Miziaforum's Blog

BOMBA NA WIECU KOD – PROWOKACJA ARONA SZECHTERA – POLICJA WIE KTO DZWONIŁ ALE MILCZY

Posted by miziaforum w dniu Grudzień 19, 2015


NO ZACZYNA SIE

Alarm bombowy podczas manifestacji KOD

Przed godz. 14 zakończyła się warszawska manifestacja Komitetu Obrony Demokracji; rozwiązano ją z uwagi na anonimowy telefon o podłożeniu ładunku wybuchowego.

Manifestacja KOD przed Sejmem /Radek Pietruszka /PAP
Manifestacja KOD przed Sejmem

Rzecznik Komendanta Stołecznego Policji Mariusz Mrozek poinformował PAP, że do Centrum Powiadomienia Ratunkowego zadzwonił ktoś anonimowo z informacją o podłożeniu ładunkuwybuchowego. Policja poinformowała o tym organizatora. „Rekomendacja Centralnego Biura Śledczego była taka, że nie jest konieczne przeprowadzenie ewakuacji; decyzja należała do organizatorów” – powiedział Mrozek.

Organizatorzy zdecydowali o rozwiązaniu zgromadzenia, które planowano pierwotnie do godz. 15. Rozchodząc się, uczestnicy manifestacji dzielili się opłatkiem; śpiewano kolędy, odśpiewano też hymn narodowy.

W południe uczestnicy manifestacji zapełnili plac przed Sejmem. Dominowali  wśród nich ludzie młodzi oraz rodziny z dziećmi. Powiewało wiele flag – Polski, a także Unii Europejskiej. Na początku zebrani powitali policjantów i podziękowali im oklaskami za to, że zabezpieczali ich poprzedni marsz.

„Mamy wolności i będziemy o nie walczyć i o nie zabiegać” – mówił lider Komitetu Obrony Demokracji Mateusz Kijowski.

Swoje poparcie dla idei manifestacji wyraziła reżyser Agnieszka Holland, która powiedziała, że PiS oszukał wyborców. „Demokracja jest jak powietrze – odbierają nam ją i niedługo możemy zacząć się dusić w tym smogu” – podkreślała.

Komentarze 22 to “BOMBA NA WIECU KOD – PROWOKACJA ARONA SZECHTERA – POLICJA WIE KTO DZWONIŁ ALE MILCZY”

 1. DO OFICERÓW POLICJI ABW KTÓRZY ZAWDZICZAJA JEDZENIE I DACH NAD GŁOWA PLATFORMIE OBYWATELSKIEJ

  SKOŃCZCIE Z TYM BO WAS …………. NA SERIO……. TO KOSZT GÓRA 10- 50 000 EURO .. OK

  NA KOGO WY LICZYCIE ? PARCHY JEBANE …. NA SERIO CHCECIE POSTAWIC …………….. I PRZEGRAS WSZYSTKO CO MACIE

  Polubienie

 2. hendrix88 said

  Miziak latawiec leci , narka Navajo
  J.M.H

  Polubienie

 3. AQQ said

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/manifestacje-kod-przeszly-przez-miasta-w-calej-polsce/40cmkk

  pod art jest sonda prosze klikac!!
  56% nie popieram kod

  Polubienie

 4. polskosc said

  Aj Waj. Syjoniści protestują więc im nacisnęli na ogon. Przypilnujmy by ich ten ogon zaczął boleć aż stracą odwagę manifestować.
  Trzeba pokazać Syjonistom że się nie damy. Nasi przodkowie walczyli, tracili życie. Czas na nas. Niech wielki Syjon nawet nie próbuje w Polsce.

  Polubienie

  • Anna said

   Im bliżej są agonii tym bardziej atakują, to znak, że koniec ich jest bliziutko. Trzymajmy się!!!

   Polubienie

   • polskosc said

    Jak tu nie panikować gdy wyborcza im pada. Więcej rządowych reklam u nich nie będzie.
    W innych pańsrwach (np Francji, Rosji) media muszą by w rękach obywateli tych państw przynajmniej w 80%. Co teraz będzie z TVN?
    Ministerstwo kultury też finansowało teatrzyki żydowskie a nie Polskie.
    Złodziejaszki głodne a tu źródełko im wysycha.
    Trzeba im pomóc w podjęciu ostatecznej decyzji. Unią się nie przejmujmy. Pamiętamy jak dyblomata z USA powiedział „Fuck EU”, czyli wolą by się rozpadła. Oznacza to że nie poprą wtargnięcia Unii do Polski. Wolą by się Unia rozpadła.

    Polubienie

    • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

     Rozne korporacje maja swoje pismidla i w dodatku zasilane z budzetu..kiesy podatnikow..olicharchow tez nie brakuje,ktorzy sobie kupuja zurnale razem z zurnalistami…

     Polubienie

 5. Konarski said

  Królowa Holandii Beatrix zaszczyciła swoją obecnością koncert w Amsterdamie. Dyrygent, który okazał się być muzułmaninem, na początku koncertu postanowił dać królowej wykład na temat “piękna” islamu. Cała orkiestra wstała i wyszła.

  Polubienie

 6. KnUR1 said

  Polubienie

 7. mentronik said

  ONZ to organizacja sterowana przez agenturę NWO, to już wiedzą nawet małe dzieci ! Te ich wolne wybory to ściema taka sama jak w Iraku i innych islamskich krajach zniszczonych przez światowy reżim NWO, po wyborach będzie jeszcze gorzej bo te kraje islamskie muszą mieć nad sobą reżimy koraniczne inaczej są słabe i się radykalizują co jest na rękę NWO ! Tak jak w Polsce na czele państwa musi stać silny rząd NARODOWY a nie szajka która chce rozprcelować nasz kochany kraj a Polaków wysłać na roboty do Niemców i innych nacji UE ! Już widać jak w Polsce się montuje wielką zadymę która ma doprowadzić do upadku rząd PiS ! „Lewicowo-liberalne media w Niemczech nie zaprzestają ataków na rząd Prawa i Sprawiedliwości, odwołując się do górnolotnych sloganów o wartościach demokratycznych i europejskich. W niemieckojęzycznych gazetach wciąż słychać utyskiwanie na „demontaż demokracji” oraz ostrzegawcze sygnały o konieczności „sensownej” interwencji nad Wisłą. Krauel z zadowoleniem zauważa jednocześnie, iż istnieje „waleczna polska opozycja”, która balansuje działania PiS. Dziennikarz sugeruje także, iż trzeba „bardzo dokładnie rozważyć, jakie kroki (ze strony Niemiec i UE) mają sens”.” http://www.pch24.pl/histeria-w-niemieckich-mediach-trwa–polski-rzad-neurotyczny-i-ksenofobiczny,40078,i.html#ixzz3umE4fz8c

  Widać że Tusk strasznie naciska na interwencję szkopów i innych jak masoni polskojęzyczni, którzy uchawlili ustawę o bratniej pomocy 10 66-6 sojuza eurokołchozu !

  „Zaczęła się kolejna odsłona masowej histerii obrońców PO-wskiej wersji postkomunistycznego porządku państwa polskiego. W sobotę mają ruszyć marsze KOD w ponad dwudziestu miastach, a zasięg oddziaływania tego środowiska ma sięgnąć miejsc oddalony o tysiące kilometrów od Warszawy – od Nowego Jorku po Tokio, od Lizbony do Oslo. Zaczęły się sobotnie manifestacje Komitetu Obrony Demokracji. Obrońcy PO-wskiej wersji postkomunistycznego porządku będą w tym dniu maszerować o północy do południa, od zachodu do wschodu Polski. Miasta, w których odbędą się marsze KOD-u to: Gdańsk, Bydgoszcz, Toruń, Poznań, Łódź, Katowice, Bielsko-Biała, Kraków, Tarnów jak również Warszawa, Szczecin, Wrocław, Ełk, Białowieża, Lublin i Zamość.”

  http://www.pch24.pl/obroncy-postkomunistycznego-porzadku-ruszyli–marsze-kod-od-warszawy-do-tokio-,40077,i.html#ixzz3umEWinCL

  Polubienie

 8. Konarski said

  Wojna amerykańsko-chińska w Europie odc.11 „Rozpad Unii Europejskiej 2016-2040”

  Wojna amerykańsko-chińska w Europie odc.10 „Jedwabny szlak rok 2015”

  Wojna amerykańsko-chińska w Europie odc.12 „Wojna w Syrii”

  Andrzej Duda w Chinach Jedwabny szlak 30.11.2015

  Cztery Faki odc 1 Zamachy terrorystyczne w Paryżu

  Konsekwencje przyjęcia Turcji do Unii Europejskiej

  Polubienie

 9. Oxygen said

  Poprzednia władza tez nie odpowiadała Agnieszce Holland. Reżyserka o rządach koalicji PO-PSL: „Mieszkam i pracuję poza Polską. Kiedy przyjeżdżam uderza mnie fala niedobrego powietrza, coś takiego jakby w zamkniętym pomieszczeniu ktoś bez przerwy puszczał bąki. Jest coś takiego, że jest duszno”

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: