Miziaforum's Blog

ZDRAJCA – GRZEGORZ SCHETYNA INFORMUJE I GROZI POLAKOM ŻE JEST W STAŁYM KONTAKCIE Z BRUKSELĄ W SPRAWIE INTERWENCJI WOJSKOWEJ? W POLSCE ! info interia

Posted by miziaforum w dniu Grudzień 17, 2015


Polityk przypomniał, że podczas niedawnej wizyty w Brukseli prosił o przesunięcie debaty na temat Polski. „Prosiłem o jej przesunięcie, bo wydawało nam się wtedy jeszcze, że możemy w Polsce załatwić nasze sprawy. Zawsze taka lekcja pouczania, czy udzielania wskazówek i reprymendy nie jest przyjemna (…). Tego już nie da się utrzymywać w granicach Polski. Sprawa wywołuje wieleemocji na Zachodzie, przede wszystkim w Brukseli i Strasburgu” – powiedział Schetyna, który w ramach kampanii wyborczej na przewodniczącego PO spotkał się w Bielsku-Białej z działaczami partii.

Jak dodał debata w Parlamencie Europejskim „nie będzie dla nas przyjemna”. Zaznaczył jednak, że jego środowisko musi robić wszystko, żeby pokazać, że „nie jest tak, iż Polska wybrała taką drogę i akceptuje taki sposób łamania prawa”. „(…) Wszystkie ręce na pokład. Będziemy (…), jeśli będzie taka potrzeba, a wydaje się, że będzie, informować opinię europejską i światową o tym wszystkim, co tu się dzieje” – powiedział.

Schetyna podczas konferencji prasowej zapowiedział, że PO wesprze inicjatywy podobne do sobotniej manifestacji Komitetu Obrony Demokracji. „(…) Większość w parlamencie ma PiS, ale nie tylko w parlamencie te sprawy będą się rozstrzygały. Jesteśmy gotowi do organizowania się i angażowania we wspieranie demonstracji, jak ta sobotnia” – mówił.

PO nie godzi się na brak szacunku dla prawa

Polityk PO podkreślił, że jego formacja nie zgodzi się na „brak szacunku dla prawa, konstytucji, dla Polaków myślących inaczej”, co zarzucił PiS. „Sądzę, że Polacy są zdumieni, iż w ciągu kilku tygodni mogliśmy tak zrujnować swoją opinię w Europie i postawić znak zapytania przy najbardziej podstawowych stwierdzeniach, jak konstytucja, prawo, demokracja. (…) My tego tak nie zostawimy. To nie jest kwestia reputacji jednej partii politycznej, PiS. To kwestia reputacji Polski” – wskazał.

Schetyna w ramach swojej kampanii przed wyborami szefa PO spotkał się w Bielsku-Białej z kilkudziesięcioma członkami lokalnych struktur partii z powiatów bielskiego, pszczyńskiego i cieszyńskiego. Jak mówił „wszystkim potrzebna jest silna Platforma Obywatelska, dobrze zorganizowana i gotowa, by być twardą opozycją, a w przyszłości wygrywać wybory parlamentarne”.

W ostatnich wyborach parlamentarnych w okręgu obejmującym Bielsko-Białą oraz powiaty bielski, cieszyński i żywiecki zwyciężyło PiS z poparciem 40,42 proc. głosujących. PO była druga z 23,57 proc. Platforma zdobyła 2 z 9 mandatów. W porównaniu z poprzednią kadencją straciła trzy miejsca w Sejmie.

http://fakty.interia.pl/polska/news-schetyna-po-nie-godzi-sie-na-brak-szacunku-dla-prawa,nId,1941191

rada dla PISU zamykac wszystkich którzy nawołują do obcej interwencji !!

BO W STYCZNIU MOŻE BYC JUŻ ZA PÓŹNO … MYŚLE O PIERWSZYCH DNIACH STYCZNIA 2016 ROKU !!!

 

Komentarzy 36 to “ZDRAJCA – GRZEGORZ SCHETYNA INFORMUJE I GROZI POLAKOM ŻE JEST W STAŁYM KONTAKCIE Z BRUKSELĄ W SPRAWIE INTERWENCJI WOJSKOWEJ? W POLSCE ! info interia”

 1. miziaforum said

  MÓJ KOMENTARZ DO SŁÓW – POGRÓŻEK TEGO CHUJA ……… NAWET TARGOWICA NIE WOŁAŁA NA POMOC CARYC TAK JAWNIE JAK SCHETYNA W TYM ARCIE … ZNACZY ŻE JUŻ ROZUM STRACIŁ CAŁKIEM TAKI PEWIEN SWEGO

  A JEŚLI TAKI PEWNY BEZKARNOŚCI SŁÓW TO ZNACZY ŻE SZYKUJĄ KILKA SETEK „CYBÓW’

  POWTARZAM TERAZ RUCH PO STRONIE PIS – ZAMYKAC NIE BA SI W SAMYCH MEDIALNYCH WYPOWIEDZIACH MACIEGOTOWY MATERIAŁ DOWODOWY NA ZDRAD STANU POSZCZEGÓLNYCH OSOBNIKÓW …

  ZAMYKA ZANIM SPROWOKUJĄ JAKIMŚ MORDERSTWEM ROZRUCHY !!!

  BADŻCIE RAZ MADRZY PRZED SZKODĄ !!!!

  MACIE PRAWO MIEC W DUPIE ICH IMMUNITETY !!!!

  POLACY TYLKO PRZYKLASNĄ

  ZAMYKA PREWENCYJNIE W ARESZTACH PRZESŁUCHA 2 TYGODNIE POTEM PASZPORT W 1 STRON I NIECH WYPIERDALAJĄ DO SWOICH MOCODAWCÓW

  FORSA NIERUCHOMOŚCI KONFISKATA – W RAZIE ODMOWY PROCES PRZED SĄDEM WOJSKOWYM I …………… WYROK Z GÓRNEJ PUŁKI

  TAKA MOJA RADA

  NAWET TEN SKURWESYN BOLEK WYGRAŻA WOJNĄ

  Polubienie

 2. falkonidas said

  Reblogged this on .

  Polubienie

 3. mentronik said

  Polubienie

 4. miziaforum said

  AD WYTŁUMACZENIA TYTUŁU – PYTAM

  JAKO KTO SCHETYNA BYŁ W BRUKSELII ??? KOGO REPREZENTOWAŁ ??? Z KIM ROZMAWIAŁ ???

  NA DZIŚ JEST ZWYKŁYM POSŁEM …. KTÓRY NIE MA UPOWAŻNIEŃ DO REPREZENTOWANIA POLSKI

  I PROWADZENIA JAKICHKOLWIEK PERTRAKTACJI Z PRZEDSTAWICIELAMI OBCYCH PAŃSTW

  „Polityk przypomniał, że podczas niedawnej wizyty w Brukseli prosił o przesunięcie debaty na temat Polski. „Prosiłem o jej przesunięcie, bo wydawało nam się wtedy jeszcze, że możemy w Polsce załatwić nasze sprawy.”

  A JEŚLI USTALAŁ I DECYDOWAŁ … TO ROBIŁ TO JAKO UZURPATOR I ZDRAJCA

  WSZYSTKO W TEMACIE

  KULA W ŁEB A RACZEJ SZNUR BO JEST CYWILEM A NIE ŻOŁNIERZEM KTÓREMU KULA PRZYSŁUGUJE CHO W KWESTII ZDRADY SĄD WOJSKOWY DEGRADUJE I WIESZA DELIKWENTA

  Polubienie

  • miziaforum said

   KOLEJNY SKURWESYN WZYWA I PODŻEGA DO ZBRODNI !!!

   ZBRODNIĄ W POLSKIM KODEKSIE KARNYM JEST PODPALENIE Z PREMEDYTACJĄ !!!

   Niesiołowskim zajmie się prokurator! Zachęcał do podpalenia siedziby PiS

   Kończy się bezkarność ludzi władzy. W Polsce każdy jest równy wobec prawa. Do prokuratora generalnego Andrzeja Seremeta wpłynęło właśnie zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez posła Platformy Obywatelskiej Stefana Niesiołowskiego. Chodzi o publiczne nawoływanie do protestów przed domem Jarosława Kaczyńskiego oraz sugerowanie, że siedziba PiS-u „może zostać podpalona”.

   Publiczne nawoływanie do palenia i niszczenia obiektów jest czynem karalnym. – „Pan Stefan Niesiołowski na łamach publicznie dostępnych mediów nakłania obywateli RP do protestów pod domem prezesa partii Prawa i Sprawiedliwości Pana Jarosława Kaczyńskiego. W swoim wystąpieniu określa dokładnie datę, w której demonstracja miałaby się odbyć, tj. 13.12.2015 r. Wskazuje również na zgromadzenie się przeciwników obecnego rządu przed siedzibą Prawa i Sprawiedliwości w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej. Niesiołowski zasugerował, że siedziba PiS może zostać podpalona, tak jak niegdyś podpalano komitety partii” – czytamy w zawiadomieniu do prokuratora generalnego, którego autorem jest Mateusz Gruźla, związkowiec NSZZ „Solidarność”.

   W swojej wypowiedzi Niesiołowski zapowiedział demonstracje przed siedzibą PiS na Nowogrodzkiej dodając, że „być może to się skończy spaleniem tej siedziby”.

   ZAMYKA TYCH SKURWESYNÓW BEZ PARDONU !!!

   Polubienie

   • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

    A niesiol wykreci sie sianem i powie,ze on nie nawolywal,a tylko ostrzegal.To sa szczwane bestyje i dobrze wiedza,co moga powiedziec,a czego nie wolno mowic.Maja specjalistow do doradzania w postaci prawnikow,a ci im tak doradza,ze podpuszczajac naiwnych,sami sie wybronia i wybiela.A w podpuszczonych glupich,ci sami co ich podpuscici,czyli niesioly , beda walic jak w beben.Choc takie niesioly podpuszcza,to gebe przyprawia glupim..a glupi beda sie cieszyc,ze pobyli patryjotami…a najwiecej takie niesioly…ze glupi polkneli haczyki..

    Polubienie

   • KrisT said

    bolek jawnie zapowiedział iz drugi raz poprowadzi ludzi…. ja bym juz mu to wybił z głowy…..
    mozna prawnymi sposobami… po pierwsze niech urząd skarbowy przeswietli jego i instytut ktory prowadzi…

    Polubienie

    • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

     Bolko tak..jawnie powiedzial,wiec za fraki go i do trybunalu za nawolywanie do awantur..instytut nalezy przeswietlic takoz inne instytuty…Takim podpuszczaniem tez szykuja ustawy,zeby wszystkim buzie zamknac pod byle pretekstem i byc moze juz jakies lingwisty-faszysty pracuja nad slownikiem pojec i wyrazow,ktore moga byc uznane za mowe nienawisci i faszyzm..podpuchy wychadza ciagle od tych samych,co budzi podejrzenia i na pewno podpuchy nie sa bezcelowe…

     Polubienie

    • krab said

     O matko, a gdzie tych ludzi do poprowadzenia znajdzie? kto za nim pójdzie? Ma urojenia jak 90-cio latek że spłodził potomka !!

     Polubienie

 5. miziaforum said

  Dojdzie do wojny domowej, żarty się kończą – powiedział w programie „Dziś wieczorem” na antenie TVP Info były prezydent Lech Wałęsa.

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-lech-walesa-wstyd-mi-za-wybor-andrzeja-dudy,nId,1941193#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

  Polubienie

  • miziaforum said

   Kiedy o wojnie domowej mówia jednym głosem niemieckie media, niemieccy politycy, stara agentura w polsce i nowoczesna targowica tzn. że plany tej wojny juz są. Potrzebne jest rozhuśtanie nastrojów w społeczeństwie i przeprowadzenie odpowiedniej prowokacji w której niemcy sa mistrzami. Może np. zginąć jakiś polityk PO albo nowoczesnej targowicy a podejrzenie musi paść na PiS i mamy bundeswehre na ulicach…..

   POWTARZAM PISOWI ZAMYKA ZAMYKA – PREWENCJA !!!

   BO ZA CHWIL MYŚLE ZE MAX DO 15 STYCZNIA 2016 – BDZIE ZA PÓŹNO

   Polubienie

   • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

    Ten pisek tez nie ma czystych lapek..moze nie tylko po w gre wchodzi,ale rozprawa z caloscia narodu..brzydko pachna konszachty czolowki pisowskiej trzymajacej sztame z ” semitami” ,a konfubulujacej z antysemitami rydzolami i spolka..oj cuchnie na kilometr …glowkami czosnkowymi..

    Polubienie

 6. krab said

  Jeżeli to co tutaj jest prawdą (?), to cały jazgot niemców nabiera innego wymiaru… przeczytajcie
  http://naszeblogi.pl/59328-niemcy-chca-zniszczyc-pis-chodzi-o-1-bln-usd

  Polubienie

 7. krab said


  Trochę humorystycznie „jak wygrać sprawę?”, ale na pewno prawda o naszym wymiarze sprawiedliwości
  http://fundacjaparagraf.pl/jak-wygrac-sprawe-proces/

  Polubienie

 8. ALFA said

  Polubienie

 9. ALFA said

  Obce służby już wkrótce nie będą miały prawa pacyfikować demonstracji w Polsce
  Robert Winnicki przedstawił w imieniu Narodowo-Demokratycznego Zespołu Parlamentarnego projekt ustawy znoszącej ustawę o tzw. bratniej pomocy czyli likwidujący możliwość działania na terenie Polski obcych służb mundurowych.

  – Jest to ustawa o uchyleniu ustawy o udziale zagranicznych funkcjonariuszy lub pracowników we wspólnych operacjach lub wspólnych działaniach ratowniczych na terytorium RP zwana również ustawą o bratniej pomocy. Ta ustawa wzbudziła ogromne kontrowersje i dotyczy tak naprawdę udziału zagranicznych służb w operacjach na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Ten projekt zakłada odrzucenie tej ustawy w całości – poinformował Winnicki.

  – Nie wdając się w niuanse uważamy, że taka ustawa jest szkodliwa, ponieważ ona bezpośrednio godzi w suwerenność państwa – oświadczył, przypominając, iż suwerenność oznacza monopol państwa na stosowanie zinstytucjonalizowanej przemocy, czyli że stosowanie siły na terenie tego państwa przynależy wyłącznie organom tego państwa.

  Projekt ma duże szanse na przyjęcie w Sejmie, ponieważ udział w jego stworzeniu wzięli przedstawiciele czołowych ugrupowań, chociaż droga przed nim dosyć daleka, ponieważ dzisiaj dopiero rozpoczęło się zbieranie pod nim podpisów.
  http://www.prawy.pl/z-kraju/11812-obce-sluzby-juz-wkrotce-nie-beda-mialy-prawa-pacyfikowac-demonstracji-w-polsce

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: