Miziaforum's Blog

Ustawa medialna JEST ! TELEWIZYJNI I PRASOWI GEBELSI III R.P do łopat do taczek tak nakazujePrawo ! a nawet SPRAWIEDLIWOŚC !

Posted by miziaforum w dniu Grudzień 29, 2015


TAK .. ZATEM JAK W TYTULE BEZROBOTNE MIERNOTY …

EMIGRACJA ? A CO WY UMIECIE ROBIC POZA BYCIEM USŁUŻNYMI PAROBKAMI I ZDRAJCAMI …. ROLE I ETATY ALFONSÓW OBCEGO INTERESU NA ZACHODZIE … ZAJETE 

KOMENTARZ WITOLDA GADOWSKIEGO  AV – jutro pasujący do wycia pismaków i redaktorków

I KOPNIAK W JAJA DLA TOMASZA LISA

Max twittuje…
List Maxa do szefa Axel Springer w Zurichu- Marka Dekana, na temat udziału Tomasza Lisa w manifestacji antyrządowej pod Sejmem:
“Czy opinia wyrażona przez red. naczelnego Newsweeka Polska podczas jego przemówienia pod sejmem, iż obecny rząd Polski to “złodzieje demokracji” jest w zgodzie z opinią wydawnictwa Axel Springer i czy czynny udział w manifestacji antyrządowej red. naczelnego wydawanego przez niemieckie wydawnictwo tygodnika jest w zgodzie ze standardami etycznymi i dziennikarskimi, które wydawnictwo promuje”

https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xla1/v/t1.0-9/5239_980786325346133_5070625356783214466_n.jpg?oh=b2de76279398b04f58ff65b3c30cb99f&oe=570E149B

 

Komentarzy 31 to “Ustawa medialna JEST ! TELEWIZYJNI I PRASOWI GEBELSI III R.P do łopat do taczek tak nakazujePrawo ! a nawet SPRAWIEDLIWOŚC !”

 1. miziaforum said

  Polubienie

 2. miziaforum said

  Ciężkie chwile miał prowadzący program „Szkło kontaktowe”, który nadawany jest na żywo w stacji TVN24. Pewien widz, który dodzwonił się do programu, powiedział wszystko to co chciał, Miał tylko minutę, choć dla stacji to o wiele za dużo. Widz – Jarosław z Tczewa – zaczął wyliczać afery i przepływ gotówki, która trafiała do Mariusza Waltera i Jana Wejherta (założycieli stacji): – Pierwszą polską aferą była afera FOZZ, kilkaset milionów dolarów strat lub więcej… Główny oskarżony, oficer WSI Grzegorz Żemek, 9 lat więzienia dostał. Wyznał, że to on dał pieniądze Panu Walterowi i Wejhertowi i spółce ITI na stworzenie mediów. Czyli, jak rozumiem, TVN powstała za skradzione społeczeństwu pieniądze. A jeśli się mylę, może sprostuje to ojciec dyrektor Miecugow – mówił widz. Nastąpiła więc reakcja redaktora prowadzącego: – Znaczy, ja bym proponował, aby od razu sprostować… – mówi redaktor Zimiński. Jednak pan Jarosław z Tczewa mówił dalej: – Znaczy ja nie wiem, ale Macierewicz wygrał z wami sprawę w sądzie. Prostujcie, proszę powiedzieć, że to nieprawda… – mówi widz. – Wyobraźcie sobie, ze w Izraelu otwieram stację telewizyjną i ciągle atakuję rabinów i wyznanie mojżeszowe, to pewnie długo bym tam nie pożył, a tak postępuje TVN, które było i jest własnością w stu procentach żydowską…- dodał widz. I na tym koniec wywodu, gdyż prowadzący przerwał rozmowę

  🙂

  Polubienie

 3. marek said

  Polubienie

 4. Fredro said

  – Otrzymujemy niepokojące sygnały, że Amerykanie szukają pretekstu, żeby szczyt NATO w Warszawie się nie odbył. Jeśli Polska da im pretekst, to jest możliwe – ujawnił w „Gościu Radia Zet” były szef MSZ Grzegorz Schetyna.

  O tym, że administracja prezydenta USA Baracka Obamy odkłada decyzję o spotkaniu z prezydentem Andrzejem Dudą i „daje do zrozumienia”, że zorganizowanie lipcowego szczytu NATO w Warszawie „nie jest przesądzone”, napisała „Gazeta Wyborcza”.

  – Na razie jest sygnał niepokojący, otrzymujemy takie sygnały, że Amerykanie sprawdzają, sprawę prowadzi Jens Stoltenberg sekretarz generalny NATO, ale decyzja amerykańska będzie kluczowa tutaj. To będzie szczyt, który będzie zobowiązywał Stany Zjednoczone do większego zaangażowania w Europie wschodniej, więc oni będą szukać pretekstu żeby ten szczyt się nie odbył, jeżeli Polska da im taki pretekst, to jest to oczywiście możliwe – mówił na antenie Radia Zet przewodniczący sejmowej komisji spraw zagranicznych.

  Schetyna w rozmowie z Moniką Olejnik podkreślił, że zaplanowany na 8 i 9 lipca 2016 r. szczyt NATO na Stadionie Narodowym w Warszawie jest przede wszystkim w interesie krajów wschodniej flanki Sojuszu. – Agenda tego szczytu jest bardzo ważna dla nas i nam powinno naprawdę zależeć, żeby on się odbył. Jeżeli można postawić znak zapytania przy tym, no to oczywiście, przecież to będzie kosztować bardzo dużo pieniędzy, Stany Zjednoczone i NATO, to zaangażowanie w tej części Europy, więc nie będzie dużo chętnych żeby nas wspierać – ocenił.

  Grzegorz Schetyna alarmował, że Polska dostaje coraz mocniejsze ostrzeżenia z Europy. – To nie jest dobra sytuacja dla nas, bo ten obraz bardzo, bardzo dobry przez ostatnie lata, jest coraz bardziej opisywany w złym świetle. Obraz Polski nie jest już ani dobry, ani bardzo dobry, jak wcześniej, ale Europa jest zdumiona tym, co dzieje się w Polsce – podkreślił.

  Odniósł się także do słów prof. Piotra Legutki, europosła PiS, wiceprzewodniczącego grupy Europejskich Konserwatystów i Reformatorów, który w wywiadzie dla „Gazety Polskiej Codziennie”, powiedział: „Jeśli kogoś przez cały czas się ruga, dodatkowo robiąc to na podstawie kłamstw i przeinaczeń – racjonalną reakcją nie jest położenie uszu po sobie i poddanie się, ale wykonanie gestu Kozakiewicza”.

  – To jest język absurdalny, który nawet nie tyle szkodzi, co kompromituje Polskę w Europie, bo Europa nie posługuje się takim językiem we własnej, europejskiej rodzinie. Polska jest dużym krajem, jej głos jest słuchany i ważny w polityce europejskiej. Jeżeli dzisiaj Europa słyszy głos taki, jaki pani zacytowała, to nas po prostu rujnuje, naszą opinię i możliwość wpływania na politykę europejską – mówił Schetyna w rozmowie z Moniką Olejnik.

  Polubienie

  • Trak said

   Stadion Narodowy jest za niski na taki szczyt. Już Gubałówka byłaby lepsza.

   Polubienie

  • mironik said

   oni se kręcą głupie filmy, wciskają wszystkim stare złomy, a ruskie sobie sprzętu naprodukowali
   http://lalitamohan-himawanti.blogspot.com/2014/04/nowa-tajna-rosyjska-bron-wojskowa.html

   Polubienie

  • polskosc said

   Żydzi zawsze spiskują z obcokrajowcami przeciw Polakom. Shetyna znów szuka bycia agentem USA na Polskę. Chce wytłumaczyć USA że Polacy ich nie chcą, jedyna możliwośc by USA postawiło na żydów w Polsce.
   Czas zakończyć historie tej obcej agentury w Polsce. W USA obcy agenci muszą się rejestrować. Czas to samo zaprowadzić w Polsce. Niezarejestrowany obcy agent to cela zdrajców razem z rodziną.

   Polubienie

  • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

   Jaka Europa zdumiona?.Wiesci z Polski rzadko docieraja do panstw polozonych na krancu zachodnim unii.Oni maja swoje i takie same problemy jak pozostali w unii:tzw. kryzys,ktory nie istnieje,delokalizacje duzych przedsiebiorstw w inne obszary unii lub dalej do Azji,wzrost bezrobocia,galopujaca drozyzna we wszystkich domenach,coraz wiecej zebrakow na ulicach,coraz wiecej bezrobotnych korzystajacych z pomocy spolecznej,coraz liczniejszy upadek drobnych i srednich przedsiebiorstw,coraz wiecej pracujacych na smieciowkach,proby drastycznego ograniczenia praw pracowniczych,grupowe zwolnienia w drodze likwidacji dobrze prosperujacych przedsiebiorstw,balagan zwiazany z naplywem duzej fali imigrantow na utrzymaniu zadluzonych budzetow,obawy przed kolejnymi zamachami terrorystycznymi..Zdumieni to sa spece od mieszania ,czyli rozne koterie w polityce.Caly bajzel stad pochodzi..bo to oni robia polityke.

   Polubienie

 5. szuwaxpl said

  Tak – dała to Santa, ale krótko mówiąc można spaść z krzesła!
  http://multishoper.com/filmy/80-rozmowa-telefoniczna-z-krzysztofem-jackowskim-spadniesz-z-krzesla-jak-pan-krzysztof/rzecz.html

  Polubienie

 6. czlowiekktos said

  TO JAK JUZ DZISIAJ O SP. LEPPERZE WSPOMINALES TO SE OBEJRZYJTA TO

  Polubienie

 7. Elsa said

  Tego w telawizji nie pokazują
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zachodni-raj-menele-gory-smieci-policyjny-terror-zboczency-i-zrujnowane-drogi-2015-12

  Polubienie

 8. miziaforum said

  Piotr Liroy Marzec: Wnoszę o całkowitą likwidację tej telewizji
  26 minut temu
  – Chciałbym zgłosić wniosek formalny o całkowitą likwidację tej telewizji (publicznej – red.). Nie potrzebujemy jej w dzisiejszych czasach w ogóle. Czy ktoś w ogóle brał to pod uwagę? W dobie streamu dużo się zmieniło i nie ma się z czego śmiać. (…) W tej chwili jest to skamielina, za cztery lata to będzie śmierdzący trup – przekonywał poseł Piotr Liroy-Marzec (Kukiz’15) na wspólnym posiedzeniu komisji: ds. energii i skarbu państwa oraz kultury i środków przekazu.

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-piotr-liroy-marzec-wnosze-o-calkowita-likwidacje-tej-telewiz,nId,1946568#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

  MIZIA

  COŚ W TYM JEST , CZYJEST SENS UTRZYMYWANIA TELEWIZJI PAŃSTWOWEJ DLA WYMIERAJACEGO NARODU

  CZYLI DLA LUDZI GENERALNIE PO 60 ROKU ŻYCIA ??? BO 90% OGLĄDACZY TO LUDZIE STARSI

  MOŻE ZACHOWAC 1 KANAŁ JAKO 100% TUB RZĄDOWĄ – W CELU KOMUNIKOWANIA TYM LUDZIOM CO I JAK

  Polubienie

  • czlowiekktos said

   KIEROWNIKU A MOZE ZROB ARTYKUL O RADZIE POLITYKI PIENIEZNEJ I O TYM JAK ODZYSKAC NBP………. BO TO JEST KLUCZEM DO SUKCESU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CZY MOZE KTOS NIE POZWALA PISAC O SPRAWACH WAZNYCH……………

   Polubienie

 9. qepassa said

  Panowie i panie – coś jest na rzeczy – kolega na wcześniejszej emeryturze wojskowej, właśnie dostał przydział – od początku roku….

  Polubienie

 10. krab said

  Zapomnieli biedulki, ale jak historia zatoczyła koło to lament. Lichocka w dyskusji o mediach .

  Polubienie

 11. Qepassa said

  No i co z tą telewizją? Na razie wszystko gra….

  Polubienie

 12. Fredro said

  Jak zwykle -bzdura na forum, jak wiele razy wczesniej, tv jest i bedzie bo ksasa z reklam, sms, ogladalnosci leci to nadaja relacje ze wszystkiego normalnie, i tyle . Tylko kompletny idoita chcialby teraz wszystko wylaczac i tracic mln zl dochodow.

  Polubienie

 13. mironik said

  poziom tvp to…. ale to wiadomo sami kierownicy i dyrektorzy… ale nasi(?) coś tam kręcą.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: