Miziaforum's Blog

Warszawa dziś w nocy żandarmeria wojskowa zajeła pomieszczenia wywiadu NATO

Posted by miziaforum w dniu Grudzień 18, 2015


Nocna akcja ludzi Antoniego Macierewicza w Centrum Kontrwywiadu NATO

Policja potwierdza nocną akcję w Centrum Eksperckim Kontrwywiadu NATO w Warszawie. Krótki komunikat w tej sprawie przekazał w nocy MON: „…Pełnomocnik Ministra Obrony Narodowej ds. Utworzenia Centrum Eksperckiego Kontrwywiadu NATO Bartłomiej Misiewicz wprowadził nowego p.o. dyrektora CEK NATO płk. Roberta Balę do tymczasowychpomieszczeń CEK NATO użyczonych przez Służbę Kontrwywiadu Wojskowego”. O szczegółach tej nocnej wizyty pisze „Gazeta Wyborcza”.

Antoni Macierewicz /STANISLAW KOWALCZUK /East News
Antoni Macierewicz

Dziennik podaje, że o wpół do drugiej w nocy szef SKW Piotr Bączek i Bartłomiej Misiewicz – dyrektor gabinetu ministra obrony Antoniego Macierewicza – zjawili się w tymczasowej siedzibie Centrum. Jego dyrektor płk Krzysztof Dusza ujawnił w rozmowie z „GW”, że urzędnicy SKW i MON-u nakłaniali Żandarmerię Wojskową, by weszła do pokojów, które zajmował polski i słowacki personel Centrum, ale ponieważ były one zaplombowane, żandarmi odmówili.

Jak podkreśla „Gazeta Wyborcza”, obecne kierownictwo Służby Kontrwywiadu Wojskowego chce pozbyć się kierownictwa Centrum, powołanego przez ministra obrony w czasach rządów PO, i obsadzić tę instytucję zaufanymi ludźmi obecnego ministra Antoniego Macierewicza.

Grzegorz Kwolek

Komentarzy 21 to “Warszawa dziś w nocy żandarmeria wojskowa zajeła pomieszczenia wywiadu NATO”

 1. miziaforum said

  Tuż po objęciu swej funkcji nowy minister rolnictwa Krzysztof Jurgiel wstrzymał wszystkie przetargi na sprzedaż państwowej ziemi rolniczej, a teraz zapowiedział przygotowanie ustawy, która będzie zawierała między innymi zapis, że przez najbliższe 5 lat rolnicy będą mogli tylko wydzierżawiać tę ziemię.
  Przypomnijmy tylko, że w czerwcu tego roku w komisji rolnictwa PE był omawiany raport przygotowany przez Transnational Institute z Brukseli, dotyczący rozmiarów masowego wykupu gruntów rolnych w poszczególnych krajach UE w celach spekulacyjnych.
  Generalnie raport skupiał się głównie na krajach Europy Środkowo – Wschodniej, przyjętych niedawno do UE i pokazywał, że zjawisko wykupu ziemi rolnej przez cudzoziemców z roku na rok narasta.

  Polubienie

  • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

   Troche musztarda po obiedzie.Posly i inne spekulanty juz sobie zdazyly pokupic folwarki po wiecej niz 200 hektarow ziemi.Czemuz to polski rolnik nie moze kupic ziemi,a tylko ja dzierzawic?.Znowu antypolska ustawa?.Godzaca w polskich rolnikow?.

   Polubienie

 2. KrisT said

  A co na to Petru? powiem jedno oni (po,psl, i reszta z układu) mają pełne gacie, działania PIS’u z koalicją są tak szybkie iz POpaprancy tego juz chyba nie ogarniają, są posrani i to dosłownie…
  dotarlo do nich iz ludzie mają ich w dupie! patrz- ilość ludzi na KODzie a na kontr manifestacji.
  W necie to samo, komenty sa pro PISowskie. Tylko niech PIS nie robi błędu jak poprzednio, mozna ukręcać łby sprzedawczykom ale trzeba równoczesnie coś dac ludziom aby widzieli iż nowa władza mysli o ich dobru!
  Praktycznie na juz powinna byc ustawa 500zł na dziecko, i szybka zapowiedz nastepnych aby szaraczkom żyło się lepiej .
  Kupią tym sposobem sobie lud ktory przytaknie na zamykanie w pierdlu Bolkow i innych z Petru włącznie!
  PIS- dajcie coś ludziom i róbcie swoje! to droga do całkowitego sukcesu.
  jak narazie PIS i Duda maja u mnie minus za ukladanie się z ukraincami i danie im pożyczki (bezzwrotnej z pewnoscią bo bankrut nie odda) podczas gdy oni stawiają pomniki banderze…. to poprostu plucie nam Polakom w twarz.

  Polubienie

 3. Marysia...zwyczajnie Marysia. said

  Kolejna nocna zmiana..maja doswiadczenia..

  Polubienie

 4. miziaforum said

  CEK NATO było okupowane przez ostatnie dni przez osoby, które nie wykonywały rozkazów szefa MON i szefa SKW. Uniemożliwiały wejście do pomieszczeń i w ten sposób uniemożliwiono jego uruchomienie
  — mówili podczas konferencji prasowej w Sejmie Bartosz Kownacki oraz Jacek Sasin z Prawa i Sprawiedliwości.
  Zdaniem posłów PiS opozycja mówiąca o „ataku na NATO” jest histeryczna i kompletnie oderwana od rzeczywistości.
  Opozycja nie zna przepisów prawa i próbuje używać instytucji międzynarodowych i innych państw, by dezorganizować prace MON
  — tłumaczył Kownacki.

  Polubienie

 5. AQQ said

  Centrum Eksperckie Kontrwywiadu miało być zwykłą przechowalnią etatów dla poprzedniej ekipy. Tymczasem w TVN24 histeria!
  wpis z dnia 18/12/2015

  Ekipa związana z poprzednią władzą chciała z „Centrum NATO” zrobić sobie przechowalnie etatów. Plan był wymyślony tuż przed wyborami parlamentarnymi. Chodziło o obsadzenie jak największej ilości stanowisk w dopiero co tworzonym „Centrum” przez ludzi Służby Kontrwywiadu Wojskowego (SKW), którzy obawiali się, że gdy dojdzie do zmiany władzy, to stracą robotę. Plan ten był realizowany aż do wczoraj, kiedy urzędnicy Macierewicza powiedzieli „stop”.

  Kłamstw i manipulacji w polskojęzycznych mediach ciąg dalszy. Oglądam TVN24, a tam relacja jakby urzędnicy Macierewicza dokonali co najmniej zamachu na szefa NATO i tylko czekać na odsiecz ze strony członków NATO na podstawie art. 5 Traktatu
  Północnoatlantyckiego… Nic bardziej mylnego! Urzędnicy Macierewicza usunęli jedynie zbuntowanego przedstawiciela poprzedniej ekipy, który obmyślił sobie wraz z kolegami z SKW tzw. „złoty spadochron”, czyli stworzył ciepłe posadki i etaciki w dopiero co tworzonym Centrum Eksperckim Kontrwywiadu, które nie miało nawet siedziby. Wszystko po to, aby gdy dojdzie do zmiany władzy, mogli oni nadal pobierać wysokie pensje na koszt państwa. Sielanka trwała do wczoraj, kiedy to „pełnomocnik Ministra Obrony Narodowej ds. Utworzenia Centrum Eksperckiego Kontrwywiadu NATO Bartłomiej Misiewicz wprowadził nowego p.o. dyrektora CEK NATO płk. Roberta Balę do tymczasowych pomieszczeń CEK NATO użyczonych przez Służbę Kontrwywiadu Wojskowego” (cytat z komunikatu wydanego przez MON).

  Jaki z tego morał? Poprzednia władza straciła kolejny przyczółek, a TVN24 ogłosił histerię.
  niewygodne.info.

  Polubienie

  • AQQ said

   http://niezalezna.pl/74062-koniec-z-ochrona-konsalnetu-na-okeciu-kontrolerzy-wniesli-bron-na-lotnisko
   kom:
   Należy jeszcze dodać, że wszystkie firmy windykacyjne Ultimo, Inkaso, Kruk i wiele innych są również założone przez byłych esbeków, oficerów WSI, milicji, kiedy rząd się za to weżmie? Ilu Polaków jest nachodzonych przez bezczelnych pachołków byłej WSI, popełnia przez to samobójstwo? Dobijają się do mieszkań, naklejają na drzwi nalepki o długach często wymyślonych, dzwonią nocami na telefon odgrażając się że wyważą drzwi jak nie wpuści się ich do domu.Tak dłużej nie może być, żeby Polacy z powodu ubóstwa często nie mogli spłacać długów, a także długów wymyślonych które są wybierane z ochrony danych osobowych do której bydlaki mają dostęp i nachodzeni, tak dłużej nie może być w praworządnym kraju aby Polak nie mógł się przed bandytami bronić w sądzie, a prawdziwi złodzieje chodzą wolno i dalej kradną.
   Od tego są komornicy, proszę zrobić z esbekami w Polsce porządek którzy bogacą się na nieszczęściu zubożałej części społeczeństwa. A muslim przyjedzie z rodziną i dostaje darmowe mieszkanie, zasiłek na każdą osobę 1.350,-zł, jak chce to nawet zaraz pracę, dla Polaków tego nie ma.
   Dość zbydlęcenia w Polsce, łajdactwa, rozboju, kradzieży, wprowadzić ogromne kary za naruszenie miru domowego.
   Dość samobójstw w Polsce z powodu hien esbeckich korzystających z bezprawia, chaosu które wprowadziło PO-PSL, SLD przez 8 lat swoich „rządów’ czyli okupacji Polaków.

   Polubienie

   • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

    Jeszcze trzeba bedzie tych muslimow nauczyc mowic i pis-ac po polsku..ha ha…

    Polubienie

    • kacperkias said

     A czemu nie Marysiu, zasymilowane sa bezpieczniuejsze.

     Polubienie

     • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

      Skutki asymilacji widac.Dowiodl tego ostatni paryski zamach.Zamachowcy urodzili sie juz w krajach,do ktorych przybyli ich rodzice.Byli obywatelami takze francuskimi.Tu sie urodzili ,ukonczyli szkoly ,pracowali i zabili takich jak oni mlodych ludzi nie odpowiedzialnych za polityczne podejmowane decyzje.Powinni zyc bezpiecznie u siebie,w swoich domach.Pomysl czy bylbys zadowolony ,gdyby ktos wygnal Cie do innego kraju i zmuszal do asymilowania sie z obca Ci kultura?.Czy podobaloby Ci sie,gdyby ktos zmuszal Cie do porzucenia Twojej kultury,obyczajow?.Czy zadowoloby bylbys gdyby w kraju,do ktorego przybyles traktowano Cie jak niewolnika bez mozliwosci godnego zycia?.Czy zadowolony bylbys gdyby w kraju Twojego pobytu Twojej zonie nakazal ktos zakladac burke,spozywac posilek w towarzystwie wylacznie kobiet?.Na pewno by Ci sie nie podobalo.Polacy na emigracji zyja we wlasnych enklawach.Najlepszym przykladem USA,gdzie preznie dzialaja organizacje polonijne.Po co dzialaja?.Jasne,jak slonce.Chca zachowac swoja kulture.Z innymi nacjami jest podobnie na calym swiecie.Wlasnie.Oni zyja we wlasnym swiecie i przekazuja tradycje swoim dzieciom i wnukom.My tez to robimy.Nie jestesmy inni.Nic na sile…Sila zawsze budzi bunt,sprzeciw,niechec,ktore zle sily potrafia dla swych barbarzynskich celow skrzetnie wykorzystac.Tak bylo drzewiej i tak jest dzisiaj..

      Polubienie

 6. Anna said

  NATO tuż po, w godzinach porannych, wydało oświadczenie, że nie mają pretensji bo to nie była ich placówka, też strona słowacka nie wnosi zażaleń. Jakaś lewa ta placówka i już 17-go rozpoczęli świętowanie. Takich trzeba prześwietlać bo się namnożyło biorców za nicnierobienie.

  Polubienie

 7. woi said

  NO I BEZROBOCIE WZROŚNIE ZA PISu

  Polubienie

  • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

   Na garnuszek przybedzie iles tam tysiecy przybyszow podrzuconych przez makrele i innych demokratow.Szydelko powiedzialo,ze nie moga cofnac decyzji poprzednich rzadow,czyli kopaczki.Teraz jasne,czemu dudus nie pojechal na Malte i Polske reprezentowal ktos inny.Kopaczka nalegala,bo chciala umyc raczki,a dudus tez raczki umyl i jest na kopaczke…takie to uczciwe towarzystwo w druga strone..

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: