Miziaforum's Blog

EUROPEJCZYCY PRZEGRAJĄ Z ISLAMEM – DOWÓD NAUKOWY – SZOK ? NIE TO PRAWDA UDOWODNIONA !!

Posted by miziaforum w dniu Styczeń 1, 2016


WITAM W NOWYM ROKU !! DZIŚ MATERIAŁ NAUKOWY W FORMIE AV !!

ZAPEWNE 95% Z WAS TEGO NIE WIE – OBEJRZYJ KONIECZNIE !!!

pytanie dla tych którzy poświecili 5 minut na obejrzenie tego materiału

NA JAKIM ETAPIE – PORÓWNUJĄC TO CO WIEMY Z EKSPERYMENTEM NA POPULACJI LABOLATORYINYM ZNAJDUJĄ SIE EUROPEJCZYCY ?

ORAZ ILE LAT W REALU – SPOŁECZEŃSTWIE EUROPEJSKIM TO ODPOWIEDNIK 1 DNIA W EKSPERYMENTALNYM „RAJU”

I NA KONIEC ….. TEGO EKSPERYMENT NIE PRZEWIDZIAŁ ILE CZASU ZAJEŁO BY ZDOMINOWANIE TEGO RAJU – NOWO WPUSZCZONEJ DZIKIEJ POPULACJI – ” MUZUŁMANIE ” W „EUROPIE” …

 

Komentarzy 30 to “EUROPEJCZYCY PRZEGRAJĄ Z ISLAMEM – DOWÓD NAUKOWY – SZOK ? NIE TO PRAWDA UDOWODNIONA !!”

 1. miziaforum said

  TEN DZISIEJSZY MATERIAŁ TO ZAPOWIEDŹ NOWYCH TEMATÓW WŁAŚNIE DOTYCZĄCYCH PRZETRWANIA – ETAP BRUTALNEGO BUDZENIA I PRZEKONYWANIA UWAŻAM ZA ZAKOŃCZONY – EUROPA I ŚWIAT JAKI MAMY DZIŚ – CYWILIZACJA JEST NA ETAPIE SCHYŁKOWYM … DLATEGO BD PISAŁ DO ŚWIADOMYCH , JAK PRZETRWAC
  ===================================
  ZATEM W OPARCIU TYLKO I WYŁACZNIE O DOWODY NAUKOWE BEDZIEMY ZAJMOWAC SIE ???? ALE TO WYJDZIE W TRAKCIE … Z CZASEM

  Polubienie

  • Anna said

   Żydzi do Ameryki?

   Polubienie

  • KnUR1 said

   Amen

   Polubienie

  • Trak said

   Od wielu lat czuję się, jak aktor grający w sztuce, której nienawidzę i znam jej przebieg. Udaję w niej brata łatę ale cierpię prawdziwie i okropnie, bo nie mam sił, aby rzucić ten teatr, bo jest on wszędzie i wszędzie dopada.
   Podobnie czują się moje koleżanki i koledzy tu w kraju ale też za granicą: Rosjanie, Niemki i Niemcy, Francuzi, Angielki i Anglicy oraz inni.
   Wszyscy żyjemy nie swoim życiem i staramy się wtopić w ogół.
   A ogół jest tak beznadziejny, że już nie próbujemy się z nim komunikować, tylko słuchamy, słuchamy, słuchamy. Gdybyśmy byli geograficznie bliżej siebie lepiej byśmy to znosili
   Ogół okłada się kuksańcami, biega ze sztandarami, okłamuje się, okrada i manipuluje sobą wzajemnie – jakie to głupie.
   Czekamy na hekatombę, która położy temu kres. Nie boimy się, że coś nam stać się może, bo już się stało – już żyjemy jakby „poza światem”.
   Każde rozwiązanie jest dobre.

   Dzisiaj dobrze się czuje ktoś, kto mało wie.
   „Otwierają się przed nim wielkie perspektywy.”

   Polubienie

  • miziaforum said

   Warunki życia w mysim raju.
   Woda, jedzenie i materiał do budowy gniazd dostępne były zawsze i bez ograniczeń.
   Wyeliminowano zagrożenie ze strony drapieżników.
   Myszom zapewniono opiekę lekarską.
   Jedynym ograniczeniem było ograniczenie przestrzeni – wielkość siedliska została przewidziana dla 3840 myszy.
   Faza A – Faza społecznego dostosowania się (okres dążeń)
   Czas trwania Najważniejsze spostrzeżenia
   Dzień 1 – do siedliska wpuszczono 4 samce i 4 samice
   Dzień 104 – urodził się pierwszy miot
   (1) Był to okres „burz i naporu” zanim te 8 myszy przyzwyczaiło się do siebie i otoczenia.
   (2) Określona została przynależność terytorialna i zbudowane gniazda
   Faza B – Faza najszybszego wzrostu (okres wykorzystania)
   Dzień 105 – szybki wzrost liczebności populacji
   Dzień 314
   (1) Czas podwojenia liczebności populacji wynosi ok. 55 dni
   (1) Wykształca się struktura socjalna – częstotliwość miotów jest proporcjonalna stopnia społecznej dominacji
   (1) Rodzenie koncentruje się w boksach zamieszkałych przez samce dominujące, podczas gdy u pozostałych samców (smace niedominujące – withdrawn males = WM) potomstwo jest nieliczne lub nie ma go wcale.
   (2) Pomimo tego, że Każdy boks miał identyczną budowę i identyczne wrunki bytowania więcej pokarmu konsumowane było w niektórych boksach. W miarę wzrostu populacji coraz większej liczbie myszy nie przeszkadzała podczas jedzenia i picia obecność innych osobników. W niektórych boksach dochodziło do zatłoczenia.
   (1) Pod koniec tego okresu było trzykrotnie więcej niedojrzałych społecznie myszy niż dojrzałych. Co więcej dojrzałymi były głównie te starsze.
   Faza C – Faza stagnacji (okres równowagi)
   Dzień 315 – wolny wzrost liczebności populacji
   Dzień 559
   (1) Czas podwojenia liczebności populacji wynosi ok. 145 dni
   (1) U samców maleją zdolności do obrony gniazd
   (1) Karmiące samice stają się agresywne, przejmując tym samy rolę obrończyń terytorium od samców. Agresja ta kierowana jest również przeciw własnemu potomstwu. Jest ono atakowane, ranione i zmuszane do opuszczania gniazd jeszcze przed odstawieniem od piersi.
   (2) W tym okresie odnotowano zachowania nowego rodzaju. Przemoc stała się powszechna. Samce, którym nie powiodło sie zdobycie samic „wycofały się”. Zaburzenia zachowań społecznych się widoczne – WM (wycofany samiec) atakuje innego pasywnego WM’a, który z kolei atakuje jeszcze innego WM. Niektóre osobniki stają się celem powtarzających się ataków. Można je rozpoznać po pogryzionych z pokrytych bliznami ogonach.
   (3) Społecznie wycofany samiec nr 29 składa propozycję seksualna samcowi nr 16, który niedawno był atakowany. Można zauważyć, że jeden z nich przyjmuje rolę żeńską. Coraz więcej starszych samców zaleca się do młodszych – w ten sposób pojawia się mysi homoseksualizm.
   (1) Obserwuje się spadek zapłodnień i wchłanianie płodów (w niedogodnych warunkach zewnętrznych organizm myszy może uruchomić wewnątrzmaciczne wchłonienie płodów – taka samoistna antykoncepcja organizmu) oraz zanikanie instynktów matczynych. Doprowadziło to do pojawienia się „bezdzietnych” samic.
   (1) W połowie fazy C praktycznie już wszystkie młode były przedwcześnie odrzucane przez matki. Rozpoczynały one samodzielne życie bez wykształcenia odpowiednich reakcji emocjonalnych.
   (1) Biorąc pod uwagę, że w 16 boksach stworzono 256 miejsc do budowy gniazd, należało się spodziewać, że brak terytorium zacznie być czynnikiem ograniczającym gdy liczba mieszkańców przekroczy 3840. Zaobserwowano skłonność wielu zwierząt do nadmiernego tłoczenia się, w gniazdach przebywało więcej osobników niż planowano (przewidziane były one dla 15 sztuk). Gdy populacja osiągnęła swoje maksimum czyli 2200 myszy, 20% gniazd było pustych. Tak więc, samica zawsze, jeśli by tylko chciała, miała możliwość zajęcia wolnego gniazda do urodzenia i wychowania młodych.
   (1) Zaburzenia społeczne polegające na tym, że WM (wycofany samiec) atakuje innego nieagresywnego WM (wycofanego samca), który z kolei atakuje kolejnego.
   Faza D – Faza wymierania (okres wymierania)
   Dzień 560 – stały spadek liczebności populacji
   Dzień 1588 – koniec eksperymentu
   (1) W 560 dniu po zasiedleniu zakończył się wzrost populacji.
   (1) Przypadki zachodzenia w ciążę są coraz rzadsze, a nielicznie rodzone młode nie przeżywają.
   (1) Do ostatniego poczęcie doszło w 920 dniu.
   (1) Meskimi odpowiednikami „bezdzietnych samic” były „samce pięknisie”, nie zalecające się do samic i nie wałczące. Ich repertuar zachowań sprowadził się wyłącznie do jedzenia, picia, spania i czyszczenia futerka.
   (1) Populacja utraciła zdolność do reprodukcji.
   (3) Ostatni tysiąc myszy nigdy ani nie nauczył się, ani nie wykształcił odpowiednich dla reprodukcji zachowań społecznych. Nieznana im była agresja niezbędna do ochrony gniazd i potomstwa. Nie angażowały się w żadne inne działania poza dbaniem o siebie, wygladały zatem całkiem ładnie.
   (2) Myszy wchodzące w dorosłość kompletnie zmieniły zwoje zachowania. Dr Calhoun nazwał je „pięknisiami”. Swój czas poświęcały wyłącznie na dbanie o futro, jedzenie i spanie. Nigdy nie interesowały się innymi osobnikami, nie miały ochoty ani na seks ani na walkę. Wszystkie były pięknymi okazami, o przenikliwych i czujnych oczach osadzonych w zdrowym i zadbanym ciele. Jednak nie potrafiły one poradzić sobie z nietypowymi bodźcami. Choć wyglądały na ciekawę życia w rzeczywistości były bardzo głupie.

   KTO WAS TERAZ OBRONI ??????????

   POLSKA MŁODZIEŻ – BRAK SŁ. WOJSKOWEJ OD ……………………

   Myszy wchodzące w dorosłość kompletnie zmieniły zwoje zachowania. Dr Calhoun nazwał je „pięknisiami”. Swój czas poświęcały wyłącznie na dbanie o futro, jedzenie i spanie. Nigdy nie interesowały się innymi osobnikami, nie miały ochoty ani na seks ani na walkę. Wszystkie były pięknymi okazami, o przenikliwych i czujnych oczach osadzonych w zdrowym i zadbanym ciele. Jednak nie potrafiły one poradzić sobie z nietypowymi bodźcami. Choć wyglądały na ciekawę życia w rzeczywistości były bardzo głupie.

   UWAGA Y.T ZABLOKOWAŁA MOŻLIWOŚC ZAMIESZCZANIA FILMÓW NA TEMAT IMIGRANTÓW MUZUŁMAŃSKICH

   SPRÓBUJ WYSZUKA NA Y.T NOWSZY MATERIAŁ NIŻ 3 MIESIĄCE !!

   Polubienie

   • heniu said

    KTO WAS TERAZ OBRONI ??????????

    POLSKA MŁODZIEŻ – BRAK SŁ. WOJSKOWEJ

    to jest przerazajace mlodzi ludzie chleja wodke i leza po rowach zamiast odbywac sluzbe wojskowa pis powinien przywrocic jakąs forme szkolenia np od 3 do 6 miesiecy minimum przeciez w razie jakiej kolwiek inwazji islamu czy na wypadek wojny jestesmy bezbronni

    Polubienie

   • heniu said

    uwazam ze kazdy mlody chlopak powinien odbyc minimum 3 miesieczna sluzbe wojskowa aby miec jakie kolwiek pojecie o obsludze broni na wypadek wojny teraz jestesmy bezbronni a mlodzi chleja na potege dramat

    Polubienie

   • KnUR1 said

    Odjebało ci. Przecież Ty jesteś Lewacki. Pisałeś, co za problem jak 30 milionów zrzuci się po zetce. To nie jest problem światowy, tylko Was przygłupów.

    Polubienie

    • Dag. said

     Jeżeli Heniu,to Stefan, jak pisał Mizia ,to znam tego człowieka , i nie jest to żaden przygłup,tylko wykształcony ,młody ,zdolny ,żonaty i dzieciaty facet….z bardzo trzeżwym i mądrym spojrzeniem na świat….bardzo łatwo kogoś osądzić,nie znając człowieka.Stefan ,pozdrowienia od Dag & Navajo.

     Polubienie

 2. marek said

  Marian Kowalski o wydarzeniach końca roku 2015, zwłaszcza o Komitecie Obrony Darmozjadów. Jesteśmy świadkami jak SB-eccy i PZPR-owscy emeryci wychodzą na ulicę, ponieważ zajrzał im w oczy realny strach przed oderwaniem od koryta. Nie są jednak nic w stanie na to poradzić, pomimo okazywania im coraz bardziej jawnego poparcia z strony niemieckiej finansjery.https://www.facebook.com/781146112008459/videos/815942038528866/?video_source=pages_finch_thumbnail_video&theater

  Polubienie

 3. marek said

  Polubienie

 4. miziaforum said

  Polubienie

 5. marek said

  http://niewygodne.info.pl/artykul6/02718-Upolityczniony-TK-wydawal-wyroki-korzystne-dla-PO-PSL.htm

  Polubienie

 6. marek said

  Polubienie

 7. KrisT said

  http://strefatajemnic.onet.pl/przepowiednie/przepowiednia-krzysztofa-jackowskiego-dla-polski-na-2016-rok/m44wwm

  Polubienie

 8. Elsa said

  https://marucha.wordpress.com/2015/12/31/lista-nierealnych-zyczen-na-nowy-rok/

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: