Miziaforum's Blog

Dziś w nocy uchwalono 70% podatek OBOWIĄZUJE OD 01.01.2016 !!

Posted by miziaforum w dniu Grudzień 24, 2015


70 proc. podatek od odpraw tylko dla zarządów spółek Skarbu Państwa

70 proc. podatek od wysokich odpraw i odszkodowań nie będzie dotyczył wszystkich pracowników tylko zarządzających spółkami Skarbu Państwa – zakłada nowelizacja ustawy, do której Senat w nocy ze środy na czwartek jednogłośnie nie wprowadził poprawek.

Przyjęta nowela ustawy o PIT zmieni tę uchwaloną pod koniec listopada br., która ma wejść w życie 1 stycznia 2016 r. i wprowadzić 70 proc. podatek. Zmiana ograniczy wyjątkowo wysokie odprawy i odszkodowania z tytułu zakazu konkurencji członkom zarządów spółek Skarbu Państwa.

Zgodnie z uchwaloną przez Sejm we wtorek zmianą podatkiem będą objęte odprawy i odszkodowania wypłacane pracownikom zarządzającym przedsiębiorstwami, a nie – jak było to wcześniej – wszystkim zatrudnionym.

http://biznes.onet.pl/podatki/wiadomosci/70-proc-podatek-od-odpraw-tylko-dla-zarzadow-spolek-skarbu-panstwa/vv7j75

🙂

Jedna odpowiedź to “Dziś w nocy uchwalono 70% podatek OBOWIĄZUJE OD 01.01.2016 !!”

  1. nnn said

    będziecie spychani, będziecie nie słuchani, zgniatani, będziecie toczyć „wojnę w samym sobie…będziecie mówić, TAK NIE MOŻE BYĆ”. Oni słysząc wasze „skamlenie”, oplątają was kolejnym łańcuchem stworzonym przez nich samych. „Wysłuchanie kogoś, nie polega na nie słuchaniu”, „Mówiąc że nie macie racji, nie powinni wobec was stosować przemocy fizycznej”, „JAK SIĘ MA UKRYWANIE PRAWDY DO, CHRONIENIA WŁASNEGO DUPS*A” – „kłamiąc kogoś i wiedząc o tym że ktoś zaczyna podejrzewać, a to jest na rzeczy, mogło by go to zrujnować”…wyciągajcie wszystkie brudy jakie tylko znajdziecie a może w pewnym momencie „nadejdzie to przed czym nie będą mogli się obronić. może i poukładają się puzzle w całość.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: