Miziaforum's Blog

imigranci w Polsce WÓJT , BURMISTRZ itp . NIEMA NIC DO GADANIA W SPRAWIE LOKALIZACJI OBOZÓW !! mały myk prawny … i działa !!

Posted by miziaforum w dniu Grudzień 30, 2015


PIERWSI IMIGRANCI JUŻ W STYCZNIU 2016 ROKU !!! W POLSCE

LISTA ADRESÓW OŚRODKÓW.

Gdybyśmy uzależniali otwarcie ośrodka od zgody samorządu, nie otwarlibyśmy żadnego. – mówi z rozbrajającą szczerością Ewa Piechota rzecznik Urząd do Spraw Cudzoziemców w rozmowie z „Rzeczpospolitą”.

Przetarg Urzędu do spraw Cudzoziemców wart jest 134 tys. euro na prowadzenie 1 ośrodka dla islamskich imigrantów w Polsce .

Oto lista tych firm dla których żaden grosz nie śmierdzi i przystąpili do przetargu: i dostali kontrakty rządowe na prowadzenie ośrodków

niżej wymienione miejscowości były do tego roku miejscowościami wypoczynkowymi …. były bo od stycznia 2016 … chyba jakiś desperat zabierze tam rodzin na wypoczynek gdzie atrakcją bedą takie jak w tych filmach akcje…

 

1. Jamrozowa Polana Hotel & Browar Sp. z o.o., ul. Płocka 53, 09-140 Raciąż – oferujący obiekt przy ul. Olimpijskiej 1, 57-340 Duszniki-Zdrój;

2. Granit Plus, ul. Batalionów Chłopskich 29, 33-300 Nowy Sącz – oferujący obiekt Ośrodek Wypoczynkowo-Rehabilitacyjny „Beskid” Złockie 110, 33-370 Muszyna;

3. BiaVita Polska Sp. z o.o., ul. Marii Skłodowskiej-Curie 14, 15-097 Białystok – oferujący obiekt Zajazd „Budowlani”, ul. I Armii Wojska Polskiego 7, 15-102 Białystok;

4. Zbigniew Nakonieczny Przedsiębiorstwo Usług Socjalnych, ul. Szwoleżerów 2/6, 20-555 Lublin – oferujący obiekt Bezwola 105/107, 21-310 Wohyń;

5. PHU Janmar, Ciechanki 174, 21-013 Puchaczów – oferujący obiekt Kolonia Horbów 26 A, 21-512 Zalesie;

6. Nacon Marcin Nakonieczny, ul. Poligonowa 10/24, 20-817 Lublin – oferujący obiekt przy ul. Księżnej Anny 24, 03-866 Warszawa;

7. PZ Capital Sp. z o.o., ul. Złota 59, 00-120 Warszawa – oferujący obiekt przy ul. Parkowej 11, 19-400 Olecko;

8. „Beskid” Spółka z o.o., ul. Zagrody 24 „A”, 33-350 Piwniczna – oferujący obiekt przy ul. Zagrody 24 A, 33-350 Piwniczna-Zdrój;

9. „Margo” Małgorzata Durka-Niedzielska, 95-073 Grotniki Ustronie, ul. Ustronie 29 lok. 8 – oferujący obiekt Ustronie, ul. Ustronie 29, 95-073 Grotniki.

Można podsumować krótko- debilizm.
Urząd ds. Cudzoziemców postanowił rozwiązać problem z imigrantami w możliwie najwygodniejszy sposób dla siebie- perspektywa zarobku dla zainteresowanych. Wystarczy ogłosić przetarg a chętni sami się znajdą.
Jeszcze zrozumiem lokalizację w Warszawie ale reszta?
Mowa o mniejszych miejscowościach, gdzie ludzie żyją głównie z turystyki (zwłaszcza kiedy są tam uzdrowiska). I co tam niby będą robić imigranci??? Czy idioci przystępujący do przetargów nie widzą jak w Szwecji, Finlandii czy w Niemczech imigranci narzekają na małe miasta? Ba, oni uciekają z takich okolic (wymyślając coraz idiotyczniejsze wymówki, że zimno, że sam las dookoła, że boją się dzikich zwierząt, etc.)
Ciekawi mnie też jak zamierzają rozwiązać kwestię wyżywienia? Jeśli przyjadą muzułmanie (a raczej 90% to będą muzułmanie), to kto zadba o ich wymogi kulinarne związane z religia i kulturą?? Koszty wzrosną bo mięso halal musi być. Nasze typowe potrawy także odpadają, więc ktoś musi ustalić menu dogodne dla muzułmanów, unikać wszystkiego co ma związek z wieprzowiną i zapomnieć o jakiś kluskach, plackach czy bigosach. Kwestia żywności to najbardziej delikatna sprawa a muzułmanie są bardzo wyczuleni.
Kolejny problem- czy gminy pomogą w przygotowaniu obiektów do modlitw? Bo tego także mogą się domagać. Może w parafiach księża udostępnią salki aby stworzyć miejsce do modlitw dla muzułmanów??
Lokalne ośrodki medyczne także zostaną przygotowane? Są różnice kulturowe i lekarze powinni mieć to na uwadze (to też delikatna sprawa, która kończy się konfliktami kiedy trafi się nawiedzony muzułmanin.)
Co z tłumaczem? To gmina ma zapewnić i utrzymywać? Bo w każdym takim obiekcie powinna być osoba, która zna nie tylko angielski ale arabski plus kilkadziesiąt dialektów afrykańskich. Brak swobodnej komunikacji rodzi frustrację.
Czy obiekty w których mają być uchodźcy nie powinny być ogrodzone i w jakiś sposób kontrolowane (także monitoring?).
Może niektóre z gmin czeka scenariusz podobny do tego co obserwujemy np. w Szwecji lub w Niemczech?
Młodzi znudzenia chłopcy włóczący się po ulicach, kradzieże i molestowania dziewczynek (no bo szok kulturowy jak to sobie wytłumaczą niektórzy).

Może to tylko dość mroczne wizje, ale nie potrzeba tysiąca osób aby zepsuć klimat spokojnego uzdrowiska. Wystarczy grupa sfrustrowanych i agresywnych młodych mężczyzn.
Rozumiem, że znaleźli się chętni na zarobek (no jak państwo płaci) ale nie rozumiem urzędników z Urzędu ds. Cudzoziemców. Widzą dobrze z jakimi problemami borykają się na Zachodzie. I dokładnie te same problemy zafundują Polakom swoimi idiotycznymi decyzjami.
A potem będzie płacz i wyzywanie od rasistów jeśli dojdzie do poważnych konfliktów imigrantów z miejscowymi. A nic nie wskazuje na to, aby mogło być inaczej, bo wszędzie jest dokładnie ten sam problem z imigrantami.

Komentarzy 59 to “imigranci w Polsce WÓJT , BURMISTRZ itp . NIEMA NIC DO GADANIA W SPRAWIE LOKALIZACJI OBOZÓW !! mały myk prawny … i działa !!”

 1. miziaforum said

  jak widzicie PROTESTY POD URZEEDAMI CH… DADZĄ … NAWET BURMISTRZ WÓJT PREZYDENT MIASTA MOGĄ Z NAMI PROTESTOWAC 🙂

  Polubienie

  • miziaforum said

   SKARGI NIC NIE DAJA ODPOWIEDŹ — TO PRYWATNA POSESJA …… I ………

   Polubienie

  • Trak said

   Mizia, wyżywienie to buda z pitą i kebabami wyświęcona przez proboszcza i hamburgery dla otrzaskanych. Jaki problem?

   Już miałem takich gości i wytłumaczyłem, że Allach jest tam skąd przyszli.
   Tam im Allach osiedlił.
   Tutaj Allach ich nie posyłał, bo tutaj jest inaczej. Od tysięcy lat zawsze tu było inaczej. Tu Allacha nie było i nie będzie.

   Polubienie

  • polskosc said

   Kaczyński jest fanatykiem i bez twardych działań z naszej strony może tych imigrantów wpuścić. Proponuję hasło „Za 1 wpuszczonego imigranta 2 PiS-owcy odchodzą”. Nie walczmy z imigrantami wprost tylko z tymi którzy ich tu zapraszają i wpuszczają.
   Są też odpowiednie petycje na protestuj.pl

   Polubienie

   • czlowiekktos said

    NIE MARTWCIE SIE IMIGRANTAMI BO ONI W NASZYM KRAJU PO PIERWSZE NIE CHCA ZYC TYLKO CHCA DO NIEMIEC A PO DRUGIE NASZE SPOLECZENSTWO A PRZYNAJMNIEJ KIBICOWSKIE NIE POZWOLI ABY SIE PANOSZYLI PO POLSCE…. JEDYNE CO JEST W TYM NEGATYWNE TO ZE ZACHODNIE PSY WRAZ Z KODO-MOHERO LEMINGAMI BEDA PSIOCZYC ZE NIE JESTESMY TOLERANCYJNYM NARODEM I ZNOW BEDZIE NAGONKA NA KIBICOW A TA MLODZIEZ STANOWI PODSTAWY OBRONNE NASZEGO KRAJU…..

    Polubienie

    • polskosc said

     Jeżeli nie potrafimy sobie poradzić z KOD-em czy Antifą to też nie poradzimy sobie z imigrantami. Gdzie wszedł islam tam miejscowa ludnośc wyginęła. Tak wymordowali całą Afrykę północną, częściowo Iran, częściowo Bałkany.
     Trzeba całej stanowczości. Albo wygramy teraz albo zginiemy.

     Polubienie

    • miziaforum said

     właśnie w tym problem że niechcą JAKBY KTOŚ W POLSCE SIE ZAINTERESOWAŁ TO WIEDZIAŁ BY TO – KIM MAJA BY CI UMIESZCZANI W POLSCE … DROGI KOLEGO W DACHAŁ – POD MONACHIUM JEST SPECJALNE CENTRUM SELEKCYJNE IMIGRANTÓW Z INNYCH OBOZÓW PRZEJŚCIOWYCH WYSYŁA SI TAM ODSORTOWANYCH NIE POTRZEBNYCH NIEMCOM – W KATEGORIACH BRAK WYKSZTAŁCENIA I BRAK MOŻLIWOSCI USTALENIA NARODOWOŚCI – OTÓŻ POLSKA MA PRZYJA WŁAŚNIE TYCH – ANALFABETÓW I OSOBY NIE ZIDENTYFIKOWANE … I BDĄ ONE BARDZO WKÓRWIONE JAK ICH ZWIOZĄ DO POLSKI I ZAKAŻĄ POWROTU NA ZACHÓD ……

     CZYLI POZBAWIA ICH WOLNOSCI I OSADZĄ PRZYMUSOWO W POLSCE …

     JAK MYŚLISZ CZY BDĄ ZADOWOLENI ???

     Polubienie

     • polskosc said

      Dobrze by było ustalić czy to Polak który tak sobie myśli że ich wyrzucimy czy też to jest antypolak który próbuje uśpić naszą uwagę i pozwolić tamtym wejść.
      Proponuję na każdy tego typu wpis żę jakoś to będzie odpowiadać z całą stanowczością. Z żydami było podobnie, na początku wpuściliśmy kilku. Teraz Polacy myszą stawać przed żydowskimi sądami. Za byle protest odnośnie imigrantów będą nas wsadzać za kratki.

      Polubienie

      • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

       Moze za kratki nie,ale na jakies kary grzywny zasadzone przez trybunaly za obraze imigrantow.Macie to jak w banku.Spoleczenstwa wzorcowych demokracji maja to na co dzien.Mozna mieszkancowi zachodniemu :podpalic samochod,mozna mu zniszczyc sklep,obrabowac bizuterie,zastrzelic z zimna krwia meza ,zone,dziecko podczas koncertu,mozna wysadzic w powietrze wagon pociagu ktorym jedzie do pracy,mozna w bialy dzien zasztyletowac porzadnego czlowieka bo nie przejechal bandziora na przejsciu dla pieszych,mozna wziac zakladnikow w sklepie z ludzmi robiacymi zakupy,mozna mu zasztyletowac porzadnego nauczyciela w szkole..Ale nie mozna temu czlowiekowi krytykowac tych zjawisk,bo okrzykna go rasista,homofobem,ksenofobem,islamofobem..Nie wolno mu zamanifestowac swojego niezadowolenia ,by nie byl okrzykniety w powyzszy sposob…nie mowiac o odwecie w takim stylu jak bandziory pod ochrona.A bedzie jeszcze gorzej,bo bandziory widzac,ze wlasne wladze czlowieka zachodu maja gdzies ,czujac sie bezkarni beda sobie na wiecej pozwalac,smiejac sie do rozpuku.Juz sie smieja,ze wszystko im wolno i sa bezkarni.

       Polubienie

      • czlowieknikt said

       NIE POROWNUJ POTEZNEGO NARODU ZYDOWSKIEGO ZA KTORYM MUREM STOJA BANKOWCY DO GRUPY NIEUDOLNYCH PSEUDO BANDYTOW KTORZY SOBIE POCZYNAJA NA ZACHODZIE BO SPOLECZENSTWO JEST OGLUPIONE DO RESZTY W POLSCE NIE MA SZANS ABY SIE DZIALY TAKIE DANTEJSKIE SCENY BO NAWET WIEKSZOSC KRAWEZNIKOW BEDZIE PRZYMYKAC OKO OCZYWISCIE KIEDY BEDA MOGLI CZYLI KIEDY BANDA LISA NIE BEDZIE PATRZEC ZE SZKLANYM OKIEM

       Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        Spoleczenstwo nie jest oglupione na zachodzie.Mylisz sie.W Polsce nie ma szans?.Pozyjemy.Zobaczymy.Przyjrzyj sie na nagonke szczegolnie na Polakow.Zaden narod nie jest tak zniewazany jak wlasnie Polacy.Jak myslisz?.Czemu?.Chyba jakis cel temu sluzy.Co zas sie tyczy kraweznikow.One wszedzie tak wytresowane( nie spoleczenstwo w calosci) i predzej krzywde zrobia autochtonowi,gdy dostana prikaz z samej gory.Beda sie dzialy wczesniej niz Ci sie wydaje i o to zadbaja przyjaciele bankierow, bo nie bez powodu media na zachod od odry krzycza o zamachu na polskie media.Chyba,ze…Przyjdzie sygnal z zachodu,ze czas na nacjonalizm…to co innego.Ale jak ten nacjonalizm sie wykorzysta..znaczy wykorzystany bedzie,to kwestia przyszlosci i oby nie bylo powtorki z lat 30-tych minionego wieku…duzo wskazuje na ten kierunek…za duzo..

        Polubienie

       • czlowieknikt said

        CELEM TEJ CALEJ NAGONKI JEST WYWOLANIE PANIKI POSROD SPOLECZENSTWA CO JAK WIDZE UDAJE SIE W 100% STRASZA ZE WYLACZA MEDIA STRASZA INTERWENCJA STRASZA JAKIMIS STRAJKAMI SADOWNICTWA…… JAK WIDZISZ PRZEWIJA SIE SLOWO „STRASZYC” STRASZYC NIE ZNACZY ROBIC OD STRASZENIA DO WYKONANIA JEST DALEKA DROGA PARU PRZYGLUPOW WYSZLO NA ULICE MEDIA POKAZALY SWOJA WERSJE WYDARZEN POTROILI LICZBE MANIFESTUJACYCH ITD. ZA BARDZO KIERUJESZ SIE EMOCJAMI….. W POLITYCE NIE MA MIEJSCA NA EMOCJE NALEZY JE SCHOWAC DO KIESZENI I TRZEZWO I RACJONALNIE MYSLEC DO PRZODU ROZWAZAC KAZDY MOZLIWY SCENARIUSZ ALE BEZ EMOCJI….NA KONIEC DODAM ZE SIECZKA INFORMACYJNA ZAWSZE ALE TO ZAWSZE MA NA CELU ODWIEDZENIE LEMINGOW OD RZECZY ISTOTNYCH …..

        Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        Ocenianie faktow i przewidywanie na ich podstawie nie ma nic wspolnego z panika.Przeciwnie.Jest potwierdzeniem trzezwiej oceny rzeczywistosci.Nie przejmowanie sie faktami i nie poddawanie ich analizie lacznie ze stawianie hipotez na przyszlosc, zwane przewidywaniem jest wielka nieostroznoscia,zeby nie powiedziec glupota.Oczywiscie,ze sposrod medialnej sieczki nalezy wyciagac fakty,ograniczajac emocje.W zadnym razie nie nalezy trywializowac faktow.Bo ze straszenia rodzily sie tez zle rzeczy.Ostroznosci nigdy dosyc.

        Polubienie

       • czlowieknikt said

        ZGADZAM SIE Z TWOIM KOMENTARZEM…. JENDAKZE NIE ZMIENIAM OPINII CO DO ZAGROZENIA W POLSCE ZWIAZANEGO Z „WYNAJETYMI” IMIGRANTAMI CZYLI NIE MA TAKOWEGO NIE Z NASZA ZADZIORNOSCIA…. SPOLECZENSTWO NA ZACHODZIE MA ZUPELNIE INNA MENTALNOSC NIZ MY POLACY ORAZ KRAJE POST KOMUNISTYCZNE DLA TEGO FRANCJA WYGLADA JAK WYGLADA….. POWTORZE JAK MANTRE CALY TEN CHAOS MA NA CELU ZAJECIE LUDZI CZYMS….. I NAWET DOBRZE ZE TAK TO JEST NAGLOSNIONE BO SPOLECZENSTWO (NAWET DZISIEJSI KODOWCY) PREDZEJ CZY PUZNIEJ ZROZUMIE O CO KAMAN…..

        Polubienie

       • polskosc said

        Jeżeli jednak czujesz się Polakiem i uważasz że kibice wystarczą by wyrzucić imigrantów to się mylisz. Przejdź się ulicami dużych miast Wa-wa, Poznań, Kraków, Wrocław, Gdańsk a zobaczysz mnóstwo obcokrajowców. Społeczeństwo jakoś do tego przywyka, nie ma zbyt wielu chętnych by ich deportować. Polacy patrioci przerwali wykład Stalinowskiego zbrodniarza Baumana i stanęli przed żydowskim sądem i poszli za kratki. Podobnie surowo skazano Brunona Kwietnia poszkodowanego w prowokacji ABW.
        Trzeba budzić społeczeństwo by wszyscy razem stanęli Falangą i wyrzucili tych imigrantów razem z tymi którzy ich tu zapraszają.

        Polubienie

       • czlowieknikt said

        JAK NAJBARDZIEJ ZGADZAM SIE ZE NALEZY EDUKOWAC (BUDZIC) SPOLECZENSTWO BO TO JEDYNA DROGA ABY SIE ZJEDNOCZYC W KUPIE SILA JAK TO MOWIA… PAMIETASZ AFERKE NAGLOSNIONA PRZEZ MEDIA Z GDYNI GDZIE MEKSYKANCY ZOSTALI POUCZENI W PIEKNYM STYLU JAK SIE NIE ZACHOWYWYAC TO O TYM MOWIE…. NIGDZIE NIE POWIEDZIALEM ZE KIBICE SA STANIE ICH PRZESIEDLIC NIE ZORGANIZUJA IM TRANSPORTU ALE POMOGA IM ZROZUMIEC ZE POLSKA TO NIE KRAJ DLA NICH I PRZYJEZDNI SAMI BEDA PROSIC O PRZENIESIENIE… NA SZCZESCIE TA MLODZIEZ POTRAFI SIE POROZUMIEC PONAD PODZIALAMI I BEDA SOBIE NAWZAJEM POMAGAC CZESC Z NICH JUZ PEWNIE ZACIERA RECE Z MYSLA O „WYNAJETYCH” IMIGRANTACH TAK WIEC POZYJEMY ZOBACZYMY OBYSMY NIE MUSIELI SIE PRZEKONYWAC KTO MA RACJE………..

        Polubienie

       • miziaforum said

        nastpny …. który szuka kogoś kto za niego zrobi coś dla niego 🙂

        KOMINIARZE TEŻ ZWARTA I ZGRANA FERAJNA WIEC MOZE ONI ZROBIA POZADEK 🙂

        TAKKKK BYLE NIE JA …..

        Polubienie

    • miziaforum said

     MI NIE MUSISZ WIERZYC SŁUCHAJ OFICERA STRAŻY GRANICZNEJ W AUSTRII ..

     Polubienie

    • miziaforum said

     Polubienie

     • miziaforum said

      I ONI WSZYSCY ZNACZY TE PRZYGŁUPY WYLADUJĄ W POLSCE …. IMIGRANCI KURWA MAC ODRZUTY Z IMPORTU CHYBA

      Polubienie

     • miziaforum said

      Polubienie

      • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

       Tu pan Stasiu ma racje z tymi imigrantami po socjal..Ale.Po kigo grzyba przeprowadzac jakies eksperymenty.Zakonczyc te glupie wojny i niech sobie ci ludzie zyja u siebie,pracuja albo nie,walcza z jakimis panstwami islamskimi wlasnymi rekoma,bo najlatwiej cudzymi i bedziemy miec swiety spokoj.Panie szczuki i szczukopodobne jak maja ochote kogos nawracac ,to niech sobie jada do tamtych krajow z misja i tychze tamtejszych autochtonow ucza feminizmu i czego tylko chca i niech sie od nas wreszcieeee odczepia..Sprzedawajmy im zywnosc odpowiednio drogo,bron i niech sie bija o swoje miedzy soba.Kupujmy u nich,co nam potrzeba i nie wtracajmy sie do ich stylu zycia,a jak do nas przyjada w gosci ,to niech sie stosuja do naszych zasad, a jak nie ” to fora ze dwora ” i po sprawie.Ot..marzenia..jeszcze nie scietej glowy..na szczescie..

       Polubienie

    • miziaforum said

     POLECAM PRZECZYTA WSTEPNIACZEK TEGO FILMU 1 MINUTA I SKOŃCZYSZ SIE ZASTANAWIAC

     TO JEST PRAWDA ONI TEGO NIE KRYJĄ – EUROPA WITA SWOICH KATÓW Z UŚMIECHEM IDIOTY??? NIE WAŻNE GRUNT ZE …

     Polubienie

   • AQQ said

    http://ndie.pl/szwecja-uchodzca-z-erytrei-poderznal-gardlo-7-letniej-dziewczynce/

    http://wolnemedia.net/polityka/uchodzcy-w-wielkiej-brytanii-utraca-swiadczenia-na-3-lata/
    można? – można.

    Polubienie

    • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

     No i co z tego,ze utraca swiadczenia?.Wsrod nich jest dzicz.Beda rabowac ,palic,handlowac bronia,narkotykami i terroryzowac porzadnych ludzi.Chyba o to chodzi w tym calym interesie z armia wscieklych fanatykow,ktorzy demokracje maja tam,gdzie slonce nie dochodzi.Tym bardziej beda ja mieli w glebokim posanowaniu,gdy przekonaja sie,ze takie cos co sie im wciska to zwyczajna bujda.Jak zareaguja?.Ano beda sie rozprawiac ze wszystkim i ze wszystkimi,co to haselko reprezentuje.Idiotami nie sa.A podburzeni przez jeszcze wiekszych fanatykow, stana sie ich doskonalym narzedziem do rozprawy z bialymi europejczykami.Tak to sie skonczy.Zreszta.Juz takim narzedziem czesc z nich jest, co widac.Tylko decydenci udaja slepych i gluchych.Nic dziwnego.Sa bezpieczni z obstwa i w pancernych limuzynach.A niech by ktoremu cos sie przytrafilo..

     Polubienie

     • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

      ..obstawa..

      Polubienie

      • czlowieknikt said

       OSOBISCIE NIE WIERZE ZE POLSCY NACJONALISCI POZWOLA IM SIE ROZWINAC….. MOWISZ ZE BEDA HANDLOWAC CZYM POPADNIE ???? I KOMU TO BEDA SPRZEDAWAC MUSIELIBY BYC ZNACZNIE LICZNIEJSZA MNIEJSZOSCIA ABY KTOS OD NICH TE RZECZY KUPOWAL BO NIE WIERZE ZE POLACY BEDA ROBIC Z NIMI INTERESY….. MYSLE ZE MARTWICIE SIE NA ZAPAS…… ORBAN POWIEDZIAL ZE POLSKA STOI PRZED „HISTORYCZNA SZANSA” I TO JEST TEMAT KTORY POWINIEN WAS INTERESOWAC ALE WY WOLICIE SIE DAWAC OGLUPIAC TEMATAMI ZASTEPCZYMI NIBY WIECIE ZE GDZIES DZWONI ALE NIE WIECIE O CO KAMAN WOJNA TO POKOJ WOLNOSC TO NIEWOLA IGNORANCJA TO SILA……. WOJNA EKONOMICZNA……

       Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        A nie handluja juz inni przybysze?.Handluja i robia konkurencje Polakom.Sprzedaja taniutko i byle co.Coraz biedniejsi Polacy kupuja,bo nie maja innego wyjscia.Ty myslisz moze innymi kategoriami i nie dopuszczasz mysli,ze mozna z kims niepozadanym handlowac.A rzeczywistosc wyglada inaczej.W interesach chodzi o interes i znajda sie tacy,ktorzy beda handlowac dla zysku,bo czasy ciezkie.A im ciezsze czasy,tym ludzie bardziej mysla z perspektywy interesow.Niestety Polacy nie mysla za duzo kategoriami dobrego interesu i uczciwego,bo szukaja dziury w calym i trudno z nimi pojsc na zdrowy kompromis.Efekt.Duzo traca.Wiem cus na ten temat i to sporo.Jak ktos lubi, zeby mu kolo nosa przechodzily duze pieniadze i to na uciwych i przejrzystych warunkach, no to trudno..Madr Polak po szkodzie i za chiny nie przekonasz takiego twardoglowego ,ze lepiej byc madrym przed szkoda.A kto w Polsce pobudowal markety?.Przeciez obcy.Z tymi obcymi Polacy handluja,bo zaopatruja wlascicieli obcych marketow i roznych wytworni i przetworni.

        Polubienie

 2. miziaforum said

  FACET MIESZKA W SASIEDZTWIE OŚRODKA POSŁUCHAJCIE SOBIE – PRZECZYTAJCIE

  Polubienie

  • marek said

   dla mnie to jest jasne po co sprowadzaja to bydlo, zeby doszlo do takiego konfliktu (a moze 3 WS) miedzy nimi a rdzennymi mieszkancami, zeby w koncu musiano prosic o swiatowy rzad, ktory rzekomo to ukroci, ale wiadomo, ze nie ukroci tylko wszystkich zaczipuje a bydlo sobie dalej zostawi, zeby robilo za nich „lalsche flag” dla wprowadzania kolejnych ograniczen…

   Polubienie

 3. marek said

  Polubienie

 4. marek said

  Polubienie

 5. marek said

  Polubienie

 6. marek said

  Polubienie

  • mironik said

   i tak sie wszystko gdzie indziej odbywa, to sobie mogą polityki pocelebrytować, czcić to czy tamto, ewentualnie dać z 500zł
   http://racjapolskiejlewicy.pl/kreacja-pieniadza-przez-kredyt-kradziez-doskonala/8636

   W świetle naszego prawa jest nielegalna. Ta kradzież tak doskonała, że uznajemy ją za legalną. Różne krążą teorie: że kreowany przez banki pieniądz kredytowy “to nie pieniądz, tylko zapis księgowy”, że „znika po spłaceniu kredytu”, wreszcie że „to pieniądz i pozostaje w obiegu” ale „ze zdublowanym prawem własności”. Żadna nie jest prawdziwa. Jednym się wydaje, że bank pożycza na kredyt swoje pieniądze, […]

   Wydaje nam się, że „bierzemy kredyt dzisiaj i wydajemy go dzisiaj.” A tak naprawdę wydajemy dzisiaj to, co dopiero wypracujemy w przyszłości. Coś czego dzisiaj jeszcze nie ma, ale bank tworzy falsyfikat tego czegoś – pożyczając nam na procent NASZE WŁASNE pieniądze z przyszłości.

   Złodziejski Majstersztyk – okradają nas dzisiaj z tego co będziemy mieli dopiero w przyszłości. Czego jeszcze dzisiaj nie posiadamy – i dlatego nie widzimy, że jesteśmy OKRADANI !!!
   (ponieważ siła nabywcza naszych pieniędzy na skutek zwiększenia podaży pieniądza maleje bardzo powoli, w sposób ciągły – ten proces trwa miesiącami i latami i z dnia na dzień jest niezauważalny)

   Polubienie

  • szuwaxpl said

   Posłuchajcie Tego człowieka, a nie oszusta Petru z dzisiejszego dnia w Sejmie.

   Polubienie

   • KnUR1 said

    a dlaczego jak on gada, to sala prawie pusta ?

    Polubienie

    • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

     Dobrze Gosciu gada..Niech na siebie uwaza,bo prawdy nieobecni nie lubia i moze dlatego ich nie bylo na sali.Jak tak sobie mozna nie byc w robocie?.To chyba jedyna taka fucha,ze do roboty sie nie przychodzi nawet posluchac madrej wypowiedzi.

     Polubienie

   • polskosc said

    Przynajmniej jeden porusza sprawę budżetu i zadłużenia. Szewczak przedstawia poprzednie rządy jako mentalność pijaka wyprzedającego i zadłużającego się beztrosko. Działalność Rostowskiego to było świadome sabotowanie i wyniszczanie Polski dla innych co byłbym w stanie udowodnić przed ekonomistami.
    Tusk-PO wraz z Wałęsą, Balcerowiczem, Kiszczakiem, Kwaśniewskim, Milerem-SLD to prawdziwi zdrajcy Polski. To ludzie którzy zdecydowali się wyniszczyć Polaków w imię interesów światowych bankierów. Dla tych władz po 89r sąd za zdradę.

    Polubienie

    • czlowieknikt said

     MOWISZ O TYM JAK BY TO BYLO JAKIES ODKRYCIE….. KIEDY ZAMIAST GLUPIEGO DOCHODZENIA RZECZY OCZYWISTYCH KTOS ZACZNIE MOWIC O TYM CO ZROBIC ZEBY COS ZMIENIC NIEKTORZY UDAJA TUTAJ JAKICHS LUDZI Z KONTAKTAMI TU I UWDZIE ALE NIE POTRAFIA Z NICH ZROBIC UZYTKU (A MOZE PO PROSTU NIE CHCA;))….. 99% REDAKTORKOW KTORZY SA AUTORYTETAMI DLA „ANTYSYSTEMOWCOW” PRZEBARWNIE RELACJONUJA WYDARZENIA ORAZ BAWIA SIE WE WROZBITOW ALE ZADEN Z NICH NIE PORUSZA SPRAW NAPRAWDE ISTOTNYCH JAK TO POWIEDZIAL STAN TYMINSKI BRAK LUDZIOM JAJ W POLSCE I DLATEGO JEST JAK JEST I DLATEGO MIESZKANCY POLSKI SA CIEMIEZENI NIEWOLNICZA PRACA NA SMIECIOWYCH UMOWACH….. KWOTA WOLNA OD PODATKU (MOWA O PODATKU DOCHODOWYM) JEST PONAD 10-CIO KROTNIE NIZSZA NIZ W KRAJACH ZACHODNICH….. PROWADZENIE DZIALALNOSCI GOSPODARCZEJ W POLSCE TO KOSZMAR…. TO JAK GOSPODARKA MA FUNKCJONOWAC KIEDY 50% OBROTOW IDZIE NA LEWO BEZ FAKTUR KUMACI MAJA DOBRZE I CHYBA TAK JUZ MA BYC….. POZDRAWIAM

     Polubienie

    • polskosc said

     Cd. Uzupełnienie.
     Pana Szewczaka warto by wziąć na publiczną rozmowę. Pokazać że Rostowski to zdrajca. Niech nam Szewczak powie czemu nie powie wprost w sejmie o zdradzie. Czy Jarek im na to nie pozwala czy cała PiS partia to niedorozwinięci? Tusk-PO to była zdrada Polski i kto próbuje to ukryć ten kryje zdrajców więc jest zdrajca.

     Polubienie

 7. szuwaxpl said

  Z pejsami czy bez – ludzie ‚kościoła’ mieszają w głowach wiernym!
  http://wolnemedia.net/wierzenia/kardynal-nycz-chce-pomagac-imigrantom/

  Polubienie

  • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

   W czym problem?.Niech dadza imigrantom skoro tacy milosierni swoje palace i plebanie.Jako kawalerowie maja duze mozliwosci udostepnienia pobudowanych willi biednym chrzescijanom w ramach pomocy chrzescijanskiej i milosierdzia.Polakow nie stac jest na coraz drozsze mieszkania.Ci,ktorych bylo stac na skutek glupich rzadow komornicy wyrzucaja na bruk.I pasterze milosierni nie proponuja swoich pokojow na plebaniach dla bezdomnych Polakow.Obrzydlistwo..Niechze dadza przyklad …bo gadac to oni potrafia i nic wiecej..

   Polubienie

 8. marek said

  Polubienie

 9. marek said

  Polubienie

 10. marek said

  Polubienie

 11. marek said

  Wreszcie zostanie ruszona stajnia Augiasza, czyli TVP. W parlamencie dzisiaj trwa debata na temat mediów publicznych. Wystąpienie Roberta Winnickiego z ruchu Kukiz‘15 podczas dyskusji w Sejmie poświęconej ustawie medialnej. Winnicki o TVP:Te media, które puszczają haniebny serial niemieckiej telewizji „Nasze matki, nasi ojcowie”, które dopuszczają do antypolskiej propagandy, to nie są media publiczne, to są media antypolskie obecnie i takimi je uczyniła Platforma Obywatelska.

  Polubienie

 12. marek said

  System edukacji to nic innego jak tresura przeprowadzana na ludziach. Szkoła pod pozorem przekazywania nam wiedzy, tak naprawdę uczy nas uległości wobec autorytetów i tego, by przyjmować od nich informacje nie sprawdzając ich. Wyrabia w nas odruchy, z których nie zdajemy sobie sprawy, dzięki czemu podporządkowujemy się w życiu dorosłym dominacji przedstawicieli państwa, policjantowi, urzędnikowi itd. Po przejściu przez system oświaty tracimy całą swoją spontaniczność i intuicję, stajemy się niewolnikami, choć często nie zdajemy sobie z tego sprawy.

  Polubienie

 13. marek said

  Polubienie

 14. heniu said

  z tymi wszystkimi uchodcami chodzi o likwidacje polakow tak mowila pewna zydowka kilka lat temu was polakow nie bedzie bo wyslemy do was islamistow a oni zrobia z wami porzadek czyli depopulacje i oto w zasadzie tu chodzi zreszta w syrii ten sam zyd soros co sponsoruje petru wydawal ksiazki informacyjne o polsce w jezyku arabskim dla islamistow

  Polubienie

 15. szuwaxpl said

  http://wpolityce.pl/polityka/276646-dzihadysta-platformy-przerazajace-grozby-radnego-po-zobacze-kiedys-egzekucje-tej-pisowskiej-bandy-kaczynskiego-dudy-macierewicza-szydlo

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: