Miziaforum's Blog

ALARM !! STYCZEŃ 2016 PRZEJCIE WŁADZY W POLSCE PRZEZ DOKONANIE PARALIŻU PAŃSTWA I WYMUSZENIE DYMISJI RZADU

Posted by miziaforum w dniu Grudzień 21, 2015


OD JAKIEGOS CZASU SŁYCHAC  POGŁOSKI 

POGŁOSKI O MOŻLIWYM ZAMACHU STANU W STYCZNIU 2016 ROKU 

I PRZEJECIU WŁADZY PRZEZ P.O , NOWOCZESNĄ I ŚRODOWISKA SKUPIONE W T/Z KOD ..

postanowiliśmy to sprawdzi u źródeł czyli przepyta jakiegoś renegata z PO BO MAMY OD JAKIEGOŚ CZASU TAKĄ MOŻLIWŚC 

BYŁY WIELOLETNI POSEŁ P.O ….

JEST PLAN PRZEJCIA WŁADZY W SPOSÓB JEDNAK TAKI KTÓREGO NIKT SI NIE SPODZIEWA ..

CO NAJGORSZE SKUTECZNY JEŚLI GO WDROŻĄ … CDN .. ZA 2-3 GODZINY

Komentarzy 17 to “ALARM !! STYCZEŃ 2016 PRZEJCIE WŁADZY W POLSCE PRZEZ DOKONANIE PARALIŻU PAŃSTWA I WYMUSZENIE DYMISJI RZADU”

 1. mentronik said

  To co się dzieje w sferze politycznej wokół Syrii przypomina wszystko co jest związane z U’Krainą, DOnbasem i „Mińskiem-2”. To jest klasyczne okno Overtona.
  Na Donbasie zaczęło się od mocnej i powszechnej propagandy, że „terroryści i „ruskie wojska” są na DOnbasie”. „Putin” nikogo nie „olał” ale stosuje umiejętnie socjologiczne „amerykańskie” zabiegi.
  Wpierw doprowadzono do tego że „należy rozmawiać z Powstańcami”
  Potem doszło do możliwości podpisania „umowy”.
  Potem podpisano umowę ale dalej propaganda zachodnia brzmiała że to „Moskwa” jej nie wypełnia / nie będąc ani stroną ani podmiotem umowy/…
  Teraz okno Overtona kieruje uwagę i umysły opinii publicznej na to że to Kijowianie nie przestrzegają umowy a „federalizacja” zaczyna być czymś oczywistym…

  Analogicznie jest w przypadku Syrii.
  Wpierw mieliśmy kilka lat trwającą sytuację medialnego obrazu: „Assad – tyran, a reszta z nim walcząca to opozycja”. Nikt nie brał na powaznie informacji że sa tam jacyś „terroryści”, że tworzą swoje państwo, że kradną ropę i Zachód ich sponsoruje…
  Małymi krokami, zgodnie z zasadami urabiania opinii publicznej opracowanymi przez Overtona dla CIA teraz to się zmienia…
  Proszę zauważyć, że w ciągu 80 kilku dni trwania rosyjskiej operacji:
  1. „Asad nie musi odchodzić”
  2. Terroryści istnieją i są nie tylko odrażający ale groźni dla świata
  3. Trudno odróżnić „dobrych” od „złych” terrorystów
  4. Terroryści rabują na wielką skalę wszystko co się da…
  5. Są państwa które im w tym pomagają
  6. Rosja walczy z terrorystami i chroni przed nimi świat

  Trzy miesiące temu to nie było do pomyślenia. WIęc Putin nie „olewa” ani Donbasu ani Syrii. Rosjanie robią to doskonale – zmieniają nastawienie opinii publicznej i światowych społeczeństwa oraz mediów. Bez tego nic się nie da zrobić, a szczególnie na szybko…

  A do tego – rozmowy z „opozycjonistami” wcale nie przeszkadzają ich na razie bombardować. A do jakichś rozmów jeszcze droga bardzo daleka…

  Polubienie

 2. miziaforum said

  UZUPEŁNIENIE ARTA. O 19-20 ,00 ZBYT DUŻO MATERIAŁU I SPISKOWCÓW

  ALE NAPISZ O CO CHODZI

  PO,PSL PETRU I RESZTA …

  STRAJK GENERALNY URZEDNIKÓW ŚREDNIEGO I WYSOKIEGO SZCZEBLA ADMINISTRACJI RZADOWEJ SAMORZADOWEJ PRACOWNIKÓW BUDŻETOWYCH I AGENCJI RZĄDOWYCH

  TERMIN STYCZEŃ … DATA NIEZNANA – ZAPEWNE SZYBKO

  CEL – CAŁKOWITE SPARALIŻOWANIE ADMINISTRACJI W PAŃSTWIE

  NA OKRES DO 10 DNI

  NIE DZIAŁA MAJA

  URZEDY GMIN , MIAST , URZEDY MARSZAŁKOWSKIE WOJEWÓDZKIE ,

  SADY , PROKURATURY , ZUS, KRUS, NFZ URZEDY SKARBOWE ORAZ PRACOWNICY CYWILIN POLICJI WOJSKA STRAŻY POŻARNEJ SŁ. CELNEJ I TP.

  STRAJKUJĄCY NACZELNICY WYDZIAŁÓW KIER. REFERATÓW DYREKTORZY – CAŁA KADRA ŚREDNIEGO I WYSOKIEGO SZCZEBLA

  DO TEGO WSZYSTKIEGO DEMONSTRACJE KOD NA WZÓR PROTESTU ACTA …

  CZYLI ZAMACH URZDNICZY JEŚLI IM SI UDA TO SKOŃCZY SIE TO PARALIŻEM , CHAOSEM I FAKTYCZNĄ INTERENCJĄ Z ZEWNĄTRZ W CELU PRZYWRÓCENIA ŁADU !!!

  OCZYWIŚCIE URZDNICY Z WIADOMEGO NADANIA PARTYJNEGO – SĄ ICH DZIESIĄTKI TYSICY W ADMINISTRACJI I URZDACH …

  NIESTETY NADAL SĄ I CZUJĄ SIE ZAGROŻENI .

  Polubienie

  • polskosc said

   Nowi wojewodowie już są więc mogą z łatwością odsuwać jednych przyjmowac innych. Czyli urzędy wojewódzkie będą działać.
   Zapewne nowy komendant główny Policji ma już nowy komplet komendantów wojewódzkich i może ich wymienić w każdej chwili.
   Odnośnie sędziów i prokuratorów to wystarczy ustawa od odsunięciu od zawodu tych którzy kryli poprzedni ustrój totalitarny, na ich miejsce można przyjąc nowych.
   Wielu policjantów ma podwójny etat. Komendanci takich oddziałów mogą zostać odsunięci a na miejsce podwójnego etatu dać 2 etaty. Policjanci będą się więc bać o pracę.
   W dużych miastach jest nadwyżka lekarzy, młodzi szukają pracy. Strajk lekarzy to okazja by ich odsunąć. We Francji istnieje prawo króre zabrania lekarzom strajkować. Gdy strajkuje nadal to traci uprawnienia do wykonywania zawodu.

   Zamęt wywołąją ale porządek zrobić trzeba. Kościół Rzymski jest po stronie PiS-u. Polacy nie chcą imigrantów więc staną w obronie rządu PiS-u.

   Proponuję:
   1) Wybrać z banku pieniędzy na conajmiej 2 tygodnie.
   2) Zrobić zapas benzyny
   3) Zrobić rezerwę żywności
   4) Zrobić rozpoznanie kto z sąsiadów jest z koalicji Tuska-PO
   5) Rozpoznanie kto z sąsiadó posiada broń
   6) Tworzyć oddziały Polskie gotowe do działań siłowych. Wywiesić biało-czerwone flagi

   Biednych i głodnych jest więcej niż nażartych złodziei. Pokonamy Tuska-PO z łatwością.

   Polubienie

   • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

    We Francji lekarze strajkuja.Nikt nikogo nie wyrzuca jeszcze za strajki.Na nieszczesnego 13-tego listopada lekarze zapowiedzieli strajk,ale wobec sytuacji,ktora wytworzyla sie po zamachu, zrezygnowali z niego.

    Polubienie

    • polskosc said

     Marysiu pieprzysz jak papuga. Jaka z Ciebie Francuska? Francuzi mówią że ani jedna Polka na 100 nie nadaję się do niczego.

     réquisition
     http://www.lesml.org/emailing/kit/3-_Note_juridique_concernant_la_greve_des_medecins.pdf

     Zobacz zdanie: Si, à l’issue de ces consultations et démarches, le tableau de
     permanence reste incomplet, le conseil départemental adresse un rapport, faisant état des avis recueillis
     et, le cas échéant, des entretiens avec les médecins d’exercice libéral, au préfet qui procède aux réquisitions nécessaires.

     Wyraźnie widać że twoja znajomośc Francji jest zbyt powierzchowna.

     Polubienie

     • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

      Nie Ty decydujesz ,kto jest Francuzka,a kto nie.Ty wprowadzasz ludzi w blad,wypisujac bzdury,ze lekarze nie maja prawa strajkowac.Wyrwales z kontekstu szerszego kilka zdan i dostosowujesz je do Twoich idei.Jesli takim jestes znawca,to moze wyjasnisz ,czego tyczy obecny konflikt i debata z lakarzami tzw. liberalnymi.Bo ja dodkonale wiem takoz,jakie sa procedury w przypadku strajku tegoz srodowiska,ktore moze strajkowac w tzw. sposob bierny lub czynny.Jestes taki madry znawco spraw obcych,wiec wyjasnij ,o co chodzi ,a nie chrzan,ze francuscy lekarze nie maja prawa do strajku.Link,ktory podales wyjasnia,jakie sa zasady dotyczace strajku lekarzy.No i moze znawco przetlumacz ten fragment,ktory zacytowales i calosc,a nie wyjatki,ktore Ci pasuja do blednej tezy.Bierz sie do roboty i tlumacz i wytlumacz,a nie wprowadzaj w blad.Moze nie jeden Francuz bardziej cienki w przepisach niz Marysia.Zwlaszcza Polak,ktory zasuwa na budowie na czarno przez 20 lat i potrafi powiedziec wylacznie dzien dobry lub do widzenia.A moze jakis konkretny przyklad tego,co Francuzi mowia na temat nie tylko Polek,a takze Polakow.Tak plesc bez sensu kazdy moze.Byc moze o innych jest taka opinia.Nie dotyczy ona Marysi,ktora Francuzka jest i pozostanie.

      Polubienie

      • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

       Nie zrozumiales tekstu i wypisujesz bzdury.Doczytaj,w jakiej sytuacji prefekt ma prawo odwolac sie do tzw. lekarzy liberalnych i moze przy okazji wyjasnij szerokiej publice ,co oznacza w praktyce ” lekarz liberralny”.No poczekam.Wyjasnij,o co chodzi i zinterpretuj wykladnie prawa,do ktorej podales link.
       Ps.
       Chyba odpowiedz Marysi starczy na potwierdzenie bieglej znajomosci francuskiego,francuskiej rzeczywistosci i takze przepisow przez Francuzke Marysie,ktorej sie zdarza poprawiac byki w tlumaczeniach polskich tlumaczy lyb wrecz tlumaczyc tlumaczowi ,bo tlumacz nie ma zielonego pojecia o francuskiej administracji na przyklad i nie potrafi precyzyjnie przetlumaczyc dokumentow administracyjnych.Wstyd rzeczywiscie.

       Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        Przepraszam za literowki..problem techniczny…doskonale,lekarz liberalny
        Ps.
        Byc moze zrozumiales Marysi dygresje pod filmikiem z facetem przebranym za choinke w kiblu z zyczeniami od PO….Raczej nie zrozumiales ,czego dotyczylo: PO..jest jak po-t…..he he..Tylko osoba znajaca w sposob perfekcyjny niuanse najpiekniejszego jezka na swiecie mogla taka dygresje poczynic adresowana do osob kumatych,ze tak powiem.Jestem Franuzka i dumna z tego powodu.Ha..i mam prawo byc…i nikt mi nic nie zrobi..i nie zabroni.A jakies glupie opinie splywaja jak po gesi.

        Polubienie

       • polskosc said

        Przeczytaj Marysiu jeszcze raz swoje zdania wpisane powyżej „We Francji lekarze strajkuja.Nikt nikogo nie wyrzuca jeszcze za strajki.”

        Wyraźnie widać że nie wiedziałaś o tej procedurze prawnej przymusu pracy lekarzy. We Francji jest niby demokracja i niby wolność ale czasami władza pokazuje/używa kij i to twardzy niż w innych państwach.

        Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        Oczywiscie,ze wiedzialam Polskosc.Gdybym nie wiedziala nic na temat prawnych procedur ,nie odpowiedzialabym wyczerpujaco na Twoja uwage.Przytoczyles niewielki fragment,ktory nie wystarczy bez znajomosci tematu do udzielenia odpowiedzi,jaka otrzymakes i dobrze o tym wiesz.Zerknij rowniez na czas odpowiedzi,ktory potwierdza,ze bez znajomosci tematu, nie bylabym w stanie odpowiedziec na Twoja uwage.” Wladza pokazuje:uzywa kij..itd”.Wladza w tym przypadku pozwala na strajk lekarzy i zabezpiecza normalne funkcjonowanie szpitali, co jest jak najbardziej demokratyczne.Nie masz racji.Demokracja to nie anarchia.A jakie sa efekty strajkow,to zupelnie inny temat.Bo nie zawsze mimo slusznosci strajkow demokratycznie przeprowadzanych strajkujacy,nie osiagaja zalozonych efektow i w tym miejscu mozemy powiedziec,ze demokracja nie funkcjonuje, bo wladza nie spelnia slusznych postulatow.Same warunki zas okreslone w ustawie o strajkach sa jak najbardziej demokratyczne.A czy wolalbys umrzec w szpitalu,gdy nie ma strajkujacych lekarzy w imie tak jak rozumianej,a raczej nie rozumianej przez Ciebie demokracji?.Ja tam wole nie umierac i miec opieke w szpitalu,gdy zgodnie z zasadami demokracji ktos strajkuje.

        Polubienie

      • polskosc said

       Nie muszę nic dodawać. Jest wtrażnie rekwizycja czyli przymu pracu lekarzy gdy zadecyduja to organy państwa.

       Polubienie

       • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

        Ktorych lekarzy dotyczy przymus?.Wyjasnij szczegolowiej,tym ktorzy nie znaja realiow i nie wiedza,o co chodzi.No dobra.Mam miekkie polskie serce i podpowiem.Co by sie stalo w szpitalach,gdyby wszyscy lekarze oglosili strajk i nie zajmowali sie pacjentami?.Ano ludzie by sobie umierali.Takie bylyby skutki strajku,wiec prefekt moze wyznaczyc lekarzy ,ktorzy prowadza prywatna praktyke w celu zabezpieczenia pracy szpitali i to cala tajemnica.A moze chcialbys sobie lezec w szpitalu i czekac na smierc,podczas gdy lekarze w najlepsze sobie strajkuja?.Co bys wybral?.Umrzec,czy byc obsluzonym przez lekarza wskazanego przez prefekture i nie umrzec?.Odpowiedz sobie na pytania i nie pisz w przyszlosci glupstw bez sensu.

        Polubienie

     • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

      Jeszcze Ci podpowiem jedna rzecz.Wiesz,czemu Front Narodowy przegral wybory?.Pisala Marysia w odpowiedzi do Anny.To takze zasluga JOW-ow,ktore chca wprowadzic,zmieniajac konstytucje.No i co?.Kto zna lub nie zna realia?.itd itp…Jeszcze Ci powroze..Wprowadza JOW-y i w wyborach prezydenckich nie beda potrzebne przepisy o podpisach obywateli.Beda potrzebne podpisy dla kandydatow na urzad prezydencki od miejscowych partyjnych kacykow.Dlatego tak wazne bylo w tegorocznych wyborach,aby FN zdobyl wladze w regionach i mial swoich ludzi,po to aby przewodniczaca partii uzyskala 500 podpisow poparcia merow ( prezydentow miast).Ciagle przegrywal FN, bo nie mial poparcia w regionach.Nie potrzeba we Francji podpisow obywateli dla kandydatow na ten urzad.Nowa konstytucja w Polsce pewnie tez odejdzie od koniecznosci zbierania podpisow obywateli, co spowoduje ,ze beda decydowac partyjne kacyki,czyli kolesiostwo z partii..Jest to zamach na demokracje bezposrednia…No i co powiesz Polskosc?.Kto zna,a kto nie?.

      Polubienie

 3. szuwaxpl said

  Kto za tym wszystkim stoi

  Polubienie

  • polskosc said

   Mają:
   -Rozkradzione rzędu 1000 mld zł
   -Armię skorumpowanych urzędników
   -Skorumpowane wojsko, policję, sądownictwo
   -Prywatną żydowsko-SB-cką armię w postaci frm ochroniarskich
   -Bankierów światowych po swej stronie
   -Żydowsko-Niemieckie media za sobą
   -Rothschilda i Sorosa który chce nas zniszczyć imigrantami
   -Strach przed zwolnieniami, sądami za to co zrobili

   Mogą spróbować ostatniej szansy czyli przewrotu. Są jednak zdecydowanie mniej liczni. Nawet gdyby w Warszawie wygrywali to poza Warszawą szybko lud przejmie włądzę.

   Polubienie

 4. […] ALARM !! STYCZEŃ 2016 PRZEJCIE WŁADZY W POLSCE PRZEZ DOKONANIE PARALIŻU PAŃSTWA I WYMUSZENIE DYM… […]

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: