Miziaforum's Blog

Bawaria chce chroni swoje granice własną policją Bawarską

Posted by miziaforum w dniu Grudzień 31, 2015


Rząd Bawarii zwrócił się do federalnych władz Niemiec z prośbą o umożliwienie ochrony granic landu przez jego własną policję. Rząd Angeli Merkel nie przychylił się jednak do wniosku wystosowanego przez władze Bawarii.

Minister spraw wewnętrznych Bawarii Joachim Herrmann poinformował w niedzielę, iż rząd federalny odrzucił wniosek jego kraju o umożliwienie kontroli granicy Niemiec z Austrią przez bawarską policję. Polityk Unii Chrześcijańsko-Społecznej (CSU) uważa tą decyzję za niezrozumiałą i nieodpowiedzialną, zwłaszcza kilka tygodni po zamachach terrorystycznych we Francji.

Według Bawarczyków, federalne służby nie są w stanie samodzielnie zapanować nad chaosem na granicy niemiecko-austriackiej. Polityka Merkel jest niezrozumiała także dla członków jej Unii Chrześcijańsko-Demokratycznej. Wiceprzewodnicząca CDU Julia Klöckner uważa, że państwo powinno wiedzieć kto przebywa na jego terytorium.

Na podstawie: thelocal.de.

MATERIAŁ AV WYPOWIEDŹ WYSOKIEGO OFICERA STRAŻY GRANICZNEJ O SYTUACJI NA GRANICY NIEMIECKO AUSTRIACKIEJ 

W NIEMCZECH SYTUACJA JEST BARDZO POWAŻNA OBYWATELE MAJA CAŁKOWICIE DOSYC NAPŁYWU DZICZY …….

W NASTEPNYCH DNIACH ŻĄDANIA ZAPEWNIENIA OCHRONY WŁASNYCH LANDÓW CHCĄ ZŁOŻY WŁADZE CO NAJMNIEJ 4 LANDÓW

TO BARDZO CIEKAWA SYTUACJA GDY ODDOLNIE ZACZYNA SIE MYŚLEC O WŁASNYM BEZPIECZEŃSTWIE WŁASNYMI SIŁAMI NIE OGLĄDAJĄC SIE NA RZĄD FEDERALNY W BERLINIE ……

ZNANE PARTIE PRAWICOWE W NIEMCZECH JUŻ PROWADZĄ SPISY OCHOTNIKÓW DO LANDOWEJ SŁUŻBY POLICYJNEJ …. CO CIEKAWE OCHOTNICY NIE MUSZĄ BY NIEMCAMI WYSTARCZY ŻE SĄ OBYWATELAMI UNII EUROPEJSKIEJ … 🙂

Komentarze 42 to “Bawaria chce chroni swoje granice własną policją Bawarską”

 1. miziaforum said

  CO MOGE DODAC Z OBSERWACJI N.P PRZECHODNIÓW W NIEMCZECH …. NIEMCY ZACZYNAJĄ MIERZY KOLOROWYCH WILCZYM WZROKIEM .. NIE WIEM CZY WIECIE O CZYM MÓWIE …. ALE TO DA SIE NAMACALNIE ODCZUC ŻE SYTUACJA JEST NAPIETA JAK BARANIE JAJA

  Polubienie

 2. ‚OCHOTNICY NIE MUSZĄ BY NIEMCAMI WYSTARCZY ŻE SĄ OBYWATELAMI UNII EUROPEJSKIEJ …”

  i co Mizia też wstąpiłeś do tego gestapo ? bydlaku jeden !!

  Polubienie

  • polskosc said

   Nie będzie to Gestapo tylko policja Lechistanu. Przejmiemy władzę to założę ministerstwo Lechistanu. Słowiańszczyzna odzyska swoje dawne granice aż Po Ren. Nie będziemy biernie patrzeć jak żydówka Merkel z polecenia rasizty Syjonisty Rothschilda wykańcza Europejczyków imigrantami.

   Polubienie

  • KrisT said

   o, odezwał się człowiek gorszego sortu….!!! dołaczysz do ciapatych w dojczlandzie, jak powiedział wasz prezio wyjedz i wez kredyt! bo tu niejesteście nam potrzebni pasozydy jedne zakłamane….

   Polubienie

 3. KnUR1 said

  HNY!!! Udanej imprezy!

  Polubienie

  • miziaforum said

   DUPA TAM A NIE IMPREZY JEŚLI CHODZI O EUROP TO … WSZYSTKIE IMPREZY W WIEKSZYCH MIASTACH

   POD LUFAMI GOTOWYCH DO STRZAŁU SNAJPERÓW WOJSKA I POLICJI – N.P LONDYN 2000 SNAJPERÓW NA DACHACH Z PALCAMI NA ODBEZPIECZONEJ BRONI … BERLIN PARYŻ MADRYT I TP BENELUXSY TO SAMO

   PIERDOLE PICIE SZAMPANA GDY JESTEM NA CELOWNIKU SNAJPERA …

   RESZTA W DOBROWOLNYCH ARESZTACH DOMOWYCH …. UDAJA ŻE SIE NIE BOJĄ A NIE IDĄ NIGDZIE BO PITU SRITU

   TAK ZAGONILI EUROPEJCZYKÓW DO KONTA BRUDASY WALACY W DUPSKO OSŁY

   ========================

   IMPREZY … K…. TO TAK JAK JA N.P ZAPROSIŁBYM SOBIE DO CHATY ZNAJOMYCH POSADZIŁ PRZY STOLE I ZACZYNAMY IMPREZ … ZA CHWILE WCHODZI PATROL ANTYTERRORYSTÓW Z ODBEZPIECZONYMI PUKAWKAMI SIADA W KONCIE CELUJĄC W NAS , NAGRYWAJĄC NA AV WSZYSTKO – A JA MÓWI GOŚCIOM NIE PRZEJMUJCIE SIE …

   CIEKAWE ILU BY WYSZŁO CZUJĄC SI CONAJMNIEJ NIE SWOBODNIE ….

   TAKIE TO IMPREZY NA POWIETRZU … JESZCZE RAZ POWTARZAM PIERDOLE …

   ================================

   A WIECIE GDZIE NIEMA NA IMPREZACH NOWOROCZNYCH POLICJI I WOJSKA ???

   NIE ??

   W DZIELNICACH MUZUŁMAŃSKICH 🙂 – MUWI O MŁODYCH KTÓRZY NIE PRZEJMUJĄ SI RELIGIĄ – MUZUŁMANIE BAWI SI MOGĄ NIE SKRPOWANIE …………..

   EUROPA SFIKSOWAŁA CI CO SĄ TY GOŚMI MAJA WIECEJ WOLNOSCI NIŻ GOSPODARZE ..

   Polubienie

   • KnUR1 said

    Mimo wszystko Wszystkiego Najlepszego. Mam nadzieje, że blog nie umrze i będzie otwierał oczy zwykłym ludziom. Krok po kroku i aby przyniosło to rezultat. Nie tylko MIZIA blog. Tak jak w poprzednim wpisie Witold Gadowski napisał o trzecim warunku przyjmowania uchodźców. Jak PIS nie da dupy i nie damy sobie wcisnąć dziczy. Pozdrawiam ALL.

    Polubienie

   • miziaforum said

    Polubienie

   • miziaforum said

    Władze Brukseli poinformowały w środę wieczorem, że miasto postanowiło odwołać pokaz fajerwerków i inne wydarzenia związane z powitaniem Nowego Roku. Powodem tej decyzji jest zagrożenie zamachami terrorystycznymi.

    W związku ze zbliżającymi się obchodami powitania Nowego Roku, obostrzenia związane z bezpieczeństwem wprowadziła większość europejskich, a nawet światowych stolic i dużych miast. Burmistrz Brukseli Yvan Mayeur poinformował w środę wieczorem, że jego miasto postanowiło odwołać planowany pokaz fajerwerków i sylwestrową zabawę w ścisłym centrum stolicy Belgii.

    Samorządowiec podjął decyzję po spotkaniu z ministrem spraw wewnętrznych Janem Jambonem. Według Mayeura lepiej nie podejmować ryzyka w związku z możliwymi atakami terrorystycznymi, ponieważ służby nie będą w stanie zweryfikować każdej osoby, która pojawi się w centrum Brukseli. W ubiegłym roku na podobnej zabawie zgromadziło się blisko 100 tys. osób.

    Na podstawie: lesoir.be.

    CIEKAWE CO BEDZIE RÓWNO ZA ROK …. W EUROPIE I W POLSCE TEŻ

    Polubienie

 4. marek said

  Polubienie

 5. marek said

  Kanclerz Niemiec Angela Merkel w szoku. Marine Le Pen powiedział jej prosto w twarz: „Ja pani nie uznaję, pani Merkel”. Przywódczyni francuskiego Frontu Narodowego, która jest poważnie brana pod uwagę jako przyszła prezydent Francji, w ostrych słowach wymówiła poddaństwo Angeli Merkel. Stwierdziła, że dzisiejsza Republika Francuska jest wasalem Berlina i wykonuje polecenia Angeli Merkel, ponieważ Europa została podbita gospodarczo przez Niemców pod przykrywką Unii Europejskiej. Czy będziemy niedługo świadkami starcia dwóch najpotężniejszych kobiet na naszym kontynencie?

  Polubienie

 6. marek said

  Polubienie

 7. marek said

  W trakcie wczorajszej debaty o mediach publicznych poruszana były kwestie bulwersującego zachowania dziennikarzy zatrudnionych w TVP, którym bliżej jest do propagandy, niż do rzetelnego informowania społeczeństwa. Jednak PO nie było w stanie nic zawstydzić, nawet fakt, że pod jej rządami telewizja publiczna przemilczała sprawę Wojciecha Sumlińskiego, zarzucającego byłemu prezydentowi Komorowskiemu powiązania z WSI. Nie robiło też na nich wrażenia, że TVP zauważa nowego prezydenta Dudę, tylko gdy może go skrytykować i nie informuje np. o jego międzynarodowych działaniach politycznych, w tym nawiązaniu epokowego układu z Chinami, w ramach którego staniemy się bardzo ważnym elementem Jedwabnego Szlaku.

  Polubienie

 8. polskosc said

  Rok 2015 same sukcesy.
  – Odsunięcie Komora
  – Niestety udana ucieczka Tuska
  – Odsunięcie PO-SLD od Koryta
  – Odsunięcie Trybunału Konstytucyjnego
  – Odsunięcie Stalinowców z najwyższych urzędów państwa.
  Oby przyszły rok był jeszcze lepszy! Wesołej zabawy.

  Polubienie

  • Anna said

   Przyszły rok zaczyna się od fety TK za 750 tys. zł, bagatelka? Ani jedni, ani drudzy, ani trzeci u koryta, płakać nie będą, jeno MY – Polacy.

   Polubienie

   • polskosc said

    W wyborach zagłosowałem na PiS aby odsunąć PO-SLD. Zaraz po ogłoszeniu wyników wyborów (na drugi dzień) napisałem artykuł PiS to samozagłada.
    Obecne moje hasło to „PiS zostaje Jarek odchodzi”. Pis powinniśmy traktować jako rząd tymczasowy. Dobrze że odsuwa starych Stalinowców od koryta. Niestetynie ścigając zdrajcó ich kryje. Odsunięcie w tej chwili PiS-u grozi dorwaniem się dawnych złodziei do koryta.

    Polubienie

   • AQQ said

    Ile z naszej kasy zapłacą samorządy za nieudolne występy cfelebrytów na placach miast?
    Ile kasy poszło z dymem na fajerwerki?
    kto się jakzawsze wzbogacił?

    Polubienie

 9. marek said

  http://niewygodne.info.pl/artykul6/02715-Czy-George-Soros-zacznie-krytykowac-rzad-PiS.htm

  Polubienie

 10. KrisT said

  http://wpolityce.pl/swiat/276725-noworoczne-oredzie-merkel-po-raz-pierwszy-z-napisami-po-arabsku-panstwa-zawsze-korzystaly-na-imigracji-zarowno-gospodarczo-jak-i-spolecznie

  jeśli jej dadzą dalej rządzic to najdalej za 2 lata bedzie w burce….

  Polubienie

  • KrisT said

   i bedzie orędzie po arabsku z niemieckimi napisami…..
   tak na poważnie, te działania mają na celu do wywołania wojny religijnej….
   i IIWS bedzie przy tym małym piwem, hitler,stalin, polpot bedą niewiniątkami przy tym co bedzie się działo w europie, bo albo chrzescijanie powstaną albo muzułmanie ich wyrżna bądz wypędzą!
   a gdzie? pozostanie only rosija!
   lewactwo doprowadziło do degradacji europejczyków i chrzescijanskich wartości, więc albo nasze dzieci pozostaną i bedą płacic podatek muzułmanom albo…. kij i tobołek! albo……. juz teraz wziąść sprawy w swoje ręce i ku niezadowoleniu ,sprzeciwu lewaków wyp….. badz zdelegalizować islam, zamknąc meczety….

   Polubienie

 11. marek said

  Polubienie

 12. marek said

  Polubienie

 13. julius said

  Ja osobiście jestem zwolennikiem współpracy narodów słowiańskich. Wiadomą rzeczą jest, że musi być naród przewodzący wspólnocie i czy chcemy tego czy nie słowiańszczyzna musi zjednoczyć się pod szyldem jednego narodu najsilniejszego aby nie mówić tylko o przetrwaniu ale o zdominowaniu dzisiejszego świata. Jeśli Polacy tak łatwo wyrzekają się swojej ojczyzny w imię idei Unii Europejskiej gdzie dominującą warstwą są tzw koczownicy azjatyccy a nasz naród został sprowadzony do roli tak na prawdę niewolnika to praca nad przywróceniem godności wolnego Słowianina będzie żmudna. Jeśli chodzi o prezydenta Rosji Putina to mam mieszane uczucia co do tej osoby. W armii Federacji służy około 20000 oficerów, podoficerów i szeregowych żołnierzy pochodzenia żydowskiego. Został nawet utworzony rabinat polowy gdzie żydowskim kapelanem polowym został mianowany do stopnia generała jeden z rabinów.

  Polubienie

 14. marek said

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: