ POLSKICH FILOZOFÓW I MEDRKÓW KTÓRZY W D.. BYLI G… WIDZIELI ALE ZDANIE MAJA NA KAŻDY TEMAT O.K

   K… MEDRZEC KTÓRY NIGDY NIE BYŁ DALEJ NIŻ ….

   Polubienie

 25. E-migrant said

  Przecież to fałszywka przerobiona z plakatu kampanii dotyczącej pomocy szpitalnej dla zgwałconych kobiet w Liberii. Cała ta historia o „tajemniczych facetach” i nagraniu plakatu znalezionym w komórce imigranta to jedno wielkie kłamstwo.
  http://www.mimikama.at/allgemein/rape-rape-rapeyou-can-do-it-in-finland/

  Polubienie

 26. miziaforum said

  Reblogged this on Miziaforum's Blog.

  Polubienie

 27. Leo said

  Lewica europejska tuszuje zbrodnie kolorowych . Poprawność polityczna ponad prawem .

  Doszli do ściany !!!!!!

  Polubienie

 28. Sabcia said

  Też lubię pofantazjować, bo Polacy to raczej są słabi. Większość to łysiejący brzuchacze albo wymoczkowaci onaniści.

  Polubienie

 29. heniu said

  dla mnie merkel to antychryst faworyzuje islam religie falszywego proroka zwalcza chrzescijan niemcy obalic ta babe za nim bedzie za pozno

  Polubienie

 30. Wojciech said

  To jakiś chlam pokazujecie ,jezeli ten baner jest gdzieś w kraju muzlumanskim to dlaczego jest jest po angielsku,co to ma byc za komedia.nie popieram kolonizacji europy przez nich ale to już jakiś żart.

  Polubienie

 31. Adam said

  Daczego powielacie zmontowany w fotoszopie obrazek z RPA?

  Polubienie

 32. jedrus said

  https://miziaforum.files.wordpress.com/2016/01/baner-afryka1.jpg?w=1273&h=832

  A TAKI JEST ORYGINAŁ !!!

  Polubienie

  • miziaforum said

   właśnie to jest manipulacja cwelu islamski liczacy na darmowy brazowy kabel w twoim dupsku

   Polubienie

   • jedrus said

    TYLKO ZE TE TWOJE KURWY TEJ STRONY MANIPULUJĄ PRZY TWOJE DUPIETY JEBANY CWELU

    Polubienie

   • zagrypiona said

    ja nie licze na darmowy brazowy kabel w moim dupsku (klątwa na bałwana ktory mógłby mi tak odpowiedzieć), ;D lecz kwestia tych bannerow jest sporo watpliwa – na obrazku z blondi jest straszna pikseloza kolo napisow 😉 kumaty ktory sie zajmuje grafika zrozumie kiedy tak sie dzieje ponadto wraz z napisem CAN zniknelo troszke tego białego kwadracika. 😉 cuda wianki

    PS. z pewnoscia czarnuchy i ciapate sa zachecane do przyjazdu do europy takze i kobietami europejskimi TO NIE ULEGA WATPLIWOSCI bo to sa proste jak konstrukcja cepa osobniki (coz do faceta zwlaszcza analfabety przemawiaja tylko proste przekazy), ale te plakaty / bannery to niestety jakas lipa.

    Przykro mi.

    Polubienie

    • miziaforum said

     A W NOSIE MAM TO CZY LIPA CZY NIE – ZATO MORDERSTWA , NAPADY GWAŁTY W EUROPIE TO NIE LIPA I COS DODAM ZABAWNE JEST TO ŻE ANI PRAWDZIWE MORDERSTWA ANI ODRAŻAJACE GWAŁTY NIE WZBUDZIŁY TYLE ZAINTERESOWANIA W EUROPIE ILE TEN ZASRANY OBRAZEK MALOWANY ???? TO JEST DOPIERO TRAGEDIA

     ŻE DO PODOBNO WYEDUKOWANYCH EUROPEJCZYKÓW DOCIERA NIEUDOLNA KOLOROWANKA FARBKAMI .. A NIE DOCIERA PRZEKAZ PISANY LUB NAGRANIE AV – WNIOSEK CO Z WAMI JEST ….. NIE ROZUMIECIE PRZEKAZÓW WERBALNYCH , AV PISANYCH

     TAKIE SĄ FAKTY !!! TYSIĄCE NAGRAŃ Z MORDERSTW GWAŁTÓW … NIE RUSZOŁO FEJSIKOWĄ PUBLIK TAK JAK TEN RYSUNEK

     WYOGRAŹ SOBIE ŻE TEN OBRAZEK TYLKO U MNIE OBEJRZAŁO CAŁODOBOWO + 7 GODZIN = 31 H – 1 156 000 – SŁOWNIE MILION STOPIDZIESIĄT SCEŚ TYSICY

     BA I JAKA POSYPAŁA SI ILOŚ KOMENTARZY W OBRONIE MORDERCÓW … 73 000 SAMEGO ORDYNARNEGO SPAMU !!!!

     JA CHYBA ŚNIE – BIALI EUROPEJCZYCY SĄ NA POZIOMIE IMBECYLI ROZUMIEJĄCY PISMO OBRAZKOWE !!!!!!!

     MOZE I DOBRZE ŻE PRZYJADĄ I WYRŻNĄ W PIEŃ … W SUMIE DEGENERATÓW NAWET PRZYRODA ELIMINUJE TU ZASTĄPII JĄ MIECZYK

     Polubienie

    • miziaforum said

     A O TYM KABLU TO NIE DO CIEBIE .. NO CHYBA ŻE PISZESZ POD INNYM NICKIEM GŁUPOTY – JEDRUS??

     Polubienie

     • zagrypiona said

      nie tylko uprzedzilam fakt ze nie bronie czarnuchow, nie lubie jak mi sie wtyka w morde cos czego nie powiedzialam, dlatego tak zaczelam swoja wypowiedz. Mimo szacunku jakim Cię darze, są pewne limity.

      PS. zamiast pierdolic to juz chyba czas odjebac kilku swojakow dla przykladu…. Bo czekanie na fale uchodzcow i walka z 10000 wydaje sie bezsensowna. To lepiej kilku7 swoich jebnac dla przykladu zeby nie sprowadzali. Serio.

      Nie bronie mordercow gwaolccieli wrecz preciwnie, jak kiedys napisalam ze bialych mordercow i gwalcicieli tez trzeba odstrzelic to mi plebejstwo pojechalo za brak patriotyzmu. No coz, co komu mile….

      Pozdro. 😉

      Polubienie

      • miziaforum said

       BY MOŻE DO TEGO DOJDZIE PRYWATNIE UWARZAM ŻE OFENSYWA EUROPEJSKICH SAMOBÓJCÓW SI ZAŁAMAŁA PO WYDARZENIACH SYLWESTROWYCH W EUROPEISKICH MIASTACH …

       A W POLSCE POLECAM TO !!!

       W Polsce kobiety narażone są na GWAŁTY KIBICÓW -mówi M.Środa w kontekście gwałtów w niemczech
       https://miziaforum.wordpress.com/2016/01/09/w-polsce-kobiety-narazone-sa-na-gwalty-kibicow-mowi-m-sroda-w-kontekscie-gwaltow-w-niemczech/

       co z tego może wynikna mysl że te około 700 ładunków wybuchowych eksplodujących niedaleko siedzib brudasów .. nie było pomyłką tylko sygnałem … teraz mogą te ładunki wybucha pod samochodami polityków i ….

       TO TYLKO KWESTIA CZASU – W NIEMCZECH NASTPNE WYBORY WYGRA ULTRA PRAWICA .. I NIEMCY SAMI WYJDĄ Z TEJ UNII ………. OWSZEM ŚRODOWISKO MERKEL MOZE SPRÓBOWA KONFRONTACJI … ALE JEŚLI MA ROZUM TOODEJDĄ W ZAMIAN ZA SPOKOJNE DORZYCIE … JAK HONEKER …..

       Polubienie

   • jedrus said

    miziaforum a co to za nick? NICK PIZDY INTERNETOWEJ:
    moze lepiej myziasryzia daje dupy? :))

    Polubienie

 33. Anna Grzegorowska said

  Po polsku pisze sie ” zachęcające”. Warto znac ortografie jak sie chce publikowac!

  Polubienie

 34. jedrus said

  Polubienie

 35. jedrus said

  DEBIL TO CI ZROBIŁ A TERAZ MAMY PLONY 🙂

  Polubienie

 36. jedrus said

  WOW 97 UŻYTKOWNIKÓW LUBI CIE NA FEJSIE 🙂

  Polubienie

 37. Stiv said

  TROJA

  Polubienie

 38. fifka said

  A co na plakacie jest wylot gornym prawym rogu vihreat. To partia polityczna

  Polubienie

 39. Daro said

  Za udostępnianie tego typu informacjii facebook zablokował mi tworzenie i udostępnianie postów.

  Polubienie

  • miziaforum said

   NO TO MASZ POTWIERDZENIE CZY TO JEST PRAWDA … JEŚLI BYŁA BY TO LIPA OLALI BY TO ….. WIELE OSÓB TU WCHODZIŁA Z POLECENIA ………. I PRÓBOWAŁO OŚMIESZA ŻE TO FOTOMONTAŻ PO WSKAZANIU IM FILMU Z TYM KADREM WYKONANEGO PRZEZ NIEMIECKIEGO DZIENNIKAŻA … WYCOFALI SI ….. CAŁKIEM … OGRANICZAJĄC SI DO DEZAWUOWANIA MNIE WÓLGARYZMAMI … A FEJSIK MNIE JUŻ DAWNO SKREŚLIŁ …. ZATEM WITAM W KLUBIE … POLECAM NAJNOESZY ART FILM KTÓRY TEŻ JEST ZAKAZANY

   Polubienie

 40. Bit said

  Kazdy analfabeta moze tu pisac artykuly? Wziąść? Ja pierdole….

  Polubienie

 41. ageless grave stone

  TYSIACE BANERÓW W KRAJACH ISLAMSKICH ZACHENCAJĄCE DO GWAŁTÓW W EUROPIE !! « Miziaforum's Blog

  Polubienie

 42. ?.,mnbvc said

  wydaje mi się iż george soros znalby wiadomych sposnorów\

  Polubienie

 43. […] https://miziaforum.wordpress.com/2016/01/07/tysiace-banerow-w-krajach-islamskich-zachencajace-do-gwa… […]

  Polubienie

 44. kowak said

  K….rwa co to jest i tych bydlakow Kopacz chciała sprowadzić do Polski

  Polubienie

 45. wr said

  Czyli wygląda na to że ściema… ale w sumie wiele bym sie nie zdziwił gdyby to była prawda..

  Polubienie

 46. Kora said

  Nie ma o czym dyskutowac.Sami musimy o siebie I swoich bliskich zadbac.Oni nie moga czuc sie bezpieczni I musza to poczuc.My jestesmy u siebie.I nie pozwolmy zastraszyc sie poprawnoscia polityczna bo to zostalo stworzone dla tych z deficytem umyslowym przez tych ktorzy rowniez taki problem maja.Nasza ziemia potrzebuje nawozu I trzeba go jej dostarczyc.

  Polubienie

 47. Pomyśl said

  Banery w języku angielskim, które mają trafić do miejscowych analfabetów… Czy tylko ja dostrzegam tutaj sprzeczność i bezsensowność tego tekstu? Skupmy się na faktach w walce z islamem (jest ich wiele) bo w ten sposób wychodzimy na islamofobów w merytorycznej dyskusji.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: