Miziaforum's Blog

PIS, P.O , KOD WOJNA DOMOWA W POLSCE ISLAMIŚCI – O CO CHODZI -to wszystko si łączy przeciw tobie POLAKU !!!

Posted by miziaforum w dniu Grudzień 21, 2015


PISZE TO PO RAZ PIERWSZY I OSTATNI PONIEWAŻ DECYZJA PIS O SAMOBÓJSTWIE NARODOWYM – WPUSZCZENIE DZIKUSÓW ISLAMSKICH OSTATECZNIE OTWORZYŁA MI OCZY NA TO CO W POLSCE SI MA ZREALIZOWAC WSPÓLNIE I W POROZUMIENIU P.O , PIS, PSL, SLD, KOD I INNI CZYNNI SZATANI 🙂 

https://miziaforum.wordpress.com/2015/12/21/minister-z-pis-sprowadzenie-100-000-islamistow-pewne-oraz-pelna-zgoda-na-pomoc-przy-twozeniu-europejskiej-strazy-granicznej/

NIESTETY … NAPISZ CZCIONKĄ WIEKSZĄ

Boisz się?. Masz czego i kogo. Bój się Unii Europejskiej, strzeż przed zbiorowym samobójstwem. Jeszcze nigdy na naszej planecie, nie zdarzyło się tyle cudów.Pensjonariusze zakładów psychiatrycznych, rządzą całym kontynentem.Sekta prostego banana, niczym nawiedzeni kontaktem z inną planetą, wprowadzają świat absurdu. Oni mają rację, reszta to wariaci. Ponad milion uchodźców, obcych kulturowo, niczym pasażerowie Nostromo (Obcy-ósmy pasażer Nostromo),nie stanowi zagrożenia dla mieszkańców kontynentu Europa. Pomimo niezaprzeczalnych faktów agresji Obcych, udokumentowanych filmami, opisami, autorzy dowodów uznani zostali za oszołomów. Sekcja prostego banana pozostaje nieugięta. W żadnym wypadku nie przyznają się do własnych błędów. Tysiące ekspertów zastanawia się jak rozwiązać problem uchodźców.Kontrola granic, rozmieszczanie przymusowe w poszczególnych krajach. Gremium ekspertów przeanalizowało skutki, jakie przyniosłoby zamknięcie granic na przykład przez Serbię lub Macedonię. Uchodźcy kierowaliby się wówczas do krajów sąsiednich, takich jak Albania czy Chorwacja, albo wybieraliby dłuższą drogę przez Bułgarię i Rumunię. Jeśli Niemcy zamknęliby swoje granice, skutkiem byłyby korki na przejściu granicznym do Austrii, a być może we wszystkich krajach zachodniej części Bałkanów. Niemiecki rząd obawia się, że wówczas sytuacja w tych państwach stałaby się napięta i mogłoby dojść do konfliktów z użyciem broni. Skutkiem napływu uchodźców będą……korki.Tak twierdzą unijni eksperci prostego banana.
http://wiadomosci.onet.pl/prasa/koalicja-niechetnych/j81k07
Absurd goni absurd, chociażby w stosunkach z Rosją.Słynne sankcje stały się swoistym wymiernikiem myślenia rządzących Europą. Odmrozić sobie i innym uszy, żeby absurd był racją stanu. A jakie są fakty? Rezerwy walutowe Rosji sięgają prawie 365 mld. dolarów, natomiast rezerwy walutowe krajów całej strefy euro wynoszą ok. 325 miliardów euro.Co dziwne, Polska nie należąca do strefy euro ma aż 98 mld. dolarów.Żeby porównać skalę w stosunku do innych krajów dodam że Francja posiada tylko 150 milionów,natomiast Niemcy posiadają połowę tego co cała strefa euro, czyli ok.167 mld. dolarów.Jeżeli dołożymy do rezerw walutowych, rezerwy złota które posiada Rosja, okazuje się, że Rosja posiada ponad 700 mld. dolarów.http://pl.tradingeconomics.com/ru…/foreign-exchange-reserves .Co do powodów sankcji, wypowiadają się każdego dnia czciciele prostego banana, wmawiając ze prawdziwa demokracja to tylko na …. Ukrainie
http://litera.fr/wp-content/uploads/2015/12/2816173169-300×264.jpgekskluzywny klub samobójców Co jest marzeniem każdego członka sekty prostego banana?Decydować o wszystkim, nawet kolorze papieru toaletowego.Zmieniać rządy, prostować poglądy polityczne, jak wyprostowali banana.Wybitnym przykładem deformacji bananowej umysłu, jest wymiana rządu w Warszawie, na bardziej prosty. Zrobią rewolucję bananową i prosty banan Petru rządzić będzie Polską.Jakie więc wypływają wnioski z prostego banana?. Wnioski są straszne. W Wielkiej Brytanii za Premiera chcą Putina.http://www.express.co.uk/news/uk/627989/Vladimir-Putin-David-Cameron-poll-who-want-British-PMA to już przestało być śmieszne, ekskluzywny klub samobójców utracił swoją moc prawną, by kierować normalnymi ludźmi.Niech wracają skąd ich wyciągnięto, na drugi raz zatrudnić solidniejszych strażników. Ci ludzie nie mogą przebywać w otwartym ośrodku psychiatrycznym, stanowią zagrożenie dla wielu społeczeństw. Stanowią zagrożenie dla samych siebie.
Trzeba się obudzić.Największym zagrożeniem dla Europy, demokracji, być albo nie być białego człowieka, są politycy europejscy i islam.Chorą propagandę o zagrożeniu rosyjskim należy schować między bajki.Jeżeli Zachód i USA nie wywołają wojny, żadnej wojny w świecie nie będzie. http://litera.fr/wp-content/uploads/2015/12/fampic-300×189.jpg islamiści europejscy
Czas zakończyć niebezpieczne eksperymenty na białej rasie.Czas znaleźć winnych tego, co obecnie dzieje się w Europie i czas w końcu, przemeblować nasz kontynent. Żarty się skończyły, nie będziemy służyć za królika doświadczalnego, garstce bogaczy, finansistów czyli ujmując to w skrócie, lewackim doktorom Mengele. Do Europy sprowadzono kulturowych ludożerców, mieszkańców rozbrojono, zastraszono i spacyfikowano.Nie możemy stać z boku, uważając że nic się nie stało, nic się nie dzieje.Tak zniszczono Indian w Ameryce, do dzisiaj żyją w rezerwatach. I taki los może spotkać jutro, białą rasę zamieszkującą Europę. http://litera.fr/wp-content/uploads/2015/10/1444083991_8-300×300.jpg Do Europy przybyła młodzież , która jeszcze wczoraj podrzynała gardła swoim współwyznawcom. Przyjechali ogoleni, przebrani w europejskie stroje, udający kulturalnych ludzi z Afryki. Przyjechali, bo spędzono ich na odpowiednią godzinę, podstawiono statki, dano pieniądze, zaopatrzono w kontakty. Czym martwi się rządzące lewactwo?. Martwi się, że w demokratycznych wyborach odnoszą zwycięstwo partie które próbują bronić swoich obywateli przed najazdem morderców, gwałcicieli i odmiennych kulturowo ludzi.Nazywani są faszystami, prowadzi się z nimi bezpardonową wojnę, pacyfikuje się siłowo białych ludzi, występujących przeciwko obecnie rządzącym.Używa się policji, służb i mediów w celu niszczenia jednostek zagrażających ich paskudnym planom-eksterminacji białej rasy. Dysponując pieniędzmi społeczeństw, tworzą różne partie polityczne, stowarzyszenia mające destabilizować kraje, w których rządzą przeciwnicy ich polityki. Jest to zbrodnia przeciw ludzkości, każdy uczestnik tej eksterminacji powinien ponieść te same kary, jakie przygotowano białej rasie.Ewolucyjne mieszanie ras jest normalnością, rewolucyjne – to zbrodnia. Zbrodniarze z UE szykują w Polsce pucz, nie będzie ich obchodzić liczba ofiar. Ma wygrać idea zniszczenia białej rasy. Robią więc rewolucje rękoma Petrów, Michników, Wałęsów i setki innych opłacanych agentów Zachodu. Opłacanych medalami, nagrodami czy stanowiskami a nawet zwykłą pracą. Jest to banda najemników islamu, bardzo groźna, bo sięgająca mackami do Izraela czy USA.Czas powiedzieć STOP

i tu macie wszystko połaczone w ciag logiczny !!! OSTATNI RAZ PISZE …

Komentarzy 35 to “PIS, P.O , KOD WOJNA DOMOWA W POLSCE ISLAMIŚCI – O CO CHODZI -to wszystko si łączy przeciw tobie POLAKU !!!”

 1. marek said

  Polubienie

 2. polskosc said

  PiS bez Jarka. Wielu posłów PiS-u nie zgadza się z poglądami Jarka. Jarek ma rochę brudną przeszłość i częściowo musi prowadzić politykę ustępstw.
  Gdyby Jarek odszedł to pozostali mieliby wolną rękę w prowadzeniu polityki i prawdopodobnie zrobili by to lepiej. Sądzę że możemy dać hasło „PiS zostaje, Jarek odchodzi”.
  Ziobro jest wpuszczany do mediów i to on mógłby zapenić PiS-owi popularność.
  Lepsze odsunięcie Jarka niż odejście PiS-u a dojście PO-Petru-SLD.

  Polubienie

  • polskosc said

   Po ostatniej decyzji Szydło-PiS-u że imigrantów musimy przyjąć wg starej umowy MUSIMY podnieść alarm.
   Jeżeli UNIA raz nam narzuci niekorzystną umowę to będzie już nam narzucać zawsze. W negocjacjach jest jasne. Pierwsze ustępstwo to przegrasz.

   Moja odpowiedź jest jasna. Albo anulujecie niekorzystną umowę o imigrantach albo zawieszenie członkowstwa Polski w Unii. Nie musimy się Europejczycy wzajemnie mordować. Nie musimy też słuchać jakiż żydów z parlamentu Unii. My Polacy nie gęsi i swą Polskę mamy.

   Polubienie

   • AQQ said

    Polskosc czy Ty myślisz? co ma do powiedzenia na włościach u pana czerwonego szylda jakiś niby żont, pacynki wybrane dla zmylenia ludzików?

    Polubienie

    • polskosc said

     Tak. Myślę i wiem.
     Nie wszyscy są tacy smi. Na węgrzech też byli oligarchowie z Rothschildem, Sorosem, MFW. Orban wszedł i ich wykopał, zadłużenie zlikwidował, banki opodatkował.
     Nie bądź taką owieczką czekającą bo i tak przyjdzie rzeź. Przede mną i nami Polakami życie a nie klęczenie i lizanie tyłka tyranom.
     Tyranów za kratki. Polacy mogą i potrafią się rządzić sami. Trzeba walczyć a nie płakać.

     Polubienie

 3. szuwaxpl said

  Proponuję zrobić rozbiór logiczny tego co mówi ten człowiek, może to przypadek, ale ja już nie wierzę w przypadki.
  …za(KOD)kodowany przekaz…’sylwestrowego’ prawnika.

  Polubienie

  • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

   Gdzie jest ten Polak drugiego sortu.?.przeszly niedoszly 4 razy rozwiedziony ” sylwestrowy prawnik” ….i byl na ” sylwestrze w Krakowie”…Panie Boze gdzieskolwiek jest,jeslis jest bron Polakow przed takimi prawnikami i nie tylko w sylwestra..z logika cienko u prawnika z kompem,a bez ” dlugopisu”…he he…totalne obrzydlistwo..

   Polubienie

   • Trak said

    Mam pytanie .
    Czy sylwester będzie 31 grudnia tego roku, czy też przeniesiony będzie na któryś dzień lutego lub wcześniej, bo gubię się jakoś?

    Polubienie

    • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

     ha ha..Normalnie wedle kalendarza przypada na 31 grudnia..No ale w Krakowie juz pono byl..A moze ten facet rozwiedziony prawnik przekazuje jakies kodowane wiadomosci.Moze cos szukuja w sylwestra w Krakowie?.Kto wie?.Nie sadze,zeby gosc sie pomylil…

     Polubienie

 4. AQQ said

  Polubienie

 5. miziaforum said

  Polubienie

  • Trak said

   To się stać musi.
   Nie ma kroku do przyszłości bez tego, jest on niemożliwy i bez sensu.
   Ważne jest kiedy się stanie i jak się zachować.

   Dochodzę do wniosku, że można to rozegrać mądrze a imigranci są fizyczną siłą, która może się przydać, bo jest liczna i nieobliczalna w działaniu.
   Oni tutaj nie będą tworzyć elektroniki ani satelitów, znajdą się trudnym egzystencjalnym położeniu, socjal na dłuższą metę jest nierealny
   Trzeba działać przebiegle i nie ignorować rzeczywistości na rzecz górnolotnych dogmatów. Oni używają Allacha, gdy potrzebny a, gdy nie, korzystają z internetu i smartfonów.
   To może być prezent do użycia choć trudny do akceptacji. Taki zły pies na łańcuchu, który na razie, może pogryźć każdego. On wymaga dobrego i cwanego tresera.
   Czyż Tatarzy nie byli muzułmanami, a jednak służyli Rzeczypospolitej i sam o tym nadmieniasz

   Mamy poważny problem ukraiński, niemiecki i wewnętrzny. One narastają. Nie chciałbym, aby przybysze zaczęli współdziałać z jednymi i drugimi albo trzecimi przeciwko nam. Europa z Unią i tak jest, do zaorania.

   Polubienie

   • Trak said

    Zdaję sobie sprawę, że piszę rzecz niepopularną ale nie schowamy się przed problemem i problemami, musimy im stawić czoła. Na początek trzeba pomyśleć, w jaki sposób to załatwić (imigranci) a nie zignorować lub zrobić coś z czego nie będzie można się wyplątać.
    Wg. mnie trzeba teraz odmówić i grać na zwłokę oraz wykombinować sposób, jak kontrolować to co już jest.

    Polubienie

   • Trak said

    Ta fala zalewająca Europę też nie jest jednorodna. To też nie bez znaczenia. Czoło, to rekonesans, środek to najniebezpieczniejszy sort, końcówa to najgorsze niedojdy i cywile.

    Polubienie

   • Trak said

    Ktoś, kto myśli o asymilacji islamistów jest w wielkim błędzie. To nie możliwe.

    Polubienie

 6. bittix87 said


  Tutaj męzczyzna mówi co nas czeka.Gość ma wiedzę nie samowitą.Oglądajcie.

  Polubienie

 7. AQQ said

  21go o 22:40 na tvn7 puścili” film Propaganda. tu cały film polecam gorąco! –
  a taką propagande” wypisuje g.wyborcze o nim http://wyborcza.pl/1,75475,19367479,najciekawsze-jest-na-drugim-planie-smolenski-o-filmie-propaganda.html

  Polubienie

 8. edgier25 said

  Cześć Mizia . Witam wszystkich.
  Mamy mały problem w Bydgoszczy i chciałbym wypromować człowieka , radnego naszego miasta Bogdana Dzakanowskiego nie będącego rezydentem żadnej z partii , a mówiąc wprost jest bezpartyjny . Człowiek ten robi bardzo wiele dla miasta dla mieszkańców lecz w pojedynkę jest gorzej , a jego głównym przeciwnikiem jest obecny prezydent miasta Rafał Bruski – facet , który ma za zadanie rozpieprzyć wszystko zgodnie ze statutem partyjnym z jakiej się wywodzi , a jest to PO . Więc chcemy go odsunąć od koryta . Pomyślałem ,że Wasza pomoc może sprawić cuda i proszę o wsparcie .

  to link do mojego bloga.

  https://edgier25.wordpress.com/2015/12/20/bydgoszcz-radny-dzakanowski-ostrzega/

  Dziękuję za uwagę i Życzę Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia . Pozdrawiam Edgier25 🙂

  Polubienie

 9. Włoch i Austrii na własne oczy widziałem ogromne zastępy imigrantów… Przy całej solidarności z ludźmi znajdującymi się w ciężkiej sytuacji życiowej muszę powiedzieć, że to co widziałem budzi grozę… Ta potężna masa ludzi – przepraszam, że to napiszę – ale to absolutna dzicz… Wulgaryzmy, rzucanie butelkami, głośne okrzyki „Chcemy do Niemiec” – czy Niemcy to obecnie jakiś raj? Widziałem jak otoczyli samochód starszej Włoszki, wyciągnęli ją za włosy z samochodu i chcieli tym samochodem odjechać. Autokar w którym się znajdowałem z grupą próbowano rozhuśtać? Rzucano w nas gównem, walili w drzwi żeby je kierowca otworzył, pluli na szybę… Pytam się w jakim celu?

  Polubienie

 10. marek said

  Funkcjonariusz działu propagandy TVN Jarosław Kuźniar, próbował przeprowadzić standardową manipulację na widzach, prezentując punkt widzenia tej stacji telewizyjnej wedle, którego wprowadzanie jakichkolwiek zmian przy Trybunale Konstytucyjnym to zamach na demokrację. W mniej niż 10 sekund został zaorany przez Pawła Kukiza.

  Polubienie

 11. marek said

  Polubienie

 12. mironik said

  Wszystkie te atrakcje zawdzięczmy temu, że KOR i paru innych złodziei skonstruowało sobie kiedyś Unię Wolności. Tam było wszystko jasne i cały album kombinatorów był listą członków tej partii. Niestety, jeśli chodzi o stołki i kasę nawet najlepsi kumple się pozagryzają poza tym w Polsce miał być pluralizm no to się wzięli i podzielili. Powstało PO, PC później PiS i takie inne różne. Do tego do kombinowano fajną konstytucję, która zawierała wszystko i nic a na koniec postarano się by wybrać na prezydenta największego idiotę z własnego grona. Pamiętajmy jednak, że nawet największy idiota może być niezłym kombinatorem. Aby to grono wyszczekanych dyletantów nie miało kłopotu z skomplikowanymi problemami gospodarki Soros nasłał na nas Balcerowicza, który wszystko, co mógł to rozdał a czego nie dal rady rozdać to zbankrutowało, bo każda partia składająca się z kretynów mianowała kogoś ze swojego grona na dyrektora i było po sprawie.(frag)
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/polska-smutna-prawda-w-pigulce-2015-12

  Polubienie

 13. mentronik said

  Polubienie

 14. mentronik said

  Polubienie

 15. mironik said

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/finlandia-przyjeci-uchodzcy-beda-musieli-pracowac-za-darmo-i-uczyc-sie-o-naszej/tb7gej
  Finlandia – tylko w tym roku – przyjęła 32 tys. uchodźców. Wszystkim stawia nowe warunki pobytu – informuje „The Telegraph”. Szukający schronienia muszą – ogłosił rząd – zobowiązać się do podjęcia bezpłatnej pracy oraz uczyć się o kulturze kraju.
  ———-
  już to widzę

  Polubienie

 16. marek said

  Polubienie

 17. mentronik said

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: