Miziaforum's Blog

KOLN ponad 1000 ISLAMSKICH zboczeńców biło gwałciło i okradało ! materiał AV !!

Posted by miziaforum w dniu Styczeń 6, 2016


Różnice kulturowe i cywilizacyjne są widoczne nawet w statystykach przestępczości. Murzyni w USA stanowią około 13% ludności, a popełniają około 60% wszystkich morderstw, w Londynie stanowią około 12%, i też popełniają około 60% wszystkich morderstw, co stanowi więcej niż Arabowie muzułmanie, którzy są na drugim miejscu. Za to według cytowanego raportu przez gazetę w Anglii i Walii w ostatnich latach drastycznie wzrosła liczba młodocianych przestępców wywodzących się z mniejszości etnicznych. Według raportu przygotowanego przez szefa służby więziennej w Anglii i Walii aż 40% osadzonych to czarni. Wśród młodych przestępców osadzonych w więzieniach wzrosła także liczba muzułmanów. W zeszłym roku ich liczba osiągnęła 16%. Następnie, w tym roku w Oslo dokonano już 2 razy więcej gwałtów niż w 2010 r. – wykazują policyjne statystyki. Większość z nich dokonana została przez czarnoskórych imigrantów. Z 48 gwałtów popełnionych w stolicy Norwegii w tym roku aż 45 zostało popełnionych przez przybyszów spoza Europy, z których większość z nich ubiega się o azyl.

A tu podaję linki do pełnych raportów wyżej wymienionych statystyk kryminalnych.
https://posprawie.wordpress.com/2013/05/10/ciemna-strona-przestepczosci-w-europie/
http://informacje24.co.uk/wielka-brytania/wiadomosci-wb/4423-40-mlodych-przestepcow-stanowia-czarnoskorzy.html
http://korwin-mikke.pl/europa/zobacz/gwalty_w_oslo_dzielem_imigrantow_spoza_europy/49898
https://posprawie.wordpress.com/
http://forum.gazeta.pl/forum/w,29,6061970,6061970,Statystyki_przestepczo

I COŚ WAŻNEGO DLA POLAKÓW W POLSCE …. JESZCZE ICH NIEMA W POLSCE I TAK POWINNO POZOSTAC , POMIMO TEGO ŻE , PLATFORMA OBYWATELSKA ICH ZAPROSIŁA A PIS OBIECUJE ICH PRZYWITAC I UGOŚCI

POLACY NORMALNI !!! – ZDROWI NA UMYŚLE NIE MOGĄ NA TO SAMOBÓJSTWO POZWOLIC

TO NIE JAROSŁAW KACZYŃSKI ANI EWA KOPACZ BEDZIE NA CO DZIEŃ SIE Z NIMI STYKAŁA I ŚCIERAŁA , TYLKO WY !!!

MAŁO MACIE PROBLEMÓW ???? POTRZEBA WAM MORDERCÓW , ZBOCZEŃCÓW PEDOFILI …

NAKAZUJE WAM OBEJRZEC TEN FILM KTÓREGO 3 MINUTY SĄ KAMUFLAŻEM DLA PRZEMYCENIA PRAWDZIWYCH OBRAZÓW MUZUŁMAN !!

FILM MUSIAŁ ZOSTAC TAK ZMONTOWANY ABY NIE ZOSTAŁ USUNIETY Z Y.T  TYTUŁ TEŻ JEST ZMYŁKĄ DLA CENZURY

UWAGA NA SERIO BARDZO DRASTYCZNA PRAWDA !!

Komentarzy 30 to “KOLN ponad 1000 ISLAMSKICH zboczeńców biło gwałciło i okradało ! materiał AV !!”

 1. nnn said

  coraz bliżej końca, a końca nie widać….

  Polubienie

  • Trak said

   Szef niemieckiego MSW stwierdził, że to nie imigranci a on, to się zna, bo za to, że się zna jemu płacą i dobrze płacą a poza tym świetnie mówi po niemiecku.
   Sprawa jest prosta.
   Marsjanie atakują i jak zwykle, chodzi o dziewki i pieniądze.

   Polubienie

   • miziaforum said

    TERAZ W TEJ CHWILI W KOLN I SZTUDGARCIE WŁADZA SI TAK ZESRAŁA ŻE PATROLE POLICJI ŁAZĄ JAK U NAS W STANIE WOJENNYM !!! I MAJA RACJE NA SOBOT JEST ZAPOWIEDZIANY POGROM MUZUŁMAN … NIE NIE PRZEJEZYCZYŁEM SIE POGROM !!!!

    KRYSZTAŁOWA NOC ????

    Polubienie

 2. miziaforum said

  PO OBEJRZENIU FILMU PT ” UBOGACONA JOANNA MUCHA” ZAPRASZAM DO DYSKUSJI

  Polubienie

 3. nnn said

  miź znajdź jakiś programik do nabijania wyświetleń na y2b, daj konkretny filmik i nabij parę mln żeby zyskał na uznaniu obejrzenia.

  Polubienie

  • nnn said

   ale, prawda jest przede wszystkim mile widziana.

   Polubienie

   • nnn said

    chcesz media? to zrób tak aby „tańczyły jak ty zagrasz” i nie trzeba do tego złamanego grosza. one chcą czegoś a bez tego nie ma „zasranych pieniążków” nie ma tematu,nie ma oglądalności, nie ma pracy, nie ma pieniędzy, nie ma zatrudnienia, nie ma mediów.

    Polubienie

 4. miziaforum said

  NATYCHMIAST MUSI POWSTAC SILNA ORGANIZACJA KTÓRA KATEGORYCZNIE ZABLOKUJE DECYZJE PISU O SPROWADZENIU DO POLSKI MUZUŁMAN

  TAK PISU CHOC TO WINA P.O … ALE KTO SI ZASTANAWIAŁ KTO WINNY … WINNI CI ZA KTÓRYCH RZADU FIZYCZNIE NAJADĄ POLSKE

  ZMUSI PIS KAŻDYMI DOSTEPNYMI SRODKAMI OD REALIZACJI TEGO SAMOBÓJCZEGO PLANU

  ZERO IMIGRANTÓW MUZUŁMAŃSKICH – ZERO !!!

  Polubienie

 5. miziaforum said

  🙂 !!!!!!!!!!!!!!!:-) 3MINUTA 16 SEKUNDA NAGRANIA PAN MICHALKIEWICZ SIE SPIERDZIAŁ … ALE PRZEPROSIŁ !!!

  Polubienie

 6. miziaforum said

  Polubienie

  • miziaforum said

   JEST DOBRZE ALE TO ZA MAŁO OPÓR MUSI BY TAKI JAK W SPRAWIE ACTA – WIEM ŻE KAZDY KTO TERAZ NASKAKUJE NA PIS JEST ZARAZ …. ALE W TEJ JEDNEJ SPRAWIE MUSI BY STANOWCZE NIE !!!

   PYTAJCIE ZNAJOMYCH KTÓRZY BYLI KILKA LAT ZA GRANICĄ NA ZACHODZIE … I SŁUCHAJCIE CO MAJA DO POWIEDZENIA NA TEMAT ISLAMU

   Polubienie

   • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

    Co do powiedzenia ?.Koszmar…a najgorsze,ze to nie jest sen.Jedyni zadowoleni to decydenci i tacy owacy:dziennikarze,pismaki,filozofy,psychologi i roznej masci nawiedzeni.Konca tego koszmaru nie widac,patrzac na decyzje decydentow.Skonczy sie to tragicznie.

    Polubienie

 7. Trak said

  Nie dawno chciałeś się rozprawić z PO za pomocą czarnego prochu i dronów.
  Teraz nadchodzą islamiści z prochem bezdymnym, bombami i różnymi zagranicznymi zabawkami. Mają w d… nasze animozje i obawy tak PO, jak i PIS. Oni przyszli rozpieprzyć zgniłą Europę, kurwidołek bez przyszłości i zaprowadzić islam. Forma, czy też odmiana islamu, która ich wiedzie jest skuteczną motywacją do wyrzynki przeciwników ale nie do stworzenia bytu państwowego, nawet w oparciu o niewolnictwo.
  Byli już podobni i komunizm budowali ale g… wyszło.
  Wyrzynka nastąpi ale nie żadne tworzenie czegokolwiek, podobnie jak za czasów osmańskich w Europie.
  Oni potrzebują, eleganckich domów, aut, lodówek, komputerów, laptopów, odkurzaczy itd. Oni teraz śpią pod szmatami i przyszli, aby to mieć. Oni pragną zostać zdemoralizowani konsumpcjonizmem.
  Chwycą to i będą się cieszyć ale trwałego tworu gospodarczego nie zbudują, jeśli nie porzucą proroka i swego fundamentu. Niewolnik europejski nie zaspokoi oczekiwań a wrócić nie będzie do czego.
  Są przegranymi już na starcie.
  A my? Powinniśmy ich desperacji użyć, jak narzędzia przeciwko naszym wrogom ale mądrze. Pojawia się szansa, aby pozbyć się Niemiec z Europy na zawsze.
  Niemcy i Arabowie tu zupełnie nie pasują.

  W prasie kazałbym wydrukować artykuły o tym, że Niemcy zobowiązały się dostarczyć pociągi wahadłowe do przetransportowania uchodźców na teren byłego NRD i tam im leże szykują oraz smaczne kanapki.
  Niech Makrela dementuje a na to, że mówi kłamliwie pojawią się następne artykuły mówiące, że prasa w Polsce jest na usługach jej rządu.
  Kto prawdę odnajdzie? Arab?
  Czy to takie trudne w ramach dobrze zapłaconego etatu?
  Niemcy powinny zostać (bez litości) doprowadzone do stanu pełnego nasycenia Arabami.
  Amen

  Polubienie

  • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

   Snujesz plany,ze ho ho.Moze byc inaczej.Pozwola im pohasac jeszcze.Moga doprowadzic do tego,ze uderza w wielu miejscach i wtedy beda miec pretekst,zeby ich eksterminowac.Niezly scenariusz na film?.Tylko ,ze to nie film.To dramat,za ktory moga zaplacic zyciem jak zwykle..zwyczajni ludzie…Taka wrozba..oj wisi cos zlego w powietrzu..

   Polubienie

   • Trak said

    Uderzyć z wielu miejsc mogą, ale ich nie eksterminują.
    Araby ich wyrżną, tak będzie, taki jest plan.
    Ważne, aby u nas się to nie stało.

    Polubienie

    • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

     Araby sie sami wyrzynaja u siebie.I beda sie wyrzynac.Nastepny konflikt arabsko-arabski podgrzewany religijnie miedzy arabia saudyjska i iranem.Iran kupiony programem nuklearnym przez bambo juz szykuje wojne z monarchia saudow.Tak sie araby eksterminuja.

     Polubienie

  • Trak said

   To co obecnie się dzieje jest po prostu głupie ale też wynika ze stanu umysłów obecnych władców świata. Chcą swoje władztwo przedłużyć i ta metoda zdaje im się właściwa. Nie dostrzegają, że świat w dobie dzisiejszej jest inny i zmierza w kierunku budowy cywilizacji w oparciu o naukę i wiedzę, o której nie mają pojęcia. Tzn. trochę mają ale tylko to, ich z wiedzy interesuje co mogą wykorzystać militarnie, finansowo lub medycznie, aby władzę przedłużyć.
   Niestety postęp wyprzedza ich knowania w sposób dla nich przerażający, bo obnaża każdy ich zamiar.
   Dotychczasowa metoda budowy potęgi polegała na zagarnięciu terenu, stworzeniu sobie niewolników, kontroli energii, zdobywaniu źródeł surowców, kontroli pracy i wypracowanych zasobów oraz kłamstwie i intrydze.
   Wszelkie nowatorskie wynalazki i odkrycia zastosowywano i stosuje się nadal do utrzymania władzy lub jej powiększenia (np. informatyka).
   Jednakże władza teraz odkrywa, że obraz rzeczywistości, iż włada, robi się coraz bardziej fałszywy i staje się złudzeniem a wynalazki, które rozwijała tak ją wkręciły, że sama staje się obiektem kontroli jakiej nigdy nie podlegała.
   Nadchodzący czas otwiera szeroką perspektywę przed ludźmi i narodami nie wojowniczymi ale kreatywnymi. Kto ma wiedzę i jest w jej pozyskaniu i użyciu lepszy, ten będzie miał władzę i to bez wywierania presji siłą.
   Jeśli w ciągu stulecia nauka zaowocuje nowymi odkryciami i wynalazkami to, potomkowie Rotszyldów staną wobec poważnych trudności w podtrzymaniu tradycji rodzinnej.
   Być może już będzie możliwe czytanie w myślach na odległość.
   I co wtedy ze snuciem plugawych zamiarów?
   Tragedia.

   Polubienie

 8. KnUR1 said

  Kabulu, stolica jebanej dziczy. Kopali, tłuki kijami, rozjechali autem, a na końcu podpalili i wrzucili do rzeki. Do brutalnego samosądu doszło na oczach bezczynnych policjantów.

  Polubienie

  • KnUR1 said

   Wystarczy puścić plotkę o spaleniu jakieś książki przez kobietę, która się nie prędzej nie oddała, żeby dostarczyć połowie miasta rozrywki w środku dnia.

   Polubienie

  • dg69 said

   a ja powiem tak … w każdym środowisku są ludzie dobrzy i źli … i tych dobrych należy szanować a tych złych po prostu rozjebać …i cały świat powinien się przeciwstawić złu powinien zlikwidować socjal i każdego do roboty a kto nie chce pracować to do więzienia razem z innymi , a praca to chociażby niech każdy za pieniądze z socjalu pilnuje porządku wokół siebie … nie pilnuje niech zdycha a jak mu się spodoba w więzieniu to wtedy ustawowo na ”części zamienne” go przeznaczyć

   Polubienie

 9. KnUR1 said

  Polubienie

  • zagrypiona said

   Te zjeby myslały ze fajerwerki służa do ataku innych. Zjebom się pomyliło że sa na polu bitwy – w sumie ogien, huki – prawie jak na wojnie. A ta stara sucha raszpla henrietta, Boże to brak słow, ale ktos powinien ja zdjąc serio z zycia na tej planecie.

   Polubienie

 10. KnUR1 said

  Piotr Gulczyński niedawny prezes instytutu Lecha Wałęsy. Ludzie z otoczenia Bolka wciąż nietykalni.

  Lista skurwieli dostępna na oficjalnej stronie: http://www.ilw.org.pl/

  Salon III RP jest w szoku, że ten proces został wygrany przez Wojciecha Sumlińskiego!

  Bez kitu jeden gang jak leci i to do potęgi.

  Polubienie

 11. Pelagia said

  nie będzie nam UE wybierała władz ! podpisz protest:
  https://www.protestuj.pl/stop-obcej-interwencji-w-wewnetrzne-sprawy-polski,56,k.html?

  Polubienie

  • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

   Zbedna panika.Junker juz zmiekl i oglosil,ze chce byc z Polska w przyjzani i,ze ma zaufanie do obecnego rzadu w kwestii podpisanej przez dudusia ustawy medialnej.No i kto mial racje?.Wrozac,ze duzo halasu o nic i przedstawienie dla ludu sie dzieje.Kruk krukowi oka nie wykole,a nowi-starzy uwiarygodnieni jako narodowcy..he he..ze swiecznikami..

   Polubienie

 12. mironik said

  http://natemat.pl/167451,pis-chce-dac-80-mln-wiecej-na-swiatowe-dni-mlodziezy-pieniadze-wezma-z-ubezpieczen-spolecznych
  nie to że jestem przeciwko ale nie mogą skubnąć z premi biurokracji, nudzą sie tam niesamowicie

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: