Miziaforum's Blog

Seryjny samobójca ma świeta ?? czy pracuje ?

Posted by miziaforum w dniu Grudzień 26, 2015


OKAŻE SIE W WIADOMOŚCIACH ….. ZA KILKA DNI …

JAK MYŚLICIE KTO MÓGŁ BY W TE ŚWIETA POSTANOWIC  ROZSTAC SIE Z ŻYCIEM POLITYCZNYM I NIE TYLKO POLITYCZNYM ?

Komentarze 52 to “Seryjny samobójca ma świeta ?? czy pracuje ?”

 1. Przed Trybunałem Konstytucyjnym płoną znicze
  Przed budynkiem Trybunału Konstytucyjnego w Warszawie płoną znicze. Nie wiadomo, kto je tam postawił. Prawdopodobnie mają one jednak związek z uchwaloną przez sejm i senat nowelizacją ustawy o Trybunale Konstytucyjnym.

  https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-0/p403x403/10290166_791210201005457_2518261902675492632_n.jpg?oh=ae2e868058c8a56c92dd88f45344b6d0&oe=570A61DB

  KOD NIE ŚWIETUJE KOD DZIAŁA !!!

  OJ CO TO BEDZIE …. ZA KILKA DNI

  Polubienie

 2. Polubienie

 3. TO ŻE LEMINGOM PIORĄ MÓZG KOMPY I DURNE GRY WIEMY ………. ALE JAK TEMU ZAPOBIEC … JAK ICH URATOWAC…

  JEST ROZWIĄZANIE !!!

  OJCOWIE POLSCY DO DZIEŁA !!!

  Polubienie

  • myslianalizuj said

   dobra komedia…. a swoją drogą wszystko jest kwestią wychowania swoich dzieci, jak się nie ma dla nich czasu to zatraca się z nimi kontakt… ten człowiek to jakiś debil (o ile filmik jest prawdziwy a pewnie nie jest) sam wydał pieniądze na tą konsole a następnie ją zniszczył to tak jakby odebrał wynagrodzenie za swoją prace i spuścił ją w kiblu razem z porannym kałem…

   Polubienie

  • KnUR1 said

   Gdzie do dzieła jak sam właśnie skończyłem: Ori and The Blind Forest. Polecam 🙂 Ścieżkę dźwiękową również:

   Polubienie

  • Anna said

   Stary się nie zna co robi młody, przecież na ekranie nie ma grania, może tworzył jakiś program. Komputer, gry to oderwanie od ponurej rzeczywistości; jak ten chłopak mieszka? kupa ciuchów za plecami i brak przestrzeni życiowej. Jak ma żyć w realu? żyje w przestrzeni.

   Polubienie

 4. AQQ said

  http://www.wprost.pl/ar/528174/Kardynal-Nycz-Nie-przyjmuje-do-wiadomosci-ze-nie-bedziemy-pomagac-uchodzcom/
  że też takie mendy mogą się publicznie wypowiadać!

  Polubienie

 5. mironik said

  Kończą im się kadencje w styczniu lutym, jeden póżniej i cicho sza?

  http://www.nbp.pl/home.aspx?f=/polityka_pieniezna/rada.html
  Zgodnie z art. 227 ust. 2 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej oraz art. 6 Ustawy o Narodowym Banku Polskim, Rada Polityki Pieniężnej jest organem NBP.

  Rada Polityki Pieniężnej ukształtowała się w dniu 17 lutego 1998 r. W skład Rady wchodzą:

  Przewodniczący Rady, którym jest Prezes NBP,
  9 członków, powoływanych w równej liczbie przez: Prezydenta RP, Sejm i Senat.
  Członkowie Rady Polityki Pieniężnej powoływani są na 6 lat.

  Zgodnie z art. 12 Ustawy o NBP, Rada Polityki Pieniężnej:

  ustala corocznie założenia polityki pieniężnej i przedkłada je do wiadomości Sejmowi równocześnie z przedłożeniem przez Radę Ministrów projektu ustawy budżetowej,
  składa Sejmowi sprawozdanie z wykonania założeń polityki pieniężnej w ciągu 5 miesięcy od zakończenia roku budżetowego,
  ustala wysokość stóp procentowych NBP,
  ustala zasady i stopy rezerwy obowiązkowej banków,
  określa górne granice zobowiązań wynikających z zaciągania przez NBP pożyczek i kredytów w zagranicznych instytucjach bankowych i finansowych,
  zatwierdza plan finansowy NBP oraz sprawozdanie z działalności NBP,
  przyjmuje roczne sprawozdanie finansowe NBP,
  ustala zasady operacji otwartego rynku.
  Rada Polityki Pieniężnej dokonuje oceny działalności Zarządu NBP w zakresie realizacji założeń polityki pieniężnej i uchwala zasady rachunkowości NBP, przedłożone przez Prezesa NBP.

  Skład Rady Polityki Pieniężnej:

  Przewodniczący Rady Polityki Pieniężnej
  Prezes NBP – Marek Belka

  Członkowie Rady Polityki Pieniężnej
  Andrzej Bratkowski
  Elżbieta Chojna-Duch
  Adam Glapiński
  Jerzy Hausner
  Andrzej Kaźmierczak
  Jerzy Osiatyński
  Andrzej Rzońca
  Jan Winiecki
  Anna Zielińska-Głębocka

  Polubienie

  • AQQ said

   tym zostawić co na grzbiecie i pogonić do ciepłego kraju.

   Polubienie

  • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

   Czyli kombinujemy,aby bankierom i oligarchom zylo sie lepiej i coraz lepiej kosztem spoleczenstwa..co tu kombinowac jak kun pod gore…jasne jak slonce..instytucja kanciarska i legitymizujaca kanty..zeby bylo powierzchownie demokratycznie i zgodnie z prawem..kosztem reszty..

   Polubienie

 6. marek said

  Miał być tylko jeden mem o panu Owsiaku. Ponieważ jednak wywołał duże poruszenie, nie pozostaje nic innego jak dojść do wniosku, że mamy na fanpage dużo lewaków, lub ludzi, którzy nie zdają sobie sprawy, że są pod wpływem lewackiej propagandy. Owsiaka wypromowały takie antypolskie media jak TVN, TVP oraz Gazeta Wyborcza. Wszystkie obsadzone są przez byłych komunistów (którzy od dziesięcioleci pasożytują na waszej pracy) ich potomków i ludzi którzy weszli z nimi w układ przy okrągłym stole. Zrozumiałe, że dla niektórych to szok uświadomienie sobie, iż może nim ktoś manipulować. To już tylko od was zależy. Jeśli uważacie, że to my wami manipulujemy droga wolna, wróćcie do oglądania TVN-ów, oni już zadbają abyście nawet przez chwilę nie zastanawiali się i nie pomyśleli, że z Owsiakiem jest coś nie tak. Tymczasem Pan Owsiak niedawno przegrał proces, tylko dlatego, że nie chciał sądowi polskiemu okazać rachunków finansowych swoich firm. Może obrońcom pana Owsiaka nie przeszkadzają te niejasna sytuacje, w takim przypadku cóż możemy dodać? Koszty, które ponosi państwo co roku na promowanie i wspierani akcji Owsiaka, jest porównywalne do tego, ile ta organizacja przeznacza na działania charytatywne.Oznacza to, że państwo mogłoby od razu przekazać te pieniądze na cele dobroczynne, efekt byłby podobny. Problem jednak w tym, że jest to wielka akcja propagandowa, która ma zamieszać w głowach Polakom i zrobić z Owsiaka świeckiego świętego. Taki autorytet jest bardzo przydatny podczas walki z przeciwnikami politycznymi, co pan Owsiak wielokrotnie udowodnił swoimi politycznymi wypowiedziami. Ktoś napisał w komentarzu pod memem, że może i Owsiak przywłaszcza sobie cześć pieniędzy, ale to nic, bo Karitas robi podobnie. Niema sprawy, prosimy o podrzucenie nam ciekawych filmów (krótkich) w tym temacie, a któryś z nich umieścimy. Nas nie interesuje hołdowanie żadnej z stron politycznych, tylko przekazywanie tych informacji, które media głównego nurtu omijają.

  Polubienie

  • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

   Pogonic owsiaki,caritasy i inne pasozyty i wszystko wroci do normalnosci..

   Polubienie

   • kpiz said

    Odwal się od Caritasu

    Polubienie

    • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

     Dlaczego sie odwalic?.Ty nie widzisz,ze caritasy ,rozne fundacje i owsiaki zeruja na ludzkiej krzywdzie i wyciagaja pieniadze od najbiedniejszych?.Nie widzisz,ze te dziadoskie firmy dobrze sobie zyja z dziadowania i wykorzystywania ludzi?.Nie widzisz,ze to dziadostwo oddaje wielka przysluge ,tym ktorzy grabia ludzi z ich pracy,z dorobku calego zycia i na koniec godnosci, bo zmuszaja ludzi do zebractwa u kleru i przemalowanych na dobroczyncow zwyczajnych oszustow,cwaniakow i prozniakow jak owsiak i inne celebryctwo -pasozytnictwo.Pasozytow winno sie gonic do roboty,a nie do zebrania u zebrakow.

     Polubienie

 7. myslianalizuj said

  Polubienie

  • ziomal said

   Ten człowiek za długo był za granicą i co kolwiek odjechał.
   Opodatkowanie obcego kapitału jest na obecną chwilę konieczne, bo nie ma innego sensownego źródła zysków dla budżetu na dzień dzisiejszy.

   Polubienie

 8. mentronik said

  Ostatnie przemówienie Muammara Kaddafiego do narodu wygłoszone 17 kwietnia 2011.

  Przez 40 lat lub dłużej robiłem wszystko, by zapewnić ludziom domy, szpitale, szkoły. Kiedy byli głodni — karmiłem ich. W Bengazi zamieniłem nawet pustynię w pola uprawne, stając przeciwko atakom Ronalda Reagana, który zabił moją adoptowaną córkę, kiedy próbował zabić mnie. Pomagałem później moim braciom i siostrom z Afryki, finansując Unię Afrykańską.

  Zrobiłem wszystko, co mogłem, by pomóc ludziom zrozumieć ideę prawdziwej demokracji, w której komitety ludowe prowadziły nasz kraj. Stale jednak było to za mało, jak niektórzy mówili, nawet ludzie, którzy posiadali dziesięciopokojowe mieszkania, nowe ciuchy i meble, nigdy nie byli usatysfakcjonowani, i w swojej chciwości chcieli więcej. Oni to powiedzieli Amerykanom i innym, że potrzebują „demokracji” i „wolności”, nigdy nie zdając sobie sprawy z tego, że proszą o morderczy system, w którym wielcy pożerają małych. Byli oczarowani amerykańskim hasłami, nie zdając sobie sprawy, że w Ameryce nie ma darmowych lekarstw, szpitali, mieszkań, edukacji czy żywności, a jedyne darmowe rzeczy to te, które uda się wyżebrać na ulicy lub miska zupy wystana w długiej kolejce.

  Nie liczyło się to, co zrobiłem – dla niektórych to zawsze było mało. Dla innych jednak byłem synem Gamala Abdela Nassera, jedynego prawdziwego Araba i przywódcy muzułmańskiego, jakiego mieliśmy od Saladyna, który Kanał Sueski proklamował własnością swojego ludu, tak jak i ja, idąc jego śladami, proklamowałem Libię własnością mojego ludu, starając się uczynić mój lud wolnym od dominacji kolonialnej — od tych złodziei, którzy chcieli nas grabić.

  Obecnie jestem atakowany przez największą w historii machinę wojenną.
  Mój afrykański brat, Barack Obama, chce mnie zabić, by odebrać wolność mojemu krajowi, by zabrać nam nasze darmowe mieszkania, darmową służbę zdrowia, darmową edukację i darmową żywność, zastępując to amerykańskim systemem grabieży, zwanym „kapitalizmem”.

  My wszyscy w Trzecim Świecie wiemy dobrze, co to oznacza — przyjdą tu korporacje, które już kierują światem, które odpowiadają za cierpienie ludzi.

  Nie ma zatem dla mnie alternatywy, muszę się temu przeciwstawić i jeśli takie będzie życzenie Allacha, zginę idąc jego ścieżką — ścieżką, która uczyniła nasz kraj bogatym i zagospodarowanym, zdrowym i obfitym w żywność na tyle, by nawet móc nieść pomoc naszym afrykańskim i arabskim braciom i siostrom.

  Nie chcę umierać, lecz jeśli będzie to konieczne, by ocalić nasze ziemie, nasz lud, te tysiące, które są moimi dziećmi, niechaj tak będzie.
  Niech ten testament będzie moim głosem do świata. Niech będzie wiadomo, że przeciwstawiłem się krucjacie NATO, że przeciwstawiłem się okrucieństwu, przeciwstawiłem się zdradzie, przeciwstawiłem się Zachodowi i jego kolonialnym ambicjom, a także, że stanąłem po stronie moich afrykańskich braci, moich prawdziwych arabskich i muzułmańskich braci. Chcę być dla nich promieniem nadziei.

  Kiedy inni budowali pałace, ja mieszkałem w skromnym domu. Nigdy nie zapomniałem swojej młodości w Syrcie, nie przepuściłem bezmyślnie naszych narodowych bogactw, i tak jak Saladyn, nasz wielki muzułmański przywódca, który odzyskał Jerozolimę dla islamu, niewiele brałem dla siebie…

  Na Zachodzie niektórzy nazywają mnie „szalonym” i „dzikim”, kłamią choć znają prawdę, wiedzą, że nasze ziemie są niezależne i wolne od kolonialnego ucisku. To moja wizja, moja ścieżka. Ona zawsze była jasna dla Was, moich przyjaciół. Moich ludzi. Będę za Was walczył do ostatniego tchu.

  Niechaj potężny Allach pomoże nam pozostać wiernym i wolnym.

  źródło: Przedruk za News Rescue. Tłumaczenie Mariusz Agnosiewicz.

  PS. Muammar Kaddafi został bestialsko zamordowany 20 października 2011 roku w okolicach Syrty, miasta, w którym się urodził.

  Polubienie

  • mentronik said

   Polubienie

  • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

   Nie wiemy naprawde ,jak sami libijczycy oceniali rzady Kadafiego.Czy rzeczywiscie byl takim dobrym panem,jakim jawi sie w przemowieniu.Pewnym moze byc to,ze czesc spoleczenstwa nie byla zadowolona z jego rzadow i te czesc wykorzystano do usuniecia przywodcy Libii.Trawajaca tam wojna domowa jest potwierdzeniem ,ze czesc byla usatysfakcjonowana z poprzednich rzadow,a czesc nie.Podobnie jak w przypadku kazdego przewrotu musi byc czesc i za, i czesc przeciw komus.Komus , bo wszystkie przewroty na ogol maja na celowniku osobe ,a nie system.System to sprawa drugorzedna jak sie glebiej przyjrzec celom roznych rewolucji i przewrotow.System ukrywa sie za osobami symbolizujacymi cos , co sie zwalcza, a co nie podoba sie spoleczenstwom dobrze podzeganym przez jednostki reprezentujace jakies grupy kryjace sie za jakimis ” ducze”..

   Polubienie

 9. mentronik said

  I co idioci z NATO? Bombardujecie Libię, ścianę nieprzepuszczającą milionów imigrantów i terrorystów Al-Kaidy z Afryki do Europy. To będziecie ich mieli” – ostrzegał Mu’ammar al-Kaddafi: W 2011 NATO zbombardowało Libię zabijając jej mieszkańców był to nie pierwszy akt haniebnej bandyckiej akcji NATO bombardowanie przez 75 dni Jugosławii , cywilnych celów budynków mieszkalnych szkół kościołów świadczy o tym jakim paktem jest NATO. Niedawno odbyła się parodia sądu przeprowadzona przez,,demokratów” w Libii gdzie skazano na śmierć syna Kadafiego. Nie osądza się zbrodniarzy z NATO z USA za Wietnam,Afganistan, Irak Libię Jugosławię, Izrael za bombardowanie Gazy. Europa ,a właściwie jej najbogatsze państwa Wielka Brytania, Francja i Niemcy przyłożyły swoje łapy do destabilizacji Bliskiego Wschodu, a teraz hipokryci udają świętoszków. Dlaczego nikt nie woła POKÓJ , Nie chcemy wojny, nie chcemy więcej ofiar, chcemy mieszkać u siebie w swoich domach. Chcemy aby nasze dzieci nie widziały wojny. DLACZEGO? Kto wspiera terrorystów? kto ich zbroi? Kto ich finansuje? Prawdopodobnie państwa mają jakieś tam wywiady. Ale tu trzeba więcej przykryć niż odkryć. Jak naprawdę chcielibyśmy im pomóc to wyglądałoby to całkiem inaczej z terenów objętych wojną w pierwszej kolejności ewakuuje się kobiety i dzieci. W ten sposób pomagalibyśmy najsłabszym i najbiedniejszym.. Krokodyle łzy zachodu zwłaszcza państw biorących udział w wojnie i grabieży Bliskiego Wschodu jest haniebny. W Syrii od marca 2011 roku trwa wojna domowa, w której, według danych ONZ, zginęło ponad 220 tysięcy ludzi. To hipokryci z zachodu wywołali arabską wiosnę i doprowadzili do rozpadu wielu krajów Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu. To Zachód odpowiada za to, że przestała funkcjonować Libia. To jankesi z sojusznikami odpowiadają za to, że w takiej, a nie innej sytuacji znajdują się dzisiaj Irak i Syria. I to Zachód oraz jego sojusznicy z Zatoki Perskiej tacy, jak Izrael, Katar i Arabia Saudyjska, finansowali ugrupowania terrorystyczne, które doprowadziły do katastrofy humanitarnej. W wyniku tego mamy setki tysięcy uchodźców. Tam potrzebna jest stabilizacja i zaangażowanie państw i organizacji międzynarodowych do stabilizacji tych obszarów. Ckliwe i chwytliwe hasła ,,demokracja” ,,prawa człowieka” są tylko zasłoną dymną do przykrycia grabieży i rozdrapywania tamtych terenów. Celem globalistów, którzy rozdają karty była destabilizacja rejonów zasobnych w ropę i gaz, a emigracja jest też elementem tej układanki. Globaliści działają w oparciu o ekstremistów muzułmańskich, a wprowadzenie ich do Europy podporządkowują też UE. Dlatego media całkowicie podporządkowane światowej finansjerze tak promują ten eksodus. Teraz chcą w Polsce zrobić to, co w Libii. A ludzie tacy jak Petru czy Wałęsa podżegają do wojny domowej.

  Polubienie

 10. myslianalizuj said

  czy polski naród jest w stanie poświęcić miliony ludzkich istnień dla wyzwolenia spod bankowej dyktatury???????????

  Polubienie

 11. KnUR1 said

  Polubienie

 12. Elsa said

  Bardzo ciekawy komentarz do tego co się obecnie dzieje
  http://nikander.neon24.pl/post/128249,rpp-czyli-o-co-idzie-w-operacji-falszywej-flagi

  Polubienie

  • heniu said

   „Pozwólcie mi emitować i kontrolować pieniądze narodu, a nie będę dbał o to, kto stanowi prawa.”

   jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kase
   niech pis zajmie sie sprawa rady polityki pienieznej i prezezesem nbp
   zamach smolenski byl podobno przez prezesa nbp?

   Polubienie

  • heniu said

   uwaga i bardzo trafna moim zdaniem ocena sytuacji ………

   Akurat to co się stanie z RPO , TK i innymi „zabawkami” światowego demiurga mało mnie interesuje. Ja obawiałbym się czegoś innego, a mianowicie super operacji fałszywej flagi wobec Polski , której celem będzie
   wciągnięcie Polski do wojny z Rosją.

   zydzi od kilku lat chca nas uwiklac w wojne z rosja a jak wiadomo tej wojny sie nie wygra tylko poniesie kleske rosja nie bedzie sie bawic z nami tylko odpali rakiety ktore nas totalnie zniszcza wiec szukanie zaczepki to samobojstwo

   Polubienie

 13. mironik said

  Marzą nam się wszystkie słowiańskie narody, słowiańskie ludy i plemiona, które poprzez braterstwo ludu słowiańskiego zjednoczeni jak bracia wspólnie stają na przeciw złu tego świata tworząc wielki związek słowiańskich narodów w której władzę dzierży lud, a nie wyzyskiwacze i imperialiści zachodu. Mamy nadzieje że te marzenia okażą się prawdą, a przeszkody w ich realizacji znikną. Żałujemy że Polacy czy Polakatole nie próbują nawiązać dobrych stosunków z Rosją – Matką Słowiańszczyzny. W końcu to największy słowiański brat i przyjaciel. To wszystko przez zły i skorumpowany rząd sprzedawczyków rozkradających i sprzedających Polskę w obcą niewolę Zachodu. Ci którzy nie lubią działań rosyjskich władz niech nie oskarżają całego narodu w tym zwykłych ludzi. Mamy taką zasadę: Oskarżaj dowódcę, a nie prosty lud. Zdecydowana większość polskich obywateli, to Słowianie, którzy chcą się szczerze i od serca bratać z innymi słowiańskimi ludami. Nie ma żadnego narodu w Europie, który by miał jednolitą haplogrupę, na tym tle Polska, Białoruś, Ukraina, Słowacja, Rosja mają najwyższy współczynnik haplogrupy R1a dochodzący do 60%, a nigdzie indziej w Europie nie ma tak wysokiej jednolitości w dowolnej haplogrupie jak u Słowian, którzy są jednym wielkim bratnim super narodem liczącym około 300 milionów ludzi.

  Kiedy myślimy o Słowianach widzimy mocno samodzielne Czechy, widzimy także zniszczoną bestialsko przez Zachód dawną Jugosławię. Serbowie są bardziej do nas Polaków podobni i lubią nas Polaków, oni nas kochają jak braci i z nimi powinniśmy się trzymać razem jako Słowiańska Wspólnota. Należy też pamiętać, że u nas Słowian, zawsze obowiązywała demokracja wiecowa i WIEC wszystkich zdolnych do służby wojskowej i obrony granic obywateli, zgromadzenie ludowe wojowników jest podstawową władzą społeczną i polityczną. Ludy słowiańskie muszą przestać się kłócić, muszą współpracować i stworzyć wielki sojusz lub lepiej słowiańską Unię Wolnych Ludów, wolnych republik ludowych, wolnych demokracji wiecowych. mamy swój model ustroju politycznego i zachodnia gówniana pseudodemokracja zwana parlamentaryzmem zupełnie nie jest nam do niczego potrzebna. 

  http://lalitamohan-himawanti.blogspot.com/2015/04/slowianie-unia-slowianska-panslawizm.html

  Polubienie

 14. marek said

  KODomici sami nie wiedzą przeciw czemu protestują. Czy ktoś płaci przypadkowym ludziom, żeby przychodzili na manifestacje, czy oni są po prostu tak nieogarnięci?

  Polubienie

  • mentronik said

   Polubienie

  • Anna said

   Nie mam najmniejszych wątpliwości, że uczestnicy to opłacani klakierzy. Więcej werwy i zaangażowania wyrażają okrzyki „kiboli” – raz sierpem, raz młotem….

   Polubienie

   • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

    Niekoniecznie Andziu..oglupieni propaganda ludzie i etatowi celebryci dla lepszego efektu.Ludziska mysla prosto.Idzie na manife celebryta reklamujacy bank,jakas rezyserka to ludzie bezmyslni wierza,ze na manifie maja racje.Po to w polityce wykorzystuje sie twarze celebryctwa ,aby przyciagnac bezmyslnych ludzi i nie koniecznie potrzebna kasa.Starczy takze dobra reklama i ludziska sie nabieraja na haselka im podsuwane.

    Polubienie

 15. AQQ said

  http://www.tvp.info/23337226/afera-korupcyjna-w-serbii-aresztowano-79-osob-w-tym-bylego-ministra-handlu-i-jego-zastepcow

  http://fakty.interia.pl/polska/news-proces-ws-amber-gold-w-lutym-lub-marcu,nId,1945228

  afera józef bąk z tate.

  Polubienie

 16. aleksander said

  Polubienie

 17. AQQ said

  http://astroweb.pl/pl/przepowiednie-na-2016-rok/

  Polubienie

 18. marek said

  Polubienie

 19. marek said

  emotywatory.pl/4596693/wspolczucie-jest-mozliwe-wobec-uchodzcow-ktorzy-sa-starzy-lub-chorzy-i-wobec-dzieci-ale-nie-dla-mlodych-mezczyzn-ktorzy-powinni-w-swoim-kraju-zwalczac-dzihadystow

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: