Miziaforum's Blog

MINISTER Z PIS SPROWADZENIE 100 000 ISLAMISTÓW PEWNE !!! ORAZ PEŁNA ZGODA NA POMOC PRZY TWOŻENIU EUROPEJSKIEJ STRAŻY GRANICZNEJ

Posted by miziaforum w dniu Grudzień 21, 2015


SKĄD WIEM ŻE BEDZIE ICH 100 000 Z PROSTEGO LOGICZNEGO WYWODU

W MATERIALE PONIŻSZYM ZBIGNIEW ZIOBRO PYTA W PROST WŁAŚNIE O TAKA A NIE INNĄ KWOTE

WŁAŚNIE 100 000 !!!!

MAT. AV

 

i w ten oto prosty sposób PIS utracił poparcie osób takich jak ja …. krótko to trwało , no ale cóż , twardy elektorat PIS samodzielnie nie jest w stanie sie obronic przed atakami P.O , I ZDRAJCÓW TARGOWICA – 2015 

Szymański: Nie ma możliwości prawnych, aby zmienić decyzję o relokacji uchodźców

Minister ds. europejskich Konrad Szymański zapowiedział w poniedziałek, że nie ma możliwości prawnych, aby zmienić raz podjętą decyzję o relokacji uchodźców. Zadeklarował też poparcie rządu „co do zasady” dla utworzenia europejskiej straży granicznej.

Premier Szydło i wiceminister spraw zagranicznych Konrad Szymański /Radek Pietruszka /PAP
Premier Szydło i wiceminister spraw zagranicznych Konrad Szymański

Poseł Robert Winnicki (Kukiz’15) pytał w poniedziałek podczas posiedzenia sejmowej komisji ds. europejskich, czy rząd podtrzymuje stanowisko uzgodnione przez państwa unijne o przyjmowaniu kwot uchodźców. Rząd PO-PSL zadeklarował we wrześniu, że Polska przyjmie ok. 7 tys. uchodźców, w związku z kryzysem migracyjnym.

„Rząd nie ma dziś wpływu na to, aby w jakikolwiek sposób wpływać na kształt obowiązującego prawa w Unii Europejskiej (…) nie ma takich możliwości prawnych, aby zmienić decyzję raz podjętą, nie ma nikogo chętnego do tego, żeby tę decyzję zmieniać” – podkreślił w odpowiedzi minister.

RESZTE DOCZYTAJCIE SOBIE W LINKU Z INTERII

http://fakty.interia.pl/raporty/raport-imigranci-z-afryki/informacje/news-szymanski-nie-ma-mozliwosci-prawnych-aby-zmienic-decyzje-o-r,nId,1943035

P.S WYCOFUJE MOJE WARUNKOWE POPARCIE DLA PIS NIE BDEDE POPIERAŁ PARTII KTÓRA SPROWADZA NA POLSKE I POLAKÓW ZAGŁADE KULTUROWĄ …. KIEDYŚ NAPISAŁEM SPROWADZENIE TU DO POLSKI KRAJU JEDNOLITEGO NARODOWO ISLAMSKIEJ ZARAZY TO JAK ZROBIENIE DOŻYLNIE ZASTRZYKU Z SYFILISU …

O EUROGESTAPO JAKIE CHCĄ WSPÓŁTWORZYC PIS NIE WSPOMNE… 

 

Komentarzy 60 to “MINISTER Z PIS SPROWADZENIE 100 000 ISLAMISTÓW PEWNE !!! ORAZ PEŁNA ZGODA NA POMOC PRZY TWOŻENIU EUROPEJSKIEJ STRAŻY GRANICZNEJ”

 1. miziaforum said

  w związku z tym … wracam do starej dobrej doktryny – jak sie kurwa z alfonsem złapie za kudły i szarpie .. to pożadnym ludziom zawsze wychodzi to na dobre ..

  I TYLE W TEMACIE WALKI PIS Z P.O ………. NIECH SOBIE JESZCZE DOWIOZĄ DZIKUSÓW Z AFRYKI I AZJI I BDZIE SYF JAK W AFGANISTANIE I LIBII RAZEM WZIETEJ …

  Polubienie

  • polskosc said

   Wiele decyzji PiS-u jest nieadekwatne. Są zbyt mało stanowczy, próbują iść na ukłąd ze starym układem.
   Proponuję pokazać PiS-owi kartkę żółtą stopniowo czerwieniejącą.
   Tą umowę o imigrantachmożna odrzucić, nikt w Unii z tego powodu nie straci.
   Zamiast tego proponuję zakupić w Syrii statek owoców.

   Polubienie

   • miziaforum said

    NAPISAŁ CI MINISTER ZE NIEDA SIE WYCOFA ? TO NIE KOMBINUJ O.K …… CZŁOWIEKU CZY TY MIAŁES KONTAKT Z MUZUŁMANAMI Z AFGANISTANU , SYRII, IRAKU ITP …. NIE WIEC ZMILCZ O SPRAWACH O KTÓRYCH NIE MASZ POJECIA

    POLSKA ZA 5 LAT OD DNIA SPROWADZENIA ICH TU BDZIE MIEJSCEM Z KTÓREGO NAWET MUCHY BEDĄ CHCIAŁY SPIERDOLI , POLSKA BIEDA + ISLAMIŚCI SPRAWIĄ ŻE ……… CI CO MAJA W CHUJ KASY MAJA TO W DUPIE BO SIE ODGRODZĄ ALE TY BEDZIESZ BAŁ SIE WYJSC RANO PO MLEKO DLA DZIECI O SPACERACH WIECZORAMI ZAPOMNIJ

    Polubienie

    • polskosc said

     Czego jeden minister nie może to inny może. Chcieć to móc. Można nawet zawiesić członkowstwo w UE do czasu rozwiązania problemu imigracji.

     W takiej sytuacji nie należy się denerwować. Trzeba dać PiS-owi ostatnią szansę by się poprawić gdy jeszcze nie ma złęgo czynu tylko desperacka decyzja. Słowa przemijają, można je wybaczyć. Gdy natomiast wpuszczą imigrantów to już będzie sytuacja bez wyjścia. Będziemy walczyć o przeżycie i PiS będzie naszym wrogiem.

     Polubienie

     • miziaforum said

      PIERWSZA TRANSZA WJAZDOWA DZIKUSÓW JUŻ W STYCZNIU 2016 CZYLI ZA 2-3 TYGODNIE – POTEM JUŻ POLECI JAK Z PŁATKA

      P.S MINISTER CHUJA MOZE TO PRZYDUPAS PREMIERA – A WIEC DECYZJA O WPUSZCZENIU JEST DECYZJĄ PREMIERA … A PREMIER CZYJ W PISIE .. ANO PREZESA !!!

      WIEC KTO JEST ZA PRZYJECIEM DZIKUSÓW ????

      Polubienie

     • Anna said

      ALE ONI TEGO NIE CHCĄ, rozumiesz?

      Polubienie

      • polskosc said

       Trzeba pokazać PiS-owi że nie jesteśmy tępe owieczki. Albo odrzucą imigrantów albo my odrzucimy PiS i zrobimy rewolucję.

       Polubienie

       • Anna said

        Ponad tysiąc lat pracowali na zamianę nas w tępe owieczki i teraz będą z tego korzystać. My się nie odmienimy ani w rok, ani w pięć lat. Już od ćwierć wieku nas strzygą a my nic na to, to teraz wezmą się za nas na całego i będą zarzynać.

        Uwaga. Już co poniektórzy, z lepiej poinformowanych, szykują sobie odlot, do hameryki, niby po nico ale na serio.

        Polubienie

    • heniu said

     ALE TY BEDZIESZ BAŁ SIE WYJSC RANO PO MLEKO DLA DZIECI O SPACERACH WIECZORAMI ZAPOMNIJ

     bo chodzi o depopulacje biednych ludzi arabi w polsce beda depopulowac biedakow oto w tym chodzi was polakow nie bedzie to jest plan zydow

     Polubienie

   • Anna said

    Politycy kłamią, jak z nut. Powiedzą to co naród chce usłyszeć, nawet dadzą sobie po mordzie a potem wespół zespół najedzą się ośmiorniczek i popiją wspólnie winka w ekskluzywnej restauracji… na koszt obywateli.

    Polubienie

 2. miziaforum said

  NO I CHUJ STRZELIŁ SZANSE NA ODBICIE POLSKI Z RĄK SUKINSYNÓW ……….. JAKIE TO POLSKIE ……… TU KURWA NIGDY POLAKOWI UCZCIWEMU NIE BEDZIE W MIARE DOBRZE

  Polubienie

  • miziaforum said

   NO DOBRA CZAS NA ZMIAN TEMATÓW N.P O PROBLEMIE Z WYMIERANIEM KRYLA !!!

   Polubienie

   • Anna said

    a co to kryl? i czy musimy rozmawiać o wymieraniu? żeby chociaż pogoda była przyzwoita a tu śniegu ni widu, mamy kotki, pieski, króliczki – to miłe temaciki 🙂

    Polubienie

  • Anna said

   Ta zmiana władzy jest tylko pozorna, pod publiczkę, umocowali się na stałe w naszym kraju. Nic się nie zmieni dla nas bo pis i po to to samo zło. Sprzedali nas popisowo. Zezwolą na wejście wojsk niemieckich, austriackich itp. na terytorium Polski aby niby pilnowali granic na wschodzie. Okupacja wojskowa stanie się faktem.

   My po prostu nie mamy na kogo głosować a za następne 4 lata to chyba już nas nie będzie.
   Nie bez przyczyny miałam w dzieciństwie spotkanie n-go stopnia z siłą wyższą, nie miał optymistycznej wieści dla naszego narodu 😦

   Polubienie

  • polskosc said

   Zawsze można odsunąć Jarka i zobaczyć w którym kierunku pójdzie reszta. Nie należy zabijać dzikiego konia bo nie jest grzeczny tylko trzeba go ujeździć.
   Proponuję wziąć PiS za mordę jak dzikiego konia.

   Polubienie

   • miziaforum said

    CHŁOPIE KURWA NIEMA CZASU ROZUMIESZ NIEMA SKOŃCZYŁO SI PIERDOLENIE O SZOPENIE TERAZ KONFRONTACJA Z SPRZEDAWCZYKAMI W TYM SAMYM CZASIE NAJAZD MUSLIMÓW I CHUJ WIE CO JESZCZE – TO JEST KONIEC

    K O N I E C

    WY PRZYZWYCZAILIŚCIE SI ŻE WPADA JAKIS PROBLEM GARDŁUJECIE 2-3 DNI POTEM DRUGI PROBLEM ZAPOMINACIE O 1 PROBLEMIE … ITD… TERAZ TE WSZYSTKIE ZAPOMNIANE PROBLEMY BEDĄ MATERIALIZOWALI !!!

    KONIEC !!

    Polubienie

    • polskosc said

     Jarek ma domek w WA-wie na Ul Lisa-Kuli. Zawsze można pójść do niego podyskutować. Trzeba pokazać Jarkowi że my Polacy nie boimy się walki.

     Ps Mam dojście do 2 osób z rządu. Też mam do tych z poprzedniego rządu ale się z nimi nie zadawałem.

     Polubienie

    • polskosc said

     Szydło miała poparcie ze strony górników. Wystarczy porozmawiać ze związkowcami górników na temat imigracji. Kopalnie padają a Jaruś wykańcza nas podatkami. Jaruś zrozumie że siedzi na beczce prochu. Jaruś jest trochę tępy ale w końcu reszta PiS-u go odrzuci próbując ratować koryto dla siebie. Kto przejmie PiS po Jarku? Może lepiej aby Jarek jednak odszedł?

     Polubienie

     • miziaforum said

      (19 grudnia) w samo południe na centralnym placu miasta blisko dwa tysiące osób zgromadziło się na pikiecie przeciwko planom utworzenia w Hotelu „Olecko” ośrodka dla uchodźców. W proteście wzięło udział też wielu mieszkańców innych miast mazurskich i podlaskich, m.in. Suwałk, Giżycka, Ełku, Gołdapi i Grajewa. Na początku odśpiewano hymn narodowy.

      Podczas protestu głos zabrał nie tylko Karol Gutowski, pomysłodawca pikiety, ale – w imieniu władz – wypowiedział się również burmistrz Olecka Wacław Olszewski, który poinformował, że na wieść o zamiarze utworzenia w Olecku ośrodka dla uchodźców swoją rezygnację z przyjazdu na obóz treningowy zapowiedział już jeden klub sportowy z południa Polski.

      – Są to ewidentne zagrożenia dla naszego miasta, które między innymi żyje z turystów – mówił burmistrz Olszewski.
      – Nie chcemy imigrantów pochodzenia islamskiego, zapraszamy do nas turystów i inwestorów – podkreślił Krzysztof Tez.

      Burmistrz Olecka poinformował, że do Bożego Narodzenia Urząd ds. Cudzoziemców sprawdzi oferty złożone na przetarg pod względem formalnym.

      – Swoją pomoc w zatrzymaniu utworzenia takiego ośrodka w Olecku zadeklarowali nowo wybrani posłowie – dodał Olszewski. Jest wśród nich m.in. poseł PiS Jerzy Antoni Gosiewski.

      Jak pisaliśmy wcześniej, Rada Miejska w Olecku podjęła rezolucję przeciwko utworzeniu takiego ośrodka. Olecczan poparła też kilka dni temu Rada Gminy w Wieliczkach.

      Z kolei Krystyna Bednarek, która wraz z mężem, działaczem NSZZ „S” z Olecka Stanisławem Bednarkiem oraz dziećmi była zmuszona przez reżim komunistyczny do wyjazdu z Polski do Belgii w 1982 r., ostrzegała olecczan przed kulturą islamską.
      – Żyłam wśród tych ludzi w Belgii, nie chciałabym, żeby ta kultura, obca dla nas katolików dotarła do Olecka – apelowała.

      MA KURWA TUPET TEN POSEŁ Z PIS DEKLARUJACY POMOC PRZECIW OSRODKOWI A ZARAZEM WIEDZĄC O ZGODZIE PIS NA OSIEDLANIE MUSLIMÓW

      OTO MAS CZARNO NA BIAŁYM ICH POLITYKE

      Polubienie

      • polskosc said

       Sądzę że w PiS-ie istnieje niezadowolenie z Jarka. Chętnie by go odsunęli. Wiedzą że Jarek gwarantue im duże szanse na wejście do sejmu. Wolą mu lizać śmiedzący tyłek byle były poselskie pensyjki.
       Sądzę żę po odejściu Jarka PiS mógłby przyjąc lepszy kierunek. Jarek nie robi lustracji bo jest umoczony w różne afery. Gdyby Jarek odszedł lub wyjechał na stałe to jest szansa na mądzejszą postawę reszty PiS-u.
       Ja dopuszczam odsunięcie Jarka z polityki.

       Polubienie

      • kacperkias said

       Moze to nie tupet , a popstu niewiedza ( bo w tym b..dlu) coraz trudniej sie polapac ??

       Polubienie

 3. szuwaxpl said

  To już tydzień temu było, do dziś zero reakcji, a Pan Adolf Kudliński mówi językiem wielu Polaków.
  PIS gra w jakąś grę, czy też chcą konfrontacji na ulicy?

  Polubienie

 4. KnUR1 said

  Not to pekła guma od kaleson, jaja wiszą jak salceson. Ile można mieć złudzeń, kolejne 20 lat. Ale skoro 20 tyś szumowin ma więcej energii niż 30 milionów Polaków to cóż. Powodzenia frajerzy bez gaci.

  Polubienie

 5. marek said

  Polubienie

 6. marek said

  Polubienie

 7. marek said

  Członkowie Komitetu Obrony Dotacji mają ograniczony poziom otwartości na dyskusję. Może to wynikać z braku argumentów, ponieważ ciężko jest wyjaśnić popieranie w Polsce zachodniego, głównie niemieckiego kapitału i nawoływanie do obalenia legalnie wybranego rządu, zaledwie po miesiącu jego działania. Swojego czasu PO lansowało mit, że tą partię popierają ludzie młodzi, wykształcenie z dużych miast. Sądząc po większości KODomitów, z tego mitu nie wiele już zostało.

  Polubienie

  • miziaforum said

   Boisz się?. Masz czego i kogo. Bój się Unii Europejskiej, strzeż przed zbiorowym samobójstwem. Jeszcze nigdy na naszej planecie, nie zdarzyło się tyle cudów.Pensjonariusze zakładów psychiatrycznych, rządzą całym kontynentem.Sekta prostego banana, niczym nawiedzeni kontaktem z inną planetą, wprowadzają świat absurdu. Oni mają rację, reszta to wariaci. Ponad milion uchodźców, obcych kulturowo, niczym pasażerowie Nostromo (Obcy-ósmy pasażer Nostromo),nie stanowi zagrożenia dla mieszkańców kontynentu Europa. Pomimo niezaprzeczalnych faktów agresji Obcych, udokumentowanych filmami, opisami, autorzy dowodów uznani zostali za oszołomów. Sekcja prostego banana pozostaje nieugięta. W żadnym wypadku nie przyznają się do własnych błędów. Tysiące ekspertów zastanawia się jak rozwiązać problem uchodźców.Kontrola granic, rozmieszczanie przymusowe w poszczególnych krajach. Gremium ekspertów przeanalizowało skutki, jakie przyniosłoby zamknięcie granic na przykład przez Serbię lub Macedonię. Uchodźcy kierowaliby się wówczas do krajów sąsiednich, takich jak Albania czy Chorwacja, albo wybieraliby dłuższą drogę przez Bułgarię i Rumunię. Jeśli Niemcy zamknęliby swoje granice, skutkiem byłyby korki na przejściu granicznym do Austrii, a być może we wszystkich krajach zachodniej części Bałkanów. Niemiecki rząd obawia się, że wówczas sytuacja w tych państwach stałaby się napięta i mogłoby dojść do konfliktów z użyciem broni. Skutkiem napływu uchodźców będą……korki.Tak twierdzą unijni eksperci prostego banana.
   http://wiadomosci.onet.pl/prasa/koalicja-niechetnych/j81k07
   Absurd goni absurd, chociażby w stosunkach z Rosją.Słynne sankcje stały się swoistym wymiernikiem myślenia rządzących Europą. Odmrozić sobie i innym uszy, żeby absurd był racją stanu. A jakie są fakty? Rezerwy walutowe Rosji sięgają prawie 365 mld. dolarów, natomiast rezerwy walutowe krajów całej strefy euro wynoszą ok. 325 miliardów euro.Co dziwne, Polska nie należąca do strefy euro ma aż 98 mld. dolarów.Żeby porównać skalę w stosunku do innych krajów dodam że Francja posiada tylko 150 milionów,natomiast Niemcy posiadają połowę tego co cała strefa euro, czyli ok.167 mld. dolarów.Jeżeli dołożymy do rezerw walutowych, rezerwy złota które posiada Rosja, okazuje się, że Rosja posiada ponad 700 mld. dolarów. http://pl.tradingeconomics.com/ru…/foreign-exchange-reserves .Co do powodów sankcji, wypowiadają się każdego dnia czciciele prostego banana, wmawiając ze prawdziwa demokracja to tylko na …. Ukrainie
   http://litera.fr/wp-content/uploads/2015/12/2816173169-300×264.jpg ekskluzywny klub samobójców Co jest marzeniem każdego członka sekty prostego banana?Decydować o wszystkim, nawet kolorze papieru toaletowego.Zmieniać rządy, prostować poglądy polityczne, jak wyprostowali banana.Wybitnym przykładem deformacji bananowej umysłu, jest wymiana rządu w Warszawie, na bardziej prosty. Zrobią rewolucję bananową i prosty banan Petru rządzić będzie Polską.Jakie więc wypływają wnioski z prostego banana?. Wnioski są straszne. W Wielkiej Brytanii za Premiera chcą Putina. http://www.express.co.uk/news/uk/627989/Vladimir-Putin-David-Cameron-poll-who-want-British-PM A to już przestało być śmieszne, ekskluzywny klub samobójców utracił swoją moc prawną, by kierować normalnymi ludźmi.Niech wracają skąd ich wyciągnięto, na drugi raz zatrudnić solidniejszych strażników. Ci ludzie nie mogą przebywać w otwartym ośrodku psychiatrycznym, stanowią zagrożenie dla wielu społeczeństw. Stanowią zagrożenie dla samych siebie.
   Trzeba się obudzić.Największym zagrożeniem dla Europy, demokracji, być albo nie być białego człowieka, są politycy europejscy i islam.Chorą propagandę o zagrożeniu rosyjskim należy schować między bajki.Jeżeli Zachód i USA nie wywołają wojny, żadnej wojny w świecie nie będzie. http://litera.fr/wp-content/uploads/2015/12/fampic-300×189.jpg islamiści europejscy
   Czas zakończyć niebezpieczne eksperymenty na białej rasie.Czas znaleźć winnych tego, co obecnie dzieje się w Europie i czas w końcu, przemeblować nasz kontynent. Żarty się skończyły, nie będziemy służyć za królika doświadczalnego, garstce bogaczy, finansistów czyli ujmując to w skrócie, lewackim doktorom Mengele. Do Europy sprowadzono kulturowych ludożerców, mieszkańców rozbrojono, zastraszono i spacyfikowano.Nie możemy stać z boku, uważając że nic się nie stało, nic się nie dzieje.Tak zniszczono Indian w Ameryce, do dzisiaj żyją w rezerwatach. I taki los może spotkać jutro, białą rasę zamieszkującą Europę. http://litera.fr/wp-content/uploads/2015/10/1444083991_8-300×300.jpg Do Europy przybyła młodzież , która jeszcze wczoraj podrzynała gardła swoim współwyznawcom. Przyjechali ogoleni, przebrani w europejskie stroje, udający kulturalnych ludzi z Afryki. Przyjechali, bo spędzono ich na odpowiednią godzinę, podstawiono statki, dano pieniądze, zaopatrzono w kontakty. Czym martwi się rządzące lewactwo?. Martwi się, że w demokratycznych wyborach odnoszą zwycięstwo partie które próbują bronić swoich obywateli przed najazdem morderców, gwałcicieli i odmiennych kulturowo ludzi.Nazywani są faszystami, prowadzi się z nimi bezpardonową wojnę, pacyfikuje się siłowo białych ludzi, występujących przeciwko obecnie rządzącym.Używa się policji, służb i mediów w celu niszczenia jednostek zagrażających ich paskudnym planom-eksterminacji białej rasy. Dysponując pieniędzmi społeczeństw, tworzą różne partie polityczne, stowarzyszenia mające destabilizować kraje, w których rządzą przeciwnicy ich polityki. Jest to zbrodnia przeciw ludzkości, każdy uczestnik tej eksterminacji powinien ponieść te same kary, jakie przygotowano białej rasie.Ewolucyjne mieszanie ras jest normalnością, rewolucyjne – to zbrodnia. Zbrodniarze z UE szykują w Polsce pucz, nie będzie ich obchodzić liczba ofiar. Ma wygrać idea zniszczenia białej rasy. Robią więc rewolucje rękoma Petrów, Michników, Wałęsów i setki innych opłacanych agentów Zachodu. Opłacanych medalami, nagrodami czy stanowiskami a nawet zwykłą pracą. Jest to banda najemników islamu, bardzo groźna, bo sięgająca mackami do Izraela czy USA.Czas powiedzieć STOP

   i tu macie wszystko połaczone w ciag logiczny !!! OSTATNI RAZ PISZE …

   Polubienie

  • kacperkias said

   Postkomunisci, zapomniani ,pozostawieni w tle za forse Sorosa – poszli sobie dorobic.

   Polubienie

 8. szuwaxpl said

  Czy trzeba czegoś więcej? Tak – więcej Leszka Żebrowskiego!

  Żebrowski – kto z kim się porozumiał w naszym imieniu Temat z kanału YT

  Polubienie

 9. marek said

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/soros-daje-150-mln-na-walke-o-demokracje-w-polsce-2015-12

  Polubienie

 10. […] marek o MINISTER Z PIS SPROWADZENIE 10… […]

  Polubienie

 11. szuwaxpl said

  Trzynaście minut – które dają do myślenia z myślą WSZYSTKO JUŻ BYŁO!

  Polubienie

 12. To, co nie może jeden minister – może inny minister lub premier. Poza tym oni nie mogą od razu z grubej rury, bo wiesz czym by się to skończyło. Muszą metodą małych kroków.

  Polubienie

  • KnUR1 said

   PIS już w chuja nas zrobił obietnią 500 zł na każde dziecko w rodzinie. Po czym rozwinęli o 500 zeta na biedną rodziną i dalej na drugie i kolejne dziecko (ewentualnie). Jebać ich, polubownie to mogę się walić w dupę. Jakoś nikt z nami nie pierdoli się specjalnie.

   Polubienie

   • KnUR1 said

    zresztą PIS nawet nie miał poparcia 1/5 Polaków, więc sobie można gangstrekę uprawiać

    Polubienie

   • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

    Straszydlo powiedzialo,ze beda sprawdzac ,jak obdarowani te 500 zeta beda wydawac.Jak oni to sprawdza?.Kogo beda sprawdzac?.Bogaczy nie.Bo straszydlo powiedzialo,ze trzeba uchronic obdarowanych przed zlym wydawaniem pieniedzy.No tak bogacze je wydadza na osmiorniczki, bo oni potrafia dobrze wydawac pieniadze..obrzydlistwo..Moze sciagna hamerykanski model kontroli biednych.Elektroniczna karta z nedznymi groszami i kontrola,na co bidok ten socjal wydaje.Liberalow i bankierow nikt nie kontroluje.Oni kontroluja..

    Polubienie

  • miziaforum said

   BEDZIESZ TY MIAŁ METOD MAŁYCH KROCZKÓW JAK CIE ARAB POMYLI Z KOZĄ … TAK TAK U CIEBIE W MIESCIE
   To, czy jakis kraj ma przyjac uchodzcow, zwlaszcza w takich ilosciach MUSI sie odbyc w drodze ogolnokrajowego referendum, bez wzgledu na to, co bredzie ta pijaczyna SSchulz.
   lepiej zrób to co ja
   Wysłałem poniższe do M. Schulze na ten adres. europabuero@martin-schulz.eu Um jüdisch linke Nazi Päderasten, Alkoholiker Grundschule Martin Schulze! Die Nazi-gnido / Scham Laus von der Physiognomie eines Juden
   Ein Eimer kaltes Wasser über den Kopf eines sinn
   Zur Abkühlung ein wenig jüdisch Nazineigungen
   Die ähnlich wie die jüdisch komuszej mendy macht

   Mein Großvater, setzen Sie Ihren Vater eine Kugel in Trümmern
   Ich verließ ihn für mich so riet Gott;
   Wie lange Sie leben werden, und die Welt wird die Welt
   Nie jüdisch Schwäbische Schwäbische und Sie werden nicht brüten Bruder

   Um Grandpa wird tatunia genau zu füllen
   Ich werde Sie höflich, aber ganz offen sagen, die jüdisch Schwaben;
   Für seine Besorgnis über Polens jede Heca nicht
   Sie können sie küssen und uns Polen, wo sie am Ende wieder (das ass!)

   Polubienie

 13. Marysia...zwyczajnie Marysia. said

  A najlepiej w Danii..Zaproponowano pozbawianie uchodzcow bizuterii i pieniedzy,ktore rzad chce wykorzystac na utrzymanie przybyszow…ha ha.No to zobacza te demokracje..stare metody widac jeszcze w modzie..zapozyczone od nazistow…na pewno prawa europejskie imigrantom zwlaszcza w danii sie spodobaja ha ha..no coz ..sami chcieli tu przybyc..do tego raju..

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: