Miziaforum's Blog

Niemcy 1 noc około 30 gwałtów w miejscach publicznych SZEF MSW to nie mogli by imigranci !?

Posted by miziaforum w dniu Styczeń 6, 2016


NAJPIERW INFO OD NIEMIECKIEGO POLICJANTA Z POCHODZENIA POLAKA –
W NOC SYLWESTROWĄ W KOLONII DOSZLO DO PONAD 150 NAPADÓW NA KOBIETY W TYM PONAD 30 GWAŁTÓW …
MAMY NAKAZ NIE INFORMOWANIA MEDIÓW W TEJ SPRAWIE….
WSZYSTKO WYSZŁO NA SWIATŁO DZIENNE TYLKO DLA TEGO ŻE BYŁO TAM WIELU TURYSTÓW KTÓRZY INFORMOWALI SWOICH DYPLOMATÓW O CAŁYM ZAJŚCIU

I INFO AGENCYJNE

Szef niemieckiego MSW Thomas de Maiziere skrytykował zachowanie policji wobec zagrożenia. W rozmowie z telewizją ARD, minister stwierdził, że policja nie może czekać z reakcją na skargi ofiar. Sama policja w Kolonii przyznała, że nie miała pojęcia o wydarzeniach, bo funkcjonariusze zajęci byli zapewnianiem bezpieczeństwa uczestnikom zorganizowanych zabaw sylwestrowych.
Prawdziwa skala noworocznych zajść została ujawniona dopiero po kilku dniach. Jeszcze na początku roku policja zapewniała, że w Sylwestra nie doszło do poważniejszych incydentów.

Wczoraj liczba kobiet, które zgłosiły napaść zbliżyła się do setki. Co najmniej jedna z napadniętych została zgwałcona. Według ofiar, grupy imigrantów otaczały je, napastowały je seksualnie i okradały.
Thomas de Maiziere podkreślił, że w tej sprawie nie ma miejsca na spekulacje i zaznaczył, że władze muszą wyjaśnić, czy mają do czynienia ze sprawcami pochodzącymi z najnowszej fali migrantów czy żyjącymi tu długo.

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/swiat/news-to-byli-migranci-niemieckie-msz-zada-wyjasnien,nId,1949401#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

A JA SIE ZASTANAWIAM JAKIE WYTYCZNE MA JUŻ POLSKA POLICJA W SPRAWIE NIETYKALNOSCI PRAWNEJ ARABÓW ..

I DRUGIE DLA CZEGO JESZCZE W POLSCE NIE POWSTAŁ JAKIŚ KOMITET SPRZECIWU PRZECIW ISLAMIZACJI I SPROWADZANIU KRYMINALISTÓW ZBOCZEŃCÓW I ZWYRODNIALCÓW

POLACY CZEKAJA AŻ ONI TU JUŻ BEDĄ ? I ZACZNĄ PALI GWAŁCI I RABOWAC .. O MORDOWANIU NIE WSPOMNE….

TAK POLACY UMIA W SPRAWACH BZDURNYCH SI ZRZESZA W KODY … I INNE PIERDOLONE POCHODY

Komentarzy 58 to “Niemcy 1 noc około 30 gwałtów w miejscach publicznych SZEF MSW to nie mogli by imigranci !?”

 1. miziaforum said

  AD TYTUŁU … NIE MOGLI BYC IMIGRANCI ? TO KTO TO BYŁ ???? MOŻE „POLSCY FASZYŚCI’ NIENAWIDZĄCY DEMOKRACJI UNIJNEJ

  Polubienie

 2. miziaforum said

  Podejrzana paczka przed biurem Angeli Merkel
  45 minut temu
  Niemiecka policja poinformowała w środę o zabezpieczeniu biura kanclerz Angeli Merkel w związku z otrzymaniem podejrzanej przesyłki. Służby bezpieczeństwa na miejscu sprawdzają paczkę – powiedział rzecznik federalnej policji Thorsten Peters.

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/swiat/news-podejrzana-paczka-przed-biurem-angeli-merkel,nId,1949461#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

  Polubienie

 3. Pandora said

  Polubienie

 4. Pandora said

  rośnie nowe pokolenie 🙂 albo urośnie za jakiś czas

  Polubienie

 5. KrisT said

  a gdzie k…….a w tym czasie byli niemieccy mezczyżni? gdzie byli niemieccy kibole?
  gdzie byla faszystowska antifa? u nas potrafili robic rozroby a u siebie nie potrafia obronic swoich kobiet?!!!!!
  co z tego iz tamtych było np 100 !- wystarczy 20-30 zacietych chłopa z bejsbolami i rozgoni całe to towarzystwo!
  przypomnę iz na ziemiach polan , na połnocy było plemię co nie cofało się przed przeciwnikiem nawet jak ten miał przewagę 20:1….. a nawet bardziej ochoczo podejmowali walkę! byli tak waleczki i zacięci w boju iz siali postrach np wsrod german i innych nacji.
  Prawdopodobnie byli to staropolanie z dużą domieszką krwi wikingów, cholernie wybuchowa mieszanka, zamiast uprawy roli woleli wojować…..

  Polubienie

  • miziaforum said

   a ja pytam gdzie są polacy … A KONKRETNIE ORGANIZACJE NA NIE DLA ISLAMU …

   COŚ DODAM POKREWNI KODU – JUŻ ZAKŁADAJĄ KOMITETY POWITALNE IMIGRANTÓW W POLSCE – ZAZNACZAM NIE POLAKÓW Z ZA BUGA A ARABÓW … MAJĄ JUŻ 1 MILION ZŁOTYCH NA DZIAŁALNOŚC .. W POLSCE

   KTO ZA TYM STOI … GAZETA WYBORCZA , FEMINISTKI I PEDERAŚCI

   TAKI ZWIAZEK DEWIANTÓW Z PIENIDZMI DO WALKI Z FASZYSTAMI W POLSCE .

   A LUDZIE ZWYKLI .. NAWET NA JAKIEJŚ STRONIE NETOWEJ SI NIE ORGANIZUJĄ ….. ALE CO WAM BED PISAŁ JA ZAKŁAMANY KUTAS ….. POLAK SAM MUSI OCENI JAK JEST JAK MU PODŁOŻA POD ŁEB NUŻ A W DUP WŁOŻ SIURAKA ZAKAŻONEGO HIV …

   Polubienie

   • KrisT said

    Mizia dobrze wiesz (a gdzie są polacy) iz polacy niestety zapierd…. aby przezyć od pierwszego do pierwszego! gdybyśmy mieli takie wypłaty jak niemcy i taki socjal i takich pracodawców jak tam wtedy widzialbyś jak potrafią się skrzyknąć i zrobic porządek!
    a tak bieda i sukienkowi trzymią „porządek” w tym kraju!
    zresztą dobrze wiesz ze polakowi jak ruszysz jego kobietę i auto to umie dać w ryj….

    Polubienie

    • miziaforum said

     ZGADZA SI UMIĄ ALE TERAZ MUSI BY MOCNE STOP DLA PIS … PO PROSTU NIE !!!

     Polubienie

    • navajo88 said

     KrisT , wczoraj było święto trzech królo i powiem ci że wczorajsze obchody mie zaskoczyły ! z początku myślałem że ludzie dostali pierdolca , ale p o zastanowieniu doszłem do takich wnkisków że lidie w polsce chcieli w ten sposób okazać władzy że polska nadal jest krajem katolickim i także ku przestrodze kozojebom gdzie się ewentualnie pakują i co ich może tutaj spodkać . Może w Niemczech faceci nie mają jaj , ale w polsce jak by doszło do takiej sytuacji jak w Niemczech to jestem pewien że ludzie raz dwa by się skrzzykneli i tak i by wpierdol spuścili kozojebom że hej !!! nawet po;ocja by tym skurwielom nie była w stanie nic zrobić żeby im pomuc czy też chronić !!!
     Ps: wszystkieggo to co najlepsze w nowym roku ci i twojej rodzinie życzymy ci Navajo&Dag

     Polubienie

  • Pandora said

   zwiali ….zostawili swoje kobiety i zwiali

   Polubienie

  • polskosc said

   Wikingowie to też Słowianie. Niemcy to też tereny Słowiańskie Lechistan. To my Słowianie jesteśmy spadkobiercami tych terenów. Powinniśmy działać by nas Merkel i jej mocodawcy (Soros, Cameron, Rothschild) nie wyniszczyli imigrantami.

   Polubienie

  • zagrypiona said

   przcietny biały złamas wychowany na pornolach wierzy że każda kobieta marzy o gwałcie. wiec w tym czasie typowy biały złamas psioczył na dziwki białe rozpustne dające na ulicy dupy ciapatym i spelniajacym swoje fantazje erotyczne. 🙂

   NIECZYTATYM – nie popieram tego, ale tak jest. kultura bialego czlowieka zostala zniszczona. to jest KONIEC. Zbyt wielu mezczynz to spedalone atrapy. Miałkie łajno, które niestety nawet jako nawóz sie nie nadaje.

   Polubienie

 6. Trak said

  „… Gwałt niech się gwałtem odciska.” – a ty Adaś nie pierdziel, tylko daj Adaś pyska.

  Polubienie

 7. polskosc said

  To odsunięcie policjantów z tak ważnego miejsca w Koloni mogło być celowe. Lokalne władze mają dość imigrantów a społeczeństwo lokalne zbyt mało protestuje. Żydówka Merkel chce nas Europejczyków wyniszczyć imigrantami. Straty z powodu imigrantów są codziennie ogromne. Może teraz Europejczycy się wreszcie ruszą manifestować rzeciw Imigrantom. Ja proponuję tradycyjnie ukarać tych którzy ich tu zapraszają.

  Polubienie

 8. krab said

  Imigranci winni ??!! a skądże !! Winne kobiety, bo się słabo „przygotowały”.
  „Henriette Reker podczas specjalnej konferencji prasowej radziła kobietom, żeby dostosowały się do imigrantów. Chce również wytłumaczyć imigrantom, że zachowanie kobiet w czasie karnawału jest wyrazem radości a nie wyrazem wyzywającej seksualności. „Musimy wytłumaczyć koloński karnawał [jego znaczenie] ludziom innych kultur , tak by radosne zachowania nie były mylone z dostępnością seksualną” – powiedziała Reker.
  Burmistrz wyraźnie sugerowała, że kobiety, które padły ofiarą napaści seksualnych, w tym również gwałtów, same były sobie winne. Jej zdaniem powinny zostać zastosowane odpowiednie środki prewencyjne – sprecyzowała, że ma na myśli m.in. zachowanie kobiet podczas karnawału, a one same powinny być „lepiej przygotowane”. Zapowiedziała, że w internecie zostanie opublikowany poradnik dla młodych kobiet. Wyraziła również niezadowolenie z tego, że część młodych ofiar nie wezwała policji „z obawy przed kradzieżą smartfonów”.
  Francuski portal informacyjny fdesouche.com określił konferencję burmistrz Reker mianem „surrealistycznej”. Reker w trakcie kampanii wyborczej padła ofiarą antyimigranckiego nożownika.
  Podczas wystąpienia Reker w żaden sposób nie odniosła się do faktu, że napaści dokonywali imigranci, najpewniej głównie z Afryki Północnej. Potwierdziła to m.in. miejscowa policja. Burmistrz Kolonii, znana ze swojego proimigranckiego nastawienia, nie zamierza jednak łączyć masowych napaści na kobiety w noc sylwestrową z napływem migrantów i odrzucała wszelkie sugestie na ten temat.”
  fdesouche.com / breitbart.com / Kresy.pl

  Polubienie

  • Pandora said

   CO ZA SUKA………. teraz wszystkie młode kobiety będą winne bo co bo się śmiały ,bo bawiły się w noc sylwestrową w tłumie innych ludzi babie sie popieprzyło i to zdrowo

   Polubienie

   • mentronik said

    HAha oplacona ekspertka z debilwatym tlumaczeniem i tyle .

    Polubienie

   • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

    Bozeszz..Jak dopuszczasz taka glupote.Po cos stworzyl takiego tlumoka?.Baba bedzie inaczej gadac, jak ja zgwalca albo zarzna ja albo kogos z bliskich..Chyba takich debili tylko proba na wlasnej skorze wyleczy z debilizmu..Amen..Zyczenia na nowy rok..doswiadczen dla durniow na wlasnych skorach..

    Polubienie

  • polskosc said

   W Europie rządzą partie żydowskie zarejestrowane jako lewicowe. Część społeczeństwa bezmyślnie głosuje na takich żydów przebierańców którzy wściekle nienawidzą Europejczyków. Nadchodzi czas porządków lub zginiemy.

   Polubienie

   • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

    W partiach sa rozni Polskosc tak na prawicy,jak i lewicy,wiec nie chrzan.Swiecznikowi dyryguja z tylu.W roznych partiach sa Polacy,Niemcy,Czesi,Wegrzy..itd..oraz zydzi zarowno w partiach lewicowych jak i prawicowych ,zielonych,centrowych,liberalnych ,chrzescijanskich demokracjach.Patrz szerzej,a nie wybiorczo.

    Polubienie

   • polskosc said

    Uzupełnienie. Partie lewicowe demokratyczna, demokraci, młodzi demokraci, socjaliści, komuniści partie Pracy są zarejestrowane przez żydów i to oni nimi rządzą. Również zieloni są często zarządzani przez żydów. Oczywiście mają też głosy części zmanipulowanej społeczności lokalnej. Tradycyjnie Europejczycy nie postępowali tak jak obecnie i należy szukać przyczyn czemu i kto nam forsuje zmianę zachowań.

    Polubienie

 9. navajo88 said

  spokojnie nie podniecać się panowie tylko mniej gadać a więcej robić , powolo się szykować i zbroić w to co kto posiada w domu , kosa , tasak , ewentualnie obrzyn dziadka z czasów wojny !!! a nie ciągle narzekać jak to jest żle !!!
  Ps: Miziak wszystkiego to co najlepsze w nowym roku !!!!
  J.M.H

  Polubienie

 10. miziaforum said

  Redaktor naczelny telewizji ZDF przyznaje: „Wiedzieliśmy o napaściach na kobiety, ale wstrzymaliśmy tę informację”. Niemcy podejrzewają, że za próbą cenzury stoi rząd federalny!
  opublikowano: 5 godzin temu · aktualizacja: 5 godzin temu
  PAP/ EPA: Demonstra w Kolonii przeciwko władzom federalnym i miejskim PAP/ EPA: Demonstra w Kolonii przeciwko władzom federalnym i miejskim
  W niemieckim internecie zawrzało, gdy redaktor naczelny drugiego programu telewizji niemieckiej – ZDF złożył ubolewania, że w poniedziałek – a więc już czwartego dnia po masowych napaściach muzułmanów na kobiety bawiące się w Sylwestra na ulicach kilku miast – nie „puścił” tej informacji w głównym wydaniu „Heute” o godz. 19.

  Polubienie

 11. KnUR1 said

  Wy wszystko proponujecie, powinniście, musicie, a kończy się na linkach :555555555

  Polubienie

 12. KnUR1 said

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: